ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona  1  2 3 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 26 27 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
21 10002 NADOLSKA Karolina (POL) 1 K (2) 00:16:11 +01:27 00:16:11 09:17:23.28
23 10003 GOSK Anna KS PODLASIE BIAŁYSTOK (POL) 2 K (3) 00:16:18 +01:34 00:16:18 09:17:30.05
37 16735 SOMAVA Iryna Oblsport (BLR) 3 K (4) 00:16:40 +01:56 00:16:39 09:17:52.90
39 10001 SMALL Louise (AFO) GB (GBR) 4 K (5) 00:16:41 +01:57 00:16:40 09:17:53.25
40 10038 KACZYŃSKA Paulina WMLKS POMORZE STARGARD ASICS (POL) 5 K (6) 00:16:41 +01:57 00:16:41 09:17:53.42
45 10016 KOWALSKA Katarzyna LKS VECTRA (POL) 6 K (7) 00:16:43 +01:59 00:16:43 09:17:55.57
51 10007 PLI¦ Renata MKL MARATON ¦WINOUJ¦CIE (POL) 7 K (8) 00:16:48 +02:04 00:16:48 09:18:00.55
62 10009 KALENDAROVA OCHAL Olga ASICS FRONTRUNNER POLAND/ Prefbet ¦niadowo Łomża (POL) 8 K (9) 00:17:17 +02:33 00:17:16 09:18:29.08
66 10011 JAGIELSKA Ewa LŁKS PREFBET ¦NIADOWO ŁOMŻA (POL) 9 K (10) 00:17:21 +02:37 00:17:20 09:18:33.69
73 10005 SERDIUK Olena Profrun Kharkiv (UKR) 10 K (11) 00:17:24 +02:40 00:17:24 09:18:36.32
77 16320 KACZMAREK Monika ASICS FrontRunner Poland (POL) 11 K (13) 00:17:30 +02:46 00:17:28 09:18:42.84
80 10014 DIDOVODIUK Olesia SCBIG-TIME RIVNE (UKR) 12 K (14) 00:17:36 +02:52 00:17:35 09:18:48.63
90 10037 VERNYGOR Tetyana (UKR) 13 K (15) 00:17:41 +02:57 00:17:40 09:18:53.93
103 15935 KRAUTSOVA Volha Grodnooblsport (BLR) 14 K (16) 00:17:51 +03:07 00:17:51 09:19:03.51
116 18599 MIERZLIKIN Natalia UKS GEPARD WARSZAWA (POL) 15 K (17) 00:18:05 +03:21 00:18:03 09:19:17.78
120 10013 STASIEWICZ Mariola (POL) 16 K (18) 00:18:09 +03:25 00:18:08 09:19:21.86
137 13864 MISJAN Malwina KS Team Baryła Gorzów (POL) 17 K (19) 00:18:25 +03:41 00:18:20 09:19:37.32
161 18241 KAPERA MONIKA Komenda Główna Policji (POL) P 18 K (20) 00:18:43 +03:59 00:18:41 09:19:55.61
184 12330 KA¬MIERCZAK Hanna Kaziki (POL) 19 K (21) 00:19:01 +04:17 00:18:56 09:20:13.40
192 16982 BUDEK Agnieszka Biegaj z Dymkiem (POL) 20 K (22) 00:19:04 +04:20 00:19:00 09:20:16.13
271 12116 WI¦NIEWSKA Magdalena WARSAW RUN CLUB (POL) 21 K (23) 00:19:54 +05:10 00:19:39 09:21:06.59
276 11189 SUCHANECKA Aleksandra Biokod Karrots (POL) 22 K (24) 00:19:57 +05:13 00:19:46 09:21:09.73
278 12242 MISIAK Alicja Susz (POL) 23 K (26) 00:19:58 +05:14 00:19:51 09:21:10.56
279 17959 BOSIAK Patrycja KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 24 K (29) 00:19:58 +05:14 00:19:56 09:21:10.83
289 18208 KOWALCZYK Agnieszka adidas Runners Warsaw (POL) 25 K (28) 00:20:02 +05:18 00:19:56 09:21:14.27
294 14764 KOSTRZEWSKA Justyna Adidas Runners Warsaw (POL) 26 K (25) 00:20:03 +05:19 00:19:49 09:21:15.72
311 11315 GŁOMBIOWSKA Zuzanna Runpassion.pl TEAM (POL) 27 K (35) 00:20:20 +05:36 00:20:18 09:21:32.32
313 13746 BOROWIEC Sylwia Warszawa (POL) 28 K (27) 00:20:21 +05:37 00:19:53 09:21:33.49
318 14826 POMORSKA Joanna Trifamily (POL) 29 K (30) 00:20:22 +05:38 00:19:58 09:21:34.26
361 15643 PAWŁOWSKA Dorota Zamek Kurzętnik (POL) 30 K (33) 00:20:27 +05:43 00:20:12 09:21:39.44
370 10015 JAKUBCZAK Anna M.I.L.A. (POL) 31 K (34) 00:20:32 +05:48 00:20:13 09:21:44.86
377 15056 JOSYPENKO Bożena DREAM RUN (POL) 32 K (32) 00:20:35 +05:51 00:20:11 09:21:47.17
385 18165 BARANOWSKA Katarzyna Goracy Potok Team (POL) 33 K (36) 00:20:39 +05:55 00:20:20 09:21:51.78
388 18238 WYSOCKA Agnieszka ŁódĽ Kocha Sport (POL) 34 K (37) 00:20:41 +05:57 00:20:25 09:21:53.09
394 15123 RYBARCZYK Paulina Góra Kalwaria (POL) 35 K (31) 00:20:44 +06:00 00:20:01 09:21:56.66
406 17256 LITWIN-ŻURAD Agata LITWIN TRIATHLON TEAM (POL) 36 K (39) 00:20:49 +06:05 00:20:43 09:22:01.79
440 13502 LEWANDOWSKA Martyna sqooraTraining (POL) 37 K (40) 00:21:09 +06:25 00:20:49 09:22:21.89
441 12855 URBAŃSKA Magdalena O co biega (POL) 38 K (41) 00:21:09 +06:25 00:20:53 09:22:21.96
446 12684 DASZKIEWICZ Małgorzata Power Training (POL) 39 K (42) 00:21:17 +06:33 00:20:57 09:22:29.07
450 13881 KALBARCZYK Adriana adidas Runners Warsaw (POL) 40 K (43) 00:21:20 +06:36 00:21:06 09:22:32.11
485 11009 ZYCH Katarzyna Bonnie &Clyde (POL) 41 K (47) 00:21:42 +06:58 00:21:23 09:22:54.57
490 12950 MALKO Julie Edinburgh (GBR) 42 K (46) 00:21:45 +07:01 00:21:19 09:22:57.80
491 18182 KWASIŻUR Agata MUAY RUNNING TEAM (POL) 43 K (49) 00:21:46 +07:02 00:21:28 09:22:58.19
509 16169 SZUBA Martyna Team Parszcyńskich (POL) 44 K (45) 00:21:53 +07:09 00:21:19 09:23:05.27
520 12522 KOPKA Marcelina Warszawa (POL) 45 K (50) 00:21:56 +07:12 00:21:31 09:23:08.88
524 18577 DRYJA Monika Obozybiegowe.pl (POL) 46 K (48) 00:21:58 +07:14 00:21:25 09:23:10.41
534 17622 HAGEN Marta accenture (POL) 47 K (52) 00:22:02 +07:18 00:21:40 09:23:14.46
540 17852 SIKORA Aleksandra Neon Team (POL) 48 K (53) 00:22:04 +07:20 00:21:41 09:23:16.24
562 18582 STACHURSKA Ilona Komenda Stołeczna Policji (POL) P 49 K (57) 00:22:07 +07:23 00:21:47 09:23:19.64
566 18253 SZYSZKA Aleksandra KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 50 K (58) 00:22:08 +07:24 00:21:49 09:23:20.52
568 17299 ZATKE Dorota Sklep Biegacza Łódz (POL) 51 K (51) 00:22:08 +07:24 00:21:38 09:23:20.65
582 11862 SOWA Anna Warszawa (POL) 52 K (54) 00:22:13 +07:29 00:21:43 09:23:25.03
591 18275 RETMANIAK Sylwiaewa Drużyna TVN (POL) 53 K (56) 00:22:15 +07:31 00:21:43 09:23:27.59
593 11296 PACIOREK Ewa Kobieta Retro/Markowi Biegacze (POL) 54 K (60) 00:22:16 +07:32 00:21:55 09:23:28.05
594 16356 WIDELSKA Ewelina lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 55 K (61) 00:22:16 +07:32 00:21:55 09:23:28.17
601 15799 KAWECKA Marcelina Warsaw Run Club (POL) 56 K (55) 00:22:17 +07:33 00:21:43 09:23:29.41
602 16907 STANCZYK Karolina NC+ (POL) 57 K (64) 00:22:18 +07:34 00:22:06 09:23:30.03
618 16778 SZLASZYŃSKA Wioleta Gołdap (POL) 58 K (62) 00:22:25 +07:41 00:21:55 09:23:37.55
628 12043 BUDREVIČIUTE Agne Kaunas (LTU) 59 K (63) 00:22:29 +07:45 00:21:55 09:23:41.75
630 11453 GUEDES Paula A Natureza Ensina (POR) 60 K (67) 00:22:30 +07:46 00:22:13 09:23:42.17
637 11287 RYBACKA Joanna ActionTwins (POL) 61 K (81) 00:22:33 +07:49 00:22:26 09:23:45.03
639 13031 RYBACKA Edyta ActionTwins (POL) 62 K (82) 00:22:33 +07:49 00:22:26 09:23:45.34
659 11408 OCHOCKA Milena Katowice (POL) 63 K (71) 00:22:38 +07:54 00:22:15 09:23:50.54
674 18494 RĘBI¦ Joanna Lirene Running Team (POL) 64 K (73) 00:22:44 +08:00 00:22:17 09:23:56.89
676 12680 SMITH Megan Corstorphine AAC (GBR) 65 K (75) 00:22:45 +08:01 00:22:18 09:23:57.55
685 17791 ZIMOWICZ Magdalena DUKLANOWSKI Team (POL) 66 K (66) 00:22:48 +08:04 00:22:08 09:24:00.62
690 18668 BEDNARCZYK Paulina Duklanowska Team (POL) 67 K (65) 00:22:50 +08:06 00:22:06 09:24:02.30
691 16761 KRAWIEC Magdalena Mień (POL) 68 K (69) 00:22:50 +08:06 00:22:13 09:24:02.51
697 11076 DYNISZUK Martyna Gołdap (POL) 69 K (70) 00:22:52 +08:08 00:22:14 09:24:04.62
701 14941 WICIK-KOWALCZYK Aleksandra MKB DREPTAK (POL) 70 K (68) 00:22:54 +08:10 00:22:13 09:24:06.38
702 12721 PROMM simone M.O.N (GER) 71 K (96) 00:22:55 +08:11 00:22:46 09:24:07.37
707 15723 DˇBROWSKA Beata Siedlce (POL) 72 K (88) 00:22:56 +08:12 00:22:33 09:24:08.94
712 14140 KOWALSKA Kasia orange polska (POL) 73 K (83) 00:22:58 +08:14 00:22:26 09:24:10.60
713 16941 JAGIEŁO KINGA Husaria Race Team (POL) 74 K (85) 00:22:58 +08:14 00:22:30 09:24:10.62
730 14887 GELETUKHA Tatiana ZABIEGANI (POL) 75 K (72) 00:23:07 +08:23 00:22:15 09:24:19.58
738 18503 MAŃKO Maria Warszawa (POL) 76 K (93) 00:23:10 +08:26 00:22:41 09:24:22.67
749 17086 MAJEWSKA Ewa Warszawa (POL) 77 K (92) 00:23:15 +08:31 00:22:39 09:24:27.84
757 17762 STASZEWSKA Kinga KS Staszewscy (POL) 78 K (102) 00:23:19 +08:35 00:22:56 09:24:31.35
774 19058 GUDONIS Izabela KB Wyszków (POL) 79 K (86) 00:23:26 +08:42 00:22:31 09:24:38.57
775 12187 PAWLIK Anna Lacho Team (POL) 80 K (97) 00:23:26 +08:42 00:22:46 09:24:38.98
789 12865 OLEKSIAK Iwona Victus Rębków (POL) 81 K (91) 00:23:31 +08:47 00:22:37 09:24:43.96
792 19002 KACZMARCZYK Barbara bosman42195 (POL) 82 K (123) 00:23:32 +08:48 00:23:19 09:24:44.52
799 19256 KOWALCZYKOWSKA Agnieszka RYSIOTEAM (POL) 83 K (104) 00:23:34 +08:50 00:22:57 09:24:46.29
804 17165 WALCZAK Sylwia Sieradzbiega (POL) 84 K (98) 00:23:36 +08:52 00:22:49 09:24:48.96
809 12075 PRUSAKIEWICZ Katarzyna Warszawa (POL) 85 K (109) 00:23:41 +08:57 00:23:07 09:24:53.40
810 18715 WASIK Marta EDC Runners (POL) 86 K (101) 00:23:42 +08:58 00:22:56 09:24:54.09
813 12071 LEWANDOWSKA Joanna Warsaw Run Club (POL) 87 K (112) 00:23:45 +09:01 00:23:11 09:24:57.02
816 12087 PANCYLEJKO BEATA RAJSPORT ACTIVE (POL) 88 K (113) 00:23:49 +09:05 00:23:11 09:25:01.51
817 10837 DELWARDE Cecile (POL) 89 K (114) 00:23:49 +09:05 00:23:11 09:25:01.60
820 18697 ZIELIŃSKA Weronika ASICS FrontRunner Poland (POL) 90 K (38) 00:23:52 +09:08 00:20:32 09:25:04.38
837 14467 KOWERDA Sylwia Warszawa (POL) 91 K (119) 00:24:02 +09:18 00:23:16 09:25:14.47
838 18779 PÓŁTORAK KATARZYNA Duklanowski Team (POL) 92 K (127) 00:24:03 +09:19 00:23:20 09:25:15.62
839 18134 LEMIESZKA Marta Fracht Sport Club (POL) 93 K (129) 00:24:04 +09:20 00:23:22 09:25:16.14
842 15856 WOJTA¦ Małgorzata Lublin (POL) 94 K (116) 00:24:05 +09:21 00:23:14 09:25:17.27
849 18156 STOKŁOSA Jolanta ADIDASRUNNERSWarsaw (POL) 95 K (134) 00:24:14 +09:30 00:23:35 09:25:26.36
850 18420 KUNDYS Karolina #wawrzynteam (POL) 96 K (142) 00:24:14 +09:30 00:23:44 09:25:26.67
851 17718 WŁAZAŁEK Natalia Pliawa (POL) 97 K (135) 00:24:14 +09:30 00:23:35 09:25:26.77
864 14561 TOMCZUK-KUZKA Katarzyna Warszawa (POL) 98 K (133) 00:24:21 +09:37 00:23:34 09:25:33.93
866 16757 JA¦KOWIEC KLAUDIA MKS Siechnice/Management Solutions (POL) 99 K (44) 00:24:22 +09:38 00:21:12 09:25:34.30
873 15062 WORSZTYNOWICZ Izabela Kuznia Triathlonu (POL) 100 K (138) 00:24:26 +09:42 00:23:40 09:25:38.38
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.36934900 s

Sponsor główny: