76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 18:00:37
Kkulaj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila (FIN) 1989-07-01
RE (U20) 20.54 KUMBERNUSS Astrid GDR Orimattila (FIN) 1989-07-01
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona (ESP) 2005-06-03
Min. MŚ U20 (U20) 15.30 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-07-07 18:00:37
Kula K (4) Planowany START: 2022-07-07 17:05 ZAKOŃCZENIE: 17:48:00 DEKORACJA 18:35
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 241 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock (MZ) 14.07 x 15.11 14.60 15.14 15.68 15.68 PB 15
2 14 631 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 11.83 13.06 12.64 x 13.05 13.04 13.06 12
3 7 375 CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) 12.04 11.70 12.89 12.77 x 12.60 12.89 SB 10
4 9 243 PRZYBYSZ Patrycja 2003-05-05 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 12.13 x 12.22 11.96 11.96 x 12.22 9
5 4 410 DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.06 x x 11.90 11.70 x 11.90 8
6 3 384 WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 11.00 11.33 11.49 10.49 11.01 11.80 11.80 8
7 13 602 LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) x 11.01 x x x 11.66 11.66 7
8 5 550 KACZOR Jagoda 2004-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 10.77 9.47 10.55 10.74 9.81 10.31 10.77 PB 7
9 12 177 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 9.92 10.30 x 10.30 6
10 8 317 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków (MA) 9.51 9.54 9.78 9.78 5
11 2 461 DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 GKS Piast Gliwice (SL) 9.04 8.83 9.75 9.75 4
12 11 580 KNIAT Zuzanna 2003-01-31 OŚ AZS Poznań (WP) 8.26 8.52 x 8.52 3
13 1 613 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 7.93 8.20 8.46 8.46 2
14 6 411 GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x x 8.05 8.05 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 14.08
2 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 13.90
3 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 13.22
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ŁUCZAK Wiktoria 02 KS Agros Zamość 13.82
2 BANACH Patrycja 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 13.38
3 KURDEJ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 12.87
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.069602 s. | Mem: 1.5 megabytes