PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 17:52:47
Ktj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:00  10000 m chód K  [s]
09:10  10000 m chód M  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:18  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:45  100 m M PK  [s]
12:55  200 m M  [el]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:00  Tyczka K  [FINAŁ]
14:30  Młot K (4)  [FINAŁ]
16:00  400 m pł K  [F B]
16:05  400 m pł K  [F A]
16:20  400 m pł M  [F B]
16:25  400 m pł M  [F A]
16:30  Oszczep M (800)  [F]
16:35  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:00  Wzwyż K  [FINAŁ]
17:10  400 m K  [F B]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m K  [F A]
17:40  400 m M  [F A]
18:00  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep K (600)  [F]
18:20  4x100 m M  [s]
19:00  2000 m prz. K  [s]
19:12  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 4.71(i) MURTO Wilma FIN Zweibrücken (GER) 2016-01-31
RE (U20) 4.71i MURTO Wilma FIN Zweibrücken (GER) 2016-01-31
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
Min. ME U20 (U20) 4.10 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2023-07-19 17:52:47
Tyczka K - FINAŁ Planowany START: 2023-07-19 14:00 ZAKOŃCZENIE: 15:45:00 DEKORACJA 17:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 2.50 2.80 3.10 3.30 3.45 3.60 3.70 3.80 3.95 wynik inf punkty
1 10 481 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce (SK) - - - - o o o o xxx 3.80 =PB 15
2 9 418 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) - - - - o o o xxx 3.70 12
3 4 419 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot (PM) - - - o o o xo xxx 3.70 PB 9.50
3 7 608 GABORSKA Zofia 2004-08-04 OSOT Szczecin (ZP) - - - - - o xo xxx 3.70 9.50
5 3 387 BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o xo xo xxx 3.60 8
6 2 214 SMOLARCZYK Julia 2005-07-13 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - o o xxx 3.30 7
7 6 24 KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław (DS) - - xxo xxx 3.10 7
8 5 432 LEWANDOWSKA Weronika 2004-10-10 WKS Flota Gdynia (PM) xo xo xxx 2.80 8
9 1 23 HERDA Julia 2004-08-26 MKS MOS Wrocław (DS) xo xxo xxx 2.80 SB 6
8 184 MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź (LD) - xxx NM
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.70
2 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.60
3 IAKOVENKO Valentyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 3.60
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 CHAMOT Maja 03 KS Sprint Bielsko-Biała 3.90
2 IAKOVENKO Valentyna 03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.70
3 GABORSKA Zofia 04 MKL Szczecin 3.60
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0225251 s. | Mem: 768 kilobytes