76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:24:38
Kwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

09:00  10000 m chód M  [s]
09:45  Trójskok K  [Gr. A]
09:45  Trójskok K  [Gr. B]
09:58  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:10  10000 m chód K  [s]
10:44  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:00  Trójskok M  [Gr. A]
11:00  Trójskok M  [Gr. B]
11:25  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
11:55  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
12:20  100 m M PK  [s]
12:52  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
14:30  Młot M (6)  [Gr. A]
14:55  Tyczka K 
15:00  400 m pł K  [F B]
15:05  Oszczep K (600) 
15:10  400 m pł K  [F A]
15:25  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł M  [F B]
15:40  400 m pł M  [F A]
16:00  Wzwyż K  [F]
16:10  800 m K  [F]
16:20  800 m M  [F]
16:58  Oszczep M (800) 
17:00  400 m K  [F B]
17:05  Młot K (4)  [F]
17:10  400 m K  [F A]
17:20  400 m M  [F B]
17:30  400 m M  [F A]
17:40  2000 m prz. K  [s]
17:55  2000 m prz. M  [s]
18:10  4x100 m K  [s]
18:20  4x100 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RE (U20) 2.04 MAHUCHIKH Yaroslava UKR Doha (QAT) 2019-09-30
RP (U20) 1.94i KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wien (AUT) 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt (GER) 2002-08-17
Min. MŚ U20 (U20) 1.82 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 10:39:45
Wzwyż K - FINAŁ Planowany START: 2022-07-08 16:00 ZAKOŃCZENIE: 17:39:00 DEKORACJA 18:35
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.52 1.57 1.62 1.66 1.69 1.72 1.74 1.82 wynik inf punkty
1 12 326 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - o o o xo xxo xxx 1.74 15
2 4 348 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - o o o o xxx 1.72 12
3 13 209 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) o o o xxo o xxx 1.69 SB 10
4 5 46 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) o o o o x- xx 1.66 9
5 10 316 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków (MA) - xo xxo o x- xx 1.66 SB 8
6 3 404 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AML Słupsk (PM) o o o xxx 1.62 8
7 7 651 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) o xo o xxx 1.62 7
8 6 276 BUCZEK Kinga 2003-01-09 UKS LA Basket Warszawa (MZ) o xo xxo xxx 1.62 7
9 2 294 KUŹNIAR Julia 2004-06-14 KS AZS AWF Kraków (MA) o o xxx 1.57 5.50
9 11 190 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xxx 1.57 5.50
11 9 2 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka (DS) o xo xxx 1.57 4
12 1 290 SOBCZYK Julia 2003-02-11 Kraków Athletics Team (MA) o xxo xxx 1.57 3
8 653 LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 STS Pomerania Szczecin (ZP) xxx NM 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.76
2 SŁOCKA Julia 01 AZS-AWF Warszawa 1.74
3 MOSZURA Julia 02 UKS Błyskawica Domaniewice 1.70
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 WYSOCKA Alicja 03 KS Orzeł Warszawa 1.72
2 BURLEWICZ Barbara 03 AZS-AWF Warszawa 1.72
3 BUCZEK Kinga 03 UKS LA Basket Warszawa 1.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0831218 s. | Mem: 768 kilobytes