76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:10:12
Mwj 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 2.37 TOPIĆ Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RŚ (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RE (U20) 2.37 TOPIC Dragutin YUG Plovdiv (BUL) 1990-08-12
RE (U20) 2.37 SMITH Steve GBR Seoul (KOR) 1992-09-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
Min. MŚ U20 (U20) 2.17 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-07-09 16:10:12
Wzwyż M Planowany START: 2022-07-09 14:20 ZAKOŃCZENIE: 16:00:00 DEKORACJA 16:25
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.77 1.82 1.87 1.92 1.96 2.00 2.03 2.06 2.09 2.11 2.13 wynik inf punkty
1 5 381 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - o - o o o o xxx 2.11 15
2 6 68 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - - o xo o xxo xxo xo xxx 2.11 PB 12
3 1 172 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca (LD) - - - - o xxo o xo o xx- x 2.09 10
4 11 66 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - - - o o xo o o xxx 2.06 9
5 9 406 NIELUB Jakub 2003-09-09 AML Słupsk (PM) - - - o o o o xxo xxx 2.06 SB 8
6 3 302 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia (MA) - - xo o o xo xxx 2.00 =PB 8
7 7 394 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki (PD) - - - o o xxo xxx 2.00 =SB 7
8 10 568 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) - o xxo xo xxo xxx 1.96 SB 7
9 4 13 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra (DS) - o o o xxx 1.92 6
10 8 34 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) xo o xo xo xxx 1.92 PB 5
11 2 452 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa (SL) o o xxx 1.82 4
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.11
2 JACHYM Marcin 01 CWKS Resovia Rzeszów 2.11
3 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.05
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.17
2 HOŁUB Jakub 02 AZS UMCS Lublin 2.15
3 NIELUB Jakub 03 AML Słupsk 2.09
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.067482 s. | Mem: 768 kilobytes