76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-07 18:37:05
Kwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RE (U20) 7.14 DAUTE Heike GDR Bratislava (TCH) 1983-06-04
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokyo (JPN) 1964-10-14
Min. MŚ U20 (U20) 6.20 Cali (COL) 2022-08-01
Minimum do finału: 5.65 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-07 18:36:29
W dal K - Gr. A Planowany START: 2022-07-07 10:10 ZAKOŃCZENIE: 10:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 3 36 WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 MLKS Sokół Lubin (DS) 6.00
+1.1


6.00
+1.1
Q PB 1
2 4 83 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń (KP) x
+1.0
5.93
+1.8

5.93
+1.8
Q 2
3 2 192 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice (LD) 5.75
+0.6


5.75
+0.6
Q PB 3
4 13 469 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 5.32
+0.8
5.46
+1.1
x
-0.7
5.46
+1.1
q 7
5 12 225 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
+0.1
x
+0.6
5.44
-0.2
5.44
-0.2
q PB 8
6 1 487 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom (SL) 4.97
+1.0
5.27
+0.4
5.41
-0.1
5.41
-0.1
q PB 11
7 8 110 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość (LU) 4.62
+0.9
5.11
+2.3
5.35
+2.2
5.35
+2.2
q 12
8 7 600 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 5.33
+2.0
x
+1.0
5.12
-0.6
5.33
+2.0
2 15
9 10 392 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 4.73
-1.2
x
+0.9
5.19
+1.3
5.19
+1.3
18
10 11 305 MRUGAŁA Kamila 2003-08-04 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4.85
+0.2
5.12
-0.2
x
+0.2
5.12
-0.2
20
11 5 659 ŻABIEREK Nina 2003-03-26 STS Pomerania Szczecin (ZP) 5.04
+1.4
5.06
+1.4
4.95
-0.6
5.06
+1.4
22
12 9 552 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 4.96
+0.1
4.74
+1.2
x
+1.7
4.96
+0.1
23
6 701 PIENZARIEVA Veronika 2006-10-17 UKRAINE ()


DNS
PK
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.02
2 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 5.90
3 FIJAK Zuzanna 01 UKS Otrębusy 5.55
3 POLEROWICZ Ada 02 LKS Górnik Wałbrzych 5.53
3 BIELSKA Edyta 01 MLUKS Mokasyn Płoty 5.58
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.49
2 JĘDRASZAK Roksana 02 MKL Jarocin 6.23
3 KRAWCZYK Aleksandra 03 KS Warszawianka W-wa 6.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0394719 s. | Mem: 768 kilobytes