PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:32:39
M4x100j 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 38.51 SOUTH AFRICA RSA Nairobi (KEN) 2021-08-22
RE (U20) 38.90 POLAND POL Nairobi (KEN) 2021-08-22
RP (U20) 40.73 Klub AZS UWM Olsztyn Bielsko-Biała 2012-06-16
RP (U20) 38.90 POLSKA POL Nairobi (KEN) 2021-08-22
Min. ME U20 (U20) 40.25 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:32:39
4x100 m M Planowany START: 2023-07-19 18:20 WYSTARTOWANO: 18:19:41 DEKORACJA 18:55
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 1 385 OSIŃSKI Jan
GOSTOMCZYK Jan
DEPTA Szymon
ZAKRZEWSKI Marek
AML Słupsk (PM) 41.13 0.245 SB 15 1
2 7 1 504 STOJANOWSKI Piotr
GRZĄKA Dawid
CEGŁA Kacper
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 41.21 0.279 SB 12 2
3 6 1 601 PIETRAS Mateusz
ZAWLIK Jakub
BŁASZCZYK Jakub
SZCZĘSNY Michał
MKL Szczecin (ZP) 42.26 0.176 SB 10 3
4 4 1 211 GRALEWSKI Marcin
ROBAKOWSKI Dawid
BYCUL Jakub
MAZUR Jakub
KS AZS AWF Warszawa (MZ) 43.41 0.238 SB 8 5
5 8 1 90 KĘDZIERSKI Jan
KAROW Damian
BRODALA Maksym
KARNAS Kacper
UKS Czapla Białe Błota (KP) 45.16 0.319 7 7

1 7 2 297 TRZEBUNIAK Antoni
FUJAK Oliwier
BANIA Nikodem
PIETRUSA Jakub
UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) 42.53 0.105 SB 9 4
2 6 2 510 BŁASZCZAK Karol
ZIMNIAK Kacper
ROBOTNIKOWSKI Jakub
POLAK Bartosz
KS Stal LA Ostrów Wlkp. II (WP) 43.80 0.168 8 6
3 4 2 7 BIAŁEK Kacper
CZERWIŃSKI Piotr
SKRZEK Bartłomiej
GONKIEWICZ Jan
GKS Start Długołęka (DS) 45.38 0.193 7 8
4 5 2 190 WOJTASZEK Ignacy
BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
SZYMAŃSKI Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 49.29 0.207 6 9
5 8 2 180 OPALIŃSKI Franciszek
ANDRZEJAK Maksymilian
SZEWCZYK Maciej
KOTOWSKI Jędrzej
MUKS Park Zduńska Wola (LD) 51.13 0.273 10
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 BKL Bełchatów 41.84
2 AZS-AWFiS Gdańsk 42.02
3 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 42.21
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 AZS-AWFiS Gdańsk 41.33
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 41.45
3 KS Stal LA Ostrów Wlkp. II 42.96
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.04441 s. | Mem: 768 kilobytes