PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 15:59:55
M110j 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 12.72 ZHOYA Sasha FRA Nairobi (KEN) 2021-08-21
RE (U20) 12.72 ZHOYA Sasha FRA Nairobi (KEN) 2021-08-21
RP (U20) 13.23 NOGA Artur MKS-SMS Victoria Racibórz Pekin (CHN) 2006-08-20
Min. ME U20 (U20) 13.90 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 10 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 15:33:07
110 m pł M Planowany START: 2023-07-20 14:00 WYSTARTOWANO: 13:59:49
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 4 1 +1.3 m/s 701 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 13.67 0.237 Q PB 1
2 6 1 +1.3 m/s 33 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów (DS) 14.31 0.221 Q =SB 4
3 7 1 +1.3 m/s 30 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.41 0.225 q 6
4 8 1 +1.3 m/s 166 BAUER Dominik 2004-02-26 MKLA Łęczyca (LD) 15.08 0.190 qB PB 13
5 1 1 +1.3 m/s 562 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.24 0.253 qB 14
6 5 1 +1.3 m/s 275 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock (MZ) 15.36 0.218 qB PB 16
7 2 1 +1.3 m/s 401 GAFFKE Bruno 2005-01-04 KL Gdynia (PM) 16.37 0.279 PB 22
3 1 +1.3 m/s 323 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNF 0.267

1 4 2 +2.3 m/s 285 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.99 0.260 Q 2
2 3 2 +2.3 m/s 274 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock (MZ) 14.28 0.213 Q 3
3 5 2 +2.3 m/s 268 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa (MZ) 14.68 0.225 qB 10
4 1 2 +2.3 m/s 561 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) 14.99 0.217 qB 11
5 2 2 +2.3 m/s 446 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 15.01 0.217 qB 12
6 7 2 +2.3 m/s 230 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi (MZ) 15.29 0.229 qB 15
7 6 2 +2.3 m/s 144 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra (LB) 15.71 0.197 19
8 8 2 +2.3 m/s 403 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia (PM) 15.97 0.277 21

1 3 3 +2.1 m/s 59 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14.35 0.232 Q 5
2 8 3 +2.1 m/s 169 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca (LD) 14.42 0.197 Q 7
3 5 3 +2.1 m/s 270 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa (MZ) 14.64 0.150 q 8
4 7 3 +2.1 m/s 148 FILAR Igor 2004-03-25 ZLKL Zielona Góra (LB) 14.65 0.241 qB 9
5 1 3 +2.1 m/s 276 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock (MZ) 15.41 0.249 17
6 6 3 +2.1 m/s 563 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn (WP) 15.45 0.269 18
7 4 3 +2.1 m/s 187 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice (LD) 15.91 0.237 20
8 2 3 +2.1 m/s 402 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia (PM) 16.49 0.336 23
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.46
2 ŁUCKI Oskar 02 BKL Bełchatów 14.09
3 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 14.26
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 WOLIŃSKI Stanisław 04 MKS MOS Wrocław 14.29
2 GEREGA Bartosz 04 MKS Piast Głogów 14.43
3 MIEZIANKO Paweł 03 UKS Czwórka Białystok 14.52
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.017148 s. | Mem: 768 kilobytes