PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-19 19:05:46
Koj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

10:30  Kula K (4)  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. A]
11:05  W dal M  [Gr. B]
11:05  Oszczep K (600)  [Gr. A]
11:20  Kula K (4)  [Gr. B]
12:00  Oszczep K (600)  [Gr. B]
12:10  Kula M (6)  [Gr. A]
12:45  400 m pł K  [el]
13:00  Kula M (6)  [Gr. B]
13:01  Oszczep M (800)  [Gr. A]
13:20  400 m pł M  [el]
14:00  Oszczep M (800)  [Gr. B]
16:00  Ceremonia Otwarcia 
16:20  W dal K  [FINAŁ]
16:35  100 m K  [el]
17:05  400 m K  [el]
17:33  400 m M  [el]
17:55  Kula K (4)  [F]
18:05  100 m K  [F B]
18:10  100 m K  [F A]
18:20  100 m M  [el]
18:30  W dal M  [F]
18:55  800 m K  [el]
19:20  800 m M  [el]
19:35  Kula M (6)  [F]
19:50  100 m M  [F B]
19:55  100 m M  [F A]
20:15  3000 m K  [s]
20:30  3000 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 63.86 AGUILAR Yulenmis CUB Edmonton (CAN) 2015-08-02
RE (U20) 63.01 REBRYK Vera UKR Bydgoszcz (POL) 2008-07-10
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
Min. ME U20 (U20) 51.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 41.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-19 19:05:45
Oszczep K (600) - Gr. A Planowany START: 2023-07-18 11:05 ZAKOŃCZENIE: 11:18:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 391 JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 36.97 40.49 x 40.49 q 2
2 8 302 JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków (MA) 37.97 39.02 38.04 39.02 q 3
3 7 26 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 35.57 x 36.88 36.88 q 7
4 3 80 POSZYTEK Olga 2004-03-27 MKL Toruń (KP) x 35.97 33.17 35.97 q 8
5 1 326 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika 2005-11-17 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 34.21 x 32.04 34.21 q 10
6 5 306 KWOKA Martyna 2005-10-12 WKS Wawel Kraków (MA) x 33.57 27.62 33.57 2 13
7 2 202 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin (MZ) 32.86 31.36 x 32.86 2 14
8 4 142 GOTOWAŁA Laura 2005-01-11 UKS Ares Nowa Sól (LB) x 27.68 x 27.68 18
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ANDRUKONIS Gabriela 02 UKS Czwórka Białystok 48.67
2 RZEŹNICZAK Nina 03 MKS Osa Zgorzelec 43.97
3 BUTKIEWICZ Gabriela 03 LUKS Hańcza Suwałki 43.88
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 JASIŃSKA Natalia 04 AZS-AWFiS Gdańsk 46.30
2 TYCZYŃSKA Michalina 03 UKS Olimp Duszniki 43.25
3 SZCZYRBA Aleksandra 04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 38.94
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0254641 s. | Mem: 768 kilobytes