PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:19:38
K1500j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:51.34 LANG Yinglai CHN Shanghai (CHN) 1997-10-18
RE (U20) 4:04.24 NEPORADNA Nelya UKR Paris (FRA) 2003-08-29
RP (U20) 4:07.34 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Szczecin 2014-06-07
Min. ME U20 (U20) 4:24.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 4:18.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 14:19:38
1500 m K - Bieg 2 Planowany START: 2021-07-04 13:53 WYSTARTOWANO: 14:03:28
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 7 10
PIECHOWICZ Katarzyna 02-10-21 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 4:51.44 SB 4 11
2 8 575
KLIMCZAK Karolina 03-02-27 KS Gwardia Piła (WP) 4:55.68 SB 2 13
3 9 577
KURASZ Justyna 03-05-15 KS Gwardia Piła (WP) 4:56.81 2 15
4 5 397
BIGUS Wiktoria 03-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 4:59.05 PB 17
5 4 698
DROŻDŻEWSKA Paulina 03-12-08 MKS Hermes Gryfino (ZP) 4:59.89 PB 18
6 1 154
WIATRZYK Ewa 03-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 5:03.31 SB 19
7 3 383
ROŚ Martyna 03-04-28 KKB MOSiR Krosno (PK) 5:04.46 PB 20
8 6 398
CHMURA Anastazja 03-10-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 5:05.61 21
9 10 541
KOZIK Karolina 03-04-10 MOSM Tychy (SL) 5:06.33 22
10 2 365
TOMASZEWSKA Paulina 03-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5:11.41 23
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:31.17
2 BRONOWSKA Zuzanna 01 Mazovia ProActiv Ciechanów 4:35.71
3 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 4:41.22
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:25.63
2 SARNECKA Oliwia 01 MKL Szczecin 4:25.70
3 DUDEK Zofia 01 MKS Polonia Warszawa 4:27.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.3459749 s. | Mem: 1.5 megabytes