76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K200j 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMB Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 13:36:45
200 m K - Finał B Planowany START: 2022-07-09 13:05 WYSTARTOWANO: 13:05:30
-1.2 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 4 670 REJCHERT Anna 2004-10-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 25.18 0.177 SB 6
2 5 422 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 25.30 0.184 5
3 3 353 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec (PK) 25.44 0.371 4
4 8 562 CZAJKA Olga 2004-11-22 MKL Jarocin (WP) 25.73 0.283 3
5 1 575 PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 25.83 0.177 PB 2
6 7 159 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź (LD) 26.14 0.289 2
7 2 606 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 26.20 0.252 2
6 460 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa (SL) DNF 0.254 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0972991 s. | Mem: 768 kilobytes