76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
K400j 4 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RE (U20) 49.42 BREUER Grit GER Tokyo (JPN) 1991-08-27
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
Min. MŚ U20 (U20) 53.90 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 17:12:26
400 m K - elim 4 Planowany START: 2022-07-07 16:20 WYSTARTOWANO: 16:41:29
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 8 582 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań (WP) 55.57 0.230 Q 2
2 6 576 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 55.60 0.340 q PB 3
3 4 368 TUREK Zuzanna 2003-02-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 56.15 0.256 q PB 5
4 5 494 KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 56.56 0.273 q 8
5 3 606 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 57.41 0.319 qB PB 13
6 2 565 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin (WP) 59.08 0.264 20
7 1 667 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 59.95 0.315 PB 25
8 7 622 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 60.33 0.266 27
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 GACKA Kinga 01 BKS Bydgoszcz 54.06
2 DROZD Wiktoria 01 AZS UMCS Lublin 54.98
3 FORMELLA Aleksandra 01 SKLA Sopot 55.07
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 LESIEWICZ Kornelia 03 AZS-AWF Gorzów 52.02
2 RZESZEWSKA Olga 02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 54.95
3 GUZOWSKA Martyna 03 LUKS Orkan Września 55.39
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0438681 s. | Mem: 1.5 megabytes