Rekordy   Sezon: 2023 / 2024   Progresja   Osiągnięcia
Amelia PAŃCZYSZYN
imię / name:  Amelia
nazwisko / surname:  PAŃCZYSZYN
data ur. / date of birth:  2009-08-18 (14 306)  (C-1)
płeć / gender:  Kobieta / Female
klub / club:  UKS Orlica Duszniki Zdrój

  Wyniki sezonu | Season results

  2016/17   2017/18   2018/19   2019/20   2020/21   2021/22   2022/23
  1000 m   2:00.080   2021-09-03   Spisska Nova Ves (SVK)   MłZ
  1000 m   1:52.296   2021-09-03   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  1000 m   1:54.306   2021-09-03   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  szt 3000 m   4:51.956   2021-09-03   Spisska Nova Ves (SVK)   --
  500 m   53.974   2021-09-04   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  500 m   53.611   2021-09-04   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  500 m   53.169   2021-09-04   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  777 m   1:26.923   2021-09-04   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  777 m   1:30.131   2021-09-05   Spisska Nova Ves (SVK)   MłZ
  777 m   1:27.220   2021-09-05   Spisska Nova Ves (SVK)   III
  500 m   53.744   2021-09-24   Gdańsk   III
  1000 m   1:51.473   2021-09-24   Gdańsk   III
  1000 m   1:52.035   2021-09-24   Gdańsk   III
  1000 m   2:21.281   2021-09-24   Gdańsk   --
  500 m   53.267   2021-09-25   Gdańsk   III
  500 m   53.120   2021-09-25   Gdańsk   III
  szt 2000 m   3:28.111   2021-09-25   Gdańsk   --
  777 m   1:28.407   2021-09-25   Gdańsk   III
  777 m   1:25.589   2021-09-25   Gdańsk   III
  777 m   1:24.444   2021-09-25   Gdańsk   III
  1000 m   1:52.103   2021-10-01   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  1000 m   1:53.288   2021-10-01   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  1000 m   1:47.100   2021-10-01   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  szt 3000 m   5:05.064   2021-10-01   Benatky n Jizerou (CZE)   --
  500 m   51.894   2021-10-02   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  500 m   52.868   2021-10-02   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  500 m   52.362   2021-10-02   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  777 m   1:21.243   2021-10-02   Benatky n Jizerou (CZE)   II
  777 m   1:25.433   2021-10-03   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  777 m   1:22.924   2021-10-03   Benatky n Jizerou (CZE)   III
  500 m   53.135   2021-10-08   Amsterdam (NED)   III
  1000 m   1:54.381   2021-10-08   Amsterdam (NED)   III
  777 m   1:24.047   2021-10-08   Amsterdam (NED)   III
  777 m   1:24.246   2021-10-08   Amsterdam (NED)   III
  500 m   52.301   2021-10-09   Amsterdam (NED)   III
  500 m   52.133   2021-10-09   Amsterdam (NED)   III
  500 m   51.945   2021-10-09   Amsterdam (NED)   III
  szt 3000 m   4:55.521   2021-10-09   Amsterdam (NED)   --
  777 m   1:27.745   2021-10-09   Amsterdam (NED)   III
  777 m   1:22.777   2021-10-10   Amsterdam (NED)   III
  777 m   1:22.454   2021-10-10   Amsterdam (NED)   III
  500 m   47.16   2021-10-17   Tomaszów Mazowiecki   III
  500 m   47.44   2021-10-17   Tomaszów Mazowiecki   III
  500 m   53.030   2021-10-22   Giżycko   III
  1000 m   1:49.704   2021-10-22   Giżycko   III
  1000 m   1:51.547   2021-10-22   Giżycko   III
  1000 m   1:50.178   2021-10-22   Giżycko   III
  szt 2000 m MIX   3:47.854   2021-10-22   Giżycko   --
  500 m   53.302   2021-10-23   Giżycko   III
  500 m   51.978   2021-10-23   Giżycko   III
  777 m   1:28.564   2021-10-23   Giżycko   III
  777 m   1:22.289   2021-10-23   Giżycko   III
  777 m   1:24.479   2021-10-23   Giżycko   III
  100 m   12.47   2021-11-20   Tomaszów Mazowiecki   --
  500 m   47.65   2021-11-20   Tomaszów Mazowiecki   III
  300 m   29.87   2021-11-21   Tomaszów Mazowiecki   --
  500 m   48.03   2021-11-21   Tomaszów Mazowiecki   III
  500 m   52.297   2021-12-03   Białystok   III
  500 m   52.044   2021-12-03   Białystok   III
  1000 m   1:54.480   2021-12-03   Białystok   MłZ
  1000 m   1:50.337   2021-12-03   Białystok   III
  1000 m   1:46.107   2021-12-03   Białystok   III
  szt 2000 m   3:40.615   2021-12-03   Białystok   --
  500 m   51.827   2021-12-04   Białystok   III
  500 m   52.045   2021-12-04   Białystok   III
  777 m   1:25.470   2021-12-04   Białystok   III
  777 m   1:25.453   2021-12-04   Białystok   III
  777 m   1:24.355   2021-12-04   Białystok   III
  777 m   1:56.100   2021-12-04   Białystok   --
  500 m   48.32   2022-01-08   Sanok   III
  500 m   48.46   2022-01-08   Sanok   III
  500 m   47.93   2022-01-09   Sanok   III
  500 m   48.43   2022-01-09   Sanok   III
  500 m   52.357   2022-01-28   Opole   III
  1000 m   1:50.035   2022-01-28   Opole   III
  1000 m   1:45.574   2022-01-28   Opole   II
  1000 m   1:46.835   2022-01-28   Opole   III
  szt 2000 m MIX   3:34.155   2022-01-28   Opole   --
  500 m   52.059   2022-01-29   Opole   III
  500 m   52.379   2022-01-29   Opole   III
  777 m   1:27.950   2022-01-29   Opole   III
  777 m   1:22.521   2022-01-29   Opole   III
  777 m   1:21.754   2022-01-29   Opole   II
  500 m   47.13   2022-02-05   Tomaszów Mazowiecki   III
  1000 m   1:39.99   2022-02-05   Tomaszów Mazowiecki   III
  500 m   46.05   2022-02-19   Tomaszów Mazowiecki   II
  500 m   46.15   2022-02-19   Tomaszów Mazowiecki   II
  500 m   45.68   2022-02-20   Tomaszów Mazowiecki   II
  500 m   46.33   2022-02-20   Tomaszów Mazowiecki   II
  500 m   52.631   2022-03-11   Białystok   III
  500 m   52.253   2022-03-11   Białystok   III
  1000 m   1:53.158   2022-03-11   Białystok   III
  1000 m   1:46.357   2022-03-11   Białystok   III
  1000 m   2:07.677   2022-03-11   Białystok   MłS
  500 m   51.697   2022-03-12   Białystok   III
  500 m   51.804   2022-03-12   Białystok   III
  777 m   1:26.238   2022-03-12   Białystok   III
  777 m   1:23.374   2022-03-12   Białystok   III
  777 m   1:22.144   2022-03-12   Białystok   II
  777 m   1:54.256   2022-03-12   Białystok   --

| DomTel-Sport Słupsk | mobile: +48 602 314 171 | www.domtel.pl | e-mail: domtel@domtel.pl |
| Last changes by Pilar | mobile: +48 601 80 82 78 | www.domtel-sport.pl | e-mail: pilar@domtel-sport.pl
Generowanie strony - 0.051448822021484 sekund