60 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 8.13 | 1 s3 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków | 1989 | Z/2405/15 | Masters | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.7 | -- | |||||||||||||||||
2. | 8.49 | 1 s2 | URBAÑSKA Hanna | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/13812/21 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
3. | 8.80 | 2 s3 | KRÓWKA Julia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/2188/21 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.7 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 9.78 | 8 s4 | DURLAK Anika | KS Victoria Trzebinia | 2010 | Z/6756/23 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -0.4 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 12.58 | 1 s1 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.1 | II | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 12.97 | 5 s1 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków | 1989 | Z/2405/15 | Masters | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.1 | III | |||||||||||||||||
3. | 13.04 | 1 s2 | GA£KA Roksana | WKS Wawel Kraków | 2011 | Z/3797/22 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | 0.0 | III | LDK! | ||||||||||||||||
4. | 13.37 | 7 s1 | MAJOS Julia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/6107/23 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.1 | IV | LDK! | OSU | |||||||||||||||
5. | 13.64 | 4 s2 | URBAÑSKA Hanna | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/13812/21 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | 0.0 | IV | LDK! | ||||||||||||||||
6. | 13.92 | 6 s2 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | 0.0 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
7. | 14.24 | 4 s3 | KRÓWKA Julia | UKS Lider Siercza | 2011 | Z/2188/21 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.2 | V | LDK! | ||||||||||||||||
8. | 15.97 | 1 s8 | ¦WIETLICKA Kaja | KS Victoria Trzebinia | 2013 | Z/0092/24 | U12 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -0.9 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
9. | 16.05 | 1 s9 | TOMERA Paulina | UKS Lider Siercza | 2015 | Z/3908/23 | U12 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -1.5 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
10. | 16.11 | 4 s7 | WACHACKA Sonia | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/3616/24 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.3 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
150 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 19.16 | 3 s1 | NOWAK Natalia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/3190/22 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +1.3 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
2. | 20.30 | 2 s2 | MAJOS Julia | WKS Wawel Kraków | 2009 | Z/6107/23 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +0.5 | -- | LDK! | OSU | |||||||||||||||
300 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 46.63 | 4 s3 | KOCOT Julia | KS Victoria Trzebinia | 2008 | Z/13019/21 | U18 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
2. | 52.94 | 4 s6 | TOMERA Paulina | UKS Lider Siercza | 2015 | Z/3908/23 | U12 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
3. | 55.81 | 5 s9 | PIETRAS Carmen | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/6673/23 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
4. | 55.84 | 2 s10 | ¦WIETLICKA Kaja | KS Victoria Trzebinia | 2013 | Z/0092/24 | U12 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
5. | 56.76 | 3 s10 | BETKE Nadia | KS Victoria Trzebinia | 2013 | Z/0329/24 | U12 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 55.84 | 1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Seres (GRE) (2) | 2024-04-22 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 57.69 | 1 s1 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Nicosia (CYP) (1 / F) | 2024-04-03 | II | KN B | |||||||||||||||||
3. | 58.21 | 2 e2 | KANAKANTI Jasmine | WKS Wawel Kraków | 2007 | Z/4916/22 | U18 | MA | Seres (GRE) (2) | 2024-04-22 | II | KN B | |||||||||||||||||
600 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:00.21 | 4 s2 | DURLAK Anika | KS Victoria Trzebinia | 2010 | Z/6756/23 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
1000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:06.18 | 2 s1 | W¡SIK Barbara | LKS Brzezina Osiek | 2009 | Z/1537/22 | U16 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | III | ||||||||||||||||||
2. | 3:47.14 | 12 s1 | WACHACKA Sonia | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/3616/24 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
10000 m K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 35:29.67 | 1 s2 | KICILIÑSKA Paulina | ULKS Lipinki | 2003 | Z/3915/16 | U23 | MA | Ustka (M / B) | 2024-04-13 | I | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
10 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34:24 | 10 | M£YNARCZYK Martyna | SBG Salco Niepo³omice | 1989 | Z/2359/16 | Masters | MA | Kraków (M) | 2024-04-13 | I | ||||||||||||||||||
Pó³maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:27:22 | 40 | FURTEK Iwona | niest. Kraków | 1982 | Masters | MA | Warszawa (M / E) | 2024-03-24 | II | |||||||||||||||||||
2. | 1:53:40 | 22 | TOROÑ Ma³gorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Z/0109/15 | Sen | MA | Warszawa (M / E) | 2024-03-24 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:58:02 | 23 | GOLIÑSKA Natalia | KS Sprinterzy.com Kraków | 2002 | Z/3845/24 | U23 | MA | Warszawa (M / E) | 2024-03-24 | -- | ||||||||||||||||||
Maraton K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 2:43:30 | 15 | BRZOZOWSKA Monika | KS Akantos £oniowa | 1984 | Z/5837/23 | Masters | MA | Kraków (M) | 2024-04-14 | I | ||||||||||||||||||
2. | 3:00:24 | 24 | FURTEK Iwona | niest. Kraków | 1982 | Masters | MA | Hamburg (GER) (1 / F) | 2024-04-28 | II | |||||||||||||||||||
Bieg 6-godzinny K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 68038 | 6 | KOWALUNAS-BEM Olga | KS AZS AWF Kraków | 1983 | Z/2935/24 | Masters | MA | Warszawa (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
Prze³aj K pomiar rêczny | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | :05:11 r | 2b1 | MUSIA£ Maria | WKS Wawel Kraków | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
2. | :05:11 r | 3b1 | W¡SIK Barbara | LKS Brzezina Osiek | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
3. | :05:40 r | 6b1 | SULIÑSKA Maria | WKS Wawel Kraków | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
4. | :05:42 r | 7b1 | TALAGA Julia | KS Olkusz | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
5. | :05:47 r | 10b1 | OPIELA Zofia | KS Limanowa Forrest | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
6. | :05:52 r | 9b1 | PIOTROWSKA Alicja | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
7. | :05:55 r | 13b1 | MALINOWSKA Nikola | UKS Lider Siercza | 2009 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
8. | :06:03 r | 18b1 | GRANIEWSKA Aleksandra | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
9. | :10:40 r | 10b2 | STASZKIEWICZ Kaja | Kraków Athletics Team | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
10. | :10:50 r | 13b2 | DURLAK Anika | KS Victoria Trzebinia | 2010 | U16 | MA | Mielec (1) | 2024-03-17 | ||||||||||||||||||||
W dal strefa K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3.87 | 4 | KACZARA Jagoda | KS Victoria Trzebinia | 2012 | Z/9501/21 | U14 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | +1.2 | -- | LDK! | ||||||||||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 36.21 | 4 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-17 | III | ||||||||||||||||||
2. | 29.33 | 2 | ¦LEDZIÑSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | Z/2224/18 | U20 | MA | Kielce (1 / F) | 2024-03-23 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
3. | 28.16 | 4 | ¦LEDZIÑSKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 2006 | Z/2224/18 | U20 | MA | Rybnik (1 / F) | 2024-04-06 | IV | LDK! | KN B | ||||||||||||||||
4. | 27.86 | 5 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-17 | -- | ||||||||||||||||||
M³ot (3) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 38.91 | 5 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-18 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 36.41 | 7 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-18 | -- | ||||||||||||||||||
Ciê¿arek (7) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 13.35 | 5 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-20 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 12.21 | 8 f50 | SZCZEPANIK Dorota | KS AZS AWF Kraków | 1969 | Z/1174/22 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-20 | -- | ||||||||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 48.23 | 1 | GIBAS Amelia | LKS Brzezina Osiek | 2008 | Z/3145/20 | U18 | MA | Ostrava (CZE) (2) | 2024-03-16 | I | KN B | |||||||||||||||||
2. | 47.67 | 1 | GIBAS Amelia | LKS Brzezina Osiek | 2008 | Z/3145/20 | U18 | MA | Rybnik (1 / F) | 2024-04-06 | I | KN B | |||||||||||||||||
3. | 47.30 | 1 | GIBAS Amelia | LKS Brzezina Osiek | 2008 | Z/3145/20 | U18 | MA | Chorzów (1 / F) | 2024-05-01 | I | KN B | |||||||||||||||||
4. | 19.88 | 11 f50 | SIEKLIÑSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Z/1217/12 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-22 | -- | ||||||||||||||||||
Chód 3 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 16:22 r | 5 s5 | CHODUR Hanna | WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz | 2009 | Z/2627/20 | U16 | MA | Dudince (SVK) (M / A) | 2024-03-16 | III | LDK! | |||||||||||||||||
Chód 5 km K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 34:50 r | 18 f60 | BEHOUNEK Ma³gorzata | KS AZS AWF Kraków | 1961 | Z/13438/21 | Masters | MA | Toruñ (M) | 2024-03-22 | -- | ||||||||||||||||||
bieg vertical K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:57:20 | 10 | OGÓREK Monika | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2004 | Z/4801/22 | U23 | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | KN B | |||||||||||||||||
2. | 1:00:49 | 14 | WILCZYÑSKA Paulina | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2003 | Z/3526/24 | U23 | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:13:09 | 16 | TOROÑ Ma³gorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Z/0109/15 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1:13:17 | 17 | GOLIÑSKA Natalia | KS Sprinterzy.com Kraków | 2002 | Z/3845/24 | U23 | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-19 | -- | ||||||||||||||||||
bieg mountain classic K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 1:42:15 | 1 | STANEK Patrycja | KS Vertical Rytro | 2001 | Z/3597/23 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 1:48:18 | 2 | BAZU£KA Aleksandra | SBG Salco Niepo³omice | 1995 | Z/2439/20 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 1:50:44 | 3 | DUL Karolina | SBG Salco Niepo³omice | 1995 | Z/3539/11 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 1:53:53 | 4 | MARCHUK Wioletta | SBG Salco Niepo³omice | 1991 | Z/3850/24 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 2:02:59 | 10 | GAIK Natalia | SBG Salco Niepo³omice | 1999 | Z/2744/24 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 2:08:26 | 13 | GRZANKA Martyna | KS Victoria Trzebinia | 1979 | Z/4057/24 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 2:26:19 | 18 | PRASO£ Sylwia | SBG Salco Niepo³omice | 1996 | Z/2746/24 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
8. | 3:34:19 | 21 | TOROÑ Ma³gorzata | KS Sprinterzy.com Kraków | 2000 | Z/0109/15 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
bieg short trail K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 3:50:42 | 1 | M£YNARCZYK Martyna | SBG Salco Niepo³omice | 1989 | Z/2359/16 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 3:55:08 | 2 | WILK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1985 | Z/10350/21 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 4:19:00 | 6 | BYRSKA Sylwia | Kraków Athletics Team | 1995 | Z/1342/14 | Sen | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 4:20:22 | 8 | KWIATKOWSKA Kinga | SBG Salco Niepo³omice | 1988 | Z/2925/19 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 5:11:56 | 14 | £UKASIK Anna | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 1983 | Z/5246/22 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
6. | 6:09:24 | 15 | SOWA-LEWANDOWSKA Katarzyna | UKS Lider Siercza | 1983 | Z/2978/19 | Masters | MA | Szczawnica (M) | 2024-04-20 | -- | ||||||||||||||||||
b.górski na krótkim dyst. K | |||||||||||||||||||||||||||||
1. | 0:10:00 | 1 U16 | JAROSZ Martyna | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2009 | Z/2712/24 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
2. | 0:10:26 | 4 U16 | W¡SIK Barbara | LKS Brzezina Osiek | 2009 | Z/1537/22 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
3. | 0:11:21 | 9 U16 | TALAGA Julia | KS Olkusz | 2010 | Z/12069/21 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
4. | 0:11:32 | 12 U16 | ZUBRZYCKA Oliwia | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2009 | Z/7020/23 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
5. | 0:12:18 | 21 U16 | DURLAK Anika | KS Victoria Trzebinia | 2010 | Z/6756/23 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
6. | 0:12:47 | 23 U16 | MAJERSKA Joanna | MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz | 2009 | Z/1427/24 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
7. | 0:12:58 | 26 U16 | WALA Ma³gorzata | KS Victoria Trzebinia | 2010 | Z/0093/24 | U16 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | LDK! | |||||||||||||||||
8. | 0:39:36 | 3 U20 | DÊBSKA Natalia | KS Limanowa Forrest | 2006 | Z/3445/23 | U20 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
9. | 0:45:42 | 7 U20 | PI¡TKOWSKA Karolina | UKS Romer Rabka-Zdrój | 2005 | Z/7690/21 | U20 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
10. | 0:48:07 | 12 U18 | CHROBAK Agnieszka | £±cz± Nas Góry Zawoja | 2008 | Z/3677/24 | U18 | MA | Bielsko-Bia³a (M) | 2024-04-14 | -- | ||||||||||||||||||
W nawiasie klub z wybranego sezonu | Najechanie wska¼nikiem na ikonê poka¿e zmiany klubowe | Klikniêcie przej¶cie do HEAD2HEAD | |||||||||||||||||||||||||||||
© by Pilar 2007-2019 Generowanie strony - 3.162101984024 sekund |