Panel administracyjny
PL | EN

Maratony Rowerowe Lang Team

REGULAMIN

System zgłoszeń jest: Nieaktywny

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA LISTY
Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Data urodzenia:
 
Adres:

W razie wypadku zawiadomić:
 
Wybierz klub/drużynę z aktualnie zgłoszonych:
lub wpisz nową nazwę klubu lub drużyny:
Licencja:
Wybierz narodowość:
Wybierz konkurencję:
GRAND FONDO MTB OPEN
GRAND FONDO
MEDIO
MINI
RODZINNA PARADA
E-mail kontaktowy:
Pole wymagane w celu korespondencji z organizatorami
Podaj ponownie e-mail:
Powtórz e-mail podany powyżej
Telefon kontaktowy:
Podaj ponownie telefon:
 
*  Ukończyłem/ukończyłam 18 lat i startuję na własną odpowiedzialność. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią regulaminu imprezy kolarskiej i zobowiązuję się do jego przestrzegania. Posiadam dobry stan zdrowia i nie ma przeciwwskazań medycznych i zdrowotnych do uczestnictwa w zawodach. Odnośnie osób poniżej 18 lat zgodę na udział w zawodach oraz potwierdzenie dobrego stanu zdrowia i braku przeciwwskazań medycznych potwierdzają przedstawiciele ustawowi tj. rodzice, opiekunowie lub kurator.
*  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgromadzonych przez Lang Team Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pachnąca 81 w celach związanych z uczestnictwem w imprezie kolarskiej, jak również w celach archiwalnych, informacyjnych, dowodowych.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Lang Team Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pachnąca 81 informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (e-mail, SMS/MMS) na podany wyżej adres e-mail i numer telefonu kontaktowego


   
©by Pilar 2010-2019
PŁATNOŚCI OBSLUGIWANE PRZEZ dotpay