Panel administracyjny
PL | EN
Maratony Rowerowe Lang Team



ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

WSZYSTKO ETAP 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 ETAP 5

GRAND FONDO MTB OPEN | Zgłoszonych: 317
Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5
1.
2642
ANOLIK Czesław Kowale / (POL)
1973
3 2019-07-16 14:19:51
2.
3081
AUGUSTYN Adam HOŁDA TEAM / (POL)
2005
6 2019-05-15 23:07:49
3.
3079
AUGUSTYN Katarzyna HOŁDA TEAM / (POL)
1974
6 2019-05-15 23:07:49
4.
8149
AUGUSTYN Wojciech HOŁDA TEAM / (POL)
1972
6 2019-05-15 23:07:49
5.
BARCZAK Wojciech / Bydgoszcz (POL)
1971
2019-07-03 23:21:03
6.
3100
BASISTA Łukasz Kraków / (POL)
2001
6 2019-05-15 23:07:49
7.
3101
BASISTA Marcin Kraków / (POL)
2005
6 2019-05-15 23:07:49
8.
4344
BATEK Dariusz CST 7R MTB Team / (POL)
1986
1 2019-05-15 23:07:49
9.
3362
BEJM Dariusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / (POL)
1967
4 2019-07-16 14:19:18
10.
3313
BĘDZISZEWSKA-SZEWCZYK Paulina Dąbrowa Górnicza / (POL)
1978
6 2019-05-15 23:07:49
11.
3355
BIAŁOWĄS Jan Warszawa / (POL)
2007
11 2019-06-19 12:00:43
12.
3288
BIAŁY Bartłomiej Dęblin / (POL)
1985
7 2019-05-15 23:07:49
13.
4379
BIEGAŃSKI Krzysztof Bursztyn Pizza Cycling Team / (POL)
1997
3 2019-07-16 14:19:51
14.
8093
BŁASIŃSKI Konrad RALATIVITY / (POL)
1986
7 2019-05-15 23:07:49
15.
4355
BŁASZCZAK Tomek / (POL)
1976
1 2019-05-15 23:07:49
16.
8230
BŁĄKAŁA Piotr Kraków / (POL)
1974
5 2019-05-15 23:07:49
17.
2625
BOŁCUN Paweł Gdańsk / (POL)
1977
11 2019-07-16 14:19:51
18.
8173
BORKOWSKI Tomasz Sosnowiec / (POL)
1966
4 2019-05-15 23:07:49
19.
2637
BORYNA Bartosz Belta Team Gdańsk / (POL)
2004
9 2019-07-16 14:19:51
20.
8280
BOŻKO Agnieszka Vienna Life / (POL)
1980
9 2019-06-19 12:00:17
21.
4356
BOŻKO Marcin Vienna Life / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
22.
2628
BRUDŁO Rafał OSP Topola Mała / (POL)
1970
5 2019-07-16 14:19:51
23.
3117
BUCZYŃSKA Aleksandra Kraków / (POL)
1993
6 2019-05-15 23:07:49
24.
8095
BUGAJSKI Jarosław Kraków / (POL)
1969
7 2019-05-15 23:07:49
25.
2641
BUJAK Nikola Radom / (POL)
1996
5 2019-07-16 14:19:51
26.
8261
CARDOSO DA CRUZ Hugo Kraków / (POL)
1990
5 2019-05-15 23:07:49
27.
8243
CEBULA Jakub Wieliczka / (POL)
1980
6 2019-05-15 23:07:49
28.
2648
CHMIELEWSKI Mikołaj Ełganowo / (POL)
2006
9 2019-07-16 14:19:51
29.
2644
CHYLIŃSKA Zuzanna ALKS Stal Grudziądz / (POL)
2004
9 2019-07-16 14:19:51
30.
3361
CICHOCKI Rafał CRMS / (POL)
1987
11 2019-06-19 12:00:43
31.
3266
CICHOŃ Monika Brzezie / (POL)
1982
7 2019-05-15 23:07:49
32.
8154
CICHY Michał Kraków / (POL)
1985
5 2019-05-15 23:07:49
33.
2810
CIESIELSKI Krzysztof Gdańsk / (POL)
1975
11 2019-07-16 14:19:51
34.
8206
CZERWIŃSKI Zbigniew Kraków / (POL)
1981
7 2019-05-15 23:07:49
35.
2671
DAJEK Janusz Flash Team / (POL)
1963
9 2019-07-16 14:19:51
36.
10000
DARAZ Mateusz Kraków / (POL)
1981
7 2019-05-15 23:07:49
37.
3397
DĄBROWSKI Maciej / (POL)
1973
11 2019-06-19 12:00:43
38.
3238
DEC Maciej IP Kwidzyn Bike Team / (POL)
1974
6 2019-07-16 14:19:18
39.
4385
DIANON Andrey / (POL)
1979
3 2019-07-16 14:19:51
40.
2658
DOBOSZ Romuald Legionów / (POL)
1951
11 2019-07-16 14:19:51
41.
3169
DONABIDOWICZ Karol Miechów / (POL)
2005
6 2019-05-15 23:07:49
42.
3168
DONABIDOWICZ Michał Miechów / (POL)
1977
6 2019-05-15 23:07:49
43.
2612
DROP Tomasz archiBlanco / (POL)
1985
11 2019-07-16 14:19:51
44.
2733
DUŁAK Mateusz Gdańsk / (POL)
1989
11 2019-07-16 14:19:51
45.
8170
DWORAKOWSKI Ziemowit Brzoskwinia / (POL)
1987
7 2019-05-15 23:07:49
46.
8300
DZIMEK Tomasz Sosnowiec / (POL)
1979
7 2019-05-15 23:07:49
47.
8102
FAMULSKI Bartłomiej Kraków / (POL)
1992
4 2019-05-15 23:07:49
48.
4343
FARION Paweł Bydgoszcz / (POL)
1987
3 2019-05-15 23:07:49
49.
3219
FIGIEL Weronika Kraków / (POL)
2006
7 2019-05-15 23:07:49
50.
2623
FIJOŁEK Jarosław Gdańsk / (POL)
1971
11 2019-07-16 14:19:51
51.
8198
FILIPOWSKI Krzysztof Kraków / (POL)
1976
6 2019-05-15 23:07:49
52.
3108
FLORKOWSKI Paweł Skawina / (POL)
1973
7 2019-05-15 23:07:49
53.
3319
FRANASZEK Mikołaj Kraków / (POL)
1976
7 2019-05-15 23:07:49
54.
3318
FRANASZEK Wiktoria Kraków / (POL)
2003
7 2019-05-15 23:07:49
55.
3388
FURMANEK Sławomir MTB START TRECK KARTUZY / (POL)
1975
10 2019-06-19 12:00:17
56.
3374
FUTYMSKI Piotr Warszawa / (POL)
1988
11 2019-06-19 12:00:43
57.
8253
GAJAK Mariusz / (POL)
1971
2 2019-05-15 23:07:49
58.
GAJEWSKA Katarzyna Kraków / (POL)
2010
7 2019-05-15 23:07:49
59.
8201
GAJKOWSKI Bartek Kraków / (POL)
1985
7 2019-05-15 23:07:49
60.
3181
GALBIATIA Luca Kraków / (POL)
1984
6 2019-05-15 23:07:49
61.
8161
GAŁDA Piotr Kraków / (POL)
1985
3 2019-05-15 23:07:49
62.
2653
GBYL Jacek Gdańsk / (POL)
1969
11 2019-07-16 14:19:51
63.
3218
GĘDOŚ Sławomir Kraków / (POL)
1977
6 2019-05-15 23:07:49
64.
3207
GĘSIORSKA Weronika Kraków / (POL)
2006
7 2019-05-15 23:07:49
65.
4372
GINDOROWICZ Wiktor UKS Wygoda Białystok / Wasilków (POL)
1995
1 2019-06-19 12:00:17 TAK
66.
2711
GŁÓWCZEWSKI Sebastian V02maxMTB TEAM / (POL)
1976
11 2019-07-16 14:19:51
67.
8125
GNIADEK Jarosław Kraków / (POL)
1973
6 2019-05-15 23:07:49
68.
8086
GRZYBEK Lesław Kraków / (POL)
1967
6 2019-05-15 23:07:49
69.
8167
GULBA Andrzej Pentel / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
70.
2627
HADRYŚ Antoni OSP Gorzyce Wielkie / (POL)
1958
5 2019-07-16 14:19:51
71.
3078
HASS Joanna Kraków / (POL)
1993
6 2019-05-15 23:07:49
72.
HELIZANOWICZ Łukasz JBG-2 team / Siedliska (POL)
2001
2019-09-15 20:33:45 TAK
73.
8166
IGNATEV Oleg Kaliningrad / (POL)
1967
7 2019-05-15 23:07:49
74.
8085
JAGLARZ Piotr Wieliczka / (POL)
2004
7 2019-05-15 23:07:49
75.
8270
JAKUBOWSKI Dominik Sunrace / (POL)
2000
1 2019-05-15 23:07:49
76.
2713
JANCZARSKA Marzena Gdańsk / (POL)
1975
5 2019-07-16 14:19:51
77.
3075
JARNOT Jarosław Kraków / (POL)
1983
6 2019-05-15 23:07:49
78.
2662
JARZĄBEK Tomasz OSP GÓRKI / (POL)
1966
5 2019-07-16 14:19:51
79.
3175
JASEK Artur Kraków / (POL)
1978
6 2019-05-15 23:07:49
80.
2669
JASKOT Przemysław Bąkowo / (POL)
1979
11 2019-07-16 14:19:51
81.
3343
JAWORSKI Marek Konstancin-Jeziorna / (POL)
1955
11 2019-06-19 12:00:43
82.
2685
JERZYNA Jacek Różyny / (POL)
1977
9 2019-07-16 14:19:51
83.
8290
KACHEL Krzysztof Krucafux Cyrchel Team / (POL)
1982
7 2019-05-15 23:07:49
84.
3209
KAMIŃSKI Andrzej Bytom / (POL)
1948
7 2019-05-15 23:07:49
85.
3365
KAPAŁA Adam Warszawa / (POL)
1982
11 2019-06-19 12:00:43
86.
8144
KARCZ Paweł Kraków / (POL)
1977
5 2019-05-15 23:07:49
87.
2688
KARPIŃSKA Karolina Baszta Bytów / (POL)
2004
3 2019-07-16 14:19:51
88.
8100
KARPIŃSKI Marcin MLKS Baszta Bytów / (POL)
1979
2 2019-07-16 14:19:18
89.
2611
KARSZYK Łukasz Gdynia / (POL)
1983
11 2019-07-16 14:19:51
90.
3390
KASPRZAK Maciej Deloitte Adventure Team / (POL)
1981
11 2019-06-19 12:00:43
91.
8282
KAWALA Maciej Kraków / (POL)
1980
7 2019-05-15 23:07:49
92.
8068
KAWALA Mariusz Przybysławice / (POL)
1976
7 2019-05-15 23:07:49
93.
3293
KAWKA Marcin Poznań / (POL)
1980
7 2019-05-15 23:07:49
94.
2667
KINOWSKI Tomasz Bursztyn Pizza Cycli NG Team / (POL)
1997
5 2019-07-16 14:19:51
95.
8160
KLIMCZAK Marek Bielsko Biała / (POL)
1970
6 2019-05-15 23:07:49
96.
3121
KLIMEK Piotr Elbląg / (POL)
1996
6 2019-05-15 23:07:49
97.
8058
KLOC Krzysztof / (POL)
1983
6 2019-05-15 23:07:49
98.
8287
KŁYSZ Artur Tomaszów Lubelski / (POL)
1980
7 2019-05-15 23:07:49
99.
2649
KOLATOWSKA Agata OSP Gdynia Wiczlino / (POL)
1999
5 2019-07-16 14:19:51
100.
2652
KOLATOWSKA Wiesława OSP Gdynia Wiczlino / (POL)
1974
5 2019-07-16 14:19:51
101.
2650
KOLATOWSKI Waldemar OSP Gdynia Wiczlino / (POL)
1975
5 2019-07-16 14:19:51
102.
2719
KOŁODZIK Grzegorz OPS Żarnowiec / (POL)
1995
5 2019-07-16 14:19:51
103.
4367
KONOVALOV Ruslan / (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18
104.
3254
KOPTA Tomasz Gaj / (POL)
1976
7 2019-05-15 23:07:49
105.
3373
KOPYŚĆ Zbigniew Kraśnik / (POL)
1966
6 2019-06-19 12:00:43
106.
2794
KORC Artur Gdynia / Olsztyn (POL)
1973
10 2019-07-16 14:19:18
107.
3377
KORZENIEWSKI Tomasz Legionowo / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
108.
3099
KOSTKA Paweł / (POL)
1982
7 2019-05-15 23:07:49
109.
8404
KOŚCIÓŁEK Delfina Czerniec / Kraków (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18
110.
3159
KOTLARCZYK Ireneusz Kraków / (POL)
1984
6 2019-05-15 23:07:49
111.
3109
KOTULA Paweł Skawina / (POL)
1976
7 2019-05-15 23:07:49
112.
8151
KOWAL Leszek MTB Krynica-Zdrój / (POL)
1969
6 2019-05-15 23:07:49
113.
8145
KOWALÓWKA Jan Nielepice / (POL)
1987
5 2019-05-15 23:07:49
114.
2670
KOWALSKI Józef Żychlin / (POL)
1958
5 2019-07-16 14:19:51
115.
2796
KOWALSKI Robert / (POL)
1985
11 2019-07-16 14:19:51
116.
8202
KRASZEWSKI Jan Kraków / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
117.
3370
KRAŚNY Konrad Warszawa / (POL)
1970
11 2019-06-19 12:00:43
118.
3369
KRUK Marcin / (POL)
1949
11 2019-06-19 12:00:43
119.
4384
KRUKOWSKI Jan Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL)
1999
1 2019-07-16 14:19:18 TAK
120.
8374
KRYGIELSKI Krzysztof Wójtowo / (POL)
1975
11 2019-07-16 14:19:51
121.
8220
KRYŃSKA Anna Siepraw / (POL)
1975
7 2019-05-15 23:07:49
122.
8217
KRZEMIŃSKI Tomasz Bytom / (POL)
1970
7 2019-05-15 23:07:49
123.
8092
KRZYSZTOFEK Adrian RELATIVITY / (POL)
1986
7 2019-05-15 23:07:49
124.
3264
KRZYWORĄCZKA Paweł Zielonki / (POL)
1976
6 2019-05-15 23:07:49
125.
8162
KSIĄŻEK Leszek Kraków / (POL)
1968
6 2019-05-15 23:07:49
126.
3394
KUBIAK Barbara / (POL)
1990
11 2019-06-19 12:00:43
127.
8246
KUBIAK Tomasz Kraków / (POL)
1979
4 2019-05-15 23:07:49
128.
3122
KUCIA Arkadiusz Wola Filipowska / (POL)
1976
7 2019-05-15 23:07:49
129.
4348
KUCIĘBA Karol CST 7R MTB Team / (POL)
1991
1 2019-05-15 23:07:49
130.
3337
KUCMIERCZYK Mateusz Owczary / (POL)
1984
6 2019-05-15 23:07:49
131.
2744
KUCZKOWSKI Piotr Gdańsk / (POL)
1978
11 2019-07-16 14:19:51
132.
2626
KUDELA Magdalena Team Wielki Ptak / (POL)
1983
11 2019-07-16 14:19:51
133.
2687
KUFELSKI Bartosz Baszta Bytów / (POL)
2002
3 2019-07-16 14:19:51
134.
2636
KUJAWA Igor Belta Team Gdańsk / (POL)
2004
9 2019-07-16 14:19:51
135.
8099
KUKUŁA Karolina Profidea Team / (POL)
1992
6 2019-05-15 23:07:49
136.
2724
KULLING Monika / (POL)
1988
5 2019-07-16 14:19:51
137.
3086
KUMOR Michał Kraków / (POL)
1986
5 2019-05-15 23:07:49
138.
3305
KUPIEC Bartłomiej Dobczyce / (POL)
1991
7 2019-05-15 23:07:49
139.
3348
KURACZYK Przemysław Vienna Life / (POL)
1982
6 2019-06-19 12:00:43
140.
4354
KUSZMIDER Kamil KK Catena WYSZKÓW / (POL)
1992
10 2019-07-16 14:19:18
141.
8296
KUŚKA Marcin Katowice / (POL)
1988
7 2019-05-15 23:07:49
142.
3364
KWIATKOWSKI Michał Kraśnik / (POL)
1991
11 2019-06-19 12:00:43
143.
2646
KWIDZIŃSKI Mateusz Kartuzy / (POL)
1988
5 2019-07-16 14:19:51
144.
8106
KWIECIEŃ Jacek Kraków / (POL)
1964
6 2019-05-15 23:07:49
145.
4318
LASKOWSKI Michał AGH Cycling Team / Dąbrowa Górnicza (POL)
1997
1 2019-05-16 13:23:02
146.
8116
LEMPART Paweł TEAM Sport / (POL)
1984
6 2019-05-15 23:07:49
147.
8165
LEŚNIAK Marcin Częstochowa / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
148.
3287
LEWANDOWSKI Jakub Kraków / (POL)
2001
7 2019-05-15 23:07:49
149.
2737
LEWIŃSKI Wiktor Reda / (POL)
2003
10 2019-07-16 14:19:18
150.
LINARES Alvaro C.C. Berja / Krakow (ESP)
1991
2 2019-03-18 13:43:20 TAK
151.
8088
LITEWKA Szymon Kraków / (POL)
1987
6 2019-05-15 23:07:49
152.
2632
LORKOWSKA Beata Belta Team Gdańsk / (POL)
1973
9 2019-07-16 14:19:51
153.
2633
LORKOWSKA Bożena Belta Team Gdańsk / (POL)
1993
9 2019-07-16 14:19:51
154.
2634
LORKOWSKI Tomasz Belta Team Gdańsk / (POL)
1973
9 2019-07-16 14:19:51
155.
3095
LUBOŃ Michał Kraków / (POL)
1984
6 2019-05-15 23:07:49
156.
8267
LUBOWIECKI Tomasz Kraków / (POL)
1969
1 2019-05-15 23:07:49
157.
2601
ŁUCZKOWSKI Piotr Gdańsk / (POL)
1984
11 2019-07-16 14:19:51
158.
3170
MACURA Tomasz Pogwizdów / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
159.
2714
MAKS Janczarski Gdańsk / (POL)
1976
3 2019-07-16 14:19:51
160.
8189
MALĄG Kazimierz Antoni / (POL)
1948
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
161.
3360
MALINOWSKI Jacek Płocki Klub Kolarski / (POL)
1963
6 2019-06-19 12:00:43
162.
3232
MALISZEWSKI Tadeusz Bajeczna / (POL)
1961
7 2019-05-15 23:07:49
163.
MAŁKOWSKI Artur Eurobike Kaczmarek Electric Team / Kobylnica (POL)
1999
2019-09-15 17:50:55
164.
8234
MANKA Janusz Skarżysko - Kamienna / (POL)
1972
7 2019-05-15 23:07:49
165.
3356
MATCZYŃSKI Paweł Warszawa / (POL)
1970
11 2019-06-19 12:00:43
166.
3353
MATWIEJCZUK Mateusz Warszawa / (POL)
1994
7 2019-07-16 14:19:18
167.
8155
MATYAS Artur Kraków / (POL)
1977
5 2019-06-19 12:00:17
168.
3241
MAZUR Daniel Kraków / (POL)
1982
7 2019-05-15 23:07:49
169.
4351
MICHALCZEWSKI Marcin Warszawa / (POL)
1973
3 2019-06-19 12:00:17
170.
8291
MIKOŁAJCZYK Miłosz Kraków / (POL)
1987
7 2019-05-15 23:07:49
171.
8080
MIKUŁA Witold Kraków / (POL)
1963
4 2019-05-15 23:07:49
172.
3104
MIONCZYŃSKI Grzegorz Compudraft Bike Team / (POL)
1973
6 2019-05-15 23:07:49
173.
3106
MIONCZYŃSKI Szymon Kraków / (POL)
2006
6 2019-05-15 23:07:49
174.
3179
MŁYNARSKI Hubert Głogów Małopolski / (POL)
2003
6 2019-05-15 23:07:49
175.
2657
MŁYŃSKI Piotr Baszta Bytów / (POL)
1970
5 2019-07-16 14:19:51
176.
2666
MŁYŃSKI Sebastian Baszta Bytów / (POL)
1992
5 2019-07-16 14:19:51
177.
3351
MOJKOWSKI Marcin Sklep Rowerowy PZLS SCOTT / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
178.
3161
MORGUN Filip KS Yeti / (POL)
2004
6 2019-05-15 23:07:49
179.
3162
MORGUN Giennadij Kraków / (POL)
1965
7 2019-05-15 23:07:49
180.
3372
MROCZEK Sylwester Warszawa / (POL)
1976
11 2019-06-19 12:00:43
181.
3398
MROCZKOWSKI Tomasz / (POL)
1978
11 2019-06-19 12:00:43
182.
2635
MYŚLIŃSKI Alex Belta Team Gdańsk / (POL)
2005
9 2019-07-16 14:19:51
183.
3265
NATKOWSKI Wojtek Kraków / (POL)
1982
7 2019-05-15 23:07:49
184.
4346
NEUMANN Michał CST 7R MTB Team / (POL)
1986
1 2019-05-15 23:07:49
185.
NIEBORAS Mateusz JBG-2 team / Dzigielów (POL)
1999
2019-09-18 22:00:04
186.
8403
NIEĆ Maciej Dziekanowice / (POL)
1979
1 2019-05-15 23:07:49
187.
8059
NOSAL Krzysztof / (POL)
1974
6 2019-05-15 23:07:49
188.
3345
NOWAGIEL Maciej Matano team / (POL)
1997
11 2019-06-19 12:00:43
189.
8094
NOWAK Paweł RELATIVITY / (POL)
1990
7 2019-05-15 23:07:49
190.
8174
NOWAK Sławomir Sosnowiec / (POL)
1966
4 2019-05-15 23:07:49
191.
3259
NOWAK Szymon Kraków / (POL)
2003
7 2019-05-15 23:07:49
192.
2617
NOWAK Szymon Kraków / (POL)
2003
11 2019-07-16 14:19:51
193.
3328
NOWICKI Andrzej Radomsko / (POL)
1995
6 2019-05-15 23:07:49
194.
3212
OCHOŃSKI Jerzy Wieliczka / (POL)
1971
7 2019-05-15 23:07:49
195.
3211
OCHOŃSKI Marek Wieliczka / (POL)
1967
7 2019-05-15 23:07:49
196.
2645
OLEWNIK Piotr MTB Elbląg / (POL)
1977
11 2019-07-16 14:19:51
197.
3250
ORDZOWIAŁY Piotr Osielec / (POL)
1967
6 2019-05-15 23:07:49
198.
3249
ORĘDARZ Łukasz UKS ZAWOJAK / (POL)
2002
6 2019-05-15 23:07:49
199.
8159
ORKISZ Jakub KS Luboń Skomielna Biała / (POL)
2001
6 2019-05-15 23:07:49
200.
8273
OSIADACZ Jakub / (POL)
1984
7 2019-05-15 23:07:49
201.
3307
OSTASZ Łukasz Józefów / (POL)
1986
7 2019-05-15 23:07:49
202.
2607
OXLEY Andrew United Kingdom / (POL)
1976
11 2019-07-16 14:19:51
203.
8064
PALUCH Karol Compudraft Bike Team / (POL)
1980
6 2019-05-15 23:07:49
204.
3375
PARZYCH Mariusz lidzbark warmiński / (POL)
1970
11 2019-06-19 12:00:43
205.
3077
PĄCZEK Mateusz Kraków / (POL)
1988
6 2019-05-15 23:07:49
206.
3119
PENKALA Marcin Rozkochow / (POL)
1984
6 2019-05-15 23:07:49
207.
4378
PEREKITKO Karolina Eqano Wase Zon Cycling Team / Jagatowo (POL)
1998
1 2019-07-16 14:19:18 TAK
208.
PEREKITKO Karolina Eqano Wase Zon Cycling Team / Jagatowo (POL)
1998
2019-09-24 22:55:30 TAK
209.
3371
PERGOŁ Karol Borkowo / (POL)
2001
3 2019-07-16 14:19:18
210.
2698
PESZEK Michał Ziomki MTB Team / (POL)
1983
11 2019-07-16 14:19:51
211.
8292
PIENIĄŻEK Piotr Kraków / (POL)
1986
7 2019-05-15 23:07:49
212.
2676
PIEPKA Sławomir Leśniewo / (POL)
1978
9 2019-07-16 14:19:51
213.
3247
PIETRAS Magdalena Sosnowiec / (POL)
1981
5 2019-05-15 23:07:49
214.
3248
PIETRAS Mariola Sosnowiec / (POL)
1981
5 2019-05-15 23:07:49
215.
4339
PIĘTA PAWEŁ RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Zabrze (POL)
1986
1 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
216.
PIĘTA Paweł RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Zabrze (POL)
1986
2019-09-16 10:42:35 TAK TAK
217.
3142
PILCH Miłosz EXPO Kraków Bike Team / (POL)
1982
2 2019-05-15 23:07:49
218.
3134
PISZAK Jakub AGH Cycling Team / (POL)
1998
7 2019-05-15 23:07:49
219.
PLUCIŃSKI Oskar / Rzeszów (POL)
1992
2019-09-14 22:55:28 TAK
220.
2639
POPOWICZ Aleksander Belta Team Gdańsk / (POL)
2006
9 2019-07-16 14:19:51
221.
18500
POPRAWA Dawid Kraków / (POL)
2008
7 2019-05-15 23:07:49
222.
8196
PROCHOWNIK Piotr Skawina / (POL)
1987
7 2019-05-15 23:07:49
223.
8318
PRUS Grzegorz Marki / (POL)
1967
6 2019-06-19 12:00:43
224.
3180
RĄCZKOWSKI Sebastian Głogów małopolski / (POL)
2003
6 2019-05-15 23:07:49
225.
2689
RECA Elzbieta Baszta Bytów Masters / (POL)
1972
3 2019-07-16 14:19:51
226.
2643
REISS Szczepan Kolbudy / (POL)
1974
3 2019-07-16 14:19:51
227.
REJCH Mateusz Serwis Bajka / Warszawa (POL)
1989
2019-08-12 10:59:10 TAK
228.
8045
ROMANOWSKI Łukasz Kraków / (POL)
2000
6 2019-05-15 23:07:49
229.
8067
ROMANOWSKI Tomasz Kraków / (POL)
1973
6 2019-05-15 23:07:49
230.
8289
ROPA Daniel / (POL)
1981
6 2019-05-15 23:07:49
231.
3141
ROSIAK Jakub Kraków / (POL)
1995
6 2019-05-15 23:07:49
232.
4349
ROŻEK Karol CST 7R MTB Team / (POL)
1993
1 2019-05-15 23:07:49
233.
8207
RUDLICKI Maciej IP Kwidzyn Bike Team / (POL)
1972
6 2019-06-19 12:00:17
234.
3189
RZEMIŃSKI Łukasz Tarnów / (POL)
1991
3 2019-05-15 23:07:49
235.
2664
RZEŹNIK Piotr Gdańsk / (POL)
1977
11 2019-07-16 14:19:51
236.
3164
SERWIN Łukasz Kraków / (POL)
1983
7 2019-05-15 23:07:49
237.
4358
SHATNYUK Serge Kraków / (POL)
1976
1 2019-05-15 23:07:49
238.
4357
SIERAKOWSKI Piotr Kraków / (POL)
1971
6 2019-06-19 12:00:17
239.
8051
SIKORA Henryk Kraków / (POL)
1969
6 2019-06-19 12:00:17
240.
2630
SITEK Witold OSP Topola Mała / (POL)
1956
5 2019-07-16 14:19:51
241.
8073
SITKO Norbert Kraków / (POL)
1985
7 2019-05-15 23:07:49
242.
8062
SKALNY Robert / (POL)
1970
6 2019-05-15 23:07:49
243.
2675
SKOWROŃSKI Tadeusz / (POL)
1960
3 2019-07-16 14:19:51
244.
4326
SKRZYPEK Bartłomiej Jerzmanowice / (POL)
1979
1 2019-05-15 23:07:49
245.
2708
SKURCZ Tomasz Chojnice / (POL)
1988
11 2019-07-16 14:19:51
246.
2705
SŁOMIŃSKI Dawid Pepowo / (POL)
2006
9 2019-07-16 14:19:51
247.
2732
SMAL Zenon Gdańsk / (POL)
1951
11 2019-07-16 14:19:51
248.
2734
SONDEJ Marcin Banino / (POL)
1975
11 2019-07-16 14:19:51
249.
3160
SONDEJ Mateusz KS "YETI" / (POL)
2004
6 2019-05-15 23:07:49
250.
4316
SOWA Karolina Mat atom DEWELOPER / (POL)
1996
1 2019-05-15 23:07:49
251.
8260
SROKA Monika Sułkowice / (POL)
1996
6 2019-05-15 23:07:49
252.
3190
STAWARZ Jan Kraków / (POL)
2004
7 2019-05-15 23:07:49
253.
3191
STAWARZ Piotr Kraków / (POL)
1971
7 2019-05-15 23:07:49
254.
8110
STAWOWSKI Maciej Kraków / (POL)
1963
1 2019-05-15 23:07:49
255.
8249
STELMACH Robert Kraków / (POL)
1972
7 2019-05-15 23:07:49
256.
8054
STĘPLEWSKI Tomasz Kraków / (POL)
1978
6 2019-05-15 23:07:49
257.
3298
STYCZEŃ Axel / (POL)
2002
7 2019-05-15 23:07:49
258.
2725
SUSŁOWIEC Łukasz Bursztyn Pizza Cycling Team / (POL)
1987
11 2019-07-16 14:19:51
259.
8354
SYNOWCZYK Grzegorz / (POL)
1977
11 2019-07-16 14:19:51
260.
8281
SZCZĘSNY Tadeusz Gdańsk / (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18
261.
8229
SZLACHETKA Grzegorz BLOK BIKE TEAM / (POL)
1982
2 2019-05-15 23:07:49
262.
2811
SZUL Bartłomiej Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / (POL)
1979
11 2019-07-16 14:19:51
263.
3246
SZUMIEC Szymon Nielepice / (POL)
2002
6 2019-05-15 23:07:49
264.
3354
SZWARC Marcin JIT.TEAM / (POL)
1984
11 2019-06-19 12:00:43
265.
4325
SZYDŁO Władysław Kraków / (POL)
1957
3 2019-05-15 23:07:49
266.
2726
SZYDŁOWSKI Maciej Gdynia / (POL)
1988
11 2019-07-16 14:19:51
267.
2729
SZYMCZYCHA Zbigniew Zajazd Korona Team / (POL)
1953
11 2019-07-16 14:19:51
268.
8143
ŚLADOWSKI Maciej Kraków / (POL)
1976
6 2019-05-15 23:07:49
269.
2615
ŚLIWIŃSKI Dariusz Team Wielki Ptak / (POL)
1971
11 2019-07-16 14:19:51
270.
3234
ŚLIWKA Michał Kraków / (POL)
1981
7 2019-05-15 23:07:49
271.
3074
ŚMIETANA Tomasz Kraków / (POL)
1987
6 2019-05-15 23:07:49
272.
3393
ŚWIERSZCZ Robert Józefosław / (POL)
1983
11 2019-06-19 12:00:43
273.
8195
TARNAWSKI Marek jaworzno / (POL)
1954
6 2019-06-19 12:00:17
274.
3331
TERKA Tomasz Wodzislaw slaski / (POL)
1986
6 2019-05-15 23:07:49
275.
8083
TOCHOWICZ Przemysław VELUR TIM / (POL)
1970
7 2019-05-15 23:07:49
276.
4353
TOMCZYK Michał Człuchów / (POL)
1985
1 2019-05-15 23:07:49
277.
2609
TWARDY Remigiusz Gdańsk / (POL)
1986
11 2019-07-16 14:19:51
278.
8047
TYLEK Marek Kraków / (POL)
1974
6 2019-05-15 23:07:49
279.
2604
TYSZKIEWICZ Jerzy Gdańsk / (POL)
1951
9 2019-07-16 14:19:51
280.
2707
UGROVATOV Petr / (POL)
1978
11 2019-07-16 14:19:51
281.
2629
URBAN Adam OSP Topola Mała / (POL)
1958
5 2019-07-16 14:19:51
282.
3350
WACHOCKI Bartosz Warszawa / (POL)
1983
11 2019-06-19 12:00:43
283.
8171
WACŁAWEK Michał istebna / (POL)
1976
3 2019-05-15 23:07:49
284.
8117
WAGA Wojciech Kraków / (POL)
1979
6 2019-05-15 23:07:49
285.
2786
WALASEK Robert Dąbrowa Górnicza / (POL)
1987
11 2019-07-16 14:19:51
286.
3186
WANICKI Marian Kraków / (POL)
1979
7 2019-05-15 23:07:49
287.
8382
WAWRYKA Robert Dolina Noteci Racing Team / (POL)
1978
3 2019-07-16 14:19:51
288.
2793
WIĘCKOWSKI Marcin Gdańsk / (POL)
1979
11 2019-07-16 14:19:51
289.
3165
WILK Joanna Kraków / (POL)
1984
7 2019-05-15 23:07:49
290.
2640
WIŚNIEWSKI Jakub Belta Team Gdańsk / (POL)
2005
9 2019-07-16 14:19:51
291.
3389
WIŚNIEWSKI Mateusz jan / (POL)
2001
11 2019-06-19 12:00:43
292.
2651
WITEK Patryk OSP Gdynia Wiczlino / (POL)
1979
5 2019-07-16 14:19:51
293.
2723
WŁODARCZYK Weronika Klif Team / (POL)
2003
5 2019-07-16 14:19:51
294.
2624
WOJCIECHOWSKI Arkadiusz / (POL)
1978
11 2019-07-16 14:19:51
295.
3192
WOJTOŃ Bartosz Modlnica / (POL)
1972
7 2019-05-15 23:07:49
296.
8353
WOLNY Bartłomiej / (POL)
1978
11 2019-07-16 14:19:51
297.
8191
WOŁOCH Tomasz Bielsko Biała / (POL)
1975
7 2019-05-15 23:07:49
298.
4315
WOŁOWSKI Lech Warszawa / (POL)
1975
10 2019-06-19 12:00:17
299.
2631
WOŹNIAK Paweł OSP Świeligów / (POL)
1974
5 2019-07-16 14:19:51
300.
2608
WRÓBLEWSKI Rafał Gdańsk / (POL)
1972
11 2019-07-16 14:19:51
301.
8266
WYDRO Wojciech CST 7R MTB Team / (POL)
1968
1 2019-05-15 23:07:49
302.
2704
WYRWICKI Rafał Wyrwicki / (POL)
1980
6 2019-07-16 14:19:51
303.
8240
ZAJĄC Jarosław Bytom / (POL)
1961
5 2019-05-15 23:07:49
304.
8239
ZAJT Marcin Bolechowice / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
305.
8070
ZAŁUCKI Adam Kraków / (POL)
1963
6 2019-05-15 23:07:49
306.
ZAMROŹNIAK Jakub JBG-2 team / Jabłonka (POL)
1996
2019-09-18 13:51:56
307.
2728
ZAWISZA Stefan Potęgowo / (POL)
1945
11 2019-07-16 14:19:51
308.
2638
ZBONIKOWSKI Paweł Belta Team Gdańsk / (POL)
2004
9 2019-07-16 14:19:51
309.
8277
ZIERKIEWICZ Mateusz Kraków / (POL)
1990
7 2019-05-15 23:07:49
310.
8407
ZINKEL Magdalena Mindray Team / (POL)
1991
11 2019-07-16 14:19:51
311.
4345
ZIÓŁKOWSKA Michalina CST 7R MTB Team / (POL)
1986
1 2019-05-15 23:07:49
312.
8089
ZIÓŁKOWSKI Mirosław BST-Banach Sport Team / (POL)
1973
4 2019-07-16 14:19:18
313.
8172
ŻABA Andrzej Sosnowiec / (POL)
1967
4 2019-05-15 23:07:49
314.
4361
ŻUBER Adam CROSS CARTEL / Warszawa (POL)
1979
1 2019-06-19 12:00:17 TAK
315.
2715
ŻUKOWSKI Artur Dolina Noteci Racing Team / (POL)
1976
9 2019-07-16 14:19:51
316.
8111
ŻUREK Robert Kraków / (POL)
1967
4 2019-05-15 23:07:49
317.
8075
ŻYWICKI Adam Nałęczów / (POL)
1986
3 2019-05-15 23:07:49

GRAND FONDO | Zgłoszonych: 149
Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5
1.
4370
ADAMEK Michał / Warszawa (POL)
1982
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
2.
4319
ADAMIEC Norbert / Kraków (POL)
1984
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
3.
4332
BADURA Roman Rowerowy Bytom-Rowerek / Bytom (POL)
1970
3 2019-06-19 12:00:17
4.
8309
BANASZEK Grzegorz Warszawa / (POL)
1981
11 2019-06-19 12:00:43
5.
BAR Wieslaw / Warszawa (POL)
1970
2019-06-10 11:08:06
6.
4375
BARCZAK Wojciech / Bydgoszcz (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
7.
8326
BARTOSIAK - semków paweł / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
8.
4327
BIAŁOŃCZYK Jarosław MTB Krynica-Zdrój / Tylicz (POL)
1976
10 2019-05-16 13:23:02
9.
8337
BICKA Ilona Warszawa / (POL)
1979
6 2019-06-19 12:00:43
10.
8371
BIELOWICZ Marek Gdynia / (POL)
1979
5 2019-07-16 14:19:51
11.
BIENIEK Pawel Bieniek Team / Aylesbury (POL)
1968
2019-09-16 22:58:29 TAK
12.
4380
BOGDZIEWICZ Michał Apteka Gemini Team / Gdańsk (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
13.
4389
BRZEZIŃSKI Artur KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1987
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
14.
3270
CHMIELARCZYK JACEK Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1978
4 2019-05-16 13:23:02
15.
4352
CHROBAK Tomasz Vienna Life / Warszawa (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
16.
CHROBAK Tomasz Vienna Life / Warszawa (POL)
1979
2019-06-11 09:02:50
17.
4320
CHRZĄSZCZ Paweł KSPO Dentinea 1A / Kraków (POL)
1985
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
18.
8182
CIURA Jakub Brzesko / Brzesko (POL)
1981
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
19.
4392
CYWIŃSKA Ewelina MajBIKE Team / Rumia (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
20.
8222
CZAPLA Michał AGROCHEST TEAM / SZCZAWNO ZDRÓJ (POL)
1994
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
21.
4328
DOŁŻYCKI Paweł Żbik-Komańcza / Komańcza (POL)
1993
3 2019-05-16 13:23:02
22.
DOMINIK Lukasz / Rudniki (POL)
1986
2019-08-07 21:31:11
23.
8362
DONOMAREVA Taisiia / (POL)
1983
11 2019-07-16 14:19:51
24.
8321
DYBEK Jarosław Warszawa / (POL)
1968
11 2019-06-19 12:00:43
25.
4359
ELWART Krzysztof Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Luszowice (POL)
1994
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
26.
4333
FETLER Bartosz Rowerowy Bytom-Rowerek / Mysłowice (POL)
1981
3 2019-05-16 13:23:02
27.
4374
FRYDRYCHOWICZ Jacek XTrack.com / Gdansk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
28.
GAWRON Stanislaw Rowerowy Bytom-Rowerek / Bytom (POL)
1965
2019-07-17 16:09:57
29.
8308
GAWRYSIAK Maciej Warszawa / (POL)
1967
11 2019-06-19 12:00:43
30.
4395
GĄGAŁA Artur ASE Trek Gdynia / Oslo (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18
31.
8333
GEMBAŁA Wojciech Toruń / (POL)
1960
11 2019-06-19 12:00:43
32.
GERLACH Piotr Nowy Styl Group Cycling Team / Krosno (POL)
1980
2019-03-27 07:40:59
33.
8347
GLAAS Bartłomiej / (POL)
1978
5 2019-07-16 14:19:51
34.
GŁOWNIA Damian Polart Nutrax Team / Kwaczała (POL)
1994
2019-03-16 06:59:38
35.
GÓRSKI Sebastian NFS Bike Team / Rzeszów (POL)
1989
2019-09-19 08:39:57
36.
GRABARA Adam Movlink Bike Team / Piotrków Trybunalski (POL)
1974
2019-07-04 12:58:00
37.
4396
GRABARA Adam Piotrków Trybunalski / (POL)
1974
3 2019-07-16 14:19:51
38.
4364
GRZEŚ Paweł Team Robinson / Warszawa (POL)
1988
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
39.
GUZIK Krzysztof Nowy Styl Group Cycling Team / Krosno (POL)
1980
2019-03-27 13:39:53
40.
4391
HOPPE Mateusz Sopocki Klub Żeglarski / Gdansk (POL)
1991
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
41.
JACHOREK Mirosław Roztocze Cycling Team / Zamość (POL)
1980
2019-03-22 08:47:36
42.
4388
KAMIŃSKI Piotr KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
43.
4394
KASPRZAK Radosław / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
44.
8363
KISELEV Iurii Kaliningrad / (POL)
1966
11 2019-07-16 14:19:51
45.
8343
KLAWA Tomasz Diverse Extreme Team / (POL)
1984
11 2019-07-16 14:19:51
46.
KOBAK Marcin Jedlicze Team / Czarna (POL)
1979
2019-03-15 19:18:12 TAK
47.
4376
KOBIELA Marcin Rowersi Cycling Team / (POL)
1992
3 2019-07-16 14:19:51
48.
KOMOROWSKA Katarzyna / WARSZAWA (POL)
1971
2019-09-12 12:33:27
49.
4387
KOWALSKI Szymon AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
50.
KOZAK Artur BSK Miód Kozacki / Kozaki (POL)
1987
2019-09-12 11:25:51
51.
KOZAK Tadeusz BSK Miód Kozacki / Kozaki (POL)
1959
2019-09-12 11:29:33
52.
8336
KRAJEWSKI Marek Warszawa / (POL)
1954
11 2019-06-19 12:00:43
53.
8397
KRON Wojciech CRYOSPACE OLSZTYN / (POL)
1983
5 2019-07-16 14:19:51
54.
KRZESIŃSKI Zbigniew Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL)
1994
2019-09-02 20:48:48
55.
KRZESIŃSKI Zbigniew Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL)
1994
2019-09-02 20:54:53
56.
KRZESIŃSKI Zbigniew Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL)
1994
2019-09-02 20:59:26
57.
4347
KUCEWICZ Michał CST 7R MTB Team / Bytom (POL)
1987
2 2019-05-16 13:23:02
58.
KULAS Jakub Masakra Champions / Gdynia (POL)
1980
2019-09-23 15:04:45 TAK
59.
4373
KULESZA Jacek Kulesza Samochody Luksusowe / Gdynia (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18
60.
KULESZA Jacek Korona -Auto / Gdynia (POL)
1968
2019-07-03 15:25:15
61.
4341
KUSYK Marcin ENDURO 69 / Kraków (POL)
1982
5 2019-05-16 13:23:02
62.
4360
KUŚKA Adam Jankowice / Jankowice (POL)
1984
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
63.
8340
LEDWOROWSKI Paweł / (POL)
1957
11 2019-06-19 12:00:43
64.
8331
LENARCZYK Andrzej Warszawa / (POL)
1988
6 2019-06-19 12:00:43
65.
4366
LEVIN EVGENY xc-kaliningrad team / Kaliningrad, Russia (RUS)
1985
10 2019-07-16 14:19:18
66.
4321
LIGĘSKA Krzysztof KSPO Dentinea 1A / Bolechowice (POL)
1977
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
67.
ŁUSZCZ Czesław Roweromania Sanok / Bukowsko (POL)
1976
2019-03-19 17:06:44
68.
ŁUSZCZ Katarzyna Roweromania Sanok / Bukowsko (POL)
1983
2019-03-19 17:01:52
69.
MACEK Karol Synergry Racing Team / Frysztak (POL)
1993
2019-09-17 10:13:31 TAK
70.
MASTAJ Bartłomiej / Krosno (POL)
1984
2019-09-15 10:10:06
71.
MAZURKIEWICZ Piotr PKO Leasing / Rzeszów (POL)
1974
2019-09-18 23:05:37
72.
4383
MICHNOWSKI Jakub WKK Warszawski Klub Kolarski / (POL)
1998
3 2019-07-16 14:19:51
73.
8319
MIĘTKIEWICZ Jacek Chrzanów / (POL)
1978
6 2019-06-19 12:00:43
74.
8332
MISLOWSKI Paweł Warszawa / (POL)
1988
6 2019-06-19 12:00:43
75.
MROWIEC Kamil BIKE SALON TEAM / Warszawa (POL)
1976
2019-06-04 07:21:58 TAK
76.
4362
MROŻEWSKI Krzysztof MyBike / Warszawa (POL)
1960
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
77.
4317
MURAWSKI Przemysław Warszawa / Warszawa (POL)
1970
6 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK TAK
78.
MUSIAŁOWSKI Marcin Bieszczadzki Park Narodowy / Lutowiska (POL)
1976
2019-09-07 12:40:33
79.
4336
MYSIAK Janusz Baran Cycling Team / LUBARTÓW (POL)
1958
6 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK TAK
80.
MYSIAK Janusz Baran Cycling Team / LUBARTÓW (POL)
1958
2019-06-12 12:01:31
81.
MYSIAK Janusz / LUBARTÓW (POL)
1958
2019-08-10 09:41:31
82.
4340
NIEDZWIECKI Tomasz Reanimacja Rowerowa Team / Zbylitowska Góra (POL)
1984
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
83.
ORZEŁ Grzegorz ETI LKKG / Motycz (POL)
1981
2019-09-04 11:07:59 TAK
84.
OSEK Dariusz metrobikes.pl / Lublin (POL)
1978
2019-09-05 11:32:30 TAK
85.
4331
Ostrowski Bogusław Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1963
2 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
86.
OSTROWSKI Bogusław Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1963
2019-05-24 11:29:46
87.
OSTROWSKI Bogusław Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1963
2019-06-21 16:20:46
88.
OSTROWSKI Bogusław Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1963
2019-07-22 15:31:34
89.
4334
PABICH Paweł Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL)
1980
3 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
90.
PABICH Paweł Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL)
1980
2019-06-03 10:02:31
91.
PAŃKO Łukasz / Lublin (POL)
1977
2019-08-28 09:02:09
92.
4350
PAZYNA Izabela KOMOBIKE SCOTT / Warszawa (POL)
1981
6 2019-06-19 12:00:17
93.
4377
brzeziński Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
94.
4330
PIECHÓWKA Ryszard Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Jaworzno (POL)
1961
3 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
95.
PIECHÓWKA Ryszard Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Jaworzno (POL)
1961
2019-06-21 15:59:07
96.
PIECHÓWKA Ryszard Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Jaworzno (POL)
1961
2019-06-21 16:20:54
97.
PIETRZYK Mariusz / Kraków (POL)
1977
2019-03-24 18:01:57
98.
4342
PILUJSKI Rafał ENDURO 69 / Kraków (POL)
1982
5 2019-05-16 13:23:02
99.
PISKORSKI Karol Roztocze Cycling Team / Zamość (POL)
1958
2019-03-21 14:06:22 TAK
100.
4322
POCZOPKO Andrzej CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL)
1978
2 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
101.
POLAKIEWICZ Jacek Baszta Bikesport Lesko / Lesko (POL)
1965
2019-09-18 09:41:02
102.
POLAKIEWICZ Jakub Baszta Bikesport Lesko / Lesko (POL)
2000
2019-09-18 09:45:20
103.
4338
POWROŹNIK Paweł Baran Cycling Team / Andrychów (POL)
1978
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
104.
8355
PRZESTRZELSKI Piotr BST-Banach Sport Team / (POL)
1973
5 2019-07-16 14:19:51
105.
4368
RADZISZEWSKA Katarzyna MCP Bike Team / Warszawa (POL)
1991
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
106.
4363
RAJCZYK Patrycjusz PATNET TEAM / Warszawa (POL)
1974
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
107.
8358
REDDIG Krzysztof Gdynia / (POL)
1973
11 2019-07-16 14:19:51
108.
RUDNICKI Tomasz Axel Sport STAL Rzeszów / Rzeszów (POL)
1975
2019-09-02 13:26:07
109.
8373
RYZA Adam Gdańsk / (POL)
1977
11 2019-07-16 14:19:51
110.
8418
SADOWSKI Robert Gdańsk / (POL)
1982
9 2019-07-16 14:19:51
111.
8303
SELIGA Przemysław Warszawa / (POL)
1975
11 2019-06-19 12:00:43
112.
8317
SMOCIK Sławomir Warszawa / (POL)
1964
6 2019-06-19 12:00:43
113.
8335
SOMOW Dariusz IGT MTB Team / (POL)
1962
6 2019-06-19 12:00:43
114.
8334
SOMOW Norbert IGT MTB Team / (POL)
1973
6 2019-06-19 12:00:43
115.
SOSZYNSKI Pawel brak / Warszawa (POL)
1984
2019-04-05 05:17:42 TAK
116.
4369
STANIAK Mariusz INTERCARS SONIC BIKE TEAM / Warszawa (POL)
2000
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
117.
STAWARZ Piotr / Kraków (POL)
1971
2019-09-18 23:16:53 TAK
118.
SYCZ Łukasz / PRZEMYŚL (POL)
1992
2019-09-19 11:20:19
119.
8378
SYKUŁA Jakub BST / (POL)
2001
5 2019-07-16 14:19:51
120.
4314
SZAFRANIEC Adam SCS OSOZ Racing Team / Kraków (POL)
1980
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
121.
SZCZYPIŃSKI Maciej / Krosno (POL)
1979
2019-03-27 09:34:05
122.
SZEWCZYK Weronika / SANOK (POL)
1990
2019-06-11 15:42:50
123.
SZWARC Wacław 72D ROWMIX JAVA TEAM / SKAWINA (POL)
1959
4 2019-04-15 22:53:03 TAK
124.
8325
ŚMIECHURSKI Robert / (POL)
1966
11 2019-06-19 12:00:43
125.
8322
ŚWIDERSKI Tomasz Warszawa / (POL)
1973
11 2019-06-19 12:00:43
126.
TARARUJ Edyta Team PKO Bank Polski / Warszawa (POL)
1978
2019-09-09 16:32:27
127.
8417
TYGIELSKI Mateusz Gdańsk / (POL)
1995
9 2019-07-16 14:19:51
128.
WACŁAWSKI Bartosz Team PKO Bank Polski / Wilcza Góra (POL)
1977
2019-09-18 12:14:20
129.
4335
WAJZER Ania Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL)
1992
5 2019-05-16 13:23:02
130.
4335
WAJZER Ania Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL)
1992
5 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
131.
WAŃCOWIAT Jakub Baszta Bikesport Lesko / Zagórz (POL)
2000
2019-08-24 22:51:40
132.
8357
WESOŁOWSKI Artur / (POL)
1973
3 2019-07-16 14:19:51
133.
WINDAK Adam / Gryfino (POL)
1971
2019-03-07 22:00:40
134.
WOJTKIEWICZ Jarosław RYŚ KARPATY / PODKOWA LEŚNA (POL)
1968
2019-08-28 22:07:42 TAK
135.
4382
WOŁOSIUK Jarosław CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL)
1989
10 2019-07-16 14:19:18
136.
WOŁOSIUK Jarosław CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL)
1989
2019-05-09 10:50:10
137.
WOŹNIAK Jan MyBike / Warszawa (POL)
1964
2019-05-31 14:03:00
138.
WRÓBEL Bartłomiej Krak-Mix Kraków / Radziszów (POL)
1981
2019-04-01 10:51:47
139.
8344
ZARZYCKI Arkadiusz Apteka Gemini Team / (POL)
1979
3 2019-07-16 14:19:51
140.
4324
ZAWADZKI Aleksander ENERGO NAWIGATOR / Bibice (POL)
1957
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
141.
4337
ZAWIŁA Paweł Baran Cycling Team / Stryszów (POL)
1979
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
142.
8348
ZDROJEWSKI Mateusz Gdańsk / (POL)
1988
11 2019-07-16 14:19:51
143.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-01 16:52:20
144.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-02 00:55:19
145.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-03 00:46:36
146.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-04 00:54:34
147.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-05 01:17:35
148.
4386
ZŁOMAŃCZUK Michał PRG / Straszyn (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
149.
ZUREL Michał Cykliści Rypin / Rypin (POL)
1979
2019-09-24 19:04:20

MEDIO | Zgłoszonych: 329
Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5
1.
8163
ADAMCZYK Jacek MTB Krynica-Zdrój / Krynica-Zdrój (POL)
1967
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
2.
8351
ADAMOWSKI Grzegorz Beyond Reach MTB Racing Team / Gdańsk (POL)
1984
5 2019-07-16 14:19:18
3.
ADAMOWSKI Jacek Adams Family / Warszawa (POL)
1978
2019-05-08 13:55:54
4.
ANDRYS Bartosz Ramę Na Ramię / Warszawa (POL)
1976
2019-06-05 15:47:42
5.
8152
ATłAS Filip 72D ROWMIX JAVA TEAM / Sosnowiec (POL)
1998
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
6.
8272
AUGUSTYN Piotr Nidec all for dreams / Kraków (POL)
1982
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
7.
BAŁAZY Robert UlanyPro / Gdańsk (POL)
1999
2019-03-30 11:14:46
8.
8208
BANACH Ryszard BST-Banachbrothers / Gdansk (POL)
1953
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
9.
8252
BANYś Jacek Mindray Team / Zawiercie (POL)
1974
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
10.
BANYś Jacek Mindray Team / Zawiercie (POL)
1974
2019-06-12 22:30:26
11.
2739
BARZOWSKI Tomasz Chłapowo / Wejherowo (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18
12.
4371
BICKI Artur Warszawa / (POL)
1979
3 2019-06-19 12:00:43
13.
8098
BICZEWSKI Arkadiusz KSPO Dentinea 1A / Kraków (POL)
1986
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
14.
8405
BIEDUNKIEWICZ Robert / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
15.
8079
BIEGUS Tomasz LISZKI / LISZKI (POL)
1983
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
16.
8056
BIELECKI Paweł Motorola Bike Team / Brzoskwinia (POL)
1976
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
17.
8257
BIESAGA Tomasz T&M / Rychnowy (POL)
1967
7 2019-05-16 13:23:02 TAK TAK TAK TAK
18.
8177
BLAZY Sławosz Rybnik / Rybnik (POL)
1982
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
19.
8250
BONK Tadeusz Beer Team / Rybnik (POL)
1964
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
20.
8349
BOŃKOWSKI Jarosław MH Automatyka / Gdańsk (POL)
1962
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
21.
8048
BORATYN Arkadiusz Vario Bike team / Koźmice Małe (POL)
1988
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
22.
8158
BOŻYK Mateusz Kraków / Kraków (POL)
1985
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
23.
8377
BRUNKE Leszek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1967
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
24.
BRZESKI Adam Schneider Electric MTB Team / Wejherowo (POL)
1974
2019-06-25 19:52:44 TAK
25.
BRZEZIŃSKI Artur KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1987
2019-06-24 12:31:54
26.
BRZOSKA Mariusz / Potęgowo (POL)
1989
2019-08-18 19:55:55
27.
BRZOZOWSKA Justyna / Warszawa (POL)
1976
2019-04-21 12:00:19
28.
8342
BUCZYŃSKI Arkadiusz VO2max MTB Team / Gdańsk (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
29.
8205
CABAŁA Dominik Nowy Sącz / Nowy Sącz (POL)
1984
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
30.
8076
CACKO Kacper COZMOBIKE TEAM / Warszawa (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
31.
8401
CHAŁUPA Paweł wadowice / Wadowice (POL)
1981
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
32.
8268
CHŁĄD Łukasz NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Sosnowiec (POL)
1983
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
33.
CHOCHÓŁ Przemysław / Warszawa (POL)
1983
2019-06-04 15:40:09
34.
8082
CHRZANOWSKI Michał Kraków / Kraków (POL)
1990
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
35.
8223
CIASTOŃ Marek BIKE ATELIER TEAM / Wojkowice (POL)
1961
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
36.
CIASTOŃ Marek / Wojkowice (POL)
1961
2019-06-24 07:58:08
37.
8324
CIAŚ Przemysław Józefów / Józefów (POL)
1974
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
38.
8225
CICHOŃ Sławomir Brzezie / Brzezie (POL)
1982
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
39.
CIURAJ Tomasz / Wodzisław Śląski (POL)
1982
2019-06-11 16:13:46
40.
8210
CRUZ Jose Calabaza's Cycling Club / Krakow (ESP)
1988
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
41.
8238
CZAJKA Wojciech AGROCHEST TEAM / Poznań (POL)
1975
2 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK TAK
42.
CZAJKA Wojciech AGROCHEST TEAM / Poznań (POL)
1975
2019-06-09 20:24:14
43.
CZAJKA Wojciech AGROCHEST TEAM / Poznań (POL)
1975
2019-09-24 14:25:10
44.
CZARTORYJSKI Paweł LPP Team / Gdańsk (POL)
1990
2019-07-30 09:43:52
45.
8381
CZERNIALIS Rimas HutchisonPorts Gdynia Team / Rumia (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
46.
300
CZYŻEWICZ Grzegorz Warszawa / Kraków (POL)
1968
2019-07-16 14:19:18
47.
8352
DASIUKIEWICZ Leszek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1959
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
48.
8383
DEJA Magdalena BIKE SALON TEAM / Warszawa (POL)
1987
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
49.
8194
DĘBEK Krystian TOMAZI BIKE TEAM / Jastrzębie Zdrój (POL)
1978
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
50.
8052
DOERNER Marcus VW International Bike Team / Abensberg (POL)
1970
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
51.
8188
DOŁŻYCKI Mirosław Żbik-Komańcza / Komańcza (POL)
1966
6 2019-05-16 13:23:02
52.
8199
DOMżALSKI Zbigniew ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM / Ruda Śląska (POL)
1959
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
53.
8187
DYBAŁ Jakub Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Wygiełzów (POL)
2003
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
54.
8286
DYDUCH Rafał Krucafux Cyrchel Team / Kuków (POL)
1978
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
55.
8178
DYLONG Rafał Opel Active Team / Zabrze (POL)
1974
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
56.
8245
ERONIN Mikhail Kaliningrad / kaliningrad (RUS)
1959
10 2019-07-16 14:19:18
57.
8312
FERENC Dominik Warszawa / Warszawa (POL)
1986
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
58.
8313
FERENC Jerzy Busko Zdrój / Busko Zdrój (POL)
1960
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
59.
FIBA Rafał / Kraków (POL)
1996
2019-03-14 16:16:26
60.
304
FIBA Rafał Będzin / Kraków (POL)
1996
2019-07-16 14:19:18 TAK
61.
8380
FIGIEL Piotr Tuchola / TUCHOLA (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
62.
8388
FILIKS-JANUSZKO Adriana Beyond Reach MTB Racing Team / Krynica Morska (POL)
1989
5 2019-07-16 14:19:18
63.
8214
FILIPEK Kamil Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1999
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
64.
8271
FORYCIARZ Artur BIKEPASS TEAM / Kraków (POL)
1979
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
65.
8209
FUDALI Marcin Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / CHRZANÓW (POL)
1975
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
66.
8328
FUTYMSKI Mirosław BSK Miód Kozacki Biłgoraj / Biłgoraj (POL)
1956
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
67.
8302
GAJOWSKI Bartosz Piekary Śląskie / Piekary Śląskie (POL)
1977
6 2019-05-16 13:23:02
68.
GAWRYSZEWSKI Jacek CENTTYone / Warszawa (POL)
1971
2019-05-20 01:43:19
69.
2654
GESEK Robert Gdynia / rumia (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18
70.
GLAAS Bartłomiej NEXUS Gdynia / GDAŃSK (POL)
1978
2019-09-24 20:30:28 TAK
71.
8074
GODULA Paweł Bikeholicy Kraków / Kraków (POL)
1961
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
72.
8122
GODZIK Dawid Wieliczka / Wieliczka (POL)
1992
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
73.
GOGULSKI Grzegorz Toruń / Toruń (POL)
1971
2019-03-10 09:58:06
74.
8356
GOłęBICKI Paweł Damen-Torus Team / Gdańsk (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
75.
8264
GOMÓŁKA Bartosz NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Mysłowice (POL)
1980
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
76.
8361
GÓRSKI Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
77.
8367
GRAJCZAK Adrian / Gdańsk (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
78.
8320
GRAMANN Andrzej WIELISZEW HERON TEAM / Krubin (POL)
1949
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
79.
8186
GREGORCZYK Cezary Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Żarki (POL)
1971
3 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
80.
GREGORCZYK Cezary Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM CHRZANÓW / Żarki (POL)
1971
2019-06-08 21:52:03
81.
8127
GRONDAL Tomasz METABO TORA BIKE / Leszno (POL)
1987
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
82.
302
GRUDKA Krzysztof Karczemki / Kraków (POL)
1986
2019-07-16 14:19:18
83.
8113
GRZYWA Grzegorz 72D ROWMIX JAVA TEAM / Czernichow (POL)
1974
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
84.
8283
GUMULARZ Mirosław Gumularz&Gumularz / Kraków (POL)
1986
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
85.
8384
GUż Andrzej Gdańsk / Gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
86.
8108
GZYL Mateusz Kraków / Kraków (POL)
1980
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
87.
HABAJ Piotr Norda Active Team / Gdynia (POL)
1981
2019-05-24 19:05:31 TAK
88.
4393
HANKE Mateusz Renault Team / (POL)
1989
5 2019-07-16 14:19:51
89.
HENDERSON Adam / Sheffield (POL)
1978
2019-07-01 08:40:11 TAK
90.
8231
HOFFMAN Maciek Kraków / Kraków (POL)
1979
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
91.
8101
HOFFMANN Jan Modlniczka / Modlniczka (POL)
1978
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
92.
3336
HOPEK Arkadiusz Kraków / Kraków (POL)
1983
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
93.
JACHOREK Mirosław Roztocze Cycling Team / Zamość (POL)
1980
2019-03-21 12:13:25
94.
8386
JAGIEŁŁO Anna AZS Politechnika Gdańska / Gdańsk (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
95.
8203
JAŁOWIK Michał Kraków / Krakow (POL)
1986
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
96.
8204
JANECZEK Robert Rowerowy Bytom-Rowerek / Radzionków (POL)
1976
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
97.
8392
JANICKIJANICKI Rafał Skra Paterek / Bydgoszcz (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
98.
8256
JANISZEWSKI Wojciech TriWise / Kraków (POL)
1988
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
99.
JANISZEWSKI Wojciech Team MX sKÓRCZ / Smętowo (POL)
1965
2019-09-23 13:33:44
100.
8275
JARNO Maciej Mindray Team / Ruda Śląska (POL)
1983
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
101.
8369
JAROSIEWICZ Michal Gdańsk / GDANSK (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
102.
8071
JASTRZĘBSKI Rafał Kraków / Kraków (POL)
1996
8 2019-05-16 13:23:02
103.
8140
JEDYNAK Marek PORMAT / KRAKÓW (POL)
1981
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
104.
8104
JĘDRYS Arkadiusz Krak-Mix Kraków / KRAKÓW (POL)
1971
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
105.
8341
JĘDRZEJCZUK Tomasz CISOWIANKA / legionowo (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
106.
8150
KALETA Dobromir K3 service / Kozierów (POL)
1978
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
107.
8274
KALICKI Łukasz Uzaby / Filipowice (POL)
1982
5 2019-05-16 13:23:02
108.
8402
KALISZ Tomasz Niepołomice / Niepoomice (POL)
1983
8 2019-05-16 13:23:02
109.
KAMIŃSKA Marta NEXUS Team / Gdańsk (POL)
1980
2019-03-09 23:22:47
110.
KAMIŃSKA Marta NEXUS Team / Gdańsk (POL)
1980
2019-06-03 23:07:26 TAK
111.
KAMIŃSKI Piotr KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL)
2002
2019-09-24 19:57:11
112.
KAMIŃSKI Piotr KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL)
2001
2019-09-24 19:59:27 TAK
113.
8146
KANIA Tomasz ITMBW KRAKÓW / Kraków (POL)
1988
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
114.
8237
KANONICZAK Mateusz AGROCHEST TEAM / Poznań (POL)
1989
3 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
115.
KANONICZAK Mateusz AGROCHEST TEAM / Poznań (POL)
1989
2019-05-06 11:14:02
116.
8069
KAŃKOWSKI Michał / Kraków (POL)
1989
7 2019-05-16 13:23:02
117.
8050
KARAŚ Maciej / Żywiec (POL)
1995
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
118.
8254
KASPEREK Slawomir BIGOS TEAM / Chocznia (POL)
1976
5 2019-05-16 13:23:02
119.
8278
KESSLER Hubert Kraków / Kraków (POL)
1998
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
120.
8279
KESSLER Szymon KGT / Kraków (POL)
2000
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
121.
8269
KISIECKI Damian NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Katowice (POL)
1982
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
122.
3110
KLUPA Dariusz Daro bike MTB / Kraków (POL)
1968
4 2019-05-16 13:23:02
123.
8123
KNAPCZYK Marcin Kraków / Kraków (POL)
1975
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
124.
8179
KOCUR Daniel Żernica / Żernica (POL)
1974
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
125.
KOLWAS Julian / Warszawa (POL)
1988
2019-06-03 12:02:18
126.
8121
KOPCIŃSKI Piotr Kraków / Kraków (POL)
1982
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
127.
KOPKOWICZ Piotr Motorola Bike Team / Skawina (POL)
1983
2019-04-26 15:53:10
128.
8131
KOPTA Rafał Vario Bike team / KRAKÓW (POL)
1974
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
129.
8228
KORNELUK Rafał Wieliczka / WIELICZKA (POL)
1978
3 2019-05-16 13:23:02
130.
KORNELUK Rafał / WIELICZKA (POL)
1978
3 2019-04-24 20:21:58 TAK
131.
8061
KORZENIOWSKI Marcin AGROCHEST TEAM / Kraków (POL)
1980
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
132.
4390
KOSMA Marcin Puck / (POL)
1974
3 2019-07-16 14:19:51
133.
8147
KOSZOREK Bartosz Kraków / Kraków (POL)
1983
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
134.
KOWALSKI Szymon AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL)
2001
2019-09-23 19:30:21
135.
KOZAK Artur BSK Miód Kozacki / Kozaki (POL)
1987
2019-06-26 10:59:21
136.
4365
KRASUSKI Andrzej Warszawa / (POL)
1961
11 2019-06-19 12:00:43
137.
8109
KRAWCZYK Andrzej Rząska / Rząska (POL)
1961
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
138.
KRÓWCZYŃSKI Łukasz brak / Kraków (POL)
1982
4 2019-05-06 16:43:09 TAK
139.
8091
KRÓWCZYŃSKI Łukasz brak / Kraków (POL)
1982
8 2019-05-16 13:23:02
140.
KRUPA Andrzej Body I Coach / Gdańsk (POL)
1952
2019-08-18 22:24:12 TAK
141.
8164
KRUPA Tomasz MTB Krynica-Zdrój / NOWY SĄCZ (POL)
1977
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
142.
8221
KRYŃSKI Łukasz Grupa Bankietowa / Siepraw (POL)
1975
4 2019-05-16 13:23:02
143.
KRYSZEWSKI Wojciech kryszewski.pl / KOLECZKOWO (POL)
1971
2019-06-19 17:13:00 TAK
144.
KRZEMIŃSKI Tomasz / Bytom (POL)
1970
2019-06-24 22:58:59
145.
KSIĄŻEK Andrzej andeks / Chełmża (POL)
1959
2019-09-13 20:31:43
146.
8368
KUCHARSKI Bartosz Belta Team Gdańsk / Gdynia (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
147.
8345
KUłAKOWSKI Paweł CISOWIANKA / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
148.
8285
KUPIS Michał Kraków / Krakow (POL)
1980
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
149.
8156
KURMAN Tomasz Kraków / Kraków (POL)
1982
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
150.
KUSHEKOV Kairat / Warszawa (RUS)
1989
2019-06-12 12:26:50
151.
8263
KWIATEK Michał CST 7R MTB Team / Nawojowa Góra (POL)
2001
3 2019-05-16 13:23:02
152.
8301
KWIECIEŃ Arek Skundlony.pl / Vege Runners / Kraków (POL)
1976
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
153.
8136
KYRCZ Łukasz KBM COMPLEX / Kraków (POL)
1981
4 2019-05-16 13:23:02
154.
8157
LASIEWICZ Bartosz EC ENGINEERING / Zielonki (POL)
1976
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
155.
3321
LASZCZYK Mateusz AGROCHEST TEAM / Sulejów (POL)
1994
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
156.
8103
LENART Paweł Warszawa / Warszawa (POL)
1987
8 2019-05-16 13:23:02
157.
8284
LEŚNIK Tomasz Wieliczka / Wieliczka (POL)
1987
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
158.
8395
LEWANDOWSKI Paweł NEVER GIVE UP MTB TEAM GDYNIA / GDYNIA (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
159.
8393
LEWIŃSKI Marcin MajBIKE Team / Reda (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
160.
8132
LUCHOWSKI Bartłomiej Kraków / Kraków (POL)
1990
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
161.
8346
LUDWINIAK Konrad MH Automatyka / Gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
162.
ŁANOSZKA Wojciech / Nowy Sącz (POL)
1972
2 2019-04-07 08:56:23 TAK
163.
8247
ŁOPATKA Krystian Żywiec / Żywiec (POL)
1983
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
164.
8297
ŁUCZAK Ireneusz EC ENGINEERING / Michałowice (POL)
1975
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
165.
ŁYCZKOWSKA Zuzanna Warszawa - Wilanów / Warszawa (POL)
1984
2019-06-02 19:02:54
166.
MAJEWSKI Marek Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL)
1956
2019-05-20 19:58:39
167.
MAJKA Magdalena BODYICOACH TEAM / RACIECHOWICE (POL)
1997
2019-04-17 18:46:42
168.
8118
MALARZ Marek Kraków / Krakow (POL)
1958
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
169.
8134
MALYSKA Pawel Kraków / Krakow (POL)
1975
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
170.
3245
MAŁOCHA Jan Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Alwernia (POL)
1956
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
171.
8119
MARTYŃSKI Kacper Kraków / Krakow (POL)
2005
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
172.
8218
MICHTA Mateusz Kraków / Kraków (POL)
1987
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
173.
8185
MIĘTKIEWICZ Katarzyna Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1980
5 2019-06-19 12:00:17 TAK
174.
MIĘTKIEWICZ Katarzyna Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1980
2019-04-27 19:53:40
175.
8078
MOREK Tomasz Jaśkowiwice / Jaśkowice (POL)
1990
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
176.
8339
MOYKOWSKI Aleksander / Warszawa (POL)
1984
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
177.
8327
MROCZKOWSKI Mirosław ZDM-zerwani z łańcucha / Warszawa (POL)
1950
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK TAK
178.
MROZIK Andrzej / Bydgoszcz (POL)
1972
2019-08-02 20:09:25 TAK
179.
8408
MROZOWSKI Sławomir Gdańsk / Gdańsk (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
180.
NALEPA Marcin / Kraków (POL)
1979
2019-03-15 11:45:31
181.
8139
NALEPA Marcin Kraków / Kraków (POL)
1979
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
182.
NALEPA Marcin / Kraków (POL)
1979
2019-05-03 14:20:05
183.
8128
NEPOROZHNII Dmytro Motorola Bike Team / Krakow (UKR)
1985
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
184.
8096
NIELEPIEC Artur Kraków / Kraków (POL)
1980
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
185.
NIZIURSKI Michał / Kraków (POL)
1973
2019-03-24 20:58:42
186.
8200
NIZIURSKI Michał Kraków / Kraków (POL)
1973
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
187.
NOWAK Krzysztof Chotomów / Chotomów (POL)
1974
2019-06-10 13:05:59
188.
8072
OBARZANOWSKI Michał Kraków / Kraków (POL)
1978
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
189.
8124
OBERWAN Marek Panfotograf.eu / Kraków (POL)
1980
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
190.
8090
OBRAł Łukasz www.prawo-porady.pl / Kraków (POL)
1976
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
191.
8097
ORYSZCZAK Grzegorz Kraków / Kraków (POL)
1976
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
192.
8053
OSTROWSKI Maciej VW International Bike Team / Kraków (POL)
1986
4 2019-05-16 13:23:02
193.
8323
PAKULSKA Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL)
1991
4 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
194.
PALEŃ Dawid brak / Kraków (POL)
1996
2019-03-17 17:09:30
195.
8183
PALKA Dariusz Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL)
1984
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
196.
8135
PALUSIŃSKI Bartosz Kraków / Kraków (POL)
1983
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
197.
3123
PAŁKA Maciej Borek Szlachecki / Borek Szlachecki (POL)
1977
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
198.
8394
PASZKUDZKI Krzysztof KrisArt / gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
199.
PENDRAK Filip TEAM BEROTU / Zbąszynek (POL)
1988
2019-06-24 18:12:34
200.
PETKA Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
2019-09-25 20:11:33 TAK
201.
8057
PIĄTKOWSKA Monika Motorola Bike Team / Kraków (POL)
1994
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
202.
8107
PIECZARKOWSKI Rafał Krak-Mix Kraków / Kraków (POL)
1969
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
203.
8142
PIOTROWSKI Tomasz CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL)
1974
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
204.
8299
PISZCZEK Krzysztof Rzezawa / Rzezawa (POL)
1986
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
205.
8298
PISZCZEK Małgorzata MMP BOCHNIA / Bochnia (POL)
1963
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
206.
8265
PITACH Maciej CST 7R MTB Team / DĄBROWA GÓRNICZA (POL)
1987
2 2019-05-16 13:23:02
207.
8114
PLESNAR Jacek ABB Bike Team / Kraków (POL)
1984
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
208.
PLESNAR Jacek ABB Bike Team / Kraków (POL)
1984
4 2019-05-07 15:15:48 TAK
209.
8168
PŁUSA Szczepan Starachowice / Starachowice (POL)
1962
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK TAK
210.
8248
PODCHUL Krzysztof Katowice / Katowice (POL)
1979
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
211.
POLISHCHUK Oksana brak / Warszawa (UKR)
1995
2019-06-13 10:41:47
212.
8370
POLUS Piotr Wysepka Team / Bydgoszcz (POL)
1990
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
213.
8175
POMARAŃSKI Kamil CYCLO TRENER TEAM / Kielce (POL)
1985
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
214.
POZNAŃSKI Tomasz happy TRI friends / Kraków (POL)
1972
3 2019-05-01 00:15:08 TAK
215.
PROSZę WPISAć NAZWISKO Ryszard / Kraków (POL)
1957
2019-06-10 06:03:54 TAK
216.
PRÓCHNICKI Piotr Ramę Na Ramię / Warszawa (POL)
1976
2019-06-04 06:34:07
217.
PRÓCHNICKI Piotr Ramę Na Ramię / Warszawa (POL)
1976
2019-06-11 01:12:03
218.
8329
PRÓCHNICKI Piotr Ramę Na Ramię / Warszawa (POL)
1976
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
219.
8366
PRZEŹDZIAK Marek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
220.
8288
PTAK Tomasz Czasnarower.pl / Bielany Wrocławskie (POL)
1978
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
221.
8084
PTASZEK Grzegorz Kraków / Kraków (POL)
1978
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
222.
2720
PYRKA Leszek Gdańsk / Warszawa (POL)
1993
10 2019-07-16 14:19:18
223.
RACINOWSKI Łukasz brak / Warszawa (POL)
1982
2019-04-21 19:25:55 TAK
224.
8276
RADCZUK Daria Polar Team / Krakow (POL)
1986
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
225.
4381
RADNY Dariusz Gowino / (POL)
1975
3 2019-07-16 14:19:51
226.
8409
RADZIEJEWSKI Karol eimozes / Odargowo (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
227.
RAJCZYK Patrycjusz PATNET TEAM / Warszawa (POL)
1974
2019-04-15 18:45:29
228.
8129
RICOUR Patrice Kraków / Kraków (FRA)
1969
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
229.
8359
ROCHOWIAK Mateusz KROSS STAFF TEAM / Przasnysz (POL)
1993
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
230.
8364
ROGOWSKI Jacek KSR Kościerzyna / Kościerzyna (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
231.
8295
ROMANOWSKI Mateusz Kraków / Kraków (POL)
1957
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
232.
8120
RÓŻYCKI Krzysztof Kraków / Kraków (POL)
1966
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
233.
8046
RUBTSOV VIKTOR Kaliningrad / KALININGRAD (RUS)
1948
5 2019-07-16 14:19:18
234.
8130
RUTKOWSKI Karol Kraków / Kraków (POL)
1996
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
235.
8307
RUTKOWSKI Sebastian Drzycim / Drzycim (POL)
1976
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
236.
8055
RZEGOCIŃSKI Grzegorz HOR.NET InternetXXL.pl / Kraków (POL)
1979
5 2019-05-16 13:23:02
237.
8241
RZEPKA Rafał NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Mysłowice (POL)
1979
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
238.
8379
RZESZUTEK Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Sierakowice (POL)
1998
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
239.
8310
SACHARCZUK Paweł Karczew / Karczew (POL)
1973
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
240.
8176
SAJDAK Piotr CYCLO TRENER TEAM / Tuchów (POL)
1992
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
241.
8126
SASAK Łukasz Międzymiastowi MTB / Tarnowskie Góry (POL)
1990
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
242.
8294
SATOŁA Wojciech bikeoweprzygody.pl / TOMAR / Wieliczka (POL)
1982
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
243.
8389
SATRJAN Iza AZS Politechnika Gdańska / Borowo (POL)
1999
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
244.
8133
SENIUTA Rafał Kraków / Kraków (POL)
1984
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
245.
8049
SIELAńCZYK Kamil / KRAKÓW (POL)
1972
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
246.
SIENKIEL Walery / Rzeszów (POL)
1971
2019-08-10 11:03:33
247.
SIKORA Henryk / Krakow (POL)
1969
2019-06-10 17:03:29 TAK
248.
8051
SIKORA Henryk / Krakow (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
249.
8224
SITKO Stanisław Olkusz / Olkusz (POL)
1955
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
250.
2716
SKAWIŃSKI Tomasz NEXUS Team / Gdynia (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
251.
SKAWIŃSKI Tomasz NEXUS Team / Gdynia (POL)
1971
2019-09-23 13:22:15 TAK
252.
8148
SKIBIŃSKI Dawid Kraków / Kraków (POL)
1987
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
253.
8044
SKWARCZEŃSKI Jan / Bolechowice (POL)
2001
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
254.
8315
SŁAWIŃSKI Bartek / Warszawa (POL)
1988
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
255.
8305
SOBIECKI Mateusz / Moczydłów (POL)
1991
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
256.
8376
SOLARSKI Jakub BST-Banach Sport Team / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
257.
8244
SOŁTYS Wojciech Kraków / Kraków (POL)
2002
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
258.
8242
SOŁTYSIAK Jacek HH / Sieborowice (POL)
1973
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
259.
8387
SOŚNIAK Tomasz AZS Politechnika Gdańska / Gdańsk (POL)
1990
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
260.
8190
SPOREK Daniel Kraków / Kraków (POL)
2003
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
261.
8262
SROKA Klaudia Sułkowice / Sułkowice (POL)
2001
10 2019-05-16 13:23:02
262.
8115
STANUSZEK Marcin 72D ROWMIX JAVA TEAM / Brzesko (POL)
1984
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
263.
8258
STASIŃSKI Dawid Pręczów / Preczów (POL)
2001
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
264.
STASZEL Stefania brak / Nowy Targ (POL)
1994
2019-05-05 11:08:16
265.
8153
STĘPSKI Robert Kraków / Kraków (POL)
1972
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
266.
STRZECKI Piotr Nypel / Dębogórze (POL)
1971
2019-09-23 16:43:12 TAK
267.
SULEWSKA Dorota Vienna Life / Warszawa (POL)
1981
2019-06-10 13:49:15
268.
8400
SUPERSON Marcin EPICENTRUM / Gdynia (POL)
1991
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
269.
8211
SUPRYK Bartosz AGR Welodrom / Parzniew (POL)
1981
2 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
270.
8063
SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ Konrad ChNR Kraków / Krakow (POL)
1978
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
271.
8375
SUSZKO Aleksander Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
272.
8365
SYKUŁA Marcin BST-Banach Sport Team / Gdynia (POL)
1973
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
273.
SYPNIEWSKI Mariusz GK STG / Koteże (POL)
1964
2019-09-23 16:33:23 TAK
274.
2684
SZCZAWIŃSKI Sławomir Terra Lubavia / Lubawa (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18
275.
8216
SZCZEPINA Krzysztof Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Płaza (POL)
1964
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
276.
8360
SZERLA Tomasz Gościcino / Gościcino (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18
277.
8396
SZEWCZYK Marcin Ośka Warszawa / Warszawa (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
278.
8197
SZEWCZYK Mateusz Sengam Sport Racing Team / Gdynia (POL)
1998
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
279.
8259
SZEWCZYK Stanisław Mindray Team / Dąbrowa Górnicza (POL)
1976
8 2019-07-16 14:19:18 TAK
280.
8314
SZOT Maciej / Warszawa (POL)
1979
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
281.
4329
SZWARC Marcin Skawina / Gdansk (POL)
1984
3 2019-05-16 13:23:02
282.
8385
SZYMAŃSKI Artur LOTOS TEAM / Gdańsk (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
283.
8180
ŚLEDZIONA Marek Road-Racing.Pl / Ruszów (POL)
1974
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
284.
3301
ŚMIGLA Wojciech Tkkf Myślenice Ukleina / Myślenice (POL)
1975
9 2019-05-16 13:23:02
285.
8193
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian Jastrzębie Zdrój / Jastrzębie Zdrój (POL)
1986
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
286.
8105
TARNAWSKI Józef Astris.pl / Kraków (POL)
1964
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
287.
8065
TERKA Marcin CREADIS / Kraków (POL)
1990
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
288.
TETKOWSKI Łukasz MIO Cycling Team / Warszawa (POL)
1983
2019-06-12 12:31:13 TAK
289.
8226
TRZASKA Marcin PARA-PRO-TEAM / Morawica (POL)
1983
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
290.
8390
TRZOPEK Grzegorz Sztajfa Gołaś Bikes / Świecie (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
291.
8081
TWARÓG Marcin Kraków / Kraków (POL)
1989
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
292.
8137
TYNIEC Marek UKS ZAWOJAK / Kraków (POL)
1982
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
293.
8306
VLĂDOIU Dagmara Warszawa / Warszawa (POL)
1983
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
294.
8251
WALASEK Janusz Mindray Team / Tarnowskie Góry (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
295.
3387
WALUK Paweł / Warszawa (POL)
1994
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
296.
8141
WAWRZYNIAK Sławomir CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL)
1963
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
297.
8255
WIDLARZ Sebastian BIGOS TEAM / Tomice (POL)
1977
5 2019-05-16 13:23:02
298.
8235
WIERBILIS Krzysztof CST 7R MTB Team / Węgrzce Wielkie (POL)
1959
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
299.
WILCZYŃSKA Agnieszka AGH Cycling Team / Kraków (POL)
1994
2019-06-05 18:38:00
300.
WINIARCZYK Michal Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanow (POL)
1980
2019-04-26 20:08:26
301.
8227
WITKOWSKI Maciej Chrzanów / Chrzanów (POL)
1982
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
302.
WITKOWSKI Maurycy Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL)
1998
2019-07-24 07:15:34 TAK
303.
8416
WOJCISZKE Wojciech I-Sport / Gdansk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
304.
8169
WOJTACHA Kacper CYCLO TRENER TEAM / Kraków (POL)
2000
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
305.
8350
WOLSKI Marek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1965
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
306.
8232
WOROSZ Krzysztof Ujazd / Ujazd (POL)
1985
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
307.
8293
WRONA Alicja Kraków / Kraków (POL)
2002
9 2019-05-16 13:23:02
308.
WRONA Alicja / Kraków (POL)
2002
2019-04-05 19:30:13
309.
WRONA Alicja / Kraków (POL)
2002
2 2019-04-05 19:51:01 TAK
310.
WRÓBEL Bartłomiej Krak-Mix Kraków / Radziszów (POL)
1981
2019-04-01 10:16:31
311.
8087
WYGRZYWALSKI Andrzej Kraków / KRAKÓW (POL)
1959
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
312.
8138
WYSZYŃSKA-TYNIEC Marianna UKS ZAWOJAK / kraków (POL)
1982
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
313.
8236
ZAGÓRSKI Rafał Wilczy Pakt / Zawiercie (POL)
1986
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
314.
8066
ZAJĄC Wacław ABB Bike Team / Kraków (POL)
1984
3 2019-05-16 13:23:02 TAK TAK
315.
ZARĘBSKI Jacek Copycabana / Katowice (POL)
1980
2019-04-28 20:10:24
316.
8184
zawadzki Marek Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL)
1984
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
317.
8330
ZIELIńSKI Dariusz Ramę Na Ramię / Warszawa (POL)
1970
10 2019-06-19 12:00:17
318.
8060
ZIELIŃSKI Miłosz SIKORSKI Cycles / Kraków (POL)
1985
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
319.
8043
ZIĘTEK Marcin EPKK / Kraków (POL)
1984
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
320.
8181
ZIMOŃSKI Bartosz Myszków / Myszków (POL)
1990
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
321.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
3 2019-05-01 21:32:44 TAK
322.
8233
ZINOVIEV Artem Kraków / Kraków (UKR)
1985
10 2019-05-16 13:23:02
323.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-03 00:46:36
324.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-04 00:54:34
325.
ZINOVIEV Artem / Kraków (UKR)
1985
2019-05-05 01:17:35
326.
ZUREL Michał Cykliści Rypin / Rypin (POL)
1979
2019-09-25 19:14:58 TAK
327.
ZWIERKO Łukasz DAMOVO BIKE TEAM / Warszawa (POL)
1982
2019-05-28 15:52:34
328.
8112
ŻUREK Jakub 72D ROWMIX JAVA TEAM / Kraków (POL)
2002
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
329.
8192
ŻYREK Grzegorz Bielsko Biała / Bielsko-Biała (POL)
1976
5 2019-07-16 14:19:18

MINI | Zgłoszonych: 586
Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5
1.
3262
ADAMSKI Dariusz Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
2.
ARSZYŃSKI Adrian Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL)
1992
2019-07-25 04:52:18 TAK
3.
8219
BACA Ryszard Kraków / Kraków (POL)
1957
8 2019-06-19 12:00:17 TAK
4.
2702
BADURA Patryk Michelin OSP Team / Olsztyn (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18
5.
BAGIŃSKI Roman / Kwidzyn (POL)
1971
2019-07-16 20:42:11
6.
BALMAS Alicja / Rumia (POL)
1996
2019-08-05 22:40:58 TAK
7.
284
BANACH Jakub Gdańsk / (POL)
2010
11 2019-07-16 14:19:51
8.
285
BANACH Robert Gdańsk / (POL)
1978
11 2019-07-16 14:19:51
9.
3382
BARAN Jacek Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / PRABUTY (POL)
1982
3 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
10.
3340
BARANEK Kamil Jerzmanowice / Jerzmanowice (POL)
1998
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
11.
BASZCZYŃSKI Jakub RK ALUMINIUM Bike Team / Górki Wielkie (POL)
2000
2019-05-01 08:51:55
12.
BAZAN Łukasz / Rzeszów (POL)
1981
2019-09-18 18:13:24
13.
3363
BEJM Bartosz BejmTeam - Drukarnia DAgraf Wit-Mar Pizzeria K-2 / Koło (POL)
1992
2 2019-07-16 14:19:18
14.
3324
BERNAŚ Mariusz Dąbrowa Górnicza / Dąbrowa Górnicza (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
15.
BETKA Jarosław / Warszawa (POL)
1966
2019-05-24 14:14:34 TAK
16.
2814
BIAłUCHA Magdalena / Gdańsk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
17.
BIBLIW Marek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1980
2019-03-20 23:17:48 TAK
18.
BIBLIW Marek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1980
2019-09-25 21:04:39
19.
BIELAT Maciej CALEFFI POLAND TEAM / Warszawa (POL)
1986
2019-04-16 22:19:03
20.
BIENIASZ Mirosław KCP Bieniasz Bike Team / Tarnów (POL)
1976
2019-05-01 20:40:25
21.
2812
BIESCHKE Paweł Bez Hamulców / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18
22.
3274
BIESIADA Jonasz AGROCHEST TEAM / Kociałkowa Górka (POL)
1989
5 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK TAK
23.
BIESIADA Jonasz AGROCHEST TEAM / Kociałkowa Górka (POL)
1989
2019-09-23 22:00:48
24.
3114
BIGAJ Szymon Kraków / Kraków (POL)
1988
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
25.
3300
BILIŃSKI Piotr MTJS / Wrząsowice (POL)
1981
10 2019-05-16 13:23:02 TAK TAK
26.
3252
BISIKIEWICZ Marta TKKF ENERGIA / Kraków (POL)
1977
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
27.
3128
BISKUPSKI Karol Małogoszcz / Małogoszcz (POL)
1990
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
28.
BLOCH Roman IP KWIDZYN BIKE TEAM / Kwidzyn (POL)
1986
2019-09-24 22:20:08 TAK
29.
BLOKOWSKA Beata AKJ Kwidzyn / Kwidzyn (POL)
1991
2019-09-16 17:33:27 TAK
30.
2655
BOGDZIEWICZ Eugeniusz NEXUS Gdynia / Gdańsk (POL)
1945
10 2019-07-16 14:19:18
31.
3380
BOGUCKI Zbigniew WIELISZEW HERON TEAM / Topolina (POL)
1946
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
32.
3196
BORCOWSKI Janusz weterynek.pl/Bike U Up / Gdynia (POL)
1965
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
33.
3196
BORCOWSKI Janusz weterynek.pl/Bike U Up / Gdynia (POL)
1965
7 2019-07-16 14:19:18 TAK
34.
224
BORKOWSKI Daniel Warszawa / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
35.
225
BORKOWSKI Jan Warszawa / (POL)
2013
11 2019-06-19 12:00:43
36.
BOROŃ Winicjusz / Będzin (POL)
1971
2019-05-08 23:48:27
37.
3384
BORUTA Katarzyna Societe Generale / Warszawa (POL)
1981
10 2019-06-19 12:00:17
38.
3091
BRONIKOWSKA Joanna / Krakow (POL)
1980
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
39.
3299
BRÓZDA Mateusz Kraków / Kraków (POL)
1986
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
40.
3309
BUCHWAK Tomasz Kraków / Kraków (POL)
1976
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
41.
3344
BUCZYŃSKI Michał Warszawa / Warszawa (POL)
1994
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
42.
3306
BUDZIŃSKI Patryk / Węgrzce wielkie (POL)
2003
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
43.
2749
CEYNOWA Nikodem Klif Team Chłapowo / Chłapowo (POL)
2005
10 2019-07-16 14:19:18
44.
CHABOWSKI Zbigniew / Mareza (POL)
1976
2019-09-02 20:06:16 TAK
45.
CHMIELARCZYK JACEK Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1978
2019-03-20 23:03:05
46.
CHMIELARCZYK JACEK Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL)
1978
2019-04-30 17:30:06
47.
CHMIELECKA Aleksandra Lacroix Electronics Team / KWIDZYN (POL)
1989
2019-08-19 15:31:24 TAK
48.
243
CHROBAK Michał / (POL)
2013
2019-07-16 14:19:18 TAK
49.
2706
CHWIOŁKA Tomasz Pruszcz Gdąński / Pruszcz Gdański (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
50.
3194
CHYLIŃSKI Piotr Belta Team Gdańsk / Gdańsk (POL)
1974
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
51.
2668
CIBA Damian TA KO TEAM / Rumia (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
52.
2690
CIEŚLAK Robert MajBIKE Team / RUMIA (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
53.
247
CIOCH Adam / warszawa (POL)
1953
2019-06-19 12:00:17 TAK
54.
CIRUG Artur / Bydgoszcz (POL)
1977
2019-07-04 10:22:40
55.
2693
CISŁO Waldemar Cyklo Kwidzyn / Gardeja (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
56.
CISŁO Waldemar Cyklo Kwidzyn / Bądki (POL)
1977
2019-09-12 10:54:25
57.
CISŁO Waldemar Cyklo Kwidzyn / Bądki (POL)
1977
2019-09-15 16:11:51 TAK
58.
3155
COSTANZO Gianmarco Kraków / Krakow (ITA)
1985
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
59.
CURYŁO Mateusz / Kraków (POL)
1995
2019-03-07 22:17:19
60.
CYGAN Kamil Goggle Pro Active Eyewear / Nowy Żmigród (POL)
1991
2019-03-11 17:59:19
61.
260
CYGAN Maja / (POL)
2007
11 2019-06-19 12:00:43
62.
CZAJKOWSKI Jakub MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
2005
2019-09-25 18:57:52 TAK
63.
3325
CZAPP Michal MTB START TRECK KARTUZY / goreczyno (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18
64.
3283
CZARSKA Barbara Damy / Kraków (POL)
1981
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
65.
3357
CZECH Mariusz / Chrzanów (POL)
1979
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
66.
CZERNIEL Piotr MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
1986
2019-09-13 15:42:13 TAK
67.
CZERNIJ Dawid MTB KWIDZYN TEAM / Kwidzyn (POL)
1999
2019-09-25 22:25:15 TAK
68.
2731
CZESZEJKO Grzegorz Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
69.
CZESZEJKO Grzegorz Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL)
1976
2019-09-16 17:05:35
70.
3221
CZORT Dawid MTJS / Kraków (POL)
1981
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
71.
3284
CZYRWIK Rafał Sosnowiec / Sosnowiec (POL)
1983
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
72.
3396
DACHOWSKA Aleksandra Societe Generale / Warszawa (POL)
1992
10 2019-06-19 12:00:17
73.
2795
DANIEL BARTOSZ Gdynia / Gdynia (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
74.
3183
DANIEL Wojciech Kraków / Kraków (POL)
1990
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
75.
3182
DANIEL Zbigniew Kraków / Kraków (POL)
1961
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
76.
DARIUSZ Klupa Daro BikeTeam / Kraków (POL)
1968
2019-05-06 21:44:51
77.
2741
DĄBROWSKI ADAM Chłapowo / Dąbrowa Górnicza (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
78.
3210
DĄBROWSKI Krzysztof Bibice / Bibice (POL)
1975
7 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
79.
DEJNAROWICZ Piotr 3athlete / Pogórze (POL)
1979
2019-06-09 21:01:34 TAK
80.
DERDA Rafał / Bydgoszcz (POL)
1964
2019-09-10 22:37:01 TAK
81.
210
DINUTA Emma Sophie / (POL)
2011
11 2019-06-19 12:00:43
82.
209
DINUTA Mirela / (POL)
1982
11 2019-06-19 12:00:43
83.
208
DINUTA Sorin / (POL)
1980
11 2019-06-19 12:00:43
84.
DITTMAR Marek / Kwidzyn (POL)
1976
2019-09-16 15:58:40
85.
DOLATOWSKI Tomasz / Gdańsk (POL)
2002
2019-07-03 17:46:16
86.
2746
DOPPKE Kacper Klif Team Chłapowo / Żarnowiec (POL)
2006
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
87.
DOROSZKIEWICZ Andrzej V02maxMTB TEAM / Pogórze (POL)
1984
2019-09-23 21:33:41
88.
3223
DUBIENKO Kamil Kraków / KRAKÓW (POL)
1988
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
89.
3233
DUDEK Izabela Peva Polska MTB Team / SOSNOWIEC (POL)
1976
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
90.
3236
DUDEK Jakub Peva Polska MTB Team / Sosnowiec (POL)
1975
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
91.
DUDZIŃSKI Tomasz / Kraków (POL)
1979
2019-04-04 00:31:33
92.
DUMANOWSKI Andrzej / Kraków (POL)
2001
3 2019-04-11 17:39:00 TAK
93.
3329
DURA Kamil DUROSKI / Myślachowice (POL)
1986
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
94.
3327
DURA Magdalena DUROSKI / Myślachowice (POL)
1979
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
95.
3150
DUTKA Przemysław CALEFFI POLAND TEAM / Pcim (POL)
1982
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
96.
DYJAK Piotr Dyjaki / Warszawa (POL)
1978
2019-06-06 23:38:27
97.
DZIK Michał / Gdańsk (POL)
1982
2019-06-19 17:51:43
98.
213
FABISZEWSKI Wojciech Warszawa / (POL)
1981
11 2019-06-19 12:00:43
99.
3088
FARON Dariusz / NOWY SĄCZ (POL)
1973
5 2019-06-19 12:00:17 TAK
100.
FARON Dariusz / Nowy Sącz (POL)
1973
2019-05-19 17:27:54 TAK
101.
3087
FARON Janusz Kraków / Kraków (POL)
1965
10 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
102.
FARON Janusz / Kraków (POL)
1965
2019-05-19 13:57:11
103.
FIDURSKI Wiesław Masters Złotów / ZŁOTÓW (POL)
1958
2019-09-24 15:37:13 TAK
104.
3156
FILEWICZ Jerzy Kraków / Kraków (POL)
1977
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
105.
3200
FILEWICZ Rafal Rafi / Kraków (POL)
1984
9 2019-05-16 13:23:02
106.
2808
FLISIKOWSKI Bartłomiej / Gdańsk (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
107.
3391
FLORCZAK Arkadiusz OPEN BIKE TEAM / Ossów (POL)
1993
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
108.
3202
FOKS Wojciech Międzymiastowi MTB / Katowice (POL)
1988
9 2019-05-16 13:23:02
109.
3367
FORMELA Marta katarzyna Societe Generale / Warszawa (POL)
1989
10 2019-06-19 12:00:17
110.
3322
FORMELLA Filip MTB START TRECK KARTUZY / Kartuzy (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
111.
2665
FRĄCKIEWICZ Iwona Gdańsk / Gdańsk (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
112.
FRĄCKOWIAK Bartłomiej / Gdańsk (POL)
1978
2019-03-09 12:38:38 TAK
113.
3235
FREICHER Dominik Kraków / Kraków (POL)
1992
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
114.
3323
FRIEDLEIN Bartłomiej Kraków / Kraków (POL)
1983
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
115.
3399
GACA Marek Gdańsk / Gdansk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
116.
GALIK Paweł / ŁOPUSZNA (POL)
1978
2019-04-25 21:28:52
117.
GARDIAN Michał / Kwidzyn (POL)
1984
2019-08-12 09:06:47 TAK
118.
3269
GĄSIOREK Łukasz Wieliczka / Wieliczka (POL)
1983
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
119.
8215
GBUR Sebastian Kraków / Kraków (POL)
1981
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
120.
2703
GLAC ZBIGNIEW Gdańsk / GDAŃSK (POL)
1956
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
121.
GŁODOWSKI Tomasz / Kwidzyn (POL)
1960
2019-08-16 17:16:16
122.
2622
GŁOWACKI Zbigniew / Banino (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
123.
GOŁĄBEK Adam / Warszawa (POL)
1985
2019-06-05 08:25:43 TAK
124.
GORAZDOWSKI Filip Klif Team Chłapowo / Kłanino (POL)
1999
2019-07-02 18:30:44
125.
3113
GÖRLICH Edward Kraków / Kraków (POL)
1976
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
126.
3112
GÖRLICH Łukasz Kraków / Kraków (POL)
2004
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
127.
3090
GOS Jakub MTBpoKrakowsku RRteam / Kraków (POL)
1994
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
128.
8372
GÓRECKA Aleksandra Belta Team Gdańsk / Góra Kalwaria (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
129.
3256
GÓRECKI Jarosław MAG-KRAK TEAM / Świętochłowice (POL)
1978
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
130.
3376
GRABOWSKI Paweł MCP Bike Team / Serock (POL)
1979
10 2019-06-19 12:00:17
131.
2803
GROBLICKI Jakub Mindray Team / Kraków (POL)
2004
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
132.
3230
GRZEBINOGA Michał Brzeszcze / Brzeszcze (POL)
1981
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
133.
3231
GRZEBINOGA Monika Brzeszcze / Brzeszcze (POL)
1985
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
134.
8311
GRZESIŃSKI Marek Warszawa / Warszawa (POL)
1964
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
135.
200
GUGA Karol Warszawa / (POL)
2008
11 2019-06-19 12:00:43
136.
201
GUGA Radosław Warszawa / (POL)
1974
11 2019-06-19 12:00:43
137.
GUZOWSKA-BOIWKA Kinga / KWIDZYN (POL)
1981
2019-08-19 09:00:09
138.
3185
HART Piotr TrenujRower.pl / Tarnow (POL)
1986
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
139.
3278
HASZCZAK Anna Libiąż / Libiąż (POL)
1985
10 2019-05-16 13:23:02
140.
HASZCZAK Anna / Libiąż (POL)
1985
2019-04-19 10:53:42
141.
HASZCZAK Anna / Libiąż (POL)
1985
2019-04-19 10:57:58
142.
192
HEBDA Anna Warszawa / (POL)
1976
11 2019-06-19 12:00:43
143.
HEIDRICH Tadeusz Klub Kolarski WDA Świecie / Świecie (POL)
1951
2019-06-29 21:58:40 TAK
144.
2674
HEIDRICH Tadeusz Klub Kolarski WDA Świecie / Świecie (POL)
1951
10 2019-07-16 14:19:18
145.
HILLAR Jacek Kwidzyn Biega / Kwidzyn (POL)
1971
2019-08-12 22:09:08 TAK
146.
3280
HODOR Franciszek Brzezinka / Brzezinka (POL)
2003
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
147.
HOŁOWNIA Anna AMBITNA team / Gdańsk (POL)
1990
2019-09-04 17:00:16
148.
3303
HUNDLA Michał TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL)
1981
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
149.
JAKUBOWSKA-OLECH Edyta / Świecie (POL)
1967
2019-09-25 20:16:38
150.
JAKUBOWSKI Michał / Kraków (POL)
1991
2 2019-04-01 16:26:24 TAK
151.
JANUSZ Kamil comarch / Opoczno (POL)
1990
2019-04-26 01:17:28 TAK
152.
JARZĄBEK Bartłomiej GardenFlora MTB Team / Karsin (POL)
1980
2019-09-24 09:41:05 TAK
153.
JARZĄBEK Tomasz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / GÓRKI (POL)
1966
2019-09-24 22:03:34 TAK
154.
2681
JASTRZĘBSKI Marcin Deceuninck Quick Step / Gdańsk (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18
155.
JAWORSKI Marek / Konstancin-Jeziorna (POL)
1955
2019-06-04 11:37:07
156.
JELINEK Andrzej TKF / GDYNIA (POL)
1976
2019-06-24 22:30:22 TAK
157.
3341
JESCHKE Artur / Warszawa (POL)
1964
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
158.
JESCHKE Artur / Warszawa (POL)
1964
2019-06-11 14:38:54
159.
JESIONOWSKI Mariusz MTB Eldar Świecie / Świecie (POL)
1973
2019-09-14 21:43:29 TAK
160.
2621
JOKIEL Radosław Rowersi Cycling Team / Gdańsk (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
161.
2783
JÓZEFOWICZ Zbigniew BikEl MTB / Gronowo Elbląskie (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
162.
JÓZEFOWICZ Zbigniew BikEl MTB / Gronowo Elbląskie (POL)
1968
2019-05-16 12:48:22
163.
3227
JUSZCZAK Kamil Wadowice / Wadowice (POL)
1984
7 2019-05-16 13:23:02
164.
2804
KACMAJOR Tomasz / Gdańsk (POL)
1986
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
165.
KACZMAREK Dominik Termy Uniejów Pizzerie K2 / Koło (POL)
1977
2019-03-10 22:22:58
166.
KACZMAREK Robert / GDAŃSK (POL)
1968
2019-06-24 12:14:33
167.
3187
KACZOR Bartosz Włocławek / Włocławek (POL)
2000
10 2019-05-16 13:23:02
168.
3366
KACZOROWSKI Aleksander WIELISZEW HERON TEAM / Skrzeszew (POL)
1946
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
169.
KALISZ Marta Jedź bezpiecznie / Warszawa (POL)
1973
2019-06-10 08:49:24
170.
KAMINSKI Radosław / Bytów (POL)
1997
2019-05-08 12:19:23
171.
2792
KAMIŃSKI Maciej Vienna Life / Warszawa (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
172.
2696
KAMIŃSKI Paweł MTB START TRECK KARTUZY / Gdańsk (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
173.
3294
KANDZIORA Piotr Okrąglik MTB Team / Piekary Śląskie (POL)
1984
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
174.
3205
KAPALA Zygmunt KTS Tychy / tychy (POL)
1959
10 2019-07-16 14:19:18
175.
KAPALA Zygmunt KTS Tychy / tychy (POL)
1959
2019-07-02 21:02:42
176.
KAPUSTA Kamil PORMAT / Kraków (POL)
1989
2019-05-02 00:36:20
177.
2712
KARCZEWSKI Marcin K&M DESIGN / GDAŃSK (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18
178.
282
KARPIŃSKA Agata Baszta Bytów / (POL)
2010
11 2019-07-16 14:19:51
179.
283
KARPIŃSKA Justyna Baszta Bytów / (POL)
1978
11 2019-07-16 14:19:51
180.
2730
KASICKI Marcin / Prabuty (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
181.
KASICKI Marcin / Prabuty (POL)
1975
2019-09-17 13:02:18 TAK
182.
3295
KASPERCZYK Adam KSPZ POLAREX / Katowice (POL)
1973
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
183.
3296
KASPERCZYK Marian KSPZ POLAREX / Siemianowice ŚL (POL)
1949
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
184.
2785
KASPERSKI Jacek Gdynia / Gdynia (POL)
1953
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
185.
3084
KASPROWIAK Karol Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL)
1966
4 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
186.
3124
KAWA Zbigniew Modlniczka / Modlniczka (POL)
1978
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
187.
KAWSKI Bartłomiej / Ki (POL)
1972
2019-09-23 13:27:55 TAK
188.
KAZANIECKI Robert FC BOLEK / Kwidzyn (POL)
1975
2019-09-23 15:17:02 TAK
189.
3193
KAŹMIROWICZ Barbara Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie / Kraków (POL)
1980
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
190.
3138
KĘSEK Marek Kraków / Kraków (POL)
1975
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
191.
KĘSEK Michał HB - EL / Wiśniowa (POL)
1981
2019-04-06 16:31:45
192.
2692
KIRSCHLING Nikodem / Gdańsk (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
193.
KISZKURNO Andrzej / Gdynia (POL)
1963
2019-06-10 20:30:18 TAK
194.
KLEKOWSKI Adrian Orbit One Cycling / Kwidzyn (POL)
1986
2019-09-08 09:08:38
195.
3272
KLIMAS Robert TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL)
1982
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
196.
3255
KLIMCZYK Jakub Będzin / Będzin (POL)
2002
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
197.
3203
KŁOSOWICZ Kazimierz KS Strzyżów MTB Team / Frysztak (POL)
1949
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
198.
3092
KMIECIK Sylwester TVN / Warszawa (POL)
1971
6 2019-06-19 12:00:17 TAK
199.
2781
KOBYLINSKI Szymon NS Bikes / Gdansk (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
200.
3115
KOKOSZKA Michał Kraków / Kraków (POL)
1985
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
201.
2805
KOLINSKI Marcin Wielki Ptak / Gdynia (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
202.
3154
KOŁAKOWSKI Maciej Kraków / Kraków (POL)
2003
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
203.
3153
KOŁAKOWSKI Michał Kraków / Kraków (POL)
1975
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
204.
3094
KOMISARCZUK Arkadiusz Kraków / Kraków (POL)
1988
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
205.
2603
KONDRACKI Paweł / Gdańsk (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
206.
KONERA Kacper MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
2003
2019-09-25 19:27:00 TAK
207.
KOPACZ Łukasz Lacroix Electronics / Mareza (POL)
1990
2019-07-19 11:56:00 TAK
208.
KOPYŚĆ Zbigniew Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL)
1966
2019-06-05 08:32:45 TAK
209.
3302
KORN Michal MTJS / Krakow (POL)
1981
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
210.
8406
KOTARSKI Jacek / Gdańsk (POL)
1966
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
211.
2790
KOTLENGA Tomasz tomice.LIVE / Sierakowice (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
212.
3157
KOWALCZYK Igor Okrąglik MTB Team / Kraków (POL)
1987
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
213.
287
KOWALCZYK Konstanty Radom / (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18
214.
2680
KOWALCZYK Wojciech KOMOBIKE SCOTT / Susz (POL)
2000
10 2019-07-16 14:19:18
215.
KOWALCZYK Wojciech / Susz (POL)
2000
2019-09-09 15:59:14
216.
2694
KOWALSKA Aleksandra AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL)
2005
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
217.
2695
KOWALSKI MIROSŁAW AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18
218.
3257
KOZAKIEWICZ Marcin Chorzów / Chorzów (POL)
1977
5 2019-06-19 12:00:17 TAK
219.
KOZIEŁŁO Robert / Rumia (POL)
1977
2019-07-03 17:03:42
220.
KOZIEŁŁO Sylwia / Rumia (POL)
1977
2019-07-03 16:59:27
221.
KOZIOŁ Anna CALEFFI POLAND TEAM / KRAKÓW (POL)
1978
2 2019-04-03 14:31:57
222.
2616
KOZŁOWSKI Mariusz Gdańsk / Gdańsk (POL)
1989
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
223.
2815
KRAĆ Janusz Czitos <3 / Gdańsk (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
224.
3334
KRAMP Daniel MTB START TRECK KARTUZY / Kartuzy (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
225.
3279
KRAWCZYK Tomasz Libiąż / Libiąż (POL)
1976
8 2019-07-16 14:19:18
226.
3315
KRÓL Sylwia Team Ojca Mateusza / Kraków (POL)
1994
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
227.
3379
KRUKOWSKI Adrian TRIACTIV RIDLEY / Wrocław (POL)
1975
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
228.
KRZAK Marcin MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL)
1975
2 2019-03-29 14:45:04 TAK
229.
KRZEMIŃSKI Stefan MTB KOŁO / Koło (POL)
1959
3 2019-04-22 10:20:03 TAK
230.
3208
KRZESIŃSKI Stefan Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL)
1964
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
231.
KRZESIŃSKI Stefan Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL)
1964
2019-09-01 22:57:26
232.
3239
KRZESZOWIEC maciejewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL)
1948
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
233.
3312
KRZYSZTOFEK Piotr Tkkf Myślenice Ukleina / Myślenice (POL)
1990
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
234.
3224
KRZYWIEL Mariusz Rowerowe Przymorze / Gdynia (POL)
1971
3 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
235.
3271
KUBACZKA Grzegorz www.ag-architekci.pl / skoczów (POL)
1980
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
236.
240
KUBÓW Magdalena / (POL)
1985
11 2019-06-19 12:00:43
237.
239
KUBÓW Oliwia / (POL)
2012
11 2019-06-19 12:00:43
238.
291
KUCHARSKA Antonina Gdynia / (POL)
2009
11 2019-07-16 14:19:51
239.
KUKUŁKA Konrad CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
2004
2019-04-03 15:08:50
240.
3148
KUKUŁKA Tomasz CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
1975
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
241.
3137
KULAWIK Przemysław Międzymiastowi MTB / Regulice (POL)
1987
8 2019-05-16 13:23:02
242.
3206
KUŁAK Bogdan Żbik-Komańcza / Komancza (POL)
1965
8 2019-05-16 13:23:02
243.
KURACZYK Przemysław Vienna Life / Warszawa (POL)
1982
2019-03-08 19:03:35
244.
3292
KURDZIEL Kordian Kraków / Kraków (POL)
1994
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
245.
3349
KUROSAD-KURASIEWICZ Wojciech Warszawa / Warszawa (POL)
1968
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
246.
3333
KUŚKA PAWEŁ Jankowice / Jankowice (POL)
1980
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
247.
3080
KUTARASINSKI Tomasz HOŁDA TEAM, www.gennadihome.com / Jasienica (POL)
1974
3 2019-05-16 13:23:02
248.
242
KWASIBORSKA Sylwia / (POL)
1973
2019-07-16 14:19:18
249.
KWAŚNIAK Zdzisław Toyota Kawisbike MTB Słupsk / Słupsk (POL)
1960
2019-06-03 20:43:36
250.
LABUDA Hubert KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Łęczyce (POL)
2000
2019-05-05 20:26:31
251.
3386
LACH Aleksandra RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Wołomin (POL)
2001
4 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
252.
2806
LADEMANN Tomasz / Gdańsk (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18
253.
3268
LANY Sylwester Wielka Wieś / Wielka Wieś (POL)
1978
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
254.
LECIEJEWSKI Mateusz / Człuchów (POL)
1991
2019-07-03 08:09:57
255.
LEDKIEWICZ Grzegorz / Wilcze (POL)
1965
2019-09-07 10:28:08 TAK
256.
LENARCZYK Andrzej / Warszawa (POL)
1988
2019-05-21 15:37:54
257.
2677
LESZCZYŃSKI Adam Gdynia / GDYNIA (POL)
1986
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
258.
252
LEWANDOWSKI Krzysztof / (POL)
1985
11 2019-06-19 12:00:43
259.
2697
LEWANDOWSKI Patryk Norda Active Team / Wejherowo (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
260.
LEWANDOWSKI Piotr GK Malbork / Czernin (POL)
2000
2019-09-23 16:18:22 TAK
261.
3204
LICHOROBIEC Jerzy MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL)
1976
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
262.
276
LISAK Łukasz / (POL)
1979
11 2019-07-16 14:19:51
263.
275
LISAK Stanisław / (POL)
2014
11 2019-07-16 14:19:51
264.
3281
LISEK Robert Skawina / Skawina (POL)
1972
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
265.
2787
LISIECKI Tomasz NEXUS Team / Gdynia (POL)
1967
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
266.
LISS Rafal / Kwidzyn (POL)
1979
2019-09-08 09:56:05
267.
LUDWIKOWSKA Barbara CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
1991
2019-04-03 14:35:03
268.
3146
LUDWIKOWSKA Barbara CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
1991
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
269.
ŁĄDKA Bartosz / Sosnowiec (POL)
1981
2019-04-30 18:37:57
270.
ŁUCIUK Radosław Bar Janusz MTB Team / WARSZAWA (POL)
1971
2019-06-12 10:02:48
271.
3145
ŁUPINA Agata CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
1992
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
272.
262
MACHNICKA Aneta / (POL)
1981
11 2019-06-19 12:00:43
273.
2807
MACHNIKOWSKI Marek / Gdańsk (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
274.
3289
MACHURA Oliwier Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytom (POL)
2003
3 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
275.
263
MACHWICKI Gabriel / (POL)
2013
11 2019-06-19 12:00:43
276.
261
MACHWICKI Wiktor / (POL)
2010
11 2019-06-19 12:00:43
277.
MACIEJEWSKI Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1968
2019-03-08 14:44:31 TAK
278.
MACIEJEWSKI Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1968
2019-07-01 13:27:16
279.
3342
MAĆKOWIAK Paweł FRIENDS OF GLASS / Ujście (POL)
1961
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
280.
3174
MAJCHER Łukasz Kraków / Kraków (POL)
1986
7 2019-05-16 13:23:02
281.
3220
MAJKA Magdalena BODYICOACH TEAM / RACIECHOWICE (POL)
1997
8 2019-05-16 13:23:02
282.
3136
MAKOWSKI Mariusz Kraków / Kraków (POL)
1971
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
283.
MAKUCH Marcin brak / WĘGRZCE WIELKIE (POL)
1980
3 2019-03-10 10:57:36 TAK
284.
3199
MAKUCH Marcin Węgrzce Wielkie / WĘGRZCE WIELKIE (POL)
1980
9 2019-05-16 13:23:02
285.
3261
MALEC Karol JanuszMTB / Krakow (POL)
1981
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
286.
2605
MAŃKOWSKI Michał / Gdańsk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
287.
MARCINKOWSKI Mariusz Toruń / Toruń (POL)
1981
2019-03-31 09:13:20
288.
2699
MARCINKOWSKI Mariusz Toruń / Toruń (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
289.
3368
MARCYJANIAK Rafał / Antonin (POL)
1963
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
290.
236
MARKIEWICZ Malina Warszawa / (POL)
2011
11 2019-06-19 12:00:43
291.
2745
MARKOWSKI Adam / Gdańsk (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
292.
MARKUZEL Tomasz / ustroń (POL)
1993
2019-04-15 14:41:39
293.
MAROWSKI Mariusz MTB KWIDZYN TEAM / Kwidzyn (POL)
1981
2019-09-15 22:51:55
294.
3217
MARTYNOWICZ Andrzej Gliwice / Gliwice (POL)
1958
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
295.
3216
MARTYNOWICZ Katarzyna Gliwice / Gliwice (POL)
1969
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
296.
3083
MARZEC Wiesław PORMAT / Kraków (POL)
1973
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
297.
3381
MASTALERZ Piotr / Julianów (POL)
1968
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
298.
2619
MATUłA Bartłomiej Banino / Banino (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
299.
3158
MATUłA Paweł Kraków / Kraków (POL)
1976
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
300.
3330
MAZUR Grzesiek Nw-Cars / Dobczyce (POL)
2003
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
301.
3229
MAZUREK Łukasz Kraków / Kraków (POL)
1992
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
302.
MECHLIńSKI Mateusz IP KWIDZYN BIKE TEAM / Dankowo (POL)
1989
2019-09-24 16:32:02 TAK
303.
2797
MIELEWCZYK Artur Romet Factory Team / Warszawa (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18
304.
MIGDA Iwona / Krakow (POL)
1980
2019-04-17 15:47:37
305.
3082
MIGDA Iwona Kraków / Krakow (POL)
1980
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
306.
3285
MIKITA Michał Myślenice / Myślenice (POL)
1982
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
307.
3275
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn Wlkp. (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
308.
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Konin (POL)
1970
2019-09-23 22:06:45
309.
MIKOŁAJEWSKI Arkadiusz / Elbląg (POL)
1982
2019-09-18 04:51:16
310.
MIKOS Mariusz Dukla / Dukla (POL)
1970
2019-03-20 19:35:28
311.
MIKOS Mariusz Dukla / Dukla (POL)
1970
2019-06-10 22:56:01
312.
2801
MILIK Krzysztof / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
313.
MILIK Krzysztof / Gdańsk (POL)
1979
2019-09-03 21:09:06 TAK
314.
3240
MIŁEK Ewa TOMAR TEAM / Miechów-Charsznica (POL)
2002
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
315.
2672
MISZEWSKI Grzegorz Chojnice / Gdańsk (POL)
1990
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
316.
3359
MOCNY Michał / Kraków (POL)
1987
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
317.
2678
MODLIŃSKA Beata MajBIKE Team / Rumia (POL)
1974
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
318.
MOKSA Maciej / Kraków (POL)
1980
2 2019-04-03 10:16:20 TAK
319.
2709
MROZOWICZ Cezary NEXUS Team / Gdańsk (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
320.
292
MUDLAFF Maja Chłapowo / (POL)
2011
11 2019-07-16 14:19:51
321.
MURASZKO Oskar MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
2002
2019-09-25 13:54:23 TAK
322.
3152
MURAWSKI Michał Kraków / Kraków (POL)
1990
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
323.
2802
NADOLSKI Łukasz Muszkowo / gdańsk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
324.
3383
NAWROCKI Michał / Topola Mała (POL)
1992
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
325.
NAWROCKI Michał / Topola Mała (POL)
1992
2019-07-03 17:59:13
326.
NEUMANN Jerzy Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Swarzędz (POL)
1955
2019-09-24 09:02:30
327.
3201
NIEDZIELSKI Łukasz / Warszawa (POL)
1979
9 2019-05-16 13:23:02 TAK TAK TAK
328.
3314
NIEMIEC Konrad Team Ojca Mateusza / Ołpiny (POL)
1995
9 2019-07-16 14:19:18 TAK
329.
2614
NIEWCZAS Piotr Gdańsk / Gdańsk (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
330.
2800
NIEWIADOMSKI Jarosław BALTIC QUEST / Gdańsk (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
331.
3320
NIKLAS Tomasz GOOD RIDE / Kartuzy (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
332.
3308
NOGIEĆ Damian Kraków / Kraków (POL)
1977
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
333.
3332
NOSAL Tomasz Żabka Team / Kraków (POL)
1989
10 2019-05-16 13:23:02
334.
NOSAL Tomasz Żabka team / Kraków (POL)
1989
3 2019-05-04 20:15:19 TAK
335.
NOWAK Dawid / Kraków (POL)
1988
2 2019-04-03 10:22:28 TAK
336.
196
NOWAK Jagoda Warszawa / (POL)
2008
11 2019-06-19 12:00:43
337.
3144
NOWAK Lilianna CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
1986
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
338.
198
NOWAK Mikołaj Warszawa / (POL)
2008
11 2019-06-19 12:00:43
339.
199
NOWAK Piotr Warszawa / (POL)
1972
11 2019-06-19 12:00:43
340.
197
NOWAK Sandra Warszawa / (POL)
1973
11 2019-06-19 12:00:43
341.
3326
NOWAK Wojciech Nw-Cars / Dobczyce (POL)
1991
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
342.
279
OKRÓJ Filip Dolina Noteci Racing Team / (POL)
2006
11 2019-07-16 14:19:51
343.
2798
OKUPNIAK Jakub Gdańsk / Gdańsk (POL)
1993
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
344.
2679
OLECH Jacek / Świecie (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18
345.
OLECH Jacek mtb Świecie / Świecie (POL)
1970
2019-09-25 07:41:32
346.
3291
OLEKSIAK Aleksandra Okrąglik MTB Team / Sosnowiec (POL)
1987
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
347.
OLEWNIK Piotr MTB Elbląg / Elbląg (POL)
1977
2019-09-03 23:59:12
348.
3163
OLSZOWY Krzysztof Comarch / Kraków (POL)
1992
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
349.
3282
OPALUCH Rafał Comarch / Kraków (POL)
1992
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
350.
2748
OSTAJEWSKI Gustaw Klif Team Chłapowo / Kąpino (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
351.
3290
OWCZARSKI Tomasz CALEFFI POLAND TEAM / BYDGOSZCZ (POL)
1982
10 2019-05-16 13:23:02
352.
OXLEY Andrew Biała Czaszki / Gdynia (IMN)
1976
2019-07-04 10:04:19
353.
3166
PACH-RUDNICKA Anna Wrocław / Wrocław (POL)
1989
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
354.
3167
PACH-RUDNICKI Marek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1949
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
355.
3260
PAJAK Tomasz Kraków / Kraków (POL)
1978
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
356.
3172
PAKULSKA Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL)
1991
10 2019-05-16 13:23:02
357.
PAKULSKA Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL)
1991
3 2019-04-28 10:43:29 TAK
358.
232
PANASIEWICZ Alicja Warszawa / (POL)
1982
11 2019-06-19 12:00:43
359.
233
PANASIEWICZ Marcin Warszawa / (POL)
1982
11 2019-06-19 12:00:43
360.
3178
PANEK Hubert Kraków / Kraków (POL)
1984
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
361.
PARADOWSKI Dariusz / Warszawa (POL)
1968
2019-06-03 19:32:22
362.
2799
PARADOWSKI Grzegorz / ELBLĄG (POL)
1965
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
363.
PARCIA Katarzyna / Warszawa (POL)
1977
2019-06-09 17:15:02
364.
PASTUSZAK Maksymilian brak / Kraków (POL)
2002
2019-03-08 15:09:29
365.
231
PAWASIEWICZ Jakub / (POL)
2014
11 2019-06-19 12:00:43
366.
3188
PAWLAK Cezary Włocławek / Włocławek (POL)
1966
2 2019-07-16 14:19:18 TAK
367.
3346
PAWŁOWICZ Adam Wawer-Dworcowa / Warszawa (POL)
2004
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
368.
2791
PAWŁOWSKI Jan VeloGD / Gdańsk (POL)
1989
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
369.
3214
PAWŁOWSKI Stanisław Lumac Like Bike WTR Włocławek / Włocławek (POL)
1969
5 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
370.
2659
PEREKITKO Krzysztof Jagatowo / Jagatowo (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
371.
PEREKITKO Krzysztof Niezrzeszony / Jagatowo (POL)
1963
2019-09-24 22:50:50 TAK
372.
278
PEREKITKO Teresa Jagatowo / (POL)
1967
11 2019-07-16 14:19:51
373.
PERLIK Jakub Aspołeczni niebezpiczni / Rakowiec (POL)
2002
2019-09-16 19:58:30
374.
2691
PESZEK Krzysztof ZIOMKI MTB TEAM / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
375.
2710
PETK Grzegorz CAT M4 / Kowale (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18
376.
2602
PEZOWICZ Michał Zaspa Sqad / Gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
377.
2701
PIASECKI Piotr jubilermonika.pl / Włocławek (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18
378.
3140
PIĄTEK Kamil Wieliczka / Wieliczka (POL)
1984
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
379.
3097
PIĄTEK Stanisław Kraków / Kraków (POL)
1958
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
380.
PIĄTEK Stanisław / Kraków (POL)
1958
2019-05-23 23:58:27
381.
PIąTEK Stanisław / Kraków (POL)
1958
2019-05-27 23:34:33 TAK
382.
PIĄTEK Stanisław / Kraków (POL)
1958
2019-06-26 22:53:45
383.
3225
PIEGZA Grzegorz ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM / Ruda Śląska (POL)
1958
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
384.
8398
PIEKARCZYK Konrad GKS Cartusia Kartuzy / Płońsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
385.
3118
PIEKARZ Rafał Żabka Team / Kraków (POL)
1984
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
386.
3105
PIEPER Agnieszka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1990
6 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
387.
PIEPKA Sławomir Klif Team Chłapowo / Kłanino (POL)
1978
2019-07-02 18:21:16
388.
PILCH Miłosz EXPO Kraków Bike Team / Kraków (POL)
1982
2 2019-03-10 11:12:50 TAK
389.
220
PIOTROWSKA Anna Warszawa / (POL)
1981
11 2019-06-19 12:00:43
390.
221
PIOTROWSKI Ignacy Warszawa / (POL)
2012
11 2019-06-19 12:00:43
391.
222
PIOTROWSKI Jan / (POL)
2010
11 2019-06-19 12:00:43
392.
265
PIOTROWSKI Tomasz / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
393.
223
PIOTROWSKI Tomasz Warszawa / (POL)
1981
11 2019-06-19 12:00:43
394.
2660
PISKORSKI Paweł Bez Hamulców / Gdańsk (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
395.
3132
PISZCZEK Konrad Kraków / Kraków (POL)
1979
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
396.
3131
PISZCZEK Piotr Kraków / KRAKÓW (POL)
2006
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
397.
3317
PITRA Michał MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL)
1986
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
398.
288
PLEŚNIEWICZ - kowalczyk barb Radom / (POL)
1978
2019-07-16 14:19:18
399.
3258
PLEWKA Julia AGROCHEST TEAM / Wroclaw (POL)
1996
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
400.
PLUTA Bartosz MAG-KRAK TEAM / Słomniki (POL)
1997
2019-03-28 10:11:24
401.
2682
POCZOPKO Aurelia CRYOSPACE OLSZTYN / Warkały 32A (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
402.
POKWICKI Jakub / Kwidzyn (POL)
2000
2019-09-15 22:08:32
403.
8304
POLISHCHUK Oksana / Warszawa (UKR)
1995
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
404.
POLISHCHUK Oksana brak / Warszawa (UKR)
1995
2019-04-18 16:52:11
405.
POLISHCHUK Oksana brak / Warszawa (UKR)
1995
2019-04-19 08:26:06
406.
4397
POŁCZYŃSKI Grzegorz MajBIKE Team / poznań (POL)
1958
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
407.
3195
POPŁAWSKI Tadeusz weterynek.pl/Bike U Up / Gdańsk (POL)
1965
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
408.
POPłAWSKI Tadeusz weterynek.pl/Bike U Up / Gdańsk (POL)
1965
2019-06-03 15:14:20 TAK
409.
POPŁAWSKI Tadeusz weterynek.pl/Bike U Up / Gdańsk (POL)
1965
2019-07-02 00:18:50
410.
2683
POTOCZNY Marcin Olsztyn / Krakow (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18
411.
2700
POTRYKUS Filip Klif Team Chłapowo / Chłapowo (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
412.
293
POTRYKUS Jan Chłapowo / (POL)
1964
11 2019-07-16 14:19:51
413.
295
POZDNIAKOV Aleksei Kaliningrad / (POL)
1973
11 2019-07-16 14:19:51
414.
299
POZDNIAKOV Fedor Kaliningrad / (POL)
2007
11 2019-07-16 14:19:51
415.
297
POZDNIAKOVA Anna Kaliningrad / (POL)
1980
11 2019-07-16 14:19:51
416.
298
POZDNIAKOVA Varvara Kaliningrad / (POL)
2013
11 2019-07-16 14:19:51
417.
2747
PROCEK Jan / Gdańsk (POL)
1987
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
418.
202
PUŁAWSKA Ewelina / (POL)
1986
11 2019-06-19 12:00:43
419.
203
PUŁAWSKI Radosław / (POL)
1986
11 2019-06-19 12:00:43
420.
205
PUŁAWSKI Tomasz / (POL)
2013
11 2019-06-19 12:00:43
421.
204
PUŁAWSKI Tymoteusz / (POL)
2015
11 2019-06-19 12:00:43
422.
3286
PYCH Romek Dębicki Klub Kolarski GRYF / Straszęcin (POL)
1977
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
423.
3338
PYTEL Maciej MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL)
1971
9 2019-05-16 13:23:02
424.
2606
PYTEL Michał Reda / Reda (POL)
2003
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
425.
3310
RABSKI Ireneusz Skomielna Biała / Skomielna Biała (POL)
1985
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
426.
3311
RABSKI Józef KS Luboń Skomielna Biała / Skomielna Biała (POL)
1959
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
427.
246
RAK Mila Warszawa / (POL)
2010
11 2019-06-19 12:00:43
428.
2661
RAMCZYK Kamil / Gdańsk (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
429.
RESZKA Miłosz / Starogard Gdański (POL)
1988
2019-07-04 00:09:14
430.
3385
ROMANOWSKI Robert Societe Generale / Mszyniec (POL)
1982
10 2019-06-19 12:00:17
431.
2610
ROSLON Marek Gdynia / Gdynia (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
432.
3228
ROSTEK Jerzy Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL)
1964
3 2019-06-19 12:00:17 TAK
433.
3226
RUSOWICZ Waldemar Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL)
1955
5 2019-05-16 13:23:02
434.
3226
RUSOWICZ Waldemar Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL)
1955
5 2019-06-19 12:00:17 TAK
435.
3277
RYBA Paweł Bolęcin / Bolęcin (POL)
1971
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
436.
3273
RYBARCZYK Tomasz AGROCHEST TEAM / Kostrzyn Wlkp. (POL)
1961
8 2019-05-16 13:23:02 TAK TAK
437.
3316
RZESZUTKO Artur TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL)
1989
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
438.
237
SABAŁA Maja / (POL)
2015
11 2019-06-19 12:00:43
439.
238
SABAŁA Paweł / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
440.
3197
SALA Maria SALA Bike Team / Radomsko (POL)
1995
8 2019-05-16 13:23:02
441.
3198
SALA Weronika SALA Bike Team / Radomsko (POL)
1995
8 2019-05-16 13:23:02
442.
SANDOMIERSKI Jerzy Cyklo Kwidzyn / Kwidzyn (POL)
1988
2019-05-30 14:27:38
443.
SANDOMIERSKI Jerzy Cyklo Kwidzyn / Kwidzyn (POL)
1988
2019-09-09 08:13:25
444.
3139
SASAK Grzegorz Międzymiastowi MTB / Kraków (POL)
1964
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
445.
SCHODOWSKI Przemek / Kwidzyn (POL)
1971
2019-09-17 11:16:44 TAK
446.
SEŃKO Piotr GK Malbork / Malbork (POL)
1979
2019-03-26 22:22:56
447.
SHEVTCOV Aleksandr FOLTA / Kaliningrad (RUS)
1963
2 2019-03-27 18:54:46 TAK
448.
3076
SHISHOVA Irina Kaliningrad / KALININGRAD (POL)
1960
10 2019-05-16 13:23:02
449.
3103
SIKORSKI Maciej Kraków / Kraków (POL)
1980
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
450.
3242
SITARZ Krzysztof Kraków / Kraków (POL)
1991
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
451.
3184
SKOLIMOWSKI Krzysztof Warszawa - Wilanów / Warszawa - Wilanów (POL)
1961
10 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK TAK TAK
452.
2735
SKOWROŃSKI Tadeusz Nowy Staw / Kowary (POL)
1960
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
453.
SKÓRCZEWSKI Tadeusz K A L I S KA / Kaliska (POL)
1956
2019-09-23 16:40:02 TAK
454.
296
SLEPTCOV Nikolaj Kaliningrad / (POL)
1956
11 2019-07-16 14:19:51
455.
294
SLEPTCOVA Olga Kaliningrad / (POL)
1957
11 2019-07-16 14:19:51
456.
2813
SŁOMION Łukasz / Borkowo (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
457.
SŁOMION Łukasz / Borkowo (POL)
1980
2019-09-25 22:19:48
458.
SŁOWIK Tadeusz Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL)
1940
2019-03-10 19:42:22 TAK
459.
3251
SŁOWIK Tadeusz Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL)
1940
9 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
460.
3120
SMARZOWSKI Bartłomiej Michałowice / Michałowice (POL)
1979
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
461.
SOBCZYŃSKI Bartosz / Tczew (POL)
1983
2019-09-25 23:43:37 TAK
462.
SOBIŁO Marcin HYDROZABAWA / Gdańsk (POL)
1977
2019-05-31 22:26:39 TAK
463.
SOLARSKI Jarek / Warszawa (POL)
1958
2019-06-07 23:46:18
464.
206
SOŁTAN Franciszek / (POL)
2012
11 2019-06-19 12:00:43
465.
207
SOŁTAN Jan / (POL)
1977
11 2019-06-19 12:00:43
466.
8391
SONDEJ Marcin Gdynia / BANINO (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
467.
SOSNA Paweł / Kwidzyn (POL)
1985
2019-09-11 08:53:14 TAK
468.
3222
STACHOŃ Michał Kraków / Kraków (POL)
1986
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
469.
3347
STACHOWSKI Jacek Wawer-Dworcowa / Warszawa (POL)
1969
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
470.
2618
STADNIK Maciej BIKE BASTARDS / Gdańsk (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
471.
310
STALMAKOV Denis / (POL)
1976
11 2019-07-16 14:19:51
472.
311
STALMAKOVA Anna / (POL)
1984
11 2019-07-16 14:19:51
473.
190
STARYGA Adam Warszawa / (POL)
2011
11 2019-06-19 12:00:43
474.
188
STARYGA Agata Warszawa / (POL)
1979
11 2019-06-19 12:00:43
475.
187
STARYGA Jakub Warszawa / (POL)
1977
11 2019-06-19 12:00:43
476.
189
STARYGA Jan Warszawa / (POL)
2013
11 2019-06-19 12:00:43
477.
STEFANIAK Wojciech / Hrubieszów (POL)
1976
2019-03-30 21:14:54
478.
STEMPAK Patryk brak / Tarnów (POL)
1989
2019-03-08 20:47:04
479.
3276
STRĄCZEK Ula Sucha Beskidzka / Sucha Beskidzka (POL)
1984
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
480.
3107
STRZELECKI Paweł KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
4 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK
481.
STRZELECKI Paweł KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
2019-06-25 13:46:17
482.
3267
STRZELICHOWSKA Monika Wielka Wieś / Wielka Wieś (POL)
1978
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
483.
2722
STYRZYZEWSKI Tomasz Klif Team Chłapowo / Wejherowo (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18
484.
3297
SULEWSKA Dorota Vienna Life / Warszawa (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK
485.
SYCZ Łukasz / Przemyśl (POL)
1992
2019-09-14 19:02:14
486.
3102
SZCZEKAN Wojciech Kraków / Kraków (POL)
1979
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
487.
SZCZEPAŃSKI Krzysztof / Rakowiec (POL)
1981
2019-09-23 19:13:28 TAK
488.
191
SZELEST Anatol Warszawa / (POL)
2010
11 2019-06-19 12:00:43
489.
193
SZELEST Paweł Warszawa / (POL)
1969
11 2019-06-19 12:00:43
490.
SZKODZIŃSKI Piotr / Kwidzyn (POL)
1994
2019-09-01 11:45:40
491.
SZMIDT Dariusz / Kwidzyn (POL)
1973
2019-09-16 18:17:30 TAK
492.
SZMIDT Marcin / Kwidzyn (POL)
2003
2019-09-16 18:25:47 TAK
493.
229
SZOSTAK Maria Warszawa / (POL)
1987
11 2019-06-19 12:00:43
494.
SZUDRA Martyna SZAWER MTB TEAM Leszno / Leszno (POL)
2001
2019-03-08 15:23:11
495.
SZTENCEL Piotr Beamishoddsox / Osiek (POL)
1978
2019-08-11 11:21:55 TAK
496.
SZTENCEL Tomasz / Zakopane (POL)
1952
2019-09-25 07:26:05 TAK
497.
SZTENCEL Tymon Beamishoddsox / Osiek (POL)
2006
2019-08-11 11:27:12 TAK
498.
SZYMAŃSKA Monika / Gdańsk (POL)
1979
2019-09-25 16:53:47
499.
3395
SZYMAŃSKI Michał Societe Generale / Warszawa (POL)
1978
10 2019-06-19 12:00:17
500.
3130
SZYMAŃSKI Robert KK Cyklon Warszawa / Warszawa-WesołaRobert (POL)
1949
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
501.
SZYMCZAK Andrzej / Lisewo (POL)
1966
2019-09-08 19:25:20
502.
3243
ŚCIERSKI Maciej RK ALUMINIUM Bike Team / Tychy (POL)
1998
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
503.
3244
ŚCIERSKI Paweł MŚ Cycling- trening i dietetyka / Tychy (POL)
2002
2 2019-05-16 13:23:02 TAK
504.
3171
ŚMIETANA Jan AGH Cycling Team / Kraków (POL)
1998
3 2019-05-16 13:23:02
505.
ŚMIGLA Wojciech Tkkf Myślenice Ukleina / Myślenice (POL)
1975
4 2019-05-07 18:42:36 TAK
506.
2717
ŚWIĄTEK Marcin / Gdańsk (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
507.
3149
ŚWIECH Jakub CALEFFI POLAND TEAM / Częstochowa (POL)
1982
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
508.
303
ŚWIECZKOWSKI Łukasz Karczemki / Gdynia (POL)
1984
2019-07-16 14:19:18 TAK
509.
217
TAFELSKI Paweł Warszawa / (POL)
1977
11 2019-06-19 12:00:43
510.
219
TAFELSKI Szymon / (POL)
2011
11 2019-06-19 12:00:43
511.
TAMIŁA Rafał / Sadlinki (POL)
1989
2019-03-28 22:07:16
512.
3135
TARASIŃSKI Jarosław Kombinat Formy Skarżysko-Kamienna / Skarżysko-Kamienna (POL)
1960
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
513.
3116
TARGOSZ Michał HUZAR BIKE AKADEMY / Kraków (POL)
1980
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
514.
3176
TARNOWSKI Jan Kraków / Kraków (POL)
1991
8 2019-05-16 13:23:02 TAK
515.
TENGOWSKI Jerzy Cyklo Kwidzyn / Dankowo (POL)
1974
2019-09-24 19:48:44 TAK
516.
TENGOWSKI Mateusz Lider Sztum / Kwidzyn (POL)
2004
2019-09-24 21:59:45 TAK
517.
3237
TKACHOV Oleksandr Kraków / Kraków (UKR)
1992
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
518.
TOKARZ Szymon Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Brzeszcze (POL)
1993
2019-04-25 14:29:57 TAK
519.
2673
TOKMINA Aleksander rowerek sopot team / sopot (POL)
1953
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
520.
3304
TOKOŃ Sławomir TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL)
1979
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
521.
TOMASZEWSKI Piotr GKW / KWIDZYN (POL)
1969
2019-09-26 05:33:33
522.
TORCHAŁA Mariusz Lacroix Electronics Team / Kwidzyn (POL)
1993
2019-07-26 07:35:30 TAK
523.
2686
TRZEBIATOWSKA Aldona Belta Team Gdańsk / Gdynia (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
524.
2740
TRZOPEK Anna Apteka Gemini Team / Świecie (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
525.
TULEJ Michał MTJS / Wieliczka (POL)
1979
2 2019-03-12 18:44:16 TAK
526.
2656
TUREK Karol Klif Team Chłapowo / LEŚNIEWO (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
527.
218
TURLEWICZ Małgorzata Warszawa / (POL)
1976
11 2019-06-19 12:00:43
528.
TYDRYCH Tomasz MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
2003
2019-09-24 08:27:55 TAK
529.
286
UGROVATOV Timur / (POL)
2008
11 2019-07-16 14:19:51
530.
ULMAN Artur TKKF UKLEJNA Myślenice / Myślenice (POL)
1981
2019-04-30 21:58:04
531.
URBANOWICZ Mirosław brak / Banino (POL)
1957
2 2019-03-08 20:52:30 TAK TAK TAK TAK
532.
3089
URBANOWICZ MIROSŁAW Gdańsk / Gdańsk (POL)
1957
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK
533.
248
VIALOV Elgenii / (POL)
1972
11 2019-06-19 12:00:43
534.
250
VIALOV Ilia / (POL)
2013
11 2019-06-19 12:00:43
535.
249
VIALOVA Olga / (POL)
1980
11 2019-06-19 12:00:43
536.
251
VIALOVA Uliana / (POL)
2016
11 2019-06-19 12:00:43
537.
WASIŁYSZYN Alan MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
2006
2019-09-24 20:36:56 TAK
538.
8077
WENTA Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Bożepole Wielkie (POL)
1978
3 2019-05-16 13:23:02 TAK
539.
3133
WEREWKA Grzegorz Novomatic Technologies Poland S.A. / Kraków (POL)
1974
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
540.
3215
WIĄCEK Piotr krzeszowice / Krzeszowice (POL)
1973
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
541.
2750
WICZLING Patryk Rowersi Cycling Team / Gdańsk (POL)
1992
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
542.
3253
WIDEŁ Marek TKKF ENERGIA / Nowy Sacz (POL)
1968
6 2019-05-16 13:23:02 TAK
543.
WIECZOREK Sebastian / Kraków (POL)
1977
2019-05-09 00:37:03
544.
3085
WIECZOREK Sebastian Kraków / Kraków (POL)
1977
8 2019-05-16 13:23:02
545.
WIELICKI Tomasz / gdansk (POL)
1978
2019-04-08 12:31:21
546.
3213
WIELICKI Tomasz Gdańsk / gdansk (POL)
1978
3 2019-06-19 12:00:17 TAK TAK
547.
3213
WIELICKI Tomasz Gdańsk / gdansk (POL)
1978
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
548.
8316
WILCZYŃSKA Agnieszka AGH Cycling Team / Kraków (POL)
1994
7 2019-06-19 12:00:17 TAK
549.
WILEWSKI Dariusz / Gdynia (POL)
1974
2019-05-07 14:51:46
550.
3339
WILKOŁEK Marcin TKKF Uklejna Myślenice / Myslenice (POL)
1984
4 2019-05-16 13:23:02 TAK
551.
WILMA Dariusz / Wałcz (POL)
1979
2019-04-12 22:21:50
552.
WINIARZ Robert POLKONT KONTENERY / Kwidzyn (POL)
1992
2019-09-18 13:05:03 TAK
553.
2721
WIŚNIEWSKI Dawid Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Susz (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
554.
WITUŁA Stanisław / Łąka (POL)
1979
2019-03-10 22:31:03
555.
3352
WŁODARCZYK Aleksandra Societe Generale / Warszawa (POL)
1988
10 2019-06-19 12:00:17
556.
3125
WOJSZNIS Agata Kraków / Krakow (POL)
1993
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
557.
3127
WOJSZNIS Marcin Kraków / Kraków (POL)
1969
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
558.
3126
WOJSZNIS Matylda Kraków / Kraków (POL)
2001
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
559.
2736
WOJTALEWICZ Mariusz Gdańsk / Gdańsk (POL)
1974
10 2019-07-16 14:19:18
560.
3098
WOŁCZAŃSKA Joanna Kraków / Kraków (POL)
1985
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
561.
3147
WOŁOSZCZAKIEWICZ Edyta CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL)
1987
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
562.
2727
WOŹNIAK Sławomir Gdynia / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
563.
3263
WÓJCIK Arkadiusz Myślenice / Myślenice (POL)
1986
8 2019-05-16 13:23:02
564.
WÓJCIK Janusz Klub Kolarski WDA Świecie / Sulnówko (POL)
1968
2019-06-12 17:33:47
565.
2613
WÓJCIK Piotr Team Wielki Ptak / GDANSK (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
566.
WRONOWSKI Roman brak / Warszawa (POL)
1955
2019-03-07 22:32:54
567.
3151
WRÓBLEWSKI Maciej EXPO Kraków Bike Team / Kraków (POL)
1985
5 2019-05-16 13:23:02 TAK
568.
3173
WSZOŁEK Artur Chełmno / Chełmno (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK TAK TAK TAK TAK
569.
WYKA Andrzej niezrzeszony / Gdynia (POL)
1952
2019-06-26 14:41:14
570.
2647
WYKA Andrzej Gdynia / Gdynia (POL)
1952
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
571.
3378
WYSZOMIRSKI Witold / Warszawa (POL)
1967
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
572.
2809
ZACHAREK Natalia Gdańsk / Gdańsk (POL)
1991
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
573.
2663
ZACHCIAŁ Tomasz VO2max MTB Team / Kowale (POL)
1973
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
574.
ZAJĄCZKOWSKI Michał TKF / Gdańsk (POL)
1978
2019-06-22 12:59:08 TAK
575.
ZAKHARCHENKO Elena / Kaliningrad (RUS)
1990
2019-09-25 12:30:28
576.
2718
ZAREMBA Sławomir Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Susz (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18
577.
ZHURAVLEVA Mariia DUSSH8 KALININGRAD / Kaliningrad (RUS)
2008
2019-08-19 15:32:25
578.
ZIELIŃSKI Marcel MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL)
2001
2019-09-23 14:24:42 TAK
579.
3096
ZIENKIEWICZ Jan PATNET TEAM / Warszawa (POL)
1946
10 2019-07-16 14:19:18
580.
3358
ZUBER-CZECH Natalia / Chrzanow (POL)
1991
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
581.
3400
ZYGA Marcin BIKE BASTARDS / Gdańsk (POL)
1971
2019-07-16 14:19:18 TAK
582.
3143
ŻUCHOWSKI Krystian CALEFFI POLAND TEAM / Białystok (POL)
1991
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
583.
3111
ŻYŁKA Michał MTBpoKrakowsku RRteam / Kraków (POL)
1971
8 2019-05-16 13:23:02
584.
ŻYŁKA Michał MTBpoKrakowsku RRteam / Kraków (POL)
1971
4 2019-05-08 09:25:05 TAK
585.
ŻYłKO Kacper / Kraków (POL)
2006
2019-03-25 08:37:51
586.
3177
ŻYłKO Kacper Kraków / Kraków (POL)
2006
10 2019-05-16 13:23:02 TAK

RODZINNA PARADA | Zgłoszonych: 293
Opłaty za poszczególne etapy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 1 Etap 2 Etap 3 Etap 4 Etap 5
1.
165
BABULSKI Szymon Kraków / (POL)
2016
7 2019-05-15 23:07:49
2.
216
BARTELSKA Helena / Warszawa (POL)
2013
2019-06-19 12:00:17 TAK
3.
215
BARTELSKI Andrzej / Warszawa (POL)
1980
2019-06-19 12:00:17 TAK
4.
214
BARTELSKI Stanisław Warszawa / Warszawa (POL)
2010
2019-06-19 12:00:17 TAK
5.
169
BARTYZEL Aleksandra LISZKI / Liszki (POL)
2011
2019-05-16 13:23:02
6.
168
BARTYZEL Dorota LISZKI / Liszki (POL)
1978
2019-05-16 13:23:02
7.
BARTYZEL Karol / Liszki (POL)
2006
2019-05-04 09:41:03
8.
108
BATEK Zofia Zator / (POL)
2009
7 2019-05-15 23:07:49
9.
109
BATEŁ Monika Zator / (POL)
1979
7 2019-05-15 23:07:49
10.
176
BIELECKA Anna / Rybnik (POL)
1984
2019-05-16 13:23:02 TAK
11.
BIELECKA Anna / Rybnik (POL)
1984
4 2019-05-06 14:42:36 TAK
12.
BIELESZ Anna / Warszawa (POL)
1981
2019-03-27 13:49:34 TAK
13.
53
BIEŃKOWSKA Julia Kraków / (POL)
2016
6 2019-05-15 23:07:49
14.
43
BIEŃKOWSKA Karolina Kraków / (POL)
2012
6 2019-05-15 23:07:49
15.
52
BIEŃKOWSKA Kasia / Kraków (POL)
1982
2019-05-16 13:23:02 TAK
16.
54
BIEŃKOWSKI Aleksander Kraków / Kraków (POL)
2011
2019-05-16 13:23:02 TAK
17.
51
BIEŃKOWSKI Maciek / Kraków (POL)
1982
2019-05-16 13:23:02 TAK
18.
44
BIEŃKOWSKI Mikołaj Kraków / (POL)
2009
6 2019-05-15 23:07:49
19.
42
BIEŃKOWSKI Tomasz Kraków / (POL)
1974
6 2019-05-15 23:07:49
20.
133
BIRYNKOV Artem Kaliningrad / (POL)
2008
7 2019-05-15 23:07:49
21.
134
BIRYNKOVA Yulia Kaliningrad / (POL)
1985
7 2019-05-15 23:07:49
22.
BŁASZCZAK Kuba / Kwidzyn (POL)
2011
2019-08-19 16:36:30 TAK
23.
BŁASZCZAK Michał / Kwidzyn (POL)
1977
2019-08-19 16:33:05 TAK
24.
BORYCZKA-OKOŃ Ewa Okoń Team / Warszawa (POL)
1987
2019-06-09 23:01:58
25.
BRESKA Adam BRESKA TEAM / KWIDZYN (POL)
1978
2019-09-25 16:08:41 TAK
26.
8399
BUNKIVSKA Oksana GardenFlora MTB Team / Kraków (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
27.
77
CASINO Artur Bodzanów / Bodzanow (POL)
2012
2019-05-16 13:23:02 TAK
28.
80
CASINO Olivier Bodzanow / Bodzanow (FRA)
1980
2019-05-16 13:23:02 TAK
29.
CASINO Weronika / Bodzanow (POL)
1984
2019-05-01 08:06:15
30.
CASINO Weronika / Bodzanow (POL)
1984
2019-05-01 08:07:15
31.
79
CASINO Weronika Bodzanow / Bodzanow (POL)
1984
2019-05-16 13:23:02 TAK
32.
78
CASINO Wiktor Bodzanów / Bodzanow (POL)
2013
2019-05-16 13:23:02 TAK
33.
CHROBAK Michał Vienna Life / Warszawa (POL)
2013
2019-06-24 15:18:14
34.
126
CIACIURA-JARNO Magdalena Mindray Team / Ruda Śląska (POL)
1983
2019-05-16 13:23:02
35.
186
CIEŚLAK Hubert / (POL)
2012
7 2019-05-15 23:07:49
36.
185
CIEŚLAK Krzysztof Kraków / (POL)
2014
7 2019-05-15 23:07:49
37.
258
CYGAN Blanka Sisters / Parzniew (POL)
2013
2019-06-19 12:00:17 TAK
38.
CYGAN Maja Sisters / Parzniew (POL)
2007
2019-05-23 00:11:17 TAK
39.
259
CYGAN Michał Sisters / Parzniew (POL)
1981
2019-06-19 12:00:17 TAK
40.
131
CZEPCZYK Agata Kraków / (POL)
1969
7 2019-05-15 23:07:49
41.
132
CZEPCZYK Jacek Kraków / (POL)
1963
7 2019-05-15 23:07:49
42.
130
CZEPCZYK Maria Kraków / (POL)
2009
7 2019-05-15 23:07:49
43.
71
CZORT Dagmara Młode Diabły / Kraków (POL)
1986
2019-05-16 13:23:02 TAK
44.
76
CZORT Filip Kraków / (POL)
2011
7 2019-05-15 23:07:49
45.
75
CZORT Martyna Kraków / (POL)
2014
7 2019-05-15 23:07:49
46.
110
DARAZ Hubert Kraków / (POL)
2014
7 2019-05-15 23:07:49
47.
111
DARAZ Szymon Kraków / (POL)
2011
7 2019-05-15 23:07:49
48.
47
DOBOSZ Beata Kraków / (POL)
1979
6 2019-05-15 23:07:49
49.
50
DOBOSZ Jakub / (POL)
2012
6 2019-05-15 23:07:49
50.
48
DOBOSZ Karina Kraków / (POL)
2009
6 2019-05-15 23:07:49
51.
49
DOBOSZ Karol Kraków / (POL)
1979
6 2019-05-15 23:07:49
52.
30
DOMAŃSKA Joanna Okrąglik MTB Team / Warszawa (POL)
1989
2019-05-16 13:23:02 TAK
53.
31
DOMAŃSKI Mariusz Okrąglik MTB Team / Warszawa (POL)
1987
2019-05-16 13:23:02 TAK
54.
107
DOROCIAK Błażej Kraków / (POL)
2014
7 2019-05-15 23:07:49
55.
106
DOROCIAK Maciej Kraków / (POL)
1986
7 2019-05-15 23:07:49
56.
DRAGAN Łukasz / Kwidzyn (POL)
1984
2019-09-18 20:37:56 TAK
57.
DRZYZGIEWICZ Ignacy www.kwitnaca.com / Krakow (POL)
2013
2019-05-08 23:33:54
58.
DRZYZGIEWICZ Ignacy www.kwitnaca.com / Krakow (POL)
2013
5 2019-05-08 23:34:42 TAK
59.
73
DRZYZGIEWICZ Ignacy www.kwitnaca.com / Krakow (POL)
2013
2019-05-16 13:23:02
60.
74
DRZYZGIEWICZ Michał www.kwitnaca.com / Krakow (POL)
1981
2019-05-16 13:23:02 TAK
61.
72
DRZYZGIEWICZ Zuzanna www.kwitnaca.com / Krakow (POL)
2009
2019-05-16 13:23:02 TAK
62.
309
POMYŁKA Pomyłka Rosja / Kraków (POL)
1994
2019-07-16 14:19:18
63.
68
DUBIENKO Angelika Młode Diabły / Kraków (POL)
1994
2019-05-16 13:23:02 TAK
64.
166
DYRKACZ Bartosz BD team / Kraków (POL)
1979
2019-05-16 13:23:02 TAK
65.
167
DYRKACZ Dominik BD team / Kraków (POL)
2011
2019-05-16 13:23:02 TAK
66.
DZIKOWSKI Łukasz / Kwidzyn (POL)
1982
2019-09-24 14:59:31
67.
DZIKOWSKI Szymon / Kwidzyn (POL)
1982
2019-09-24 18:33:40
68.
172
FERENC Amelia / Rybnik (POL)
2010
2019-05-16 13:23:02 TAK
69.
175
FERENC Maja Rybnik / Rybnik (POL)
2013
2019-05-16 13:23:02 TAK
70.
173
FERENC Margot Rybnik / Rybnik (POL)
2013
2019-05-16 13:23:02 TAK
71.
174
FERENC Matylda / Rybnik (POL)
2007
2019-05-16 13:23:02 TAK
72.
177
FERENC Piotr Rybnik / Rybnik (POL)
1982
2019-05-16 13:23:02 TAK
73.
FERENC Piotr / Rybnik (POL)
1982
4 2019-05-06 14:40:45 TAK
74.
280
FURMAGA Magdalena Chełmno / (POL)
1977
2019-07-16 14:19:18
75.
60
GAJEK Dominikia / (POL)
1982
6 2019-05-15 23:07:49
76.
62
GAJEK Igor Tomaszowice / (POL)
2014
6 2019-05-15 23:07:49
77.
63
GAJEK Jan / (POL)
2009
6 2019-05-15 23:07:49
78.
61
GAJEK Tomasz / (POL)
1978
6 2019-05-15 23:07:49
79.
3335
GAJEWSKI Jacek Kraków / Kraków (POL)
1967
10 2019-05-16 13:23:02
80.
69
GINTER Jakub Kraków / (POL)
1985
7 2019-05-15 23:07:49
81.
70
GINTER Jan Kraków / (POL)
2013
7 2019-05-15 23:07:49
82.
38
GOLIS Piotr Golis team / Krakow (POL)
1986
2019-05-16 13:23:02 TAK
83.
39
GOLIS Zofia Golis team / Krakow (POL)
2012
2019-05-16 13:23:02 TAK
84.
GOLIS Zosia Golis team / Krakow (POL)
2012
3 2019-05-04 00:11:05 TAK
85.
12
GORCHAKOV Artem Kaliningrad / (POL)
2013
2019-07-16 14:19:18
86.
11
GORCHAKOVA Olga Kaliningrad / (POL)
1988
2019-07-16 14:19:18
87.
301
GOSŁAWSKA Gabriela / Straszyn (POL)
1980
2019-07-16 14:19:18 TAK
88.
312
GOSŁAWSKA Michalina Belta Team Gdańsk / Straszyn (POL)
2013
2019-07-16 14:19:18 TAK
89.
313
GOSŁAWSKI Antoni Belta Team Gdańsk / Straszyn (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18 TAK
90.
314
GOSŁAWSKI Rafał Straszyn / Straszyn (POL)
1980
2019-07-16 14:19:18 TAK
91.
99
GÓRECKA Anna MAG-KRAK TEAM / ŚWIĘTOCHŁOWICE (POL)
1979
2019-05-16 13:23:02 TAK
92.
100
GÓRECKI Kamil Świętochłowice / (POL)
2009
7 2019-05-15 23:07:49
93.
45
GULBA Jakub / (POL)
2009
6 2019-05-15 23:07:49
94.
46
GULBA Krzysztof / (POL)
1973
6 2019-05-15 23:07:49
95.
JANKOWSKI Karol / Kwidzyn (POL)
2010
2019-06-22 09:25:02 TAK
96.
JANKOWSKI Rafał / Kwidzyn (POL)
1976
2019-06-22 09:19:33 TAK
97.
124
JARNO Cezary Mindray Team / Ruda Śląska (POL)
2011
2019-05-16 13:23:02
98.
125
JARNO Hanna Mindray Team / Ruda Śląska (POL)
2012
2019-05-16 13:23:02
99.
119
JASIŃSKA Mariann Kraków / (POL)
2012
7 2019-05-15 23:07:49
100.
118
JASIŃSKI Aleksander Kraków / (POL)
1983
7 2019-05-15 23:07:49
101.
159
JASZCZYŃSKA Amelia Świątniki Górne / (POL)
2009
7 2019-05-15 23:07:49
102.
25
JĘDRZEJCZYK Magdalena Kraków / (POL)
2008
6 2019-05-15 23:07:49
103.
91
JÓRARZ Małgorzata Jerzmanowice / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
104.
89
JÓRASZ Jan Jerzmanowice / (POL)
2013
7 2019-05-15 23:07:49
105.
90
JÓRASZ Stanisław / (POL)
2011
7 2019-05-15 23:07:49
106.
55
KAMIŃSKA Katarzyna Tomaszowice / Tomaszowice (POL)
1985
2019-05-16 13:23:02 TAK
107.
57
KAMIŃSKA Zuzanna Tomaszowice / Tomaszowice (POL)
2012
2019-05-16 13:23:02 TAK
108.
56
KAMIŃSKI Piotr Tomaszowice / Tomaszowice (POL)
1985
2019-05-16 13:23:02 TAK
109.
103
KARWETA Angelika jaworzno / (POL)
2008
7 2019-05-15 23:07:49
110.
178
KEISUKE Hayashi Japonia / (POL)
1983
7 2019-05-15 23:07:49
111.
29
KĘSEK Bartosz / (POL)
2007
6 2019-05-15 23:07:49
112.
147
KLIMCZAK-MUCHA Magdalena SP 43 Kraków / Mogilany (POL)
1974
2019-05-16 13:23:02 TAK
113.
84
KŁOPOT Aneta Daniel Team / Świętochłowice (POL)
1983
2019-05-16 13:23:02 TAK
114.
86
KŁOPOT Daniel Daniel Team / Świętochłowice (POL)
2012
2019-05-16 13:23:02 TAK
115.
85
KŁOPOT Paweł Daniel Team / Świętochłowice (POL)
1983
2019-05-16 13:23:02 TAK
116.
150
KŁYSZ Hanna Tomaszów Lubelski / (POL)
2013
7 2019-05-15 23:07:49
117.
151
KŁYSZ Magda Tomaszów / (POL)
1979
7 2019-05-15 23:07:49
118.
18
KMIECIK Dorota Piekary / (POL)
1978
6 2019-05-15 23:07:49
119.
17
KMIECIK Oliwier LISZKI / (POL)
2009
6 2019-05-15 23:07:49
120.
135
KNYAZKOV Dmitry Kraków / (POL)
1982
7 2019-05-15 23:07:49
121.
137
KNYAZKOVA Aksinya Kraków / (POL)
2008
7 2019-05-15 23:07:49
122.
136
KNYZKOVA Oleska Kraków / (POL)
1980
7 2019-05-15 23:07:49
123.
254
KORDOWSKI Dominik Warszawa / Żabia Wola (POL)
1986
2019-06-19 12:00:17 TAK
124.
253
KORDOWSKI Marcin Warszawa / Żabia Wola (POL)
2013
2019-06-19 12:00:17 TAK
125.
24
KOWALSKA Monika Kraków / Kraków (POL)
1981
2019-05-16 13:23:02 TAK
126.
83
KOZIOŁ Krzysztof Świętochłowice / (POL)
1979
7 2019-05-15 23:07:49
127.
82
KOZIOŁ Monika Świętochłowice / (POL)
1983
7 2019-05-15 23:07:49
128.
81
KOZIOŁ TOMASZ Świętochłowice / (POL)
2012
7 2019-05-15 23:07:49
129.
274
KRZEMIŃSKA Agnieszka Gdańsk / Gdańsk (POL)
1978
2019-07-16 14:19:18 TAK
130.
273
KRZEMIŃSKA Maja Gdańsk / Gdańsk (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18 TAK
131.
272
KRZEMIŃSKI Adam Gdańsk / Gdańsk (POL)
1982
2019-07-16 14:19:18 TAK
132.
2738
KUCHARSKI Stanisław Gdańsk / Warszawa (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18
133.
KUPCZYK Maja / BIBICE (POL)
1974
2019-03-31 16:51:38
134.
KWASIBORSKA Sylwia Vienna Life / Warszawa (POL)
1973
2019-06-24 15:22:47 TAK
135.
10
KWAŚNIAK Aleksandra Kraków / (POL)
2011
6 2019-05-15 23:07:49
136.
9
KWAŚNIAK Michał Kraków / Kraków (POL)
1980
2019-05-16 13:23:02
137.
8
KWAŚNIAK Wojciech Kraków / (POL)
2007
6 2019-05-15 23:07:49
138.
2784
LASHKAY Roman Leźno / Kraków (POL)
2006
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
139.
194
ŁAPCZYŃSKI Szymon Societe Generale / Warszawa (POL)
2003
2019-06-19 12:00:17
140.
195
ŁAPCZYŃSKI Tomasz Societe Generale / Warszawa (POL)
1971
2019-06-19 12:00:17
141.
ŁOJOWSKI Krzysztof / Kraków (POL)
2015
5 2019-05-08 22:08:50 TAK
142.
23
ŁOJOWSKI Krzysztof Kraków / Kraków (POL)
2013
2019-05-16 13:23:02
143.
22
ŁOJOWSKI Piotr Kraków / Kraków (POL)
1987
2019-05-16 13:23:02 TAK
144.
ŁUSZCZ Martyna Roweromania Sanok / Bukowsko (POL)
2004
2019-03-19 17:12:42
145.
41
MAŁEK Adam OŚWIĘCIM / (POL)
1980
6 2019-05-15 23:07:49
146.
230
MARKIEWCZ Kamil Xbox Bike Team / Warszawa (POL)
1978
2019-06-19 12:00:17 TAK
147.
181
MELLIBRUDA Eryk Kraków / (POL)
2008
7 2019-05-15 23:07:49
148.
182
MELLIBRUDA Ignacy / (POL)
2012
7 2019-05-15 23:07:49
149.
183
MELLIBRUDA Janina Kraków / (POL)
1953
7 2019-05-15 23:07:49
150.
184
MELLIDRUBA Tomasz / (POL)
1978
7 2019-05-15 23:07:49
151.
40
MIGDA Maja Kraków / (POL)
2011
6 2019-05-15 23:07:49
152.
154
MIKIETYŃSKA Małgorzata Zwierzaki / Kraków (POL)
2008
2019-05-16 13:23:02 TAK
153.
155
MIKIETYŃSKI Andrzej Zwierzaki / Kraków (POL)
2011
2019-05-16 13:23:02 TAK
154.
156
MIKIETYŃSKI Piotr Zwierzaki / Kraków (POL)
1966
2019-05-16 13:23:02 TAK
155.
113
MIKITA Kacper Myślenice / (POL)
2007
7 2019-05-15 23:07:49
156.
MIKOŁAJCZYK Adam / Kraków (POL)
1974
5 2019-05-07 21:56:32 TAK
157.
66
MIKOŁAJCZYK Adam Kraków / (POL)
1974
7 2019-05-15 23:07:49
158.
MIKOŁAJCZYK Wiktor / Kraków (POL)
2008
2019-05-08 21:57:15 TAK
159.
67
MIKOŁAJCZYK Wiktor Kraków / (POL)
2008
7 2019-05-15 23:07:49