Panel administracyjny
PL | EN
Maratony Rowerowe Lang Team
ETAP 3

GDAŃSK, 2019-07-06

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

WSZYSTKO ETAP 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 ETAP 5


GRAND FONDO MTB OPEN
Opłaconych zgłoszeń 4
Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 3
1.
4384
KRUKOWSKI Jan Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL)
1999
1 2019-07-16 14:19:18 TAK
2.
8189
MALĄG Kazimierz Antoni / (POL)
1948
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
3.
4378
PEREKITKO Karolina Eqano Wase Zon Cycling Team / Jagatowo (POL)
1998
1 2019-07-16 14:19:18 TAK
4.
4339
PIĘTA PAWEŁ RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Zabrze (POL)
1986
1 2019-07-16 14:19:18 TAK


GRAND FONDO
Opłaconych zgłoszeń 17
Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 3
1.
4375
BARCZAK Wojciech / Bydgoszcz (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
2.
4380
BOGDZIEWICZ Michał Apteka Gemini Team / Gdańsk (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
3.
4389
BRZEZIŃSKI Artur KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1987
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
4.
4352
CHROBAK Tomasz Vienna Life / Warszawa (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
5.
4392
CYWIŃSKA Ewelina MajBIKE Team / Rumia (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
6.
4374
FRYDRYCHOWICZ Jacek XTrack.com / Gdansk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
7.
4391
HOPPE Mateusz Sopocki Klub Żeglarski / Gdansk (POL)
1991
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
8.
4388
KAMIŃSKI Piotr KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
9.
4394
KASPRZAK Radosław / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
10.
4387
KOWALSKI Szymon AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
11.
MROWIEC Kamil BIKE SALON TEAM / Warszawa (POL)
1976
2019-06-04 07:21:58 TAK
12.
4317
MURAWSKI Przemysław Warszawa / Warszawa (POL)
1970
6 2019-07-16 14:19:18 TAK
13.
4334
PABICH Paweł Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL)
1980
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
14.
4377
brzeziński Arek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
15.
4322
POCZOPKO Andrzej CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL)
1978
2 2019-07-16 14:19:18 TAK
16.
4335
WAJZER Ania Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL)
1992
5 2019-07-16 14:19:18 TAK
17.
4386
ZŁOMAŃCZUK Michał PRG / Straszyn (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK


MEDIO
Opłaconych zgłoszeń 55
Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 3
1.
8208
BANACH Ryszard BST-Banachbrothers / Gdansk (POL)
1953
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
2.
8252
BANYś Jacek Mindray Team / Zawiercie (POL)
1974
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
3.
8405
BIEDUNKIEWICZ Robert / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
4.
8257
BIESAGA Tomasz T&M / Rychnowy (POL)
1967
7 2019-05-16 13:23:02 TAK
5.
8349
BOŃKOWSKI Jarosław MH Automatyka / Gdańsk (POL)
1962
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
6.
8377
BRUNKE Leszek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1967
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
7.
BRZESKI Adam Schneider Electric MTB Team / Wejherowo (POL)
1974
2019-06-25 19:52:44 TAK
8.
8342
BUCZYŃSKI Arkadiusz VO2max MTB Team / Gdańsk (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
9.
8076
CACKO Kacper COZMOBIKE TEAM / Warszawa (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
10.
8381
CZERNIALIS Rimas HutchisonPorts Gdynia Team / Rumia (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
11.
8352
DASIUKIEWICZ Leszek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1959
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
12.
8383
DEJA Magdalena BIKE SALON TEAM / Warszawa (POL)
1987
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
13.
8380
FIGIEL Piotr Tuchola / TUCHOLA (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
14.
8356
GOłęBICKI Paweł Damen-Torus Team / Gdańsk (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
15.
8361
GÓRSKI Maciej KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
16.
8367
GRAJCZAK Adrian / Gdańsk (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
17.
8384
GUż Andrzej Gdańsk / Gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
18.
HABAJ Piotr Norda Active Team / Gdynia (POL)
1981
2019-05-24 19:05:31 TAK
19.
HENDERSON Adam / Sheffield (POL)
1978
2019-07-01 08:40:11 TAK
20.
8386
JAGIEŁŁO Anna AZS Politechnika Gdańska / Gdańsk (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
21.
8392
JANICKIJANICKI Rafał Skra Paterek / Bydgoszcz (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
22.
8369
JAROSIEWICZ Michal Gdańsk / GDANSK (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
23.
8341
JĘDRZEJCZUK Tomasz CISOWIANKA / legionowo (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
24.
KRYSZEWSKI Wojciech kryszewski.pl / KOLECZKOWO (POL)
1971
2019-06-19 17:13:00 TAK
25.
8368
KUCHARSKI Bartosz Belta Team Gdańsk / Gdynia (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
26.
8345
KUłAKOWSKI Paweł CISOWIANKA / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
27.
8395
LEWANDOWSKI Paweł NEVER GIVE UP MTB TEAM GDYNIA / GDYNIA (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
28.
8393
LEWIŃSKI Marcin MajBIKE Team / Reda (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
29.
8346
LUDWINIAK Konrad MH Automatyka / Gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
30.
8327
MROCZKOWSKI Mirosław ZDM-zerwani z łańcucha / Warszawa (POL)
1950
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
31.
8408
MROZOWSKI Sławomir Gdańsk / Gdańsk (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
32.
8323
PAKULSKA Katarzyna ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL)
1991
4 2019-07-16 14:19:18 TAK
33.
8394
PASZKUDZKI Krzysztof KrisArt / gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
34.
8168
PŁUSA Szczepan Starachowice / Starachowice (POL)
1962
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
35.
8370
POLUS Piotr Wysepka Team / Bydgoszcz (POL)
1990
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
36.
8366
PRZEŹDZIAK Marek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
37.
8409
RADZIEJEWSKI Karol eimozes / Odargowo (POL)
1988
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
38.
8359
ROCHOWIAK Mateusz KROSS STAFF TEAM / Przasnysz (POL)
1993
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
39.
8364
ROGOWSKI Jacek KSR Kościerzyna / Kościerzyna (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
40.
8379
RZESZUTEK Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Sierakowice (POL)
1998
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
41.
8389
SATRJAN Iza AZS Politechnika Gdańska / Borowo (POL)
1999
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
42.
8051
SIKORA Henryk / Krakow (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
43.
2716
SKAWIŃSKI Tomasz NEXUS Team / Gdynia (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
44.
8376
SOLARSKI Jakub BST-Banach Sport Team / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
45.
8387
SOŚNIAK Tomasz AZS Politechnika Gdańska / Gdańsk (POL)
1990
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
46.
8400
SUPERSON Marcin EPICENTRUM / Gdynia (POL)
1991
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
47.
8211
SUPRYK Bartosz AGR Welodrom / Parzniew (POL)
1981
2 2019-07-16 14:19:18 TAK
48.
8375
SUSZKO Aleksander Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
49.
8365
SYKUŁA Marcin BST-Banach Sport Team / Gdynia (POL)
1973
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
50.
8396
SZEWCZYK Marcin Ośka Warszawa / Warszawa (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
51.
8197
SZEWCZYK Mateusz Sengam Sport Racing Team / Gdynia (POL)
1998
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
52.
8385
SZYMAŃSKI Artur LOTOS TEAM / Gdańsk (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
53.
8390
TRZOPEK Grzegorz Sztajfa Gołaś Bikes / Świecie (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
54.
8416
WOJCISZKE Wojciech I-Sport / Gdansk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
55.
8350
WOLSKI Marek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1965
10 2019-07-16 14:19:18 TAK


MINI
Opłaconych zgłoszeń 106
Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 3
1.
3262
ADAMSKI Dariusz Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
2.
3382
BARAN Jacek Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / PRABUTY (POL)
1982
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
3.
2814
BIAłUCHA Magdalena / Gdańsk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
4.
3300
BILIŃSKI Piotr MTJS / Wrząsowice (POL)
1981
10 2019-05-16 13:23:02 TAK
5.
3196
BORCOWSKI Janusz weterynek.pl/Bike U Up / Gdynia (POL)
1965
7 2019-07-16 14:19:18 TAK
6.
243
CHROBAK Michał / (POL)
2013
2019-07-16 14:19:18 TAK
7.
2706
CHWIOŁKA Tomasz Pruszcz Gdąński / Pruszcz Gdański (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
8.
2668
CIBA Damian TA KO TEAM / Rumia (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
9.
2690
CIEŚLAK Robert MajBIKE Team / RUMIA (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
10.
2693
CISŁO Waldemar Cyklo Kwidzyn / Gardeja (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
11.
2731
CZESZEJKO Grzegorz Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
12.
2795
DANIEL BARTOSZ Gdynia / Gdynia (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
13.
DEJNAROWICZ Piotr 3athlete / Pogórze (POL)
1979
2019-06-09 21:01:34 TAK
14.
2746
DOPPKE Kacper Klif Team Chłapowo / Żarnowiec (POL)
2006
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
15.
2808
FLISIKOWSKI Bartłomiej / Gdańsk (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
16.
2665
FRĄCKIEWICZ Iwona Gdańsk / Gdańsk (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
17.
FRĄCKOWIAK Bartłomiej / Gdańsk (POL)
1978
2019-03-09 12:38:38 TAK
18.
3399
GACA Marek Gdańsk / Gdansk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
19.
2703
GLAC ZBIGNIEW Gdańsk / GDAŃSK (POL)
1956
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
20.
2622
GŁOWACKI Zbigniew / Banino (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
21.
JELINEK Andrzej TKF / GDYNIA (POL)
1976
2019-06-24 22:30:22 TAK
22.
2621
JOKIEL Radosław Rowersi Cycling Team / Gdańsk (POL)
1985
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
23.
2783
JÓZEFOWICZ Zbigniew BikEl MTB / Gronowo Elbląskie (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
24.
2804
KACMAJOR Tomasz / Gdańsk (POL)
1986
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
25.
2792
KAMIŃSKI Maciej Vienna Life / Warszawa (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
26.
2696
KAMIŃSKI Paweł MTB START TRECK KARTUZY / Gdańsk (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
27.
2730
KASICKI Marcin / Prabuty (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
28.
2785
KASPERSKI Jacek Gdynia / Gdynia (POL)
1953
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
29.
2692
KIRSCHLING Nikodem / Gdańsk (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
30.
KISZKURNO Andrzej / Gdynia (POL)
1963
2019-06-10 20:30:18 TAK
31.
2781
KOBYLINSKI Szymon NS Bikes / Gdansk (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
32.
2805
KOLINSKI Marcin Wielki Ptak / Gdynia (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
33.
2603
KONDRACKI Paweł / Gdańsk (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
34.
8406
KOTARSKI Jacek / Gdańsk (POL)
1966
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
35.
2790
KOTLENGA Tomasz tomice.LIVE / Sierakowice (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
36.
2694
KOWALSKA Aleksandra AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL)
2005
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
37.
2616
KOZŁOWSKI Mariusz Gdańsk / Gdańsk (POL)
1989
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
38.
2815
KRAĆ Janusz Czitos <3 / Gdańsk (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
39.
3334
KRAMP Daniel MTB START TRECK KARTUZY / Kartuzy (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
40.
3239
KRZESZOWIEC Zbigniew Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL)
1948
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
41.
3224
KRZYWIEL Mariusz Rowerowe Przymorze / Lidzbark Warmiński (POL)
1971
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
42.
3386
LACH Aleksandra RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Wołomin (POL)
2001
4 2019-07-16 14:19:18 TAK
43.
2677
LESZCZYŃSKI Adam Gdynia / GDYNIA (POL)
1986
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
44.
2697
LEWANDOWSKI Patryk Norda Active Team / Wejherowo (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
45.
2787
LISIECKI Tomasz NEXUS Team / Gdynia (POL)
1967
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
46.
2807
MACHNIKOWSKI Marek / Gdańsk (POL)
1968
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
47.
2605
MAŃKOWSKI Michał / Gdańsk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
48.
2699
MARCINKOWSKI Mariusz Toruń / Toruń (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
49.
2745
MARKOWSKI Adam / Gdańsk (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
50.
2619
MATUłA Bartłomiej Banino / Banino (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
51.
3275
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn Wlkp. (POL)
1970
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
52.
2801
MILIK Krzysztof / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
53.
2672
MISZEWSKI Grzegorz Chojnice / Gdańsk (POL)
1990
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
54.
2678
MODLIŃSKA Beata MajBIKE Team / Rumia (POL)
1974
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
55.
2709
MROZOWICZ Cezary NEXUS Team / Gdańsk (POL)
1978
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
56.
2802
NADOLSKI Łukasz Muszkowo / gdańsk (POL)
1983
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
57.
3201
NIEDZIELSKI Łukasz / Warszawa (POL)
1979
9 2019-05-16 13:23:02 TAK
58.
2614
NIEWCZAS Piotr Gdańsk / Gdańsk (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
59.
2800
NIEWIADOMSKI Jarosław BALTIC QUEST / Gdańsk (POL)
1969
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
60.
3320
NIKLAS Tomasz GOOD RIDE / Kartuzy (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
61.
2798
OKUPNIAK Jakub Gdańsk / Gdańsk (POL)
1993
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
62.
2748
OSTAJEWSKI Gustaw Klif Team Chłapowo / Kąpino (POL)
2002
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
63.
3167
PACH-RUDNICKI Marek Gdańsk / Gdańsk (POL)
1949
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
64.
2799
PARADOWSKI Grzegorz / ELBLĄG (POL)
1965
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
65.
3188
PAWLAK Cezary Włocławek / Włocławek (POL)
1966
2 2019-07-16 14:19:18 TAK
66.
2791
PAWŁOWSKI Jan VeloGD / Gdańsk (POL)
1989
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
67.
3214
PAWŁOWSKI Stanisław Lumac Like Bike WTR Włocławek / Włocławek (POL)
1969
5 2019-07-16 14:19:18 TAK
68.
2659
PEREKITKO Krzysztof Jagatowo / Jagatowo (POL)
1963
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
69.
2691
PESZEK Krzysztof ZIOMKI MTB TEAM / Gdańsk (POL)
1979
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
70.
2602
PEZOWICZ Michał Zaspa Sqad / Gdańsk (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
71.
3097
PIĄTEK Stanisław Kraków / Kraków (POL)
1958
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
72.
3105
PIEPER Agnieszka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1990
6 2019-07-16 14:19:18 TAK
73.
2660
PISKORSKI Paweł Bez Hamulców / Gdańsk (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
74.
2682
POCZOPKO Aurelia CRYOSPACE OLSZTYN / Warkały 32A (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
75.
2700
POTRYKUS Filip Klif Team Chłapowo / Chłapowo (POL)
2001
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
76.
2747
PROCEK Jan / Gdańsk (POL)
1987
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
77.
2606
PYTEL Michał Reda / Reda (POL)
2003
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
78.
2661
RAMCZYK Kamil / Gdańsk (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
79.
2610
ROSLON Marek Gdynia / Gdynia (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
80.
3184
SKOLIMOWSKI Krzysztof Warszawa - Wilanów / Warszawa - Wilanów (POL)
1961
10 2019-06-19 12:00:17 TAK
81.
2735
SKOWROŃSKI Tadeusz Nowy Staw / Kowary (POL)
1960
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
82.
2813
SŁOMION Łukasz / Borkowo (POL)
1980
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
83.
SOBIŁO Marcin HYDROZABAWA / Gdańsk (POL)
1977
2019-05-31 22:26:39 TAK
84.
8391
SONDEJ Marcin Gdynia / BANINO (POL)
1975
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
85.
2618
STADNIK Maciej BIKE BASTARDS / Gdańsk (POL)
1971
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
86.
3107
STRZELECKI Paweł KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL)
1992
4 2019-07-16 14:19:18 TAK
87.
3297
SULEWSKA Dorota Vienna Life / Warszawa (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
88.
3130
SZYMAŃSKI Robert KK Cyklon Warszawa / Warszawa-WesołaRobert (POL)
1949
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
89.
2717
ŚWIĄTEK Marcin / Gdańsk (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
90.
2673
TOKMINA Aleksander rowerek sopot team / sopot (POL)
1953
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
91.
2686
TRZEBIATOWSKA Aldona Belta Team Gdańsk / Gdynia (POL)
1977
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
92.
2740
TRZOPEK Anna Apteka Gemini Team / Świecie (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
93.
2656
TUREK Karol Klif Team Chłapowo / LEŚNIEWO (POL)
1981
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
94.
URBANOWICZ Mirosław brak / Banino (POL)
1957
2 2019-03-08 20:52:30 TAK
95.
3089
URBANOWICZ MIROSŁAW Gdańsk / Gdańsk (POL)
1957
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
96.
2750
WICZLING Patryk Rowersi Cycling Team / Gdańsk (POL)
1992
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
97.
3213
WIELICKI Tomasz Gdańsk / gdansk (POL)
1978
3 2019-07-16 14:19:18 TAK
98.
2721
WIŚNIEWSKI Dawid Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Susz (POL)
1982
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
99.
2727
WOŹNIAK Sławomir Gdynia / Gdynia (POL)
1972
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
100.
2613
WÓJCIK Piotr Team Wielki Ptak / GDANSK (POL)
1984
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
101.
3173
WSZOŁEK Artur Chełmno / Chełmno (POL)
1976
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
102.
2647
WYKA Andrzej Gdynia / Gdynia (POL)
1952
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
103.
2809
ZACHAREK Natalia Gdańsk / Gdańsk (POL)
1991
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
104.
2663
ZACHCIAŁ Tomasz VO2max MTB Team / Kowale (POL)
1973
10 2019-07-16 14:19:18 TAK
105.
ZAJĄCZKOWSKI Michał TKF / Gdańsk (POL)
1978
2019-06-22 12:59:08 TAK
106.
3400
ZYGA Marcin BIKE BASTARDS / Gdańsk (POL)
1971
2019-07-16 14:19:18 TAK


RODZINNA PARADA
Opłaconych zgłoszeń 22
Opłata
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj RokUr Sektor
Startowy
Data zgłoszenia Etap 3
1.
301
GOSŁAWSKA Gabriela / Straszyn (POL)
1980
2019-07-16 14:19:18 TAK
2.
312
GOSŁAWSKA Michalina Belta Team Gdańsk / Straszyn (POL)
2013
2019-07-16 14:19:18 TAK
3.
313
GOSŁAWSKI Antoni Belta Team Gdańsk / Straszyn (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18 TAK
4.
314
GOSŁAWSKI Rafał Straszyn / Straszyn (POL)
1980
2019-07-16 14:19:18 TAK
5.
274
KRZEMIŃSKA Agnieszka Gdańsk / Gdańsk (POL)
1978
2019-07-16 14:19:18 TAK
6.
273
KRZEMIŃSKA Maja Gdańsk / Gdańsk (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18 TAK
7.
272
KRZEMIŃSKI Adam Gdańsk / Gdańsk (POL)
1982
2019-07-16 14:19:18 TAK
8.
KWASIBORSKA Sylwia Vienna Life / Warszawa (POL)
1973
2019-06-24 15:22:47 TAK
9.
308
PAWLAK Ewa Vienna Life / Warszawa (POL)
1980
2019-07-16 14:19:18 TAK
10.
PEREKITKO Krzysztof Niezrzeszony / Jagatowo (POL)
1963
2019-07-01 20:27:49 TAK
11.
277
PEREKITKO Wiktor Jagatowo / Jagatowo (POL)
2011
2019-07-16 14:19:18 TAK
12.
266
PETELSKA Lena / Gdańsk (POL)
2007
2019-07-16 14:19:18 TAK
13.
268
PETELSKI Igor / Gdańsk (POL)
2006
2019-07-16 14:19:18 TAK
14.
267
PETELSKI Maciej Gdańsk / Gdańsk (POL)
1971
2019-07-16 14:19:18 TAK
15.
269
PRUSINOWSKA Olga / Gdańsk (POL)
1982
2019-07-16 14:19:18 TAK
16.
271
PRUSINOWSKI Kamil / Gdańsk (POL)
1978
2019-07-16 14:19:18 TAK
17.
270
PRUSINOWSKI Marcin / Gdańsk (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18 TAK
18.
289
PRZYBYTEK Bartłomiej BJ TEAM / GDAŃSK (POL)
1981
2019-07-16 14:19:18 TAK
19.
290
PRZYBYTEK Jeremi BJ TEAM / GDAŃSK (POL)
2013
2019-07-16 14:19:18 TAK
20.
305
SŁOMION Julia Belta Team Gdańsk / Borkowo (POL)
2007
2019-07-16 14:19:18 TAK
21.
307
SŁOMION Kinga Belta Team Gdańsk / Borkowo (POL)
2010
2019-07-16 14:19:18 TAK
22.
306
SŁOMION Sabina / Borkowo (POL)
1981
2019-07-16 14:19:18 TAK

DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2019
Generowanie strony
0.12814998626709 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay