PL | EN | ||||
Maratony Rowerowe Lang Team |
||||
|
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | |||
1. |
PIĘTA Paweł | RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Zabrze (POL) | 1986 |
2019-09-16 10:42:35 | TAK | TAK | ||||||||
2. |
PEREKITKO Karolina | Eqano Wase Zon Cycling Team / Jagatowo (POL) | 1998 |
2019-09-24 22:55:30 | TAK | |||||||||
3. |
LINARES Alvaro | C.C. Berja / Krakow (ESP) | 1991 |
2 | 2019-03-18 13:43:20 | TAK | ||||||||
4. |
8404 |
KOŚCIÓŁEK Delfina | Czerniec / Kraków (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
5. |
2794 |
KORC Artur | Gdynia / Olsztyn (POL) | 1973 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
6. |
4318 |
LASKOWSKI Michał | AGH Cycling Team / Dąbrowa Górnicza (POL) | 1997 |
1 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
7. |
4339 |
PIĘTA PAWEŁ | RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Zabrze (POL) | 1986 |
1 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
8. |
18500 |
POPRAWA Dawid | Kraków / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
9. |
10000 |
DARAZ Mateusz | Kraków / (POL) | 1981 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
10. |
8403 |
NIEĆ Maciej | Dziekanowice / (POL) | 1979 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
11. |
8300 |
DZIMEK Tomasz | Sosnowiec / (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
12. |
8296 |
KUŚKA Marcin | Katowice / (POL) | 1988 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
13. |
8292 |
PIENIĄŻEK Piotr | Kraków / (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
14. |
8291 |
MIKOŁAJCZYK Miłosz | Kraków / (POL) | 1987 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
15. |
8290 |
KACHEL Krzysztof | Krucafux Cyrchel Team / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
16. |
8289 |
ROPA Daniel | / (POL) | 1981 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
17. |
8287 |
KŁYSZ Artur | Tomaszów Lubelski / (POL) | 1980 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
18. |
8282 |
KAWALA Maciej | Kraków / (POL) | 1980 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
19. |
8281 |
SZCZĘSNY Tadeusz | Gdańsk / (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
20. |
8280 |
BOŻKO Agnieszka | Vienna Life / (POL) | 1980 |
9 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
21. |
8277 |
ZIERKIEWICZ Mateusz | Kraków / (POL) | 1990 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
22. |
8273 |
OSIADACZ Jakub | / (POL) | 1984 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
23. |
8270 |
JAKUBOWSKI Dominik | Sunrace / (POL) | 2000 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
24. |
8267 |
LUBOWIECKI Tomasz | Kraków / (POL) | 1969 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
25. |
8266 |
WYDRO Wojciech | CST 7R MTB Team / (POL) | 1968 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
26. |
8261 |
CARDOSO DA CRUZ Hugo | Kraków / (POL) | 1990 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
27. |
8260 |
SROKA Monika | Sułkowice / (POL) | 1996 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
28. |
8253 |
GAJAK Mariusz | / (POL) | 1971 |
2 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
29. |
8249 |
STELMACH Robert | Kraków / (POL) | 1972 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
30. |
8246 |
KUBIAK Tomasz | Kraków / (POL) | 1979 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
31. |
8243 |
CEBULA Jakub | Wieliczka / (POL) | 1980 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
32. |
8240 |
ZAJĄC Jarosław | Bytom / (POL) | 1961 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
33. |
8239 |
ZAJT Marcin | Bolechowice / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
34. |
8234 |
MANKA Janusz | Skarżysko - Kamienna / (POL) | 1972 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
35. |
8230 |
BŁĄKAŁA Piotr | Kraków / (POL) | 1974 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
36. |
8229 |
SZLACHETKA Grzegorz | BLOK BIKE TEAM / (POL) | 1982 |
2 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
37. |
8220 |
KRYŃSKA Anna | Siepraw / (POL) | 1975 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
38. |
8217 |
KRZEMIŃSKI Tomasz | Bytom / (POL) | 1970 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
39. |
8207 |
RUDLICKI Maciej | IP Kwidzyn Bike Team / (POL) | 1972 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
40. |
8206 |
CZERWIŃSKI Zbigniew | Kraków / (POL) | 1981 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
41. |
8202 |
KRASZEWSKI Jan | Kraków / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
42. |
8201 |
GAJKOWSKI Bartek | Kraków / (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
43. |
8198 |
FILIPOWSKI Krzysztof | Kraków / (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
44. |
8196 |
PROCHOWNIK Piotr | Skawina / (POL) | 1987 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
45. |
8195 |
TARNAWSKI Marek | jaworzno / (POL) | 1954 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
46. |
8191 |
WOŁOCH Tomasz | Bielsko Biała / (POL) | 1975 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
47. |
8189 |
MALĄG Kazimierz | Antoni / (POL) | 1948 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
48. |
8174 |
NOWAK Sławomir | Sosnowiec / (POL) | 1966 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
49. |
8173 |
BORKOWSKI Tomasz | Sosnowiec / (POL) | 1966 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
50. |
8172 |
ŻABA Andrzej | Sosnowiec / (POL) | 1967 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
51. |
8171 |
WACŁAWEK Michał | istebna / (POL) | 1976 |
3 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
52. |
8170 |
DWORAKOWSKI Ziemowit | Brzoskwinia / (POL) | 1987 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
53. |
8167 |
GULBA Andrzej | Pentel / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
54. |
8166 |
IGNATEV Oleg | Kaliningrad / (POL) | 1967 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
55. |
8165 |
LEŚNIAK Marcin | Częstochowa / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
56. |
8162 |
KSIĄŻEK Leszek | Kraków / (POL) | 1968 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
57. |
8161 |
GAŁDA Piotr | Kraków / (POL) | 1985 |
3 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
58. |
8160 |
KLIMCZAK Marek | Bielsko Biała / (POL) | 1970 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
59. |
8159 |
ORKISZ Jakub | KS Luboń Skomielna Biała / (POL) | 2001 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
60. |
8155 |
MATYAS Artur | Kraków / (POL) | 1977 |
5 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
61. |
8154 |
CICHY Michał | Kraków / (POL) | 1985 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
62. |
8151 |
KOWAL Leszek | MTB Krynica-Zdrój / (POL) | 1969 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
63. |
8149 |
AUGUSTYN Wojciech | HOŁDA TEAM / (POL) | 1972 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
64. |
8145 |
KOWALÓWKA Jan | Nielepice / (POL) | 1987 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
65. |
8144 |
KARCZ Paweł | Kraków / (POL) | 1977 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
66. |
8143 |
ŚLADOWSKI Maciej | Kraków / (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
67. |
8125 |
GNIADEK Jarosław | Kraków / (POL) | 1973 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
68. |
8117 |
WAGA Wojciech | Kraków / (POL) | 1979 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
69. |
8116 |
LEMPART Paweł | TEAM Sport / (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
70. |
8111 |
ŻUREK Robert | Kraków / (POL) | 1967 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
71. |
8110 |
STAWOWSKI Maciej | Kraków / (POL) | 1963 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
72. |
8106 |
KWIECIEŃ Jacek | Kraków / (POL) | 1964 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
73. |
8102 |
FAMULSKI Bartłomiej | Kraków / (POL) | 1992 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
74. |
8100 |
KARPIŃSKI Marcin | MLKS Baszta Bytów / (POL) | 1979 |
2 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
75. |
8099 |
KUKUŁA Karolina | Profidea Team / (POL) | 1992 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
76. |
8095 |
BUGAJSKI Jarosław | Kraków / (POL) | 1969 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
77. |
8094 |
NOWAK Paweł | RELATIVITY / (POL) | 1990 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
78. |
8093 |
BŁASIŃSKI Konrad | RALATIVITY / (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
79. |
8092 |
KRZYSZTOFEK Adrian | RELATIVITY / (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
80. |
8089 |
ZIÓŁKOWSKI Mirosław | BST-Banach Sport Team / (POL) | 1973 |
4 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
81. |
8088 |
LITEWKA Szymon | Kraków / (POL) | 1987 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
82. |
8086 |
GRZYBEK Lesław | Kraków / (POL) | 1967 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
83. |
8085 |
JAGLARZ Piotr | Wieliczka / (POL) | 2004 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
84. |
8083 |
TOCHOWICZ Przemysław | VELUR TIM / (POL) | 1970 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
85. |
8080 |
MIKUŁA Witold | Kraków / (POL) | 1963 |
4 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
86. |
8075 |
ŻYWICKI Adam | Nałęczów / (POL) | 1986 |
3 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
87. |
8073 |
SITKO Norbert | Kraków / (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
88. |
8070 |
ZAŁUCKI Adam | Kraków / (POL) | 1963 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
89. |
8068 |
KAWALA Mariusz | Przybysławice / (POL) | 1976 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
90. |
8067 |
ROMANOWSKI Tomasz | Kraków / (POL) | 1973 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
91. |
8064 |
PALUCH Karol | Compudraft Bike Team / (POL) | 1980 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
92. |
8062 |
SKALNY Robert | / (POL) | 1970 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
93. |
8059 |
NOSAL Krzysztof | / (POL) | 1974 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
94. |
8058 |
KLOC Krzysztof | / (POL) | 1983 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
95. |
8054 |
STĘPLEWSKI Tomasz | Kraków / (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
96. |
8051 |
SIKORA Henryk | Kraków / (POL) | 1969 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
97. |
8047 |
TYLEK Marek | Kraków / (POL) | 1974 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
98. |
8045 |
ROMANOWSKI Łukasz | Kraków / (POL) | 2000 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
99. |
4358 |
SHATNYUK Serge | Kraków / (POL) | 1976 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
100. |
4357 |
SIERAKOWSKI Piotr | Kraków / (POL) | 1971 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
101. |
4356 |
BOŻKO Marcin | Vienna Life / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
102. |
4355 |
BŁASZCZAK Tomek | / (POL) | 1976 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
103. |
4354 |
KUSZMIDER Kamil | KK Catena WYSZKÓW / (POL) | 1992 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
104. |
4353 |
TOMCZYK Michał | Człuchów / (POL) | 1985 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
105. |
4351 |
MICHALCZEWSKI Marcin | Warszawa / (POL) | 1973 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
106. |
4349 |
ROŻEK Karol | CST 7R MTB Team / (POL) | 1993 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
107. |
4348 |
KUCIĘBA Karol | CST 7R MTB Team / (POL) | 1991 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
108. |
4346 |
NEUMANN Michał | CST 7R MTB Team / (POL) | 1986 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
109. |
4345 |
ZIÓŁKOWSKA Michalina | CST 7R MTB Team / (POL) | 1986 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
110. |
4344 |
BATEK Dariusz | CST 7R MTB Team / (POL) | 1986 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
111. |
4343 |
FARION Paweł | Bydgoszcz / (POL) | 1987 |
3 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
112. |
4326 |
SKRZYPEK Bartłomiej | Jerzmanowice / (POL) | 1979 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
113. |
4325 |
SZYDŁO Władysław | Kraków / (POL) | 1957 |
3 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
114. |
4316 |
SOWA Karolina | Mat atom DEWELOPER / (POL) | 1996 |
1 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
115. |
4315 |
WOŁOWSKI Lech | Warszawa / (POL) | 1975 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
116. |
3337 |
KUCMIERCZYK Mateusz | Owczary / (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
117. |
3331 |
TERKA Tomasz | Wodzislaw slaski / (POL) | 1986 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
118. |
3328 |
NOWICKI Andrzej | Radomsko / (POL) | 1995 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
119. |
3319 |
FRANASZEK Mikołaj | Kraków / (POL) | 1976 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
120. |
3318 |
FRANASZEK Wiktoria | Kraków / (POL) | 2003 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
121. |
3313 |
BĘDZISZEWSKA-SZEWCZYK Paulina | Dąbrowa Górnicza / (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
122. |
3307 |
OSTASZ Łukasz | Józefów / (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
123. |
3305 |
KUPIEC Bartłomiej | Dobczyce / (POL) | 1991 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
124. |
3298 |
STYCZEŃ Axel | / (POL) | 2002 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
125. |
3293 |
KAWKA Marcin | Poznań / (POL) | 1980 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
126. |
3288 |
BIAŁY Bartłomiej | Dęblin / (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
127. |
3287 |
LEWANDOWSKI Jakub | Kraków / (POL) | 2001 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
128. |
3266 |
CICHOŃ Monika | Brzezie / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
129. |
3265 |
NATKOWSKI Wojtek | Kraków / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
130. |
3264 |
KRZYWORĄCZKA Paweł | Zielonki / (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
131. |
3259 |
NOWAK Szymon | Kraków / (POL) | 2003 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
132. |
3254 |
KOPTA Tomasz | Gaj / (POL) | 1976 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
133. |
3250 |
ORDZOWIAŁY Piotr | Osielec / (POL) | 1967 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
134. |
3249 |
ORĘDARZ Łukasz | UKS ZAWOJAK / (POL) | 2002 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
135. |
3248 |
PIETRAS Mariola | Sosnowiec / (POL) | 1981 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
136. |
3247 |
PIETRAS Magdalena | Sosnowiec / (POL) | 1981 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
137. |
3246 |
SZUMIEC Szymon | Nielepice / (POL) | 2002 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
138. |
3241 |
MAZUR Daniel | Kraków / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
139. |
3238 |
DEC Maciej | IP Kwidzyn Bike Team / (POL) | 1974 |
6 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
140. |
3234 |
ŚLIWKA Michał | Kraków / (POL) | 1981 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
141. |
3232 |
MALISZEWSKI Tadeusz | Bajeczna / (POL) | 1961 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
142. |
3219 |
FIGIEL Weronika | Kraków / (POL) | 2006 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
143. |
3218 |
GĘDOŚ Sławomir | Kraków / (POL) | 1977 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
144. |
3212 |
OCHOŃSKI Jerzy | Wieliczka / (POL) | 1971 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
145. |
3211 |
OCHOŃSKI Marek | Wieliczka / (POL) | 1967 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
146. |
3209 |
KAMIŃSKI Andrzej | Bytom / (POL) | 1948 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
147. |
3207 |
GĘSIORSKA Weronika | Kraków / (POL) | 2006 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
148. |
3192 |
WOJTOŃ Bartosz | Modlnica / (POL) | 1972 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
149. |
3191 |
STAWARZ Piotr | Kraków / (POL) | 1971 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
150. |
3190 |
STAWARZ Jan | Kraków / (POL) | 2004 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
151. |
3189 |
RZEMIŃSKI Łukasz | Tarnów / (POL) | 1991 |
3 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
152. |
3186 |
WANICKI Marian | Kraków / (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
153. |
3181 |
GALBIATIA Luca | Kraków / (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
154. |
3180 |
RĄCZKOWSKI Sebastian | Głogów małopolski / (POL) | 2003 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
155. |
3179 |
MŁYNARSKI Hubert | Głogów Małopolski / (POL) | 2003 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
156. |
3175 |
JASEK Artur | Kraków / (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
157. |
3170 |
MACURA Tomasz | Pogwizdów / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
158. |
3169 |
DONABIDOWICZ Karol | Miechów / (POL) | 2005 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
159. |
3168 |
DONABIDOWICZ Michał | Miechów / (POL) | 1977 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
160. |
3165 |
WILK Joanna | Kraków / (POL) | 1984 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
161. |
3164 |
SERWIN Łukasz | Kraków / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
162. |
3162 |
MORGUN Giennadij | Kraków / (POL) | 1965 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
163. |
3161 |
MORGUN Filip | KS Yeti / (POL) | 2004 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
164. |
3160 |
SONDEJ Mateusz | KS "YETI" / (POL) | 2004 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
165. |
3159 |
KOTLARCZYK Ireneusz | Kraków / (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
166. |
3142 |
PILCH Miłosz | EXPO Kraków Bike Team / (POL) | 1982 |
2 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
167. |
3141 |
ROSIAK Jakub | Kraków / (POL) | 1995 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
168. |
3134 |
PISZAK Jakub | AGH Cycling Team / (POL) | 1998 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
169. |
3122 |
KUCIA Arkadiusz | Wola Filipowska / (POL) | 1976 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
170. |
3121 |
KLIMEK Piotr | Elbląg / (POL) | 1996 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
171. |
3119 |
PENKALA Marcin | Rozkochow / (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
172. |
3117 |
BUCZYŃSKA Aleksandra | Kraków / (POL) | 1993 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
173. |
3109 |
KOTULA Paweł | Skawina / (POL) | 1976 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
174. |
3108 |
FLORKOWSKI Paweł | Skawina / (POL) | 1973 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
175. |
3106 |
MIONCZYŃSKI Szymon | Kraków / (POL) | 2006 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
176. |
3104 |
MIONCZYŃSKI Grzegorz | Compudraft Bike Team / (POL) | 1973 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
177. |
3101 |
BASISTA Marcin | Kraków / (POL) | 2005 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
178. |
3100 |
BASISTA Łukasz | Kraków / (POL) | 2001 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
179. |
3099 |
KOSTKA Paweł | / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
180. |
3095 |
LUBOŃ Michał | Kraków / (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
181. |
3388 |
FURMANEK Sławomir | MTB START TRECK KARTUZY / (POL) | 1975 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
182. |
3086 |
KUMOR Michał | Kraków / (POL) | 1986 |
5 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
183. |
3081 |
AUGUSTYN Adam | HOŁDA TEAM / (POL) | 2005 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
184. |
3079 |
AUGUSTYN Katarzyna | HOŁDA TEAM / (POL) | 1974 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
185. |
3078 |
HASS Joanna | Kraków / (POL) | 1993 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
186. |
3077 |
PĄCZEK Mateusz | Kraków / (POL) | 1988 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
187. |
3075 |
JARNOT Jarosław | Kraków / (POL) | 1983 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
188. |
3074 |
ŚMIETANA Tomasz | Kraków / (POL) | 1987 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
189. |
GAJEWSKA Katarzyna | Kraków / (POL) | 2010 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | |||||||||
190. |
4372 |
GINDOROWICZ Wiktor | UKS Wygoda Białystok / Wasilków (POL) | 1995 |
1 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
191. |
4361 |
ŻUBER Adam | CROSS CARTEL / Warszawa (POL) | 1979 |
1 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
192. |
8318 |
PRUS Grzegorz | Marki / (POL) | 1967 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
193. |
4367 |
KONOVALOV Ruslan | / (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
194. |
3398 |
MROCZKOWSKI Tomasz | / (POL) | 1978 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
195. |
3397 |
DĄBROWSKI Maciej | / (POL) | 1973 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
196. |
3394 |
KUBIAK Barbara | / (POL) | 1990 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
197. |
3393 |
ŚWIERSZCZ Robert | Józefosław / (POL) | 1983 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
198. |
2737 |
LEWIŃSKI Wiktor | Reda / (POL) | 2003 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
199. |
3390 |
KASPRZAK Maciej | Deloitte Adventure Team / (POL) | 1981 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
200. |
3389 |
WIŚNIEWSKI Mateusz jan | / (POL) | 2001 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
201. |
3377 |
KORZENIEWSKI Tomasz | Legionowo / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
202. |
3375 |
PARZYCH Mariusz | lidzbark warmiński / (POL) | 1970 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
203. |
3374 |
FUTYMSKI Piotr | Warszawa / (POL) | 1988 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
204. |
3373 |
KOPYŚĆ Zbigniew | Kraśnik / (POL) | 1966 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
205. |
3372 |
MROCZEK Sylwester | Warszawa / (POL) | 1976 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
206. |
3371 |
PERGOŁ Karol | Borkowo / (POL) | 2001 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
207. |
3370 |
KRAŚNY Konrad | Warszawa / (POL) | 1970 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
208. |
3369 |
KRUK Marcin | / (POL) | 1949 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
209. |
3365 |
KAPAŁA Adam | Warszawa / (POL) | 1982 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
210. |
3364 |
KWIATKOWSKI Michał | Kraśnik / (POL) | 1991 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
211. |
3362 |
BEJM Dariusz | Euro Bike Kaczmarek Electric Team / (POL) | 1967 |
4 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
212. |
3361 |
CICHOCKI Rafał | CRMS / (POL) | 1987 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
213. |
3360 |
MALINOWSKI Jacek | Płocki Klub Kolarski / (POL) | 1963 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
214. |
3356 |
MATCZYŃSKI Paweł | Warszawa / (POL) | 1970 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
215. |
3355 |
BIAŁOWĄS Jan | Warszawa / (POL) | 2007 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
216. |
3354 |
SZWARC Marcin | JIT.TEAM / (POL) | 1984 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
217. |
3353 |
MATWIEJCZUK Mateusz | Warszawa / (POL) | 1994 |
7 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
218. |
3351 |
MOJKOWSKI Marcin | Sklep Rowerowy PZLS SCOTT / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
219. |
3350 |
WACHOCKI Bartosz | Warszawa / (POL) | 1983 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
220. |
3348 |
KURACZYK Przemysław | Vienna Life / (POL) | 1982 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
221. |
3345 |
NOWAGIEL Maciej | Matano team / (POL) | 1997 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
222. |
3343 |
JAWORSKI Marek | Konstancin-Jeziorna / (POL) | 1955 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
223. |
4378 |
PEREKITKO Karolina | Eqano Wase Zon Cycling Team / Jagatowo (POL) | 1998 |
1 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
224. |
4384 |
KRUKOWSKI Jan | Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL) | 1999 |
1 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
225. |
BARCZAK Wojciech | / Bydgoszcz (POL) | 1971 |
2019-07-03 23:21:03 | ||||||||||
226. |
8407 |
ZINKEL Magdalena | Mindray Team / (POL) | 1991 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
227. |
8382 |
WAWRYKA Robert | Dolina Noteci Racing Team / (POL) | 1978 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
228. |
8374 |
KRYGIELSKI Krzysztof | Wójtowo / (POL) | 1975 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
229. |
8354 |
SYNOWCZYK Grzegorz | / (POL) | 1977 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
230. |
8353 |
WOLNY Bartłomiej | / (POL) | 1978 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
231. |
4385 |
DIANON Andrey | / (POL) | 1979 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
232. |
4379 |
BIEGAŃSKI Krzysztof | Bursztyn Pizza Cycling Team / (POL) | 1997 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
233. |
2811 |
SZUL Bartłomiej | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / (POL) | 1979 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
234. |
2810 |
CIESIELSKI Krzysztof | Gdańsk / (POL) | 1975 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
235. |
2796 |
KOWALSKI Robert | / (POL) | 1985 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
236. |
2793 |
WIĘCKOWSKI Marcin | Gdańsk / (POL) | 1979 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
237. |
2786 |
WALASEK Robert | Dąbrowa Górnicza / (POL) | 1987 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
238. |
2744 |
KUCZKOWSKI Piotr | Gdańsk / (POL) | 1978 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
239. |
2734 |
SONDEJ Marcin | Banino / (POL) | 1975 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
240. |
2733 |
DUŁAK Mateusz | Gdańsk / (POL) | 1989 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
241. |
2732 |
SMAL Zenon | Gdańsk / (POL) | 1951 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
242. |
2729 |
SZYMCZYCHA Zbigniew | Zajazd Korona Team / (POL) | 1953 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
243. |
2728 |
ZAWISZA Stefan | Potęgowo / (POL) | 1945 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
244. |
2726 |
SZYDŁOWSKI Maciej | Gdynia / (POL) | 1988 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
245. |
2725 |
SUSŁOWIEC Łukasz | Bursztyn Pizza Cycling Team / (POL) | 1987 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
246. |
2724 |
KULLING Monika | / (POL) | 1988 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
247. |
2723 |
WŁODARCZYK Weronika | Klif Team / (POL) | 2003 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
248. |
2719 |
KOŁODZIK Grzegorz | OPS Żarnowiec / (POL) | 1995 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
249. |
2715 |
ŻUKOWSKI Artur | Dolina Noteci Racing Team / (POL) | 1976 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
250. |
2714 |
MAKS Janczarski | Gdańsk / (POL) | 1976 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
251. |
2713 |
JANCZARSKA Marzena | Gdańsk / (POL) | 1975 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
252. |
2711 |
GŁÓWCZEWSKI Sebastian | V02maxMTB TEAM / (POL) | 1976 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
253. |
2708 |
SKURCZ Tomasz | Chojnice / (POL) | 1988 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
254. |
2707 |
UGROVATOV Petr | / (POL) | 1978 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
255. |
2705 |
SŁOMIŃSKI Dawid | Pepowo / (POL) | 2006 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
256. |
2704 |
WYRWICKI Rafał | Wyrwicki / (POL) | 1980 |
6 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
257. |
2698 |
PESZEK Michał | Ziomki MTB Team / (POL) | 1983 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
258. |
2689 |
RECA Elzbieta | Baszta Bytów Masters / (POL) | 1972 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
259. |
2688 |
KARPIŃSKA Karolina | Baszta Bytów / (POL) | 2004 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
260. |
2687 |
KUFELSKI Bartosz | Baszta Bytów / (POL) | 2002 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
261. |
2685 |
JERZYNA Jacek | Różyny / (POL) | 1977 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
262. |
2676 |
PIEPKA Sławomir | Leśniewo / (POL) | 1978 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
263. |
2675 |
SKOWROŃSKI Tadeusz | / (POL) | 1960 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
264. |
2671 |
DAJEK Janusz | Flash Team / (POL) | 1963 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
265. |
2670 |
KOWALSKI Józef | Żychlin / (POL) | 1958 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
266. |
2669 |
JASKOT Przemysław | Bąkowo / (POL) | 1979 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
267. |
2667 |
KINOWSKI Tomasz | Bursztyn Pizza Cycli NG Team / (POL) | 1997 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
268. |
2666 |
MŁYŃSKI Sebastian | Baszta Bytów / (POL) | 1992 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
269. |
2664 |
RZEŹNIK Piotr | Gdańsk / (POL) | 1977 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
270. |
2662 |
JARZĄBEK Tomasz | OSP GÓRKI / (POL) | 1966 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
271. |
2658 |
DOBOSZ Romuald | Legionów / (POL) | 1951 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
272. |
2657 |
MŁYŃSKI Piotr | Baszta Bytów / (POL) | 1970 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
273. |
2653 |
GBYL Jacek | Gdańsk / (POL) | 1969 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
274. |
2652 |
KOLATOWSKA Wiesława | OSP Gdynia Wiczlino / (POL) | 1974 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
275. |
2651 |
WITEK Patryk | OSP Gdynia Wiczlino / (POL) | 1979 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
276. |
2650 |
KOLATOWSKI Waldemar | OSP Gdynia Wiczlino / (POL) | 1975 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
277. |
2649 |
KOLATOWSKA Agata | OSP Gdynia Wiczlino / (POL) | 1999 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
278. |
2648 |
CHMIELEWSKI Mikołaj | Ełganowo / (POL) | 2006 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
279. |
2646 |
KWIDZIŃSKI Mateusz | Kartuzy / (POL) | 1988 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
280. |
2645 |
OLEWNIK Piotr | MTB Elbląg / (POL) | 1977 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
281. |
2644 |
CHYLIŃSKA Zuzanna | ALKS Stal Grudziądz / (POL) | 2004 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
282. |
2643 |
REISS Szczepan | Kolbudy / (POL) | 1974 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
283. |
2642 |
ANOLIK Czesław | Kowale / (POL) | 1973 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
284. |
2641 |
BUJAK Nikola | Radom / (POL) | 1996 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
285. |
2640 |
WIŚNIEWSKI Jakub | Belta Team Gdańsk / (POL) | 2005 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
286. |
2639 |
POPOWICZ Aleksander | Belta Team Gdańsk / (POL) | 2006 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
287. |
2638 |
ZBONIKOWSKI Paweł | Belta Team Gdańsk / (POL) | 2004 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
288. |
2637 |
BORYNA Bartosz | Belta Team Gdańsk / (POL) | 2004 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
289. |
2636 |
KUJAWA Igor | Belta Team Gdańsk / (POL) | 2004 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
290. |
2635 |
MYŚLIŃSKI Alex | Belta Team Gdańsk / (POL) | 2005 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
291. |
2634 |
LORKOWSKI Tomasz | Belta Team Gdańsk / (POL) | 1973 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
292. |
2633 |
LORKOWSKA Bożena | Belta Team Gdańsk / (POL) | 1993 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
293. |
2632 |
LORKOWSKA Beata | Belta Team Gdańsk / (POL) | 1973 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
294. |
2631 |
WOŹNIAK Paweł | OSP Świeligów / (POL) | 1974 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
295. |
2630 |
SITEK Witold | OSP Topola Mała / (POL) | 1956 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
296. |
2629 |
URBAN Adam | OSP Topola Mała / (POL) | 1958 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
297. |
2628 |
BRUDŁO Rafał | OSP Topola Mała / (POL) | 1970 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
298. |
2627 |
HADRYŚ Antoni | OSP Gorzyce Wielkie / (POL) | 1958 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
299. |
2626 |
KUDELA Magdalena | Team Wielki Ptak / (POL) | 1983 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
300. |
2625 |
BOŁCUN Paweł | Gdańsk / (POL) | 1977 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
301. |
2624 |
WOJCIECHOWSKI Arkadiusz | / (POL) | 1978 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
302. |
2623 |
FIJOŁEK Jarosław | Gdańsk / (POL) | 1971 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
303. |
2617 |
NOWAK Szymon | Kraków / (POL) | 2003 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
304. |
2615 |
ŚLIWIŃSKI Dariusz | Team Wielki Ptak / (POL) | 1971 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
305. |
2612 |
DROP Tomasz | archiBlanco / (POL) | 1985 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
306. |
2611 |
KARSZYK Łukasz | Gdynia / (POL) | 1983 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
307. |
2609 |
TWARDY Remigiusz | Gdańsk / (POL) | 1986 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
308. |
2608 |
WRÓBLEWSKI Rafał | Gdańsk / (POL) | 1972 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
309. |
2607 |
OXLEY Andrew | United Kingdom / (POL) | 1976 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
310. |
2604 |
TYSZKIEWICZ Jerzy | Gdańsk / (POL) | 1951 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
311. |
2601 |
ŁUCZKOWSKI Piotr | Gdańsk / (POL) | 1984 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
312. |
REJCH Mateusz | Serwis Bajka / Warszawa (POL) | 1989 |
2019-08-12 10:59:10 | TAK | |||||||||
313. |
PLUCIŃSKI Oskar | / Rzeszów (POL) | 1992 |
2019-09-14 22:55:28 | TAK | |||||||||
314. |
MAŁKOWSKI Artur | Eurobike Kaczmarek Electric Team / Kobylnica (POL) | 1999 |
2019-09-15 17:50:55 | ||||||||||
315. |
HELIZANOWICZ Łukasz | JBG-2 team / Siedliska (POL) | 2001 |
2019-09-15 20:33:45 | TAK | |||||||||
316. |
ZAMROŹNIAK Jakub | JBG-2 team / Jabłonka (POL) | 1996 |
2019-09-18 13:51:56 | ||||||||||
317. |
NIEBORAS Mateusz | JBG-2 team / Dzigielów (POL) | 1999 |
2019-09-18 22:00:04 |
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | |||
1. |
4317 |
MURAWSKI Przemysław | Warszawa / Warszawa (POL) | 1970 |
6 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
2. |
4352 |
CHROBAK Tomasz | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
3. |
4322 |
POCZOPKO Andrzej | CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL) | 1978 |
2 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
4. |
4387 |
KOWALSKI Szymon | AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL) | 2001 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
5. |
4375 |
BARCZAK Wojciech | / Bydgoszcz (POL) | 1971 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
6. |
KULAS Jakub | Masakra Champions / Gdynia (POL) | 1980 |
2019-09-23 15:04:45 | TAK | |||||||||
7. |
WINDAK Adam | / Gryfino (POL) | 1971 |
2019-03-07 22:00:40 | ||||||||||
8. |
4335 |
WAJZER Ania | Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL) | 1992 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
9. |
KOBAK Marcin | Jedlicze Team / Czarna (POL) | 1979 |
2019-03-15 19:18:12 | TAK | |||||||||
10. |
GŁOWNIA Damian | Polart Nutrax Team / Kwaczała (POL) | 1994 |
2019-03-16 06:59:38 | ||||||||||
11. |
8182 |
CIURA Jakub | Brzesko / Brzesko (POL) | 1981 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
12. |
ŁUSZCZ Katarzyna | Roweromania Sanok / Bukowsko (POL) | 1983 |
2019-03-19 17:01:52 | ||||||||||
13. |
ŁUSZCZ Czesław | Roweromania Sanok / Bukowsko (POL) | 1976 |
2019-03-19 17:06:44 | ||||||||||
14. |
PISKORSKI Karol | Roztocze Cycling Team / Zamość (POL) | 1958 |
2019-03-21 14:06:22 | TAK | |||||||||
15. |
JACHOREK Mirosław | Roztocze Cycling Team / Zamość (POL) | 1980 |
2019-03-22 08:47:36 | ||||||||||
16. |
PIETRZYK Mariusz | / Kraków (POL) | 1977 |
2019-03-24 18:01:57 | ||||||||||
17. |
GERLACH Piotr | Nowy Styl Group Cycling Team / Krosno (POL) | 1980 |
2019-03-27 07:40:59 | ||||||||||
18. |
SZCZYPIŃSKI Maciej | / Krosno (POL) | 1979 |
2019-03-27 09:34:05 | ||||||||||
19. |
GUZIK Krzysztof | Nowy Styl Group Cycling Team / Krosno (POL) | 1980 |
2019-03-27 13:39:53 | ||||||||||
20. |
WRÓBEL Bartłomiej | Krak-Mix Kraków / Radziszów (POL) | 1981 |
2019-04-01 10:51:47 | ||||||||||
21. |
SOSZYNSKI Pawel | brak / Warszawa (POL) | 1984 |
2019-04-05 05:17:42 | TAK | |||||||||
22. |
SZWARC Wacław | 72D ROWMIX JAVA TEAM / SKAWINA (POL) | 1959 |
4 | 2019-04-15 22:53:03 | TAK | ||||||||
23. |
4364 |
GRZEŚ Paweł | Team Robinson / Warszawa (POL) | 1988 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
24. |
4319 |
ADAMIEC Norbert | / Kraków (POL) | 1984 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
25. |
4331 |
Ostrowski Bogusław | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1963 |
2 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
26. |
4394 |
KASPRZAK Radosław | / Gdynia (POL) | 1972 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
27. |
4337 |
ZAWIŁA Paweł | Baran Cycling Team / Stryszów (POL) | 1979 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
28. |
4359 |
ELWART Krzysztof | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Luszowice (POL) | 1994 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
29. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-01 16:52:20 | ||||||||||
30. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-02 00:55:19 | ||||||||||
31. |
4333 |
FETLER Bartosz | Rowerowy Bytom-Rowerek / Mysłowice (POL) | 1981 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
32. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-03 00:46:36 | ||||||||||
33. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-04 00:54:34 | ||||||||||
34. |
4340 |
NIEDZWIECKI Tomasz | Reanimacja Rowerowa Team / Zbylitowska Góra (POL) | 1984 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
35. |
4395 |
GĄGAŁA Artur | ASE Trek Gdynia / Oslo (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
36. |
4330 |
PIECHÓWKA Ryszard | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Jaworzno (POL) | 1961 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
37. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-05 01:17:35 | ||||||||||
38. |
4321 |
LIGĘSKA Krzysztof | KSPO Dentinea 1A / Bolechowice (POL) | 1977 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
39. |
4327 |
BIAŁOŃCZYK Jarosław | MTB Krynica-Zdrój / Tylicz (POL) | 1976 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
40. |
8222 |
CZAPLA Michał | AGROCHEST TEAM / SZCZAWNO ZDRÓJ (POL) | 1994 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
41. |
4341 |
KUSYK Marcin | ENDURO 69 / Kraków (POL) | 1982 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
42. |
4336 |
MYSIAK Janusz | Baran Cycling Team / LUBARTÓW (POL) | 1958 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | TAK | |||||
43. |
4342 |
PILUJSKI Rafał | ENDURO 69 / Kraków (POL) | 1982 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
44. |
4320 |
CHRZĄSZCZ Paweł | KSPO Dentinea 1A / Kraków (POL) | 1985 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
45. |
4338 |
POWROŹNIK Paweł | Baran Cycling Team / Andrychów (POL) | 1978 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
46. |
4328 |
DOŁŻYCKI Paweł | Żbik-Komańcza / Komańcza (POL) | 1993 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
47. |
4332 |
BADURA Roman | Rowerowy Bytom-Rowerek / Bytom (POL) | 1970 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
48. |
4314 |
SZAFRANIEC Adam | SCS OSOZ Racing Team / Kraków (POL) | 1980 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
49. |
4347 |
KUCEWICZ Michał | CST 7R MTB Team / Bytom (POL) | 1987 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
50. |
4382 |
WOŁOSIUK Jarosław | CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL) | 1989 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
51. |
3270 |
CHMIELARCZYK JACEK | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1978 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
52. |
4334 |
PABICH Paweł | Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL) | 1980 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
53. |
4360 |
KUŚKA Adam | Jankowice / Jankowice (POL) | 1984 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
54. |
4324 |
ZAWADZKI Aleksander | ENERGO NAWIGATOR / Bibice (POL) | 1957 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
55. |
4350 |
PAZYNA Izabela | KOMOBIKE SCOTT / Warszawa (POL) | 1981 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
56. |
WOŁOSIUK Jarosław | CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL) | 1989 |
2019-05-09 10:50:10 | ||||||||||
57. |
OSTROWSKI Bogusław | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1963 |
2019-05-24 11:29:46 | ||||||||||
58. |
WOŹNIAK Jan | MyBike / Warszawa (POL) | 1964 |
2019-05-31 14:03:00 | ||||||||||
59. |
PABICH Paweł | Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL) | 1980 |
2019-06-03 10:02:31 | ||||||||||
60. |
MROWIEC Kamil | BIKE SALON TEAM / Warszawa (POL) | 1976 |
2019-06-04 07:21:58 | TAK | |||||||||
61. |
4366 |
LEVIN EVGENY | xc-kaliningrad team / Kaliningrad, Russia (RUS) | 1985 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
62. |
4335 |
WAJZER Ania | Sengam Sport Racing Team / Zawiercie (POL) | 1992 |
5 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
63. |
4362 |
MROŻEWSKI Krzysztof | MyBike / Warszawa (POL) | 1960 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
64. |
4370 |
ADAMEK Michał | / Warszawa (POL) | 1982 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
65. |
4368 |
RADZISZEWSKA Katarzyna | MCP Bike Team / Warszawa (POL) | 1991 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
66. |
BAR Wieslaw | / Warszawa (POL) | 1970 |
2019-06-10 11:08:06 | ||||||||||
67. |
4369 |
STANIAK Mariusz | INTERCARS SONIC BIKE TEAM / Warszawa (POL) | 2000 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
68. |
CHROBAK Tomasz | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1979 |
2019-06-11 09:02:50 | ||||||||||
69. |
4363 |
RAJCZYK Patrycjusz | PATNET TEAM / Warszawa (POL) | 1974 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
70. |
SZEWCZYK Weronika | / SANOK (POL) | 1990 |
2019-06-11 15:42:50 | ||||||||||
71. |
MYSIAK Janusz | Baran Cycling Team / LUBARTÓW (POL) | 1958 |
2019-06-12 12:01:31 | ||||||||||
72. |
8340 |
LEDWOROWSKI Paweł | / (POL) | 1957 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
73. |
8337 |
BICKA Ilona | Warszawa / (POL) | 1979 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
74. |
8336 |
KRAJEWSKI Marek | Warszawa / (POL) | 1954 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
75. |
8335 |
SOMOW Dariusz | IGT MTB Team / (POL) | 1962 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
76. |
8334 |
SOMOW Norbert | IGT MTB Team / (POL) | 1973 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
77. |
8333 |
GEMBAŁA Wojciech | Toruń / (POL) | 1960 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
78. |
8332 |
MISLOWSKI Paweł | Warszawa / (POL) | 1988 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
79. |
8331 |
LENARCZYK Andrzej | Warszawa / (POL) | 1988 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
80. |
8326 |
BARTOSIAK - semków paweł | / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
81. |
8325 |
ŚMIECHURSKI Robert | / (POL) | 1966 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
82. |
8322 |
ŚWIDERSKI Tomasz | Warszawa / (POL) | 1973 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
83. |
8321 |
DYBEK Jarosław | Warszawa / (POL) | 1968 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
84. |
8319 |
MIĘTKIEWICZ Jacek | Chrzanów / (POL) | 1978 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
85. |
8317 |
SMOCIK Sławomir | Warszawa / (POL) | 1964 |
6 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
86. |
8309 |
BANASZEK Grzegorz | Warszawa / (POL) | 1981 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
87. |
8308 |
GAWRYSIAK Maciej | Warszawa / (POL) | 1967 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
88. |
8303 |
SELIGA Przemysław | Warszawa / (POL) | 1975 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
89. |
PIECHÓWKA Ryszard | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Jaworzno (POL) | 1961 |
2019-06-21 15:59:07 | ||||||||||
90. |
OSTROWSKI Bogusław | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1963 |
2019-06-21 16:20:46 | ||||||||||
91. |
PIECHÓWKA Ryszard | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Jaworzno (POL) | 1961 |
2019-06-21 16:20:54 | ||||||||||
92. |
4373 |
KULESZA Jacek | Kulesza Samochody Luksusowe / Gdynia (POL) | 1968 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
93. |
4392 |
CYWIŃSKA Ewelina | MajBIKE Team / Rumia (POL) | 1985 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
94. |
4389 |
BRZEZIŃSKI Artur | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1987 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
95. |
4386 |
ZŁOMAŃCZUK Michał | PRG / Straszyn (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
96. |
4374 |
FRYDRYCHOWICZ Jacek | XTrack.com / Gdansk (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
97. |
4391 |
HOPPE Mateusz | Sopocki Klub Żeglarski / Gdansk (POL) | 1991 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
98. |
4377 |
brzeziński Arek | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1992 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
99. |
4388 |
KAMIŃSKI Piotr | KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL) | 2001 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
100. |
KULESZA Jacek | Korona -Auto / Gdynia (POL) | 1968 |
2019-07-03 15:25:15 | ||||||||||
101. |
4380 |
BOGDZIEWICZ Michał | Apteka Gemini Team / Gdańsk (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
102. |
GRABARA Adam | Movlink Bike Team / Piotrków Trybunalski (POL) | 1974 |
2019-07-04 12:58:00 | ||||||||||
103. |
8418 |
SADOWSKI Robert | Gdańsk / (POL) | 1982 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
104. |
8417 |
TYGIELSKI Mateusz | Gdańsk / (POL) | 1995 |
9 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
105. |
8397 |
KRON Wojciech | CRYOSPACE OLSZTYN / (POL) | 1983 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
106. |
8378 |
SYKUŁA Jakub | BST / (POL) | 2001 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
107. |
8373 |
RYZA Adam | Gdańsk / (POL) | 1977 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
108. |
8371 |
BIELOWICZ Marek | Gdynia / (POL) | 1979 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
109. |
8363 |
KISELEV Iurii | Kaliningrad / (POL) | 1966 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
110. |
8362 |
DONOMAREVA Taisiia | / (POL) | 1983 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
111. |
8358 |
REDDIG Krzysztof | Gdynia / (POL) | 1973 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
112. |
8357 |
WESOŁOWSKI Artur | / (POL) | 1973 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
113. |
8355 |
PRZESTRZELSKI Piotr | BST-Banach Sport Team / (POL) | 1973 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
114. |
8348 |
ZDROJEWSKI Mateusz | Gdańsk / (POL) | 1988 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
115. |
8347 |
GLAAS Bartłomiej | / (POL) | 1978 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
116. |
8344 |
ZARZYCKI Arkadiusz | Apteka Gemini Team / (POL) | 1979 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
117. |
8343 |
KLAWA Tomasz | Diverse Extreme Team / (POL) | 1984 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
118. |
4396 |
GRABARA Adam | Piotrków Trybunalski / (POL) | 1974 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
119. |
4383 |
MICHNOWSKI Jakub | WKK Warszawski Klub Kolarski / (POL) | 1998 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
120. |
4376 |
KOBIELA Marcin | Rowersi Cycling Team / (POL) | 1992 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
121. |
GAWRON Stanislaw | Rowerowy Bytom-Rowerek / Bytom (POL) | 1965 |
2019-07-17 16:09:57 | ||||||||||
122. |
OSTROWSKI Bogusław | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1963 |
2019-07-22 15:31:34 | ||||||||||
123. |
DOMINIK Lukasz | / Rudniki (POL) | 1986 |
2019-08-07 21:31:11 | ||||||||||
124. |
MYSIAK Janusz | / LUBARTÓW (POL) | 1958 |
2019-08-10 09:41:31 | ||||||||||
125. |
WAŃCOWIAT Jakub | Baszta Bikesport Lesko / Zagórz (POL) | 2000 |
2019-08-24 22:51:40 | ||||||||||
126. |
PAŃKO Łukasz | / Lublin (POL) | 1977 |
2019-08-28 09:02:09 | ||||||||||
127. |
WOJTKIEWICZ Jarosław | RYŚ KARPATY / PODKOWA LEŚNA (POL) | 1968 |
2019-08-28 22:07:42 | TAK | |||||||||
128. |
RUDNICKI Tomasz | Axel Sport STAL Rzeszów / Rzeszów (POL) | 1975 |
2019-09-02 13:26:07 | ||||||||||
129. |
KRZESIŃSKI Zbigniew | Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL) | 1994 |
2019-09-02 20:48:48 | ||||||||||
130. |
KRZESIŃSKI Zbigniew | Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL) | 1994 |
2019-09-02 20:54:53 | ||||||||||
131. |
KRZESIŃSKI Zbigniew | Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL) | 1994 |
2019-09-02 20:59:26 | ||||||||||
132. |
ORZEŁ Grzegorz | ETI LKKG / Motycz (POL) | 1981 |
2019-09-04 11:07:59 | TAK | |||||||||
133. |
OSEK Dariusz | metrobikes.pl / Lublin (POL) | 1978 |
2019-09-05 11:32:30 | TAK | |||||||||
134. |
MUSIAŁOWSKI Marcin | Bieszczadzki Park Narodowy / Lutowiska (POL) | 1976 |
2019-09-07 12:40:33 | ||||||||||
135. |
TARARUJ Edyta | Team PKO Bank Polski / Warszawa (POL) | 1978 |
2019-09-09 16:32:27 | ||||||||||
136. |
KOZAK Artur | BSK Miód Kozacki / Kozaki (POL) | 1987 |
2019-09-12 11:25:51 | ||||||||||
137. |
KOZAK Tadeusz | BSK Miód Kozacki / Kozaki (POL) | 1959 |
2019-09-12 11:29:33 | ||||||||||
138. |
KOMOROWSKA Katarzyna | / WARSZAWA (POL) | 1971 |
2019-09-12 12:33:27 | ||||||||||
139. |
MASTAJ Bartłomiej | / Krosno (POL) | 1984 |
2019-09-15 10:10:06 | ||||||||||
140. |
BIENIEK Pawel | Bieniek Team / Aylesbury (POL) | 1968 |
2019-09-16 22:58:29 | TAK | |||||||||
141. |
MACEK Karol | Synergry Racing Team / Frysztak (POL) | 1993 |
2019-09-17 10:13:31 | TAK | |||||||||
142. |
POLAKIEWICZ Jacek | Baszta Bikesport Lesko / Lesko (POL) | 1965 |
2019-09-18 09:41:02 | ||||||||||
143. |
POLAKIEWICZ Jakub | Baszta Bikesport Lesko / Lesko (POL) | 2000 |
2019-09-18 09:45:20 | ||||||||||
144. |
WACŁAWSKI Bartosz | Team PKO Bank Polski / Wilcza Góra (POL) | 1977 |
2019-09-18 12:14:20 | ||||||||||
145. |
MAZURKIEWICZ Piotr | PKO Leasing / Rzeszów (POL) | 1974 |
2019-09-18 23:05:37 | ||||||||||
146. |
STAWARZ Piotr | / Kraków (POL) | 1971 |
2019-09-18 23:16:53 | TAK | |||||||||
147. |
GÓRSKI Sebastian | NFS Bike Team / Rzeszów (POL) | 1989 |
2019-09-19 08:39:57 | ||||||||||
148. |
SYCZ Łukasz | / PRZEMYŚL (POL) | 1992 |
2019-09-19 11:20:19 | ||||||||||
149. |
ZUREL Michał | Cykliści Rypin / Rypin (POL) | 1979 |
2019-09-24 19:04:20 |
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | |||
1. |
8208 |
BANACH Ryszard | BST-Banachbrothers / Gdansk (POL) | 1953 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
2. |
8076 |
CACKO Kacper | COZMOBIKE TEAM / Warszawa (POL) | 1988 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
3. |
8393 |
LEWIŃSKI Marcin | MajBIKE Team / Reda (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
4. |
8257 |
BIESAGA Tomasz | T&M / Rychnowy (POL) | 1967 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
5. |
8168 |
PŁUSA Szczepan | Starachowice / Starachowice (POL) | 1962 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
6. |
8238 |
CZAJKA Wojciech | AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) | 1975 |
2 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | TAK | |||||
7. |
8327 |
MROCZKOWSKI Mirosław | ZDM-zerwani z łańcucha / Warszawa (POL) | 1950 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
8. |
8364 |
ROGOWSKI Jacek | KSR Kościerzyna / Kościerzyna (POL) | 1971 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
9. |
WITKOWSKI Maurycy | Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL) | 1998 |
2019-07-24 07:15:34 | TAK | |||||||||
10. |
MROZIK Andrzej | / Bydgoszcz (POL) | 1972 |
2019-08-02 20:09:25 | TAK | |||||||||
11. |
KRUPA Andrzej | Body I Coach / Gdańsk (POL) | 1952 |
2019-08-18 22:24:12 | TAK | |||||||||
12. |
SKAWIŃSKI Tomasz | NEXUS Team / Gdynia (POL) | 1971 |
2019-09-23 13:22:15 | TAK | |||||||||
13. |
SYPNIEWSKI Mariusz | GK STG / Koteże (POL) | 1964 |
2019-09-23 16:33:23 | TAK | |||||||||
14. |
STRZECKI Piotr | Nypel / Dębogórze (POL) | 1971 |
2019-09-23 16:43:12 | TAK | |||||||||
15. |
KAMIŃSKI Piotr | KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL) | 2001 |
2019-09-24 19:59:27 | TAK | |||||||||
16. |
GLAAS Bartłomiej | NEXUS Gdynia / GDAŃSK (POL) | 1978 |
2019-09-24 20:30:28 | TAK | |||||||||
17. |
ZUREL Michał | Cykliści Rypin / Rypin (POL) | 1979 |
2019-09-25 19:14:58 | TAK | |||||||||
18. |
PETKA Arek | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1992 |
2019-09-25 20:11:33 | TAK | |||||||||
19. |
8401 |
CHAŁUPA Paweł | wadowice / Wadowice (POL) | 1981 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
20. |
8072 |
OBARZANOWSKI Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1978 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
21. |
8181 |
ZIMOŃSKI Bartosz | Myszków / Myszków (POL) | 1990 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
22. |
8132 |
LUCHOWSKI Bartłomiej | Kraków / Kraków (POL) | 1990 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
23. |
8082 |
CHRZANOWSKI Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1990 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
24. |
8098 |
BICZEWSKI Arkadiusz | KSPO Dentinea 1A / Kraków (POL) | 1986 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
25. |
8137 |
TYNIEC Marek | UKS ZAWOJAK / Kraków (POL) | 1982 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
26. |
8138 |
WYSZYŃSKA-TYNIEC Marianna | UKS ZAWOJAK / kraków (POL) | 1982 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
27. |
8114 |
PLESNAR Jacek | ABB Bike Team / Kraków (POL) | 1984 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
28. |
8193 |
ŚWIĄTKOWSKI Sebastian | Jastrzębie Zdrój / Jastrzębie Zdrój (POL) | 1986 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
29. |
8146 |
KANIA Tomasz | ITMBW KRAKÓW / Kraków (POL) | 1988 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
30. |
8244 |
SOŁTYS Wojciech | Kraków / Kraków (POL) | 2002 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
31. |
KAMIŃSKA Marta | NEXUS Team / Gdańsk (POL) | 1980 |
2019-03-09 23:22:47 | ||||||||||
32. |
GOGULSKI Grzegorz | Toruń / Toruń (POL) | 1971 |
2019-03-10 09:58:06 | ||||||||||
33. |
8130 |
RUTKOWSKI Karol | Kraków / Kraków (POL) | 1996 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
34. |
8046 |
RUBTSOV VIKTOR | Kaliningrad / KALININGRAD (RUS) | 1948 |
5 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
35. |
FIBA Rafał | / Kraków (POL) | 1996 |
2019-03-14 16:16:26 | ||||||||||
36. |
2720 |
PYRKA Leszek | Gdańsk / Warszawa (POL) | 1993 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
37. |
8242 |
SOŁTYSIAK Jacek | HH / Sieborowice (POL) | 1973 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
38. |
NALEPA Marcin | / Kraków (POL) | 1979 |
2019-03-15 11:45:31 | ||||||||||
39. |
8139 |
NALEPA Marcin | Kraków / Kraków (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
40. |
8313 |
FERENC Jerzy | Busko Zdrój / Busko Zdrój (POL) | 1960 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
41. |
8312 |
FERENC Dominik | Warszawa / Warszawa (POL) | 1986 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
42. |
PALEŃ Dawid | brak / Kraków (POL) | 1996 |
2019-03-17 17:09:30 | ||||||||||
43. |
8124 |
OBERWAN Marek | Panfotograf.eu / Kraków (POL) | 1980 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
44. |
8271 |
FORYCIARZ Artur | BIKEPASS TEAM / Kraków (POL) | 1979 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
45. |
8044 |
SKWARCZEŃSKI Jan | / Bolechowice (POL) | 2001 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
46. |
JACHOREK Mirosław | Roztocze Cycling Team / Zamość (POL) | 1980 |
2019-03-21 12:13:25 | ||||||||||
47. |
8148 |
SKIBIŃSKI Dawid | Kraków / Kraków (POL) | 1987 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
48. |
8210 |
CRUZ Jose | Calabaza's Cycling Club / Krakow (ESP) | 1988 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
49. |
8262 |
SROKA Klaudia | Sułkowice / Sułkowice (POL) | 2001 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
50. |
8293 |
WRONA Alicja | Kraków / Kraków (POL) | 2002 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
51. |
NIZIURSKI Michał | / Kraków (POL) | 1973 |
2019-03-24 20:58:42 | ||||||||||
52. |
8129 |
RICOUR Patrice | Kraków / Kraków (FRA) | 1969 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
53. |
8063 |
SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ Konrad | ChNR Kraków / Krakow (POL) | 1978 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
54. |
8096 |
NIELEPIEC Artur | Kraków / Kraków (POL) | 1980 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
55. |
8228 |
KORNELUK Rafał | Wieliczka / WIELICZKA (POL) | 1978 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
56. |
8177 |
BLAZY Sławosz | Rybnik / Rybnik (POL) | 1982 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
57. |
BAŁAZY Robert | UlanyPro / Gdańsk (POL) | 1999 |
2019-03-30 11:14:46 | ||||||||||
58. |
8199 |
DOMżALSKI Zbigniew | ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM / Ruda Śląska (POL) | 1959 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
59. |
WRÓBEL Bartłomiej | Krak-Mix Kraków / Radziszów (POL) | 1981 |
2019-04-01 10:16:31 | ||||||||||
60. |
8104 |
JĘDRYS Arkadiusz | Krak-Mix Kraków / KRAKÓW (POL) | 1971 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
61. |
304 |
FIBA Rafał | Będzin / Kraków (POL) | 1996 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
62. |
8108 |
GZYL Mateusz | Kraków / Kraków (POL) | 1980 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
63. |
WRONA Alicja | / Kraków (POL) | 2002 |
2019-04-05 19:30:13 | ||||||||||
64. |
8295 |
ROMANOWSKI Mateusz | Kraków / Kraków (POL) | 1957 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
65. |
WRONA Alicja | / Kraków (POL) | 2002 |
2 | 2019-04-05 19:51:01 | TAK | ||||||||
66. |
ŁANOSZKA Wojciech | / Nowy Sącz (POL) | 1972 |
2 | 2019-04-07 08:56:23 | TAK | ||||||||
67. |
8123 |
KNAPCZYK Marcin | Kraków / Kraków (POL) | 1975 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
68. |
8103 |
LENART Paweł | Warszawa / Warszawa (POL) | 1987 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
69. |
8134 |
MALYSKA Pawel | Kraków / Krakow (POL) | 1975 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
70. |
8227 |
WITKOWSKI Maciej | Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1982 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
71. |
8351 |
ADAMOWSKI Grzegorz | Beyond Reach MTB Racing Team / Gdańsk (POL) | 1984 |
5 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
72. |
8388 |
FILIKS-JANUSZKO Adriana | Beyond Reach MTB Racing Team / Krynica Morska (POL) | 1989 |
5 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
73. |
8135 |
PALUSIŃSKI Bartosz | Kraków / Kraków (POL) | 1983 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
74. |
8081 |
TWARÓG Marcin | Kraków / Kraków (POL) | 1989 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
75. |
4329 |
SZWARC Marcin | Skawina / Gdansk (POL) | 1984 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
76. |
8122 |
GODZIK Dawid | Wieliczka / Wieliczka (POL) | 1992 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
77. |
8284 |
LEŚNIK Tomasz | Wieliczka / Wieliczka (POL) | 1987 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
78. |
8200 |
NIZIURSKI Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1973 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
79. |
8056 |
BIELECKI Paweł | Motorola Bike Team / Brzoskwinia (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
80. |
RAJCZYK Patrycjusz | PATNET TEAM / Warszawa (POL) | 1974 |
2019-04-15 18:45:29 | ||||||||||
81. |
MAJKA Magdalena | BODYICOACH TEAM / RACIECHOWICE (POL) | 1997 |
2019-04-17 18:46:42 | ||||||||||
82. |
8050 |
KARAŚ Maciej | / Żywiec (POL) | 1995 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
83. |
8269 |
KISIECKI Damian | NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Katowice (POL) | 1982 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
84. |
8264 |
GOMÓŁKA Bartosz | NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Mysłowice (POL) | 1980 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
85. |
8127 |
GRONDAL Tomasz | METABO TORA BIKE / Leszno (POL) | 1987 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
86. |
302 |
GRUDKA Krzysztof | Karczemki / Kraków (POL) | 1986 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
87. |
8118 |
MALARZ Marek | Kraków / Krakow (POL) | 1958 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
88. |
8211 |
SUPRYK Bartosz | AGR Welodrom / Parzniew (POL) | 1981 |
2 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
89. |
8272 |
AUGUSTYN Piotr | Nidec all for dreams / Kraków (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
90. |
8126 |
SASAK Łukasz | Międzymiastowi MTB / Tarnowskie Góry (POL) | 1990 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
91. |
BRZOZOWSKA Justyna | / Warszawa (POL) | 1976 |
2019-04-21 12:00:19 | ||||||||||
92. |
8180 |
ŚLEDZIONA Marek | Road-Racing.Pl / Ruszów (POL) | 1974 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
93. |
RACINOWSKI Łukasz | brak / Warszawa (POL) | 1982 |
2019-04-21 19:25:55 | TAK | |||||||||
94. |
8078 |
MOREK Tomasz | Jaśkowiwice / Jaśkowice (POL) | 1990 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
95. |
8256 |
JANISZEWSKI Wojciech | TriWise / Kraków (POL) | 1988 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
96. |
8184 |
zawadzki Marek | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL) | 1984 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
97. |
8105 |
TARNAWSKI Józef | Astris.pl / Kraków (POL) | 1964 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
98. |
KORNELUK Rafał | / WIELICZKA (POL) | 1978 |
3 | 2019-04-24 20:21:58 | TAK | ||||||||
99. |
8183 |
PALKA Dariusz | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL) | 1984 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
100. |
3245 |
MAŁOCHA Jan | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Alwernia (POL) | 1956 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
101. |
8209 |
FUDALI Marcin | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / CHRZANÓW (POL) | 1975 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
102. |
8131 |
KOPTA Rafał | Vario Bike team / KRAKÓW (POL) | 1974 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
103. |
8187 |
DYBAŁ Jakub | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Wygiełzów (POL) | 2003 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
104. |
8079 |
BIEGUS Tomasz | LISZKI / LISZKI (POL) | 1983 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
105. |
8128 |
NEPOROZHNII Dmytro | Motorola Bike Team / Krakow (UKR) | 1985 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
106. |
KOPKOWICZ Piotr | Motorola Bike Team / Skawina (POL) | 1983 |
2019-04-26 15:53:10 | ||||||||||
107. |
WINIARCZYK Michal | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanow (POL) | 1980 |
2019-04-26 20:08:26 | ||||||||||
108. |
8186 |
GREGORCZYK Cezary | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Żarki (POL) | 1971 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
109. |
8185 |
MIĘTKIEWICZ Katarzyna | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1980 |
5 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
110. |
MIĘTKIEWICZ Katarzyna | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1980 |
2019-04-27 19:53:40 | ||||||||||
111. |
8241 |
RZEPKA Rafał | NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Mysłowice (POL) | 1979 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
112. |
8071 |
JASTRZĘBSKI Rafał | Kraków / Kraków (POL) | 1996 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
113. |
8301 |
KWIECIEŃ Arek | Skundlony.pl / Vege Runners / Kraków (POL) | 1976 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
114. |
ZARĘBSKI Jacek | Copycabana / Katowice (POL) | 1980 |
2019-04-28 20:10:24 | ||||||||||
115. |
8299 |
PISZCZEK Krzysztof | Rzezawa / Rzezawa (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
116. |
8214 |
FILIPEK Kamil | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1999 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
117. |
8402 |
KALISZ Tomasz | Niepołomice / Niepoomice (POL) | 1983 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
118. |
8236 |
ZAGÓRSKI Rafał | Wilczy Pakt / Zawiercie (POL) | 1986 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
119. |
8074 |
GODULA Paweł | Bikeholicy Kraków / Kraków (POL) | 1961 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
120. |
8133 |
SENIUTA Rafał | Kraków / Kraków (POL) | 1984 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
121. |
8140 |
JEDYNAK Marek | PORMAT / KRAKÓW (POL) | 1981 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
122. |
2684 |
SZCZAWIŃSKI Sławomir | Terra Lubavia / Lubawa (POL) | 1970 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
123. |
8158 |
BOŻYK Mateusz | Kraków / Kraków (POL) | 1985 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
124. |
8283 |
GUMULARZ Mirosław | Gumularz&Gumularz / Kraków (POL) | 1986 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
125. |
8178 |
DYLONG Rafał | Opel Active Team / Zabrze (POL) | 1974 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
126. |
8245 |
ERONIN Mikhail | Kaliningrad / kaliningrad (RUS) | 1959 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
127. |
POZNAŃSKI Tomasz | happy TRI friends / Kraków (POL) | 1972 |
3 | 2019-05-01 00:15:08 | TAK | ||||||||
128. |
8156 |
KURMAN Tomasz | Kraków / Kraków (POL) | 1982 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
129. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
3 | 2019-05-01 21:32:44 | TAK | ||||||||
130. |
8247 |
ŁOPATKA Krystian | Żywiec / Żywiec (POL) | 1983 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
131. |
8048 |
BORATYN Arkadiusz | Vario Bike team / Koźmice Małe (POL) | 1988 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
132. |
8204 |
JANECZEK Robert | Rowerowy Bytom-Rowerek / Radzionków (POL) | 1976 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
133. |
8233 |
ZINOVIEV Artem | Kraków / Kraków (UKR) | 1985 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
134. |
8288 |
PTAK Tomasz | Czasnarower.pl / Bielany Wrocławskie (POL) | 1978 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
135. |
8163 |
ADAMCZYK Jacek | MTB Krynica-Zdrój / Krynica-Zdrój (POL) | 1967 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
136. |
8053 |
OSTROWSKI Maciej | VW International Bike Team / Kraków (POL) | 1986 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
137. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-03 00:46:36 | ||||||||||
138. |
NALEPA Marcin | / Kraków (POL) | 1979 |
2019-05-03 14:20:05 | ||||||||||
139. |
8084 |
PTASZEK Grzegorz | Kraków / Kraków (POL) | 1978 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
140. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-04 00:54:34 | ||||||||||
141. |
8248 |
PODCHUL Krzysztof | Katowice / Katowice (POL) | 1979 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
142. |
8231 |
HOFFMAN Maciek | Kraków / Kraków (POL) | 1979 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
143. |
8192 |
ŻYREK Grzegorz | Bielsko Biała / Bielsko-Biała (POL) | 1976 |
5 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
144. |
8255 |
WIDLARZ Sebastian | BIGOS TEAM / Tomice (POL) | 1977 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
145. |
8254 |
KASPEREK Slawomir | BIGOS TEAM / Chocznia (POL) | 1976 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
146. |
8225 |
CICHOŃ Sławomir | Brzezie / Brzezie (POL) | 1982 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
147. |
ZINOVIEV Artem | / Kraków (UKR) | 1985 |
2019-05-05 01:17:35 | ||||||||||
148. |
3301 |
ŚMIGLA Wojciech | Tkkf Myślenice Ukleina / Myślenice (POL) | 1975 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
149. |
STASZEL Stefania | brak / Nowy Targ (POL) | 1994 |
2019-05-05 11:08:16 | ||||||||||
150. |
8101 |
HOFFMANN Jan | Modlniczka / Modlniczka (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
151. |
8232 |
WOROSZ Krzysztof | Ujazd / Ujazd (POL) | 1985 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
152. |
8258 |
STASIŃSKI Dawid | Pręczów / Preczów (POL) | 2001 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
153. |
8297 |
ŁUCZAK Ireneusz | EC ENGINEERING / Michałowice (POL) | 1975 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
154. |
8216 |
SZCZEPINA Krzysztof | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Płaza (POL) | 1964 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
155. |
8223 |
CIASTOŃ Marek | BIKE ATELIER TEAM / Wojkowice (POL) | 1961 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
156. |
3123 |
PAŁKA Maciej | Borek Szlachecki / Borek Szlachecki (POL) | 1977 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
157. |
8066 |
ZAJĄC Wacław | ABB Bike Team / Kraków (POL) | 1984 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | TAK | ||||||
158. |
8276 |
RADCZUK Daria | Polar Team / Krakow (POL) | 1986 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
159. |
8237 |
KANONICZAK Mateusz | AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) | 1989 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
160. |
KANONICZAK Mateusz | AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) | 1989 |
2019-05-06 11:14:02 | ||||||||||
161. |
8061 |
KORZENIOWSKI Marcin | AGROCHEST TEAM / Kraków (POL) | 1980 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
162. |
8194 |
DĘBEK Krystian | TOMAZI BIKE TEAM / Jastrzębie Zdrój (POL) | 1978 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
163. |
3321 |
LASZCZYK Mateusz | AGROCHEST TEAM / Sulejów (POL) | 1994 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
164. |
8090 |
OBRAł Łukasz | www.prawo-porady.pl / Kraków (POL) | 1976 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
165. |
8169 |
WOJTACHA Kacper | CYCLO TRENER TEAM / Kraków (POL) | 2000 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
166. |
8224 |
SITKO Stanisław | Olkusz / Olkusz (POL) | 1955 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
167. |
8065 |
TERKA Marcin | CREADIS / Kraków (POL) | 1990 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
168. |
KRÓWCZYŃSKI Łukasz | brak / Kraków (POL) | 1982 |
4 | 2019-05-06 16:43:09 | TAK | ||||||||
169. |
8091 |
KRÓWCZYŃSKI Łukasz | brak / Kraków (POL) | 1982 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
170. |
8205 |
CABAŁA Dominik | Nowy Sącz / Nowy Sącz (POL) | 1984 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
171. |
8147 |
KOSZOREK Bartosz | Kraków / Kraków (POL) | 1983 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
172. |
8226 |
TRZASKA Marcin | PARA-PRO-TEAM / Morawica (POL) | 1983 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
173. |
8203 |
JAŁOWIK Michał | Kraków / Krakow (POL) | 1986 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
174. |
8274 |
KALICKI Łukasz | Uzaby / Filipowice (POL) | 1982 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
175. |
8285 |
KUPIS Michał | Kraków / Krakow (POL) | 1980 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
176. |
8115 |
STANUSZEK Marcin | 72D ROWMIX JAVA TEAM / Brzesko (POL) | 1984 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
177. |
8112 |
ŻUREK Jakub | 72D ROWMIX JAVA TEAM / Kraków (POL) | 2002 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
178. |
8190 |
SPOREK Daniel | Kraków / Kraków (POL) | 2003 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
179. |
3110 |
KLUPA Dariusz | Daro bike MTB / Kraków (POL) | 1968 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
180. |
8069 |
KAŃKOWSKI Michał | / Kraków (POL) | 1989 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
181. |
8043 |
ZIĘTEK Marcin | EPKK / Kraków (POL) | 1984 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
182. |
8263 |
KWIATEK Michał | CST 7R MTB Team / Nawojowa Góra (POL) | 2001 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
183. |
300 |
CZYŻEWICZ Grzegorz | Warszawa / Kraków (POL) | 1968 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
184. |
8268 |
CHŁĄD Łukasz | NOVA TRADING ZAKRĘCENI NA STALE / Sosnowiec (POL) | 1983 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
185. |
8052 |
DOERNER Marcus | VW International Bike Team / Abensberg (POL) | 1970 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
186. |
8055 |
RZEGOCIŃSKI Grzegorz | HOR.NET InternetXXL.pl / Kraków (POL) | 1979 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
187. |
8150 |
KALETA Dobromir | K3 service / Kozierów (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
188. |
8113 |
GRZYWA Grzegorz | 72D ROWMIX JAVA TEAM / Czernichow (POL) | 1974 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
189. |
8384 |
GUż Andrzej | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
190. |
8164 |
KRUPA Tomasz | MTB Krynica-Zdrój / NOWY SĄCZ (POL) | 1977 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
191. |
PLESNAR Jacek | ABB Bike Team / Kraków (POL) | 1984 |
4 | 2019-05-07 15:15:48 | TAK | ||||||||
192. |
8188 |
DOŁŻYCKI Mirosław | Żbik-Komańcza / Komańcza (POL) | 1966 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
193. |
8175 |
POMARAŃSKI Kamil | CYCLO TRENER TEAM / Kielce (POL) | 1985 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
194. |
8250 |
BONK Tadeusz | Beer Team / Rybnik (POL) | 1964 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
195. |
8049 |
SIELAńCZYK Kamil | / KRAKÓW (POL) | 1972 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
196. |
8119 |
MARTYŃSKI Kacper | Kraków / Krakow (POL) | 2005 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
197. |
8302 |
GAJOWSKI Bartosz | Piekary Śląskie / Piekary Śląskie (POL) | 1977 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
198. |
8275 |
JARNO Maciej | Mindray Team / Ruda Śląska (POL) | 1983 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
199. |
8218 |
MICHTA Mateusz | Kraków / Kraków (POL) | 1987 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
200. |
8120 |
RÓŻYCKI Krzysztof | Kraków / Kraków (POL) | 1966 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
201. |
8087 |
WYGRZYWALSKI Andrzej | Kraków / KRAKÓW (POL) | 1959 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
202. |
8142 |
PIOTROWSKI Tomasz | CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL) | 1974 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
203. |
8235 |
WIERBILIS Krzysztof | CST 7R MTB Team / Węgrzce Wielkie (POL) | 1959 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
204. |
8060 |
ZIELIŃSKI Miłosz | SIKORSKI Cycles / Kraków (POL) | 1985 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
205. |
8057 |
PIĄTKOWSKA Monika | Motorola Bike Team / Kraków (POL) | 1994 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
206. |
8109 |
KRAWCZYK Andrzej | Rząska / Rząska (POL) | 1961 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
207. |
8107 |
PIECZARKOWSKI Rafał | Krak-Mix Kraków / Kraków (POL) | 1969 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
208. |
8157 |
LASIEWICZ Bartosz | EC ENGINEERING / Zielonki (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
209. |
8141 |
WAWRZYNIAK Sławomir | CRYOSPACE OLSZTYN / Olsztyn (POL) | 1963 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
210. |
8179 |
KOCUR Daniel | Żernica / Żernica (POL) | 1974 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
211. |
ADAMOWSKI Jacek | Adams Family / Warszawa (POL) | 1978 |
2019-05-08 13:55:54 | ||||||||||
212. |
8097 |
ORYSZCZAK Grzegorz | Kraków / Kraków (POL) | 1976 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
213. |
8279 |
KESSLER Szymon | KGT / Kraków (POL) | 2000 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
214. |
8176 |
SAJDAK Piotr | CYCLO TRENER TEAM / Tuchów (POL) | 1992 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
215. |
8252 |
BANYś Jacek | Mindray Team / Zawiercie (POL) | 1974 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
216. |
8294 |
SATOŁA Wojciech | bikeoweprzygody.pl / TOMAR / Wieliczka (POL) | 1982 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
217. |
8197 |
SZEWCZYK Mateusz | Sengam Sport Racing Team / Gdynia (POL) | 1998 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
218. |
8251 |
WALASEK Janusz | Mindray Team / Tarnowskie Góry (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
219. |
8121 |
KOPCIŃSKI Piotr | Kraków / Kraków (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
220. |
3336 |
HOPEK Arkadiusz | Kraków / Kraków (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
221. |
8298 |
PISZCZEK Małgorzata | MMP BOCHNIA / Bochnia (POL) | 1963 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
222. |
8153 |
STĘPSKI Robert | Kraków / Kraków (POL) | 1972 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
223. |
8265 |
PITACH Maciej | CST 7R MTB Team / DĄBROWA GÓRNICZA (POL) | 1987 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
224. |
8152 |
ATłAS Filip | 72D ROWMIX JAVA TEAM / Sosnowiec (POL) | 1998 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
225. |
8259 |
SZEWCZYK Stanisław | Mindray Team / Dąbrowa Górnicza (POL) | 1976 |
8 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
226. |
8278 |
KESSLER Hubert | Kraków / Kraków (POL) | 1998 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
227. |
8286 |
DYDUCH Rafał | Krucafux Cyrchel Team / Kuków (POL) | 1978 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
228. |
8136 |
KYRCZ Łukasz | KBM COMPLEX / Kraków (POL) | 1981 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
229. |
8221 |
KRYŃSKI Łukasz | Grupa Bankietowa / Siepraw (POL) | 1975 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
230. |
GAWRYSZEWSKI Jacek | CENTTYone / Warszawa (POL) | 1971 |
2019-05-20 01:43:19 | ||||||||||
231. |
MAJEWSKI Marek | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL) | 1956 |
2019-05-20 19:58:39 | ||||||||||
232. |
HABAJ Piotr | Norda Active Team / Gdynia (POL) | 1981 |
2019-05-24 19:05:31 | TAK | |||||||||
233. |
2654 |
GESEK Robert | Gdynia / rumia (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
234. |
8385 |
SZYMAŃSKI Artur | LOTOS TEAM / Gdańsk (POL) | 1969 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
235. |
ZWIERKO Łukasz | DAMOVO BIKE TEAM / Warszawa (POL) | 1982 |
2019-05-28 15:52:34 | ||||||||||
236. |
ŁYCZKOWSKA Zuzanna | Warszawa - Wilanów / Warszawa (POL) | 1984 |
2019-06-02 19:02:54 | ||||||||||
237. |
8328 |
FUTYMSKI Mirosław | BSK Miód Kozacki Biłgoraj / Biłgoraj (POL) | 1956 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
238. |
KOLWAS Julian | / Warszawa (POL) | 1988 |
2019-06-03 12:02:18 | ||||||||||
239. |
KAMIŃSKA Marta | NEXUS Team / Gdańsk (POL) | 1980 |
2019-06-03 23:07:26 | TAK | |||||||||
240. |
PRÓCHNICKI Piotr | Ramę Na Ramię / Warszawa (POL) | 1976 |
2019-06-04 06:34:07 | ||||||||||
241. |
8339 |
MOYKOWSKI Aleksander | / Warszawa (POL) | 1984 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
242. |
CHOCHÓŁ Przemysław | / Warszawa (POL) | 1983 |
2019-06-04 15:40:09 | ||||||||||
243. |
8306 |
VLĂDOIU Dagmara | Warszawa / Warszawa (POL) | 1983 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
244. |
8307 |
RUTKOWSKI Sebastian | Drzycim / Drzycim (POL) | 1976 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
245. |
ANDRYS Bartosz | Ramę Na Ramię / Warszawa (POL) | 1976 |
2019-06-05 15:47:42 | ||||||||||
246. |
WILCZYŃSKA Agnieszka | AGH Cycling Team / Kraków (POL) | 1994 |
2019-06-05 18:38:00 | ||||||||||
247. |
8409 |
RADZIEJEWSKI Karol | eimozes / Odargowo (POL) | 1988 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
248. |
8359 |
ROCHOWIAK Mateusz | KROSS STAFF TEAM / Przasnysz (POL) | 1993 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
249. |
GREGORCZYK Cezary | Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM CHRZANÓW / Żarki (POL) | 1971 |
2019-06-08 21:52:03 | ||||||||||
250. |
CZAJKA Wojciech | AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) | 1975 |
2019-06-09 20:24:14 | ||||||||||
251. |
PROSZę WPISAć NAZWISKO Ryszard | / Kraków (POL) | 1957 |
2019-06-10 06:03:54 | TAK | |||||||||
252. |
NOWAK Krzysztof | Chotomów / Chotomów (POL) | 1974 |
2019-06-10 13:05:59 | ||||||||||
253. |
SULEWSKA Dorota | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1981 |
2019-06-10 13:49:15 | ||||||||||
254. |
SIKORA Henryk | / Krakow (POL) | 1969 |
2019-06-10 17:03:29 | TAK | |||||||||
255. |
8314 |
SZOT Maciej | / Warszawa (POL) | 1979 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
256. |
8310 |
SACHARCZUK Paweł | Karczew / Karczew (POL) | 1973 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
257. |
8305 |
SOBIECKI Mateusz | / Moczydłów (POL) | 1991 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
258. |
PRÓCHNICKI Piotr | Ramę Na Ramię / Warszawa (POL) | 1976 |
2019-06-11 01:12:03 | ||||||||||
259. |
8324 |
CIAŚ Przemysław | Józefów / Józefów (POL) | 1974 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
260. |
8320 |
GRAMANN Andrzej | WIELISZEW HERON TEAM / Krubin (POL) | 1949 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
261. |
CIURAJ Tomasz | / Wodzisław Śląski (POL) | 1982 |
2019-06-11 16:13:46 | ||||||||||
262. |
8329 |
PRÓCHNICKI Piotr | Ramę Na Ramię / Warszawa (POL) | 1976 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
263. |
8323 |
PAKULSKA Katarzyna | ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL) | 1991 |
4 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
264. |
8330 |
ZIELIńSKI Dariusz | Ramę Na Ramię / Warszawa (POL) | 1970 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
265. |
KUSHEKOV Kairat | / Warszawa (RUS) | 1989 |
2019-06-12 12:26:50 | ||||||||||
266. |
TETKOWSKI Łukasz | MIO Cycling Team / Warszawa (POL) | 1983 |
2019-06-12 12:31:13 | TAK | |||||||||
267. |
3387 |
WALUK Paweł | / Warszawa (POL) | 1994 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
268. |
BANYś Jacek | Mindray Team / Zawiercie (POL) | 1974 |
2019-06-12 22:30:26 | ||||||||||
269. |
8315 |
SŁAWIŃSKI Bartek | / Warszawa (POL) | 1988 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
270. |
POLISHCHUK Oksana | brak / Warszawa (UKR) | 1995 |
2019-06-13 10:41:47 | ||||||||||
271. |
4371 |
BICKI Artur | Warszawa / (POL) | 1979 |
3 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
272. |
4365 |
KRASUSKI Andrzej | Warszawa / (POL) | 1961 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
273. |
KRYSZEWSKI Wojciech | kryszewski.pl / KOLECZKOWO (POL) | 1971 |
2019-06-19 17:13:00 | TAK | |||||||||
274. |
8400 |
SUPERSON Marcin | EPICENTRUM / Gdynia (POL) | 1991 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
275. |
8366 |
PRZEŹDZIAK Marek | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1963 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
276. |
CIASTOŃ Marek | / Wojkowice (POL) | 1961 |
2019-06-24 07:58:08 | ||||||||||
277. |
BRZEZIŃSKI Artur | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1987 |
2019-06-24 12:31:54 | ||||||||||
278. |
8405 |
BIEDUNKIEWICZ Robert | / Gdynia (POL) | 1972 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
279. |
2716 |
SKAWIŃSKI Tomasz | NEXUS Team / Gdynia (POL) | 1971 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
280. |
PENDRAK Filip | TEAM BEROTU / Zbąszynek (POL) | 1988 |
2019-06-24 18:12:34 | ||||||||||
281. |
8345 |
KUłAKOWSKI Paweł | CISOWIANKA / Gdynia (POL) | 1972 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
282. |
8392 |
JANICKIJANICKI Rafał | Skra Paterek / Bydgoszcz (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
283. |
KRZEMIŃSKI Tomasz | / Bytom (POL) | 1970 |
2019-06-24 22:58:59 | ||||||||||
284. |
8416 |
WOJCISZKE Wojciech | I-Sport / Gdansk (POL) | 1983 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
285. |
8341 |
JĘDRZEJCZUK Tomasz | CISOWIANKA / legionowo (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
286. |
8342 |
BUCZYŃSKI Arkadiusz | VO2max MTB Team / Gdańsk (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
287. |
8361 |
GÓRSKI Maciej | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1985 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
288. |
BRZESKI Adam | Schneider Electric MTB Team / Wejherowo (POL) | 1974 |
2019-06-25 19:52:44 | TAK | |||||||||
289. |
KOZAK Artur | BSK Miód Kozacki / Kozaki (POL) | 1987 |
2019-06-26 10:59:21 | ||||||||||
290. |
8369 |
JAROSIEWICZ Michal | Gdańsk / GDANSK (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
291. |
2739 |
BARZOWSKI Tomasz | Chłapowo / Wejherowo (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
292. |
8377 |
BRUNKE Leszek | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1967 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
293. |
8381 |
CZERNIALIS Rimas | HutchisonPorts Gdynia Team / Rumia (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
294. |
8367 |
GRAJCZAK Adrian | / Gdańsk (POL) | 1988 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
295. |
8395 |
LEWANDOWSKI Paweł | NEVER GIVE UP MTB TEAM GDYNIA / GDYNIA (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
296. |
8396 |
SZEWCZYK Marcin | Ośka Warszawa / Warszawa (POL) | 1984 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
297. |
8352 |
DASIUKIEWICZ Leszek | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1959 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
298. |
8383 |
DEJA Magdalena | BIKE SALON TEAM / Warszawa (POL) | 1987 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
299. |
HENDERSON Adam | / Sheffield (POL) | 1978 |
2019-07-01 08:40:11 | TAK | |||||||||
300. |
8356 |
GOłęBICKI Paweł | Damen-Torus Team / Gdańsk (POL) | 1985 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
301. |
8349 |
BOŃKOWSKI Jarosław | MH Automatyka / Gdańsk (POL) | 1962 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
302. |
8379 |
RZESZUTEK Tomasz | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Sierakowice (POL) | 1998 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
303. |
8350 |
WOLSKI Marek | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1965 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
304. |
8051 |
SIKORA Henryk | / Krakow (POL) | 1969 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
305. |
8370 |
POLUS Piotr | Wysepka Team / Bydgoszcz (POL) | 1990 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
306. |
8346 |
LUDWINIAK Konrad | MH Automatyka / Gdańsk (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
307. |
8365 |
SYKUŁA Marcin | BST-Banach Sport Team / Gdynia (POL) | 1973 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
308. |
8408 |
MROZOWSKI Sławomir | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1984 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
309. |
8390 |
TRZOPEK Grzegorz | Sztajfa Gołaś Bikes / Świecie (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
310. |
8375 |
SUSZKO Aleksander | Cartusia Kartuzy / Rzepnica (POL) | 2002 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
311. |
8368 |
KUCHARSKI Bartosz | Belta Team Gdańsk / Gdynia (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
312. |
8380 |
FIGIEL Piotr | Tuchola / TUCHOLA (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
313. |
8376 |
SOLARSKI Jakub | BST-Banach Sport Team / Gdańsk (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
314. |
8389 |
SATRJAN Iza | AZS Politechnika Gdańska / Borowo (POL) | 1999 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
315. |
8394 |
PASZKUDZKI Krzysztof | KrisArt / gdańsk (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
316. |
8386 |
JAGIEŁŁO Anna | AZS Politechnika Gdańska / Gdańsk (POL) | 1988 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
317. |
8387 |
SOŚNIAK Tomasz | AZS Politechnika Gdańska / Gdańsk (POL) | 1990 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
318. |
8360 |
SZERLA Tomasz | Gościcino / Gościcino (POL) | 1971 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
319. |
4393 |
HANKE Mateusz | Renault Team / (POL) | 1989 |
5 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
320. |
4390 |
KOSMA Marcin | Puck / (POL) | 1974 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
321. |
4381 |
RADNY Dariusz | Gowino / (POL) | 1975 |
3 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
322. |
CZARTORYJSKI Paweł | LPP Team / Gdańsk (POL) | 1990 |
2019-07-30 09:43:52 | ||||||||||
323. |
SIENKIEL Walery | / Rzeszów (POL) | 1971 |
2019-08-10 11:03:33 | ||||||||||
324. |
BRZOSKA Mariusz | / Potęgowo (POL) | 1989 |
2019-08-18 19:55:55 | ||||||||||
325. |
KSIĄŻEK Andrzej | andeks / Chełmża (POL) | 1959 |
2019-09-13 20:31:43 | ||||||||||
326. |
JANISZEWSKI Wojciech | Team MX sKÓRCZ / Smętowo (POL) | 1965 |
2019-09-23 13:33:44 | ||||||||||
327. |
KOWALSKI Szymon | AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL) | 2001 |
2019-09-23 19:30:21 | ||||||||||
328. |
CZAJKA Wojciech | AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) | 1975 |
2019-09-24 14:25:10 | ||||||||||
329. |
KAMIŃSKI Piotr | KOMOBIKE SCOTT / Wąbrzeźno (POL) | 2002 |
2019-09-24 19:57:11 |
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | |||
1. |
3184 |
SKOLIMOWSKI Krzysztof | Warszawa - Wilanów / Warszawa - Wilanów (POL) | 1961 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
2. |
MACIEJEWSKI Sławomir | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1968 |
2019-03-08 14:44:31 | TAK | |||||||||
3. |
3214 |
PAWŁOWSKI Stanisław | Lumac Like Bike WTR Włocławek / Włocławek (POL) | 1969 |
5 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
4. |
URBANOWICZ Mirosław | brak / Banino (POL) | 1957 |
2 | 2019-03-08 20:52:30 | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
5. |
3382 |
BARAN Jacek | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / PRABUTY (POL) | 1982 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
6. |
3167 |
PACH-RUDNICKI Marek | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1949 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
7. |
3130 |
SZYMAŃSKI Robert | KK Cyklon Warszawa / Warszawa-WesołaRobert (POL) | 1949 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
8. |
BIBLIW Marek | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1980 |
2019-03-20 23:17:48 | TAK | |||||||||
9. |
3224 |
KRZYWIEL Mariusz | Rowerowe Przymorze / Gdynia (POL) | 1971 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
10. |
3334 |
KRAMP Daniel | MTB START TRECK KARTUZY / Kartuzy (POL) | 1971 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
11. |
3274 |
BIESIADA Jonasz | AGROCHEST TEAM / Kociałkowa Górka (POL) | 1989 |
5 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | TAK | |||||
12. |
3275 |
MIKOŁAJCZYK Przemysław | AGROCHEST TEAM / Kostrzyn Wlkp. (POL) | 1970 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
13. |
3173 |
WSZOŁEK Artur | Chełmno / Chełmno (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||
14. |
3089 |
URBANOWICZ MIROSŁAW | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1957 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
15. |
3262 |
ADAMSKI Dariusz | Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL) | 1963 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
16. |
3320 |
NIKLAS Tomasz | GOOD RIDE / Kartuzy (POL) | 1963 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
17. |
3239 |
KRZESZOWIEC maciejewski | Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL) | 1948 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||
18. |
303 |
ŚWIECZKOWSKI Łukasz | Karczemki / Gdynia (POL) | 1984 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
19. |
3386 |
LACH Aleksandra | RAFAKO ORBEA MTB TEAM / Wołomin (POL) | 2001 |
4 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
20. |
2731 |
CZESZEJKO Grzegorz | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
21. |
HEIDRICH Tadeusz | Klub Kolarski WDA Świecie / Świecie (POL) | 1951 |
2019-06-29 21:58:40 | TAK | |||||||||
22. |
8406 |
KOTARSKI Jacek | / Gdańsk (POL) | 1966 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
23. |
KOPACZ Łukasz | Lacroix Electronics / Mareza (POL) | 1990 |
2019-07-19 11:56:00 | TAK | |||||||||
24. |
ARSZYŃSKI Adrian | Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL) | 1992 |
2019-07-25 04:52:18 | TAK | |||||||||
25. |
TORCHAŁA Mariusz | Lacroix Electronics Team / Kwidzyn (POL) | 1993 |
2019-07-26 07:35:30 | TAK | |||||||||
26. |
BALMAS Alicja | / Rumia (POL) | 1996 |
2019-08-05 22:40:58 | TAK | |||||||||
27. |
SZTENCEL Piotr | Beamishoddsox / Osiek (POL) | 1978 |
2019-08-11 11:21:55 | TAK | |||||||||
28. |
SZTENCEL Tymon | Beamishoddsox / Osiek (POL) | 2006 |
2019-08-11 11:27:12 | TAK | |||||||||
29. |
GARDIAN Michał | / Kwidzyn (POL) | 1984 |
2019-08-12 09:06:47 | TAK | |||||||||
30. |
HILLAR Jacek | Kwidzyn Biega / Kwidzyn (POL) | 1971 |
2019-08-12 22:09:08 | TAK | |||||||||
31. |
CHMIELECKA Aleksandra | Lacroix Electronics Team / KWIDZYN (POL) | 1989 |
2019-08-19 15:31:24 | TAK | |||||||||
32. |
CHABOWSKI Zbigniew | / Mareza (POL) | 1976 |
2019-09-02 20:06:16 | TAK | |||||||||
33. |
MILIK Krzysztof | / Gdańsk (POL) | 1979 |
2019-09-03 21:09:06 | TAK | |||||||||
34. |
LEDKIEWICZ Grzegorz | / Wilcze (POL) | 1965 |
2019-09-07 10:28:08 | TAK | |||||||||
35. |
DERDA Rafał | / Bydgoszcz (POL) | 1964 |
2019-09-10 22:37:01 | TAK | |||||||||
36. |
SOSNA Paweł | / Kwidzyn (POL) | 1985 |
2019-09-11 08:53:14 | TAK | |||||||||
37. |
CZERNIEL Piotr | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 1986 |
2019-09-13 15:42:13 | TAK | |||||||||
38. |
JESIONOWSKI Mariusz | MTB Eldar Świecie / Świecie (POL) | 1973 |
2019-09-14 21:43:29 | TAK | |||||||||
39. |
CISŁO Waldemar | Cyklo Kwidzyn / Bądki (POL) | 1977 |
2019-09-15 16:11:51 | TAK | |||||||||
40. |
BLOKOWSKA Beata | AKJ Kwidzyn / Kwidzyn (POL) | 1991 |
2019-09-16 17:33:27 | TAK | |||||||||
41. |
SZMIDT Dariusz | / Kwidzyn (POL) | 1973 |
2019-09-16 18:17:30 | TAK | |||||||||
42. |
SZMIDT Marcin | / Kwidzyn (POL) | 2003 |
2019-09-16 18:25:47 | TAK | |||||||||
43. |
SCHODOWSKI Przemek | / Kwidzyn (POL) | 1971 |
2019-09-17 11:16:44 | TAK | |||||||||
44. |
KASICKI Marcin | / Prabuty (POL) | 1975 |
2019-09-17 13:02:18 | TAK | |||||||||
45. |
WINIARZ Robert | POLKONT KONTENERY / Kwidzyn (POL) | 1992 |
2019-09-18 13:05:03 | TAK | |||||||||
46. |
KAWSKI Bartłomiej | / Ki (POL) | 1972 |
2019-09-23 13:27:55 | TAK | |||||||||
47. |
ZIELIŃSKI Marcel | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 2001 |
2019-09-23 14:24:42 | TAK | |||||||||
48. |
KAZANIECKI Robert | FC BOLEK / Kwidzyn (POL) | 1975 |
2019-09-23 15:17:02 | TAK | |||||||||
49. |
LEWANDOWSKI Piotr | GK Malbork / Czernin (POL) | 2000 |
2019-09-23 16:18:22 | TAK | |||||||||
50. |
SKÓRCZEWSKI Tadeusz | K A L I S KA / Kaliska (POL) | 1956 |
2019-09-23 16:40:02 | TAK | |||||||||
51. |
SZCZEPAŃSKI Krzysztof | / Rakowiec (POL) | 1981 |
2019-09-23 19:13:28 | TAK | |||||||||
52. |
TYDRYCH Tomasz | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 2003 |
2019-09-24 08:27:55 | TAK | |||||||||
53. |
JARZĄBEK Bartłomiej | GardenFlora MTB Team / Karsin (POL) | 1980 |
2019-09-24 09:41:05 | TAK | |||||||||
54. |
FIDURSKI Wiesław | Masters Złotów / ZŁOTÓW (POL) | 1958 |
2019-09-24 15:37:13 | TAK | |||||||||
55. |
MECHLIńSKI Mateusz | IP KWIDZYN BIKE TEAM / Dankowo (POL) | 1989 |
2019-09-24 16:32:02 | TAK | |||||||||
56. |
TENGOWSKI Jerzy | Cyklo Kwidzyn / Dankowo (POL) | 1974 |
2019-09-24 19:48:44 | TAK | |||||||||
57. |
WASIŁYSZYN Alan | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 2006 |
2019-09-24 20:36:56 | TAK | |||||||||
58. |
TENGOWSKI Mateusz | Lider Sztum / Kwidzyn (POL) | 2004 |
2019-09-24 21:59:45 | TAK | |||||||||
59. |
JARZĄBEK Tomasz | Euro Bike Kaczmarek Electric Team / GÓRKI (POL) | 1966 |
2019-09-24 22:03:34 | TAK | |||||||||
60. |
BLOCH Roman | IP KWIDZYN BIKE TEAM / Kwidzyn (POL) | 1986 |
2019-09-24 22:20:08 | TAK | |||||||||
61. |
PEREKITKO Krzysztof | Niezrzeszony / Jagatowo (POL) | 1963 |
2019-09-24 22:50:50 | TAK | |||||||||
62. |
SZTENCEL Tomasz | / Zakopane (POL) | 1952 |
2019-09-25 07:26:05 | TAK | |||||||||
63. |
MURASZKO Oskar | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 2002 |
2019-09-25 13:54:23 | TAK | |||||||||
64. |
CZAJKOWSKI Jakub | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 2005 |
2019-09-25 18:57:52 | TAK | |||||||||
65. |
KONERA Kacper | MKS Truso Elbląg / Elbląg (POL) | 2003 |
2019-09-25 19:27:00 | TAK | |||||||||
66. |
CZERNIJ Dawid | MTB KWIDZYN TEAM / Kwidzyn (POL) | 1999 |
2019-09-25 22:25:15 | TAK | |||||||||
67. |
SOBCZYŃSKI Bartosz | / Tczew (POL) | 1983 |
2019-09-25 23:43:37 | TAK | |||||||||
68. |
CURYŁO Mateusz | / Kraków (POL) | 1995 |
2019-03-07 22:17:19 | ||||||||||
69. |
WRONOWSKI Roman | brak / Warszawa (POL) | 1955 |
2019-03-07 22:32:54 | ||||||||||
70. |
2783 |
JÓZEFOWICZ Zbigniew | BikEl MTB / Gronowo Elbląskie (POL) | 1968 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
71. |
3221 |
CZORT Dawid | MTJS / Kraków (POL) | 1981 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
72. |
3300 |
BILIŃSKI Piotr | MTJS / Wrząsowice (POL) | 1981 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | TAK | ||||||
73. |
3215 |
WIĄCEK Piotr | krzeszowice / Krzeszowice (POL) | 1973 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
74. |
3302 |
KORN Michal | MTJS / Krakow (POL) | 1981 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
75. |
3135 |
TARASIŃSKI Jarosław | Kombinat Formy Skarżysko-Kamienna / Skarżysko-Kamienna (POL) | 1960 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
76. |
3155 |
COSTANZO Gianmarco | Kraków / Krakow (ITA) | 1985 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
77. |
PASTUSZAK Maksymilian | brak / Kraków (POL) | 2002 |
2019-03-08 15:09:29 | ||||||||||
78. |
SZUDRA Martyna | SZAWER MTB TEAM Leszno / Leszno (POL) | 2001 |
2019-03-08 15:23:11 | ||||||||||
79. |
3187 |
KACZOR Bartosz | Włocławek / Włocławek (POL) | 2000 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
80. |
3133 |
WEREWKA Grzegorz | Novomatic Technologies Poland S.A. / Kraków (POL) | 1974 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
81. |
KURACZYK Przemysław | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1982 |
2019-03-08 19:03:35 | ||||||||||
82. |
STEMPAK Patryk | brak / Tarnów (POL) | 1989 |
2019-03-08 20:47:04 | ||||||||||
83. |
3223 |
DUBIENKO Kamil | Kraków / KRAKÓW (POL) | 1988 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
84. |
FRĄCKOWIAK Bartłomiej | / Gdańsk (POL) | 1978 |
2019-03-09 12:38:38 | TAK | |||||||||
85. |
3257 |
KOZAKIEWICZ Marcin | Chorzów / Chorzów (POL) | 1977 |
5 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
86. |
MAKUCH Marcin | brak / WĘGRZCE WIELKIE (POL) | 1980 |
3 | 2019-03-10 10:57:36 | TAK | ||||||||
87. |
PILCH Miłosz | EXPO Kraków Bike Team / Kraków (POL) | 1982 |
2 | 2019-03-10 11:12:50 | TAK | ||||||||
88. |
3156 |
FILEWICZ Jerzy | Kraków / Kraków (POL) | 1977 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
89. |
3151 |
WRÓBLEWSKI Maciej | EXPO Kraków Bike Team / Kraków (POL) | 1985 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
90. |
SŁOWIK Tadeusz | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL) | 1940 |
2019-03-10 19:42:22 | TAK | |||||||||
91. |
KACZMAREK Dominik | Termy Uniejów Pizzerie K2 / Koło (POL) | 1977 |
2019-03-10 22:22:58 | ||||||||||
92. |
WITUŁA Stanisław | / Łąka (POL) | 1979 |
2019-03-10 22:31:03 | ||||||||||
93. |
3116 |
TARGOSZ Michał | HUZAR BIKE AKADEMY / Kraków (POL) | 1980 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
94. |
CYGAN Kamil | Goggle Pro Active Eyewear / Nowy Żmigród (POL) | 1991 |
2019-03-11 17:59:19 | ||||||||||
95. |
3229 |
MAZUREK Łukasz | Kraków / Kraków (POL) | 1992 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
96. |
3178 |
PANEK Hubert | Kraków / Kraków (POL) | 1984 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
97. |
TULEJ Michał | MTJS / Wieliczka (POL) | 1979 |
2 | 2019-03-12 18:44:16 | TAK | ||||||||
98. |
3281 |
LISEK Robert | Skawina / Skawina (POL) | 1972 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
99. |
3076 |
SHISHOVA Irina | Kaliningrad / KALININGRAD (POL) | 1960 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
100. |
3242 |
SITARZ Krzysztof | Kraków / Kraków (POL) | 1991 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
101. |
3188 |
PAWLAK Cezary | Włocławek / Włocławek (POL) | 1966 |
2 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
102. |
3278 |
HASZCZAK Anna | Libiąż / Libiąż (POL) | 1985 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
103. |
3279 |
KRAWCZYK Tomasz | Libiąż / Libiąż (POL) | 1976 |
8 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
104. |
3138 |
KĘSEK Marek | Kraków / Kraków (POL) | 1975 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
105. |
MIKOS Mariusz | Dukla / Dukla (POL) | 1970 |
2019-03-20 19:35:28 | ||||||||||
106. |
CHMIELARCZYK JACEK | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1978 |
2019-03-20 23:03:05 | ||||||||||
107. |
2741 |
DĄBROWSKI ADAM | Chłapowo / Dąbrowa Górnicza (POL) | 1972 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
108. |
3118 |
PIEKARZ Rafał | Żabka Team / Kraków (POL) | 1984 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
109. |
3283 |
CZARSKA Barbara | Damy / Kraków (POL) | 1981 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
110. |
ŻYłKO Kacper | / Kraków (POL) | 2006 |
2019-03-25 08:37:51 | ||||||||||
111. |
SEŃKO Piotr | GK Malbork / Malbork (POL) | 1979 |
2019-03-26 22:22:56 | ||||||||||
112. |
SHEVTCOV Aleksandr | FOLTA / Kaliningrad (RUS) | 1963 |
2 | 2019-03-27 18:54:46 | TAK | ||||||||
113. |
3323 |
FRIEDLEIN Bartłomiej | Kraków / Kraków (POL) | 1983 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
114. |
3256 |
GÓRECKI Jarosław | MAG-KRAK TEAM / Świętochłowice (POL) | 1978 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
115. |
PLUTA Bartosz | MAG-KRAK TEAM / Słomniki (POL) | 1997 |
2019-03-28 10:11:24 | ||||||||||
116. |
TAMIŁA Rafał | / Sadlinki (POL) | 1989 |
2019-03-28 22:07:16 | ||||||||||
117. |
KRZAK Marcin | MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL) | 1975 |
2 | 2019-03-29 14:45:04 | TAK | ||||||||
118. |
3087 |
FARON Janusz | Kraków / Kraków (POL) | 1965 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
119. |
STEFANIAK Wojciech | / Hrubieszów (POL) | 1976 |
2019-03-30 21:14:54 | ||||||||||
120. |
MARCINKOWSKI Mariusz | Toruń / Toruń (POL) | 1981 |
2019-03-31 09:13:20 | ||||||||||
121. |
JAKUBOWSKI Michał | / Kraków (POL) | 1991 |
2 | 2019-04-01 16:26:24 | TAK | ||||||||
122. |
3204 |
LICHOROBIEC Jerzy | MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL) | 1976 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
123. |
3103 |
SIKORSKI Maciej | Kraków / Kraków (POL) | 1980 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
124. |
3326 |
NOWAK Wojciech | Nw-Cars / Dobczyce (POL) | 1991 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
125. |
MOKSA Maciej | / Kraków (POL) | 1980 |
2 | 2019-04-03 10:16:20 | TAK | ||||||||
126. |
NOWAK Dawid | / Kraków (POL) | 1988 |
2 | 2019-04-03 10:22:28 | TAK | ||||||||
127. |
3144 |
NOWAK Lilianna | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 1986 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
128. |
KOZIOŁ Anna | CALEFFI POLAND TEAM / KRAKÓW (POL) | 1978 |
2 | 2019-04-03 14:31:57 | |||||||||
129. |
LUDWIKOWSKA Barbara | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 1991 |
2019-04-03 14:35:03 | ||||||||||
130. |
3145 |
ŁUPINA Agata | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 1992 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
131. |
3148 |
KUKUŁKA Tomasz | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 1975 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
132. |
KUKUŁKA Konrad | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 2004 |
2019-04-03 15:08:50 | ||||||||||
133. |
3147 |
WOŁOSZCZAKIEWICZ Edyta | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 1987 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
134. |
3149 |
ŚWIECH Jakub | CALEFFI POLAND TEAM / Częstochowa (POL) | 1982 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
135. |
DUDZIŃSKI Tomasz | / Kraków (POL) | 1979 |
2019-04-04 00:31:33 | ||||||||||
136. |
3088 |
FARON Dariusz | / NOWY SĄCZ (POL) | 1973 |
5 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
137. |
KĘSEK Michał | HB - EL / Wiśniowa (POL) | 1981 |
2019-04-06 16:31:45 | ||||||||||
138. |
3277 |
RYBA Paweł | Bolęcin / Bolęcin (POL) | 1971 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
139. |
3090 |
GOS Jakub | MTBpoKrakowsku RRteam / Kraków (POL) | 1994 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
140. |
3193 |
KAŹMIROWICZ Barbara | Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie / Kraków (POL) | 1980 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
141. |
WIELICKI Tomasz | / gdansk (POL) | 1978 |
2019-04-08 12:31:21 | ||||||||||
142. |
3213 |
WIELICKI Tomasz | Gdańsk / gdansk (POL) | 1978 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
143. |
2683 |
POTOCZNY Marcin | Olsztyn / Krakow (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
144. |
3107 |
STRZELECKI Paweł | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1992 |
4 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
145. |
3237 |
TKACHOV Oleksandr | Kraków / Kraków (UKR) | 1992 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
146. |
3341 |
JESCHKE Artur | / Warszawa (POL) | 1964 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
147. |
3158 |
MATUłA Paweł | Kraków / Kraków (POL) | 1976 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
148. |
DUMANOWSKI Andrzej | / Kraków (POL) | 2001 |
3 | 2019-04-11 17:39:00 | TAK | ||||||||
149. |
WILMA Dariusz | / Wałcz (POL) | 1979 |
2019-04-12 22:21:50 | ||||||||||
150. |
3200 |
FILEWICZ Rafal | Rafi / Kraków (POL) | 1984 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
151. |
3199 |
MAKUCH Marcin | Węgrzce Wielkie / WĘGRZCE WIELKIE (POL) | 1980 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
152. |
3097 |
PIĄTEK Stanisław | Kraków / Kraków (POL) | 1958 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
153. |
3146 |
LUDWIKOWSKA Barbara | CALEFFI POLAND TEAM / Kraków (POL) | 1991 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
154. |
MARKUZEL Tomasz | / ustroń (POL) | 1993 |
2019-04-15 14:41:39 | ||||||||||
155. |
3140 |
PIĄTEK Kamil | Wieliczka / Wieliczka (POL) | 1984 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
156. |
3269 |
GĄSIOREK Łukasz | Wieliczka / Wieliczka (POL) | 1983 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
157. |
3332 |
NOSAL Tomasz | Żabka Team / Kraków (POL) | 1989 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
158. |
3304 |
TOKOŃ Sławomir | TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL) | 1979 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
159. |
3172 |
PAKULSKA Katarzyna | ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL) | 1991 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
160. |
3113 |
GÖRLICH Edward | Kraków / Kraków (POL) | 1976 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
161. |
3112 |
GÖRLICH Łukasz | Kraków / Kraków (POL) | 2004 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
162. |
BIELAT Maciej | CALEFFI POLAND TEAM / Warszawa (POL) | 1986 |
2019-04-16 22:19:03 | ||||||||||
163. |
3231 |
GRZEBINOGA Monika | Brzeszcze / Brzeszcze (POL) | 1985 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
164. |
3136 |
MAKOWSKI Mariusz | Kraków / Kraków (POL) | 1971 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
165. |
MIGDA Iwona | / Krakow (POL) | 1980 |
2019-04-17 15:47:37 | ||||||||||
166. |
8304 |
POLISHCHUK Oksana | / Warszawa (UKR) | 1995 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
167. |
POLISHCHUK Oksana | brak / Warszawa (UKR) | 1995 |
2019-04-18 16:52:11 | ||||||||||
168. |
POLISHCHUK Oksana | brak / Warszawa (UKR) | 1995 |
2019-04-19 08:26:06 | ||||||||||
169. |
HASZCZAK Anna | / Libiąż (POL) | 1985 |
2019-04-19 10:53:42 | ||||||||||
170. |
HASZCZAK Anna | / Libiąż (POL) | 1985 |
2019-04-19 10:57:58 | ||||||||||
171. |
4397 |
POŁCZYŃSKI Grzegorz | MajBIKE Team / poznań (POL) | 1958 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
172. |
3295 |
KASPERCZYK Adam | KSPZ POLAREX / Katowice (POL) | 1973 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
173. |
3296 |
KASPERCZYK Marian | KSPZ POLAREX / Siemianowice ŚL (POL) | 1949 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
174. |
3226 |
RUSOWICZ Waldemar | Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL) | 1955 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
175. |
KRZEMIŃSKI Stefan | MTB KOŁO / Koło (POL) | 1959 |
3 | 2019-04-22 10:20:03 | TAK | ||||||||
176. |
3267 |
STRZELICHOWSKA Monika | Wielka Wieś / Wielka Wieś (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
177. |
3227 |
JUSZCZAK Kamil | Wadowice / Wadowice (POL) | 1984 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
178. |
3105 |
PIEPER Agnieszka | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1990 |
6 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | ||||||
179. |
3235 |
FREICHER Dominik | Kraków / Kraków (POL) | 1992 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
180. |
3114 |
BIGAJ Szymon | Kraków / Kraków (POL) | 1988 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
181. |
3217 |
MARTYNOWICZ Andrzej | Gliwice / Gliwice (POL) | 1958 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
182. |
3216 |
MARTYNOWICZ Katarzyna | Gliwice / Gliwice (POL) | 1969 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
183. |
3115 |
KOKOSZKA Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1985 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
184. |
3292 |
KURDZIEL Kordian | Kraków / Kraków (POL) | 1994 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
185. |
3272 |
KLIMAS Robert | TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL) | 1982 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
186. |
3153 |
KOŁAKOWSKI Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1975 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
187. |
3154 |
KOŁAKOWSKI Maciej | Kraków / Kraków (POL) | 2003 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
188. |
3290 |
OWCZARSKI Tomasz | CALEFFI POLAND TEAM / BYDGOSZCZ (POL) | 1982 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
189. |
3096 |
ZIENKIEWICZ Jan | PATNET TEAM / Warszawa (POL) | 1946 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
190. |
TOKARZ Szymon | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Brzeszcze (POL) | 1993 |
2019-04-25 14:29:57 | TAK | |||||||||
191. |
GALIK Paweł | / ŁOPUSZNA (POL) | 1978 |
2019-04-25 21:28:52 | ||||||||||
192. |
JANUSZ Kamil | comarch / Opoczno (POL) | 1990 |
2019-04-26 01:17:28 | TAK | |||||||||
193. |
3268 |
LANY Sylwester | Wielka Wieś / Wielka Wieś (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
194. |
3210 |
DĄBROWSKI Krzysztof | Bibice / Bibice (POL) | 1975 |
7 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
195. |
3098 |
WOŁCZAŃSKA Joanna | Kraków / Kraków (POL) | 1985 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
196. |
3280 |
HODOR Franciszek | Brzezinka / Brzezinka (POL) | 2003 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
197. |
3286 |
PYCH Romek | Dębicki Klub Kolarski GRYF / Straszęcin (POL) | 1977 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
198. |
PAKULSKA Katarzyna | ADALIGHT-AREALAMP / Gostynin (POL) | 1991 |
3 | 2019-04-28 10:43:29 | TAK | ||||||||
199. |
3120 |
SMARZOWSKI Bartłomiej | Michałowice / Michałowice (POL) | 1979 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
200. |
3205 |
KAPALA Zygmunt | KTS Tychy / tychy (POL) | 1959 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
201. |
3276 |
STRĄCZEK Ula | Sucha Beskidzka / Sucha Beskidzka (POL) | 1984 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
202. |
3314 |
NIEMIEC Konrad | Team Ojca Mateusza / Ołpiny (POL) | 1995 |
9 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
203. |
3312 |
KRZYSZTOFEK Piotr | Tkkf Myślenice Ukleina / Myślenice (POL) | 1990 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
204. |
3273 |
RYBARCZYK Tomasz | AGROCHEST TEAM / Kostrzyn Wlkp. (POL) | 1961 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | TAK | ||||||
205. |
2717 |
ŚWIĄTEK Marcin | / Gdańsk (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
206. |
3315 |
KRÓL Sylwia | Team Ojca Mateusza / Kraków (POL) | 1994 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
207. |
3316 |
RZESZUTKO Artur | TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL) | 1989 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
208. |
3082 |
MIGDA Iwona | Kraków / Krakow (POL) | 1980 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
209. |
3339 |
WILKOŁEK Marcin | TKKF Uklejna Myślenice / Myslenice (POL) | 1984 |
4 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
210. |
3253 |
WIDEŁ Marek | TKKF ENERGIA / Nowy Sacz (POL) | 1968 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
211. |
3252 |
BISIKIEWICZ Marta | TKKF ENERGIA / Kraków (POL) | 1977 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
212. |
CHMIELARCZYK JACEK | Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów / Chrzanów (POL) | 1978 |
2019-04-30 17:30:06 | ||||||||||
213. |
ŁĄDKA Bartosz | / Sosnowiec (POL) | 1981 |
2019-04-30 18:37:57 | ||||||||||
214. |
3366 |
KACZOROWSKI Aleksander | WIELISZEW HERON TEAM / Skrzeszew (POL) | 1946 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
215. |
ULMAN Artur | TKKF UKLEJNA Myślenice / Myślenice (POL) | 1981 |
2019-04-30 21:58:04 | ||||||||||
216. |
BASZCZYŃSKI Jakub | RK ALUMINIUM Bike Team / Górki Wielkie (POL) | 2000 |
2019-05-01 08:51:55 | ||||||||||
217. |
3196 |
BORCOWSKI Janusz | weterynek.pl/Bike U Up / Gdynia (POL) | 1965 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
218. |
BIENIASZ Mirosław | KCP Bieniasz Bike Team / Tarnów (POL) | 1976 |
2019-05-01 20:40:25 | ||||||||||
219. |
KAPUSTA Kamil | PORMAT / Kraków (POL) | 1989 |
2019-05-02 00:36:20 | ||||||||||
220. |
3260 |
PAJAK Tomasz | Kraków / Kraków (POL) | 1978 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
221. |
3201 |
NIEDZIELSKI Łukasz | / Warszawa (POL) | 1979 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | TAK | TAK | |||||
222. |
2606 |
PYTEL Michał | Reda / Reda (POL) | 2003 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
223. |
3263 |
WÓJCIK Arkadiusz | Myślenice / Myślenice (POL) | 1986 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
224. |
3284 |
CZYRWIK Rafał | Sosnowiec / Sosnowiec (POL) | 1983 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
225. |
2805 |
KOLINSKI Marcin | Wielki Ptak / Gdynia (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
226. |
3363 |
BEJM Bartosz | BejmTeam - Drukarnia DAgraf Wit-Mar Pizzeria K-2 / Koło (POL) | 1992 |
2 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
227. |
3166 |
PACH-RUDNICKA Anna | Wrocław / Wrocław (POL) | 1989 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
228. |
3092 |
KMIECIK Sylwester | TVN / Warszawa (POL) | 1971 |
6 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
229. |
NOSAL Tomasz | Żabka team / Kraków (POL) | 1989 |
3 | 2019-05-04 20:15:19 | TAK | ||||||||
230. |
2660 |
PISKORSKI Paweł | Bez Hamulców / Gdańsk (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
231. |
3197 |
SALA Maria | SALA Bike Team / Radomsko (POL) | 1995 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
232. |
3198 |
SALA Weronika | SALA Bike Team / Radomsko (POL) | 1995 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
233. |
3083 |
MARZEC Wiesław | PORMAT / Kraków (POL) | 1973 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
234. |
3322 |
FORMELLA Filip | MTB START TRECK KARTUZY / Kartuzy (POL) | 1969 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
235. |
3080 |
KUTARASINSKI Tomasz | HOŁDA TEAM, www.gennadihome.com / Jasienica (POL) | 1974 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
236. |
3091 |
BRONIKOWSKA Joanna | / Krakow (POL) | 1980 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
237. |
3261 |
MALEC Karol | JanuszMTB / Krakow (POL) | 1981 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
238. |
3338 |
PYTEL Maciej | MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL) | 1971 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
239. |
8077 |
WENTA Krzysztof | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Bożepole Wielkie (POL) | 1978 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
240. |
LABUDA Hubert | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Łęczyce (POL) | 2000 |
2019-05-05 20:26:31 | ||||||||||
241. |
3299 |
BRÓZDA Mateusz | Kraków / Kraków (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
242. |
3329 |
DURA Kamil | DUROSKI / Myślachowice (POL) | 1986 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
243. |
3124 |
KAWA Zbigniew | Modlniczka / Modlniczka (POL) | 1978 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
244. |
3271 |
KUBACZKA Grzegorz | www.ag-architekci.pl / skoczów (POL) | 1980 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
245. |
3285 |
MIKITA Michał | Myślenice / Myślenice (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
246. |
3236 |
DUDEK Jakub | Peva Polska MTB Team / Sosnowiec (POL) | 1975 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
247. |
3163 |
OLSZOWY Krzysztof | Comarch / Kraków (POL) | 1992 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
248. |
3282 |
OPALUCH Rafał | Comarch / Kraków (POL) | 1992 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
249. |
8316 |
WILCZYŃSKA Agnieszka | AGH Cycling Team / Kraków (POL) | 1994 |
7 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
250. |
3128 |
BISKUPSKI Karol | Małogoszcz / Małogoszcz (POL) | 1990 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
251. |
3308 |
NOGIEĆ Damian | Kraków / Kraków (POL) | 1977 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
252. |
3297 |
SULEWSKA Dorota | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | TAK | TAK | |||||
253. |
3251 |
SŁOWIK Tadeusz | Stowarzyszenie Chrzanowskich Cyklistów / Chrzanów (POL) | 1940 |
9 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
254. |
3150 |
DUTKA Przemysław | CALEFFI POLAND TEAM / Pcim (POL) | 1982 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
255. |
3258 |
PLEWKA Julia | AGROCHEST TEAM / Wroclaw (POL) | 1996 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
256. |
3327 |
DURA Magdalena | DUROSKI / Myślachowice (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
257. |
8219 |
BACA Ryszard | Kraków / Kraków (POL) | 1957 |
8 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
258. |
3330 |
MAZUR Grzesiek | Nw-Cars / Dobczyce (POL) | 2003 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
259. |
2803 |
GROBLICKI Jakub | Mindray Team / Kraków (POL) | 2004 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
260. |
3289 |
MACHURA Oliwier | Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Bytom (POL) | 2003 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
261. |
3084 |
KASPROWIAK Karol | Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Gliwice (POL) | 1966 |
4 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | TAK | ||||||
262. |
3222 |
STACHOŃ Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1986 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
263. |
DARIUSZ Klupa | Daro BikeTeam / Kraków (POL) | 1968 |
2019-05-06 21:44:51 | ||||||||||
264. |
3303 |
HUNDLA Michał | TKKF Uklejna Myślenice / Myślenice (POL) | 1981 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
265. |
3306 |
BUDZIŃSKI Patryk | / Węgrzce wielkie (POL) | 2003 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
266. |
3194 |
CHYLIŃSKI Piotr | Belta Team Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1974 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
267. |
3152 |
MURAWSKI Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1990 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
268. |
3177 |
ŻYłKO Kacper | Kraków / Kraków (POL) | 2006 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
269. |
3143 |
ŻUCHOWSKI Krystian | CALEFFI POLAND TEAM / Białystok (POL) | 1991 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
270. |
3182 |
DANIEL Zbigniew | Kraków / Kraków (POL) | 1961 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
271. |
3340 |
BARANEK Kamil | Jerzmanowice / Jerzmanowice (POL) | 1998 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
272. |
WILEWSKI Dariusz | / Gdynia (POL) | 1974 |
2019-05-07 14:51:46 | ||||||||||
273. |
3220 |
MAJKA Magdalena | BODYICOACH TEAM / RACIECHOWICE (POL) | 1997 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
274. |
3195 |
POPŁAWSKI Tadeusz | weterynek.pl/Bike U Up / Gdańsk (POL) | 1965 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
275. |
3203 |
KŁOSOWICZ Kazimierz | KS Strzyżów MTB Team / Frysztak (POL) | 1949 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
276. |
3137 |
KULAWIK Przemysław | Międzymiastowi MTB / Regulice (POL) | 1987 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
277. |
8215 |
GBUR Sebastian | Kraków / Kraków (POL) | 1981 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
278. |
3185 |
HART Piotr | TrenujRower.pl / Tarnow (POL) | 1986 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
279. |
3176 |
TARNOWSKI Jan | Kraków / Kraków (POL) | 1991 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
280. |
ŚMIGLA Wojciech | Tkkf Myślenice Ukleina / Myślenice (POL) | 1975 |
4 | 2019-05-07 18:42:36 | TAK | ||||||||
281. |
3125 |
WOJSZNIS Agata | Kraków / Krakow (POL) | 1993 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
282. |
3325 |
CZAPP Michal | MTB START TRECK KARTUZY / goreczyno (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
283. |
3206 |
KUŁAK Bogdan | Żbik-Komańcza / Komancza (POL) | 1965 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
284. |
3317 |
PITRA Michał | MPEC S.A. w Krakowie / Kraków (POL) | 1986 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
285. |
3208 |
KRZESIŃSKI Stefan | Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL) | 1964 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
286. |
3255 |
KLIMCZYK Jakub | Będzin / Będzin (POL) | 2002 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
287. |
3139 |
SASAK Grzegorz | Międzymiastowi MTB / Kraków (POL) | 1964 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
288. |
3291 |
OLEKSIAK Aleksandra | Okrąglik MTB Team / Sosnowiec (POL) | 1987 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
289. |
WIECZOREK Sebastian | / Kraków (POL) | 1977 |
2019-05-09 00:37:03 | ||||||||||
290. |
3294 |
KANDZIORA Piotr | Okrąglik MTB Team / Piekary Śląskie (POL) | 1984 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
291. |
3230 |
GRZEBINOGA Michał | Brzeszcze / Brzeszcze (POL) | 1981 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
292. |
3228 |
ROSTEK Jerzy | Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL) | 1964 |
3 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
293. |
3309 |
BUCHWAK Tomasz | Kraków / Kraków (POL) | 1976 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
294. |
3240 |
MIŁEK Ewa | TOMAR TEAM / Miechów-Charsznica (POL) | 2002 |
6 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
295. |
3111 |
ŻYŁKA Michał | MTBpoKrakowsku RRteam / Kraków (POL) | 1971 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
296. |
ŻYŁKA Michał | MTBpoKrakowsku RRteam / Kraków (POL) | 1971 |
4 | 2019-05-08 09:25:05 | TAK | ||||||||
297. |
3171 |
ŚMIETANA Jan | AGH Cycling Team / Kraków (POL) | 1998 |
3 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
298. |
3157 |
KOWALCZYK Igor | Okrąglik MTB Team / Kraków (POL) | 1987 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
299. |
3183 |
DANIEL Wojciech | Kraków / Kraków (POL) | 1990 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
300. |
3102 |
SZCZEKAN Wojciech | Kraków / Kraków (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
301. |
KAMINSKI Radosław | / Bytów (POL) | 1997 |
2019-05-08 12:19:23 | ||||||||||
302. |
3233 |
DUDEK Izabela | Peva Polska MTB Team / SOSNOWIEC (POL) | 1976 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
303. |
3333 |
KUŚKA PAWEŁ | Jankowice / Jankowice (POL) | 1980 |
5 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
304. |
3324 |
BERNAŚ Mariusz | Dąbrowa Górnicza / Dąbrowa Górnicza (POL) | 1968 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
305. |
3127 |
WOJSZNIS Marcin | Kraków / Kraków (POL) | 1969 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
306. |
3126 |
WOJSZNIS Matylda | Kraków / Kraków (POL) | 2001 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
307. |
3225 |
PIEGZA Grzegorz | ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM / Ruda Śląska (POL) | 1958 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
308. |
3243 |
ŚCIERSKI Maciej | RK ALUMINIUM Bike Team / Tychy (POL) | 1998 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
309. |
3244 |
ŚCIERSKI Paweł | MŚ Cycling- trening i dietetyka / Tychy (POL) | 2002 |
2 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
310. |
3311 |
RABSKI Józef | KS Luboń Skomielna Biała / Skomielna Biała (POL) | 1959 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
311. |
3310 |
RABSKI Ireneusz | Skomielna Biała / Skomielna Biała (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
312. |
3094 |
KOMISARCZUK Arkadiusz | Kraków / Kraków (POL) | 1988 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
313. |
3132 |
PISZCZEK Konrad | Kraków / Kraków (POL) | 1979 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
314. |
3131 |
PISZCZEK Piotr | Kraków / KRAKÓW (POL) | 2006 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
315. |
BOROŃ Winicjusz | / Będzin (POL) | 1971 |
2019-05-08 23:48:27 | ||||||||||
316. |
3085 |
WIECZOREK Sebastian | Kraków / Kraków (POL) | 1977 |
8 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
317. |
3202 |
FOKS Wojciech | Międzymiastowi MTB / Katowice (POL) | 1988 |
9 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
318. |
3174 |
MAJCHER Łukasz | Kraków / Kraków (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
319. |
BIBLIW Marek | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1980 |
2019-09-25 21:04:39 | ||||||||||
320. |
JÓZEFOWICZ Zbigniew | BikEl MTB / Gronowo Elbląskie (POL) | 1968 |
2019-05-16 12:48:22 | ||||||||||
321. |
2706 |
CHWIOŁKA Tomasz | Pruszcz Gdąński / Pruszcz Gdański (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
322. |
FARON Janusz | / Kraków (POL) | 1965 |
2019-05-19 13:57:11 | ||||||||||
323. |
FARON Dariusz | / Nowy Sącz (POL) | 1973 |
2019-05-19 17:27:54 | TAK | |||||||||
324. |
8311 |
GRZESIŃSKI Marek | Warszawa / Warszawa (POL) | 1964 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
325. |
3342 |
MAĆKOWIAK Paweł | FRIENDS OF GLASS / Ujście (POL) | 1961 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
326. |
2603 |
KONDRACKI Paweł | / Gdańsk (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
327. |
LENARCZYK Andrzej | / Warszawa (POL) | 1988 |
2019-05-21 15:37:54 | ||||||||||
328. |
3358 |
ZUBER-CZECH Natalia | / Chrzanow (POL) | 1991 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
329. |
3357 |
CZECH Mariusz | / Chrzanów (POL) | 1979 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
330. |
PIĄTEK Stanisław | / Kraków (POL) | 1958 |
2019-05-23 23:58:27 | ||||||||||
331. |
3380 |
BOGUCKI Zbigniew | WIELISZEW HERON TEAM / Topolina (POL) | 1946 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
332. |
BETKA Jarosław | / Warszawa (POL) | 1966 |
2019-05-24 14:14:34 | TAK | |||||||||
333. |
8372 |
GÓRECKA Aleksandra | Belta Team Gdańsk / Góra Kalwaria (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
334. |
PIąTEK Stanisław | / Kraków (POL) | 1958 |
2019-05-27 23:34:33 | TAK | |||||||||
335. |
3359 |
MOCNY Michał | / Kraków (POL) | 1987 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
336. |
SANDOMIERSKI Jerzy | Cyklo Kwidzyn / Kwidzyn (POL) | 1988 |
2019-05-30 14:27:38 | ||||||||||
337. |
247 |
CIOCH Adam | / warszawa (POL) | 1953 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
338. |
SOBIŁO Marcin | HYDROZABAWA / Gdańsk (POL) | 1977 |
2019-05-31 22:26:39 | TAK | |||||||||
339. |
2621 |
JOKIEL Radosław | Rowersi Cycling Team / Gdańsk (POL) | 1985 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
340. |
3391 |
FLORCZAK Arkadiusz | OPEN BIKE TEAM / Ossów (POL) | 1993 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
341. |
POPłAWSKI Tadeusz | weterynek.pl/Bike U Up / Gdańsk (POL) | 1965 |
2019-06-03 15:14:20 | TAK | |||||||||
342. |
2614 |
NIEWCZAS Piotr | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
343. |
PARADOWSKI Dariusz | / Warszawa (POL) | 1968 |
2019-06-03 19:32:22 | ||||||||||
344. |
KWAŚNIAK Zdzisław | Toyota Kawisbike MTB Słupsk / Słupsk (POL) | 1960 |
2019-06-03 20:43:36 | ||||||||||
345. |
2801 |
MILIK Krzysztof | / Gdańsk (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
346. |
8398 |
PIEKARCZYK Konrad | GKS Cartusia Kartuzy / Płońsk (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
347. |
3395 |
SZYMAŃSKI Michał | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1978 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
348. |
3384 |
BORUTA Katarzyna | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1981 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
349. |
3352 |
WŁODARCZYK Aleksandra | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1988 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
350. |
3385 |
ROMANOWSKI Robert | Societe Generale / Mszyniec (POL) | 1982 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
351. |
JAWORSKI Marek | / Konstancin-Jeziorna (POL) | 1955 |
2019-06-04 11:37:07 | ||||||||||
352. |
3396 |
DACHOWSKA Aleksandra | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1992 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
353. |
3367 |
FORMELA Marta katarzyna | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1989 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
354. |
GOŁĄBEK Adam | / Warszawa (POL) | 1985 |
2019-06-05 08:25:43 | TAK | |||||||||
355. |
KOPYŚĆ Zbigniew | Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL) | 1966 |
2019-06-05 08:32:45 | TAK | |||||||||
356. |
3347 |
STACHOWSKI Jacek | Wawer-Dworcowa / Warszawa (POL) | 1969 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
357. |
2693 |
CISŁO Waldemar | Cyklo Kwidzyn / Gardeja (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
358. |
DYJAK Piotr | Dyjaki / Warszawa (POL) | 1978 |
2019-06-06 23:38:27 | ||||||||||
359. |
3346 |
PAWŁOWICZ Adam | Wawer-Dworcowa / Warszawa (POL) | 2004 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
360. |
SOLARSKI Jarek | / Warszawa (POL) | 1958 |
2019-06-07 23:46:18 | ||||||||||
361. |
2806 |
LADEMANN Tomasz | / Gdańsk (POL) | 1972 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
362. |
3381 |
MASTALERZ Piotr | / Julianów (POL) | 1968 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
363. |
3226 |
RUSOWICZ Waldemar | Erkado RT Kraśnik / Kraśnik (POL) | 1955 |
5 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
364. |
PARCIA Katarzyna | / Warszawa (POL) | 1977 |
2019-06-09 17:15:02 | ||||||||||
365. |
DEJNAROWICZ Piotr | 3athlete / Pogórze (POL) | 1979 |
2019-06-09 21:01:34 | TAK | |||||||||
366. |
3376 |
GRABOWSKI Paweł | MCP Bike Team / Serock (POL) | 1979 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | ||||||||
367. |
3349 |
KUROSAD-KURASIEWICZ Wojciech | Warszawa / Warszawa (POL) | 1968 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
368. |
KALISZ Marta | Jedź bezpiecznie / Warszawa (POL) | 1973 |
2019-06-10 08:49:24 | ||||||||||
369. |
KISZKURNO Andrzej | / Gdynia (POL) | 1963 |
2019-06-10 20:30:18 | TAK | |||||||||
370. |
MIKOS Mariusz | Dukla / Dukla (POL) | 1970 |
2019-06-10 22:56:01 | ||||||||||
371. |
2619 |
MATUłA Bartłomiej | Banino / Banino (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
372. |
3368 |
MARCYJANIAK Rafał | / Antonin (POL) | 1963 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
373. |
JESCHKE Artur | / Warszawa (POL) | 1964 |
2019-06-11 14:38:54 | ||||||||||
374. |
3379 |
KRUKOWSKI Adrian | TRIACTIV RIDLEY / Wrocław (POL) | 1975 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
375. |
3378 |
WYSZOMIRSKI Witold | / Warszawa (POL) | 1967 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
376. |
3383 |
NAWROCKI Michał | / Topola Mała (POL) | 1992 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
377. |
ŁUCIUK Radosław | Bar Janusz MTB Team / WARSZAWA (POL) | 1971 |
2019-06-12 10:02:48 | ||||||||||
378. |
3344 |
BUCZYŃSKI Michał | Warszawa / Warszawa (POL) | 1994 |
10 | 2019-06-19 12:00:17 | TAK | |||||||
379. |
WÓJCIK Janusz | Klub Kolarski WDA Świecie / Sulnówko (POL) | 1968 |
2019-06-12 17:33:47 | ||||||||||
380. |
265 |
PIOTROWSKI Tomasz | / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
381. |
263 |
MACHWICKI Gabriel | / (POL) | 2013 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
382. |
262 |
MACHNICKA Aneta | / (POL) | 1981 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
383. |
261 |
MACHWICKI Wiktor | / (POL) | 2010 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
384. |
260 |
CYGAN Maja | / (POL) | 2007 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
385. |
252 |
LEWANDOWSKI Krzysztof | / (POL) | 1985 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
386. |
251 |
VIALOVA Uliana | / (POL) | 2016 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
387. |
250 |
VIALOV Ilia | / (POL) | 2013 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
388. |
249 |
VIALOVA Olga | / (POL) | 1980 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
389. |
248 |
VIALOV Elgenii | / (POL) | 1972 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
390. |
246 |
RAK Mila | Warszawa / (POL) | 2010 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
391. |
243 |
CHROBAK Michał | / (POL) | 2013 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
392. |
242 |
KWASIBORSKA Sylwia | / (POL) | 1973 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
393. |
240 |
KUBÓW Magdalena | / (POL) | 1985 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
394. |
239 |
KUBÓW Oliwia | / (POL) | 2012 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
395. |
238 |
SABAŁA Paweł | / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
396. |
237 |
SABAŁA Maja | / (POL) | 2015 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
397. |
236 |
MARKIEWICZ Malina | Warszawa / (POL) | 2011 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
398. |
233 |
PANASIEWICZ Marcin | Warszawa / (POL) | 1982 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
399. |
232 |
PANASIEWICZ Alicja | Warszawa / (POL) | 1982 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
400. |
231 |
PAWASIEWICZ Jakub | / (POL) | 2014 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
401. |
229 |
SZOSTAK Maria | Warszawa / (POL) | 1987 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
402. |
225 |
BORKOWSKI Jan | Warszawa / (POL) | 2013 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
403. |
224 |
BORKOWSKI Daniel | Warszawa / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
404. |
223 |
PIOTROWSKI Tomasz | Warszawa / (POL) | 1981 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
405. |
222 |
PIOTROWSKI Jan | / (POL) | 2010 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
406. |
221 |
PIOTROWSKI Ignacy | Warszawa / (POL) | 2012 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
407. |
220 |
PIOTROWSKA Anna | Warszawa / (POL) | 1981 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
408. |
219 |
TAFELSKI Szymon | / (POL) | 2011 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
409. |
218 |
TURLEWICZ Małgorzata | Warszawa / (POL) | 1976 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
410. |
217 |
TAFELSKI Paweł | Warszawa / (POL) | 1977 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
411. |
213 |
FABISZEWSKI Wojciech | Warszawa / (POL) | 1981 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
412. |
287 |
KOWALCZYK Konstanty | Radom / (POL) | 2010 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
413. |
288 |
PLEŚNIEWICZ - kowalczyk barb | Radom / (POL) | 1978 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
414. |
210 |
DINUTA Emma Sophie | / (POL) | 2011 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
415. |
209 |
DINUTA Mirela | / (POL) | 1982 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
416. |
208 |
DINUTA Sorin | / (POL) | 1980 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
417. |
207 |
SOŁTAN Jan | / (POL) | 1977 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
418. |
206 |
SOŁTAN Franciszek | / (POL) | 2012 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
419. |
205 |
PUŁAWSKI Tomasz | / (POL) | 2013 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
420. |
204 |
PUŁAWSKI Tymoteusz | / (POL) | 2015 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
421. |
203 |
PUŁAWSKI Radosław | / (POL) | 1986 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
422. |
202 |
PUŁAWSKA Ewelina | / (POL) | 1986 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
423. |
201 |
GUGA Radosław | Warszawa / (POL) | 1974 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
424. |
200 |
GUGA Karol | Warszawa / (POL) | 2008 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
425. |
199 |
NOWAK Piotr | Warszawa / (POL) | 1972 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
426. |
198 |
NOWAK Mikołaj | Warszawa / (POL) | 2008 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
427. |
197 |
NOWAK Sandra | Warszawa / (POL) | 1973 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
428. |
196 |
NOWAK Jagoda | Warszawa / (POL) | 2008 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
429. |
193 |
SZELEST Paweł | Warszawa / (POL) | 1969 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
430. |
192 |
HEBDA Anna | Warszawa / (POL) | 1976 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
431. |
191 |
SZELEST Anatol | Warszawa / (POL) | 2010 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
432. |
190 |
STARYGA Adam | Warszawa / (POL) | 2011 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
433. |
189 |
STARYGA Jan | Warszawa / (POL) | 2013 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
434. |
188 |
STARYGA Agata | Warszawa / (POL) | 1979 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
435. |
187 |
STARYGA Jakub | Warszawa / (POL) | 1977 |
11 | 2019-06-19 12:00:43 | ||||||||
436. |
8391 |
SONDEJ Marcin | Gdynia / BANINO (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
437. |
DZIK Michał | / Gdańsk (POL) | 1982 |
2019-06-19 17:51:43 | ||||||||||
438. |
2694 |
KOWALSKA Aleksandra | AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL) | 2005 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
439. |
2802 |
NADOLSKI Łukasz | Muszkowo / gdańsk (POL) | 1983 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
440. |
2680 |
KOWALCZYK Wojciech | KOMOBIKE SCOTT / Susz (POL) | 2000 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
441. |
2696 |
KAMIŃSKI Paweł | MTB START TRECK KARTUZY / Gdańsk (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
442. |
ZAJĄCZKOWSKI Michał | TKF / Gdańsk (POL) | 1978 |
2019-06-22 12:59:08 | TAK | |||||||||
443. |
2663 |
ZACHCIAŁ Tomasz | VO2max MTB Team / Kowale (POL) | 1973 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
444. |
2792 |
KAMIŃSKI Maciej | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
445. |
2673 |
TOKMINA Aleksander | rowerek sopot team / sopot (POL) | 1953 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
446. |
KACZMAREK Robert | / GDAŃSK (POL) | 1968 |
2019-06-24 12:14:33 | ||||||||||
447. |
3213 |
WIELICKI Tomasz | Gdańsk / gdansk (POL) | 1978 |
3 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
448. |
2616 |
KOZŁOWSKI Mariusz | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1989 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
449. |
2808 |
FLISIKOWSKI Bartłomiej | / Gdańsk (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
450. |
2807 |
MACHNIKOWSKI Marek | / Gdańsk (POL) | 1968 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
451. |
JELINEK Andrzej | TKF / GDYNIA (POL) | 1976 |
2019-06-24 22:30:22 | TAK | |||||||||
452. |
2804 |
KACMAJOR Tomasz | / Gdańsk (POL) | 1986 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
453. |
STRZELECKI Paweł | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1992 |
2019-06-25 13:46:17 | ||||||||||
454. |
2677 |
LESZCZYŃSKI Adam | Gdynia / GDYNIA (POL) | 1986 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
455. |
2695 |
KOWALSKI MIROSŁAW | AgroMil MTB green team / Wąbrzeźno (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
456. |
2702 |
BADURA Patryk | Michelin OSP Team / Olsztyn (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
457. |
WYKA Andrzej | niezrzeszony / Gdynia (POL) | 1952 |
2019-06-26 14:41:14 | ||||||||||
458. |
2647 |
WYKA Andrzej | Gdynia / Gdynia (POL) | 1952 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
459. |
PIĄTEK Stanisław | / Kraków (POL) | 1958 |
2019-06-26 22:53:45 | ||||||||||
460. |
2661 |
RAMCZYK Kamil | / Gdańsk (POL) | 1984 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
461. |
2809 |
ZACHAREK Natalia | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1991 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
462. |
2605 |
MAŃKOWSKI Michał | / Gdańsk (POL) | 1983 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
463. |
2656 |
TUREK Karol | Klif Team Chłapowo / LEŚNIEWO (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
464. |
2610 |
ROSLON Marek | Gdynia / Gdynia (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
465. |
2690 |
CIEŚLAK Robert | MajBIKE Team / RUMIA (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
466. |
2721 |
WIŚNIEWSKI Dawid | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Susz (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
467. |
2787 |
LISIECKI Tomasz | NEXUS Team / Gdynia (POL) | 1967 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
468. |
2745 |
MARKOWSKI Adam | / Gdańsk (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
469. |
2797 |
MIELEWCZYK Artur | Romet Factory Team / Warszawa (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
470. |
2790 |
KOTLENGA Tomasz | tomice.LIVE / Sierakowice (POL) | 1984 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
471. |
2730 |
KASICKI Marcin | / Prabuty (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
472. |
2692 |
KIRSCHLING Nikodem | / Gdańsk (POL) | 2002 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
473. |
2668 |
CIBA Damian | TA KO TEAM / Rumia (POL) | 1983 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
474. |
3196 |
BORCOWSKI Janusz | weterynek.pl/Bike U Up / Gdynia (POL) | 1965 |
7 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
475. |
2681 |
JASTRZĘBSKI Marcin | Deceuninck Quick Step / Gdańsk (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
476. |
2700 |
POTRYKUS Filip | Klif Team Chłapowo / Chłapowo (POL) | 2001 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
477. |
3399 |
GACA Marek | Gdańsk / Gdansk (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
478. |
2699 |
MARCINKOWSKI Mariusz | Toruń / Toruń (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
479. |
2722 |
STYRZYZEWSKI Tomasz | Klif Team Chłapowo / Wejherowo (POL) | 2002 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
480. |
2799 |
PARADOWSKI Grzegorz | / ELBLĄG (POL) | 1965 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
481. |
2710 |
PETK Grzegorz | CAT M4 / Kowale (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
482. |
2709 |
MROZOWICZ Cezary | NEXUS Team / Gdańsk (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
483. |
2618 |
STADNIK Maciej | BIKE BASTARDS / Gdańsk (POL) | 1971 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
484. |
MACIEJEWSKI Sławomir | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / Lębork (POL) | 1968 |
2019-07-01 13:27:16 | ||||||||||
485. |
2785 |
KASPERSKI Jacek | Gdynia / Gdynia (POL) | 1953 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
486. |
2735 |
SKOWROŃSKI Tadeusz | Nowy Staw / Kowary (POL) | 1960 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
487. |
2781 |
KOBYLINSKI Szymon | NS Bikes / Gdansk (POL) | 1970 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
488. |
2748 |
OSTAJEWSKI Gustaw | Klif Team Chłapowo / Kąpino (POL) | 2002 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
489. |
2674 |
HEIDRICH Tadeusz | Klub Kolarski WDA Świecie / Świecie (POL) | 1951 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
490. |
2712 |
KARCZEWSKI Marcin | K&M DESIGN / GDAŃSK (POL) | 1978 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
491. |
2665 |
FRĄCKIEWICZ Iwona | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1968 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
492. |
2655 |
BOGDZIEWICZ Eugeniusz | NEXUS Gdynia / Gdańsk (POL) | 1945 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
493. |
2672 |
MISZEWSKI Grzegorz | Chojnice / Gdańsk (POL) | 1990 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
494. |
2814 |
BIAłUCHA Magdalena | / Gdańsk (POL) | 1983 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
495. |
POPŁAWSKI Tadeusz | weterynek.pl/Bike U Up / Gdańsk (POL) | 1965 |
2019-07-02 00:18:50 | ||||||||||
496. |
2701 |
PIASECKI Piotr | jubilermonika.pl / Włocławek (POL) | 1982 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
497. |
2727 |
WOŹNIAK Sławomir | Gdynia / Gdynia (POL) | 1972 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
498. |
2691 |
PESZEK Krzysztof | ZIOMKI MTB TEAM / Gdańsk (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
499. |
2815 |
KRAĆ Janusz | Czitos <3 / Gdańsk (POL) | 1981 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
500. |
3400 |
ZYGA Marcin | BIKE BASTARDS / Gdańsk (POL) | 1971 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
501. |
2703 |
GLAC ZBIGNIEW | Gdańsk / GDAŃSK (POL) | 1956 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
502. |
2800 |
NIEWIADOMSKI Jarosław | BALTIC QUEST / Gdańsk (POL) | 1969 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
503. |
PIEPKA Sławomir | Klif Team Chłapowo / Kłanino (POL) | 1978 |
2019-07-02 18:21:16 | ||||||||||
504. |
GORAZDOWSKI Filip | Klif Team Chłapowo / Kłanino (POL) | 1999 |
2019-07-02 18:30:44 | ||||||||||
505. |
2622 |
GŁOWACKI Zbigniew | / Banino (POL) | 1975 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
506. |
2697 |
LEWANDOWSKI Patryk | Norda Active Team / Wejherowo (POL) | 2001 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
507. |
2736 |
WOJTALEWICZ Mariusz | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1974 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
508. |
KAPALA Zygmunt | KTS Tychy / tychy (POL) | 1959 |
2019-07-02 21:02:42 | ||||||||||
509. |
2613 |
WÓJCIK Piotr | Team Wielki Ptak / GDANSK (POL) | 1984 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
510. |
2718 |
ZAREMBA Sławomir | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Susz (POL) | 1970 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
511. |
2602 |
PEZOWICZ Michał | Zaspa Sqad / Gdańsk (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
512. |
2813 |
SŁOMION Łukasz | / Borkowo (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
513. |
LECIEJEWSKI Mateusz | / Człuchów (POL) | 1991 |
2019-07-03 08:09:57 | ||||||||||
514. |
2746 |
DOPPKE Kacper | Klif Team Chłapowo / Żarnowiec (POL) | 2006 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
515. |
2749 |
CEYNOWA Nikodem | Klif Team Chłapowo / Chłapowo (POL) | 2005 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
516. |
2747 |
PROCEK Jan | / Gdańsk (POL) | 1987 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
517. |
2795 |
DANIEL BARTOSZ | Gdynia / Gdynia (POL) | 1985 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
518. |
2798 |
OKUPNIAK Jakub | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1993 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
519. |
2678 |
MODLIŃSKA Beata | MajBIKE Team / Rumia (POL) | 1974 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
520. |
2740 |
TRZOPEK Anna | Apteka Gemini Team / Świecie (POL) | 1984 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
521. |
2659 |
PEREKITKO Krzysztof | Jagatowo / Jagatowo (POL) | 1963 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
522. |
KOZIEŁŁO Sylwia | / Rumia (POL) | 1977 |
2019-07-03 16:59:27 | ||||||||||
523. |
KOZIEŁŁO Robert | / Rumia (POL) | 1977 |
2019-07-03 17:03:42 | ||||||||||
524. |
DOLATOWSKI Tomasz | / Gdańsk (POL) | 2002 |
2019-07-03 17:46:16 | ||||||||||
525. |
NAWROCKI Michał | / Topola Mała (POL) | 1992 |
2019-07-03 17:59:13 | ||||||||||
526. |
2686 |
TRZEBIATOWSKA Aldona | Belta Team Gdańsk / Gdynia (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
527. |
2679 |
OLECH Jacek | / Świecie (POL) | 1970 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
528. |
2682 |
POCZOPKO Aurelia | CRYOSPACE OLSZTYN / Warkały 32A (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
529. |
2791 |
PAWŁOWSKI Jan | VeloGD / Gdańsk (POL) | 1989 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
530. |
2750 |
WICZLING Patryk | Rowersi Cycling Team / Gdańsk (POL) | 1992 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
531. |
RESZKA Miłosz | / Starogard Gdański (POL) | 1988 |
2019-07-04 00:09:14 | ||||||||||
532. |
2812 |
BIESCHKE Paweł | Bez Hamulców / Gdańsk (POL) | 1979 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
533. |
OXLEY Andrew | Biała Czaszki / Gdynia (IMN) | 1976 |
2019-07-04 10:04:19 | ||||||||||
534. |
CIRUG Artur | / Bydgoszcz (POL) | 1977 |
2019-07-04 10:22:40 | ||||||||||
535. |
311 |
STALMAKOVA Anna | / (POL) | 1984 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
536. |
310 |
STALMAKOV Denis | / (POL) | 1976 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
537. |
299 |
POZDNIAKOV Fedor | Kaliningrad / (POL) | 2007 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
538. |
298 |
POZDNIAKOVA Varvara | Kaliningrad / (POL) | 2013 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
539. |
297 |
POZDNIAKOVA Anna | Kaliningrad / (POL) | 1980 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
540. |
296 |
SLEPTCOV Nikolaj | Kaliningrad / (POL) | 1956 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
541. |
295 |
POZDNIAKOV Aleksei | Kaliningrad / (POL) | 1973 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
542. |
294 |
SLEPTCOVA Olga | Kaliningrad / (POL) | 1957 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
543. |
293 |
POTRYKUS Jan | Chłapowo / (POL) | 1964 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
544. |
292 |
MUDLAFF Maja | Chłapowo / (POL) | 2011 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
545. |
291 |
KUCHARSKA Antonina | Gdynia / (POL) | 2009 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
546. |
286 |
UGROVATOV Timur | / (POL) | 2008 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
547. |
285 |
BANACH Robert | Gdańsk / (POL) | 1978 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
548. |
284 |
BANACH Jakub | Gdańsk / (POL) | 2010 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
549. |
283 |
KARPIŃSKA Justyna | Baszta Bytów / (POL) | 1978 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
550. |
282 |
KARPIŃSKA Agata | Baszta Bytów / (POL) | 2010 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
551. |
279 |
OKRÓJ Filip | Dolina Noteci Racing Team / (POL) | 2006 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
552. |
278 |
PEREKITKO Teresa | Jagatowo / (POL) | 1967 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
553. |
276 |
LISAK Łukasz | / (POL) | 1979 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
554. |
275 |
LISAK Stanisław | / (POL) | 2014 |
11 | 2019-07-16 14:19:51 | ||||||||
555. |
BAGIŃSKI Roman | / Kwidzyn (POL) | 1971 |
2019-07-16 20:42:11 | ||||||||||
556. |
GŁODOWSKI Tomasz | / Kwidzyn (POL) | 1960 |
2019-08-16 17:16:16 | ||||||||||
557. |
GUZOWSKA-BOIWKA Kinga | / KWIDZYN (POL) | 1981 |
2019-08-19 09:00:09 | ||||||||||
558. |
ZHURAVLEVA Mariia | DUSSH8 KALININGRAD / Kaliningrad (RUS) | 2008 |
2019-08-19 15:32:25 | ||||||||||
559. |
SZKODZIŃSKI Piotr | / Kwidzyn (POL) | 1994 |
2019-09-01 11:45:40 | ||||||||||
560. |
KRZESIŃSKI Stefan | Żbik-Komańcza / CZYSTOGARB (POL) | 1964 |
2019-09-01 22:57:26 | ||||||||||
561. |
OLEWNIK Piotr | MTB Elbląg / Elbląg (POL) | 1977 |
2019-09-03 23:59:12 | ||||||||||
562. |
HOŁOWNIA Anna | AMBITNA team / Gdańsk (POL) | 1990 |
2019-09-04 17:00:16 | ||||||||||
563. |
KLEKOWSKI Adrian | Orbit One Cycling / Kwidzyn (POL) | 1986 |
2019-09-08 09:08:38 | ||||||||||
564. |
LISS Rafal | / Kwidzyn (POL) | 1979 |
2019-09-08 09:56:05 | ||||||||||
565. |
SZYMCZAK Andrzej | / Lisewo (POL) | 1966 |
2019-09-08 19:25:20 | ||||||||||
566. |
SANDOMIERSKI Jerzy | Cyklo Kwidzyn / Kwidzyn (POL) | 1988 |
2019-09-09 08:13:25 | ||||||||||
567. |
KOWALCZYK Wojciech | / Susz (POL) | 2000 |
2019-09-09 15:59:14 | ||||||||||
568. |
CISŁO Waldemar | Cyklo Kwidzyn / Bądki (POL) | 1977 |
2019-09-12 10:54:25 | ||||||||||
569. |
SYCZ Łukasz | / Przemyśl (POL) | 1992 |
2019-09-14 19:02:14 | ||||||||||
570. |
POKWICKI Jakub | / Kwidzyn (POL) | 2000 |
2019-09-15 22:08:32 | ||||||||||
571. |
MAROWSKI Mariusz | MTB KWIDZYN TEAM / Kwidzyn (POL) | 1981 |
2019-09-15 22:51:55 | ||||||||||
572. |
DITTMAR Marek | / Kwidzyn (POL) | 1976 |
2019-09-16 15:58:40 | ||||||||||
573. |
CZESZEJKO Grzegorz | Epidemia Cyklozy MTB SUSZ / Prabuty (POL) | 1976 |
2019-09-16 17:05:35 | ||||||||||
574. |
PERLIK Jakub | Aspołeczni niebezpiczni / Rakowiec (POL) | 2002 |
2019-09-16 19:58:30 | ||||||||||
575. |
MIKOŁAJEWSKI Arkadiusz | / Elbląg (POL) | 1982 |
2019-09-18 04:51:16 | ||||||||||
576. |
BAZAN Łukasz | / Rzeszów (POL) | 1981 |
2019-09-18 18:13:24 | ||||||||||
577. |
DOROSZKIEWICZ Andrzej | V02maxMTB TEAM / Pogórze (POL) | 1984 |
2019-09-23 21:33:41 | ||||||||||
578. |
BIESIADA Jonasz | AGROCHEST TEAM / Kociałkowa Górka (POL) | 1989 |
2019-09-23 22:00:48 | ||||||||||
579. |
MIKOŁAJCZYK Przemysław | AGROCHEST TEAM / Konin (POL) | 1970 |
2019-09-23 22:06:45 | ||||||||||
580. |
NEUMANN Jerzy | Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Swarzędz (POL) | 1955 |
2019-09-24 09:02:30 | ||||||||||
581. |
OLECH Jacek | mtb Świecie / Świecie (POL) | 1970 |
2019-09-25 07:41:32 | ||||||||||
582. |
ZAKHARCHENKO Elena | / Kaliningrad (RUS) | 1990 |
2019-09-25 12:30:28 | ||||||||||
583. |
SZYMAŃSKA Monika | / Gdańsk (POL) | 1979 |
2019-09-25 16:53:47 | ||||||||||
584. |
JAKUBOWSKA-OLECH Edyta | / Świecie (POL) | 1967 |
2019-09-25 20:16:38 | ||||||||||
585. |
SŁOMION Łukasz | / Borkowo (POL) | 1980 |
2019-09-25 22:19:48 | ||||||||||
586. |
TOMASZEWSKI Piotr | GKW / KWIDZYN (POL) | 1969 |
2019-09-26 05:33:33 |
Opłaty za poszczególne etapy | ||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj | RokUr |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Etap 4 | Etap 5 | |||
1. |
JANKOWSKI Rafał | / Kwidzyn (POL) | 1976 |
2019-06-22 09:19:33 | TAK | |||||||||
2. |
JANKOWSKI Karol | / Kwidzyn (POL) | 2010 |
2019-06-22 09:25:02 | TAK | |||||||||
3. |
Stoppel Żaneta | Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL) | 1976 |
2019-07-31 11:47:29 | TAK | |||||||||
4. |
BŁASZCZAK Michał | / Kwidzyn (POL) | 1977 |
2019-08-19 16:33:05 | TAK | |||||||||
5. |
BŁASZCZAK Kuba | / Kwidzyn (POL) | 2011 |
2019-08-19 16:36:30 | TAK | |||||||||
6. |
STOPPEL Tomasz | Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL) | 1973 |
2019-08-26 20:12:33 | TAK | |||||||||
7. |
STOPPEL Kinga | Lacroix Electronics / Kwidzyn (POL) | 2007 |
2019-08-26 20:17:51 | TAK | |||||||||
8. |
STOPPEL Oskar | Lacroix Electronics / KWIDZYN (POL) | 2005 |
2019-08-26 20:20:06 | TAK | |||||||||
9. |
SZMIDT Wojciech | / Kwidzyn (POL) | 2010 |
2019-09-16 18:29:12 | TAK | |||||||||
10. |
SZMIDT Joanna | / Kwidzyn (POL) | 1975 |
2019-09-16 18:32:53 | TAK | |||||||||
11. |
DRAGAN Łukasz | / Kwidzyn (POL) | 1984 |
2019-09-18 20:37:56 | TAK | |||||||||
12. |
PEREKITKO Wiktor | Jagatowo / Jagatowo (POL) | 2011 |
2019-09-24 22:58:58 | TAK | |||||||||
13. |
BRESKA Adam | BRESKA TEAM / KWIDZYN (POL) | 1978 |
2019-09-25 16:08:41 | TAK | |||||||||
14. |
SOBCZYŃSKA Kornelia | / Tczew (POL) | 2009 |
2019-09-25 23:33:56 | TAK | |||||||||
15. |
309 |
POMYŁKA Pomyłka | Rosja / Kraków (POL) | 1994 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
16. |
68 |
DUBIENKO Angelika | Młode Diabły / Kraków (POL) | 1994 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
17. |
ŁUSZCZ Martyna | Roweromania Sanok / Bukowsko (POL) | 2004 |
2019-03-19 17:12:42 | ||||||||||
18. |
93 |
SZLACHETKA Grzegorz | Blok Bike Team / Kraków (POL) | 1982 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | TAK | |||||||
19. |
71 |
CZORT Dagmara | Młode Diabły / Kraków (POL) | 1986 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
20. |
BIELESZ Anna | / Warszawa (POL) | 1981 |
2019-03-27 13:49:34 | TAK | |||||||||
21. |
KUPCZYK Maja | / BIBICE (POL) | 1974 |
2019-03-31 16:51:38 | ||||||||||
22. |
99 |
GÓRECKA Anna | MAG-KRAK TEAM / ŚWIĘTOCHŁOWICE (POL) | 1979 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
23. |
176 |
BIELECKA Anna | / Rybnik (POL) | 1984 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
24. |
177 |
FERENC Piotr | Rybnik / Rybnik (POL) | 1982 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
25. |
170 |
SANDACZ Paweł | Kraków / Kraków (POL) | 1988 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
26. |
20 |
STOPA Jolanta | Stopki / Kraków (POL) | 1985 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
27. |
19 |
STOPA Maciej | Vienna Life / Kraków (POL) | 1980 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
28. |
289 |
PRZYBYTEK Bartłomiej | BJ TEAM / GDAŃSK (POL) | 1981 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
29. |
127 |
MRÓZ Adam | Sosnowiec / Sosnowiec (POL) | 2009 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
30. |
128 |
MRÓZ Rafał | / Sosnowiec (POL) | 1973 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
31. |
129 |
MRÓZ Małgorzata | / Sosnowiec (POL) | 1978 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
32. |
39 |
GOLIS Zofia | Golis team / Krakow (POL) | 2012 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
33. |
80 |
CASINO Olivier | Bodzanow / Bodzanow (FRA) | 1980 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
34. |
CASINO Weronika | / Bodzanow (POL) | 1984 |
2019-05-01 08:06:15 | ||||||||||
35. |
CASINO Weronika | / Bodzanow (POL) | 1984 |
2019-05-01 08:07:15 | ||||||||||
36. |
79 |
CASINO Weronika | Bodzanow / Bodzanow (POL) | 1984 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
37. |
77 |
CASINO Artur | Bodzanów / Bodzanow (POL) | 2012 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
38. |
78 |
CASINO Wiktor | Bodzanów / Bodzanow (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
39. |
52 |
BIEŃKOWSKA Kasia | / Kraków (POL) | 1982 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
40. |
51 |
BIEŃKOWSKI Maciek | / Kraków (POL) | 1982 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
41. |
54 |
BIEŃKOWSKI Aleksander | Kraków / Kraków (POL) | 2011 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
42. |
21 |
STOPA Jan | Stopki / Kraków (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
43. |
168 |
BARTYZEL Dorota | LISZKI / Liszki (POL) | 1978 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
44. |
31 |
DOMAŃSKI Mariusz | Okrąglik MTB Team / Warszawa (POL) | 1987 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
45. |
30 |
DOMAŃSKA Joanna | Okrąglik MTB Team / Warszawa (POL) | 1989 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
46. |
38 |
GOLIS Piotr | Golis team / Krakow (POL) | 1986 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
47. |
GOLIS Zosia | Golis team / Krakow (POL) | 2012 |
3 | 2019-05-04 00:11:05 | TAK | ||||||||
48. |
169 |
BARTYZEL Aleksandra | LISZKI / Liszki (POL) | 2011 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
49. |
BARTYZEL Karol | / Liszki (POL) | 2006 |
2019-05-04 09:41:03 | ||||||||||
50. |
171 |
SANDACZ Maciej | Kraków / Kraków (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
51. |
PĄCZKOWSKI Paweł | IP KWIDZYN BIKE TEAM / KWIDZYN (POL) | 1984 |
2019-05-05 07:17:15 | ||||||||||
52. |
156 |
MIKIETYŃSKI Piotr | Zwierzaki / Kraków (POL) | 1966 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
53. |
84 |
KŁOPOT Aneta | Daniel Team / Świętochłowice (POL) | 1983 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
54. |
85 |
KŁOPOT Paweł | Daniel Team / Świętochłowice (POL) | 1983 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
55. |
86 |
KŁOPOT Daniel | Daniel Team / Świętochłowice (POL) | 2012 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
56. |
22 |
ŁOJOWSKI Piotr | Kraków / Kraków (POL) | 1987 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
57. |
154 |
MIKIETYŃSKA Małgorzata | Zwierzaki / Kraków (POL) | 2008 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
58. |
155 |
MIKIETYŃSKI Andrzej | Zwierzaki / Kraków (POL) | 2011 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
59. |
174 |
FERENC Matylda | / Rybnik (POL) | 2007 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
60. |
172 |
FERENC Amelia | / Rybnik (POL) | 2010 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
61. |
175 |
FERENC Maja | Rybnik / Rybnik (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
62. |
173 |
FERENC Margot | Rybnik / Rybnik (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
63. |
FERENC Piotr | / Rybnik (POL) | 1982 |
4 | 2019-05-06 14:40:45 | TAK | ||||||||
64. |
BIELECKA Anna | / Rybnik (POL) | 1984 |
4 | 2019-05-06 14:42:36 | TAK | ||||||||
65. |
256 |
ZIELIŃSKI Bartosz | The FABS / Warszawa (POL) | 1981 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
66. |
257 |
ZIELIŃSKA Anna | The FABS / Warszawa (POL) | 1981 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
67. |
255 |
ZIELIŃSKI Stanisław | The FABS / Warszawa (POL) | 2013 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
68. |
24 |
KOWALSKA Monika | Kraków / Kraków (POL) | 1981 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
69. |
122 |
WOLAK Mariusz | Kraków / Kraków (POL) | 1978 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
70. |
123 |
WOLAK Aleksander | Kraków / Kraków (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
71. |
167 |
DYRKACZ Dominik | BD team / Kraków (POL) | 2011 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
72. |
166 |
DYRKACZ Bartosz | BD team / Kraków (POL) | 1979 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
73. |
152 |
SIKORA Zbigniew | SP 43 Kraków / Włosań (POL) | 2008 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
74. |
153 |
SIKORA Łukasz | SP 43 Kraków / Kraków (POL) | 1972 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
75. |
MIKOŁAJCZYK Adam | / Kraków (POL) | 1974 |
5 | 2019-05-07 21:56:32 | TAK | ||||||||
76. |
126 |
CIACIURA-JARNO Magdalena | Mindray Team / Ruda Śląska (POL) | 1983 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
77. |
124 |
JARNO Cezary | Mindray Team / Ruda Śląska (POL) | 2011 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
78. |
125 |
JARNO Hanna | Mindray Team / Ruda Śląska (POL) | 2012 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
79. |
57 |
KAMIŃSKA Zuzanna | Tomaszowice / Tomaszowice (POL) | 2012 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
80. |
55 |
KAMIŃSKA Katarzyna | Tomaszowice / Tomaszowice (POL) | 1985 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
81. |
56 |
KAMIŃSKI Piotr | Tomaszowice / Tomaszowice (POL) | 1985 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
82. |
28 |
OBERWAN Kacper | www.panfotograf.eu / Kraków (POL) | 2009 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
83. |
8399 |
BUNKIVSKA Oksana | GardenFlora MTB Team / Kraków (POL) | 1976 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
84. |
2784 |
LASHKAY Roman | Leźno / Kraków (POL) | 2006 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | TAK | |||||||
85. |
36 |
STRUZIK Kinga | / Kraków (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
86. |
34 |
STRUZIK Antoni | / Kraków (POL) | 2009 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
87. |
35 |
WALLIS-STRUZIK Ewelina | / Kraków (POL) | 1981 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
88. |
9 |
KWAŚNIAK Michał | Kraków / Kraków (POL) | 1980 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
89. |
147 |
KLIMCZAK-MUCHA Magdalena | SP 43 Kraków / Mogilany (POL) | 1974 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
90. |
146 |
MUCHA Tomasz | SP 43 Kraków / Mogilany (POL) | 2009 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
91. |
148 |
MUCHA Krzysztof | SP 43 Kraków / Mogilany (POL) | 1975 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
92. |
MIKOŁAJCZYK Wiktor | / Kraków (POL) | 2008 |
2019-05-08 21:57:15 | TAK | |||||||||
93. |
ŁOJOWSKI Krzysztof | / Kraków (POL) | 2015 |
5 | 2019-05-08 22:08:50 | TAK | ||||||||
94. |
23 |
ŁOJOWSKI Krzysztof | Kraków / Kraków (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
95. |
27 |
PISZCZEK Magdalena | Kraków / KRAKÓW (POL) | 1979 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
96. |
74 |
DRZYZGIEWICZ Michał | www.kwitnaca.com / Krakow (POL) | 1981 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
97. |
26 |
PISZCZEK Agata | Kraków / Kraków (POL) | 2009 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
98. |
72 |
DRZYZGIEWICZ Zuzanna | www.kwitnaca.com / Krakow (POL) | 2009 |
2019-05-16 13:23:02 | TAK | ||||||||
99. |
DRZYZGIEWICZ Ignacy | www.kwitnaca.com / Krakow (POL) | 2013 |
2019-05-08 23:33:54 | ||||||||||
100. |
DRZYZGIEWICZ Ignacy | www.kwitnaca.com / Krakow (POL) | 2013 |
5 | 2019-05-08 23:34:42 | TAK | ||||||||
101. |
73 |
DRZYZGIEWICZ Ignacy | www.kwitnaca.com / Krakow (POL) | 2013 |
2019-05-16 13:23:02 | |||||||||
102. |
3335 |
GAJEWSKI Jacek | Kraków / Kraków (POL) | 1967 |
10 | 2019-05-16 13:23:02 | ||||||||
103. |
186 |
CIEŚLAK Hubert | / (POL) | 2012 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
104. |
185 |
CIEŚLAK Krzysztof | Kraków / (POL) | 2014 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
105. |
184 |
MELLIDRUBA Tomasz | / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
106. |
183 |
MELLIBRUDA Janina | Kraków / (POL) | 1953 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
107. |
182 |
MELLIBRUDA Ignacy | / (POL) | 2012 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
108. |
181 |
MELLIBRUDA Eryk | Kraków / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
109. |
180 |
MŁYNARCZYK Marek | Katowice / (POL) | 1966 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
110. |
179 |
MŁYNARCZYK Lena | / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
111. |
178 |
KEISUKE Hayashi | Japonia / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
112. |
165 |
BABULSKI Szymon | Kraków / (POL) | 2016 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
113. |
164 |
STĘPNIAK Aleksander | Kraków / (POL) | 2009 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
114. |
163 |
STĘPNIAK Jakub | Kraków / (POL) | 1987 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
115. |
162 |
MIKULSKA-SZCZEKAN Dorota | Kraków / (POL) | 1981 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
116. |
161 |
SZCZEKAN Jerzy | Kraków / (POL) | 2010 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
117. |
160 |
SZCZEKAN Krzysztof | Kraków / (POL) | 2013 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
118. |
159 |
JASZCZYŃSKA Amelia | Świątniki Górne / (POL) | 2009 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
119. |
158 |
OBERMAN-JASZCZYŃSKA Ewa | Świątniki Górne / (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
120. |
151 |
KŁYSZ Magda | Tomaszów / (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
121. |
150 |
KŁYSZ Hanna | Tomaszów Lubelski / (POL) | 2013 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
122. |
149 |
SIERAKOWSKI Oskar | Kraków / (POL) | 2004 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
123. |
145 |
SZPAKIEWICZ Rafał | Kraków / (POL) | 1977 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
124. |
144 |
SZPAKIEWICZ Emilia | Kraków / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
125. |
143 |
ZASĘPA Marcel | Kraków / (POL) | 1974 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
126. |
142 |
ZASĘPA Oliwer | / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
127. |
141 |
PRYGA Irena | Kraków / (POL) | 1966 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
128. |
140 |
WALCZY Szymon | Kraków / (POL) | 2010 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
129. |
139 |
SZEWCZYK Maria | Dąbrowa Górnicza / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
130. |
138 |
SZEWCZYK Mikołaj | Mindray Team / (POL) | 2010 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
131. |
137 |
KNYAZKOVA Aksinya | Kraków / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
132. |
136 |
KNYZKOVA Oleska | Kraków / (POL) | 1980 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
133. |
135 |
KNYAZKOV Dmitry | Kraków / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
134. |
134 |
BIRYNKOVA Yulia | Kaliningrad / (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
135. |
133 |
BIRYNKOV Artem | Kaliningrad / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
136. |
132 |
CZEPCZYK Jacek | Kraków / (POL) | 1963 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
137. |
131 |
CZEPCZYK Agata | Kraków / (POL) | 1969 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
138. |
130 |
CZEPCZYK Maria | Kraków / (POL) | 2009 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
139. |
121 |
STYCZEŃ Rafał | Kraków / (POL) | 1970 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
140. |
120 |
STYCZEŃ Gaja | Kraków / (POL) | 2010 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
141. |
119 |
JASIŃSKA Mariann | Kraków / (POL) | 2012 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
142. |
118 |
JASIŃSKI Aleksander | Kraków / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
143. |
117 |
POPRAWA Wojciech | Kraków / (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
144. |
116 |
POPRAWA Małgorzata | Kraków / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
145. |
114 |
POPRAWA Aleksandra | / (POL) | 2013 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
146. |
113 |
MIKITA Kacper | Myślenice / (POL) | 2007 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
147. |
111 |
DARAZ Szymon | Kraków / (POL) | 2011 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
148. |
110 |
DARAZ Hubert | Kraków / (POL) | 2014 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
149. |
109 |
BATEŁ Monika | Zator / (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
150. |
108 |
BATEK Zofia | Zator / (POL) | 2009 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
151. |
107 |
DOROCIAK Błażej | Kraków / (POL) | 2014 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
152. |
106 |
DOROCIAK Maciej | Kraków / (POL) | 1986 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
153. |
105 |
SATOŁA Leon | Wieliczka / (POL) | 2015 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
154. |
104 |
SATOŁA Katarzyna | Kraków / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
155. |
103 |
KARWETA Angelika | jaworzno / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
156. |
102 |
SŁOWIAK Hanna | Kraków / (POL) | 2012 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
157. |
101 |
SŁOWIAK Filip | Kraków / (POL) | 1982 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
158. |
100 |
GÓRECKI Kamil | Świętochłowice / (POL) | 2009 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
159. |
98 |
SOBOLEWSKI Paweł | Kraków / (POL) | 2010 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
160. |
97 |
SOBOLEWSKI Andrzej | Warszawa / (POL) | 1963 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
161. |
96 |
STAWOWCZYK Wojciech | Kraków / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
162. |
95 |
STAWOWCZYK Zofia | Kraków / (POL) | 2013 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
163. |
94 |
STANOWCZYK Jakub | Kraków / (POL) | 2015 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
164. |
92 |
SZLACHETKA Jędrzej | Jerzmanowice / (POL) | 2017 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
165. |
91 |
JÓRARZ Małgorzata | Jerzmanowice / (POL) | 1978 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
166. |
90 |
JÓRASZ Stanisław | / (POL) | 2011 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
167. |
89 |
JÓRASZ Jan | Jerzmanowice / (POL) | 2013 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
168. |
88 |
OBERWAN Tomasz | Kraków / (POL) | 2011 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
169. |
87 |
OBERWAN Marcin | Kraków / (POL) | 2014 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
170. |
83 |
KOZIOŁ Krzysztof | Świętochłowice / (POL) | 1979 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
171. |
82 |
KOZIOŁ Monika | Świętochłowice / (POL) | 1983 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
172. |
81 |
KOZIOŁ TOMASZ | Świętochłowice / (POL) | 2012 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
173. |
76 |
CZORT Filip | Kraków / (POL) | 2011 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
174. |
75 |
CZORT Martyna | Kraków / (POL) | 2014 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
175. |
70 |
GINTER Jan | Kraków / (POL) | 2013 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
176. |
69 |
GINTER Jakub | Kraków / (POL) | 1985 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
177. |
67 |
MIKOŁAJCZYK Wiktor | Kraków / (POL) | 2008 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
178. |
66 |
MIKOŁAJCZYK Adam | Kraków / (POL) | 1974 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
179. |
65 |
SZALEWSKI Filip | Kraków / (POL) | 2014 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
180. |
64 |
SZALEWSKI Jakub | Kraków / (POL) | 1975 |
7 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
181. |
63 |
GAJEK Jan | / (POL) | 2009 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
182. |
62 |
GAJEK Igor | Tomaszowice / (POL) | 2014 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
183. |
61 |
GAJEK Tomasz | / (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
184. |
60 |
GAJEK Dominikia | / (POL) | 1982 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
185. |
280 |
FURMAGA Magdalena | Chełmno / (POL) | 1977 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
186. |
281 |
WSZOŁEK marta | Chełmno / (POL) | 2009 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
187. |
53 |
BIEŃKOWSKA Julia | Kraków / (POL) | 2016 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
188. |
50 |
DOBOSZ Jakub | / (POL) | 2012 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
189. |
49 |
DOBOSZ Karol | Kraków / (POL) | 1979 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
190. |
48 |
DOBOSZ Karina | Kraków / (POL) | 2009 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
191. |
47 |
DOBOSZ Beata | Kraków / (POL) | 1979 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
192. |
46 |
GULBA Krzysztof | / (POL) | 1973 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
193. |
45 |
GULBA Jakub | / (POL) | 2009 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
194. |
44 |
BIEŃKOWSKI Mikołaj | Kraków / (POL) | 2009 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
195. |
43 |
BIEŃKOWSKA Karolina | Kraków / (POL) | 2012 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
196. |
42 |
BIEŃKOWSKI Tomasz | Kraków / (POL) | 1974 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
197. |
41 |
MAŁEK Adam | OŚWIĘCIM / (POL) | 1980 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
198. |
40 |
MIGDA Maja | Kraków / (POL) | 2011 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
199. |
37 |
TOPORKIEWICZ Stanisław | Kraków / (POL) | 1970 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
200. |
33 |
PILCH-DOBROWIECKI Piotr | Kokorzyce / (POL) | 1979 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
201. |
32 |
PILCH-DOBROWIECKI Franciszek | Kokorzyce / (POL) | 2012 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
202. |
29 |
KĘSEK Bartosz | / (POL) | 2007 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
203. |
25 |
JĘDRZEJCZYK Magdalena | Kraków / (POL) | 2008 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
204. |
18 |
KMIECIK Dorota | Piekary / (POL) | 1978 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
205. |
17 |
KMIECIK Oliwier | LISZKI / (POL) | 2009 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
206. |
16 |
SAMBOREK Krzysztof | SP 43 Kraków / (POL) | 1973 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
207. |
15 |
ŻAK Jadwiga | SP 43 Kraków / (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
208. |
14 |
ŻAK Wiktoria | SP 43 Kraków / (POL) | 2007 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
209. |
13 |
ŻAK Maksymilian | SP 43 Kraków / (POL) | 2009 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
210. |
12 |
GORCHAKOV Artem | Kaliningrad / (POL) | 2013 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
211. |
11 |
GORCHAKOVA Olga | Kaliningrad / (POL) | 1988 |
2019-07-16 14:19:18 | |||||||||
212. |
10 |
KWAŚNIAK Aleksandra | Kraków / (POL) | 2011 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
213. |
8 |
KWAŚNIAK Wojciech | Kraków / (POL) | 2007 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
214. |
7 |
PALUCH Beata | Kraków / (POL) | 1982 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
215. |
6 |
PALUCH Aleksander | Krakow / (POL) | 2008 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
216. |
5 |
RODRIGUEZ-SUSZCZYŃSKA Elvia | Kraków / (POL) | 1979 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
217. |
4 |
SUSZCZYŃSKI-RODRIGUEZ Leo | / (POL) | 2010 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
218. |
3 |
NIEDŹWIADEK Piotr | Kraków / (POL) | 1976 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
219. |
2 |
NIEDŹWIADEK Mateusz | Kraków / (POL) | 2010 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
220. |
1 |
NIEDŹWIADEK Oliwia | Kraków / (POL) | 2012 |
6 | 2019-05-15 23:07:49 | ||||||||
221. |
254 |
KORDOWSKI Dominik | Warszawa / Żabia Wola (POL) | 1986 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
222. |
253 |
KORDOWSKI Marcin | Warszawa / Żabia Wola (POL) | 2013 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
223. |
230 |
MARKIEWCZ Kamil | Xbox Bike Team / Warszawa (POL) | 1978 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
224. |
POCIECHA Wojciech | Aperol Team / Warszawa (POL) | 1980 |
2019-05-21 23:41:16 | TAK | |||||||||
225. |
245 |
POCIECHA Nina | Aperol Team / Warszawa (POL) | 2012 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
226. |
259 |
CYGAN Michał | Sisters / Parzniew (POL) | 1981 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
227. |
CYGAN Maja | Sisters / Parzniew (POL) | 2007 |
2019-05-23 00:11:17 | TAK | |||||||||
228. |
258 |
CYGAN Blanka | Sisters / Parzniew (POL) | 2013 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
229. |
290 |
PRZYBYTEK Jeremi | BJ TEAM / GDAŃSK (POL) | 2013 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
230. |
234 |
PACZKOWSKI Dariusz | Halls Team / Warszawa (POL) | 1980 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
231. |
227 |
TESLA Alicja | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1976 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
232. |
2789 |
PODGÓRSKA Adela | Norda Active Taem / warszawa (POL) | 2013 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
233. |
228 |
TESLA Wojciech | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1963 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
234. |
195 |
ŁAPCZYŃSKI Tomasz | Societe Generale / Warszawa (POL) | 1971 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
235. |
241 |
SAMORAJ Hubert | Halls Team / Głosków (POL) | 1980 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
236. |
SĄGIN Sylwia | Halls Team / Warszawa (POL) | 1973 |
2019-06-05 10:14:41 | TAK | |||||||||
237. |
2738 |
KUCHARSKI Stanisław | Gdańsk / Warszawa (POL) | 1977 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
238. |
194 |
ŁAPCZYŃSKI Szymon | Societe Generale / Warszawa (POL) | 2003 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
239. |
PIŁAT Agata | / Warszawa (POL) | 1981 |
2019-06-06 13:51:40 | ||||||||||
240. |
PAWłOWICZ-PAWłOWSKI Jan | / Warszawa (POL) | 2004 |
2019-06-06 13:53:19 | ||||||||||
241. |
PAWłOWICZ-PAWłOWSKA Anna | / Warszawa (POL) | 2006 |
2019-06-06 13:54:16 | ||||||||||
242. |
215 |
BARTELSKI Andrzej | / Warszawa (POL) | 1980 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
243. |
SOBCZYK Magdalena | / Konstancin Jeziorna (POL) | 1978 |
2019-06-08 05:34:35 | ||||||||||
244. |
SOBCZYK Krzysztof | / Konstancin (POL) | 1983 |
2019-06-08 05:49:32 | ||||||||||
245. |
SOBCZYK Max | / Konstancin Jeziorna (POL) | 2013 |
2019-06-08 05:56:03 | ||||||||||
246. |
235 |
OSTASZEWSKA Agnieszka | Halls Team / Warszawa (POL) | 1986 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
247. |
214 |
BARTELSKI Stanisław | Warszawa / Warszawa (POL) | 2010 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
248. |
216 |
BARTELSKA Helena | / Warszawa (POL) | 2013 |
2019-06-19 12:00:17 | TAK | ||||||||
249. |
BORYCZKA-OKOŃ Ewa | Okoń Team / Warszawa (POL) | 1987 |
2019-06-09 23:01:58 | ||||||||||
250. |
226 |
TESLA Marcin | Societe Generale / Warszawa (POL) | 2006 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
251. |
2788 |
POLITOWICZ Magdalena | MajBIKE Team / Warszawa (POL) | 1980 |
10 | 2019-07-16 14:19:18 | ||||||||
252. |
WOLNY Wojciech | Xbox Bike Team / HIPOLITÓW (POL) | 1981 |
2019-06-12 12:35:43 | TAK | |||||||||
253. |
264 |
PIOTROWSKI Staś | Warszawski Klub Kolarski / Konstancin-Jeziorna (POL) | 2009 |
2019-06-19 12:00:17 | |||||||||
254. |
PIOTROWSKI Tomasz | Warszawski Klub Kolarski / Konstancin-Jeziorna (POL) | 1971 |
2019-06-12 22:04:20 | ||||||||||
255. |
SZKLARZ Paweł | / Warszawa (POL) | 1980 |
2019-06-14 10:23:50 | ||||||||||
256. |
308 |
PAWLAK Ewa | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1980 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
257. |
CHROBAK Michał | Vienna Life / Warszawa (POL) | 2013 |
2019-06-24 15:18:14 | ||||||||||
258. |
KWASIBORSKA Sylwia | Vienna Life / Warszawa (POL) | 1973 |
2019-06-24 15:22:47 | TAK | |||||||||
259. |
313 |
GOSŁAWSKI Antoni | Belta Team Gdańsk / Straszyn (POL) | 2010 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
260. |
312 |
GOSŁAWSKA Michalina | Belta Team Gdańsk / Straszyn (POL) | 2013 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
261. |
301 |
GOSŁAWSKA Gabriela | / Straszyn (POL) | 1980 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
262. |
314 |
GOSŁAWSKI Rafał | Straszyn / Straszyn (POL) | 1980 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
263. |
WOJCISZKE Marlena | / Gdańsk (POL) | 1982 |
2019-07-01 08:17:36 | ||||||||||
264. |
PETELSKI Maciej | / GDAŃSK (POL) | 1971 |
2019-07-01 10:35:00 | ||||||||||
265. |
PETELSKA Lena | / GDAŃSK (POL) | 2007 |
2019-07-01 10:36:21 | ||||||||||
266. |
PETELSKI Igor | / GDAŃSK (POL) | 2006 |
2019-07-01 10:37:29 | ||||||||||
267. |
PEREKITKO Krzysztof | Niezrzeszony / Jagatowo (POL) | 1963 |
2019-07-01 20:27:49 | TAK | |||||||||
268. |
277 |
PEREKITKO Wiktor | Jagatowo / Jagatowo (POL) | 2011 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
269. |
271 |
PRUSINOWSKI Kamil | / Gdańsk (POL) | 1978 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
270. |
269 |
PRUSINOWSKA Olga | / Gdańsk (POL) | 1982 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
271. |
270 |
PRUSINOWSKI Marcin | / Gdańsk (POL) | 2010 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
272. |
272 |
KRZEMIŃSKI Adam | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1982 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
273. |
274 |
KRZEMIŃSKA Agnieszka | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1978 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
274. |
273 |
KRZEMIŃSKA Maja | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 2010 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
275. |
306 |
SŁOMION Sabina | / Borkowo (POL) | 1981 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
276. |
305 |
SŁOMION Julia | Belta Team Gdańsk / Borkowo (POL) | 2007 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
277. |
307 |
SŁOMION Kinga | Belta Team Gdańsk / Borkowo (POL) | 2010 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
278. |
RATAJCZYK Agnieszka | / Gdańsk (POL) | 1971 |
2019-07-03 13:38:48 | ||||||||||
279. |
267 |
PETELSKI Maciej | Gdańsk / Gdańsk (POL) | 1971 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
280. |
266 |
PETELSKA Lena | / Gdańsk (POL) | 2007 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
281. |
268 |
PETELSKI Igor | / Gdańsk (POL) | 2006 |
2019-07-16 14:19:18 | TAK | ||||||||
282. |
SZEWCZYK Julia | Mindray Team / Będzin (POL) | 1979 |
2019-07-04 14:11:52 | ||||||||||
283. |
PAWLIKOWSKI Leon | / TCZEW (POL) | 2013 |
2019-07-04 14:12:05 | ||||||||||
284. |
SADOWSKA Joanna | / TCZEW (POL) | 1981 |
2019-07-04 14:13:38 | ||||||||||
285. |
ZANIEWSKA Kasia | Zaniek Team / Ryjewo (POL) | 1982 |
2019-09-16 22:32:38 | ||||||||||
286. |
WYSZYŃSKI Marcin | MBK Team / Kwidzyn (POL) | 1976 |
2019-09-18 09:57:43 | ||||||||||
287. |
WYSZYŃSKI Bartosz | MBK Team / Kwidzyn (POL) | 2010 |
2019-09-18 10:00:45 | ||||||||||
288. |
WYSZYŃSKI Jakub | MBK Team / Kwidzyn (POL) | 2013 |
2019-09-18 10:02:28 | ||||||||||
289. |
DZIKOWSKI Łukasz | / Kwidzyn (POL) | 1982 |
2019-09-24 14:59:31 | ||||||||||
290. |
DZIKOWSKI Szymon | / Kwidzyn (POL) | 1982 |
2019-09-24 18:33:40 | ||||||||||
291. |
SŁOMION Julia | / Borkowo (POL) | 2007 |
2019-09-25 22:22:38 | ||||||||||
292. |
SŁOMION Kinga | / Borkowo (POL) | 2010 |
2019-09-25 22:24:50 | ||||||||||
293. |
SŁOMION Sabina | / Borkowo (POL) | 1981 |
2019-09-25 22:27:17 |
©by Pilar 2007-2019 |
Generowanie strony 0.11647200584412 sekund |