78. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 26-28 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-22 10:04:19
Mwdj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

Kula W dal

Kula W dal

DZIEŃ 1
2024-07-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RE (U20) 8.35 MORGUNOV Sergey RUS Cheboksary (RUS) 2012-06-20
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallinn (EST) 2011-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 7.60 Lima (PER) 2024-08-27
 
 Gr. A  Gr. B  ZBIORCZA
W dal M - Gr. A Planowany START: 2024-07-26 11:00
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 5.99/24 5.99
GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 6.03/24 6.03
KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość (LU) 6.11/24 6.11
WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin (LU) 6.16/24 6.16
GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock (MZ) 6.40/23 6.17
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 6.72/23 6.37
WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 6.57/24 6.57
STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin (LU) 6.60/24 6.60
LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław (DS) 6.64/24 6.64
GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa (MZ) 6.64/24 6.64
STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony (...) 6.77/23 6.75
PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin (LU) 6.84/23 6.77
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń (KP) 6.85/23 6.79
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk (PM) 7.07/23 6.84
BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra (LB) 6.87/24 6.87
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.89/24 6.89
GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.96/24 6.96
DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław (DS) 6.96/24 6.96
GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.36/22 6.97
BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec (SL) 7.20/24 7.20
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.39/24 7.39
PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 7.67/24 7.67
Mistrzostwa Polski U20 2023 (Lublin)
1 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 7.26
2 BUTRA Tobiasz 05 MKS Osa Zgorzelec 7.24
3 PTASIEWICZ Jakub 05 MKS Bank BS Płońsk 7.11
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04 LLKS Osowa Sień 7.46
2 KAMIONEK Patryk 04 UKS LA Basket Warszawa 7.20
3 WOLIŃSKI Stanisław 04 MKS MOS Wrocław 7.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.012789 s. | Mem: 768 kilobytes