76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
M200j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 19.84 KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RŚ (U20) 19.49* KNIGHTON Erriyon USA Baton Rouge (USA) 2022-04-30
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Beograd (SRB) 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona (ESP) 2012-07-13
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 16:15:52
200 m M - Finał A Planowany START: 2022-07-09 13:40 WYSTARTOWANO: 13:42:49 DEKORACJA 14:15
-1.3 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 4 612 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 21.56 0.177 15
2 6 164 TATARA Dawid 2004-07-27 BKL Bełchatów (LD) 21.64 0.246 PB 12
3 3 624 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 21.67 0.151 10
4 5 536 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 22.03 0.190 9
5 2 184 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź (LD) 22.11 0.178 8
1 193 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) DNF 0.329 7.30
8 560 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin (WP) DNF 0.318 7.30
7 123 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm (LU) DNS 7.30
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.59
2 ŻOK Łukasz 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.73
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 21.82
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 20.96
2 BOGACZYŃSKI Igor 03 MKL Jarocin 21.24
3 SOBÓL Damian 03 KS AZS UWM Olsztyn 21.43
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0746882 s. | Mem: 768 kilobytes