76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 16:15:52
K200j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMB Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 11 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 13:34:59
200 m K - elim 2 Planowany START: 2022-07-08 11:25 WYSTARTOWANO: 11:33:38
-2.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 69 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 KS Wda Świecie (KP) 24.26 0.173 Q 2
2 8 541 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 25.30 0.274 q 8
3 6 422 STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 25.33 0.238 qB 9
4 7 575 PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 26.05 0.219 qB 16
5 3 179 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka (LD) 26.71 0.220 21
6 4 595 ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 UKS Dąb Suchy Las (WP) 27.61 0.251 30
7 2 634 BIEGAJ Oliwia 2004-11-08 UKS Atos Woźnice (WN) 28.11 0.231 31
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.046715 s. | Mem: 1.5 megabytes