PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:02:25
M200j 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 19.93 BOLT Usain JAM Hamilton (BER) 2004-04-11
RŚ (U20) 19.88* KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-26
RŚ (U20) 19.84* KNIGHTON Erriyon USA Eugene (USA) 2021-06-27
RE (U20) 20.04 GULIYEV Ramil AZE Belgrade (SRB) 2009-07-10
RP (U20) 20.54 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn Barcelona 2012-07-13
Min. ME U20 (U20) 21.35 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 21.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 12:50:58
200 m M - elim 2 Planowany START: 2021-07-03 11:45 WYSTARTOWANO: 11:54:27
+2.7 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 126
KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 21.73 0.143 Q 5
2 6 191
CHROSTA Filip 02-02-27 BKL Bełchatów (LD) 21.85 0.218 q 6
3 3 693
MAZUR Michał 03-09-21 MKL Szczecin (ZP) 22.19 0.146 qB 12
4 8 548
URBANEK Łukasz 03-07-09 TL Athletics Jastrzębie (SL) 22.41 0.161 qB 14
5 7 309
RODZIEWICZ Jan 03-02-17 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 23.10 0.209 24
4 342
PIETRUSA Jakub 02-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa (MA) DQ 0.086 TR 16.8
2 697
WYDMUCH Cezary 03-02-20 MKP Szczecinek (ZP) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.59
2 ŻOK Łukasz 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 21.73
3 SZACHNIEWICZ Szymon 01 MKS MOS Wrocław 21.82
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 21.52
2 TRZASKA Damian 00 MKS Bank BS Płońsk 21.57
3 WRÓBEL Mateusz 00 TS Wieliczanka Wieliczka 21.66
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.271059 s. | Mem: 1.5 megabytes