PL | EN
ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA | RESETUJ HASŁO


Drużyna: Kategoria wiekowa:

!!! UWAGA !!!
Zmiana terminów 3 pierwszych etapów
!!! Sortowanie wg daty etapu !!!
Edycja: Dystans:

Zarejestrowanych: 311

Lp. NR ST. IMIĘ NAZWISKO Kategoria wiekowa Klub Dystans
1 WERONIKA KACZMAREK K20(pro) K20(fun) ELMAR ESKA TEAM
2 Marcin JUCHA M30(pro) M30(fun)
3 Dawid ŻAK M30(pro) M30(fun) Team Progresja
4 Sławomir SIDORSKI M30(pro) M30(fun) Avenga Bike Team
5 KRZYSZTOF KUBIK M20(pro) M20(fun)
6 Wojciech SZKLARCZYK M45(pro) M45(fun)
7 JACEK RADWAŃSKI M45(pro) M45(fun)
8 Katarzyna KAWKA K40+(pro) K40(fun)
9 Marek LORENOWICZ M30(pro) M30(fun) Brandovo
10 Ryszard PILARCZYK M20(pro) M20(fun) OŚ AZS Poznań
11 Renata GLAZER K30(pro) K30(fun)
12 ZBIGNIEW KACZMAREK M45(pro) M45(fun)
13 Robert PASTUSIńSKI M50(pro) M50(fun)
14 Bartłomiej MARCZEWSKI M30(pro) M30(fun) Metabo TORA Bike
15 Adam PADUCH M40(pro) M40(fun) RACC Wałbrzych
16 Władek BARZDO M40(pro) M40(fun) eDial Łącznościowcy
17 Waldemar STOJANOWSKI M45(pro) M45(fun)
18 Piotr RAKIEWICZ M30(pro) M30(fun) Gucwa Velo Trainer
19 Łukasz DOBOSZ M30(pro) M30(fun)
20 Ryszard WIąCEK M65+(pro) M65(fun)
21 Magdalena CHMIELEWSKA K40+(pro) K50+(fun) Na Szosie Team
22 Wojciech SEBZDA M30(pro) M30(fun) BORA-hansgrohe Fanclub Poland
23 Jakub DUDEK M30(pro) M30(fun)
24 Katarzyna KęPA-LORENOWICZ K30(pro) K30(fun) Brandovo
25 Łukasz PSZCZOłOWSKI M30(pro) M30(fun)
26 Michał WILCZAK M30(pro) M30(fun)
27 Wojciech WęCłAś M30(pro) M30(fun) Volvo Polska Cycling Team
28 Marcin ZAWADZKI M40(pro) M40(fun)
29 klaudiusz OLEJNICZAK M40(pro) M40(fun)
30 Maciej KAMIńSKI M20(pro) M20(fun) STREFASPORTU.PL MW INVEST
31 Marcin MęDOń M20(pro) M20(fun)
32 Bartosz HUZARSKI M40(pro) M40(fun) Huzar Bike Academy
33 Jarosław GAJEK M30(pro) M30(fun) Santander Bike Team
34 DARIUSZ LEDUCHOWSKI M55(pro) M55(fun)
35 Waldemar WIŚNIEWSKI M40(pro) M40(fun)
36 Tomasz GOWARZREWSKI M20(pro) M20(fun)
37 Jakub KRAWCZYK M20(pro) M20(fun) OTR INTERKOL - CX80 TEAM
38 Marcin JON M40(pro) M40(fun) MMK JONKI
39 Bartosz BARTOSZ HUZARSKI M40(pro) M40(fun)
40 Dominik SYNOWIEC M30(pro) M30(fun) KS Active Uran
41 Błażej ORłOWSKI M20(pro) M20(fun)
42 Marek GRABIWODA M40(pro) M40(fun) BORA-hansgrohe Fanclub Poland
43 Wojciech BACHIńSKI M20(pro) M20(fun) Brandovo
44 Ryszard PILARCZYK2 M30(pro) M30(fun)
45 Paweł SKOP M30(pro) M30(fun) Seven Perceptus Team
46 Rafał BERG M20(pro) M20(fun) WroWelo Team
47 Julia URBANIAK K40+(pro) K40(fun)
48 Jarosław ZYGMąT M50(pro) M50(fun) GALL-ICM SKODA - ROWER WRONA
49 JUSTYNA WOJCIUL K30(pro) K30(fun) KOWARY BIEGAJĄ
50 Robert GAWRON M40(pro) M40(fun) Goggle Pro Active Eyewear
51 Grzegorz RYCHLICKI M50(pro) M50(fun) Kwisa lubań
52 Rafał OLEś M30(pro) M30(fun) Team Hurom
53 Paweł BOBECKI M30(pro) M30(fun)
54 Tomasz DURSKI M45(pro) M45(fun)
55 Bartosz HUZAR M40(pro) M40(fun)
56 Mikołaj SZEWCZYK M30(pro) M30(fun)
57 Grzegorz CEBULSKI M30(pro) M30(fun) Seven Perceptus Team
58 Marek DYTKO M20(pro) M20(fun) Seven Perceptus Team
59 Jakub PLISZKA M30(pro) M30(fun) Jas-kółka
60 Michał WASIńSKI M40(pro) M40(fun) BORA-hansgrohe Fanclub Poland
61 Arkadiusz KIEłBASA M30(pro) M30(fun) Seven Perceptus Team
62 Piotr WALECIAK M40(pro) M40(fun) Waleciak Team
63 Kamil RYś M30(pro) M30(fun) Fitwheels.eu / Bikestacja
64 MARCIN ROGOWSKI M20(pro) M20(fun) Seven Perceptus Team
65 Piotr SOSZKA M20(pro) M20(fun)
66 Michał PLUCHA M40(pro) M40(fun) Klub Górskiej Turystyki Rowerowej KORBA Jelenia Góra
67 Henryk TORBUS M65+(pro) M70(fun)
68 KATARZYNA JOCHER K40+(pro) K40(fun) OTR INTERKOL CX 80 TEAM
69 Damian HISZPAńSKI M30(pro) M30(fun)
70 Bartłomiej HODYL M30(pro) M30(fun) STC Stargard
71 Magdalena SZOTT K30(pro) K30(fun)
72 Mikołaj SZYCHOWIAK M20(pro) M20(fun) NaviExpert Team
73 Filip CZERNICKI M30(pro) M30(fun)
74 Michał CIERPIK M40(pro) M40(fun)
75 Sebastian KONOPKA M40(pro) M40(fun)
76 Krzysztof BUKRABA M30(pro) M30(fun) Romet Factory Team
77 Wojciech HAPANOWICZ M30(pro) M30(fun) Romet Factory Team
78 Dorota JANUSZ K40+(pro) K40(fun) Romet Factory Team
79 Katarzyna KALITA K30(pro) K30(fun) Żelazna Świdnica
80 Daniel OSZCZęDA M45(pro) M45(fun) Huzar Bike Academy
81 Krzysztof WAWRZYNIAK M30(pro) M30(fun)
82 Andrzej WORONA M40(pro) M40(fun) Seven Perceptus Team
83 Mariusz RUDZIńSKI M40(pro) M40(fun)
84 Krzysztof ROWICKI M40(pro) M40(fun) Sever Bike Team
85 Bogusław FLORCZAK M65+(pro) M65(fun) JF Duet Goleniów Spectrum Bike
86 Anna RUDZIńSKA K40+(pro) K40(fun)
87 Damian JABłOńSKI M40(pro) M40(fun) JacaCoach TEAM
88 Marcin TRZASKA M45(pro) M45(fun)
89 Dariusz SPYCHALA M50(pro) M50(fun) Romet Factory Team
90 ROMAN WOŹNIAK M45(pro) M45(fun) DEICHMANN WROCŁAW
91 Tomasz LAUNER M45(pro) M45(fun) RUN TOLA RUN i-Sport
92 Damian JęDRZEJEWSKI M40(pro) M40(fun) Eroe Racing Club
93 Grzegorz KOWALSKI M30(pro) M30(fun) CykloOpole
94 Marek BEśKA M30(pro) M30(fun) ROAD-RACING.PL
95 Sergiusz ZAJąC M40(pro) M40(fun)
96 Michał FABISIAK M40(pro) M40(fun) Burcak Team
97 Arek BYCZKOWSKI M40(pro) M40(fun) BORA-hansgrohe Fanclub Poland
98 Piotr STASIAK M30(pro) M30(fun) WATAHA
99 Tomasz WALCZAK M40(pro) M40(fun)
100 Leslaw KRAKOWSKI M30(pro) M30(fun)
101 Dariusz SMENTEK M45(pro) M45(fun) BORA-hansgrohe Fanclub Poland
102 Andrzej BORN M30(pro) M30(fun) BIKE MARATON
103 Paweł MATYKIEWICZ M60(pro) M60(fun)
104 Paweł WOJTCZAK M30(pro) M30(fun) TOMCHEM
105 Adam BOCIAN M30(pro) M30(fun) Team Progresja
106 Rafal AUGUSTYNOWICZ M45(pro) M45(fun)
107 Adam KWAśNIEWSKI M40(pro) M40(fun) Burcak Team
108 Marcin IWAńSKI M40(pro) M40(fun) JacaCoach TEAM
109 PAWEŁ ŚWIATLAK M40(pro) M40(fun) Seven Perceptus Team
110 krzysztof DUBIENIECKI M30(pro) M30(fun)
111 Grzegorz KUMISZCZO M65+(pro) M70(fun)
112 Radoslaw JEZIORSKI M45(pro) M45(fun)
113 Przemysław CYPRYJAńSKI M20(pro) M20(fun)
114 Marcel FALKIEWICZ M30(pro) M30(fun)
115 Maciej PARYS M40(pro) M40(fun) Autogala Volvo Team
116 Marcin KWAPIńSKI M40(pro) M40(fun) kwapinscy.eu
117 Adam CUCH M45(pro) M45(fun)
118 Damian MIKOłAJCZAK M50(pro) M50(fun)
119 Maciej SOLAREK M45(pro) M45(fun)
120 KACPER GURZEDA M20(pro) M20(fun)
121 Jakub CISZAK M30(pro) M30(fun) Fenix Tychy
122 SEBASTIAN BIRUTA M50(pro) M50(fun) Gucwa Velo Trainer
123 Krzysztof NOWICKI M30(pro) M30(fun)
124 Łukasz TREPKA M40(pro) M40(fun) Romet Factory Team
125 Jakub KONIAK M40(pro) M40(fun) FJK Team
126 Przemysław SKOWRON M30(pro) M30(fun) CykloOpole
127 Maciej BYCH M45(pro) M45(fun) Tridea TEAM
128 wojtek LEWANDOWSKI M45(pro) M45(fun)
129 Marcin SZLACHTA M30(pro) M30(fun)
130 Artur KOCIK M40(pro) M40(fun)
131 Marcin DUSZAK M40(pro) M40(fun) Toyota Bike Team
132 Roman ABRAMCZYK M40(pro) M40(fun)
133 Michal LECHOWICZ M30(pro) M30(fun)
134 Paweł JAKUSZTOWICZ M30(pro) M30(fun) team Żmigród
135 Przemysław DUDEK M40(pro) M40(fun) CHOMA SPORT TRENER
136 Magdalena PIERZYńSKA K40+(pro) K45(fun) Seven Perceptus Team
137 Marek WRZECIONEK M55(pro) M55(fun)
138 Patrycja DRAZEK K20(pro) K20(fun)
139 Teofil OSIADłY M45(pro) M45(fun) ,
140 Mateusz KOKOWSKI M30(pro) M30(fun) Seven Perceptus Team
141 Mateusz PIEPRZ M20(pro) M20(fun) UKS Ratusz Maszewo
142 Przemysław ROKOSZ M30(pro) M30(fun)
143 Igor KOPACZEWSKI M20(pro) M20(fun)
144 Marek SZLUFIK M45(pro) M45(fun) K.S. OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
145 Waldemar BARANOWSKI M65+(pro) M65(fun) ,
146 Daniel BEJMERT M40(pro) M40(fun)
147 Edyta KONARSKA K40+(pro) K45(fun)
148 Marcin MAJDA M30(pro) M30(fun)
149 Tomasz SZARATA M30(pro) M30(fun) CYCLINGPLANET
150 Robert HALICKI M40(pro) M40(fun) Huzar Bike Academy
151 STANISLAW SZCZESNY M60(pro) M60(fun)
152 Bernadetta PASICKA K40+(pro) K40(fun)
153 Marcin MICHALSKI M40(pro) M40(fun)
154 Jacek LIPINSKI M45(pro) M45(fun)
155 Andrzej URYNIAK M50(pro) M50(fun)
156 Piotr KILIAN M30(pro) M30(fun)
157 Karolina PRZYBYLAK K20(pro) K20(fun) ROAD-RACING.PL
158 Kamil GROMNICKI M20(pro) M20(fun) ROAD-RACING.PL
159 Dariusz TESSMER M50(pro) M50(fun) LEFERO
160 Tomasz SORBIAN M30(pro) M30(fun) STREFASPORTU.PL MW INVEST
161 Dawid ŻUREK M30(pro) M30(fun) KolaŻe Wyklęci
162 Katarzyna NOWAK K40+(pro) K50+(fun) DRUZYNA TVN
163 Robert TOMASZEWSKI M50(pro) M50(fun)
164 Bogusław BEDNARCZYK M50(pro) M50(fun) Thirty Sports Group
165 Marcin KUBICKI M30(pro) M30(fun) Mastermet Bicycle Team
166 Piotr GóRNIK M30(pro) M30(fun)
167 Bartosz PREKIEL M30(pro) M30(fun) Road-Racing.pl
168 Adrian RESPONDEK M30(pro) M30(fun)
169 Łukasz HUZARSKI HUZARCOM.PL M30(pro) M30(fun)
170 Łukasz LIśKIEWICZ M40(pro) M40(fun) JacaCoach TEAM
171 Łukasz LEWANDOWSKI M40(pro) M40(fun) Moro TEAM
172 Wojciech CHLOST M30(pro) M30(fun)
173 Mariusz MANOREK M40(pro) M40(fun)
174 Dariusz JASKULSKI M45(pro) M45(fun)
175 Piotr SKOWROńSKI M40(pro) M40(fun) Huzar Bike Academy
176 Anna GRONOWSKA K20(pro) K20(fun) Brandovo
177 Michał JANIKOWSKI M40(pro) M40(fun) Burcak Team
178 Paweł BUGANIUK M30(pro) M30(fun) KS_Oleszna
179 Maciej NOWACZYK M30(pro) M30(fun) Eroe Racing Club
180 Przemysław MALENDOWICZ M30(pro) M30(fun) ELMAR ESKA TEAM
181 Radosław WUJDA M40(pro) M40(fun) GIANT ŻARY TEAM
182 Dawid KOZA M20(pro) M20(fun)
183 Piotr LEPKA M55(pro) M55(fun) KS Lechia Piechowice
184 Marcin WOJCIECHOWSKI M45(pro) M45(fun) Seven Perceptus Team
185 ANNA MADEJ K40+(pro) K45(fun) Brandovo
186 Marek BąKOWSKI M40(pro) M40(fun) Giant&Liv Team
187 BOLESŁAW BAŁD M60(pro) M60(fun) TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
188 Łukasz PIENIO M30(pro) M30(fun)
189 Justyna SOMNIAK K30(pro) K30(fun) Huzar Bike Academy
190 Paweł GNYCH M45(pro) M45(fun)
191 Mariusz SUCHANECKI M40(pro) M40(fun) RSC BIKE RAWICZ
192 Rafał BIEREśNIEWICZ M45(pro) M45(fun) Strzegomska Grupa Rowerowa
193 Tomasz BOMBA M40(pro) M40(fun) Strzegomska Grupa Rowerowa
194 Sebastian MICHNIEWICZ M30(pro) M30(fun) Strzegomska Grupa Rowerowa
195 Krystian TOPOROWSKI M30(pro) M30(fun)
196 Jakub KRUPIńSKI M30(pro) M30(fun) EDI-TEAM
197 Witold WęGLARZ M50(pro) M50(fun) Lincoln Electric Bester Bike Team
198 Arkadiusz SOKOłOWSKI M30(pro) M30(fun)
199 Sebastian GRYZIECKI M20(pro) M20(fun) Orzeł Lipno Cycling Team
200 Jacek LATOSI M20(pro) M20(fun) LUBLINIECKA SZPRYCHA
201 Marian WIEWIóR M40(pro) M40(fun) ELMAR ESKA TEAM
202 IRENA ŁAŃCUCKA K40+(pro) K50+(fun) RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
203 BARTOSZ ŁUKASZEWICZ M45(pro) M45(fun) Sport Profit AMP Team Wrocław
204 Bartosz KIEDROWSKI M30(pro) M30(fun)
205 LESZEK POLOCZEK M40(pro) M40(fun) LUBLINIECKA SZPRYCHA
206 Maciej JANISłAWSKI M20(pro) M20(fun) TM Team
207 Filip MORDAKA M30(pro) M30(fun)
208 Łukasz MłYNARSKI M30(pro) M30(fun) Eroe Racing Club
209 JAROSŁAW ZIMNAL M50(pro) M50(fun) CykloOpole
210 Robert OSKULSKI M45(pro) M45(fun)
211 Artur SęKOWSKI M30(pro) M30(fun) Domat Race and Rally
212 Rafał KUCZMARZ M45(pro) M45(fun) ELMAR ESKA TEAM
213 Bartek KLIMEK M40(pro) M40(fun)
214 Wojciech WOźNIAK M30(pro) M30(fun)
215 Maciej BIEGAńSKI M30(pro) M30(fun) ORTOspot
216 Dariusz STEFANIAK M50(pro) M50(fun) KGHM Polska Miedź S.A O/ZG Polkowice-Sieroszowice
217 Piotr CZECH M50(pro) M50(fun) Górny Śląsk Silesia Team
218 TADEUSZ JASIONEK M60(pro) M60(fun) JF Duet Goleniów
219 Robert MARZEC M45(pro) M45(fun) Żmigród
220 Christophe VAN AERSCHOT M30(pro) M30(fun)
221 Jarosław MAJEWSKI M45(pro) M45(fun) FZ Pojechani
222 Andrzej PACHA M45(pro) M45(fun) Kwietno
223 Mariusz KSIęZKI M40(pro) M40(fun) Strzegomska Grupa Rowerowa
224 Sandra MIELCZAREK K30(pro) K30(fun) 13 Traveler
225 Wojtek OSTRUSZKA M30(pro) M30(fun)
226 Robert KORAJDA M45(pro) M45(fun) JacaCoach TEAM
227 Marcin KNAPCZYK M45(pro) M45(fun)
228 Grzegorz BEDNARCZYK M45(pro) M45(fun)
229 Arkadiusz SOłKIEWICZ M30(pro) M30(fun) SBIKE.PL - Internetowy Sklep Rowerowy
230 Krzysztof KRUPA M60(pro) M60(fun) Gucwa Velo Trainer
231 Adam PANEK M30(pro) M30(fun)
232 Tomasz MAJSTRZYK M30(pro) M30(fun) Strzegomska Grupa Rowerowa
233 Cezar HAłOń M40(pro) M40(fun) Walczymy dla Agi (TME MTB TEAM Szczecin)
234 Marcin KORDASZEWSKI M30(pro) M30(fun)
235 Roman SZYMAńSKI M60(pro) M60(fun)
236 Bartosz KOBA M45(pro) M45(fun) ,
237 Jacek SOZAńSKI M45(pro) M45(fun) Continental PTG
238 Artur BADOWSKI M40(pro) M40(fun)
239 BARTEK OSTRASZ M40(pro) M40(fun) Viessmann Bike Team
240 Roman AUGUśCIńSKI M60(pro) M60(fun)
241 Konrad KUBIAK M45(pro) M45(fun) PKO LEASING TEAM
242 Piotr HAREńSKI M40(pro) M40(fun) PKO LEASING TEAM
243 Ryszard ŚMIGLEWICZ M60(pro) M60(fun) NYSA CYCLING TEAM
244 Tomasz JOACHIMIAK M40(pro) M40(fun)
245 Tomasz GĄDEK M30(pro) M30(fun)
246 Waldemar PITALA M45(pro) M45(fun)
247 Marek GOLIńSKI M40(pro) M40(fun)
248 Piotr SABAT M30(pro) M30(fun) ELMAR ESKA TEAM
249 Marek TACIAK M60(pro) M60(fun)
250 Dariusz ROMANOWSKI M45(pro) M45(fun) Sobótka TEAM 40+
251 Kazimierz ROJEK M65+(pro) M65(fun) ELMAR ESKA TEAM
252 Michał PAWLYTA M30(pro) M30(fun) KM PSP ELBLĄG
253 DARIUSZ BARAN M45(pro) M45(fun) STS EXTREME STRZELIN BIKEREPUBLIC.PL
254 Andrzej KAłUżA M40(pro) M40(fun)
255 Marcin GRZELCZYK M40(pro) M40(fun)
256 Zosia BIEGAńSKA K20(pro) K20(fun)
257 Jacek OSIPIUK M30(pro) M30(fun)
258 Marcin BARTOSZEWSKI M40(pro) M40(fun)
259 Marcin TOMCZYK M30(pro) M30(fun)
260 Marek ZBROJEWICZ M55(pro) M55(fun) ZBZ
261 Sylwester RAK M50(pro) M50(fun) Kolarz z Borowa
262 Mariusz ŻELAZNY M40(pro) M40(fun)
263 KRZYSZTOF SZYMAŃSKI M45(pro) M45(fun) Huzar Bike Academy
264 Sebastian SZLACHETKA M30(pro) M30(fun) Sever Bike Team
265 Grzegorz ZDROJEWSKI M45(pro) M45(fun)
266 Tomasz DUSZA M30(pro) M30(fun)
267 Michał LORENC M30(pro) M30(fun)
268 Jakub PASEK M20(pro) M20(fun) ELMAR ESKA TEAM
269 ARTUR SZTOR M30(pro) M30(fun) PKO LEASING TEAM
270 Michał LEWALD M40(pro) M40(fun) CykloOpole
271 Łukasz DZIAłO M30(pro) M30(fun)
272 Paweł IWANKIEWICZ M50(pro) M50(fun) Sport Profit AMP Team Wrocław
273 Jan KłOS M30(pro) M30(fun) trirun #teamkalach
274 Artur LEDZION M45(pro) M45(fun) Spektrum Bike Jan Zugaj
275 Marek BERETA M55(pro) M55(fun)
276 Can VURAL M20(pro) M20(fun)
277 Dariusz MOSTOWSKI M40(pro) M40(fun) Walczymy dla Agi (TME MTB TEAM Szczecin)
278 Bartosz ŻMIDZIńSKI M30(pro) M30(fun)
279 Katarzyna WóJTOWICZ K30(pro) K30(fun)
280 ROBERT SPANDEL M40(pro) M40(fun)
281 Michał STULEBLAK M20(pro) M20(fun) GIGASET
282 Szymon MAKIEłA M20(pro) M20(fun)
283 Matthias NEUBERT M45(pro) M45(fun) Brandovo
284 Przemysław KAWALEC M30(pro) M30(fun) STC Stargard
285 Mariusz MUSIAłEK M40(pro) M40(fun)
286 Robert RACZKOWSKI M50(pro) M50(fun) Romet Factory Team
287 Krzysztof ŁAńCUCKI M65+(pro) M70(fun) RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM
288 tadeusz żARNOWIEC M60(pro) M60(fun) Brzeg
289 Maciej JACZEWSKI M30(pro) M30(fun)
290 Wojciech BąCZEK M40(pro) M40(fun) Romet Factory Team
291 Artur BUGAJSKI M30(pro) M30(fun)
292 Andrzej JANIK M45(pro) M45(fun)
293 Tomasz SPANDEL M40(pro) M40(fun)
294 Damian KRZUS M40(pro) M40(fun) ELMAR ESKA TEAM
295 Grzegorz PAłKA M50(pro) M50(fun) Wałbrzych
296 Karol NISZTUK M30(pro) M30(fun)
297 Jarosław SZABLA M45(pro) M45(fun) GALL-ICM SKODA - ROWER WRONA
298 Michal GLINKA M40(pro) M40(fun)
299 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI M60(pro) M60(fun)
300 Tomasz FILIPEK M30(pro) M30(fun)
301 Marcelina MARKIEWICZ K30(pro) K30(fun)
302 Kemal ERDEM M20(pro) M20(fun)
303 Tomasz HARKAWY M45(pro) M45(fun) Romet Factory Team
304 Waldemar TWARDZISZEWSKI M60(pro) M60(fun) RED-OX CHAMPION PODGÓRZYN
305 Szymon PUCHALSKI M30(pro) M30(fun)
306 Łukasz WóJCIK M20(pro) M20(fun)
307 ROMAN BRONISZEWSKI M50(pro) M50(fun) GALL-ICM SKODA - ROWER WRONA
308 Rafał KRóL M40(pro) M40(fun) PKO LEASING TEAM
309 Rafał SZYMAńSKI M45(pro) M45(fun) ELMAR ESKA TEAM
310 Michał KOWALSKI M30(pro) M30(fun)
311 Stanisław SPYCHAłA M20(pro) M20(fun) FTI Racing Team
DomTel-Sport
©by Pilar 2010-2020
PŁATNOŚCI OBSŁUGIWANE PRZEZ dotpay