Nowa strona internetowa

2016-11-30 23:00:00

Miło nam poinformować, że wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Zmiana designu to idealna okazja do lepszego zaprezentowania naszych usług, ale i także pokazania tego, czym się dokładnie zajmujemy i jakie imprezy obsługujemy. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie także nową jakość poprzez swoją przejrzystość oraz łatwiejszy dostęp do informacji o Naszych usługach. 

Tak więc do Państwa dyspozycji oddajemy nie tylko nowatorską szatę graficzną, ale przede wszystkim czytelną witrynę, w której znajdziecie takie nowości jak:

1. kalendarz z zapisami i wynikami z poszczególnych imprez dzięki któremu będziecie mogli w szybki i bezproblemowy sposób znaleźć imprezy sportowe odbywające się w danym dniu

2. katalog produktów w którym zaprezentowaliśmy produkty które możecie od Nas kupić lub wypożyczyć

3. dostęp do wyników w różnych formatach

W nowym dziale „aktualności” zamieścimy informacje o najważniejszych imprezach sportowych, podczas których będziemy zajmować się pomiarem czasu i obsługą biura zawodów.

Zatem przyjrzyjcie się Państwo naszym propozycjom i doceńcie ich funkcjonalność. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej witryny!

Regulamin firmy