O firmie

Firma DomTel zaistniała na rynku w 1992 roku, jako przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą, montażem urządzeń telekomunikacyjnych oraz budową sieci teleinformatycznych. Cztery lata później powstał nowy dział, który pod nazwą Domtel Sport Timing zajmował się stricte kompleksową obsługą imprez sportowych w zakresie elektronicznego pomiaru czasu i komputerowej obsługi biur zawodów.  - Niezawodność i precyzja,  to cechy idealnie określające nasze zaangażowanie w prace. Rzetelny i wiarygodny pomiar czasu w wielu dyscyplinach jest dla nas wyzwaniem, które determinuje nasze działania. Staramy się ciągle udoskonalać systemy, na których pracujemy, poprzez inwestowanie w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz tworzenie nowych oprogramowań, dzięki którym w szybszy sposób jesteśmy w stanie przekazać Państwa wyniki w trakcie zawodów – informuje Grzegorz Lipiński, właściciel firmy Domtel.

Kadrę Domtelu tworzą ludzie – często byli lekkoatleci - dla których pomiar czasu, to coś więcej niż tylko praca. To właśnie dzięki nim udało się stworzyć zespół, który ze 100 % dokładnością angażuje się w wykonywanie swoich obowiązków i z precyzją godną pozazdroszczenia podaje wyniki podczas imprez sportowych organizowanych na terenie całej Europy.Współpraca z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki i Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego zaowocowała stworzeniem oprogramowania do obsługi wydarzeń sportowych, które są wykorzystywane przez wiele klubów i okręgów w Polsce. Stworzony dla PZLA system statystyk wyników w powiązaniu ze stroną PZLA pozwala dotrzeć do pełnych informacji na temat wyników osiąganych przez zawodników na przełomie ostatnich 14 lat.Siedziba firmy znajduje się w Słupsku, w województwie pomorskim.

Kalendarz
Zapisy

Wyniki

Zapytanie ofertowe

Katalog
produktów

Nowoczesne rozwiązania

Co oferujemy?

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt pomiarowy do wszystkich dyscyplin sportowych, poczynając od kamer do fotofiniszu i chronometrów poprzez system chipów aktywnych kończąc na systemie chipów pasywnych. Niemal cały asortyment znajdziecie na naszej stronie w katalogu online.Oferujemy również kompleksową obsługę imprez sportowych poczynając od prowadzenia zapisów i płatności przez organizację biura, przygotowanie numerów startowych, dyplomów czy medali aż do pomiaru czasów, prezentacji wyników online, na telebimach a nawet transmisjach internetowych.

Pomiar
czasu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, która zajmuje się profesjonalnym pomiarem czasu na zawodach sportowych. Obsługujemy przede wszystkim imprezy takie jak: lekkoatletyka, łyżwiarstwo szybkie na torze długim i krótkim, narciarstwo biegowe, kolarstwo szosowe i górskie, rolkarstwo torowe i szosowe.Nasz profesjonalizm z powodzeniem od kilku lat przenosimy na imprezy masowe takie jak biegi, maratony i wyścigi MTB, gdzie mimo ogromnej liczby startujących podajemy wyniki z największą możliwą dokładnością zarówno na mecie jak i punktach kontrolnych.

Galeria

Skontaktuj się już dziś

602 314 171

email:domtel@domtel-sport.pl
© DOMTEL - SPORT 

Biuro pracuje
w godz. 9:00 - 17:00
Domtel-Sport Timing

76-200 SŁUPSK
ul. Aluchny-Emelianow 23
MAGAZYN / BIURO

61-334 POZNAŃ
ul.Rozwadowska 31

Nasi partnerzy