76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 21:13:51
0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

10:08  Kula M (6)  [Gr. A]
10:10  W dal K  [Gr. A]
11:00  Kula M (6)  [Gr. B]
11:15  W dal M  [Gr. A]
11:15  W dal M  [Gr. B]
12:20  400 m pł K  [el]
12:50  400 m pł M  [el]
13:00  Wzwyż K  [Gr. A]
13:00  Wzwyż K  [Gr. B]
14:40  Młot K (4)  [Gr. A]
15:00  Ceremonia Otwarcia 
15:20  100 m K  [el]
15:25  W dal K  [F]
15:45  Młot K (4)  [Gr. B]
15:50  100 m M  [el]
16:20  400 m K  [el]
16:45  400 m M  [el]
17:05  Kula K (4) 
17:10  100 m K  [F B]
17:15  100 m K  [F A]
17:20  W dal M  [F]
17:25  100 m M  [F B]
17:35  100 m M  [F A]
17:50  800 m K  [el]
18:10  800 m M  [el]
18:25  Kula M (6)  [F]
18:30  3000 m K  [s]
18:40  3000 m M  [s]
msc klub osty suma
1 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 15 123
2 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 16 111
3 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 13 104
4 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 11 102
5 KS Podlasie Białystok (PD) 13 85
6 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 10 84
7 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 14 83
8 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 14 75
9 KS Energetyk Poznań (WP) 9 73
10 AZS UMCS Lublin (LU) 10 71
11 KS Wisła Puławy (LU) 6 64
12 LKS Stal Mielec (PK) 9 64
13 MKS-MOSM Bytom (SL) 9 61
14 MKS MOS Wrocław (DS) 7 57.5
15 AZS-AWF Gorzów (LB) 4 57
16 MKS Agros Chełm (LU) 5 52.3
17 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 8 49
18 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 5 48
19 MKL Jarocin (WP) 7 47.3
20 MKL Jurand Szczytno (WN) 4 47
21 RKS Łódź (LD) 6 47
22 LKS Vectra Włocławek (KP) 7 47
23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 8 47
24 RLTL Optima Radom (MZ) 10 47
25 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 8 45
26 AZS Łódź (LD) 7 44.5
27 OŚ AZS Poznań (WP) 8 44
28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 7 42
29 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 7 41
30 MKL Toruń (KP) 4 41
31 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 4 40
32 KS AZS AWF Kraków (MA) 7 37.5
33 ZLKL Zielona Góra (LB) 3 37
34 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 6 35.2
35 WLKS Wrocław (DS) 4 35
36 OKS Skra Warszawa (MZ) 6 35
37 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 4 34
38 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa (PK) 3 33
39 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 5 33
40 KKL Kielce (SK) 5 32.5
41 MKS Osa Zgorzelec (DS) 7 32
42 WLKS Nowe Iganie (MZ) 4 30
43 AML Słupsk (PM) 5 30
44 BKL Bełchatów (LD) 3 29
45 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3 29
46 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 4 29
47 UKS Achilles Leszno (WP) 5 29
48 UKS Czapla Białe Błota (KP) 5 28.2
49 UKS LA Basket Warszawa (MZ) 3 28
50 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 4 27
51 KS AZS AWF Katowice (SL) 4 26
52 MLKS Agros Żary (LB) 5 26
53 MLKL Płock (MZ) 2 25
54 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 3 25
55 UMLKS START Wieruszów (LD) 3 24.2
56 UKS Vis Skierniewice (LD) 2 24
57 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 3 24
58 GKS Start Długołęka (DS) 4 24
59 SKLA Sopot (PM) 3 24
60 KS Żeglina Sieradz (LD) 4 23
61 UKS 12 Kalisz (WP) 3 23
62 SSMKS Parasol Wrocław (DS) 4 23
63 KS Wda Świecie (KP) 2 22
64 MKL Szczecin (ZP) 4 22
65 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 5 22
66 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka (MZ) 3 22
67 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 4 22
68 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 3 22
69 MLKS Sokół Lubin (DS) 2 20
70 LUKS Orkan Września (WP) 5 20
71 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 3 20
72 WKS Wawel Kraków (MA) 4 19
73 LLKS Osowa Sień (LB) 2 18.5
74 PLKS Gwda Piła (WP) 3 18
75 UKS Czwórka Białystok (PD) 2 18
76 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 4 18
77 LKS Lubusz Słubice (LB) 3 18
78 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 3 17
79 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 3 16.5
80 OKS Start Otwock (MZ) 3 16.2
81 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 2 16
82 MKLA Łęczyca (LD) 2 15.5
83 UMLKS Pegaz Opoczno (LD) 2 15.3
84 MKS Pułtusk (MZ) 4 15.2
85 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól (LB) 1 15
85 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice (SK) 1 15
85 KS Polonia Pasłęk (WN) 1 15
88 KS Prefbet-Sonarol (PD) 3 15
89 BKS Bydgoszcz (KP) 3 15
90 UKS Technik Augustów (PD) 2 15
91 MKST Astra Nowa Sól (LB) 2 14
92 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 2 14
93 KS Gwardia Piła (WP) 3 14
94 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 2 14
94 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 2 14
96 KS Agros Zamość (LU) 3 14
97 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 3 13
98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 2 13
99 GKS Piast Gliwice (SL) 3 13
99 KL Lechia Gdańsk (PM) 2 13
101 MKS-MOS Katowice (SL) 2 13
102 MKS Piast Głogów (DS) 1 12
102 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 1 12
102 STS Pomerania Szczecinek (ZP) 1 12
102 UKS Olimp Duszniki (WP) 1 12
102 ULKS Tychowo (ZP) 1 12
107 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 2 12
108 LKS Pszczyna (SL) 2 11
109 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 2 11
110 LKS Jantar Ustka (PM) 1 10
110 UKS Czempion Bełchatów (LD) 1 10
110 UKS Olimp Mazańcowice (SL) 1 10
113 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3 10
114 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 2 9
115 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (WN) 1 9
115 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 1 9
115 MKS Żywiec (SL) 1 9
115 MLKS Echo Twardogóra (DS) 1 9
115 WKS Śląsk Wrocław (DS) 1 9
120 MMKS Kędzierzyn Koźle (OP) 2 9
121 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) 2 8.5
122 MKL 12 Jelenia Góra (DS) 2 8
123 LUKS Start Nakło (KP) 3 8
124 KS Victoria Trzebinia (MA) 1 8
124 UKS OSoT Szczecin (ZP) 1 8
126 KS Wejher Wejherowo (PM) 1 7
126 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1 7
126 UKS Skoczek Władysławów (WP) 1 7
129 KS Warszawianka W-wa (MZ) 1 7
130 UKS Kresy Otwock (MZ) 1 6
131 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 2 6
132 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 1 6
132 MKS Tomaszów Mazowiecki (LD) 1 6
132 RMKS Rybnik (SL) 1 6
132 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 1 6
136 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 2 5
137 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 1 5
138 LKS Maraton Turek (WP) 1 5
138 LUKS Boguszyce (LD) 1 5
138 MKS Szerszeń Bogatynia (DS) 1 5
138 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 1 5
138 STS Pomerania Szczecin (ZP) 2 5
143 KS AZS AWF Wrocław (DS) 1 4
144 LKS Narew Kurpiewski Łomża (PD) 2 4
145 LKS Polkowice (DS) 2 4
146 TL ROW Rybnik (SL) 2 4
146 UKS Filipides Teresin (MZ) 2 4
148 MKL Tlen Mogilno (KP) 1 4
148 MLKS Baszta Bytów (PM) 2 4
148 UKS 48 Warszawa (MZ) 1 4
148 UKS Olimpijczyk Skorzewo (PM) 1 4
152 UKS Czwórka Żory (SL) 1 3
153 Kraków Athletics Team (MA) 1 3
153 ULKS Lipinki (MA) 1 3
155 AL Międzyzdroje (ZP) 1 2
155 MKS Stal Nowa Dęba (PK) 1 2
155 MKS Tempo Kęty (MA) 1 2
158 KMKL Sztorm Kołobrzeg (ZP) 1 2
158 KS Komunalni Sanok (PK) 1 2
160 Orka Iława Athletics (WN) 1 2
161 Akademia Biegowa Kartuzy (PM) 1 2
161 GKS Wilga Garwolin (MZ) 1 2
161 LKS Victoria Olesno (OP) 1 2
161 MOSM Tychy (SL) 1 2
161 MUKL Brodnica (KP) 1 2
161 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1 2
161 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 1 2

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 1.112633 s. | Mem: 1.25 megabytes