76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 17:37:19
Ktj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 4.71(i) MURTO Wilma FIN Zweibrücken (GER) 2016-01-31
RE (U20) 4.71i MURTO Wilma FIN Zweibrücken (GER) 2016-01-31
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
Min. MŚ U20 (U20) 4.20 Cali (COL) 2022-08-01
 
Tyczka K - Gr. A Planowany START: :
lp nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
11 CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 4.03/22 4.03
4 IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3.91/20 3.90
5 GABORSKA Zofia 2004-08-04 MKL Szczecin (ZP) 3.63/22 3.63
10 OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 OKS Skra Warszawa (MZ) 3.60/20 3.45 SB
9 PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3.30/20 3.20 =SB
7 TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 OKS Skra Warszawa (MZ) 3.10/21 3.00 PB
8 RADKOWSKA Julia 2004-09-26 MKS MOS Wrocław (DS) 3.30/21 3.10
12 BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 RKS Łódź (LD) 3.00/21 2.92 =PB
6 HERDA Julia 2004-08-26 MKS MOS Wrocław (DS) 2.90/22 2.90 PB
1 EKES Katarzyna 2004-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3.20/21 3.00
3 KAMIEŃ Monika 2003-06-06 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3.30/20 3.00
14 KISLING Aleksandra 2004-05-26 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3.20/22 3.20
2 MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź (LD) 3.21/21 3.02
13 BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 3.90/21 3.60
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.10
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.10
3 WEJMAN Karolina 01 KL Gdynia 3.90
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 CHAMOT Maja 03 MKS Ustroń 3.70
2 GÓRNY Kinga 02 MKS Ustroń 3.60
3 IAKOVENKO Valentyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 3.60
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0404699 s. | Mem: 1.5 megabytes