76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-08 18:31:19
M2000pj 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

REKORDY
RŚ (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens (GRE) 1980-10-02
RE (U20) 5:25.01 TSIMINOS Arsenios GRE Athens 1980-10-02
RP (U20) 5:30.73 POPŁAWSKI Radosław ASTRA Nowa Sól Wrocław 2002-05-18
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-08 18:31:19
2000 m prz. M Planowany START: 2022-07-08 17:55 WYSTARTOWANO: 17:55:35 DEKORACJA 19:05
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 1 1 418 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 5:45.25 PB 15 1
2 16 1 584 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 5:46.63 PB 12 2
3 17 1 255 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom (MZ) 5:52.08 PB 10 3
4 15 1 477 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec (SL) 5:52.84 PB 9 4
5 14 1 146 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 6:08.31 PB 8 5
6 7 1 526 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań (WP) 6:16.53 PB 8 6
7 11 1 615 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 6:17.61 PB 7 7
8 12 1 264 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom (MZ) 6:17.86 7 8
9 5 1 611 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 6:20.09 PB 6 9
10 8 1 203 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6:20.98 PB 5 10
11 6 1 204 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 6:23.47 PB 4 11
12 10 1 168 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz (LD) 6:23.83 3 12
13 13 1 262 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom (MZ) 6:30.11 2 13
14 9 1 291 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków (MA) 6:32.23 2 14
15 3 1 370 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl (PK) 6:42.98 SB 2 15
16 4 1 273 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 6:55.62 2 16
17 2 1 445 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 7:30.73 17
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 KOŁODZIEJ Adam 01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 5:49.50
2 ZIELEŃ Michał 02 ULKS Technik Trzcinica 5:54.67
3 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 6:03.85
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIELEŃ Michał 02 ULKS Technik Trzcinica 5:48.08
2 OCHNIK Adam 02 KS Polonia Pasłęk 5:49.84
3 STRZELCZYK Jakub 03 UKS Olimp Kozienice 5:50.08
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.038342 s. | Mem: 768 kilobytes