PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 15:04:24
M1500j 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:45  Dysk K (1)  [F]
10:55  Wzwyż M  [F]
12:00  100 m pł K  [el]
12:05  Trójskok K  [F]
12:15  Dysk M (1.75)  [F]
12:25  200 m K  [F B]
12:30  200 m K  [F A]
12:35  200 m M  [F B]
12:40  200 m M  [F A]
13:10  100 m pł K  [F]
13:20  Tyczka M  [F]
13:25  110 m pł M (99.1)  [el]
13:50  Trójskok M  [F]
13:53  1500 m K  [s]
14:09  1500 m M  [s]
14:05  Młot M (6)  [F]
14:25  110 m pł M (99.1)  [F B]
14:35  110 m pł M (99.1)  [F A]
14:55  4x400 m K  [s]
15:15  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:28.81 KWEMOI Ronald KEN Monaco (MON) 2014-07-18
RE (U20) 3:30.16 INGEBRIGTSEN Jakob NOR Lausanne (SUI) 2019-07-05
RP (U20) 3:40.93 WITT Robert ZRYW Toruń Wrocław 1998-08-08
Min. ME U20 (U20) 3:46.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 3:45.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 Bieg 1  Bieg 2  Ranking

Data aktualizacji: 2021-07-04 14:28:52
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2021-07-04 14:09 WYSTARTOWANO: 14:13:10
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 16 1 362
RAK Filip 03-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 3:49.19 15 1
2 15 1 536
WYDERKA Maciej 02-07-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 3:50.68 12 2
3 14 1 108
POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń (KP) 3:52.09 10 3
4 8 1 50
KULIK Robert 02-01-25 MLKS Echo Twardogóra (DS) 3:52.50 SB 9 4
5 6 1 540
CITAK Miłosz 03-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) 3:56.81 PB 8 5
6 13 1 713
KOMODA Dawid 03-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 3:56.94 8 6
7 3 1 12
SZMIT Patryk 03-02-28 KS SMS Szklarska Poręba (DS) 3:57.38 PB 7 7
8 12 1 503
PIĄTEK Michał 03-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:59.48 7 8
1 8 2 626
KOWALSKI Maciej 03-07-24 OŚ AZS Poznań (WP) 4:01.11 SB 6 9
9 1 1 629
CZECHOWICZ Mikołaj 03-12-04 PLKS Gwda Piła (WP) 4:02.30 PB 5 10
2 2 2 316
STRZELCZYK Jakub 03-06-12 UKS Olimp Kozienice (MZ) 4:02.38 4 11
10 4 1 153
KRZYŻANOWSKI Mateusz 03-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 4:03.13 PB 3 12
11 7 1 310
SALOMONOWSKI Jakub 02-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna (MZ) 4:03.15 2 13
12 11 1 432
LIKWIARZ Dawid 02-02-18 KS Prefbet-Sonarol (PD) 4:03.28 2 14
13 9 1 710
GAJDA Michał 03-07-12 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:03.41 2 15
14 17 1 90
ARENDT Kacper 02-04-17 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 4:03.83 2 16
15 10 1 304
PEC Adrian 03-04-28 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:04.71 17
3 13 2 469
LEWANDOWSKI Filip 03-04-18 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 4:06.50 PB 18
4 15 2 565
PIETRZYKOWSKI Jakub 03-05-06 KKL Kielce (SK) 4:07.31 19
5 14 2 388
JAWORSKI Kacper 03-06-04 LKS Stal Mielec (PK) 4:07.41 SB 20
16 5 1 297
MATUSZCZAK Jakub 02-07-12 RLTL Optima Radom (MZ) 4:08.21 21
6 10 2 562
ŁAKOMIEC Łukasz 02-03-19 KKL Kielce (SK) 4:10.58 SB 22
7 9 2 359
KIJAK Jakub 02-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 4:12.25 23
8 11 2 245
BARTOŚ Krzysztof 03-12-17 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4:14.01 24
9 6 2 336
FLAK Krystian 03-07-16 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4:15.12 25
10 5 2 399
ROJEK Piotr 03-06-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl (PK) 4:18.12 26
11 7 2 266
BŁASZCZYK Kamil 03-02-28 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 4:18.28 27
17 2 1 534
WITKOWSKI Stanisław 02-04-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 4:18.32 28
12 4 2 521
BIZOŃ Karol 02-03-15 MKS-MOS Katowice (SL) 4:21.59 29
13 12 2 178
GIERULA Kamil 03-07-30 MLKS Agros Żary (LB) 4:22.22 30
14 1 2 564
PĄCZKIEWICZ Jakub 02-06-13 KKL Kielce (SK) 4:22.52 31
15 3 2 430
FOLGA Bartłomiej 03-11-08 KS Prefbet-Sonarol (PD) 4:25.74 32
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 LIKWIARZ Dawid 02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 4:02.05
2 ZABAGŁO Paweł 02 Kraków Athletics Team 4:02.34
3 SZTEJTER Jakub 01 AZS-AWFiS Gdańsk 4:02.50
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 KUCHMAN Mateusz 01 MKS-MOSM Bytom 3:51.51
2 PRZYBYLAK Tomasz 01 OŚ AZS Poznań 3:52.20
3 MASACZYŃSKI Adam 01 KKL Kielce 3:53.60
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.443753 s. | Mem: 1.5 megabytes