PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-18 20:45:47
Mkulaj 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 23.00 Gill Jacko NZL Auckland (NZL) 2013-08-18
RE (U20) 22.73 STORL David GER Osterode (GER) 2009-07-14
RP (U20) 22.96(i) BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Spała 2016-12-29
Min. ME U20 (U20) 18.30 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 16.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-18 20:45:45
Kula M (6) - Gr. A Planowany START: 2023-07-18 12:10 ZAKOŃCZENIE: 12:34:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 11 309 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 16.75 16.75 Q 2
2 9 583 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.11 16.11 Q 4
3 6 175 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 15.62 x 15.93 15.93 q PB 5
4 10 425 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) x 15.68 15.08 15.68 q PB 8
5 8 568 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) x 15.54 x 15.54 q 9
6 7 322 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x 14.51 14.74 14.74 q PB 10
7 5 327 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle (OP) 14.41 14.17 x 14.41 q 11
8 3 580 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa (WN) 13.14 13.40 13.62 13.62 PB 2 13
9 4 84 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 13.27 x x 13.27 PB 2 15
10 1 299 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz (MA) 13.01 12.37 x 13.01 18
11 2 99 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin (LU) x 10.36 11.02 11.02 20
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 RODZIAK Damian 03 UKS Orkan Środa Wlkp. 17.73
2 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 16.97
3 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 16.58
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 KOREJBA Jakub 03 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 19.40
2 RODZIAK Damian 03 MKL Jurand Szczytno 18.64
3 STARAK Radosław 03 KS Podlasie Białystok 17.74
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.015497 s. | Mem: 768 kilobytes