78. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 26-28 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-21 21:51:23
K100j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE



KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 10.88 OELSNER Marlies GDR Dresden (GER) 1977-07-01
RE (U20) 10.88 OELSNER Marlies GDR Dresden (GER) 1977-07-01
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
Min. MŚ U20 (U20) 11.65 Lima (PER) 2024-08-27
 
100 m K - Bieg 1 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice (SL) 11.60/24 11.60
ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała (SL) 11.68/24 11.68
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL GGG Radom (MZ) 11.71/24 11.71
FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 11.76/24 11.76
KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 11.79/24 11.79
MOCZERNIUK Ida 2005-11-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 11.91/24 11.91
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka (SL) 11.78/23 11.94
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL GGG Radom (MZ) 11.97/24 11.97
OBAREK Anastazja 2005-09-11 LKS Maraton Turek (WP) 12.07/24 12.07
BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice (SL) 12.01/23 12.14
ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź (LD) 12.14/23 12.15
KUDZIA Kinga 2005-02-18 MKL Szczecin (ZP) 12.20/24 12.20
BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość (LU) 12.24/24 12.24
BŁAŻYŃSKA Anna 2005-11-01 TS AKS Chorzów (SL) 12.32/24 12.32
LIPSKA Aleksandra 2006-05-08 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 12.32/24 12.32
KACZMAREK Julia 2005-03-17 OŚ AZS Poznań (WP) 12.38/24 12.38
KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław (DS) 12.33/23 12.39
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź (LD) 12.41/24 12.41
JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 OKS Skra Warszawa (MZ) 12.45/24 12.45
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 12.30/23 12.48
SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość (LU) 11.94/22 12.50
ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa (MZ) 12.57/24 12.57
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 LKS Stal Mielec (PK) 12.59/24 12.59
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.42/22 12.63
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 12.52/22 12.63
ZMIERCZAK Laura 2006-07-20 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 12.66/24 12.66
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.39/22 12.67
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 KSLZS Kruszwica (KP) 12.69/24 12.69
JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków (MA) 12.69/24 12.69
BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław (DS) 12.63/23 12.76
GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL GGG Radom (MZ) 12.76/24 12.76
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość (LU) 12.36/23 12.79
BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość (LU) 12.55/23 12.92
KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 13.00/24 13.00
Mistrzostwa Polski U20 2023 (Lublin)
1 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 11.51
2 ŁYSKOWKA Maja 04 AZS UMCS Lublin 11.94
3 PIASZCZYŃSKA Ewa 04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 11.95
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 11.60
2 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 11.91
3 DZIAMSKA Julia 03 MKS Juvenia Puszczykowo 11.94
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.00876 s. | Mem: 768 kilobytes