78. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 26-28 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-22 11:32:28
K3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE



KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 8:28.83 BUDD Zola RSA Roma (ITA) 1985-09-07
RE (U20) 8:28.83 BUDD Zola GBR Roma (ITA) 1985-09-07
RP (U20) 8:59.44 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Sotteville-les-Rouen (FRA) 2014-06-14
Min. MŚ U20 (U20) 9:20.00 Lima (PER) 2024-08-27
 
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów (LD) 9:59.78/24 9:59.78
HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock (MZ) 10:02.93/24 10:02.93
PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 10:05.76/24 10:05.76
URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10:06.36/23 10:11.86
TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów (SL) 10:12.43/24 10:12.43
ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom (SL) 10:17.70/23 10:20.64
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno (WP) 10:06.34/23 10:20.79
KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn (PM) 10:25.23/24 10:25.23
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz (PM) 10:28.75/24 10:28.75
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin (MZ) 9:55.05/22 10:40.01
GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 10:43.38/24 10:43.38
KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 10:54.05/24 10:54.05
KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście (ZP) 10:54.99/24 10:54.99
KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk (PM) 10:55.66/24 10:55.66
SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek (MZ) 10:56.00/24 10:56.00
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10:58.81/24 10:58.81
SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów (LD) 11:01.00/24 11:01.00
POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość (LU) 11:00.40/23 11:03.54
WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 11:11.46/23 11:12.07
SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno (LD) 11:00.16/23 11:15.95
WARZOCHA Julia 2006-09-29 LKS Omega Kleszczów (LD) 11:19.20/24 11:19.20
METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 11:41.60/23 11:47.31
ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław (DS)
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa (MZ) 9:56.03/21
RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 11:31.84/21
Mistrzostwa Polski U20 2023 (Lublin)
1 STEMPNIAK Paulina 04 KS Energetyk Poznań 9:40.24
2 MULTAN Julianna 04 SRS Kondycja Piaseczno 9:40.76
3 SZULSKA Aleksandra 05 niestowarzyszona 9:44.30
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 JAGUŚCIK Julia 03 RKS Łódź 9:35.90
2 MŁYNARCZYK Liliana 03 MKST Astra Nowa Sól 9:37.16
3 KARPIUK Małgorzata 03 KS Podlasie Białystok 9:46.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.008301 s. | Mem: 768 kilobytes