78. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 26-28 lipca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-07-22 11:17:52
M3000j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE



KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
RŚ (U20) 7:28.19 KEJELCHA Yomif ETH Paris (FRA) 2016-08-27
RE (U20) 7:43.20 PAUNNEN Ari FIN Cologne (GER) 1977-06-22
RP (U20) 7:57.4r MAJUSIAK Sławomir Stal Ostrów Wlkp. Sopot 1983-08-14
Min. MŚ U20 (U20) 8:07.00 Lima (PER) 2024-08-27
 
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: :
tor nazwisko i imię data ur. klub-woj PB SB inf
ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów (LD) 8:33.55/23 8:33.94
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) 8:35.72/24 8:35.72
MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec (DS) 8:36.46/24 8:36.46
BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 8:38.09/24 8:38.09
MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna (SL) 8:40.80/24 8:40.80
KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 8:42.98/24 8:42.98
ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj (LU) 8:43.14/24 8:43.14
SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec (SK) 8:43.88/24 8:43.88
KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot (PM) 8:45.27/24 8:45.27
SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń (WP) 8:45.89/24 8:45.89
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 8:42.44/23 8:46.08
SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan (WP) 8:46.13/24 8:46.13
KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków (MA) 8:47.73/24 8:47.73
JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 8:48.33/24 8:48.33
ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 8:49.41/24 8:49.41
WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze (SL) 8:50.64/24 8:50.64
KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice (LD) 8:50.71/24 8:50.71
GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno (KP) 8:56.35/24 8:56.35
ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin (ZP) 8:57.41/23 8:58.15
GŁÓD Aleksander 2006-02-18 KS Vertical Rytro (MA) 8:59.33/24 8:59.33
ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 9:00.83/24 9:00.83
PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice (SL) 9:01.88/24 9:01.88
DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice (SL) 9:08.60/24 9:08.60
ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice (LB) 9:46.85/24 9:46.85
BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok (PD) 9:03.46/23
ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team (MA) 8:46.88/23
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa (MZ) 9:18.70/23
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa (MZ) 9:04.59/22
Mistrzostwa Polski U20 2023 (Lublin)
1 HERZYK Kamil 04 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 8:24.52
2 PAJA Tomasz 04 CWKS Resovia Rzeszów 8:32.39
3 NAPIERAŁA Jakub 04 MKS Juvenia Puszczykowo 8:33.00
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 POGORZELSKI Konrad 03 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 8:11.46
2 ROMBERG Adrian 03 MKS-MOSM Bytom 8:17.70
3 TWARDOŃ Szymon 04 KS Energetyk Poznań 8:31.82
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.009779 s. | Mem: 768 kilobytes