76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 21:13:51
M4x400j 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 3:00.33 UNITED STATES USA Trujillo (PER) 2017-07-23
RŚ (U20) 2:59.30* UNITED STATES USA San Jose (CRC) 2019-07-21
RE (U20) 3:04.05 Italy ITA Tampere (FIN) 2018-07-15
RP (U20) 3:11.66 Klub Prefbet Śniadowo Toruń 2008-08-03
RP (U20) 3:05.05 Polska POL Barcelona (ESP) 2012-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 3:08.00 Cali (COL) 2022-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-07-09 21:13:51
4x400 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-07-09 16:00 WYSTARTOWANO: 16:11:30 DEKORACJA 16:35
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 5 707 WILIŃSKI Jakub
MATERA Mateusz
KRYSIAK Iwo
SZWED Maks
AZS Łódź (LD) 3:16.05 0.332 SB 15 1
2 4 619 MICHALAK Sebastian
SOBÓL Damian
BENDYK Marcin
LEWALSKI Kacper
KS AZS UWM Olsztyn (WN) 3:16.12 0.170 12 2
3 6 101 GROŃSKI Oskar
KITLIŃSKI Bartosz
KOS Jakub
MIROSŁAW-PYDA Łukasz
AZS UMCS Lublin (LU) 3:23.41 0.164 10 3
4 7 92 GLAZA Mateusz
KĘDZIERSKI Jan
KAROW Damian
KARNAS Kacper
UKS Czapla Białe Błota (KP) 3:25.41 0.177 SB 9 4
5 3 539 STOJANOWSKI Piotr
DROZDOWSKI Damian
ZIMNIAK Kacper
KĘDZIERSKI Mikołaj
KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:28.97 0.225 8 5
6 8 150 GIERULA Kamil
JUNG Marcin
REWAJ Dawid
SINGH Kewin
MLKS Agros Żary (LB) 3:30.28 0.197 8 6
7 2 449 BARTŁOMIEJCZYK Radosław
JANOSIK Wojciech
SIMIŃSKI Konrad
DAWISKIBA Mateusz
CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:35.62 0.228 7
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 3:17.72
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:19.22
3 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:19.73
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 KS Prefbet-Sonarol 3:16.86
2 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 3:17.00
3 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3:21.40
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.107568 s. | Mem: 1.5 megabytes