76. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RADOM, 7-9 lipca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-07-09 13:07:03
M110j 1 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2022-07-07
DZIEŃ 2
2022-07-08
DZIEŃ 3
2022-07-09
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


Międzyczasy sztafet 4x400 >> Kobiety | Mężczyźni

11:00  Dysk K (1)  [F]
11:10  100 m pł K  [el]
11:40  110 m pł M  [el]
11:45  Tyczka M 
11:50  Trójskok M  [F]
12:20  100 m pł K  [F B]
12:30  100 m pł K  [F A]
12:40  110 m pł M  [F B]
12:50  110 m pł M  [F A]
13:00  Dysk M (1.75)  [F]
13:05  200 m K  [F B]
13:15  200 m M  [F B]
13:30  200 m K  [F A]
13:40  200 m M  [F A]
13:50  Trójskok K  [F]
14:20  Wzwyż M 
14:25  1500 m K  [s]
14:45  Młot M (6)  [F]
14:50  1500 m M  [s]
15:45  4x400 m K  [s]
16:00  4x400 m M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 12.72 ZHOYA Sasha FRA Nairobi (KEN) 2021-08-21
RE (U20) 12.99 BELOCIAN Wilhem FRA Eugene (USA) 2014-07-24
RP (U20) 13.23 NOGA Artur MKS-SMS Victoria Racibórz Pekin (CHN) 2006-08-20
Min. MŚ U20 (U20) 13.65 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  Finał A  Finał B  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-07-09 13:07:03
110 m pł M - Finał A Planowany START: 2022-07-09 12:50 WYSTARTOWANO: 12:51:15 DEKORACJA 13:25
-0.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 7 24 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław (DS) 14.29 0.186 15
2 3 33 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów (DS) 14.43 0.218 12
3 2 398 MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 UKS Czwórka Białystok (PD) 14.52 0.122 10
4 9 319 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.55 0.183 9
5 6 567 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 14.66 0.203 8
6 5 120 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm (LU) 14.70 0.217 8
7 8 608 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów (WP) 14.74 0.273 7
8 4 30 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 14.79 0.206 YC TR 16.5.3 7
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.97
2 FRĄCKIEWICZ Natan 01 STS Pomerania Szczecinek 14.03
3 DEJNEKO Kamil 01 AZS-AWF Gorzów 14.29
   
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 13.46
2 ŁUCKI Oskar 02 BKL Bełchatów 14.09
3 RYBACKI Kornel 03 LUKS Hańcza Suwałki 14.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0751128 s. | Mem: 768 kilobytes