PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-07-04 14:02:25
K200j 2 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 3000 100p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 100pk 200 400 800 1500 3000 110p 400p 2000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-07-02
DZIEŃ 2
2021-07-03
DZIEŃ 3
2021-07-04
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m chód M  [s]
10:00  10000 m chód K  [s]
10:00  Dysk K (1)  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. A]
10:00  Trójskok K  [Gr. B]
10:00  Wzwyż M  [Gr. A]
10:00  Wzwyż M  [Gr. B]
11:00  Dysk K (1)  [Gr. B]
11:15  Trójskok M  [Gr. A]
11:15  Trójskok M  [Gr. B]
11:20  200 m K  [el]
11:45  200 m M  [el]
12:00  Dysk M (1.75)  [Gr. A]
13:00  Dysk M (1.75)  [Gr. B]
13:30  Tyczka M  [Gr. A]
13:30  Tyczka M  [Gr. B]
14:10  Młot M (6)  [Gr. A]
15:00  Młot M (6)  [Gr. B]
15:30  400 m pł K  [F B]
15:35  Wzwyż K  [F]
15:40  400 m pł K  [F A]
15:55  400 m pł M  [F B]
16:05  400 m pł M  [F A]
16:11  Oszczep K (600)  [F]
16:40  800 m K  [F]
16:50  800 m M  [F]
17:05  400 m K  [F B]
17:15  400 m K  [F A]
17:30  Tyczka K  [F]
17:35  Oszczep M (800)  [F]
17:45  400 m M  [F B]
17:55  400 m M  [F A]
18:20  4x100 m K  [s]
18:35  4x100 m M  [s]
19:15  2000 m prz. K  [s]
19:20  Młot K (4)  [F]
19:40  2000 m prz. M  [s]
REKORDY
RŚ (U20) 22.18 FELIX Allyson USA Athens (GRE) 2004-08-25
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON Sha'Carri USA Austin (USA) 2019-06-08
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya RUS Moscow (RUS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin (POL 2018-07-22
Min. ME U20 (U20) 24.15 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B

Data aktualizacji: 2021-07-04 14:02:25
200 m K - Finał B Planowany START: 2021-07-04 12:25 WYSTARTOWANO: 12:25:51
+2.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 28
PODWIKA Lena 02-12-12 MKS MOS Wrocław (DS) 24.64 0.139 6
2 3 695
PIERÓG Agata 03-03-07 MKL Szczecin (ZP) 24.97 0.183 5
3 4 467
STRUGIŃSKA Oliwia 03-12-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 25.02 0.131 4
4 6 15
OŻGA Weronika 03-08-16 LKS Górnik Wałbrzych (DS) 25.17 0.177 3
5 8 27
LÜDTKE Martyna 03-02-13 MKS MOS Wrocław (DS) 25.53 0.181 2
6 1 473
SZARAFIN Anna 02-02-26 KKB Starogard Gdański (PM) 25.60 0.224 2
7 2 524
STOMPOR Karolina 02-08-22 MKS-MOS Katowice (SL) 25.62 0.139 2
7 187
BARCEWICZ Daria 03-05-30 AZS Łódź (LD) DNF 0.211 2
Mistrzostwa Polski U20 2020 (Radom)
1 HOROWSKA Nikola 01 WMLKS Nadodrze Powodowo 24.31
2 ZWOLIŃSKA Judyta 02 KKS Victoria Stalowa Wola 24.61
3 STRUZIK Alicja 01 LKS Stal Mielec 24.67
   
Mistrzostwa Polski U20 2019 (Racibórz)
1 GACKA Kinga 01 BKS Bydgoszcz 24.11
2 STEFANOWICZ Magdalena 00 AZS-AWF Katowice 24.16
3 POTASZNIK Alicja 00 KS AZS UWM Olsztyn 24.42
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.171324 s. | Mem: 1.5 megabytes