PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 12:11:25
Kdyskj 2 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin (GER) 1988-09-13
RE (U20) 74.40 WYLUDDA Ilke GDR Berlin (GER) 1988-09-13
RP (U20) 60.60 KATEWICZ Renata START Elbląg Bochum (GER) 1984-06-15
Min. ME U20 (U20) 49.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Minimum do finału: 40.00 (Q) lub 12 najlepszych (q)
 Gr. A  Gr. B  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 11:51:43
Dysk K (1) - Gr. B Planowany START: 2023-07-19 11:00 ZAKOŃCZENIE: 11:20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III wynik inf punkty rank
1 6 584 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno (WN) 44.10 44.10 Q 1
2 2 459 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) x 32.50 39.72 39.72 q 5
3 1 114 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy (LU) 29.12 36.68 34.81 36.68 q 8
4 10 174 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 35.18 x 35.89 35.89 q 11
5 4 263 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin (MZ) 32.04 x 29.49 32.04 2 15
6 9 26 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec (DS) 30.19 x 30.74 30.74 17
7 8 566 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 30.24 x 30.48 30.48 18
8 7 145 KOMINEK Paulina 2005-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 30.01 x x 30.01 19
9 5 412 THRUN Iza 2005-05-03 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 29.37 28.48 29.24 29.37 20
3 234 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 45.89
2 POLAŃSKA Paulina 03 LKS Lubusz Słubice 43.98
3 CHMIELEWSKA Aleksandra 02 KSLZS Kruszwica 41.61
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 DOBROWOLSKA Martyna 03 AZS-AWFiS Gdańsk 45.06
2 GAJEWSKA Alicja 03 AZS-AWFiS Gdańsk 44.05
3 MAŚLANA Zuzanna 04 MLKL Płock 42.47
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.012512 s. | Mem: 768 kilobytes