PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-20 14:43:17
K200j 4 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 2000p 3000 100p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

100 100PK 200 400 800 1500 2000p 3000 110p 400p 4x100 4x400 10000ch Kula Oszczep Dysk Wzwyż Młot Tyczka W dal Trójskok

DZIEŃ 1
2023-07-18
DZIEŃ 2
2023-07-19
DZIEŃ 3
2023-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

REKORDY
RŚ (U20) 22.17* RICHARDSON ShaCarri USA Austin (USA) 2019-06-08
RŚ (U20) 21.81 MBOMA Christine NAM Tokyo (JPN) 2021-08-03
RE (U20) 22.19 BOCHINA Natalya URS Moskva (URS) 1980-07-30
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin 2018-07-22
Min. ME U20 (U20) 24.00 Jerozolima (ISR) 2023-08-07
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 12 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  Finał A  Finał B  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-20 12:59:05
200 m K Planowany START: 2023-07-19 11:18 WYSTARTOWANO: 11:35:40
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf rank
1 5 3 +1.2 m/s 616 REJCHERT Anna 2004-10-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 24.60 0.198 Q PB 1
2 7 3 +1.2 m/s 151 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź (LD) 24.77 0.237 q PB 2
1 6 2 +1.3 m/s 461 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom (SL) 24.82 0.204 Q 3
1 7 4 +1.6 m/s 119 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm (LU) 24.93 0.146 Q 4
1 6 1 +0.8 m/s 507 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 24.99 0.180 Q 5
2 5 4 +1.6 m/s 443 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice (SL) 25.01 0.115 q 6
2 5 2 +1.3 m/s 226 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 25.27 0.176 q PB 7
2 5 1 +0.8 m/s 154 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź (LD) 25.58 0.250 q 8
3 7 1 +0.8 m/s 460 DZIADZIA Anna 2004-09-17 MKS-MOSM Bytom (SL) 25.65 0.263 qB 9
3 3 4 +1.6 m/s 204 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew (MZ) 25.80 (792) 0.163 qB 10
3 6 4 +1.6 m/s 528 GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 MKL Jarocin (WP) 25.80 (792) 0.230 qB 10
3 7 2 +1.3 m/s 136 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary (LB) 25.81 0.285 qB 12
3 8 3 +1.2 m/s 474 BŁAŻYŃSKA Anna 2005-11-01 TS AKS Chorzów (SL) 25.89 0.242 qB 13
4 8 1 +0.8 m/s 451 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 26.06 0.242 qB SB 14
5 8 4 +1.6 m/s 152 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź (LD) 26.14 0.225 qB PB 15
4 6 3 +1.2 m/s 488 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce (SK) 26.19 0.275 qB 16
4 4 2 +1.3 m/s 545 KACZMAREK Julia 2005-03-17 OŚ AZS Poznań (WP) 26.21 0.190 17
5 8 2 +1.3 m/s 610 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin (ZP) 26.29 0.170 PB 18
5 4 3 +1.2 m/s 434 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 26.56 0.192 19
6 4 4 +1.6 m/s 397 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 26.81 0.291 20
5 4 1 +0.8 m/s 217 ŚLIWKA Maria 2005-06-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 26.92 0.196 21
6 3 3 +1.2 m/s 388 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 27.24 0.219 SB 22
Mistrzostwa Polski U20 2021 (Lublin)
1 ZIMNA Marta 02 LUKS Orkan Września 23.75
2 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.75
3 ROMASZKO Monika 02 KS Agros Zamość 23.96
   
Mistrzostwa Polski U20 2022 (Radom)
1 NIEMCZYK Magdalena 03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 23.68
2 DZIAMSKA Julia 03 MKS Juvenia Puszczykowo 24.18
3 PIOTROWSKA Aleksandra 04 KS Wda Świecie 24.41
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.0163441 s. | Mem: 768 kilobytes