Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2024 Wolsztyn, 15.09.2024 |
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Wolsztyn |
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Wolsztyn |
1. |
711 |
PRZYGODA Marcin | -BRAK- / Poznań (POL) | 1 | 2024-05-31 16:26:49 | TAK | TAK |
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Wolsztyn |
1. |
34 |
ATKINSON Luke | English advance szkoła językowa / Sulechów (GBR) | 5 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
2. |
246 |
BIERNACKI Tomasz | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
3. |
113 |
BOBER Łukasz | MTB Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 3 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK | |||
4. |
1 |
BOJANOWSKI Hubert | 1Team / Świętno (POL) | TAK | 5 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK | ||
5. |
645 |
KRYSZAK Jacek | POZYTYWNIE ZAKRĘCENI / Puszczykowo (POL) | 5 | 2024-05-27 14:07:30 | TAK | TAK | |||
6. |
351 |
LEWANDOWSKI Adam | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 3 | 2024-06-10 12:52:56 | TAK | TAK | |||
7. |
247 |
LIPSKI Kamil | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 3 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
8. |
281 |
MANIA Krzysztof | W.EG Team / Kargowa (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-06-10 12:52:56 | TAK | TAK | |
9. |
350 |
MARCINIAK Waldemar | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 4 | 2024-06-10 12:52:56 | TAK | TAK | |||
10. |
223 |
MAZURKIEWICZ Mirosław | Enexon / Gorzów Wlkp. (POL) | TAK | TAK | 4 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK | |
11. |
58 |
PAWLAK Jacek | . / Głogów (POL) | 4 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
12. |
377 |
RYNKOWSKI Leszek | ST team / Mosina (POL) | 5 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | ||||
13. |
28 |
SERAFIN Tomasz | PKO BANK POLSKI TEAM / Plewiska (POL) | 5 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK | |||
14. |
110 |
SOBCZAK Tomasz | -BRAK- / Nowy Tomyśl (POL) | 4 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK | |||
15. |
244 |
SZKURDŹ Arkadiusz | QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Wschowa (POL) | 5 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
16. |
109 |
UŚCIŃSKI Dawid | Grzechu Warte Tattoo / Żagań (POL) | 3 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
17. |
129 |
WIDZIńSKI Piotr | -BRAK- / Rudna (POL) | 5 | 2024-06-24 11:51:00 | TAK | TAK | |||
18. |
22 |
ZABROCKI Rafał | QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Głogów (POL) | 5 | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK |
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Wolsztyn |
1. |
609 |
GÓRNIAK Maria | ENERGIKA / Poznań (POL) | 2024-07-01 14:07:17 | TAK | TAK |
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Wolsztyn |
©by Pilar 2007-2024 |
Generowanie strony 0.03418493270874 sekund |