Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Murowana Goślina, 29.05.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-08-08 16:19:08
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Goślina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  Świebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 27
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Murowana Goślina
1.
21
BANECKI Piotr THULE TEAM / Wieleń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
2.
50
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
4.
843
GIELNIAK Adam - / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
5.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
6.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
7.
156
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
8.
536
GULAREK Szymon Team Berotu / Nowy Tomyśl (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
9.
538
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkoplski (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
10.
539
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
11.
991
KANONICZAK Mateusz AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK
12.
870
KĘDZIA Adam STREFASPORTU.PL MW INVEST / Śmigiel (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
13.
464
KRAJEWSKI Patryk EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
14.
278
MICHALAK Krystian REAL 64-sto / Opalenica (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
15.
899
MIERNIK Ewelina TRITON KONIN / Konin (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
16.
507
NAJS Jakub EURO BIKE TEAM / (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
17.
906
OSIŃSKA Adrianna Wysepka Team / Stary Targ (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
18.
730
PALUTA Michał JBG2 CRYOSPACE / STRZELCE KRAJEŃSKIE (POL) TAK 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
19.
916
POLUS Piotr Wysepka Team / Bydgoszcz (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
20.
366
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST / Wyrzysk (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
21.
928
SIEJAK Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Kiekrz (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
22.
935
STANKIEWICZ Gracjan DT4YOU Team / Oborniki (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
23.
592
STANKOWIAK Łukasz Team BEROTU / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
24.
942
SUROWIEC Błażej EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
25.
598
TĘGI Tomasz . / LESZNO (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
26.
603
WECHMAN Dariusz Opalenicki Klub Kolarski OKK ŁYDA / Uścięcice (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
27.
955
WIDOK Mariusz --- / kobylnica (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 309
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Murowana Goślina
1.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
2.
810
ADAMSKI Grzegorz TEAM AD GORDON - Friends WĄGROWIEC / WAgrowiec (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
3.
512
ANTKOWIAK Jakub CST ACCENT MTB TEAM / Września (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
4.
513
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
5.
11
BABIARZ Jacek - / Nowa Sól (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
6.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
7.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
8.
811
BALINIAK Waldemar Brak / Bielawy (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
9.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
10.
1206
BANY Marcin NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI / Luboń (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
11.
22
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
12.
26
BARTOSIŃSKI Bartosz - / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
13.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
14.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
15.
813
BĄK Tomasz KE Komorniki / Poznań (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
16.
517
BECZEK Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
17.
28
BEDNARCZYK Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
18.
29
BEDNAREK Jakub SEZUP MTB Team / Kaczory (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
19.
774
BEDNAREK Krzysztof Askon MTB / Oborniki (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
20.
662
BEJM Bartosz VELO A BIKE / Koło (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
21.
33
BERG Iwona THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
22.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
23.
37
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
24.
40
BILSKI Marcin MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
25.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
26.
45
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
27.
814
BLANDZI Arkadiusz - / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
28.
815
BŁACHOWIAK Adam MG / Murowana Goślina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
29.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
30.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
31.
5
BOJANOWSKI Hubert AKB Team / Świętno (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
32.
817
BOLEK Marcin Brak / Stęszew (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
33.
818
BRANDT Ernest Brak / Bartodzieje (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
34.
54
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
35.
819
BRODNICKA Julia Broda Team / Potrzanowo (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
36.
820
BRODNICKI Michał Broda Team / Potrzanowo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
37.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
38.
822
BRZEZIŃSKI Michał / Jelonek (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
39.
824
BURZYŃSKI Łukasz Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
40.
825
BUXAKOWSKI Jakub KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
41.
826
BYLEWSKI Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA / Trzcianka (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
42.
663
BYSTRY Marcin KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
43.
828
CHMIELEWSKI Krystian . / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
44.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
45.
829
CHUDZICKI Przemysław Torpol Racing Team / Fałkowo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
46.
831
CIESIELSKI Adam Brak / Nakło nad Notecią (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
47.
832
CIEŚLIK Jakub Brak / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
48.
833
CIEŚLIK Waldemar - / WEŁNA (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
49.
86
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
50.
87
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
51.
671
DAKOWSKI Tobiasz - / Opalenica (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
52.
834
DĄBROWSKA Maja DT4YOU Team / Oborniki (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
53.
90
DĄBROWSKI Jakub WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
54.
521
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
55.
835
DEGÓRSKI Piotr KACZMAREK ELECTRIC Team / Poznań (POL) TAK TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
56.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
57.
522
DONARSKI Franciszek N-BIKE ACADEMY / Białe Błota (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
58.
836
DORYNEK Izabela TORPOL RACING TEAM / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
59.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
60.
98
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / JERZMANOWA (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
61.
837
DRÓŻDŻ Dariusz Whisky drinkers / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
62.
118
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
63.
511
DUNAJ Piotr VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
64.
121
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
65.
DZIEMBOWSKI Maciej WEG POLSKA Team / SWARZĘDZ (POL) 3 2022-05-29 10:23:06 TAK TAK
66.
125
DZIERLA Mariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / MIĘDZYCHÓD (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
67.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
68.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
69.
129
FRĄCKOWIAK Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
70.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
71.
840
FRYSKA Łukasz Finder Polska Team / Poznań (POL) TAK 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
72.
FULCZYŃSKI Robert brak / Bolechowo Osiedle (POL) 5 2022-05-13 10:27:25 TAK TAK
73.
140
GAWRON Marcin AKB Team / Rokietnica (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
74.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
75.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
76.
534
GŁĄB Kamil GRUPA MTB SULECHÓW / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
77.
845
GOMOŃSKI Eryk DT4YOU TEAM / Oborniki (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
78.
846
GRAJSER Jacek Komorniki MTB Team / Poznan (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
79.
847
GRANOWSKI Paweł SISU-OWB rowertour.com / Nakło nad Notecią (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
80.
613
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
81.
535
GROMNICKI Jaroslaw Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
82.
153
GRYCIUK Marcin Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
83.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
84.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
85.
158
HAJDUK Jan KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
86.
461
HAŁUCHA Bogdan EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
87.
849
HOŁOGA Patryk PiNiAiA / Boduszewo (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
88.
162
HOROWSKI Bartłomiej KKFP Wolsztyn / Rostarzewo (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
89.
850
IGNACZAK Paweł Shimano Team Blueblooded / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
90.
851
IGNACZAK Wojciech Shimano Team Blueblooded / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
91.
JAKUBEK Grzegorz gmeble / Kępno (POL) 5 2022-05-25 13:31:58 TAK TAK
92.
168
JAMUŁA Łukasz GTW Racing Team / Babimost (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
93.
170
JANAS Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
94.
174
JANKOWIAK Paweł niezrzeszony / Kębłowo (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
95.
175
JANKOWSKI Rafał GSKR Gostyń / Gostyń (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
96.
856
JAŚKOWIAK Marta Merx Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
97.
857
JAŚKOWIAK Paweł Merx Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
98.
687
JAWORSKI Mariusz . / Komorniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
99.
858
JEZIOROWSKI Maciej JEZPOL / Bydgoszcz (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
100.
182
JĘDRYSIAK Norbert GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
101.
183
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
102.
184
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
103.
185
JĘDRZEJEWSKI Tomek PROROWERY RACING TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
104.
859
JOŃSKI Szymon Niemamklubu / Murowana Goślina (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
105.
860
JURGA Mirka Brak / Murowana goślina (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
106.
541
KACZKOWSKI Przemysław Samotny Wilk / Szczecin (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
107.
996
KACZMARCZYK Sebastian KOSOX BIKE TEAM / Owińska (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK
108.
861
KACZMARCZYK Tomasz KOSOX BIKE TEAM / Owińska (POL) TAK 2 2022-05-24 10:07:46 TAK TAK
109.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
110.
862
KACZOR Krzysztof Wilkowice / Wilkowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
111.
863
KALUPA Mateusz HPE Cycling / Wargowo (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
112.
865
KAMIŃSKI Rafał DT4YOU Team / Rożnowo (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
113.
866
KANIA Wiktor :D / Czerlejno (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
114.
972
KARPIŃSKI Marcin Mlks Baszta Bytów / Bytów (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK
115.
190
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
116.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
117.
867
KASPERSKI Artur - / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
118.
868
KASPROWICZ Przemo Czerwonak / Czerwonak (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
119.
193
KASZUBA Marcin MEON EMS / (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
120.
195
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
121.
196
KIEŁBASIEWICZ Dawid Moya-Decathlon Cycling Team / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
122.
197
KIERAT Wiktoria ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
123.
871
KLICHOWICZ Piotr 100% Akweności / Koziegłowy (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
124.
872
KLIŃSKI Marcin Webster-Studio.pl / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
125.
873
KŁOS Tadeusz Kłos team / Murowana Goslina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
126.
874
KMAK Karol / Zalasewo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
127.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
128.
204
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
129.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
130.
875
KOŁODZIEJCZYK Bartosz EURO BIKE TEAM / Chodzież (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
131.
640
KOŁOGRYW Tomasz PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
132.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
133.
208
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
134.
209
KOMINEK Krzysztof PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
135.
KOMPIEL Dawid KOSOX BIKE TEAM / Kicin (POL) 2 2022-05-19 17:28:20 TAK
136.
210
KONAS Łukasz GTW Racing Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
137.
876
KOPYDŁOWSKI Bartosz Brak / Wągrowiec (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
138.
877
KORBAS Karolina Road Bikers Poznań / Luboń (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
139.
698
KORYTOWSKI Sebastian Motiv Home Team / Swarzędz (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
140.
216
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
141.
217
KOSEK Sebastian ETB TEAM GŁOGÓW / Głogów (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
142.
218
KOSICKA Elwira PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
143.
878
KOSMOWSKI Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Bolechówko (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
144.
879
KOSMOWSKI Pawel VEZUVIO TEAM / Kowanówko (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
145.
221
KOSZEK Jacek Cyclo Trener Team / Żnin (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
146.
880
KOTARSKI Waldemar DT4YOU Team / Oborniki (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
147.
225
KOZŁOWSKI Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
148.
881
KOŹLAREK Bartosz XXX / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
149.
882
KOŻYCZAK Kacper KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
150.
883
KRAKOWIAK Mariusz --- / Sieraków (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
151.
884
KRAWCZYŃSKI Paweł TEAM AD GORDON - Friends WĄGROWIEC / WAgrowiec (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
152.
552
KRAWIEC Mariusz Mariusz Krawiec / Plewiska (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
153.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
154.
885
KRUMPLEWSKI Maciej KS Stomil Poznań / Poznń (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
155.
886
KRUPIŃSKI Tomasz Torpol Racing Team / Borówiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
156.
887
KRUSZWICKI Tomasz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
157.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
158.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
159.
240
KUBAŚ Krzysztof KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
160.
242
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
161.
246
KUZEMCZAK Piotr Brak / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
162.
888
KUźMA Robert RK / Pniewy (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
163.
248
LANDYSZKOWSKI Piotr Rebudach Plus / Leszno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
164.
249
LATOŃ Krzysztof BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
165.
707
LEMIESIEWICZ Jakub - / Jelonek (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
166.
889
LEŚNIEWSKI Mateusz KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
167.
890
LEWANDOWSKA Marta Torpol Racing Team / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
168.
558
LEWANDOWSKI Michał / Jerzykowo (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
169.
891
LUDWICZAK Zbigniew Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
170.
712
ŁATYSZEW Lena Gogol MTB Junior Team / Rakownia (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
171.
892
ŁĄCKI Piotr Phytopharm Team / Klęka (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
172.
250
ŁECH Mariusz PCT BIKE TEAM / DRAWSKO (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
173.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
174.
257
ŁUKAWSKI Rafał KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
175.
893
MAĆKOWIAK Piotr WIDMET / SWARZĘDZ (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
176.
894
MAĆKOWSKI Leszek BRAK / Suchy Las (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
177.
895
MADAJ Paweł MadGold Team / Murowana Goślina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
178.
267
MALICKI Tomasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
179.
717
MARCINKOWSKI Marcin DT 4 YOU MTB TEAM / Oborniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
180.
MATUSEWICZ Piotr Brak / Wrocław (POL) 5 2022-05-23 20:42:14 TAK TAK
181.
MATYLLA Krzysztof MTB Meblopol / Poznań (POL) 5 2022-05-19 11:06:18 TAK TAK
182.
898
MIANOWANY Jacek Wasyl / Grodzisk Wielkopolski (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
183.
282
MICINIOWSKI Daniel Żary MTB Team / Lubanice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
184.
283
MICZEK Mariusz Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
185.
565
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
186.
285
MINGE Aleksandra Odjechani - TEAM PL / Lwówek (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
187.
900
MINICHOWSKI Tomasz brak / Sompolno (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
188.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
189.
289
MŁODYSZEWSKA Olga Alveogyl team / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
190.
279
MICHALSKA Teresa ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
191.
292
MURAWSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
192.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
193.
725
NAWROCKI Jacek / Ceradz Kościelny (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
194.
299
NAWROCKI Tomasz ASZPAGANDA TEAM MTB / NEKLA (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
195.
902
NAWROT Marcin . / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
196.
903
NIEDZIELA Bartosz Brak / Poznań (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
197.
904
NOWACKI Rafał Tim Kierowcow / OBORNIKI (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
198.
775
NOWAK Łukasz ASKON MTB / Obrzycko (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
199.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
200.
727
NOWAK Tomasz Rehaucrossactive / Śrem (POL) TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
201.
307
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
202.
905
OLIŃSKI Karol - / GRUSZCZYN (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
203.
572
ORMAN Krzysztof Brak / Zielona Gora (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
204.
907
OSTRASZEWSKI Zbigniew SISU-OWB rowertour.com / Potulice (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
205.
908
OSTROWSKI Marek BORANT POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
206.
909
PANOWICZ Marek Dream Team / Potasze (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
207.
357
PAPIEROWSKI Robert KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
208.
910
PAWŁOWSKI Jakub TRITON KONIN / Tuliszków (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
209.
320
PEKSA Michał SKS Oborniki / Oborniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
210.
318
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
211.
911
PĘDRAK Remigiusz MŚ CYCLING&DIETETYKA / Szreniawa (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
212.
323
PIANOWSKI Marek Grupa ROTO MTB / Wschowa (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
213.
912
PIETRZAK Paweł SE / Czerlejno (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
214.
327
PIETRZKIEWICZ Małgorzata FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
215.
330
PIKOSZ Wiesław brak / Myślibórz (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
216.
913
PISAREK Paweł TEAM AD GORDON - Friends WĄGROWIEC / WAgrowiec (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
217.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
218.
915
PODGóRSKI Grzegorz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Poznań (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
219.
335
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
220.
917
PRUSAKOWSKI Cyprian Wiry / Wiry (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
221.
918
PRYMOWICZ Adrian KOSOX BIKE TEAM / MUROWANA GOŚLINA (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
222.
919
PRZYBYLSKI Łukasz Finder Polska Team / Zalasewo (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
223.
339
PRZYBYŁA Łukasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
224.
342
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / Koło (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
225.
920
PYSSA Robert DT4YOU Team / Oborniki (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
226.
802
RADOJEWSKI Dariusz AKB Team / Rokietnica (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
227.
921
RADZISZEWSKI Łukasz brak / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
228.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
229.
923
RATAJCZAK Mateusz Roybry / Borówiec (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
230.
924
RAWSKI Marek Brak / Debno (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
231.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
232.
360
RUDZIŃSKI Paweł Michał Alveogyl team / Karpicko (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
233.
925
RYBAK Dariusz JakśBud Biedrusko / Bolechowo-Osiedle (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
234.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
235.
926
RYCZEK Paweł DA Winiary / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
236.
364
RZYMSKI Krzysztof , / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
237.
967
SIEKIERSKI Michał KIBOLSKI KS / Poznań (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
238.
367
SIENKIEWICZ Grzegorz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
239.
929
SIENKIEWICZ Piotr . / Gruszczyn (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
240.
1053
SKOWRON Jacek AKB Team / Skórzewo (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
241.
931
SKOWROŃSKI Tadeusz tadeokarate / kowary (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
242.
370
SKUPNIEWICZ MARIUSZ WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
243.
506
SŁOTA Jarek VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
244.
933
SOSZYŃSKI Janusz KOSOX BIKE TEAM / Czerwonak (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
245.
376
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
246.
934
STACHOWIAK Piotr Torpol Racing Team / Suchy Las (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
247.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
248.
936
STEFAŃSKI Arkadiusz Vezuvio Team / Oborniki (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
249.
937
STEFAŃSKI Szymon Brak / Oborniki (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
250.
382
STOJKE Dariusz ST Bike Team / Grodowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
251.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
252.
384
STOJKE Krzysztof ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
253.
653
STOJKE Paweł ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
254.
968
STRUG Marek MS-ART / Zalasewo (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
255.
STRZELCZYK Piotr Tototo / Międzyrzecz (POL) 5 2022-05-25 22:45:43 TAK
256.
STRZESAK Mateusz brak / Wągrowiec (POL) 5 2022-05-22 22:56:14 TAK TAK
257.
1001
STUDENT Mateusz ASZPAGANDA TEAM MTB / Nekla (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
258.
940
SUDOŁ Robert BORANT Team / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
259.
941
SULIGOWSKI Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
260.
391
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / Leszno (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
261.
943
SZCZEPAŃSKI Grzegorz - / Bielawa (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
262.
945
SZCZEŚNIAK Grzegorz ATLAS BIKE TEAM / Łubowo (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
263.
946
SZESZUŁA Krzysztof FogtBike Team / Poznań (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
264.
13
SZKUDŁO Oskar Zadzior13 Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
265.
394
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia SKS Oborniki / Oborniki (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
266.
947
SZULCZYK Adam DT4YOU Team / Oborniki (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
267.
1066
SZUPER Marcin Finder Polska Team / Marki (POL) TAK 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
268.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
269.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
270.
950
ŚWIDERSKI Sławomir nie należę do klubu / Lwówek (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
271.
951
TOJEK Łukasz OBORNIKI BIKE TEAM / Oborniki (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
272.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
273.
745
TOMCZYK Mateusz niezrzeszony / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
274.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
275.
420
URBAŃSKI Przemysław - / Głogów (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
276.
602
WALCZAK Piotr Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
277.
952
WAWRZYNKIEWICZ Przemek ATUT WRZEŚNIA / Czerwonak (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
278.
953
WIDERSKA Anna KOSOX BIKE TEAM / Łopuchowo (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
279.
954
WIDERSKI Mariusz brak / Łopuchowo (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
280.
751
WIERZBICKI Jędrzej - / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
281.
956
WIERZBICKI Michał Michał Wierzbicki / Murowana Gośłina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
282.
1198
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
283.
1201
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
284.
957
WIESZCZECZYŃSKI Krzysztof Czerwonak / Czerwonak (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
285.
958
WIESZCZECZYŃSKI Marek Czerwonak / Czerwonak (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
286.
1213
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
287.
959
WILK Dominika - / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
288.
434
WILK Karolina KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
289.
608
WIŚNIEWSKI Karol BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Sompolno (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
290.
970
WIŚNIEWSKI Łukasz Brak / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
291.
438
WITKIEWICZ Marek FogtBike Team / Poznań (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
292.
439
WITKOWSKI Piotr AKB Team / Rokietnica (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
293.
960
WITUŁA Iwo Rehau crossactive / Skórzewo (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
294.
1160
WŁUDARSKI Maciej Żary MTB Team / Lipinki Łużyckie (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
295.
961
WOJCIAK Jeremiasz Walka Kostrzyn / Garby (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
296.
WOJCIECHOWSKI Artur TENGU TEAM / Poznań (POL) 5 2022-05-19 13:44:30 TAK TAK
297.
443
WOLSZCZAK Marcin GTW Racing Team / Niegosławice (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
298.
77
WORONA Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
299.
625
WOŹNIAK Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
300.
754
WYSOCKI Bartosz Dzikusy / Drezdenko (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
301.
964
WYSOKIŃSKA Anna Brak / Plewiska (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
302.
755
ZAGÓRSKI Dariusz Grupa SKG Gorzów / Gorzów Wlkp. (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
303.
965
ZARANEK Krzysztof ZUR Rogoźno / Rogozno (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
304.
978
ZELMAŃSKI Paweł Copper Miners / Głogów (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
305.
ZIELIŃSKI Maciej Szprycha Team Poznań / Poznań (POL) 5 2022-05-24 23:28:35 TAK TAK
306.
456
ŻAK Aleksandra KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
307.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
308.
458
ŻALEJKO Patryk Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
309.
459
ŻELICHOWSKI Oskar Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Pila (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 21
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Murowana Goślina
1.
812
BANY Wiktoria NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI / Luboń (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
2.
27
BĘBEN Tymon KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
3.
CIERPICKI Wojciech Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 6 2022-05-25 20:50:53 TAK TAK
4.
96
DROBNIAK Lena Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
5.
119
DUNAJ Jan Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
6.
839
FERNANDEZ Alexander Fernandez Team / Bydgoszcz (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
7.
169
JANAS Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
8.
477
JANCZUKOWICZ Wiktoria Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 6 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
9.
854
JAŚKOWIAK Eryk Gogol MTB Junior Team / Wągrowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
10.
855
JAŚKOWIAK Kaja Gogol MTB Junior Team / Wągrowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
11.
864
KAMIŃSKI Aleks DT4YOU Team / Rożnowo (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
12.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
13.
215
KORZYNIEWSKI Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
14.
237
KRZEMIŃSKI Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Nowa Wioska (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
15.
997
ŁĄCKA Jadwiga Phytopharm Team / Nowe Miasto nad Wartą (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
16.
291
MULCZYŃSKA Diana ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
17.
726
NOWAK Filip Rehau crossactive / Śrem (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
18.
371
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
19.
417
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
20.
752
WIERZBICKI Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Leśna Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
21.
616
ZELMAŃSKI Kazik Szkółka Kolarska SP14 Głogów / GŁOGÓW (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 8
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Murowana Goślina
1.
827
CEGLAREK Sławomir Ajsports / Rakoniewice (POL) 7 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
2.
KASPRZYK Adam Car Tech / Sieraków (POL) 7 2022-05-29 10:26:42 TAK TAK
3.
194
KATULSKI Bogdan Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) 7 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
4.
713
MAĆKOWIAK Kamil --- / Osieczna (POL) 7 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
5.
PAZIEWICZ Daria ProNoby / Buków (POL) 7 2022-05-23 21:18:41 TAK
6.
PAZIEWICZ Kasia ProNoby / Cigacice (POL) 7 2022-05-23 21:31:39 TAK
7.
PIASECKI Emil ProNoby / Buków (POL) 7 2022-05-23 21:06:26 TAK
8.
733
PISZCZEK Daniel Wromal MTB Team / Pieszyce (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.093768119812012 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay