Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Żary, 24.04.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-06-30 10:51:50
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Goślina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  Świebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 43
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Żary
1.
1200
BALAWAJDER Rafał SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
2.
21
BANECKI Piotr THULE TEAM / Wieleń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
50
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
4.
67
CEBULSKI Grzegorz TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
81
CHYŁA Mariusz REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
6.
519
CIBART Piotr Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
7.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
8.
530
FAHR Lutz Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
9.
128
FISZER Kacper REAL 64-sto / Łoniewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
10.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
11.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
12.
156
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
13.
536
GULAREK Szymon Team Berotu / Nowy Tomyśl (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
14.
538
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkoplski (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
15.
539
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
16.
482
KACHEL Agnieszka RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
17.
600
KASPRZYK Sławek REAL 64-sto / Lipno (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK
18.
559
LIGĘZA Karol VERGE SPORT / Jelenia Góra (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
19.
255
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / Gubin (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
20.
275
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
21.
277
MELSE Mechiel GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
22.
278
MICHALAK Krystian REAL 64-sto / Opalenica (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
23.
555
MIZURO Wojciech REAL 64-sto / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
24.
507
NAJS Jakub EURO BIKE TEAM / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
25.
310
NYK Adam Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
26.
316
PASZEK Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA / Bolesławiec (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
27.
322
PERTEK Damian Active Team BEZ BALASTU / Komorniki (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
28.
344
PUT Janusz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
29.
584
ROZUMEK Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Dąbròwka (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
30.
599
RULIŃSKI Adrian REAL 64-sto / SŁAWA (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
31.
586
SAMOLEWSKA Sandra EUROROWER.PL / Bakum (POL) TAK 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
32.
374
SOBKOWIAK Filip KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
33.
592
STANKOWIAK Łukasz Team BEROTU / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
34.
473
STARICK Frank Wattkombinat / Cottbus (DEU) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
35.
598
TĘGI Tomasz . / LESZNO (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
36.
413
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
37.
418
URBANIAK Marcin KS Stomil Poznań / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
38.
422
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
39.
510
WEBER Paweł Mobile Coders / (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
40.
603
WECHMAN Dariusz Opalenicki Klub Kolarski OKK ŁYDA / Uścięcice (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
41.
430
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / głogów (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
42.
610
WOJDYŁO Piotr Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Piła (POL) TAK 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
43.
476
ZOZULIŃSKI Jan BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 346
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Żary
1.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
2.
8
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-sto / Wilkowice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
512
ANTKOWIAK Jakub CST ACCENT MTB TEAM / Września (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
4.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
5.
513
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
6.
11
BABIARZ Jacek - / Nowa Sól (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
7.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
8.
15
BAJDA Sebastian Żary / Żary (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
9.
1051
BAKSALARY Szymon REAL 64-sto / (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
10.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
11.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
12.
700
BANAŚ Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
13.
BAŃDURA Antoni Quest Racing Team / Stara Kamienica (POL) 3 2022-04-13 22:03:16 TAK TAK
14.
22
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
15.
23
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
16.
25
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
17.
16
BĄK Adam - / Bolesławiec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
18.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-05-29 10:24:57 TAK TAK
19.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
20.
517
BECZEK Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
21.
28
BEDNARCZYK Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
22.
30
BEDNORZ Maciej Bracia Be / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
23.
31
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. / Neuzelle (DEU) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
24.
32
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
25.
35
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
26.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
27.
37
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
28.
39
BIELECKI Wojciech Nietoperze Międzyrzrecz / Międzyrzecz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
29.
40
BILSKI Marcin MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
30.
42
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
31.
43
BISKUP Bartłomiej Medyk / Cibórz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
32.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
33.
45
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
34.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
35.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
36.
5
BOJANOWSKI Hubert AKB Team / Świętno (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
37.
51
BONICKI Piotr Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
38.
52
BORKOWSKI Marcin Brak / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
39.
53
BOROWCZAK Arkadiusz Firma Rak / Wojciechowo (POL) TAK 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
40.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
41.
57
BUBEL Piotr Bubble team / Nowa Sól (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
42.
59
BUGAJSKI Artur ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
43.
62
BUNDZIÓW Arkadiusz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Chocianów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
44.
518
CHARCZUK Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
45.
68
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
46.
72
CHODACKI Piotr GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
47.
74
CHOMONT Jarosław Gubin / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
48.
75
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
49.
76
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
50.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
51.
80
CHUDAK Jakub REAL 64-sto / Śmigiel (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
52.
82
CIEŚLARCZYK Paweł K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
53.
83
CISZAK Paweł Brak / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
54.
84
CYBULSKI Piotr Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
55.
85
CYCHOWSKI Robert Impel Cycling Team / Rybnica (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
56.
102
CZAPLA Krystian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
57.
520
CZARNOTA Mariusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznan (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
58.
86
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
59.
88
CZUBIŃSKI Wojciech PROROWERY.pl Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
60.
89
CZWOJDA Jakub Ekoenergetyka Bike Team / Droszków (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
61.
90
DĄBROWSKI Jakub WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
62.
91
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2 2022-05-29 10:25:41 TAK TAK
63.
521
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
64.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
65.
94
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin / Dworcowa 34 a/3 (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
66.
95
DOBOSZ Sławomir OSP RYBNICA / Rybnica (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
67.
522
DONARSKI Franciszek N-BIKE ACADEMY / Białe Błota (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
68.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
69.
98
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / JERZMANOWA (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
70.
99
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
71.
116
DRUŻYŃSKI Sławomir R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
72.
117
DUDEK Kacper Moya-Decathlon Cycling Team / Warzymice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
73.
511
DUNAJ Piotr VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
74.
525
DYKSZAK Filip WM Triself / Wieliczka (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
75.
526
DZIEKOŃSKI Jacek Brak / Legnica (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
76.
528
DZIEMIDOWICZ Alan Team BEROTU / Sulechów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
77.
529
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
78.
126
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
79.
1168
FIGIEL Debora RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Murowana Goślina (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
80.
127
FIGURA Krystian Brak / Bojadła (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
81.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
82.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
83.
129
FRĄCKOWIAK Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
84.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
85.
134
FULARA Roman RBL Team / Strzelce Kraj. (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
86.
135
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
87.
136
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
88.
532
GAPIŃSKI Przemysław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
89.
139
GAWŁOWICZ Tomek Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
90.
140
GAWRON Marcin AKB Team / Rokietnica (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
91.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
92.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
93.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
94.
533
GŁADOSZ Wiktoria LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
95.
534
GŁĄB Kamil GRUPA MTB SULECHÓW / Zielona Góra (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
96.
148
GORZELAŃCZYK Dawid Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
97.
150
GRABIŃSKI Waldemar NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / MIĘDZYRZECZ (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
98.
508
GRACZYK Małgorzata Mobile Coders / (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
99.
613
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
100.
535
GROMNICKI Jaroslaw Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
101.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
102.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
103.
157
GUTOWSKI Mariusz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
104.
158
HAJDUK Jan KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
105.
461
HAŁUCHA Bogdan EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
106.
160
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
107.
161
HOEFT Dorota YOLOBIKE MARBA MTB / Niedoradz (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
108.
163
HOSZOWSKI Rafał HOSZO / Bytom Odrzański (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
109.
165
JAGODZIŃSKI Michał Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
110.
166
JAGODZIŃSKI Mikołaj Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
111.
462
JAKUBOWSKI Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
112.
168
JAMUŁA Łukasz GTW Racing Team / Babimost (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
113.
170
JANAS Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
114.
172
JANISZEWSKA Adrianna YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
115.
173
JANISZEWSKI Mariusz YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
116.
178
JAROS Marek R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
117.
180
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
118.
167
JĄGOWSKI Adam RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
119.
182
JĘDRYSIAK Norbert GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
120.
183
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
121.
184
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
122.
185
JĘDRZEJEWSKI Tomek PROROWERY RACING TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
123.
186
JÓZEFCZAK Tomasz Grzechu Warte Tattoo / Bolesławiec (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
124.
540
JURCZYK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Świebodzin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
125.
541
KACZKOWSKI Przemysław Samotny Wilk / Szczecin (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
126.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
127.
542
KAMASZ Zdzisław / Boguszów-Gorce (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
128.
544
KASOWSKI Stanisław TEAM Wężyska / Wężyska (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
129.
190
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
130.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
131.
193
KASZUBA Marcin MEON EMS / (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
132.
195
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
133.
196
KIEŁBASIEWICZ Dawid Moya-Decathlon Cycling Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
134.
197
KIERAT Wiktoria ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
135.
546
KIERNOZEK Tomasz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
136.
200
KłOS Marian Diversey Team / Zbąszynek (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
137.
201
KŁOSOWICZ Mateusz KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
138.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
139.
204
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
140.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
141.
640
KOŁOGRYW Tomasz PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
142.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
143.
550
KOMAR Bartłomiej REAL 64-sto / Kargowa (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
144.
209
KOMINEK Krzysztof PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
145.
210
KONAS Łukasz GTW Racing Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
146.
214
KORN Michał niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
147.
216
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
148.
219
KOSMALA Arek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
149.
220
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
150.
221
KOSZEK Jacek Cyclo Trener Team / Żnin (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
151.
551
KOWALCZUK Tomasz psp zary / świebodzin (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
152.
222
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
153.
227
KOZUCH Jacek Amator. / Gubin (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
154.
228
KRAJNIAK Marcin Brak / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
155.
552
KRAWIEC Mariusz Mariusz Krawiec / Plewiska (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
156.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
157.
232
KRÓLIK Piotr § / Niedoradz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
158.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
159.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
160.
239
KSIĄŻYK Tobiasz Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
161.
241
KUBICKA - JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
162.
553
KUBICZ Artur FITWHEELS / BIKESTACJA / Warta Bolesławiecka (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
163.
242
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
164.
243
KUCHARCZYK Sławomir Brak / Dychów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
165.
244
KUCHARSKI Grzegorz Brak / Lubin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
166.
245
KUŚ Michał Kusiu&Bobi / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
167.
246
KUZEMCZAK Piotr Brak / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
168.
554
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani - TEAM PL / PNIEWY (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
169.
247
KWIATKOWSKI Jacek - / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
170.
248
LANDYSZKOWSKI Piotr Rebudach Plus / Leszno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
171.
249
LATOŃ Krzysztof BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
172.
LECH Jacek Niezrzeszony / Dobiegniew (POL) 5 2022-04-13 09:47:14 TAK TAK
173.
467
LENNÉ Gustav Wattkombinat / Cottbus (DEU) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
174.
251
LEŚKO Damian ... / Bielów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
175.
558
LEWANDOWSKI Michał / Jerzykowo (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
176.
253
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
177.
254
LITWIN Krzysztof PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
178.
70
ŁAZARUK Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM / Płoty (POL) TAK TAK 2 2022-05-29 10:17:43 TAK TAK
179.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
180.
257
ŁUKAWSKI Rafał KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
181.
259
MACIEJEWSKI Jarek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Wieruszów (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
182.
260
MACIŃSKI Adam YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
183.
561
MACIOCHA Tomasz nie należę do klubu / Mirostowice Dolne (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
184.
261
MACZUGA Karolina YoloBike / ZABÓR (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
185.
562
MAJEWSKI Jarosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-17 22:13:45 TAK TAK
186.
563
MALEC Artur ProTour Racing Team / Szczecin (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
187.
266
MALICKI Dawid Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
188.
267
MALICKI Tomasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
189.
270
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
190.
564
MARKIEWICZ Radosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Zlotniki (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
191.
271
MARKOWSKI Piotr , / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
192.
280
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
193.
281
MICHNIEWICZ Łukasz Bytnicka Leśna Wataha / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-29 10:17:32 TAK TAK
194.
283
MICZEK Mariusz Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
195.
284
MIESZKO Dariusz Aga team mtb / MIĘDZYRZECZ (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
196.
566
MIKULSKA Małgorzata N-BIKE ACADEMY / Niemcz (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
197.
285
MINGE Aleksandra Odjechani - TEAM PL / Lwówek (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
198.
286
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
199.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
200.
289
MŁODYSZEWSKA Olga Alveogyl team / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
201.
567
MOGIŁKA Maciej eurorower.pl / Leszno (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
202.
568
MRÓWCZYŃSKI Tomasz Niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
203.
624
MULAWA Tomasz Żary MTB Team / Żary (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK
204.
292
MURAWSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
205.
294
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
206.
295
MUSIOŁ Mirosław Sulima Towery Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
207.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
208.
297
MUSZYŃSKA Karolina Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
209.
298
MUSZYŃSKI Mariusz Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-29 10:27:16 TAK TAK
210.
MYJAK Paweł A69Bike / Lipinki łużyckie (POL) 5 2022-04-02 19:35:05 TAK TAK
211.
299
NAWROCKI Tomasz ASZPAGANDA TEAM MTB / NEKLA (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
212.
300
NIECKARZ Bartłomiej JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
213.
301
NIECKARZ Oskar JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
214.
468
NIEWIADA Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
215.
302
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
216.
303
NITA Rafał BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Gubin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
217.
570
NOWACKI Jerzy Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
218.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
219.
309
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Niedoradz (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
220.
OBAL Marcin . / Zduny (POL) 5 2022-04-04 22:27:19 TAK TAK
221.
648
OGNIK Damian Żary MTB Team / Zary (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK
222.
311
OLEJNICZAK Radosław Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
223.
484
OLESIAK Daniel Rowerowy Rzepin / (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
224.
572
ORMAN Krzysztof Brak / Zielona Gora (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
225.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
226.
357
PAPIEROWSKI Robert KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
227.
574
PATERA Przemysław OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Sobin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
228.
317
PAŹDZIORA Mirosław PROROWERY Racing Team / Raciborowice Górne (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
229.
PĄPKA Dominik Henryk Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomyśl (POL) 5 2022-04-19 21:09:25 TAK TAK
230.
321
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
231.
318
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
232.
319
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
233.
323
PIANOWSKI Marek Grupa ROTO MTB / Wschowa (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
234.
324
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
235.
577
PIETKIEWICZ Lidia Lidia Pietkiewicz / Cigacice (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
236.
328
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Miedzyrzecz (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
237.
777
PIHULAK Łukasz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
238.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
239.
578
PLACHECKA-ROSZATYCKA Magdalena ProTour Racing Team / Szczecin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
240.
109
PODLIPSKI Paweł Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
241.
336
POTAS Leszek niezrzeszony / Lubsko (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
242.
337
PRZĄDKA Dawid Czarny koń XD / Obra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
243.
338
PRZENICZKA Paweł Ms Road 66 / Nowa wieś (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
244.
341
PRZYBYLLA Piotr Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
245.
342
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / Koło (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
246.
343
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-05-29 10:25:35 TAK TAK
247.
479
PTASIŃSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
248.
579
PUK Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
249.
346
RACZ Tomasz Najbert Team MtB / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
250.
802
RADOJEWSKI Dariusz AKB Team / Rokietnica (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
251.
478
RAFALSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
252.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
253.
349
RAPACEWICZ Rozalia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
254.
580
RATAJCZAK Grzegorz Active Team BEZ BALASTU / Głogów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
255.
581
RATAJCZAK Rafał Active Team BEZ BALASTU / Ruszowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
256.
582
ROGACZEWSKI Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Żary (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
257.
583
ROGOWSKI Marcin SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
258.
353
ROMAĆ Dawid Globalsport Team / Wilków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
259.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
260.
355
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
261.
356
ROSA Adam brak / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
262.
358
ROŚCISZEWSKI Maciej RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
263.
360
RUDZIŃSKI Paweł Michał Alveogyl team / Karpicko (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
264.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
265.
585
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
266.
587
SEKUŁA Grzegorz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Polkowice (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
267.
588
SIUDEJA Iza OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
268.
589
SIUDEJA Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
269.
368
SIUSTA Damian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
270.
369
SKRZYPCZAK Jarosław - / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
271.
370
SKUPNIEWICZ MARIUSZ WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
272.
506
SŁOTA Jarek VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
273.
372
SŁOTA Renata VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
274.
373
SOBCZAK Jacek Team Górzykowo / Górzykowo 29 (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
275.
501
SOBCZAK Piotr / (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
276.
378
SOLARSKI Andrzej PROROWERY Racing Team / Lubin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
277.
376
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
278.
472
STACHOWIAK Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
279.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
280.
110
STEFAŃSKI Marcin Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
281.
593
STELMASZYK Bartosz Ls Plus Recycling Team / Opalenica (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
282.
381
STEUER Jens Wattkombinat / Cottbus (DEU) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
283.
382
STOJKE Dariusz ST Bike Team / Grodowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
284.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
285.
384
STOJKE Krzysztof ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
286.
770
STRUCH Jakub SEVEN PERCEPTUS TEAM / Sulęcin (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
287.
1001
STUDENT Mateusz ASZPAGANDA TEAM MTB / Nekla (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
288.
388
SYSKA Krzysztof Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
289.
390
SZALPUK Mirosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
290.
594
SZARKOWICZ Radosław K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
291.
391
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
292.
392
SZCZEPAńSKI Paweł Este Belle Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
293.
595
SZENFELD Bartosz Brak / Granowo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
294.
13
SZKUDŁO Oskar Zadzior13 Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
295.
596
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
296.
396
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
297.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
298.
597
ŚLĄCZKA Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
299.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
300.
402
ŚWIĄTKOWSKI Daniel OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
301.
407
TELEJ Daniel Gubin / Gubin (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
302.
408
TOMASZEWSKI Krzysztof GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
303.
409
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) TAK TAK 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
304.
69
TOMCZAK Jacek WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
305.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
306.
474
TUJDOWSKI Andrzej BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
307.
475
TUJDOWSKI Michał BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
308.
415
TUMIŁOWICZ Sylwia REAL 64-sto / Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
309.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
310.
421
UŚCIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
311.
602
WALCZAK Piotr Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
312.
423
WANAT Arkadiusz K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
313.
100
WASILEWSKI Piotr Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
314.
427
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
315.
428
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
316.
604
WEISS Jakub LEON TEAM / Wielichowo-Wieś (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
317.
605
WIERZBICKA Anna SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
318.
1199
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
319.
432
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
320.
606
WIERZOWIECKI Grzegorz Berfit & Stachowski.eu / Ochla (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
321.
429
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
322.
434
WILK Karolina KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
323.
114
WINKLER Sebastian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
324.
614
WIŚNIEWSKI Dawid BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznan (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
325.
608
WIŚNIEWSKI Karol BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Sompolno (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
326.
970
WIŚNIEWSKI Łukasz Brak / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
327.
438
WITKIEWICZ Marek FogtBike Team / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
328.
609
WITKOWSKI Łukasz SZAWER MTB TEAM LESZNO / Leszno (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
329.
439
WITKOWSKI Piotr AKB Team / Rokietnica (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
330.
1160
WŁUDARSKI Maciej Żary MTB Team / Lipinki Łużyckie (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
331.
611
WOŁCZYŃSKI Rafał Brak / Jelenia Góra (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
332.
442
WOłONGIEWICZ Bartosz Brak / Zielona Góra (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
333.
77
WORONA Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
334.
625
WOŹNIAK Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
335.
615
WOŹNIAK Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Studzieniec (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
336.
496
WYRZYKOWSKI Karol - / Marcinowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
337.
445
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
338.
448
ZANIUK Dawid Najeźdźcy z Małomic / Małomice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
339.
449
ZARZYCKA Agnieszka BRAK / DOBRA (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
340.
491
ZARZYCKI Jacek BRAK / DOBRA (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK
341.
978
ZELMAŃSKI Paweł Copper Miners / Głogów (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
342.
453
ZIEMNIK Wojciech Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
343.
454
ŻABA Andżelika YoloBike / Sulechów (POL) 5 2022-05-29 10:17:07 TAK TAK
344.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
345.
458
ŻALEJKO Patryk Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
346.
618
ŻÓŁKIEWICZ Wojciech J.P.J Auto / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 12
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Żary
1.
96
DROBNIAK Lena Żary MTB Team / Żary (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
2.
119
DUNAJ Jan Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
3.
169
JANAS Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
4.
179
JAROS Natalia R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
545
KESLING Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 6 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
6.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
7.
215
KORZYNIEWSKI Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
8.
629
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
9.
237
KRZEMIŃSKI Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Nowa Wioska (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
10.
371
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
11.
612
WOŹNIAK Hubert / Studzieniec (POL) 6 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
12.
616
ZELMAŃSKI Kazik Szkółka Kolarska SP14 Głogów / GŁOGÓW (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 7
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Żary
1.
515
BAJDA Małgorzata / Żary (POL) 7 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
2.
523
DROBNIAK Anna Żary MTB Team / Żary (POL) 7 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
3.
213
KORKUŚ Dagmara FZ Pojechani / żary (POL) 7 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
4.
557
LEWANDOWSKA Urszula FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
591
SOBOŃ Robert , / Legnica (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
6.
385
STRZELECKI Bartosz - / Gubin (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
7.
601
TOMASZEWSKA Daria - / Sulechów (POL) 7 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.095038175582886 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay