Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Krosno Odrzańskie, 10.04.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-09-30 18:33:03
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Goślina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  Świebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 44
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
8
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-sto / Wilkowice (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
7
BALAWAJDER Rafał SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
3.
21
BANECKI Piotr THULE TEAM / Wieleń (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
34
BERNAS Paweł JBG2 CRYOSPACE / Sierakowice (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
5.
50
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
6.
81
CHYŁA Mariusz REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
7.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
8.
128
FISZER Kacper REAL 64-sto / Łoniewo (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
9.
137
GARCZYK Paweł Warszawski Klub Kolarski / Oborniki Slaskie (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
10.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
11.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
12.
156
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
13.
600
KASPRZYK Sławek REAL 64-sto / Lipno (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
14.
211
KONWA Marek UKS Krupiński Suszec - KONWA bike / Wilkanowo (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
15.
226
KOZŁOWSKI Piotr Active Team BEZ BALASTU / Polkowice (POL) 1 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
16.
464
KRAJEWSKI Patryk EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
17.
466
LENNÉ Arthur Wattkombinat / Cottbus (DEU) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
18.
255
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / Gubin (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
19.
262
MAĆKIEWICZ Paweł ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Wiązów (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
20.
275
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
21.
277
MELSE Mechiel GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 1 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
22.
278
MICHALAK Krystian REAL 64-sto / Opalenica (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
23.
306
NOWAK Stanisław WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Siepraw (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
24.
310
NYK Adam Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
25.
316
PASZEK Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA / Bolesławiec (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
26.
322
PERTEK Damian Active Team BEZ BALASTU / Komorniki (POL) 1 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
27.
340
PRZYBYŁA Patryk Vezuvio Team / Plewiska (POL) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
28.
344
PUT Janusz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
29.
351
RICHTER Jens Wattkombinat / Peitz (DEU) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
30.
352
RICHTER Peter RSV Plessa 1995 e.V. / Cottbus (DEU) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
31.
366
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST / Wyrzysk (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
32.
374
SOBKOWIAK Filip KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
33.
375
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
34.
473
STARICK Frank Wattkombinat / Cottbus (DEU) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
35.
382
STOJKE Dariusz ST Bike Team / Grodowiec (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
36.
398
ŚCISŁO Tomasz ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Brzeg (POL) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
37.
413
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
38.
414
TUDEK Michal LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Lubiszyn (POL) 1 2022-05-29 10:26:17 TAK TAK
39.
418
URBANIAK Marcin KS Stomil Poznań / Poznań (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
40.
422
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
41.
430
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / głogów (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
42.
450
ZAWIERTA Magda WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
43.
451
ZAWIERTA Patrycja WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / wieruszów (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
44.
476
ZOZULIŃSKI Jan BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 403
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
2
ADAMCZAK Artur - / Stęszew (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
2.
3
ADAMCZAK Mateusz Brak / Sława (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
3.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
1571
ADAMSKI Dariusz Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
5.
9
ANTCZAK Marcin MAREMIVIK BIKE / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
6.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
7.
11
BABIARZ Jacek - / Nowa Sól (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
8.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
9.
14
BAHAJ Damian ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
10.
15
BAJDA Sebastian Żary / Żary (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
11.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
12.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
13.
22
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
14.
1197
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
15.
24
BARTKOWIAK Mateusz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
16.
25
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
17.
26
BARTOSIŃSKI Bartosz - / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
18.
393
BĄCZEK Wojciech PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
19.
16
BĄK Adam - / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
20.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
21.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
22.
28
BEDNARCZYK Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
23.
29
BEDNAREK Jakub SEZUP MTB Team / Kaczory (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
24.
30
BEDNORZ Maciej Bracia Be / Świebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
25.
31
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. / Neuzelle (DEU) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
26.
32
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
27.
33
BERG Iwona THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
28.
35
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
29.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
30.
37
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
31.
38
BIELECKI Robert Złotoryja / ZŁOTORYJA (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
32.
39
BIELECKI Wojciech Nietoperze Międzyrzrecz / Międzyrzecz (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
33.
40
BILSKI Marcin MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
34.
41
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Karpicko (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
35.
42
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
36.
43
BISKUP Bartłomiej Medyk / Cibórz (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
37.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
38.
45
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
39.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
40.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
41.
5
BOJANOWSKI Hubert AKB Team / Świętno (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
42.
51
BONICKI Piotr Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
43.
52
BORKOWSKI Marcin Brak / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
44.
53
BOROWCZAK Arkadiusz Firma Rak / Wojciechowo (POL) TAK 5 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
45.
54
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
46.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
47.
1078
BRYCHCY Adrian RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Kargowa (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
48.
57
BUBEL Piotr Bubble team / Nowa Sól (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
49.
58
BUDZYŃSKI Adam 000 / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
50.
59
BUGAJSKI Artur ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
51.
60
BUJAK Grzegorz Grupa Kolarska KS Pławna / Jelenia Góra (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
52.
61
BUJAK Piotr Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna / Jelenia Góra (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
53.
62
BUNDZIÓW Arkadiusz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Chocianów (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
54.
63
BURAS Karol THULE TEAM / Czarnków (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
55.
64
BYCZEK Oliwier BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
56.
65
BYCZEK Robert BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
57.
1083
CEBULA Marek Urząd Miasta Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzanskie (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
58.
67
CEBULSKI Grzegorz TBM Systems / Zielona Góra (POL) 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
59.
68
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
60.
71
CHEŁSTOWSKI Robert R-bajk Skwierzyna / skwierzyna (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
61.
72
CHODACKI Piotr GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
62.
73
CHOINA Piotr JEŹDZIMY BO LUBIMY / wołów (POL) 5 2022-05-29 10:25:54 TAK TAK
63.
74
CHOMONT Jarosław Gubin / Krosno Odrzańskie (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
64.
75
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
65.
76
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
66.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
67.
799
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
68.
80
CHUDAK Jakub REAL 64-sto / Śmigiel (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
69.
82
CIEŚLARCZYK Paweł K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
70.
83
CISZAK Paweł Brak / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
71.
84
CYBULSKI Piotr Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
72.
85
CYCHOWSKI Robert Impel Cycling Team / Rybnica (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
73.
102
CZAPLA Krystian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
74.
86
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
75.
87
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
76.
88
CZUBIŃSKI Wojciech PROROWERY.pl Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
77.
89
CZWOJDA Jakub Ekoenergetyka Bike Team / Droszków (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
78.
90
DĄBROWSKI Jakub WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
79.
1350
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
80.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
81.
92
DĘBIAK Tomasz WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Galewice (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
82.
94
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin / Dworcowa 34 a/3 (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
83.
95
DOBOSZ Sławomir OSP RYBNICA / Rybnica (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
84.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
85.
98
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / JERZMANOWA (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
86.
99
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
87.
116
DRUŻYŃSKI Sławomir R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
88.
120
DURAŁ Jacek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
89.
117
DUDEK Kacper Moya-Decathlon Cycling Team / Warzymice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
90.
118
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
91.
121
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
92.
122
DUSZA Zbigniew BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / JAWOR (POL) 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
93.
123
DWORNICKI Marcin BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / POLKOWICE (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
94.
124
DZIEMIESZONEK Daniel SzajBajk / Marciszów (POL) 3 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
95.
125
DZIERLA Mariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / MIĘDZYCHÓD (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
96.
1193
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2 2022-08-19 10:31:27 TAK TAK
97.
127
FIGURA Krystian Brak / Bojadła (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
98.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
99.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
100.
129
FRĄCKOWIAK Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
101.
132
FROŃ Michał WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
102.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
103.
134
FULARA Roman RBL Team / Strzelce Kraj. (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
104.
135
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
105.
136
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
106.
138
GAUZA Bartosz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
107.
139
GAWŁOWICZ Tomek Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
108.
140
GAWRON Marcin AKB Team / Rokietnica (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
109.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
110.
142
GDECZYK Piotr - / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
111.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
112.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
113.
144
GIELNIAK Martyna WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
114.
145
GLEGOŁA Sylwester Bytnicka Leśna Wataha / Szklarka Radnicka (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
115.
146
GLINKA Bogusz Ride4Fun / Szczecin (POL) 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
116.
147
GŁOWACZ Alan WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Galewice (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
117.
148
GORZELAŃCZYK Dawid Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
118.
150
GRABIŃSKI Waldemar NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / MIĘDZYRZECZ (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
119.
151
GRACZ Jan Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Guben (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
120.
152
GRONOWSKI Wojciech niezrzeszony / Lubsko (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
121.
153
GRYCIUK Marcin Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
122.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
123.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
124.
157
GUTOWSKI Mariusz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
125.
158
HAJDUK Jan KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
126.
159
HALICKI Łukasz galibier bikefun team / Maszewo (POL) 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
127.
461
HAŁUCHA Bogdan EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
128.
160
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
129.
161
HOEFT Dorota YOLOBIKE MARBA MTB / Niedoradz (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
130.
162
HOROWSKI Bartłomiej KKFP Wolsztyn / Rostarzewo (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
131.
163
HOSZOWSKI Rafał HOSZO / Bytom Odrzański (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
132.
164
IWON Tadeusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) TAK 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
133.
165
JAGODZIŃSKI Michał Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
134.
166
JAGODZIŃSKI Mikołaj Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
135.
462
JAKUBOWSKI Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
136.
168
JAMUŁA Łukasz GTW Racing Team / Babimost (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
137.
170
JANAS Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
138.
171
JANIK Artur AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
139.
172
JANISZEWSKA Adrianna YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
140.
173
JANISZEWSKI Mariusz YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) TAK TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
141.
463
JANISZEWSKI Patryk MGLKS błękitni Koziegłowy / Cybinka (POL) TAK 3 2022-05-29 10:27:27 TAK TAK
142.
174
JANKOWIAK Paweł niezrzeszony / Kębłowo (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
143.
175
JANKOWSKI Rafał GSKR Gostyń / Gostyń (POL) 3 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
144.
176
JANUSEK Mirosław POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
145.
177
JANUSZ Jacek FSD Sport / Bydgoszcz (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
146.
178
JAROS Marek R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
147.
180
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
148.
181
JASIONEK Tadeusz JF Duet Goleniów / PRZYTOCZNA (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
149.
167
JĄGOWSKI Adam RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
150.
182
JĘDRYSIAK Norbert GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
151.
183
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
152.
184
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
153.
185
JĘDRZEJEWSKI Tomek PROROWERY RACING TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
154.
186
JÓZEFCZAK Tomasz Grzechu Warte Tattoo / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
155.
187
JURCZYK Krystian - / Swiebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
156.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
157.
189
KARDACH Andrzej - / Plewiska (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
158.
190
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
159.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
160.
192
KASPROWIAK Hubert Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
161.
193
KASZUBA Marcin MEON EMS / (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
162.
1274
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
163.
196
KIEŁBASIEWICZ Dawid Moya-Decathlon Cycling Team / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
164.
197
KIERAT Wiktoria ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
165.
198
KIPINIAK Kacper PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
166.
200
KłOS Marian Diversey Team / Zbąszynek (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
167.
201
KŁOSOWICZ Mateusz KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
168.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
169.
204
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
170.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
171.
640
KOŁOGRYW Tomasz PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
172.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
173.
208
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
174.
209
KOMINEK Krzysztof PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
175.
210
KONAS Łukasz GTW Racing Team / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
176.
212
KOPACKI Grzegorz SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH / Wałbrzych (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
177.
214
KORN Michał niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
178.
216
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
179.
217
KOSEK Sebastian LUKS ETB TEAM w Głogowie / Głogów (POL) 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
180.
218
KOSICKA Elwira PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
181.
219
KOSMALA Arek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
182.
1357
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
183.
221
KOSZEK Jacek Cyclo Trener Team / Żnin (POL) 2022-08-19 10:34:51 TAK TAK
184.
222
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
185.
223
KOWALEWICZ Wojciech BC Chłosta Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
186.
224
KOZŁOWICZ Adrian Media Plus Team / Zbąszyń (POL) 5 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
187.
225
KOZŁOWSKI Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
188.
227
KOZUCH Jacek Amator. / Gubin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
189.
228
KRAJNIAK Marcin Brak / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
190.
229
KRASUCKI Damian VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
191.
230
KRAUS Paweł K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / krosno odrzanskie (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
192.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
193.
232
KRÓLIK Piotr § / Niedoradz (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
194.
233
KRUPA Jan PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
195.
234
KRUPA Mikołaj ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
196.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
197.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
198.
239
KSIĄŻYK Tobiasz Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
199.
240
KUBAŚ Krzysztof KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
200.
241
KUBICKA-JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
201.
242
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
202.
243
KUCHARCZYK Sławomir Brak / Dychów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
203.
244
KUCHARSKI Grzegorz Brak / Lubin (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
204.
245
KUŚ Michał Kusiu&Bobi / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
205.
246
KUZEMCZAK Piotr Brak / Dąbrówka (POL) 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
206.
247
KWIATKOWSKI Jacek - / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
207.
465
LANDOWSKI Grzegorz BORANT POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
208.
248
LANDYSZKOWSKI Piotr Rebudach Plus / Leszno (POL) 3 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
209.
249
LATOŃ Krzysztof BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
210.
467
LENNÉ Gustav Wattkombinat / Cottbus (DEU) 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
211.
251
LEŚKO Damian ... / Bielów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
212.
252
LEWANDOWSKA Michał FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
213.
253
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
214.
254
LITWIN Krzysztof PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
215.
70
ŁAZARUK Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM / Płoty (POL) TAK TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
216.
250
ŁECH Mariusz PCT BIKE TEAM / DRAWSKO (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
217.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
218.
257
ŁUKAWSKI Rafał KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
219.
258
ŁYSEK Dawid WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Głuchołazy (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
220.
259
MACIEJEWSKI Jarek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Wieruszów (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
221.
260
MACIŃSKI Adam YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
222.
261
MACZUGA Karolina YoloBike / ZABÓR (POL) TAK TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
223.
263
MAGDZIAK Jacek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
224.
264
MAJEWSKI Klaudiusz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
225.
265
MAKUCHOWSKI Wiesław BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
226.
266
MALICKI Dawid Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
227.
267
MALICKI Tomasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
228.
268
MALINA Michael Lonely Wolf / Guben (DEU) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
229.
269
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
230.
270
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
231.
271
MARKOWSKI Piotr , / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
232.
272
MARTYNÓW Paweł Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
233.
273
MATKOWSKI Adrian Globalsport Team / Lubin (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
234.
276
MAZUR Rafał niezrzeszony / Polkowice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
235.
280
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
236.
281
MICHNIEWICZ Łukasz Bytnicka Leśna Wataha / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
237.
282
MICINIOWSKI Daniel Żary MTB Team / Lubanice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
238.
283
MICZEK Mariusz Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
239.
284
MIESZKO Dariusz Aga team mtb / MIĘDZYRZECZ (POL) 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
240.
285
MINGE Aleksandra Odjechani - TEAM PL / Lwówek (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
241.
286
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
242.
287
MISZCZAK Daniel ROMET FACTORY TEAM / BOLESŁAWIEC (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
243.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
244.
289
MŁODYSZEWSKA Olga Alveogyl team / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
245.
290
MOSZONKA Michał Grupa ROTO MTB / Zielona góra (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
246.
279
MICHALSKA Teresa ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
247.
292
MURAWSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
248.
293
MUROWANY Marcel WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
249.
294
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
250.
295
MUSIOŁ Mirosław Sulima Towery Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
251.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
252.
297
MUSZYŃSKA Karolina Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
253.
298
MUSZYŃSKI Mariusz Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-29 10:27:16 TAK TAK
254.
299
NAWROCKI Tomasz ASZPAGANDA TEAM MTB / NEKLA (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
255.
300
NIECKARZ Bartłomiej JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
256.
301
NIECKARZ Oskar JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
257.
302
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
258.
303
NITA Rafał BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Gubin (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
259.
NOSAL Artur ......- / Szczytniki (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
260.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
261.
307
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
262.
308
NOWAKOWSKI Tomasz NOVAKOWSKI RACING TEAM / GNIEZNO (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
263.
469
NOWICKI Mateusz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Dachowa (POL) 3 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
264.
309
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Niedoradz (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
265.
311
OLEJNICZAK Radosław Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
266.
312
OLEJNIK Piotr Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
267.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
268.
314
PALUSZEK Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH / WAŁBRZYCH (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
269.
357
PAPIEROWSKI Robert KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
270.
315
PARMONIK Mariusz brak / SKĄPE (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
271.
317
PAŹDZIORA Mirosław PROROWERY Racing Team / Raciborowice Górne (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
272.
320
PEKSA Michał SKS Oborniki / Oborniki (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
273.
321
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
274.
318
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
275.
319
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
276.
323
PIANOWSKI Marek Grupa ROTO MTB / Wschowa (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
277.
324
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
278.
325
PIETKIEWICZ Karol Niezrzeszony / skąpe (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
279.
48
PIETRUŃKO Arkadiusz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
280.
326
PIETRZKIEWICZ Jarek FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
281.
327
PIETRZKIEWICZ Małgorzata FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
282.
328
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Miedzyrzecz (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
283.
777
PIHULAK Łukasz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
284.
329
PIJECKA Natalia SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
285.
330
PIKOSZ Wiesław brak / Myślibórz (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
286.
331
PIOSIK Maciej ... / Nowa Sól (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
287.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
288.
333
POCHOWSKI Jarosław R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
289.
109
PODLIPSKI Paweł Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
290.
334
PODŻORSKI Łukasz JBG2 CRYOSPACE / Wisła (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
291.
335
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
292.
336
POTAS Leszek niezrzeszony / Lubsko (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
293.
337
PRZĄDKA Dawid Czarny koń XD / Obra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
294.
338
PRZENICZKA Paweł Ms Road 66 / Nowa wieś (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
295.
341
PRZYBYLLA Piotr Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
296.
339
PRZYBYŁA Łukasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
297.
342
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / Koło (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
298.
343
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
299.
479
PTASIŃSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
300.
345
PUZDROWSKI Tomasz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
301.
346
RACZ Tomasz Najbert Team MtB / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
302.
802
RADOJEWSKI Dariusz AKB Team / Rokietnica (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
303.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
304.
349
RAPACEWICZ Rozalia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
305.
353
ROMAĆ Dawid Globalsport Team / Wilków (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
306.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
307.
355
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
308.
356
ROSA Adam brak / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
309.
358
ROŚCISZEWSKI Maciej RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
310.
359
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
311.
360
RUDZIŃSKI Paweł Michał Alveogyl team / Karpicko (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
312.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
313.
362
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa lubań / Lubań (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
314.
363
RYCHLICKI Grzegorz Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
315.
364
RZYMSKI Krzysztof , / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
316.
365
SCHABEL Robert AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
317.
470
SCHONDELMEYER Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Kobylnica (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
318.
367
SIENKIEWICZ Grzegorz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
319.
368
SIUSTA Damian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
320.
369
SKRZYPCZAK Jarosław - / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
321.
370
SKUPNIEWICZ MARIUSZ WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
322.
372
SŁOTA Renata VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
323.
373
SOBCZAK Jacek Team Górzykowo / Górzykowo 29 (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
324.
378
SOLARSKI Andrzej PROROWERY Racing Team / Lubin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
325.
379
SOSNÓWKA Włodzimierz Ekoenergetyka Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
326.
376
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
327.
471
STACHOWIAK Sylwia BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
328.
472
STACHOWIAK Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
329.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
330.
381
STEUER Jens Wattkombinat / Cottbus (DEU) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
331.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
332.
384
STOJKE Krzysztof ST Bike Team / Radwanice (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
333.
770
STRUCH Jakub SEVEN PERCEPTUS TEAM / Sulęcin (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
334.
1001
STUDENT Mateusz ASZPAGANDA TEAM MTB / Nekla (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
335.
SUBCZAK Piotr Team Górzykowo / Górzykowo (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
336.
388
SYSKA Krzysztof Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
337.
389
SZAFRAŃSKI Damian . / Gola (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
338.
390
SZALPUK Mirosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
339.
391
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / Leszno (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
340.
392
SZCZEPAńSKI Paweł Este Belle Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
341.
13
SZKUDŁO Oskar Zadzior13 Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
342.
394
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia SKS Oborniki / Oborniki (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
343.
395
SZUKAŁA Aleksandra WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Bolesławiec (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
344.
396
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
345.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
346.
399
ŚLESICKI Oskar K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
347.
400
ŚMIGIEL Marcin FreaksOfMTB / Wysoka (POL) 5 2022-05-29 10:24:17 TAK TAK
348.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
349.
402
ŚWIĄTKOWSKI Daniel OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
350.
403
ŚWIĘCIK Robert Bytnicka Leśna Wataha / Bytnica (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
351.
404
TABIŚ Artur Leśne Dziadki i Babki / Wrocław (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
352.
405
TARASZCZUK Adam Grupa SKG / Brzozowiec (POL) TAK TAK 4 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
353.
406
TARASZCZUK Agata Grupa SKG / Brzozowiec (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
354.
407
TELEJ Daniel Gubin / Gubin (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
355.
408
TOMASZEWSKI Krzysztof GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
356.
409
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
357.
69
TOMCZAK Jacek WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
358.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
359.
411
TOT Bartosz :D / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
360.
1210
TROCKI Jakub OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE / Oborniki Śląskie (POL) 2 2022-08-19 10:30:02 TAK TAK
361.
474
TUJDOWSKI Andrzej BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
362.
475
TUJDOWSKI Michał BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
363.
415
TUMIŁOWICZ Sylwia REAL 64-sto / Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
364.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
365.
419
URBANIAK Marek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) TAK 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
366.
420
URBAŃSKI Przemysław - / Głogów (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
367.
421
UŚCIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
368.
423
WANAT Arkadiusz K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
369.
424
WARSZAWSKI Dawid Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
370.
100
WASILEWSKI Piotr Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
371.
425
WASZKOWIAK Paweł ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
372.
426
WAŚ Marcin :D / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
373.
427
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
374.
428
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
375.
1198
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
376.
1201
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
377.
WIERZOWIECKI Paweł RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
378.
1213
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
379.
434
WILK Karolina KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
380.
1188
WIŚNIEWSKI Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
381.
436
WIŚNIEWSKI Krzysztof AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
382.
970
WIŚNIEWSKI Łukasz Brak / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
383.
438
WITKIEWICZ Marek FogtBike Team / Poznań (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
384.
439
WITKOWSKI Piotr AKB Team / Rokietnica (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
385.
1160
WŁUDARSKI Maciej Żary MTB Team / Lipinki Łużyckie (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
386.
441
WOJCIECHOWSKI Tomasz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
387.
443
WOLSZCZAK Marcin GTW Racing Team / Niegosławice (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
388.
442
WOłONGIEWICZ Bartosz Brak / Zielona Góra (POL) TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
389.
77
WORONA Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
390.
625
WOŹNIAK Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
391.
445
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
392.
446
ZAKRZEWSKI Adam / Kiekrz (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
393.
1148
ZAMORSKI Radosław PROROWERY Racing Team / Staniszów (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
394.
448
ZANIUK Dawid PROROWERY Racing Team / Małomice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
395.
449
ZARZYCKA Agnieszka BRAK / DOBRA (POL) 5 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
396.
452
ZIELIŃSKA Weronika KOSOX BIKE TEAM / Koziegłowy (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
397.
453
ZIEMNIK Wojciech Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
398.
454
ŻABA Andżelika YoloBike / Sulechów (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
399.
455
ŻAGUŃ Jarosław Zdrowo i komfortowo z „20-tką” / Świdnica (POL) 5 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
400.
456
ŻAK Aleksandra KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
401.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
402.
458
ŻALEJKO Patryk Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
403.
459
ŻELICHOWSKI Oskar Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Pila (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 16
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
27
BĘBEN Tymon KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
783
BŁYSKOŃ Jan LKS Trasa Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
3.
96
DROBNIAK Lena Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
119
DUNAJ Jan Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
5.
809
JAGIEŁKA Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSK / Zwierzyn (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK
6.
169
JANAS Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
7.
477
JANCZUKOWICZ Wiktoria Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 6 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
8.
179
JAROS Natalia R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
9.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
10.
215
KORZYNIEWSKI Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
11.
629
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
12.
237
KRZEMIŃSKI Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Nowa Wioska (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
13.
274
MATWIN Mateusz Krosno Odrzańskie / Krosno odrzańskie (POL) 6 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
14.
291
MULCZYŃSKA Diana ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 6 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
15.
371
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
16.
417
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
194
KATULSKI Bogdan Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
213
KORKUŚ Dagmara FZ Pojechani / żary (POL) 7 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
3.
REJER Marta - / MIROCIN GÓRNY (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
4.
377
SOKOŁOWSKI Artur --- / Nowogród Bobrzański (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
5.
385
STRZELECKI Bartosz - / Gubin (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.12251496315002 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay