Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021



Ostatnia aktualizacja: 2021-05-05 19:14:35
WSZYSTKO KROSNO ODRZAŃSKIE ŻERKÓW KLICZKÓW CHODZIEŻ SULECHÓW OSIECZNA WYRZYSK ZIELONA GÓRA NOWA SÓL ŻARY WOLSZTYN

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
GIGA | Zgłoszonych: 19
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KROSNO ODRZAŃSKIE ŻERKÓW KLICZKÓW CHODZIEŻ SULECHÓW OSIECZNA WYRZYSK ZIELONA GÓRA NOWA SÓL ŻARY WOLSZTYN
1.
BANECKI Piotr / WIELEŃ (POL) 2021-04-26 19:43:11
2.
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Wolsztyn (POL) 2021-04-27 08:00:10
3.
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 2021-04-26 19:51:17
4.
CHYŁA Mariusz REAL-64sto / Kąkolewo (POL) 2021-04-26 21:39:36
5.
GRZEŚKOWIAK Paweł / Krzyż Wielkopolski (POL) 2021-04-26 20:50:34
6.
HERTEL Piotr / Wałcz (POL) 2021-05-03 13:12:54
7.
JELENIEWSKI Filip RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) TAK 2021-04-29 08:09:03
8.
KASZTARYNDA Daria CELLFAST MTB TEAM / RYNEK (POL) TAK 2021-04-28 10:01:36
9.
KOŁOGRYW Tomasz ROMET FACTORY TEAM / (POL) 2021-04-27 19:05:03
10.
LITWIN Krzysztof ROMET FACTORY TEAM / Boleslawiec (POL) 2021-04-26 22:43:32 TAK TAK
11.
ŁAZARUK Jarosław Seven Perceptus Team / Płoty (POL) TAK 2021-04-26 19:21:25
12.
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 2021-04-30 14:54:05
13.
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / Jasminowa 16 (POL) 2021-04-27 07:56:15
14.
ROMANOWSKI Dawid Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) 2021-04-29 21:03:41
15.
ROZUMEK Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Dąbrówka (POL) 2021-04-26 22:14:50
16.
SIEKIERSKI Michał Kibolski KS / Poznań (POL) 2021-04-26 21:35:25
17.
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 2021-04-30 15:02:05
18.
ŚWIĄTKOWSKI Daniel Tc Chrobry Głogów / GŁOGÓW (POL) 2021-04-26 18:08:38 TAK TAK
19.
ZOZULIŃSKI Jan / Poznań (POL) TAK 2021-04-28 14:07:00 TAK TAK
MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Zgłoszonych: 154
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KROSNO ODRZAŃSKIE ŻERKÓW KLICZKÓW CHODZIEŻ SULECHÓW OSIECZNA WYRZYSK ZIELONA GÓRA NOWA SÓL ŻARY WOLSZTYN
1.
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-STO / Wilkowice (POL) 2021-04-27 14:59:00
2.
ANTKOWIAK Mieszko R-Team Rydzyna / Rydzyna (POL) 2021-04-26 19:37:39
3.
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2021-04-27 08:04:15 TAK TAK
4.
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2021-04-27 10:43:32 TAK
5.
BARANOWSKA Elżbieta / Dąbrowskiego 4/21 (POL) 2021-04-27 22:10:58
6.
BARTOSIK Paweł / Tarnowo Podgórne (POL) TAK 2021-04-29 13:45:16
7.
BATORSKI Rafał BATORSKY MTB TEAM / Nowa Sól (POL) 2021-05-02 13:48:18
8.
BATORSKI Wojtek BATORSKY MTB TEAM / Nowa Sól (POL) 2021-05-02 13:25:21
9.
BĄK Adam / Bolesławiec (POL) 2021-04-26 19:14:54 TAK TAK
10.
BEDNARCZYK Marcin Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 2021-04-26 20:00:43 TAK TAK
11.
BEJM Dariusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM /KOŁO / KOŁO (POL) 2021-04-30 08:30:36
12.
BEZKOROWAJNY Pawel WOLKSWAGEN MOTOR POLSKA / Działkowa 74/11 (POL) 2021-04-26 23:25:50
13.
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Kaźmierzów 6c (POL) TAK 2021-04-27 06:33:01
14.
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 2021-04-26 19:35:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
15.
BLUSZCZ Dariusz YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 10:35:04
16.
BŁOCH Przemysław YOLOBIKE / Przylep-Strażacka (POL) 2021-04-27 22:26:54 TAK TAK
17.
BOJANOWSKI Hubert Szookrower / Powstańcow Wielkopolskich (POL) 2021-04-26 19:53:52
18.
BRZÓSKA Rafał GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2021-04-28 07:02:21
19.
BUJAK Piotr STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNA / Jelenia Góra (POL) 2021-04-26 19:00:56
20.
BUNKIEWICZ Fryderyk BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / polkowice (POL) TAK 2021-04-26 22:56:00
21.
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 10:31:12 TAK TAK
22.
CHMIEL Mariusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Bądzów (POL) 2021-05-02 17:15:09
23.
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / Sosnowa (POL) 2021-04-28 10:16:12 TAK TAK
24.
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / Sosnowa (POL) 2021-04-28 10:31:40
25.
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2021-04-26 23:16:09 TAK
26.
CHRAPLAK Tomasz / Koscian (POL) 2021-04-27 21:02:24
27.
CHRAPLAK Tomasz / Koscian (POL) 2021-05-02 09:12:45
28.
CYBULSKI Piotr BORDER TEAM MTB Gubin / ZIELONA GÓRA (POL) 2021-04-27 14:00:51
29.
CZWOJDA Jakub Ekoenergetyka Bike Team / Droszków (POL) 2021-04-27 12:20:26
30.
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2021-04-26 19:33:35 TAK TAK
31.
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2021-04-29 09:40:40
32.
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / WOLSZTYN (POL) 2021-04-27 14:04:16 TAK TAK
33.
DOLIŃSKI Jarosław KKFP Wolsztyn / Babimost (POL) 2021-04-28 05:04:05
34.
DROBNIAK Waldemar Bike Boars Żary Team / Żary (POL) 2021-04-26 19:23:39
35.
DROBNIK Mirosław MDR / Poznańska 14 (POL) TAK 2021-04-27 10:36:36
36.
DUDEK Kacper MOYA RACING TEAM / Warzymice (POL) 2021-04-26 20:22:28
37.
DURACZEK Damian Vortex / Zielona Góra (POL) TAK 2021-04-29 10:16:53
38.
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Jawor (POL) 2021-04-26 21:00:12 TAK
39.
DUSZA Zbigniew BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM/ Jawor (POL) / JAWOR (POL) 2021-04-27 10:43:04 TAK
40.
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2021-04-30 13:03:24 TAK TAK
41.
FABROWSKI Jarosław BABIMOST / PILSUDSKIEGO (POL) 2021-04-29 07:40:51
42.
FIGURA Krystian YOLOBIKE / Bojadła (POL) 2021-04-26 19:23:51
43.
FIJAŁKOWSKI Robert KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2021-04-26 20:40:53 TAK
44.
FONTOWICZ Tomasz / NOWA SÓL (POL) 2021-04-28 14:35:18 TAK TAK
45.
GAUZA Bartosz / Zielona Góra (POL) 2021-05-04 12:47:28
46.
GDECZYK Piotr / Świebodzin (POL) 2021-04-27 01:29:30
47.
Bytnicka Leśna Wataha / (POL) 2021-05-02 08:47:29
48.
GLEGOŁA Sylwester Bytnicka Leśna Wataha / Szklarka Radnicka (POL) 2021-05-02 09:13:00
49.
GORCZYCA Gabriel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów / Jasło (POL) 2021-04-29 19:46:41
50.
GOSS Michał RANT-TEAM / Osadnicza 21c/4 (POL) 2021-04-28 00:41:27 TAK TAK
51.
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Kunowice (POL) 2021-04-26 21:22:35
52.
GRZELAK Edward / Żary (POL) 2021-03-29 21:21:51 TAK TAK TAK
53.
GUTOWSKI Mariusz / Zielona Góra (POL) 2021-04-26 19:20:38 TAK TAK
54.
GWÓŹDŹ Filip / Serby (POL) 2021-04-26 20:08:36
55.
HANASZEWSKI Łukasz / nowa sól (POL) TAK 2021-04-27 19:34:10
56.
HOEFT Dorota YOLOBIKE Sypniewski MTB / Niedoradz (POL) 2021-04-27 08:53:49
57.
HOMBRECHTS Marek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 2021-04-27 15:36:59 TAK TAK
58.
HOROWSKI Bartłomiej KKFP Wolsztyn / Rostarzewo (POL) 2021-04-27 09:34:10
59.
JAKUBIUK Łukasz / Nowa Sól (POL) 2021-05-01 20:24:02
60.
JANKOWSKI Mateusz / Głogów (POL) 2021-04-28 13:44:30 TAK TAK
61.
JANUSZ Jacek FSD Sport / Bydgoszcz (POL) 2021-04-26 19:10:45
62.
JARZąBEK Jarek YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 21:09:12
63.
JASIONEK Tadeusz JF Duet Goleniów / Lipowa, 28 (POL) 2021-04-26 21:00:59 TAK TAK
64.
JASTRZĘBSKI Artur / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 11:45:29
65.
JAWORSKI Mariusz / Chyby (POL) 2021-04-28 07:10:17
66.
JEZIERSKI Krzysztof Nikoś Bike / Rokietnica (POL) 2021-04-27 13:31:53
67.
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2021-04-27 21:03:52
68.
JUSKOWIAK Piotr Red Devils Głogów / GŁOGÓW (POL) 2021-04-26 20:26:27 TAK
69.
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / SZKOLNA (POL) 2021-04-26 19:28:37
70.
KARDACH Andrzej / Plewiska (POL) TAK 2021-04-28 17:52:46 TAK TAK
71.
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / wieleń (POL) 2021-04-26 23:28:21
72.
KĄC Roksana Kołownik Włoszakowice / Sława (POL) 2021-04-28 07:21:47
73.
KIEROŃSKI Adam / MODRZYCA (POL) 2021-04-27 12:12:35 TAK TAK
74.
KISZKOWSKI Mariusz Marbopur Międzychód Team Bike / Mickiewicza (POL) 2021-04-26 21:11:57
75.
KŁOS Marian DIVERSEY TEAM / ZBĄSZYNEK (POL) 2021-04-26 22:32:09
76.
KMIECIK Rafał BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2021-05-02 15:22:50 TAK
77.
KOMINEK Krzysztof ROMET FACTORY TEAM / szprotawa (POL) 2021-04-27 22:28:38
78.
KOSMALA Arek YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 13:00:58
79.
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 2021-04-28 18:00:22 TAK TAK
80.
KOŚLA Krystian SuperSportowy MTB Team / Swarzędz (POL) 2021-05-02 13:00:18 TAK TAK TAK
81.
KRUPA Jan ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2021-04-28 16:57:43
82.
KRUPA Mikołaj ROMET FACTORY TEAM / BOLESŁAWICE 325 (POL) 2021-04-28 17:05:01
83.
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / OSIECZNICA (POL) 2021-04-28 21:52:06
84.
KUZEMCZAK Piotr / Dąbrówka (POL) 2021-04-28 19:31:31 TAK TAK
85.
LESZCZYŃSKI Krzysztof ROAD-RACING.PL / Kościelna 13/4 (POL) 2021-04-26 21:40:22 TAK
86.
MACZUGA Karolina YOLOBIKE Sypniewski MTB / ZABÓR (POL) 2021-05-03 11:56:51 TAK
87.
MAĆKOWIAK Piotr WIDMET / Suchy Las (POL) 2021-04-26 22:47:01 TAK TAK
88.
MAGDZIAK Jacek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2021-04-26 21:53:07
89.
MAKUCHOWSKI Bogdan BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2021-04-26 20:59:03 TAK TAK
90.
MALIK Anastazja Nikoś Bike / UL.LEŚNA, 44c (POL) 2021-04-28 22:47:38
91.
MALIK Juliusz Nikoś Bike / Koziegłowy (POL) 2021-04-28 22:42:55
92.
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-26 21:55:27
93.
MARCINKIEWICZ Kamila YOLOBIKE / Zielona Gora (POL) 2021-04-26 19:29:55
94.
MARCINKIEWICZ Mirosław YOLOBIKE / Zielona Gora (POL) 2021-04-26 19:33:47
95.
MARKOWSKI Piotr BIKE GARAGE / Jastrzębia (POL) TAK 2021-04-27 19:46:57
96.
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 2021-04-29 10:44:22
97.
MIKIOLJCZYK Przemyslaw agrochest team kostrzyn wielkopolski / kostrzyn wielkopolski (POL) TAK 2021-05-04 17:25:20
98.
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 09:31:29
99.
MOSZONKA Michał / zielona góra (POL) 2021-04-28 14:26:55
100.
MUSZYŃSKA Karolina WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 2021-04-26 19:48:28 TAK TAK
101.
MUSZYŃSKI Mariusz WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 2021-04-26 19:36:09 TAK TAK
102.
NAPIERAŁA Rafał LS Plus RECYCLING TEAM / Paproć (POL) 2021-04-26 20:34:44
103.
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 07:47:57
104.
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Markiewiczowej (POL) 2021-04-26 21:31:45
105.
NURCZYŃSKI Tomasz Szookrower / Skórzewo (POL) 2021-04-27 19:17:39
106.
ORMAN Krzysztof / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 22:08:58 TAK TAK
107.
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-28 17:21:54 TAK TAK TAK
108.
PANEK Piotr IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM / Wrocław (POL) 2021-04-27 08:12:25
109.
PATYK Przemysław WATAHA PRZEMKÓW / Głogów (POL) 2021-04-26 21:25:09 TAK TAK
110.
PAWLAK Krzysztof DT4YOU MTB TEAM / Oborniki (POL) 2021-04-26 19:12:35
111.
PEKSA Michał Kibolski KS / Bogdanowo (POL) 2021-04-27 08:35:57 TAK TAK
112.
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2021-04-28 06:03:49
113.
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / Kręta (POL) 2021-05-02 11:53:30
114.
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 2021-04-26 19:14:22
115.
PIETRUSZKA Beniamin / Studzieniec 5 (POL) 2021-04-26 22:01:53 TAK TAK
116.
PIETRZYKOWSKI Piotr / Międzyrzecz (POL) 2021-04-28 23:56:23
117.
PISZCZEK Mariusz WROMAL MTB TEAM / Środa Śląska (POL) 2021-04-26 22:52:11
118.
PLEWA Patryk / Chodzież (POL) 2021-04-26 21:06:11 TAK TAK
119.
POTAS Leszek / Lubsko (POL) 2021-04-28 20:58:18
120.
RACZ Tomasz BORDER TEAM MTB Gubin / Lenino (POL) 2021-04-26 19:35:33 TAK TAK
121.
RAWSKI Marek / Dębno (POL) 2021-04-27 09:30:03
122.
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2021-04-26 19:19:30
123.
ROŚCISZEWSKI Maciej RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 2021-04-29 11:00:07 TAK TAK
124.
RZEPSKI Maciej Koimex Team / Świebodzin (POL) 2021-04-27 20:12:12 TAK TAK
125.
SAWICKI Paweł The Four Horsemen / Zielona Góra (POL) 2021-04-28 13:09:17 TAK TAK
126.
SERWA Wojciech 5 Pułk Artylerii / Rakoniewice (POL) 2021-04-28 09:47:05 TAK TAK
127.
SIKORA Rafał BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 19:25:03 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
128.
SIUDEJA Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 2021-04-28 12:22:58
129.
SIUSTA Damian / Zielona Góra (POL) 2021-04-28 13:27:20 TAK TAK
130.
SKRZYPCZAK Michał Ls Plus Recycling Team / Powstańców Chocieszyńskich 32 (POL) 2021-04-26 20:14:07
131.
SOBAŃSKI Leszek ART-COLOR / Kicin (POL) 2021-05-01 20:41:59 TAK TAK
132.
STAWIŃSKI ŁUKASZ CIESIÓŁKA TEAM / KĄKOLEWO (POL) 2021-04-28 18:25:26
133.
STOLARCZYK Kamil / Chodzież (POL) 2021-04-26 20:59:48 TAK TAK
134.
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / LESZNO (POL) 2021-04-26 20:46:03
135.
SZKUDŁO Oskar BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 2021-04-26 21:36:59
136.
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 2021-04-29 10:01:26
137.
TUCZYŃSKI Maciej BEZ BALASTU Active Team / Jerzmanowa (POL) 2021-04-27 12:54:50
138.
URBANIAK Mirosław SOGEST / Zielona Góra (POL) TAK 2021-04-28 17:57:59
139.
WABNIC Roman BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM /KOŁO / Koło (POL) 2021-05-02 17:52:52
140.
WASZKOWIAK Paweł ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 2021-04-26 19:35:34 TAK TAK
141.
WIERZOWIECKI Paweł RANT-TEAM / Ochla-Żagsńska 4 (POL) 2021-04-27 16:43:04
142.
WIŚNIEWSKI Łukasz / Poznań (POL) 2021-04-26 20:22:51 TAK TAK
143.
WITKIEWICZ Marek / Poznań (POL) 2021-05-05 19:14:35
144.
WOJCIECHOWSKI Artur / Poznań (POL) 2021-04-27 22:25:01 TAK TAK
145.
WOJTAS Bogusław BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2021-04-28 21:29:21
146.
WOJTKOWIAK Rafał BABIMOST / Moniuszki (POL) 2021-04-27 23:19:15
147.
WOLSKI Marek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2021-05-02 17:27:39
148.
WOŁONGIEWICZ Bartosz / Zielona Góra (POL) TAK 2021-04-27 10:51:54
149.
WOŹNIAK Tomasz NoName / POZNAŃ (POL) 2021-04-27 12:53:57
150.
ZAGÓRSKI Maciej / Kalisz (POL) 2021-04-28 14:58:22
151.
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 18:25:47
152.
ZAKRZEWSKI Sławomir Zakrzewski_TEAM / Nowa Sól (POL) TAK 2021-04-28 15:09:31
153.
ZIELIŃSKA Weronika KOSOX Bike Team / Koziegłowy (POL) 2021-04-29 14:19:17
154.
ZIEMNIK Wojciech WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 2021-04-26 19:53:06 TAK TAK
MŁODZIK | Zgłoszonych: 4
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KROSNO ODRZAŃSKIE ŻERKÓW KLICZKÓW CHODZIEŻ SULECHÓW OSIECZNA WYRZYSK ZIELONA GÓRA NOWA SÓL ŻARY WOLSZTYN
1.
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 2021-04-26 19:36:05 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
2.
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-STO / Leszno (POL) 2021-04-27 17:58:20
3.
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / OSIECZNICA (POL) 2021-04-28 12:02:29
4.
PIRÓG Natalia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA / Orzechowa (POL) 2021-04-26 19:32:03
FUN | Zgłoszonych: 2
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KROSNO ODRZAŃSKIE ŻERKÓW KLICZKÓW CHODZIEŻ SULECHÓW OSIECZNA WYRZYSK ZIELONA GÓRA NOWA SÓL ŻARY WOLSZTYN
1.
BABIUCH Anna YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) 2021-04-27 14:57:26
2.
SKWARYŁO-SIKORA Magdalena YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) 2021-04-26 21:52:56 TAK TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2021
Generowanie strony
0.025942087173462 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay