Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022



Ostatnia aktualizacja: 2022-06-30 10:51:50
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie Żary Sulechów Murowana Goślina Chodzież Żerków Polkowice Trzebania Zielona Góra Nowa Sól Świebodzin Wolsztyn

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE
GIGA | Zgłoszonych: 125
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie Żary Sulechów Murowana Goślina Chodzież Żerków Polkowice Trzebania Zielona Góra Nowa Sól Świebodzin Wolsztyn
1.
1200
BALAWAJDER Rafał SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
2.
21
BANECKI Piotr THULE TEAM / Wieleń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
3.
642
BATURA Tomasz Opalenicki Klub Kolarski OKK ŁYDA / Opalenica (POL) 1 2022-05-29 10:24:25
4.
34
BERNAS Paweł JBG2 CRYOSPACE / Sierakowice (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
5.
50
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
6.
67
CEBULSKI Grzegorz TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
7.
711
CHMIELEWSKI Robert Solo Szklarska Poręba / (POL) 1 2022-04-24 17:46:40 TAK
8.
81
CHYŁA Mariusz REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
9.
519
CIBART Piotr Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
10.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
11.
669
CZARNOTA Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM / ŻYWIEC (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
12.
DĄBROWSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / Polkowice (POL) 1 2022-06-27 13:55:07 TAK TAK
13.
350
DESKA Adam Środa Racing Team / Środa Wielkopolska (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
14.
676
DYTKO Marek TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
15.
530
FAHR Lutz Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
16.
128
FISZER Kacper REAL 64-sto / Łoniewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
17.
645
FÖRSTER Eric Radsport Post SV / Görlitz (DEU) 1 2022-04-27 22:22:13
18.
485
GAJECKI Błażej / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
19.
982
GARA Paweł Metro Nieruchomości Bydgoszcz / (POL) 1 2022-05-29 16:03:25 TAK
20.
137
GARCZYK Paweł Warszawski Klub Kolarski / Oborniki Slaskie (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
21.
641
GEHRKE Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK
22.
843
GIELNIAK Adam - / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
23.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
24.
681
GLANZ Michał JBG2 CRYOSPACE / Warszawa (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
25.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
26.
983
GRUBICH Artur SISU-OWB rowertour..com / (POL) 1 2022-05-29 16:03:25 TAK
27.
156
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
28.
536
GULAREK Szymon Team Berotu / Nowy Tomyśl (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
29.
HAŁAJCZAK Magdalena EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-27 10:50:32 TAK TAK
30.
1029
HRUŚWICKI Tomasz Movement Care / Poznań (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
31.
538
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkoplski (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
32.
539
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
33.
1030
JELENIEWSKI Filip RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) TAK 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
34.
482
KACHEL Agnieszka RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
35.
KALITA Paweł Wataha.cc / Szczecin (POL) TAK 1 2022-05-04 23:20:48
36.
KAMIŃSKI Mariusz Rowerowa rodzina / Mirków (POL) 1 2022-06-26 22:39:28 TAK TAK
37.
991
KANONICZAK Mateusz AGROCHEST TEAM / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK
38.
1032
KARMOWSKI Tomasz Poznań / Poznań (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
39.
486
KARP Adam ROMET FACTORY TEAM / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
40.
600
KASPRZYK Sławek REAL 64-sto / Lipno (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
41.
KASZTARYNDA Daria Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) TAK 1 2022-04-05 12:10:16 TAK TAK
42.
870
KĘDZIA Adam STREFASPORTU.PL MW INVEST / Śmigiel (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
43.
502
KIERSZTAN Łukasz / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
44.
211
KONWA Marek UKS Krupiński Suszec - KONWA bike / Wilkanowo (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
45.
786
KOSTECKI Patryk Krupiński Suszec Konwa Bike / (POL) 1 2022-05-24 10:17:35 TAK
46.
226
KOZŁOWSKI Piotr Active Team BEZ BALASTU / Polkowice (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
47.
464
KRAJEWSKI Patryk EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
48.
KRUŻYCKI Krzysztof Mtb Heron / Głogów (POL) 1 2022-06-27 19:48:35
49.
704
KRZYSTAŁA Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM / Rydułtowy (POL) TAK 1 2022-05-29 10:22:22 TAK TAK
50.
984
KWIATKOWSKA Marta UMG Gdynia/SISU-OWB rowertour..com / (POL) 1 2022-05-29 16:03:25 TAK
51.
466
LENNÉ Arthur Wattkombinat / Cottbus (DEU) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
52.
559
LIGĘZA Karol VERGE SPORT / Jelenia Góra (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
53.
255
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / Gubin (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
54.
490
ŁAKOMY Piotr REAL 64-sto / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
55.
1165
ŁĄCKI Ignacy Phytopharm Team / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
56.
1039
MACHURA Oliwier CST ACCENT MTB TEAM / Bytom (POL) TAK 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
57.
262
MAĆKIEWICZ Paweł ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Wiązów (POL) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
58.
MADEJ Jacek / Gorzów Wielkopolski (POL) 1 2022-04-20 19:59:32
59.
655
MAŁKOWSKI Artur / (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
60.
716
MARCINIAK Piotr Team BEROTU / Poznań (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
61.
495
MARKIEWICZ Filip MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
62.
275
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
63.
277
MELSE Mechiel GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
64.
278
MICHALAK Krystian REAL 64-sto / Opalenica (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
65.
899
MIERNIK Ewelina TRITON KONIN / Konin (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
66.
830
MIKLER Bartosz VICTORIA JAROCIN ACCENT TEAM / JAROCIN (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
67.
555
MIZURO Wojciech REAL 64-sto / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
68.
841
MOJZYKIEWICZ Adrian , / Mosina (POL) 1 2022-06-15 10:45:03 TAK TAK
69.
507
NAJS Jakub EURO BIKE TEAM / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
70.
NIEMIEC Dominika Eroe Racing Club / Kamienna Góra (POL) TAK 1 2022-06-28 15:35:41 TAK TAK
71.
306
NOWAK Stanisław WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Siepraw (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
72.
804
NOWICKI Przemysław / (POL) 1 2022-05-24 10:17:35 TAK
73.
310
NYK Adam Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
74.
497
OBIEGAŁA Marek LKK TEAM / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
75.
OLESZCZUK Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Białogard (POL) TAK 1 2022-06-02 10:18:52
76.
651
ORZECHOWSKI Jakub ProTour Racing Team / Ntalia gulczynska (POL) 1 2022-04-27 22:22:13
77.
906
OSIŃSKA Adrianna Wysepka Team / Stary Targ (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
78.
730
PALUTA Michał JBG2 CRYOSPACE / STRZELCE KRAJEŃSKIE (POL) TAK 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
79.
316
PASZEK Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA / Bolesławiec (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
80.
PATERAK Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN / Gościęcin (POL) TAK 1 2022-06-24 08:07:45 TAK TAK
81.
1006
PAWLAK Radosław Mrozbike Team / Bydgoszcz (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
82.
732
PECYNA Kacper UKS Sokół Superior Zator / Piła (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
83.
322
PERTEK Damian Active Team BEZ BALASTU / Komorniki (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
84.
1164
POKATYŃSKI Maciej / (POL) 1 2022-06-29 11:59:16 TAK
85.
916
POLUS Piotr Wysepka Team / Bydgoszcz (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
86.
340
PRZYBYŁA Patryk Vezuvio Team / Plewiska (POL) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
87.
344
PUT Janusz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
88.
1059
RENGERT Sebastian Wattkombinat / Cottbus (DEU) 1 2022-06-05 16:07:50
89.
351
RICHTER Jens Wattkombinat / Peitz (DEU) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
90.
352
RICHTER Peter RSV Plessa 1995 e.V. / Cottbus (DEU) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
91.
1011
ROZMIAREK Szymon GReeN BIKE TEAM / Śrem (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
92.
584
ROZUMEK Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Dąbròwka (POL) 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
93.
599
RULIŃSKI Adrian REAL 64-sto / SŁAWA (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
94.
586
SAMOLEWSKA Sandra EUROROWER.PL / Bakum (POL) TAK 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
95.
366
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST / Wyrzysk (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
96.
928
SIEJAK Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Kiekrz (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
97.
962
SIEJEK Tomasz XC_POZnaj / Rogalin (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
98.
634
SKOWRON Maciej MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM / Jelenia Góra (POL) 1 2022-04-27 22:22:13
99.
932
SKRZYPKOWSKI Jakub - / Żukowo (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
100.
374
SOBKOWIAK Filip KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
101.
375
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
102.
935
STANKIEWICZ Gracjan DT4YOU Team / Oborniki (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
103.
592
STANKOWIAK Łukasz Team BEROTU / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
104.
473
STARICK Frank Wattkombinat / Cottbus (DEU) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
105.
942
SUROWIEC Błażej EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
106.
398
ŚCISŁO Tomasz ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Brzeg (POL) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
107.
494
ŚLEDŹ Waldemar MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK
108.
598
TĘGI Tomasz . / LESZNO (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
109.
413
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
110.
414
TUDEK Michal LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Lubiszyn (POL) 1 2022-05-29 10:26:17 TAK TAK
111.
418
URBANIAK Marcin KS Stomil Poznań / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
112.
422
WALIWONIS Przemysław SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
113.
510
WEBER Paweł Mobile Coders / (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
114.
603
WECHMAN Dariusz Opalenicki Klub Kolarski OKK ŁYDA / Uścięcice (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
115.
955
WIDOK Mariusz --- / kobylnica (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
116.
430
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / głogów (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
117.
610
WOJDYŁO Piotr Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Piła (POL) TAK 1 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
118.
974
ZABŁOCKI Maciej PHO3NIX CYCLING TEAM / (POL) 1 2022-05-29 16:03:25 TAK
119.
483
ZAMOJSKI Łukasz ROMET FACTORY TEAM / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK TAK
120.
450
ZAWIERTA Magda WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
121.
451
ZAWIERTA Patrycja WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / wieruszów (POL) TAK 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
122.
ZGUTKA Maciej Brak / Szczecin (POL) 1 2022-05-02 23:27:34
123.
ZNAMIROWSKI Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-06-27 20:58:11 TAK TAK
124.
476
ZOZULIŃSKI Jan BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
125.
760
ZWIERSKI Miłosz UKS Sokół Superior Zator / Ujście (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Zgłoszonych: 1046
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie Żary Sulechów Murowana Goślina Chodzież Żerków Polkowice Trzebania Zielona Góra Nowa Sól Świebodzin Wolsztyn
1.
2
ADAMCZAK Artur - / Stęszew (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
2.
3
ADAMCZAK Mateusz Brak / Sława (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
3.
637
ADAMIAK Piotr x / Żagań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
4.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
5.
627
ADAMSKA Joanna RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK
6.
ADAMSKI Dariusz Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
7.
810
ADAMSKI Grzegorz TEAM AD GORDON - Friends WĄGROWIEC / WAgrowiec (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
8.
635
ANDREJKÓW Piotr MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM / Kowary (POL) 2022-04-27 22:22:13
9.
101
ANDRZEJEWSKI Marek Masterchem Bike Team / Ługi (POL) 5 2022-03-30 20:41:52
10.
8
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-sto / Wilkowice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
11.
9
ANTCZAK Marcin MAREMIVIK BIKE / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
12.
512
ANTKOWIAK Jakub CST ACCENT MTB TEAM / Września (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
13.
ARDEL Grzegorz Active Team BEZ BALASTU / POLKOWICE (POL) 5 2022-03-24 13:15:45
14.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
15.
513
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
16.
514
ATKINSON Luke English Advance Szkoła Językowa / Sulechów (GBR) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
17.
AUGUSTYNIAK Krzysztof Augustyniak Triathlon Team / Polkowice (POL) 5 2022-06-27 19:40:04 TAK TAK
18.
11
BABIARZ Jacek - / Nowa Sól (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
19.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
20.
14
BAHAJ Damian ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
21.
15
BAJDA Sebastian Żary / Żary (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK TAK
22.
1051
BAKSALARY Szymon REAL 64-sto / (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
23.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
24.
811
BALINIAK Waldemar Brak / Bielawy (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
25.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
26.
700
BANAŚ Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
27.
657
BANY Marcin NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI / Luboń (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
28.
BAŃDURA Antoni Quest Racing Team / Stara Kamienica (POL) 3 2022-04-13 22:03:16 TAK TAK TAK
29.
56
BARANOWSKA Elżbieta TNTeam / Turek (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
30.
6
BARANOWSKI Ireneusz TNTeam / Turek (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
31.
22
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
32.
23
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
33.
24
BARTKOWIAK Mateusz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
34.
25
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
35.
BARTOSIEWICZ Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW / Bierutów (POL) 2 2022-06-26 22:16:42 TAK TAK
36.
659
BARTOSIK Paweł ALUNA MTB Racing Team / Tarnowo Podgórne (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
37.
26
BARTOSIŃSKI Bartosz - / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
38.
393
BĄCZEK Wojciech PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
39.
16
BĄK Adam - / Bolesławiec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
40.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-05-29 10:24:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
41.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
42.
813
BĄK Tomasz KE Komorniki / Poznań (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
43.
517
BECZEK Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
44.
28
BEDNARCZYK Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
45.
29
BEDNAREK Jakub SEZUP MTB Team / Kaczory (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
46.
774
BEDNAREK Krzysztof Askon MTB / Oborniki (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
47.
660
BEDNORZ Andrzej Bracia Be / Skąpe (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
48.
30
BEDNORZ Maciej Bracia Be / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
49.
661
BEDNORZ Wiktor Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
50.
31
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. / Neuzelle (DEU) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
51.
662
BEJM Bartosz VELO A BIKE / Koło (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
52.
780
BEJM Dariusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / KOŁO (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
53.
32
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
54.
BERA Piotr brak / Lusowo (POL) 2022-06-16 19:53:51
55.
33
BERG Iwona THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
56.
987
BETKA Maciej Gilicki Bike Team / (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK
57.
BEZKOROWAJNY Pawel Volkswagen Motor Polska Polkowice / Legnica (POL) 2022-04-06 19:49:32
58.
35
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
59.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
60.
37
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
61.
BIELECKI Grzegorz Daleko do PRO. / Legnica (POL) 4 2022-06-29 20:51:45 TAK TAK
62.
38
BIELECKI Robert Złotoryja / ZŁOTORYJA (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
63.
39
BIELECKI Wojciech Nietoperze Międzyrzrecz / Międzyrzecz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
64.
793
BIELIŃSKI Jerzy Team Kargowa / (POL) 2 2022-05-24 10:17:35 TAK
65.
40
BILSKI Marcin MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
66.
41
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Karpicko (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
67.
42
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
68.
43
BISKUP Bartłomiej Medyk / Cibórz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
69.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
70.
45
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK TAK TAK
71.
814
BLANDZI Arkadiusz - / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
72.
815
BŁACHOWIAK Adam MG / Murowana Goślina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
73.
816
BŁOCHOWIAK Marcin Brak / Lubasz (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
74.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
75.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
76.
1000
BOCIAN Bernard BORANT POZNAŃ / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
77.
5
BOJANOWSKI Hubert AKB Team / Świętno (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
78.
817
BOLEK Marcin Brak / Stęszew (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
79.
51
BONICKI Piotr Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
80.
BONK Lesław :D / Lubin (POL) 5 2022-06-27 19:22:49 TAK TAK
81.
52
BORKOWSKI Marcin Brak / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
82.
53
BOROWCZAK Arkadiusz Firma Rak / Wojciechowo (POL) TAK 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
83.
66
BORUŃ Wojciech BRAK / LUBOŃ (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
84.
818
BRANDT Ernest Brak / Bartodzieje (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
85.
54
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
86.
819
BRODNICKA Julia Broda Team / Potrzanowo (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
87.
820
BRODNICKI Michał Broda Team / Potrzanowo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
88.
821
BROSE Marcin Chodzież / Chodzież (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
89.
199
BROWARCZYK Bartosz 2Bform / Śrem (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
90.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
91.
BRYCHCY Adrian RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Kargowa (POL) 2 2022-05-29 10:21:32 TAK TAK TAK
92.
BRYL Grzegorz Alfapanel MTB Team / Gostyń (POL) 5 2022-04-03 19:57:36
93.
822
BRZEZIŃSKI Michał / Jelonek (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
94.
BRZOZOWSKI Marcin BikeVibe Team / Leszno (POL) 3 2022-04-16 19:40:45
95.
BRZÓSKA Rafał GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 4 2022-05-29 10:19:28
96.
57
BUBEL Piotr Bubble team / Nowa Sól (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
97.
823
BUDNY Paweł Chodzież / Chodzież (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
98.
58
BUDZYŃSKI Adam 000 / Zielona Góra (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
99.
59
BUGAJSKI Artur ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
100.
60
BUJAK Grzegorz Grupa Kolarska KS Pławna / Jelenia Góra (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
101.
61
BUJAK Piotr Stowarzyszenie Klub Sportowy Pławna / Jelenia Góra (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
102.
BUKRABA Krzysztof PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 2 2022-06-28 11:04:47 TAK TAK
103.
BUKRABA Marcin PROROWERY Racing Team / Polkowice (POL) 2 2022-06-28 12:31:52 TAK TAK
104.
62
BUNDZIÓW Arkadiusz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Chocianów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
105.
480
BUNKIEWICZ Fryderyk BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / polkowice (POL) TAK 5 2022-06-29 11:58:54 TAK
106.
63
BURAS Karol THULE TEAM / Czarnków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
107.
824
BURZYŃSKI Łukasz Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
108.
825
BUXAKOWSKI Jakub KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
109.
64
BYCZEK Oliwier BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
110.
65
BYCZEK Robert BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
111.
BYLEBYŁ Piotr , / Kotla (POL) 3 2022-06-18 21:38:31 TAK TAK
112.
826
BYLEWSKI Michał UKS SPORTOWIEC PIŁA / Trzcianka (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
113.
663
BYSTRY Marcin KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
114.
CEBULA Marek Urząd Miasta Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzanskie (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
115.
664
CEDRO Karolina Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wielkopolski (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
116.
1021
CEGIELSKI Bartosz MŚ CYCLING&DIETETYKA / Komorniki (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
117.
CEGLEWSKI Michał AMG CYBINKA TEAM / Kunowice (POL) 5 2022-06-29 12:29:59 TAK TAK
118.
665
CENIN Paweł Flaming / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
119.
CESARZ Sabina Brak / Polkowice (POL) 5 2022-06-29 18:59:19 TAK TAK
120.
518
CHARCZUK Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
121.
68
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
122.
71
CHEŁSTOWSKI Robert R-bajk Skwierzyna / skwierzyna (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
123.
CHMIEL Adam Aktywna Góra / Góra (POL) 5 2022-06-29 14:54:09 TAK TAK
124.
1111
CHMIEL Wojtek WEG Team 2030 / Swarzędz (POL) TAK TAK 4 2022-06-14 15:05:15 TAK TAK
125.
828
CHMIELEWSKI Krystian . / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
126.
304
CHMIELEWSKI Krzysztof ATUT WRZEŚNIA / WRZEŚNIA (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
127.
72
CHODACKI Piotr GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
128.
73
CHOINA Piotr JEŹDZIMY BO LUBIMY / wołów (POL) 5 2022-05-29 10:25:54 TAK TAK
129.
656
CHOJNACKI Marcin Stomil Poznań / (POL) 5 2022-04-24 17:46:40 TAK
130.
74
CHOMONT Jarosław Gubin / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
131.
75
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
132.
76
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
133.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
134.
799
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
135.
80
CHUDAK Jakub REAL 64-sto / Śmigiel (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
136.
829
CHUDZICKI Przemysław Torpol Racing Team / Fałkowo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
137.
1054
CHUDZIŃSKI Łukasz Torpol / (POL) 5 2022-06-05 16:08:35 TAK
138.
801
CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian Województwo Lubuskie / (POL) 2 2022-05-24 10:17:35 TAK
139.
668
CIERLUK Karolina REAL 64-sto / Piechowice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
140.
831
CIESIELSKI Adam Brak / Nakło nad Notecią (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
141.
82
CIEŚLARCZYK Paweł K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
142.
832
CIEŚLIK Jakub Brak / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
143.
833
CIEŚLIK Waldemar - / WEŁNA (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
144.
83
CISZAK Paweł Brak / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
145.
CWENAR Andrzej -BRAK- / STARA BIAŁKA (POL) 2 2022-06-26 21:09:36 TAK TAK
146.
84
CYBULSKI Piotr Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
147.
85
CYCHOWSKI Robert Impel Cycling Team / Rybnica (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
148.
782
CZAJKOWSKI Mariusz Aga team mtb / (POL) 4 2022-05-24 10:17:35 TAK
149.
102
CZAPLA Krystian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
150.
520
CZARNOTA Mariusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznan (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
151.
86
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
152.
CZERWINSKI Bartlomiej Bora Hansgrohe / Radwanice (POL) 2022-06-29 21:11:04
153.
87
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
154.
88
CZUBIŃSKI Wojciech PROROWERY.pl Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
155.
89
CZWOJDA Jakub Ekoenergetyka Bike Team / Droszków (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
156.
670
DACH Piotr Rowerowy Rzepin / RZEPIN (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
157.
671
DAKOWSKI Tobiasz - / Opalenica (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
158.
834
DĄBROWSKA Maja DT4YOU Team / Oborniki (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
159.
90
DĄBROWSKI Jakub WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
160.
91
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2 2022-05-29 10:25:41 TAK TAK TAK TAK
161.
993
DE VIRION-KOWALCZYK Damian brak / Dębówiec (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK
162.
521
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
163.
835
DEGÓRSKI Piotr Kaczmarek Electric / Poznań (POL) TAK TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
164.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
165.
92
DĘBIAK Tomasz WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Galewice (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
166.
776
DĘBIŃSKI Krzysztof BZ / Myślibórz (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK
167.
94
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin / Dworcowa 34 a/3 (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
168.
95
DOBOSZ Sławomir OSP RYBNICA / Rybnica (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
169.
673
DOLIŃSKI Jarosław KKFP Wolsztyn / BABIMOST (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
170.
522
DONARSKI Franciszek N-BIKE ACADEMY / Białe Błota (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
171.
836
DORYNEK Izabela TORPOL RACING TEAM / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
172.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
173.
98
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / JERZMANOWA (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
174.
487
DROZDOWSKI Zbigniew SKF OMEGA Rzepin / Słubice (POL) 5 2022-04-11 20:46:07
175.
99
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
176.
837
DRÓŻDŻ Dariusz Whisky drinkers / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
177.
116
DRUŻYŃSKI Sławomir R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
178.
120
DURAŁ Jacek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
179.
DUBICKI Andrzej WĘDROWIEC LUBIN / LUBIN (POL) 2022-06-22 15:40:24 TAK TAK
180.
785
DUBIŃSKI Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-05-24 10:13:51
181.
763
DUDAREWICZ Dariusz Gród Santok / (POL) 3 2022-05-24 10:17:35 TAK
182.
117
DUDEK Kacper Moya-Decathlon Cycling Team / Warzymice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
183.
DUDEK Tomasz SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2022-03-30 21:33:14
184.
118
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
185.
511
DUNAJ Piotr VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
186.
674
DURA Dariusz ARMADUR / Wędrzyn (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
187.
675
DURACZEK Damian Vortex / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
188.
121
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
189.
122
DUSZA Zbigniew BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / JAWOR (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
190.
DUTKIEWICZ Jecek -BRAK- / Nowogrodziec (POL) 5 2022-06-29 15:58:27 TAK TAK
191.
123
DWORNICKI Marcin BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / POLKOWICE (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
192.
525
DYKSZAK Filip WM Triself / Wieliczka (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
193.
838
DYMARSKI Michał - / Czerwonak (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
194.
526
DZIEKOŃSKI Jacek Brak / Legnica (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
195.
DZIEMBOWSKI Maciej WEG Team 2030 / SWARZĘDZ (POL) 3 2022-05-29 10:23:06 TAK TAK TAK
196.
528
DZIEMIDOWICZ Alan Team BEROTU / Sulechów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
197.
529
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
198.
124
DZIEMIESZONEK Daniel SzajBajk / Marciszów (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
199.
125
DZIERLA Mariusz MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / MIĘDZYCHÓD (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
200.
DZIEWIĄTKA Maciej - / PĘCŁAW (POL) 5 2022-06-20 20:42:22 TAK TAK
201.
677
DZWONIARSKI Kacper Brak / PrzytokZielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
202.
126
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
203.
387
FAJFER Krystian holzing bike team / Jarocin (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
204.
FIDURSKI Wiesław Masters Złotów / Złotów (POL) 2022-05-26 06:28:04
205.
1168
FIGIEL Debora RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Murowana Goślina (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
206.
127
FIGURA Krystian Brak / Bojadła (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
207.
498
FIJAŁKOWSKI Robert KKFP Wolsztyn / (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
208.
1023
FILOWIAT Krzysztof SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
209.
773
FORNALKIEWICZ Tomasz / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
210.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
211.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
212.
FRANKOWSKI Remigiusz Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-28 22:25:02 TAK TAK
213.
129
FRĄCKOWIAK Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
214.
132
FROŃ Michał WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
215.
678
FRUZIŃSKI Ireneusz Sulechów / Sulechów (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
216.
679
FRYDRYCH Karol Szczepan Bike / GORZOW (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
217.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
218.
840
FRYSKA Łukasz Finder Polska Team / Poznań (POL) TAK 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
219.
134
FULARA Roman RBL Team / Strzelce Kraj. (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
220.
FULCZYŃSKI Robert brak / Bolechowo Osiedle (POL) 5 2022-05-13 10:27:25 TAK TAK
221.
135
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
222.
136
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
223.
433
GALUBA Przemysław niezrzeszony / Strzałkowo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
224.
532
GAPIŃSKI Przemysław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
225.
GARBATOWSKI Damian KIBOLSKI KS / Poznań (POL) 2 2022-05-20 10:29:39 TAK TAK
226.
GARCZYŃSKI Piotr Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 2022-03-11 21:59:47
227.
138
GAUZA Bartosz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-29 10:27:00 TAK TAK
228.
139
GAWŁOWICZ Tomek Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
229.
140
GAWRON Marcin AKB Team / Rokietnica (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
230.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
231.
142
GDECZYK Piotr - / Świebodzin (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
232.
680
GEJGAŁ Jan GREENLUX Oświetlenie LED / Gorzów Wielkopolski (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
233.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
234.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
235.
144
GIELNIAK Martyna WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
236.
145
GLEGOŁA Sylwester Bytnicka Leśna Wataha / Szklarka Radnicka (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
237.
146
GLINKA Bogusz Ride4Fun / Szczecin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
238.
GŁADOSZ Igor LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-06-24 12:25:29 TAK TAK
239.
GŁADOSZ Łukasz LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-06-24 12:28:34 TAK TAK
240.
533
GŁADOSZ Wiktoria LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
241.
534
GŁĄB Kamil GRUPA MTB SULECHÓW / Zielona Góra (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
242.
147
GŁOWACZ Alan WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Galewice (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
243.
GŁÓWKA Adam SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2022-04-18 19:15:47
244.
844
GNIAZDOWSKI Adam MAM KORBĘ ZŁOTÓW / Złotów (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
245.
845
GOMOŃSKI Eryk DT4YOU TEAM / Oborniki (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
246.
GORBAL Adam Brak / Polkowice (POL) TAK 5 2022-06-27 17:22:22 TAK TAK
247.
GORCZYCA Gabriel Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów / Jasło (POL) 2022-05-29 10:23:57
248.
148
GORZELAŃCZYK Dawid Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
249.
682
GOS Jakub Moya-Decathlon Cycling Team / Szczecin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
250.
633
GÓRNA Sylwia KONDYCJA.NET TEAM / Żary (POL) 2022-04-27 22:22:13
251.
1002
GÓRNIAK Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57
252.
GRABIŃSKI Waldemar NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / MIĘDZYRZECZ (POL) 2022-04-05 16:35:30
253.
150
GRABIŃSKI Waldemar NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / MIĘDZYRZECZ (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
254.
GRABLEWSKI Mariusz Brak / Polkowice (POL) 2022-06-07 14:34:35
255.
151
GRACZ Jan Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Guben (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
256.
1171
GRACZKOWSKA Katarzyna SBTOP / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
257.
GRACZYK Andrzej Qqryq Rogoziniec / Żerków (POL) 2022-06-10 14:38:14
258.
447
GRACZYK Andrzej Qqryq Rogoziniec / Żerków (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
259.
508
GRACZYK Małgorzata Mobile Coders / (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
260.
1166
GRACZYKOWSKI Marcin Gilicki Bike Team / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
261.
846
GRAJSER Jacek Komorniki MTB Team / Poznan (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
262.
847
GRANOWSKI Paweł SISU-OWB rowertour.com / Nakło nad Notecią (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
263.
GRAŚ Daniel PCT BIKE TEAM / Wieleń (POL) 2022-04-12 16:28:07
264.
613
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
265.
535
GROMNICKI Jaroslaw Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
266.
152
GRONOWSKI Wojciech niezrzeszony / Lubsko (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
267.
GRUSZKA Stanisław . / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-25 09:24:30 TAK TAK
268.
153
GRYCIUK Marcin Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
269.
GRYGIER Roman Wodzu prowadź! / Leszno (POL) 2022-03-11 14:19:24
270.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
271.
GRZEJSZCZYK Ewa MO.RE! - MOUNTAIN REBELS / Wrocław (POL) 4 2022-06-27 23:07:23 TAK TAK
272.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
273.
GRZESIAK Paweł SAMI SWOI / Bolesławiec (POL) 5 2022-06-27 08:30:25 TAK TAK
274.
516
GRZEŚKOWIAK Sebastian Środa Racing Team / Solec Wlkp (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
275.
683
GURGUL Krzysztof Morsy Ośno Lubuskie / Ośno Lubuskie (POL) 3 2022-05-29 10:24:50 TAK TAK
276.
992
GURSZTYN Arkadiusz Junglist / Jankowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57
277.
157
GUTOWSKI Mariusz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
278.
158
HAJDUK Jan KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
279.
159
HALICKI Łukasz galibier bikefun team / Maszewo (POL) 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
280.
461
HAŁUCHA Bogdan EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
281.
160
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
282.
HARĘŹLAK Piotr WRZEŚNIA / Września (POL) 2022-04-17 21:50:57
283.
1027
HEGYI Jan / Piła (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
284.
848
HINZ Piotr SISU-OWB rowertour.com / Bydgoszcz (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
285.
161
HOEFT Dorota YOLOBIKE MARBA MTB / Niedoradz (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
286.
1058
HOFFMAN Aleksander PRECON POLSKA. / JASTROWIE (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK
287.
1028
HOLTZER Piotr SUPERCAR / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
288.
849
HOŁOGA Patryk PiNiAiA / Boduszewo (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
289.
162
HOROWSKI Bartłomiej KKFP Wolsztyn / Rostarzewo (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
290.
684
HOROWSKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
291.
163
HOSZOWSKI Rafał HOSZO / Bytom Odrzański (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
292.
HRUŚWICKI Tomasz Movement Care Endurance Coaching & Physio / Poznań (POL) 2 2022-04-28 14:43:00
293.
850
IGNACZAK Paweł Shimano Team Blueblooded / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
294.
851
IGNACZAK Wojciech Shimano Team Blueblooded / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
295.
IGNASIAK Aneta -BRAK- / GŁOGÓW (POL) 5 2022-06-26 10:10:20 TAK TAK
296.
IRZYKOWICZ Gracjan --- / Głogów (POL) 5 2022-06-25 11:08:23 TAK TAK
297.
784
IWANICKI Waldemar BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Rudna (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
298.
164
IWON Tadeusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
299.
JACKOWSKI Andrzej Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Stara Łubianka (POL) 3 2022-03-28 10:10:12
300.
165
JAGODZIŃSKI Michał Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
301.
166
JAGODZIŃSKI Mikołaj Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
302.
JAKUBEK Grzegorz gmeble / Kępno (POL) 5 2022-05-25 13:31:58 TAK TAK
303.
462
JAKUBOWSKI Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
304.
168
JAMUŁA Łukasz GTW Racing Team / Babimost (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
305.
170
JANAS Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
306.
171
JANIK Artur AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
307.
172
JANISZEWSKA Adrianna YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
308.
173
JANISZEWSKI Mariusz YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
309.
463
JANISZEWSKI Patryk MGLKS błękitni Koziegłowy / Cybinka (POL) TAK 3 2022-05-29 10:27:27 TAK TAK
310.
174
JANKOWIAK Paweł niezrzeszony / Kębłowo (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
311.
175
JANKOWSKI Rafał GSKR Gostyń / Gostyń (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
312.
685
JANOWSKI Dariusz DARSAT Zbąszyń / ZBĄSZYŃ (POL) TAK TAK 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
313.
527
JANOWSKI Marcin Qqryq Rogoziniec / Jarocin (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
314.
176
JANUSEK Mirosław POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
315.
177
JANUSZ Jacek FSD Sport / Bydgoszcz (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
316.
178
JAROS Marek R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
317.
180
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
318.
853
JARZYNA Artur Alu-Const MTB / Przecław (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
319.
975
JASEK Artur BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Rogowo (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
320.
JASEK Artur BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Rogowo (POL) 2022-05-31 07:34:07
321.
181
JASIONEK Tadeusz JF Duet Goleniów / PRZYTOCZNA (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
322.
JASTRZĘBSKI Artur - / Zielona Góra (POL) 2022-03-14 11:23:08
323.
856
JAŚKOWIAK Marta Merx Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
324.
857
JAŚKOWIAK Paweł Merx Team Wągrowiec / Wągrowiec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
325.
687
JAWORSKI Mariusz . / Komorniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
326.
167
JĄGOWSKI Adam RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
327.
537
JEZIERSKI Krzysztof TNTeam / Rokietnica (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
328.
858
JEZIOROWSKI Maciej JEZPOL / Bydgoszcz (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
329.
182
JĘDRYSIAK Norbert GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
330.
183
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
331.
184
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
332.
185
JĘDRZEJEWSKI Tomek PROROWERY RACING TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
333.
859
JOŃSKI Szymon Niemamklubu / Murowana Goślina (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
334.
186
JÓZEFCZAK Tomasz Grzechu Warte Tattoo / Bolesławiec (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
335.
104
JóZWA Marek Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-03-30 20:57:20
336.
187
JURCZYK Krystian - / Swiebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
337.
540
JURCZYK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Świebodzin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
338.
JURDZIŃSKI Marcin JOST / Nowa Sól (POL) 2022-03-27 22:32:00
339.
860
JURGA Mirka Brak / Murowana goślina (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
340.
541
KACZKOWSKI Przemysław Samotny Wilk / Szczecin (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
341.
996
KACZMARCZYK Sebastian KOSOX BIKE TEAM / Owińska (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
342.
861
KACZMARCZYK Tomasz KOSOX BIKE TEAM / Owińska (POL) TAK 2 2022-05-24 10:07:46 TAK TAK
343.
778
KACZMAREK Andrzej / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
344.
688
KACZMAREK Jacek galibier bikefun team / Krzycko Welkie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
345.
1031
KACZMAREK Małgorzata - / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
346.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
347.
862
KACZOR Krzysztof Wilkowice / Wilkowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
348.
KALIŃSKI Paweł ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Zielęcice (POL) 5 2022-06-29 23:17:47 TAK TAK
349.
863
KALUPA Mateusz HPE Cycling / Wargowo (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
350.
981
KAŁOWSKI Stanisław / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
351.
542
KAMASZ Zdzisław / Boguszów-Gorce (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
352.
865
KAMIŃSKI Rafał DT4YOU Team / Rożnowo (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
353.
866
KANIA Wiktor :D / Czerlejno (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
354.
543
KANIKOWSKI Dawid DM TEAM / PONIEC (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
355.
189
KARDACH Andrzej - / Plewiska (POL) TAK 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
356.
972
KARPIŃSKI Marcin Mlks Baszta Bytów / Bytów (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
357.
639
KARSZNIA Gracjan BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM Polkowice / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK
358.
544
KASOWSKI Stanisław TEAM Wężyska / Wężyska (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
359.
190
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / Wieleń (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
360.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
361.
867
KASPERSKI Artur - / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
362.
192
KASPROWIAK Hubert Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
363.
868
KASPROWICZ Przemo Czerwonak / Czerwonak (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
364.
KASSARABA Tomasz RBL Team / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-04-06 21:36:51
365.
KASZTELAN Sławomir KIBOLSKI KS / Oborniki (POL) 2022-05-29 14:48:04
366.
1033
KASZTELAN Sławomir KIBOLSKI KS / Oborniki (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
367.
KASZTELAN Sławomir KIBOLSKI KS / Oborniki (POL) 2022-05-29 20:40:36
368.
KASZTELAN Sławomir KIBOLSKI KS / Oborniki (POL) 2022-05-31 22:39:45
369.
193
KASZUBA Marcin MEON EMS / (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
370.
195
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
371.
KAŹMIEROWSKI Krzysztof Astromal- / Leszno (POL) 2022-03-13 20:53:47
372.
KAŹMIERCZAK Krzysztof MTB Głogów / Ruszowice (POL) 5 2022-06-29 20:50:57 TAK TAK
373.
KAźMIERCZAK mariusz - / TARNOWO PODGÓRNE (POL) 2022-05-29 10:26:53
374.
KAŹMIERSKI Tomasz MO.RE! - MOUNTAIN REBELS / WROCŁAW (POL) 3 2022-06-27 22:53:13 TAK TAK
375.
KAŹMIERSKI Tomek MO.RE! - MOUNTAIN REBELS / WROCŁAW (POL) 2022-05-04 16:28:52
376.
KĄC Roksana Kołownik Włoszakowice / Sława (POL) 2022-04-12 13:14:05
377.
503
KIEŁBASA Arkadiusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
378.
196
KIEŁBASIEWICZ Dawid Moya-Decathlon Cycling Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
379.
197
KIERAT Wiktoria ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
380.
546
KIERNOZEK Tomasz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
381.
KIEROŃSKI Adam Nowa Sól / Otyń (POL) 5 2022-04-21 21:59:58 TAK
382.
198
KIPINIAK Kacper PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
383.
636
KISZKOWSKI Mariusz Marbo PUR / Krosno Odrz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
384.
871
KLICHOWICZ Piotr 100% Akweności / Koziegłowy (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
385.
1055
KLIMPEL Jakub REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
386.
KLING Dariusz MEBLE GEST MTB Głogów / Głogów (POL) 5 2022-06-14 22:25:17 TAK TAK
387.
872
KLIŃSKI Marcin Webster-Studio.pl / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
388.
798
KLISOWSKI Grzegorz / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
389.
644
KLISOWSKI Konrad / (POL) 6 2022-04-24 17:46:40 TAK
390.
691
KLOCEK Ewelina BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / LUBIN (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
391.
693
KLOCEK Marcin WATAHA LUBIN / LUBIN (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
392.
547
KLUPŚ Janusz Pozytywni z pasją / Jastrowie (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
393.
548
KLUPŚ Monika Pozytywni z pasją / Jastrowie (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
394.
200
KłOS Marian Diversey Team / Zbąszynek (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
395.
873
KŁOS Tadeusz Kłos team / Murowana Goslina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
396.
201
KŁOSOWICZ Mateusz KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
397.
874
KMAK Karol / Zalasewo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
398.
694
KMIECIŃSKI Patryk / Wrocław (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
399.
790
KNACH Mariusz Ls Plus Recycling Team / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
400.
KNOP Paweł Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) 2022-04-04 19:22:17
401.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
402.
204
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
403.
KOKOWSKI Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Nowa Sol (POL) 2 2022-06-28 20:36:21 TAK TAK
404.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
405.
695
KOŁAT Jarosław Moya-Decathlon Cycling Team / Szczecin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
406.
875
KOŁODZIEJCZYK Bartosz EURO BIKE TEAM / Chodzież (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
407.
640
KOŁOGRYW Tomasz PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
408.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
409.
696
KOŁPACZEK Dawid Ekoenergetyka Bike Team / Przyborów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
410.
697
KOŁPACZEK Radosław Ekoenergetyka Bike Team / Przyborów (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
411.
550
KOMAR Bartłomiej REAL 64-sto / Kargowa (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
412.
208
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
413.
209
KOMINEK Krzysztof PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
414.
KOMPIEL Dawid KOSOX BIKE TEAM / Kicin (POL) 2 2022-05-19 17:28:20 TAK
415.
210
KONAS Łukasz GTW Racing Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
416.
576
KONIECZNA Aleksandra Nie mam / Jarocin (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
417.
1172
KONIECZNY Maciej EMKA Inwest DS TEAM / Wińsko (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK
418.
212
KOPACKI Grzegorz SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH / Wałbrzych (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
419.
876
KOPYDŁOWSKI Bartosz Brak / Wągrowiec (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
420.
556
KORBANEK Witold POZYTYWNIE ZAKRĘCENI / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
421.
877
KORBAS Karolina Road Bikers Poznań / Luboń (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
422.
214
KORN Michał niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
423.
698
KORYTOWSKI Sebastian Motiv Home Team / Swarzędz (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
424.
808
KORZYNIEWSKI Jan R-bajk Skwierzyna / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
425.
216
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
426.
217
KOSEK Sebastian ETB TEAM GŁOGÓW / Głogów (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
427.
218
KOSICKA Elwira PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
428.
699
KOSIDŁO Bartosz Kosa / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
429.
969
KOSIŃSKI Marcel Gogol MTB Junior Team / Wągrowiec (POL) 5 2022-06-02 12:07:57
430.
219
KOSMALA Arek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
431.
878
KOSMOWSKI Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Bolechówko (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
432.
879
KOSMOWSKI Pawel VEZUVIO TEAM / Kowanówko (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
433.
549
KOSTAŃSKI Piotr niezrzeszony / Sulechów (POL) 5 2022-05-29 10:23:47 TAK TAK TAK TAK
434.
KÖSTER Ivo Tri Team Senftenberg e.V. / Senftenberg (DEU) 2022-04-15 16:57:05
435.
KOSTRZEWSKI Krzysztof Black Bikers Team / Luboń (POL) 2022-06-17 12:11:24
436.
220
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
437.
221
KOSZEK Jacek Cyclo Trener Team / Żnin (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
438.
569
KOŚLA Krystian Supersportowy mtb team / Swarzędz (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
439.
880
KOTARSKI Waldemar DT4YOU Team / Oborniki (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
440.
551
KOWALCZUK Tomasz psp zary / świebodzin (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
441.
KOWALCZYK Grzegorz Brak / PĘCŁAW (POL) 5 2022-06-20 21:13:35 TAK TAK
442.
222
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
443.
223
KOWALEWICZ Wojciech BC Chłosta Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
444.
KOWALEWSKA Ewa ELMAR TEAM / Trzebnica (POL) 2022-06-29 23:06:29
445.
KOWALEWSKI Zbigniew ELMAR TEAM / Trzebnica (POL) 2 2022-06-29 23:03:51
446.
224
KOZŁOWICZ Adrian Media Plus Team / Zbąszyń (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
447.
225
KOZŁOWSKI Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
448.
227
KOZUCH Jacek Amator. / Gubin (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
449.
881
KOŹLAREK Bartosz XXX / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
450.
702
KOŻUCH Radosław brak / łagów (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
451.
882
KOŻYCZAK Kacper KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
452.
571
KRAJEWSKI Paweł Arrows Bike Team / Zalasewo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
453.
228
KRAJNIAK Marcin Brak / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
454.
883
KRAKOWIAK Mariusz --- / Sieraków (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
455.
229
KRASUCKI Damian VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
456.
230
KRAUS Paweł K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / krosno odrzanskie (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
457.
1071
KRAUZE Konrad Piła / (POL) 2 2022-06-05 16:08:35 TAK
458.
792
KRAWCZYK ANITA Niestowarzyszona / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-05-05 09:31:35 TAK
459.
1034
KRAWCZYK Paweł Brak / Siedlec (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
460.
884
KRAWCZYŃSKI Paweł TEAM AD GORDON - Friends WĄGROWIEC / WAgrowiec (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
461.
552
KRAWIEC Mariusz Mariusz Krawiec / Plewiska (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
462.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
463.
703
KROCZAK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
464.
1035
KRÓLAK Krystian MTB Osiek nad Notecią / Osiek nad Notecią (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
465.
232
KRÓLIK Piotr § / Niedoradz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
466.
573
KRUKOWSKI Joachim FTI Racing Team / Jarocin (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
467.
885
KRUMPLEWSKI Maciej KS Stomil Poznań / Poznń (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
468.
233
KRUPA Jan PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
469.
234
KRUPA Mikołaj ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
470.
886
KRUPIŃSKI Tomasz Torpol Racing Team / Borówiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
471.
887
KRUSZWICKI Tomasz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
472.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
473.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
474.
239
KSIĄŻYK Tobiasz Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
475.
KUBASZEWSKI Piotr Finder Polska Team / Wrocław (POL) TAK 5 2022-06-27 11:35:45 TAK TAK
476.
240
KUBAŚ Krzysztof KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
477.
1049
KUBIACZYK Maciej Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
478.
241
KUBICKA - JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
479.
553
KUBICZ Artur FITWHEELS / BIKESTACJA / Warta Bolesławiecka (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
480.
KUBOWSKI Michał WĘDROWIEC LUBIN / Lubin (POL) 5 2022-06-27 12:46:38 TAK TAK
481.
242
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
482.
243
KUCHARCZYK Sławomir Brak / Dychów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
483.
244
KUCHARSKI Grzegorz Brak / Lubin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
484.
705
KUCHARSKI Mateusz SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
485.
KULBIDA Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 2022-05-16 09:31:15
486.
KULCHAWY Dawid Green Bike Gorzów / Kłodawa (POL) 2022-03-31 16:27:32
487.
KULIŃSKI Bogdan KARATE KYOKUSHIN GŁOGÓW / GŁOGÓW (POL) 2022-03-15 15:41:56
488.
791
KUNA Przemysław / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
489.
245
KUŚ Michał Kusiu&Bobi / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
490.
246
KUZEMCZAK Piotr Brak / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
491.
KUZYNIN Jacek ProTour Racing Team / Szczecin (POL) 2022-04-29 08:47:34
492.
888
KUźMA Robert RK / Pniewy (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
493.
554
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani - TEAM PL / PNIEWY (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
494.
247
KWIATKOWSKI Jacek - / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
495.
706
KWIATKOWSKI Piotr NOWA SÓL / NOWA SÓL (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
496.
KWIECIEŃ Marcin -BRAK- / Świdnica (POL) 5 2022-06-28 15:03:12 TAK TAK
497.
LAKOMY Piotr - / Kiekrz (POL) 2022-04-05 10:14:53
498.
465
LANDOWSKI Grzegorz BORANT POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
499.
248
LANDYSZKOWSKI Piotr Rebudach Plus / Leszno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
500.
249
LATOŃ Krzysztof BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
501.
1036
LECIEJEWSKI Piotr MŚ CYCLING&DIETETYKA / Murowana Goślina (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
502.
1170
LEHMANN Sławomir SBTOP / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
503.
LECH Jacek Niezrzeszony / Dobiegniew (POL) 5 2022-04-13 09:47:14 TAK TAK
504.
707
LEMIESIEWICZ Jakub - / Jelonek (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
505.
467
LENNÉ Gustav Wattkombinat / Cottbus (DEU) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
506.
493
LESZCZYŃSKI Marcin MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK
507.
251
LEŚKO Damian ... / Bielów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
508.
889
LEŚNIEWSKI Mateusz KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
509.
890
LEWANDOWSKA Marta Torpol Racing Team / Poznań (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
510.
252
LEWANDOWSKA Michał FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
511.
652
LEWANDOWSKI Hubert Turowski Rowery Team / Szczecin (POL) 2022-04-27 22:22:13
512.
LEWANDOWSKI Hubert Turowski Rowery Team / Szczecin (POL) 2022-05-05 21:46:03
513.
558
LEWANDOWSKI Michał / Jerzykowo (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
514.
253
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
515.
LICZNERSKI Bartosz Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) 2022-05-04 23:47:20
516.
560
LIPOWA Anna WERNER KENKEL SPORT TEAM / Krzycko Wielkie (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
517.
771
LIS Wojciech R-bajk Skwierzyna / (POL) 3 2022-05-24 10:17:35 TAK
518.
708
LISEWSKI Filip / Poznań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
519.
LISIEWICZ Maciej Liski_Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-18 20:41:19
520.
LISOWICZ Maciej STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team / Lubin (POL) 5 2022-06-27 21:24:30 TAK TAK
521.
254
LITWIN Krzysztof PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
522.
1037
LUBAWY Rafael JENOX MTB TEAM / CHODZIEŻ (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
523.
891
LUDWICZAK Zbigniew Grupa ROTO MTB / Kopanica (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
524.
709
ŁABUŚ Jakub / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
525.
712
ŁATYSZEW Lena Gogol MTB Junior Team / Rakownia (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
526.
70
ŁAZARUK Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM / Płoty (POL) TAK TAK 2 2022-05-29 10:17:43 TAK TAK TAK TAK TAK
527.
892
ŁĄCKI Piotr Phytopharm Team / Klęka (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
528.
250
ŁECH Mariusz PCT BIKE TEAM / DRAWSKO (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
529.
575
ŁOJEWSKI Adam EFAPEL BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
530.
ŁUCZAK Krzysztof STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno (POL) 2022-06-14 22:10:27
531.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
532.
1038
ŁUKASZEWSKI Tomasz Chodzież / Chodzież (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
533.
ŁUKASZUK Paweł Brak / Kościan (POL) 2022-04-19 11:26:52
534.
257
ŁUKAWSKI Rafał KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
535.
258
ŁYSEK Dawid WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Głuchołazy (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
536.
MACIEJAK Daniel Bez / Polkowice (POL) 5 2022-06-28 12:31:09 TAK TAK
537.
259
MACIEJEWSKI Jarek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Wieruszów (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
538.
105
MACIEJEWSKI Michał Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2022-03-30 20:54:53
539.
260
MACIŃSKI Adam YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
540.
561
MACIOCHA Tomasz nie należę do klubu / Mirostowice Dolne (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
541.
261
MACZUGA Karolina YoloBike / ZABÓR (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
542.
893
MAĆKOWIAK Piotr WIDMET / SWARZĘDZ (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
543.
1040
MAĆKOWIAK Piotr Drutex / Bytów (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
544.
894
MAĆKOWSKI Leszek BRAK / Suchy Las (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
545.
895
MADAJ Paweł MadGold Team / Murowana Goślina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
546.
263
MAGDZIAK Jacek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
547.
MAJCHRZAK Jarosław M-TECH LESZNO / Leszno (POL) 2022-03-31 16:15:11
548.
1041
MAJCHRZAK Mateusz PRECON POLSKA. / Jastrowie (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
549.
622
MAJEWSKI Grzegorz / (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK
550.
562
MAJEWSKI Jarosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-17 22:13:45 TAK TAK
551.
264
MAJEWSKI Klaudiusz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
552.
796
MAJORCZYK Bartosz / (POL) 3 2022-05-24 10:17:35 TAK
553.
500
MAKUCHOWSKI Bogdan BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubinj (POL) 3 2022-06-29 11:58:54
554.
265
MAKUCHOWSKI Wiesław BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
555.
563
MALEC Artur ProTour Racing Team / Szczecin (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
556.
266
MALICKI Dawid Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
557.
267
MALICKI Tomasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
558.
714
MALIK Anastazja MŚ CYCLING&DIETETYKA / KOZIEGŁOWY (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
559.
1042
MALIK Juliusz MŚ CYCLING&DIETETYKA / Koziegłowy (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
560.
268
MALINA Michael Lonely Wolf / Guben (DEU) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
561.
269
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
562.
270
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
563.
715
MANIA Krzysztof WEG Team 2030 / Kargowa (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
564.
1043
MAŃKOWSKA-ŚCIBISZ Ewelina GTeam / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
565.
689
MARCINIAK Robert SzajBajk / Jaraczewo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
566.
717
MARCINKOWSKI Marcin DT 4 YOU MTB TEAM / Oborniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
567.
MARCZUK Roman free lancer / Wałbrzych (POL) 5 2022-06-29 08:31:12 TAK TAK
568.
788
MAREK Przemysław Komorniki MTB Team / (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
569.
564
MARKIEWICZ Radosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Zlotniki (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
570.
MARKOWSKI Dawid , / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-29 20:15:04 TAK TAK
571.
271
MARKOWSKI Piotr , / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK TAK
572.
272
MARTYNÓW Paweł Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
573.
718
MARUSZAK Krzysztof Krokiety Michów / Brzeg Dolny (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
574.
1044
MASZEK Przemysław ZASAPANI - HYDRO Trzcianka / Trzcianka (POL) TAK 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
575.
690
MASZNER Adrian --- / Poznań (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
576.
MATIASZCZYK Arkadiusz NSR Reakcja Łańcuchowa / Lubin (POL) 5 2022-06-24 16:14:07 TAK TAK
577.
273
MATKOWSKI Adrian Globalsport Team / Lubin (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
578.
MATUŁA Bartłomiej DCT Cycling Team / Banino (POL) 5 2022-05-28 22:41:27 TAK TAK
579.
719
MATUNIN Tomasz / Sulechów (POL) TAK 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
580.
MATUSEWICZ Piotr Brak / Wrocław (POL) 5 2022-05-23 20:42:14 TAK TAK
581.
106
MATUSZEWSKI Tobiasz Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-03-30 20:26:13
582.
MATYLLA Krzysztof MTB Meblopol / Poznań (POL) 5 2022-05-19 11:06:18 TAK TAK
583.
986
MAYER Michał GKR Gostyń / Gostyń (POL) 2022-06-02 12:07:57
584.
720
MAZAK Romuald Ja Tu Tylko Na Chwilę / Kożuchów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
585.
MAZUR Agnieszka KGHM ZANAM / Polkowice (POL) 5 2022-06-09 12:28:46 TAK TAK
586.
276
MAZUR Rafał niezrzeszony / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
587.
721
MENET Krystian Grodzisk / Grodzisk Wielkopolski (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
588.
898
MIANOWANY Jacek Wasyl / Grodzisk Wielkopolski (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
589.
740
MICHALSKI Maciej GKR Gostyń / Tulce (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
590.
280
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
591.
281
MICHNIEWICZ Łukasz Bytnicka Leśna Wataha / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-29 10:17:32 TAK TAK TAK TAK
592.
282
MICINIOWSKI Daniel Żary MTB Team / Lubanice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
593.
283
MICZEK Mariusz Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
594.
284
MIESZKO Dariusz Aga team mtb / MIĘDZYRZECZ (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
595.
1046
MIKLEJEWSKI Tomasz KIBOLSKI KS / Oborniki (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
596.
565
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
597.
566
MIKULSKA Małgorzata N-BIKE ACADEMY / Niemcz (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
598.
MIKUSIK Tomasz JTHK-TEAM / Ruszków Drugi (POL) 2022-04-19 10:54:57
599.
285
MINGE Aleksandra Odjechani - TEAM PL / Lwówek (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
600.
900
MINICHOWSKI Tomasz brak / Sompolno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
601.
722
MINTA Konrad Brak / Zbąszynek (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
602.
286
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
603.
287
MISZCZAK Daniel ROMET FACTORY TEAM / BOLESŁAWIEC (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
604.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
605.
MIUS Tomasz , / Nowogrodziec (POL) 2022-04-06 19:21:29
606.
789
MIZURO Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM / (POL) 3 2022-05-24 10:17:35 TAK
607.
289
MŁODYSZEWSKA Olga Alveogyl team / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
608.
567
MOGIŁKA Maciej eurorower.pl / Leszno (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
609.
723
MOKROGULSKI Bartłomiej ALUNA MTB Racing Team / Rostworowo (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
610.
765
MOSIEWICZ Marek / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
611.
901
MOSZKOWICZ Marcin BIKE TEAM MTB JASTROWIE / Jastrowie (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
612.
290
MOSZONKA Michał Grupa ROTO MTB / Zielona góra (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK TAK
613.
568
MRÓWCZYŃSKI Tomasz Niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
614.
279
MICHALSKA Teresa ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
615.
624
MULAWA Tomasz Żary MTB Team / Żary (POL) 2022-04-27 22:22:13 TAK
616.
292
MURAWSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
617.
293
MUROWANY Marcel WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Wieruszów (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
618.
294
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
619.
295
MUSIOŁ Mirosław Sulima Towery Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
620.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
621.
297
MUSZYŃSKA Karolina Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
622.
298
MUSZYŃSKI Mariusz Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-29 10:27:16 TAK TAK TAK TAK
623.
MUZYKA Henryk Emeryci ZG PolSier / GŁOGÓW (POL) 5 2022-06-30 10:51:50 TAK TAK
624.
MYJAK Paweł A69Bike / Lipinki łużyckie (POL) 5 2022-04-02 19:35:05 TAK TAK
625.
995
NABIAŁEK Michał Częstochowa / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
626.
1047
NAJDEREK Leszek Osp lipa / Ludomy (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
627.
977
NAPIERAŁA Grzegorz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Bolechówko (POL) 2022-06-02 12:07:57
628.
524
NAPIERAŁA Rafal Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomysl (POL) 2 2022-06-02 12:07:57
629.
NASYPANY Piotr MTB Lubawka Black@White / Lubawka (POL) 2 2022-06-08 19:24:40 TAK TAK
630.
724
NAWOTNIK Jan brak / Kosieczyn (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
631.
725
NAWROCKI Jacek / Ceradz Kościelny (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
632.
299
NAWROCKI Tomasz ASZPAGANDA TEAM MTB / NEKLA (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
633.
902
NAWROT Marcin . / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
634.
300
NIECKARZ Bartłomiej JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
635.
301
NIECKARZ Oskar JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
636.
903
NIEDZIELA Bartosz Brak / Poznań (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
637.
1153
NIESPODZIANY ADAM JENOX MTB TEAM / piła (POL) 2022-06-05 16:07:50
638.
468
NIEWIADA Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
639.
302
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
640.
303
NITA Rafał BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Gubin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
641.
1100
NOCHOWICZ Łukasz JENOX MTB TEAM / Chodzież (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK
642.
NOSAL Artur ......- / Szczytniki (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
643.
570
NOWACKI Jerzy Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
644.
904
NOWACKI Rafał Tim Kierowcow / OBORNIKI (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
645.
1177
NOWAK Dariusz / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
646.
NOWAK Hubert Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomyśl (POL) 2022-03-29 22:47:27
647.
994
NOWAK Janusz BORANT Team / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57
648.
775
NOWAK Łukasz ASKON MTB / Obrzycko (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
649.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
650.
727
NOWAK Tomasz Rehaucrossactive / Śrem (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
651.
307
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
652.
308
NOWAKOWSKI Tomasz NOVAKOWSKI RACING TEAM / GNIEZNO (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
653.
643
NOWICKI Marcin Szczepan Bike / (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK
654.
469
NOWICKI Mateusz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Dachowa (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
655.
309
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Niedoradz (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
656.
971
NURCZYŃSKI Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
657.
769
NYGA Dominik R-bajk Skwierzyna / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
658.
OBAL Marcin . / Zduny (POL) 5 2022-04-04 22:27:19 TAK TAK
659.
1169
OBAL Marcin / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
660.
ODOR Monika Kebabowe potwory / Piła (POL) 2022-06-02 19:05:34
661.
1004
ODOR Tomasz Brak / Piła (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
662.
648
OGNIK Damian Żary MTB Team / Zary (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK
663.
311
OLEJNICZAK Radosław Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
664.
312
OLEJNIK Piotr Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
665.
728
OLENDER Karol AMG CYBINKA TEAM / babimost (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
666.
484
OLESIAK Daniel Rowerowy Rzepin / (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
667.
905
OLIŃSKI Karol - / GRUSZCZYN (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
668.
1005
OLSZEWSKI Łukasz Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
669.
572
ORMAN Krzysztof Brak / Zielona Gora (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
670.
650
ORTYŃSKI Witold BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK
671.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
672.
OSOWSKI Marek Globalsport Team / Lubin (POL) TAK 4 2022-06-23 20:51:13 TAK TAK
673.
907
OSTRASZEWSKI Zbigniew SISU-OWB rowertour.com / Potulice (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
674.
908
OSTROWSKI Marek BORANT POZNAŃ / POZNAŃ (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
675.
729
PABISEK Marcin , / Głogów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
676.
PABISEK Marcin , / Głogów (POL) 2022-05-02 22:04:53
677.
314
PALUSZEK Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH / WAŁBRZYCH (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
678.
909
PANOWICZ Marek Dream Team / Potasze (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
679.
357
PAPIEROWSKI Robert KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
680.
315
PARMONIK Mariusz brak / SKĄPE (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
681.
852
PASIECZNIK Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Prochowice (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
682.
731
PASZEK Oliwia FITWHEELS / BIKESTACJA / Bolesławiec (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
683.
976
PASZKIEWICZ Maciej MP Gastro / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
684.
574
PATERA Przemysław OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Sobin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
685.
PATYK Przemysław Wataha Przemków / Głogów (POL) 5 2022-06-15 19:23:06 TAK TAK
686.
1152
PAWIŃSKI Maciej Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 5 2022-06-05 16:07:50
687.
PAWLAK Jacek W TRI-miga / Serby (POL) 5 2022-06-28 17:32:59 TAK TAK
688.
1048
PAWLAK Krzysztof DT4YOU Team / Oborniki (POL) 2022-06-05 16:07:50
689.
910
PAWŁOWSKI Jakub TRITON KONIN / Tuliszków (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
690.
806
PAZIEWICZ Daria / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
691.
807
PAZIEWICZ Katarzyna / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
692.
317
PAŹDZIORA Mirosław PROROWERY Racing Team / Raciborowice Górne (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
693.
PĄPKA Dominik Henryk Ls Plus Recycling Team / Nowy Tomyśl (POL) 5 2022-04-19 21:09:25 TAK TAK
694.
320
PEKSA Michał SKS Oborniki / Oborniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
695.
321
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
696.
PENDRAK Filip Team BEROTU / Zbąszynek (POL) 2 2022-05-29 10:22:45 TAK
697.
318
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
698.
911
PĘDRAK Remigiusz MŚ CYCLING&DIETETYKA / Szreniawa (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
699.
319
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
700.
323
PIANOWSKI Marek Grupa ROTO MTB / Wschowa (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
701.
805
PIASECKI Emil / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
702.
107
PIąTEK Maciej Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2022-03-30 21:00:23
703.
1007
PIĄTYSZEK Szymon Brak / Siedlec (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
704.
324
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
705.
325
PIETKIEWICZ Karol Niezrzeszony / skąpe (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
706.
577
PIETKIEWICZ Lidia Lidia Pietkiewicz / Cigacice (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
707.
48
PIETRUŃKO Arkadiusz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
708.
PIETRUSZKA Beniamin Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 2022-06-01 22:00:07 TAK
709.
912
PIETRZAK Paweł SE / Czerlejno (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
710.
326
PIETRZKIEWICZ Jarek FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
711.
327
PIETRZKIEWICZ Małgorzata FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
712.
328
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Miedzyrzecz (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
713.
777
PIHULAK Łukasz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
714.
329
PIJECKA Natalia SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
715.
330
PIKOSZ Wiesław brak / Myślibórz (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
716.
331
PIOSIK Maciej ... / Nowa Sól (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
717.
990
PIOTROWSKI Łukasz Rower-Sport-Kielce / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
718.
913
PISAREK Paweł TEAM AD GORDON - Friends WĄGROWIEC / WAgrowiec (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
719.
914
PISARSKI Łukasz - / PIŁA (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
720.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
721.
578
PLACHECKA-ROSZATYCKA Magdalena ProTour Racing Team / Szczecin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
722.
PLASZCZYK Edward Sulima Rowery MTB / Zielona Góra (POL) 2022-03-11 21:23:41
723.
1008
PLEWA Patryk Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) TAK 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
724.
PLIZGA Jacek ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-06-28 16:26:14 TAK TAK
725.
869
PLUCIŃSKI Wiktor Mtb konin / Golina (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
726.
628
PŁÓCINICZAK Piotr AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
727.
333
POCHOWSKI Jarosław R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
728.
915
PODGóRSKI Grzegorz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Poznań (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
729.
108
PODLIPSKI Jacek Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-03-30 20:48:01
730.
109
PODLIPSKI Paweł Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
731.
334
PODŻORSKI Łukasz JBG2 CRYOSPACE / Wisła (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
732.
POLANSKI Jaroslaw Team Gubin / Gubin (POL) 4 2022-06-27 21:38:45 TAK TAK
733.
1159
POLOWCZYK Daniel / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
734.
1009
POŁCZYŃSKI Dawid Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / CHODZIEŻ (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
735.
335
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
736.
336
POTAS Leszek niezrzeszony / Lubsko (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
737.
1061
POWELSKI Jędrzej Poznań / (POL) 5 2022-06-05 16:08:35 TAK
738.
734
PRĘTKI Andrzej MUMIN Team / Kłodawa (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
739.
917
PRUSAKOWSKI Cyprian Wiry / Wiry (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
740.
918
PRYMOWICZ Adrian KOSOX BIKE TEAM / MUROWANA GOŚLINA (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
741.
337
PRZĄDKA Dawid Czarny koń XD / Obra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
742.
338
PRZENICZKA Paweł Ms Road 66 / Nowa wieś (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
743.
341
PRZYBYLLA Piotr Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
744.
919
PRZYBYLSKI Łukasz Finder Polska Team / Zalasewo (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
745.
339
PRZYBYŁA Łukasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
746.
342
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / Koło (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
747.
343
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-05-29 10:25:35 TAK TAK TAK TAK TAK
748.
PRZYCHODZEŃ Piotr Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2022-06-26 23:24:05 TAK TAK
749.
626
PSIUK Radosław SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
750.
479
PTASIŃSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
751.
579
PUK Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
752.
PULIK Michał KONDYCJA.NET TEAM / KŁODZKO (POL) 2 2022-06-26 22:26:37 TAK TAK
753.
1063
PUSZCZ Paweł Ultratech / (POL) 5 2022-06-05 16:08:35 TAK
754.
345
PUZDROWSKI Tomasz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
755.
920
PYSSA Robert DT4YOU Team / Oborniki (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
756.
PYTEL Łukasz KONDYCJA.NET TEAM / Wrocław (POL) 2 2022-06-26 21:46:59 TAK TAK
757.
1010
PYTLAK Damian JENOX MTB TEAM / Chodzież (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
758.
631
RABIEGA Paweł SportFuel.pl / Świebodzice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13
759.
346
RACZ Tomasz Najbert Team MtB / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
760.
802
RADOJEWSKI Dariusz AKB Team / Rokietnica (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
761.
921
RADZISZEWSKI Łukasz brak / Poznań (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
762.
478
RAFALSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
763.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
764.
349
RAPACEWICZ Rozalia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
765.
922
RAPKE Andrzej ZASAPANI - HYDRO Trzcianka / TRZCIANKA (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
766.
580
RATAJCZAK Grzegorz Active Team BEZ BALASTU / Głogów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
767.
896
RATAJCZAK Jacek EAGLE-FRIENDS / Jarocin (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
768.
923
RATAJCZAK Mateusz Roybry / Borówiec (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
769.
581
RATAJCZAK Rafał Active Team BEZ BALASTU / Ruszowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
770.
897
RATKA Michał UKS Peleton Nowa Sól / Otyń (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
771.
924
RAWSKI Marek Brak / Debno (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
772.
RESZCZYŃSKA Aleksandra WERNER KENKEL SPORT TEAM / Przybyszewo (POL) 2022-04-21 19:12:55
773.
582
ROGACZEWSKI Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Żary (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
774.
583
ROGOWSKI Marcin SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
775.
353
ROMAĆ Dawid Globalsport Team / Wilków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
776.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
777.
355
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
778.
356
ROSA Adam brak / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
779.
938
ROSA Maciej brak / Włoszakowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
780.
649
ROSZATYCKI Michał Moya-Decathlon Racing Team / (POL) 5 2022-04-24 17:46:40 TAK
781.
358
ROŚCISZEWSKI Maciej RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
782.
359
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
783.
360
RUDZIŃSKI Paweł Michał Alveogyl team / Karpicko (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
784.
795
RUSINIAK Marek SkyLiner / (POL) 5 2022-05-24 10:17:35 TAK
785.
1070
RYBA Marcin Finder Polska Team / Chrzanów (POL) 2022-06-05 16:07:50
786.
RYBACKI Sylwester RBL Team / Kłodawa Gorzowska (POL) 2022-04-06 21:10:43
787.
925
RYBAK Dariusz JakśBud Biedrusko / Bolechowo-Osiedle (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
788.
1012
RYBICKI Bartosz Brak / Siedlec (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
789.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
790.
944
RYBOTYCKI Maciej Onninen Team / Wrocław (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
791.
362
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa lubań / Lubań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
792.
363
RYCHLICKI Grzegorz Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
793.
926
RYCZEK Paweł DA Winiary / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
794.
364
RZYMSKI Krzysztof , / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
795.
585
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
796.
927
SAWADA Rafal T-72 / Oborniki (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
797.
365
SCGABEL Robert AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
798.
630
SCHILLER Mike KONDYCJA.NET TEAM / żARY (DEU) 2022-04-27 22:22:13
799.
470
SCHONDELMEYER Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Kobylnica (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
800.
587
SEKUŁA Grzegorz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Polkowice (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
801.
1013
SERBIN Michał Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
802.
SĘDŁAK Łukasz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) TAK 3 2022-05-31 09:03:58 TAK TAK
803.
967
SIEKIERSKI Michał KIBOLSKI KS / Poznań (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
804.
367
SIENKIEWICZ Grzegorz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
805.
929
SIENKIEWICZ Piotr . / Gruszczyn (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
806.
666
SIKORA Rafał Bike Garage Diversey Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
807.
1151
SIKORSKI Damian Brak / Chodzież (POL) 2 2022-06-05 16:07:50
808.
588
SIUDEJA Iza OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
809.
589
SIUDEJA Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
810.
368
SIUSTA Damian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
811.
736
SKAZA Krzysztof Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
812.
989
SKONECKI Maciej Grupa MTT / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
813.
SKOP Paweł SEVEN PERCEPTUS TEAM / Legnica (POL) 2022-06-29 16:18:06
814.
SKORUPINSKI Jarosław OPONYEXPRESS / Wolsztyn (POL) 2022-03-27 22:27:58
815.
590
SKORUPSKI Andrzej Ciesółka Team / Kąkolewo (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
816.
1053
SKOWRON Jacek AKB Team / Skórzewo (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
817.
931
SKOWROŃSKI Tadeusz tadeokarate / kowary (POL) 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
818.
369
SKRZYPCZAK Jarosław - / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
819.
SKRZYPCZAK Marek Augustyniak Triathlon Team / Polkowice (POL) 5 2022-06-27 08:19:16 TAK TAK
820.
370
SKUPNIEWICZ MARIUSZ WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
821.
SŁOMIŃSKI Jarosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznań (POL) 2022-06-18 13:50:35
822.
SŁOMIŃSKI Jarosław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznań (POL) 2022-06-18 13:51:52
823.
506
SŁOTA Jarek VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
824.
372
SŁOTA Renata VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
825.
1015
SMOLIŃSKI Artur Merx Team Wągrowiec / Bydgoszcz (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
826.
373
SOBCZAK Jacek Team Górzykowo / Górzykowo 29 (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
827.
501
SOBCZAK Piotr / (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
828.
999
SOKOŁOWSKI Maciej Tandhem NtonBike Team / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
829.
378
SOLARSKI Andrzej PROROWERY Racing Team / Lubin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
830.
737
SOŁTYS Wojtek Unit Martombike Team / Poznań (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
831.
379
SOSNÓWKA Włodzimierz Ekoenergetyka Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
832.
933
SOSZYŃSKI Janusz KOSOX BIKE TEAM / Czerwonak (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
833.
376
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
834.
1065
SÓWKA Roman / (POL) 5 2022-06-05 16:08:35 TAK
835.
1162
SROCZYŃSKI Mariusz / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
836.
1050
SROKA Paweł BTS-Budzyń / (POL) 5 2022-06-05 16:08:35 TAK
837.
934
STACHOWIAK Piotr Torpol Racing Team / Suchy Las (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
838.
471
STACHOWIAK Sylwia BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
839.
472
STACHOWIAK Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
840.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
841.
936
STEFAŃSKI Arkadiusz Vezuvio Team / Oborniki (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
842.
110
STEFAŃSKI Marcin Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
843.
937
STEFAŃSKI Szymon Brak / Oborniki (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
844.
593
STELMASZYK Bartosz Ls Plus Recycling Team / Opalenica (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
845.
998
STERNAL Andrzej As Team / Buk (POL) 4 2022-06-02 12:07:57
846.
381
STEUER Jens Wattkombinat / Cottbus (DEU) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
847.
382
STOJKE Dariusz ST Bike Team / Grodowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
848.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
849.
384
STOJKE Krzysztof ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
850.
653
STOJKE Paweł ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
851.
1064
STOLARCZYK Kamil Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK
852.
STRASZEWSKI Mateusz Brak / Pleszew (POL) 2022-06-10 19:58:30
853.
1154
STRASZEWSKI Mateusz Brak / Pleszew (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
854.
1062
STRÓŻYK Sebastian Alfapanel MTB Team / Śrem (POL) 2022-06-05 16:07:50
855.
770
STRUCH Jakub SEVEN PERCEPTUS TEAM / Sulęcin (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
856.
968
STRUG Marek MS-ART / Zalasewo (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
857.
779
STRZELCZYK Piotr / (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK
858.
STRZELCZYK Piotr Tototo / Międzyrzecz (POL) 5 2022-05-25 22:45:43 TAK
859.
STRZELECKI Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Lubin (POL) 5 2022-06-22 21:13:55 TAK TAK
860.
STRZESAK Mateusz brak / Wągrowiec (POL) 5 2022-05-22 22:56:14 TAK TAK
861.
1001
STUDENT Mateusz ASZPAGANDA TEAM MTB / Nekla (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
862.
738
STYCZEŃ Mirosław niezrzeszony / Żagań (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
863.
SUBCZAK Piotr Team Górzykowo / Górzykowo (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
864.
939
SUCHOCKI Patryk BIKE TEAM MTB JASTROWIE / Jastrowie (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
865.
940
SUDOŁ Robert BORANT Team / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
866.
941
SULIGOWSKI Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
867.
1069
SWAT Edyta SWAT-TEAM / (POL) 2 2022-06-05 16:08:35 TAK
868.
1067
SWAT Jacek SWAT-TEAM / (POL) 2 2022-06-05 16:08:35 TAK
869.
1068
SWAT Sylwester SWAT-TEAM / (POL) 2 2022-06-05 16:08:35 TAK
870.
SYPNIEWSKI Filip Log-Med Gniezno / Gniezno (POL) 2 2022-06-26 22:25:23 TAK TAK TAK
871.
388
SYSKA Krzysztof Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK
872.
389
SZAFRAŃSKI Damian . / Gola (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
873.
390
SZALPUK Mirosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
874.
1016
SZAMBURSKI Franciszek Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Szamocin (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
875.
594
SZARKOWICZ Radosław K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
876.
SZCZEPANIAK Beata Vezuvio Team / Strzałkowo (POL) 2022-06-15 12:13:20
877.
391
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
878.
943
SZCZEPAŃSKI Grzegorz - / Bielawa (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
879.
392
SZCZEPAńSKI Paweł Este Belle Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
880.
SZCZERBA Kamil - / Piła (POL) 5 2022-05-25 07:54:52 TAK TAK
881.
945
SZCZEŚNIAK Grzegorz ATLAS BIKE TEAM / Łubowo (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
882.
SZCZOTKA Filip Team Optykokular-Alichimowiczbike / Jelenia Góra (POL) 5 2022-06-29 10:02:05 TAK TAK
883.
595
SZENFELD Bartosz Brak / Granowo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
884.
946
SZESZUŁA Krzysztof FogtBike Team / Poznań (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
885.
739
SZEWCZYK Mati KKFP Wolsztyn / Chobienice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
886.
13
SZKUDŁO Oskar Zadzior13 Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
887.
596
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
888.
SZNYR Krzysztof sznyrki / OŁOBOK (POL) 5 2022-04-29 09:24:33 TAK TAK
889.
111
SZOSTAK Krzysztof Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2022-03-30 20:36:23
890.
394
SZPULEWSKA-LAREK Sylwia SKS Oborniki / Oborniki (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
891.
SZTUROMSKI Cezary RED DEVILS / Głogów (POL) 2022-06-08 08:12:11
892.
395
SZUKAŁA Aleksandra WKK WIERUSZÓW WIŚNIEWSKI MTB TEAM / Bolesławiec (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
893.
1052
SZULC Marcin Chyba MTB Szamocin / Laskowo (POL) 2022-06-05 16:07:50
894.
947
SZULCZYK Adam DT4YOU Team / Oborniki (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
895.
948
SZUMOWSKI Marcin MARGAT / Rataje (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
896.
1066
SZUPER Marcin Finder Polska Team / Marki (POL) TAK 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
897.
1178
SZWATROW Ewa / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
898.
767
SZYDŁO Tomasz UKS Peleton Nowa Sól / Siedlisko (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK
899.
396
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
900.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
901.
SZYMAŃSKI Karol Szprycha Team Poznań / Poznań (POL) 2022-05-29 10:21:55
902.
1017
ŚCIBISZ Paweł Gteam / Poznań (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
903.
ŚCIERNICKI Daniel -BRAK- / Radwanice (POL) 5 2022-06-28 20:59:32 TAK TAK
904.
597
ŚLĄCZKA Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
905.
399
ŚLESICKI Oskar K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
906.
400
ŚMIGIEL Marcin FreaksOfMTB / Wysoka (POL) 5 2022-05-29 10:24:17 TAK TAK
907.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
908.
402
ŚWIĄTKOWSKI Daniel OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
909.
950
ŚWIDERSKI Sławomir nie należę do klubu / Lwówek (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
910.
1176
ŚWIERBLEWSKI Patryk Ledwo Dyszę / Cielcza (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK
911.
403
ŚWIĘCIK Robert Bytnicka Leśna Wataha / Bytnica (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
912.
404
TABIŚ Artur Leśne Dziadki i Babki / Wrocław (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
913.
741
TANKIELUN Krzysztof Maciejewski Studio/Dachsystem/Zinektransport/Cobrasteel/X-Dog / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
914.
405
TARASZCZUK Adam Grupa SKG / Brzozowiec (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
915.
406
TARASZCZUK Agata Grupa SKG / Brzozowiec (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
916.
407
TELEJ Daniel Gubin / Gubin (POL) 2 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK
917.
1018
TERLECKI Adam Zlasowane Wapno / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
918.
781
THIEL Tomasz / (POL) 2 2022-05-24 10:17:35 TAK
919.
1161
TKACZYŃSKI Michał / (POL) 5 2022-06-29 11:59:16 TAK
920.
742
TŁUCZEK Daniel RED DEVILS / Kurowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
921.
951
TOJEK Łukasz OBORNIKI BIKE TEAM / Oborniki (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
922.
408
TOMASZEWSKI Krzysztof GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
923.
409
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) TAK TAK 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
924.
69
TOMCZAK Jacek WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK TAK TAK
925.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
926.
745
TOMCZYK Mateusz niezrzeszony / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
927.
TOMIŁO Marcin - / Wrocław (POL) 5 2022-06-20 14:03:12 TAK TAK
928.
411
TOT Bartosz :D / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
929.
412
TROCKI Jakub OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE / Oborniki Śląskie (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
930.
TROSZCZYŃSKI Przemysław bracia Troszczyńscy / Łukęcin (POL) 2022-05-30 19:52:44
931.
746
TRZASKA Sebastian Ronin Team / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
932.
474
TUJDOWSKI Andrzej BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
933.
475
TUJDOWSKI Michał BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
934.
415
TUMIŁOWICZ Sylwia REAL 64-sto / Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
935.
1019
TURONEK Arkadiusz Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
936.
747
TUROSIEŃSKI Paweł TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE / Świnoujście (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
937.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
938.
1155
TYRAN Maciej / Piątkowisko (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
939.
419
URBANIAK Marek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) TAK 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
940.
420
URBAŃSKI Przemysław - / Głogów (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
941.
421
UŚCIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
942.
602
WALCZAK Piotr Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
943.
WALKOWIAK Krzysztof WK.kosztorysy MTB Team / Zielona Góra (POL) 2022-05-03 21:09:23
944.
113
WALKóW Łukasz Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2022-03-30 20:33:16
945.
WALTER Dariusz POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 4 2022-05-29 23:16:52 TAK TAK
946.
423
WANAT Arkadiusz K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
947.
424
WARSZAWSKI Dawid Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
948.
100
WASILEWSKI Piotr Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
949.
425
WASZKOWIAK Paweł ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
950.
426
WAŚ Marcin :D / Poznań (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
951.
WAWER Michał Walka Kostrzyn / Kostrzyn (POL) 2 2022-03-25 10:16:16
952.
427
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
953.
WAWRZYNIAK Mikołaj Kołownik Włoszakowice / WŁOSZAKOWICE (POL) 5 2022-06-29 22:30:48 TAK TAK
954.
428
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
955.
952
WAWRZYNKIEWICZ Przemek ATUT WRZEŚNIA / Czerwonak (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
956.
WAWRZYNKIEWICZ Przemysław ATUT WRZEŚNIA / Owińska (POL) 2022-05-20 22:59:55
957.
604
WEISS Jakub LEON TEAM / Wielichowo-Wieś (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
958.
748
WENTLAND Bartosz Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
959.
749
WENTLAND Damian - / Świebodzin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
960.
WĘŻYK Aleksander Fajni Rowerzyści TEAM / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-03-30 17:36:26
961.
953
WIDERSKA Anna KOSOX BIKE TEAM / Łopuchowo (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
962.
954
WIDERSKI Mariusz brak / Łopuchowo (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
963.
979
WIECZORKIEWICZ Igor / (POL) 5 2022-05-29 16:03:25 TAK
964.
605
WIERZBICKA Anna SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
965.
751
WIERZBICKI Jędrzej - / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
966.
956
WIERZBICKI Michał Michał Wierzbicki / Murowana Gośłina (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
967.
1199
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
968.
432
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
969.
606
WIERZOWIECKI Grzegorz Berfit & Stachowski.eu / Ochla (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
970.
WIERZOWIECKI Paweł RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
971.
957
WIESZCZECZYŃSKI Krzysztof Czerwonak / Czerwonak (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
972.
958
WIESZCZECZYŃSKI Marek Czerwonak / Czerwonak (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
973.
429
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
974.
WILK Andrzej ROMET FACTORY TEAM / Wykroty (POL) 2022-06-29 17:32:28
975.
WILK Antoni Sprint Ścinawa MSport / Wołów (POL) 2022-06-29 21:26:04
976.
959
WILK Dominika - / Poznań (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
977.
434
WILK Karolina KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
978.
768
WINCZA Krzysztof BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / (POL) 3 2022-05-24 10:17:35 TAK
979.
114
WINKLER Sebastian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
980.
607
WINOWIECKI Przemysław - / Kamień Krajeński (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
981.
435
WIŚNIEWSKI Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
982.
614
WIŚNIEWSKI Dawid BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznan (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
983.
608
WIŚNIEWSKI Karol BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Sompolno (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
984.
436
WIŚNIEWSKI Krzysztof AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
985.
970
WIŚNIEWSKI Łukasz Brak / Poznań (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
986.
438
WITKIEWICZ Marek FogtBike Team / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
987.
609
WITKOWSKI Łukasz SZAWER MTB TEAM LESZNO / Leszno (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
988.
439
WITKOWSKI Piotr AKB Team / Rokietnica (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
989.
960
WITUŁA Iwo Rehau crossactive / Skórzewo (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
990.
1160
WŁUDARSKI Maciej Żary MTB Team / Lipinki Łużyckie (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
991.
961
WOJCIAK Jeremiasz Walka Kostrzyn / Garby (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
992.
WOJCIECHOWSKI Artur TENGU TEAM / Poznań (POL) 5 2022-05-19 13:44:30 TAK TAK
993.
1158
WOJCIECHOWSKI Mariusz SzajBajk / Jaraczewo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
994.
441
WOJCIECHOWSKI Tomasz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Polkowice (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
995.
WOJDA Piotr Jadę po kebaba:) / Chodzież (POL) TAK 2022-05-29 10:22:06
996.
753
WOJNAR Tomasz TOMCHEM / Poznań (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
997.
1060
WOJNOWSKI Tomasz SRS Szczecinek / (POL) 5 2022-06-05 16:08:35 TAK
998.
772
WOJTKIEWICZ Wiesław Augustyniak Triathlon Team / (POL) 2 2022-05-24 10:17:35 TAK
999.
WOJTYLA Mariusz Bro-wer Team / Obora (POL) 2022-06-23 23:27:56
1000.
443
WOLSZCZAK Marcin GTW Racing Team / Niegosławice (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
1001.
611
WOŁCZYŃSKI Rafał Brak / Jelenia Góra (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
1002.
442
WOłONGIEWICZ Bartosz Brak / Zielona Góra (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
1003.
77
WORONA Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
1004.
509
WOSTAL Aleksander progresscontrol.pl/Streamsoft / Zawada (POL) 2022-04-11 20:46:07
1005.
625
WOŹNIAK Krzysztof R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
1006.
963
WOŹNIAK Tomasz NoName / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
1007.
615
WOŹNIAK Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Studzieniec (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
1008.
WÓJCICKI Mariusz Kokoda Travel Cosmetics / Strzelce Krajeńskie (POL) 2022-03-30 11:43:45
1009.
WROŃSKI Patryk -BRAK- / Polkowice (POL) 5 2022-06-29 12:26:25 TAK TAK
1010.
WRÓBLEWSKI Jarosław NIEZRZESZONY / WAŁBRZYCH (POL) 5 2022-06-18 12:40:50 TAK TAK
1011.
496
WYRZYKOWSKI Karol - / Marcinowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
1012.
754
WYSOCKI Bartosz Dzikusy / Drezdenko (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK
1013.
481
WYSOCZAŃSKI Michał Wromal MTB Team / Środa Ślaska (POL) 2022-04-11 20:46:07 TAK
1014.
964
WYSOKIŃSKA Anna Brak / Plewiska (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
1015.
ZACHOSZCZ Piotr Edutrip / poznań (POL) 2022-05-23 22:20:49
1016.
755
ZAGÓRSKI Dariusz Grupa SKG Gorzów / Gorzów Wlkp. (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
1017.
985
ZAGÓRSKI Maciej BRAK / Kalisz (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
1018.
638
ZAJĄC Eugeniusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM Polkowice / Polkowice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK
1019.
445
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
1020.
115
ZAJĄCZKOWSKI Jakub Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2022-04-01 19:36:22
1021.
446
ZAKRZEWSKI Adam / Kiekrz (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
1022.
757
ZAKRZEWSKI Sławomir Zakrzewski_TEAM / Nowa Sól (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
1023.
ZAMORSKI Radosław PROROWERY Racing Team / Staniszów (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
1024.
448
ZANIUK Dawid Najeźdźcy z Małomic / Małomice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
1025.
965
ZARANEK Krzysztof ZUR Rogoźno / Rogozno (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK
1026.
449
ZARZYCKA Agnieszka BRAK / DOBRA (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK TAK TAK
1027.
491
ZARZYCKI Jacek BRAK / DOBRA (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
1028.
1020
ZATT Marek - / Chodzież (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
1029.
973
ZELLNER Małgorzata BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / (POL) 2 2022-05-29 16:03:25 TAK
1030.
978
ZELMAŃSKI Paweł Copper Miners / Głogów (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
1031.
758
ZEMLEDUCH Jerzy niezrzeszony / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
1032.
ZENER Mateusz Sprint Ścinawa MSport / Lubin (POL) 2 2022-06-22 22:17:57 TAK TAK
1033.
452
ZIELIŃSKA Weronika KOSOX BIKE TEAM / Koziegłowy (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
1034.
ZIELIŃSKI Maciej Szprycha Team Poznań / Poznań (POL) 5 2022-05-24 23:28:35 TAK TAK
1035.
ZIELONY Łukasz DGR RACING TEAM / Niechlów (POL) 5 2022-06-22 22:43:14 TAK TAK
1036.
759
ZIEMBIKIEWICZ Szymon ZG Rudna / Polkowice (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
1037.
453
ZIEMNIK Wojciech Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
1038.
454
ŻABA Andżelika YoloBike / Sulechów (POL) 5 2022-05-29 10:17:07 TAK TAK TAK TAK TAK
1039.
455
ŻAGUŃ Jarosław Zdrowo i komfortowo z „20-tką” / Świdnica (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
1040.
456
ŻAK Aleksandra KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
1041.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
1042.
458
ŻALEJKO Patryk Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
1043.
761
ŻELETKO Arkadiusz Aga team mtb / Siedlisko (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
1044.
459
ŻELICHOWSKI Oskar Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Pila (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
1045.
762
ŻOŁYŃSKI Wojciech SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
1046.
618
ŻÓŁKIEWICZ Wojciech J.P.J Auto / Zielona Góra (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
MŁODZIK | Zgłoszonych: 76
  Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie Żary Sulechów Murowana Goślina Chodzież Żerków Polkowice Trzebania Zielona Góra Nowa Sól Świebodzin Wolsztyn
1.
492
ANTCZAK Julia Julia Fun / (POL) 6 2022-04-11 20:47:14 TAK
2.
812
BANY Wiktoria NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI / Luboń (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
3.
488
BARTKOWIAK Bartosz REAL 64-sto / (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK TAK
4.
658
BARTKOWIAK Julia Sulechów / Sulechow (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
27
BĘBEN Tymon KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK
6.
783
BŁYSKOŃ Jan LKS Trasa Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
7.
BRUNA Maciej Sprint Ścinawa MSport / Ścinawa (POL) 6 2022-06-27 20:22:08 TAK TAK
8.
667
CHRUSTOWSKI Rafał Chrustek / Świebodzin (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
9.
CIERPICKI Wojciech Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 6 2022-05-25 20:50:53 TAK TAK
10.
DALECKA Julia Amator. / Poznań (POL) 6 2022-04-07 09:22:51
11.
672
DOLIŃSKI Hubert KKFP Wolsztyn / BABIMOST (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK
12.
96
DROBNIAK Lena Żary MTB Team / Żary (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
13.
764
DROZDOWSKA Zuzanna / (POL) 6 2022-05-24 10:17:35 TAK
14.
119
DUNAJ Jan Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
15.
839
FERNANDEZ Alexander Fernandez Team / Bydgoszcz (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
16.
1022
FILOWIAT Jan SRS Szczecinek / Szczecinek (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
17.
647
FUTRYK Bartosz AMG Cybinka / (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK
18.
FUTRYK Bartosz AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL) 6 2022-05-04 21:14:53 TAK
19.
646
FUTRYK Dariusz AMG Cybinka / (POL) 6 2022-04-24 17:46:40 TAK
20.
1163
GÓRNIAK Kacper / (POL) 6 2022-06-29 11:59:16 TAK
21.
HYNEK Julita Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 6 2022-03-30 18:16:57
22.
809
JAGIEŁKA Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSK / Zwierzyn (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
23.
169
JANAS Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
24.
477
JANCZUKOWICZ Wiktoria Kolarski Klub "Sportowiec" Piła / Piła (POL) 6 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK TAK
25.
179
JAROS Natalia R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK
26.
686
JAROSZUK Kacper Brak / Zielona Góra (POL) 6 2022-05-29 10:25:17 TAK TAK
27.
854
JAŚKOWIAK Eryk Gogol MTB Junior Team / Wągrowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
28.
855
JAŚKOWIAK Kaja Gogol MTB Junior Team / Wągrowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK TAK TAK
29.
619
JÓZWA Alek / (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK
30.
980
KAŁOWSKI Leon / (POL) 6 2022-05-29 16:03:25 TAK
31.
864
KAMIŃSKI Aleks DT4YOU Team / Rożnowo (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK
32.
545
KESLING Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 6 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
33.
797
KLISOWSKI Konrad - / Sanice (POL) 6 2022-05-24 10:13:51
34.
692
KLOCEK Jakub BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / LUBIN (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
35.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
36.
215
KORZYNIEWSKI Bartosz R-bajk Skwierzyna / Skwierzyna (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK TAK TAK
37.
701
KOZDRAŚ Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI / Głogów (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
38.
629
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK TAK TAK TAK
39.