Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2024 |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
ADAMSKA Joanna | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 2024-03-19 15:16:53 | ||||||||||||||||||
2. |
CIĘCIEL Michał | CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) | 2024-03-06 23:06:05 | ||||||||||||||||||
3. |
CZARNOTA Mariusz | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznan (POL) | 2024-03-19 15:18:50 | ||||||||||||||||||
4. |
FAHR Lutz | Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) | 2024-03-18 14:19:57 | ||||||||||||||||||
5. |
FIGIEL Debora | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Murowana Goślina (POL) | 2024-03-19 12:40:15 | ||||||||||||||||||
6. |
GEHRKE Michał | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Chodzież (POL) | 2024-03-19 13:40:41 | ||||||||||||||||||
7. |
JELENIEWSKI Filip | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Podanin (POL) | 2024-03-19 14:25:20 | ||||||||||||||||||
8. |
KAMIŃSKI Mariusz | ELMAR TEAM / Mirków (POL) | 2024-03-14 12:03:04 | ||||||||||||||||||
9. |
LAUBSCH Gregor | Berlin / Berlin (DEU) | 2024-03-07 23:14:18 |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
16 |
ADAMKIEWCZ Hubert | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) | 2024-03-07 11:55:58 | TAK | ||||||||||||||||
2. |
BANASIK Wojtek | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 2024-03-21 16:30:54 | ||||||||||||||||||
3. |
BANAŚ Idalia | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | 2024-03-07 13:59:19 | ||||||||||||||||||
4. |
BĄK Bartłomiej | CompuTec S.A / Sulechów (POL) | TAK | TAK | 2024-03-27 18:09:01 | ||||||||||||||||
5. |
BEDNARCZYK Marcin | Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) | 2024-03-08 11:47:33 | ||||||||||||||||||
6. |
11 |
BEIGE Klaus | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Neuzelle (DEU) | 2024-03-07 10:24:53 | TAK | ||||||||||||||||
7. |
BRYCHCY Adrian | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Kargowa (POL) | 2024-03-20 08:23:20 | ||||||||||||||||||
8. |
CEBULSKI Grzegorz | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-20 11:12:15 | ||||||||||||||||||
9. |
DROŻDŻYŃSKI Bartosz | JKG TRANSPORT-SPEDITION / Leszno (POL) | 2024-03-08 18:12:40 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||
10. |
DUDEK Tomasz | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 2024-03-20 09:53:52 | ||||||||||||||||||
11. |
GLAPSKI Krzysztof | Ratownicy Polkowice - Sieroszowice / Chocianów (POL) | 2024-03-19 21:12:52 | ||||||||||||||||||
12. |
17 |
GRZEGORCZYK Piotr | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) | 2024-03-07 08:34:35 | TAK | ||||||||||||||||
13. |
HARA Jacek | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 2024-03-17 18:40:31 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
14. |
KATULSKI Dawid | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | TAK | 2024-03-02 11:15:08 | TAK | ||||||||||||||||
15. |
KLOZINSKI Jacek | - / Zielona Góra (POL) | 2024-03-25 13:56:37 | ||||||||||||||||||
16. |
KOCHANOWSKI Michał | -BRAK- / Wrocław (POL) | 2024-03-20 14:09:55 | TAK | |||||||||||||||||
17. |
KOŁOGRYW Tomasz | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 2024-03-28 19:39:15 | ||||||||||||||||||
18. |
12 |
KOMAR Jakub | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) | 2024-03-07 12:19:56 | TAK | ||||||||||||||||
19. |
KOMINEK Krzysztof | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Szprotawa (POL) | 2024-03-24 09:27:36 | ||||||||||||||||||
20. |
15 |
KOS Dariusz | MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) | 2024-03-07 12:24:50 | TAK | ||||||||||||||||
21. |
KOZŁOWSKI Piotr | Active Team Bez Balastu / Polkowice (POL) | 2024-03-26 17:27:49 | TAK | |||||||||||||||||
22. |
KOŻUCH Radosław | BRAK / Łagów (POL) | 2024-03-06 12:22:39 | ||||||||||||||||||
23. |
KUBIAK Marcin | Brak / Zielona Góra (POL) | 2024-03-02 21:36:12 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
24. |
KUBICKA JAKUCZUN Joanna | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-14 12:17:26 | ||||||||||||||||||
25. |
LATOŃ Krzysztof | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Lubin (POL) | 2024-03-18 11:14:45 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
26. |
LISOWICZ Maciej | STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team / Lubin (POL) | 2024-03-04 16:46:45 | ||||||||||||||||||
27. |
ŁUCZAK Michał | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 2024-03-05 20:56:44 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
28. |
MALINOWSKI Marcin | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-10 18:27:04 | ||||||||||||||||||
29. |
MARCINIAK Andrzej | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 2024-03-19 22:25:49 | ||||||||||||||||||
30. |
MICHALSKI Robert | Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) | 2024-03-22 13:51:19 | ||||||||||||||||||
31. |
NISZTUK Zbigniew | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-04 11:22:43 | ||||||||||||||||||
32. |
NIZIAŁEK Martin | -BRAK- / Bolesławiec (POL) | 2024-03-10 13:42:53 | ||||||||||||||||||
33. |
10 |
PRZYCHODZEŃ Piotr | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Żary (POL) | 2024-03-07 10:38:30 | TAK | ||||||||||||||||
34. |
ROKICKI Paweł | RYBCZYNSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) | 2024-03-19 17:41:12 | ||||||||||||||||||
35. |
ROMANOWSKI Dawid | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-04 22:55:05 | ||||||||||||||||||
36. |
SZMYT Paweł | Brak / Wijewo (POL) | 2024-03-04 23:37:08 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
37. |
SZYLKO Adrian | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 2024-03-25 19:58:55 | TAK | |||||||||||||||||
38. |
ŚWIĄTKOWSKI DANIEL | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | 2024-03-04 20:42:26 | ||||||||||||||||||
39. |
TARNAS Marek | Tarnas team / Modła (POL) | 2024-03-03 19:14:16 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
40. |
14 |
TELEJ Daniel | MEDLOOK-SGS Cycling Team / Gubin (POL) | 2024-03-07 09:43:50 | TAK | ||||||||||||||||
41. |
TUCZYŃSKI Maciej | Active Team Bez Balastu / Jerzmanowa (POL) | 2024-03-05 16:49:11 | TAK | |||||||||||||||||
42. |
TURCZYŃSKI Zbigniew | Extrabike Ibrys / Pielgrzymka (POL) | 2024-03-05 19:57:38 | ||||||||||||||||||
43. |
WIDZIŃSKI Piotr | Ninja Ludki / Rudna (POL) | 2024-03-09 13:06:01 |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
ANDRYSIAK Jakub | Brak / Kożuchów (POL) | 2024-03-04 21:14:02 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
2. |
ARDEL Grzegorz | Active Team Bez Balastu / POLKOWICE (POL) | 2024-03-28 11:11:47 | ||||||||||||||||||
3. |
ATKINSON Luke | English advance szkoła językowa / Sulechów (GBR) | 2024-03-02 22:02:03 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
4. |
BALCER Kamil | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 2024-03-06 08:20:40 | TAK | |||||||||||||||||
5. |
BANASZAK Aneta | -BRAK- / Miedzyrzecz (POL) | 2024-03-10 21:39:36 | ||||||||||||||||||
6. |
BĄCZEK Wojciech | Xtrabike Ibis Bolesławiec / BOLESŁAWIEC (POL) | 2024-03-05 23:01:32 | ||||||||||||||||||
7. |
BĄK Adam | -BRAK- / Bolesławiec (POL) | 2024-03-06 17:34:21 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
8. |
BĄK Bartłomiej | CompuTec S.A / Sulechów (POL) | TAK | TAK | 2024-03-05 08:36:28 | ||||||||||||||||
9. |
BIERNACKI Tomasz | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 2024-03-15 13:16:23 | ||||||||||||||||||
10. |
BOCHNA Przemysław | -BRAK- / Nowy Tomyśl (POL) | 2024-03-05 17:30:56 | ||||||||||||||||||
11. |
BOJANOWSKI Hubert | 1Team / Świętno (POL) | TAK | 2024-03-02 19:59:52 | |||||||||||||||||
12. |
BONICKI Piotr | MTB Zielona Góra / Nowa Sól (POL) | 2024-03-22 21:52:58 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||
13. |
BRUDZIŃSKI Dariusz | . / Lubin (POL) | 2024-03-05 08:01:54 | TAK | |||||||||||||||||
14. |
BRUNA Maciej | Sprint Ścinawa / Ścinawa (POL) | 2024-03-05 07:13:17 | ||||||||||||||||||
15. |
BUDNY Dominik | . / Błońsko (POL) | 2024-03-01 21:26:23 | TAK | |||||||||||||||||
16. |
BUDZIŁO Bartosz | Noszak Musów / NOWA SÓL (POL) | 2024-03-26 07:45:15 | TAK | |||||||||||||||||
17. |
BUNKIEWICZ Fryderyk | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Polkowice (POL) | TAK | TAK | 2024-03-04 07:59:38 | ||||||||||||||||
18. |
CHOMIAK Leszek | Sulima Rowery Team / Sulechów (POL) | 2024-03-04 14:50:26 | ||||||||||||||||||
19. |
CHOMONT Jarosław | JARMET GUBIN / Krosno Odrzanskie (POL) | 2024-03-09 15:24:01 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
20. |
CHRAPEK Michał | Trasa Masters MTB / Lubin (POL) | 2024-03-04 21:29:44 | TAK | |||||||||||||||||
21. |
CYBULSKI Piotr | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | 2024-03-06 14:33:16 | ||||||||||||||||||
22. |
DROZDOWSKI ROBERT | Obudowa Grupa Pościgowa / Jerzmanowa (POL) | 2024-03-28 13:42:35 | ||||||||||||||||||
23. |
DUSZA Ireneusz | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / Lubin (POL) | 2024-03-03 22:02:19 | ||||||||||||||||||
24. |
DZIEWIĄTKA Maciej | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | TAK | 2024-03-27 20:24:48 | |||||||||||||||||
25. |
FRYDRYCHOWICZ Jacek | Elita MTB / Otyń (POL) | 2024-03-13 08:59:20 | TAK | |||||||||||||||||
26. |
GAJEWSKI Dawid | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | TAK | 2024-03-08 11:02:17 | |||||||||||||||||
27. |
GIELŻYŃSKI Michał | -BRAK- / Sulechów (POL) | 2024-03-05 20:29:37 | TAK | TAK | TAK | TAK | ||||||||||||||
28. |
GILEWSKA Monika | TEAM RUDNIK / Zielona Góra (POL) | 2024-03-18 11:07:00 | ||||||||||||||||||
29. |
GILEWSKI Paweł | TEAM RUDNIK / Zielona Góra (POL) | 2024-03-18 11:12:21 | ||||||||||||||||||
30. |
GLEGOŁA Sylwester | -BRAK- / Szklarka Radnicka (POL) | 2024-03-07 18:43:40 | ||||||||||||||||||
31. |
GOŚCIEWICZ Tomasz | Obudowa Grupa Pościgowa / Głogów (POL) | 2024-03-04 20:48:13 | ||||||||||||||||||
32. |
GÓRNIAK Michał | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznań (POL) | 2024-03-19 12:51:38 | ||||||||||||||||||
33. |
GÓRSKI Mateusz | Brak / Kościan (POL) | 2024-03-03 19:06:52 | ||||||||||||||||||
34. |
GRZELAK Edward | Żary MTB Team / Żary (POL) | 2024-03-06 06:18:01 | TAK | |||||||||||||||||
35. |
GURGUL Krzysztof | Morsy Ośno Lubuskie / Ośno Lubuskie (POL) | 2024-03-12 14:24:51 | ||||||||||||||||||
36. |
HOFFMANN Bartosz | CompuTec S.A / Wschowa (POL) | 2024-03-25 08:42:19 | ||||||||||||||||||
37. |
HYNEK Julita | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 2024-03-24 21:47:50 | TAK | |||||||||||||||||
38. |
JANISZEWSKA Adrianna | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | TAK | TAK | 2024-03-07 22:09:11 | ||||||||||||||||
39. |
JANISZEWSKI Mariusz | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | TAK | TAK | 2024-03-07 22:12:54 | ||||||||||||||||
40. |
JANUSZ Bartosz | KS Jeziorna / Jeziorna (POL) | 2024-03-08 10:17:44 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
41. |
JARZąBEK Jarek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-09 21:52:59 | ||||||||||||||||||
42. |
JASTRZĘBSKI Artur | . / Zielona Góra (POL) | 2024-03-05 11:42:56 | ||||||||||||||||||
43. |
JURCZYK Krystian | Trasa Masters MTB / ŚWIEBODZIN (POL) | 2024-03-06 21:49:11 | TAK | |||||||||||||||||
44. |
KACZMAREK Dominik | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Włoszakowice (POL) | 2024-03-19 13:12:12 | ||||||||||||||||||
45. |
KALICIAK Bartosz | -BRAK- / Głogów (POL) | 2024-03-19 21:47:04 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
46. |
KARPIUK Włodzimierz | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | TAK | 2024-03-04 20:52:10 | TAK | TAK | |||||||||||||||
47. |
KASPERSKA Emilia | Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) | 2024-03-05 10:18:34 | ||||||||||||||||||
48. |
KIEROŃSKI Adam | UKS PELETON Nowa Sól / NOWA SÓL (POL) | 2024-03-18 10:21:29 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
49. |
KŁOS Marian | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | 2024-03-03 15:27:48 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
50. |
KNOP Paweł | Kołownik Włoszakowice / Włoszakowice (POL) | 2024-03-11 00:40:18 | ||||||||||||||||||
51. |
KOSIDŁO Bartosz | KOSA / Zielona Góra (POL) | 2024-03-04 21:15:08 | TAK | |||||||||||||||||
52. |
KOSMALA Arek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-06 17:40:17 | ||||||||||||||||||
53. |
KOSMALA Arek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-13 12:48:40 | ||||||||||||||||||
54. |
KOSMALA Arek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-21 18:33:45 | ||||||||||||||||||
55. |
KOSMALA Arek | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-22 07:37:56 | ||||||||||||||||||
56. |
KOTARSKI Tomasz | Slow Motion / Zielona Góra (POL) | 2024-03-06 18:04:35 | ||||||||||||||||||
57. |
KRECHEL Krzysztof | MKK PSZCZEW / Pszczew (POL) | 2024-03-04 21:11:55 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
58. |
KRYCA Radosław | Ekoenergetyka Bike Team / Nowa Sól (POL) | 2024-03-28 14:29:25 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
59. |
KUCAŁA Marek | DIY Bike Świebodzin Team / Lubrza (POL) | 2024-03-11 18:55:12 | ||||||||||||||||||
60. |
LEWANDOWSKI Adam | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 2024-03-15 13:13:41 | ||||||||||||||||||
61. |
LIPSKI Kamil | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 2024-03-15 13:19:02 | ||||||||||||||||||
62. |
ŁUKASZUK Artur | III Brygada / LUBIN (POL) | TAK | 2024-03-01 16:59:25 | TAK | TAK | |||||||||||||||
63. |
MALICKI Tomasz | KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) | 2024-03-24 17:01:55 | ||||||||||||||||||
64. |
MARCINIAK Waldemar | ZWKiUK Sp. z o.o. Świebodzin / Świebodzin (POL) | 2024-03-15 13:08:23 | ||||||||||||||||||
65. |
MATYSIK Danuta | RECARO / Tuchorza (POL) | 2024-03-04 16:20:38 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||||
66. |
MAZAK Romuald | Trasa Masters MTB / Kożuchów (POL) | 2024-03-07 19:24:47 | TAK | |||||||||||||||||
67. |
MAZURKIEWICZ Mirosław | Enexon / Gorzów Wlkp. (POL) | TAK | TAK | 2024-03-04 09:53:03 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||
68. |
MIERZWA Radosław | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 2024-03-05 23:41:01 | ||||||||||||||||||
69. |
MISAKIEWICZ Łukasz | YOLOBIKE MARBA TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-04 10:23:10 | ||||||||||||||||||
70. |
MIUS Tomasz | - / Nowogrodziec (POL) | 2024-03-27 06:58:16 | ||||||||||||||||||
71. |
NOWAK Hubert | LS PLUS RECYCLING TEAM / NOWY TOMYŚL (POL) | 2024-03-20 14:45:06 | ||||||||||||||||||
72. |
NOWOSAD Grzegorz | Ekoenergetyka Bike Team / NIEDORADZ (POL) | 2024-03-05 08:44:08 | ||||||||||||||||||
73. |
PAWLAK Jacek | . / Głogów (POL) | 2024-03-04 09:30:47 | ||||||||||||||||||
74. |
PIETKIEWICZ Karol | MTB TRASA KALINIEC Bez / Skąpe (POL) | 2024-03-10 21:05:13 | ||||||||||||||||||
75. |
23 |
PISZCZEK Mariusz | DSR MTB TEAM / Środa Śląska (POL) | 2024-03-01 21:10:22 | TAK | TAK | |||||||||||||||
76. |
PLIZGA Jacek | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Bolesławiec (POL) | 2024-03-05 21:12:52 | ||||||||||||||||||
77. |
POTAS Leszek | JARMET GUBIN / Lubsko (POL) | 2024-03-09 21:08:55 | TAK | |||||||||||||||||
78. |
PRĘTKI Andrzej | Mumin TEAM / Kłodawa (POL) | 2024-03-27 08:19:46 | ||||||||||||||||||
79. |
PRZYCHODZEŃ Paweł | -BRAK- / Żary (POL) | 2024-03-07 14:02:01 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
80. |
RATAJCZAK Grzegorz | Active Team Bez Balastu / Głogów (POL) | 2024-03-04 20:41:11 | ||||||||||||||||||
81. |
REINHOLD Julia | Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) | 2024-03-16 22:27:44 | TAK | |||||||||||||||||
82. |
ROSA Adam | MTB Zielona Góra / Zielona Góra (POL) | 2024-03-11 00:24:15 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
83. |
ROŚCISZEWSKI Maciej | RANT TEAM / Zielona Góra (POL) | 2024-03-04 21:34:58 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
84. |
RYCHLICKI Grzegorz | Kwisa Lubań / Lubań (POL) | 2024-03-25 16:58:28 | ||||||||||||||||||
85. |
RYCHLICKI Grzegorz | Kwisa Lubań / Lubań (POL) | 2024-03-25 16:59:35 | ||||||||||||||||||
86. |
SADZA Bartosz | -BRAK- / ZIELONA GORA (POL) | 2024-03-19 15:39:08 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
87. |
SAGANOWSKI Maciej | SagMTB / Sulechów (POL) | TAK | 2024-03-05 20:10:50 | TAK | ||||||||||||||||
88. |
SAMOL Paweł | PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) | 2024-03-25 08:45:40 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
89. |
SERAFIN Tomasz | PKO BANK POLSKI TEAM / Plewiska (POL) | 2024-03-09 20:32:53 | TAK | TAK | TAK | |||||||||||||||
90. |
SOKÓLSKI Kacper | brak / Świebodzin (POL) | 2024-03-05 12:05:46 | ||||||||||||||||||
91. |
SZCZEPAŃSKI Grzegorz | / Bielawa (POL) | 2024-03-25 14:04:48 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
92. |
SZCZEPAńSKI Paweł | -BRAK- / Zielona Góra (POL) | 2024-03-19 14:06:25 | TAK | |||||||||||||||||
93. |
13 |
SZKUDŁO Oskar | Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) | 2024-03-04 20:57:50 | TAK | ||||||||||||||||
94. |
SZKURDŹ Arkadiusz | QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Wschowa (POL) | 2024-03-11 10:06:29 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
95. |
SZMYT Aleksandra | UKS PELETON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) | 2024-03-05 17:00:09 | ||||||||||||||||||
96. |
SZYDŁO Tomasz | UKS PELETON Nowa Sól / Siedlisko (POL) | 2024-03-06 19:30:38 | ||||||||||||||||||
97. |
TARCZYŃSKA Karolina | Trasa Masters MTB / ZABÓR (POL) | TAK | TAK | 2024-03-06 21:34:40 | TAK | |||||||||||||||
98. |
TARNAS Anna | Tarnas team / MODŁA (POL) | 2024-03-04 23:13:14 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
99. |
TYCNER Bartosz | ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) | 2024-03-17 17:01:33 | ||||||||||||||||||
100. |
TYRAŃSKI Radosław | Elita MTB / Nowa Sól (POL) | 2024-03-08 09:11:11 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
101. |
WEISS Jakub | . / Wielichowo-Wieś (POL) | 2024-03-01 22:38:25 | TAK | TAK | ||||||||||||||||
102. |
WOJEWODZIC Robert | -BRAK- / Lubin (POL) | 2024-03-05 19:30:21 | ||||||||||||||||||
103. |
WÓJCIK Andrzej | Xtrabike Ibis Bolesławiec / Małomice (POL) | 2024-03-25 13:40:35 | ||||||||||||||||||
104. |
ZABROCKI Rafał | QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Głogów (POL) | 2024-03-08 01:16:19 | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | TAK | |||||||||
105. |
ZAJĄC Eugeniusz | BIKE ATELIER URBEX MAXIMUS JASEK TEAM / POLKOWICE (POL) | TAK | TAK | 2024-03-07 07:42:05 | ||||||||||||||||
106. |
ZAKRZEWSKI Slawomir | Zakrzewski_TEAM / NOWA SÓL (POL) | TAK | 2024-03-06 20:48:15 | |||||||||||||||||
107. |
ZAWISKI Tomasz | Brak / Sulechów (POL) | 2024-03-02 19:10:38 | TAK | |||||||||||||||||
108. |
ŻURAWSKI Jacek | Brak / Obora (POL) | 2024-03-02 16:52:47 | TAK |
Opłaty za poszczególne etapy i numer startowy | |||||||||||||||||||||
Lp. | Nr Start | Nazwisko i Imię | Klub/Miasto/Kraj |
Branża Elektrot. |
MP Dys. | Elita |
Sektor Startowy |
Data zgłoszenia | numer | Nowa Sól | Świebodzin | Sulechów | Zielona Góra | Krosno Odrzańskie | Polkowice | Gorzów Wielkopolski | Żary | Zabór | Wolsztyn | ||
1. |
ANDRZEJEWSKI Filip | Klub Kolarski Champion Czempiń / Czempiń (POL) | 2024-03-10 11:05:37 | ||||||||||||||||||
2. |
CICHOSZEWSKI Jan | ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) | 2024-03-27 21:53:11 | ||||||||||||||||||
3. |
GÓRNIAK Maria | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Poznań (POL) | 2024-03-19 12:54:56 | ||||||||||||||||||
4. |
SAGANOWSKI Jakub | SagMTB / Sulechów (POL) | 2024-03-05 19:46:48 | TAK |
©by Pilar 2007-2024 |
Generowanie strony 0.011672973632812 sekund |