Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021
KLICZKÓW, 2021-06-27

Ostatnia aktualizacja: 2021-10-03 17:41:06
WSZYSTKO KROSNO ODRZAŃSKIE  ŻERKÓW  KLICZKÓW  CHODZIEŻ  SULECHÓW  OSIECZNA  WYRZYSK  ZIELONA GÓRA  NOWA SÓL  ŻARY  WOLSZTYN 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 36
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KLICZKÓW
1.
7
BALAWAJDER Rafał Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
2.
668
BAŃDURA Antoni SGR Specialized / Stara Kamienica (POL) 1 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
3.
47
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Wolsztyn (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
4.
710
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
5.
723
BOROWIECKA Barbara Giant Gorzów LIV Team / Mościckiego (POL) TAK 1 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
6.
787
CEBULSKI Grzegorz Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
7.
CHRZANOWSKI Arkadiusz Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa / Bielawa (POL) 1 2021-06-23 16:48:53 TAK TAK
8.
736
GAJDZIK Piotr Stowarzyszenie Kolarski Mikołów / Mikołów (POL) TAK 1 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
9.
151
GEHRKE Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
10.
174
JABŁOŃSKI Kacper STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / ŁĄKOWA (POL) 1 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
11.
175
JACKOWSKI Andrzej CELLFAST MTB TEAM / Stara Łubianka (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
12.
185
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
13.
188
JELENIEWSKI Filip RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
14.
215
KOŁODZIEJCZYK Bartosz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
15.
217
KOŁOGRYW Tomasz ROMET FACTORY TEAM / (POL) 1 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
16.
240
KRAJEWSKI Patryk Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
17.
28
KUBICKA-JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE Sypniewski MTB / Diamentowa (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
18.
751
MAŁKOWSKI Artur / Kobylnica (POL) TAK 1 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
19.
285
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
20.
297
MISJAN Tomasz FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
21.
626
NAJS Jakub Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Grodzisk Wlkp. (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
22.
669
PIETRASIEWICZ Szymon ROMET FACTORY TEAM / Lubań (POL) 1 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
23.
767
PIHULAK Łukasz Seven Perceptus Team / Żary (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
24.
349
PUT Janusz 5 Pułk Artylerii / Sulechów (POL) TAK 1 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
25.
700
ROMANOWSKI Dawid Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
26.
364
ROZUMEK Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Dąbrówka (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
27.
365
ROZWALKA Przemysław RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Lipno (POL) TAK 1 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
28.
378
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Wyrzysk (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
29.
865
SLOMINSKI Jaroslaw RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / PUSTA (POL) 4 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
30.
392
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
31.
402
SUROWIEC Błażej Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL) TAK 1 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
32.
717
ŚWIATLAK Paweł Seven Perceptus Team / Sulechów (POL) 1 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
33.
657
WOJDYŁO Piotr CELLFAST MTB TEAM / Piła (POL) TAK 1 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
34.
77
WORONA Andrzej Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
35.
464
ZABORSKI Sebastian / Pila (POL) 1 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
36.
26
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 267
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KLICZKÓW
1.
4
ADAMCZAK Mateusz / Sława (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
2.
701
ADAMCZYK Henryk KGHM ZG RUN / Raciborowice (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
3.
744
ADAMKIEWICZ Paweł Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa / Stefana Żeromskiego (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
4.
8
ADAMSKA Joanna RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
5.
732
ARDELLI Marek Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych / Karwiany (POL) 2 2021-06-28 19:26:04 TAK
6.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
7.
640
BABIARZ Jacek / Nowa Sól (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
8.
11
BABIARZ Maciej / Nowa Sól (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
9.
684
BAHAJ Damian ROMET FACTORY TEAM / zgorzelec (POL) 2 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
10.
16
BANASIK Wojciech / Szprotawa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
11.
19
BARANOWSKI Marek K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
12.
32
BARTKOWICZ Paweł WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
13.
34
BATORSKI Rafał BATORSKY MTB TEAM / Nowa Sól (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
14.
33
BATORSKI Wojtek BATORSKY MTB TEAM / Nowa Sól (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
15.
14
BĄK Adam / Bolesławiec (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
16.
36
BEDNARCZYK Marcin Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
17.
688
BEDNORZ Maciej / ŚWIEBODZIN (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
18.
475
BEJM Bartosz BejmTeam Velo Invest Estate Wood-Mizer / Koło (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
19.
111
BEJM Dariusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM /KOŁO / KOŁO (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
20.
40
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
21.
42
BERG Iwona THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
22.
43
BIAŁECKI Filip ROMET FACTORY TEAM / Babimost (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
23.
505
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Kaźmierzów 6c (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
24.
504
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Dąbrowskiego 10b/7 (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
25.
707
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
26.
699
BINIEK Ryszard TEAM29ER / Roztoka (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
27.
500
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
28.
24
BLUSZCZ Dariusz YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
29.
742
BŁASZCZYK Paweł STRABAG BIKE TEAM / BOLESŁAWIEC (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
30.
49
BOBER Anna WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
31.
50
BOBER Łukasz / Zielona Góra (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
32.
88
BOJANOWSKI Hubert Szookrower / Świętno (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
33.
775
BONICKI Piotr Model Opakowania NS / Nowa Sól (POL) TAK 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
34.
530
BOROWIEC Piotr BJB 4STEP's / (POL) 3 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
35.
768
BROSZKO Denis / Osiecznica (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
36.
759
BRZEZIŃSKI Michał / Wrocław (POL) TAK 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
37.
654
BUGAJSKI Artur niezrzeszony / Bolesławiec (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
38.
752
BUJAK Grzegorz STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNA / Jelenia Góra (POL) 4 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
39.
753
BUJAK Piotr STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNA / Jelenia Góra (POL) 2 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
40.
57
BURAS Karol THULE TEAM / Czarnków (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
41.
61
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
42.
63
CHOMONT Jarosław Gubin / Węzyska (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
43.
64
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / Sosnowa (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
44.
65
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / Sosnowa (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
45.
66
CHRAPEK Michał / Lubin (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
46.
524
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK
47.
67
CHRAPLAK Tomasz / Koscian (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
48.
71
CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian YOLOBIKE / Zabór (POL) 5 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
49.
75
CYBULSKI Piotr BORDER TEAM MTB Gubin / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
50.
76
CYCHOWSKI Robert Osp Rybnica / Stara kamienica (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
51.
862
CZARNOTA Mariusz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Tarnowo (POL) 2 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
52.
78
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
53.
79
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Saturna76/5 (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
54.
696
DANEK Konrad / Lipno (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
55.
586
DĄBROWICZ Katarzyna MŚ CYCLING&DIETETYKA / Komorniki (POL) 4 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
56.
82
DĄBROWSKI Marek Herbal-fit team / Poznań (POL) 4 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
57.
550
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / WOLSZTYN (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
58.
85
DEREŃ Tomasz / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
59.
94
DROBNIAK Waldemar Bike Boars Żary Team / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
60.
96
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Jerzmanowa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
61.
117
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
62.
120
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Jawor (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
63.
121
DUSZA Zbigniew BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM/ Jawor (POL) / JAWOR (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
64.
125
DZIEKOŃSKI Jacek / Jaworzyńska (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
65.
126
DZIEMIDOWICZ Alan / Sulechów (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
66.
127
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / Sulechów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
67.
658
DZIEMIEŃCZUK Bartosz / Ścinawa (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
68.
130
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
69.
138
FRANCUZ Sebastian / BIEDRZYCHOWICE (POL) 3 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
70.
139
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
71.
140
FRANK Bartosz / Sulechów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
72.
724
GABRYEL Łukasz / Zielona Góra (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
73.
143
GAJDEMSKI Bartosz Grzechu Warte Tattoo / siodło 9e (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
74.
738
GAJDZIK Julia Stowarzyszenie Kolarski Mikołów / Mikołów (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
75.
739
GAJDZIK Sławomira Stowarzyszenie Kolarski Mikołów / Mikołów (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
76.
144
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
77.
146
GAPIŃSKI Przemysław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
78.
147
GAUZA Bartosz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
79.
152
GEORGICZUK Paweł / Droszków (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
80.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
81.
919
GLAPSKI Krzysztof Ratownicy Sier-Pol / Chocianowiec (POL) 5 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
82.
598
GŁĄB Kamil 5 Pułk Artylerii / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
83.
702
GOLIS Jerzy KGHM ZG RAN / Iwiny 17 A (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
84.
156
GORLAS Fryderyk / Koszanowo (POL) 4 2021-06-14 15:25:42 TAK TAK
85.
671
GORZELAŃCZYK Dawid WATAHA Przemków / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
86.
158
GOSS Michał RANT-TEAM / Osadnicza 21c/4 (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
87.
161
GRZELAK Edward / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
88.
583
GRZELAK Mariusz Pneu.pl / Robakowo (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
89.
666
GURZONEK Mateusz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) 5 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
90.
166
HAŁUCHA Bogdan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
91.
22
HOEFT Dorota YOLOBIKE Sypniewski MTB / Niedoradz (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
92.
745
HYCZA Marcin / Gryfów Ślaski (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
93.
502
IWAN Rafał Fitwheels.eu / Bikestacja.pl / Boleslawiec (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
94.
179
JANISZEWSKA Adrianna Yolobike / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
95.
180
JANISZEWSKI Mariusz YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
96.
176
JĄGOWSKI Adam RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
97.
189
JÓZEFCZAK Tomasz Grzechu Warte Tattoo / Bolesławiec (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
98.
104
JóZWA Marek Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
99.
758
KACZMAREK Małgorzata Kibolski KS / Poznań (POL) 4 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
100.
197
KALICIŃSKI Rafał YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
101.
769
KAŁUŻKA Adam Adam / ul. Świerkowa (POL) TAK 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
102.
770
KAŁUŻKA Iga / Świerkowa 6 (POL) 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
103.
198
KARDACH Andrzej / Plewiska (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
104.
679
KASOWSKI Stanisław Team. Międzyrzecz / Wężyska (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
105.
200
KASPROWIAK Hubert Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
106.
201
KASPRZYK Augustas Cyklo Grupa / Kamienna Góra (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
107.
755
KATULSKI Dawid BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
108.
756
KĘSKA Daniel Spin4win / Wrocław (POL) TAK 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
109.
670
KIECKA Magdalena DRAEXLMAIER MTB TEAM / Lubawka (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
110.
208
KIEROŃSKI Adam / MODRZYCA (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
111.
715
KLIZNER Sebastian / Kowary (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK
112.
660
KŁOS Marian DIVERSEY TEAM / ZBĄSZYNEK (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
113.
210
KŁOSOWICZ Mateusz KS Stomil Poznań / ul. Podgórna (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
114.
213
KOCHANOWICZ Krzysztof WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
115.
214
KOKOCIŃSKI Marcin / BABIMOST (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
116.
665
KOLASA Patryk / żary (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
117.
216
KOLASA Szymon / Żary (POL) TAK 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
118.
750
KOŁODZIEJCZYK Roman Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
119.
25
KOSMALA Arek YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
120.
229
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
121.
231
KOWALCZYK Piotr K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / MARCINOWICE (POL) 3 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
122.
242
KRAWCEWICZ Łukasz K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Zdrojowa (POL) 4 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
123.
716
KRAWCZYK Anita / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
124.
243
KRĘPEĆ Adam WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
125.
KRUKU Rafał Globalsport Team / Wierzbowa (POL) 2 2021-06-12 21:15:41 TAK TAK
126.
709
KRZAK Paweł Zielona Góra / Niebieska (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
127.
1294
KRZYWAŃSKI Wojciech / Żary (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
128.
697
KSENYCZ Piotr Mercedes Benz / Gaworzyce (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
129.
247
KUBIACZYK Maciej Szelesiówka MTB Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Składowa2/44 (POL) 4 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
130.
248
KUCAŁA Marek LO Świebodzin Team / Lubrza (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
131.
249
KUREK Daniel WATAHA PRZEMKÓW / Gaworzyce (POL) 4 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
132.
251
KUZEMCZAK Piotr / Dąbrówka (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
133.
252
LAMPART Rafał WATAHA PRZEMKÓW / Głogów (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
134.
256
LESZCZYŃSKI Krzysztof ROAD-RACING.PL / Nowogrodziec (POL) 2 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
135.
260
LEWANDOWSKI Jakub KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 3 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
136.
262
LITWIN Krzysztof ROMET FACTORY TEAM / Boleslawiec (POL) 3 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
137.
757
ŁAZARUK Jarosław Seven Perceptus Team / Płoty (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
138.
263
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
139.
691
ŁUKASZUK Paweł - / KOSCIAN (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
140.
264
ŁUKAWSKI Rafał KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
141.
554
MACHURA Oliwier CST Accent MTB Team / bytom (POL) 2 2021-07-25 15:30:58 TAK
142.
265
MACIŃSKI Adam Sulima Rowery Team / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
143.
274
MALICKI Dawid / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
144.
29
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
145.
20
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
146.
722
MALINOWSKI Tomasz Piwo w Bidonie MTB / Zielona Góra (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
147.
1017
MARKOWSKI Dawid BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
148.
280
MARKOWSKI Piotr BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
149.
746
MARTYNOWSKI Łukasz / Lubań (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
150.
284
MATUNIN Tomasz / Świebodzin (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
151.
740
MICHALAK Dominik Stowarzyszenie Kolarski Mikołów / orzesze (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
152.
289
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
153.
290
MICHNIEWICZ Łukasz / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
154.
291
MICINIOWSKI Daniel Zerwani z łańcucha Żary / Lubanice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
155.
766
MIERTUSZKA Michał Twoja Stara / Osiecznica (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
156.
23
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
157.
749
MISZCZAK Daniel - / BOLESLAWIEC (POL) 5 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
158.
299
MOSZONKA Michał Grupa ROTO MTB / zielona góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
159.
540
MUSIAŁ Adam ENERGIKA / POZNAŃ (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
160.
585
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
161.
300
MUSIOŁ Mirosław Sulima Rowery Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
162.
301
MUSKUS Damian WATAHA PRZEMKÓW / Krępa 20 (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
163.
522
MUSZYŃSKA Karolina WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
164.
303
MUSZYŃSKI Mariusz WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
165.
711
NASYPANY Piotr MTB Lubawka / Lubawka (POL) 3 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
166.
729
NAWROT Marcin / Poznań (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
167.
728
NAWROTKIEWICZ Marcin TOTAL FOLIA REVOLUTION IN METALWORKING TEAM / Rydzyna (POL) 3 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
168.
602
NICIEJEWSKA Gabriela Cyklo Grupa / Lubawka (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
169.
307
NOWAK Piotr Team Dali-Dali / Modrze (POL) 4 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
170.
310
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Tęczowa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
171.
664
NOWAKOWSKI Sławomir Mitsubishi materials MTB team / (POL) 2 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
172.
314
NOWOTNY Paweł Atut Proma / Kicin (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
173.
316
NYK Adam BEZ BALASTU Active Team / Jerzmanowa (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
174.
748
OBAJTEK Wojciech / Zgorzelec (POL) 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
175.
317
OLESZAK Maurycy / Kargowa (POL) 5 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
176.
320
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
177.
321
OSOWSKI Marek Globalsport Team / Lubin (POL) TAK 5 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
178.
764
OTLEWSKI Krzysztof - / MENNICZA (POL) 5 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
179.
322
OTLEWSKI Przemysław / Krosno Odrzańskie (POL) 3 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
180.
863
OTULAKOWSKA Monika RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) 3 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
181.
323
PALUCH Dariusz Kwisa Lubań / Lubań (POL) 3 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
182.
325
PASIECZNIK Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Mierzowice (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
183.
719
PASZEK Szczepan Fitwheels.eu / Bikestacja.pl / Bolesławiec (POL) 2 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
184.
720
PASZEK Szymon Fitwheels.eu / Bikestacja.pl / Bolesławiec (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
185.
506
PATERA Przemysław OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Sobin (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
186.
331
PERTEK Marta / Komorniki (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
187.
484
PĘCIAK Paweł niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK
188.
334
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
189.
619
PISZCZEK Mariusz WROMAL MTB TEAM / Środa Śląska (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
190.
337
PLASZCZYK Edward Sulima Rowery Team / Zielona Gora (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
191.
338
PLEWA Patryk / Chodzież (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
192.
PODLIPSKI Jacek Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-05-18 12:49:51 TAK
193.
110
PODLIPSKI Paweł Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
194.
340
POTAS Leszek / (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
195.
485
PRZEMIENIECKI Alfred Cyklo Grupa / Lubawka (POL) 2 2021-06-28 19:26:04 TAK
196.
342
PRZYBYLLA Piotr Żary / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
197.
344
PRZYCHODZEŃ Piotr Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
198.
347
PUSIEWICZ Janusz TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
199.
558
RABIEGA Paweł SportFuel.pl / Świebodzice (POL) 2 2021-09-30 10:29:17 TAK
200.
353
RAFALSKI Maciej K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
201.
352
RAFALSKI Roman / Gniezno (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
202.
354
RATAJCZAK Artur RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
203.
476
RATKA Michał UKS Peleton Nowa Sól / Ługi (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
204.
361
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
205.
363
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
206.
367
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
207.
1269
SAMBOR Tomasz / osiecznica (POL) 4 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
208.
372
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
209.
726
SAWICKA Joanna / Nowogród Bobrzański (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
210.
375
SAWICKI Paweł The Four Horsemen / Zielona Góra (POL) 3 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
211.
382
SIEJAK Tomasz / Kiekrz (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
212.
383
SIKORA Rafał BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
213.
1267
SIUSTA Damian / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
214.
SKOCZEK ŁUKASZ Brak / MIŁKOWICE (POL) 5 2021-06-14 17:49:57 TAK TAK
215.
386
SKORUPSKI Andrzej CIESIÓŁKA TEAM / RYDZYNSKA (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
216.
390
SOBAŃSKI Leszek ART-COLOR / Kicin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
217.
391
SOBKOWIAK Filip KS Stomil Poznań / Os. Tysiąclecia (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
218.
682
SOBOŃ Robert Top Legnica / Legnica (POL) 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
219.
397
STAWIŃSKI ŁUKASZ CIESIÓŁKA TEAM / KĄKOLEWO (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
220.
399
STOLARCZYK Kamil / Chodzież (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
221.
680
STRACKIEWICZ Roman Leśne Dziadki i Babki / CHRZĄSTAWA MAŁA (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
222.
STRÓŻEK Jan / Kopaniec (POL) 5 2021-06-23 21:42:09 TAK TAK
223.
403
SYGUT Łukasz / Nowogrodziec (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
224.
405
SYSKA Krzysztof Bike Boars Żary Team / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
225.
406
SZACHOWICZ Borys Kwisa Lubań / słowackiego 16/2 (POL) 3 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
226.
407
SZAFRAŃSKI Damian / Gola (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
227.
409
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / LESZNO (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
228.
13
SZKUDŁO Oskar BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
229.
532
SZLACHTOWICZ Edward / Przy lesie (POL) 5 2021-07-23 09:41:12 TAK
230.
605
SZYLKO Adrian BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK
231.
677
SZYMANSKI Tomasz TBM-Systems / Zielona Gora (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
232.
418
ŚLĄCZKA Aleksander LKS Trasa Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 3 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
233.
673
ŚLIWOWSKA Barbara / ZŁOTORYJA (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
234.
420
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
235.
421
ŚWIĄTKOWSKI Daniel Tc Chrobry Głogów / GŁOGÓW (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
236.
674
TABIŚ Artur Leśne Dziadki i Babki / Wrocław (POL) 3 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
237.
424
TŁUCZEK Daniel Red Devils Głogów / Kurowice (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
238.
479
TOMCZYK Jacek Głogów / Głogów (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK
239.
600
TUCZYŃSKI Maciej BEZ BALASTU Active Team / Jerzmanowa (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
240.
430
TUROWSKI Maciej / MARCINOWICE (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
241.
431
URBANIAK Mirosław SOGEST / Zielona Góra (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
242.
432
UŚCIŃSKI Dawid / Żagań (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
243.
1034
WALĘGA Tomasz / Nowogrodziec (POL) 4 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
244.
114
WALKóW Łukasz Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
245.
693
WALTER Dariusz Val di Sport Polkowice / POLKOWICE (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
246.
685
WALUKIEWICZ Krzysztof JTC TEAM / Jawor (POL) 3 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
247.
438
WAWRZYNIAK Marek K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
248.
437
WAWRZYNIAK Piotr K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
249.
443
WIDER Marcin Bike Garage / Zielona Gora (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
250.
445
WIERCHOWIEC Artur Szprotawa / Szprotawa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
251.
446
WIERZBICKI Jędrzej / J. Maciejewskiego (POL) 5 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
252.
448
WIERZOWIECKI Paweł RANT-TEAM / Ochla-Żagsńska 4 (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
253.
450
WILK Andrzej ROMET FACTORY TEAM / WYKROTY (POL) 3 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
254.
452
WILL Marcin Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
255.
115
WINKLER Sebastian Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
256.
453
WIŚNIEWSKI Łukasz / Poznań (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
257.
433
WALCZAK Piotr Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
258.
460
WOLSKI Marek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
259.
754
WOŁCZYŃSKI Rafał / Jelenia Góra (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
260.
712
WÓJCIK Andrzej Małomice / Małomice (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
261.
713
ZANIUK Dawid Małomice / Małomice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
262.
651
ZARZYCKA Agnieszka / Dobra (POL) 5 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
263.
652
ZARZYCKI Jacek / DOBRA (POL) 3 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
264.
ZIELEWSKI Marcin złotoryja / złotoryja (POL) 5 2021-06-14 19:46:27 TAK TAK
265.
469
ZIELONKA Wojtek Grzechu Warte Tattoo / Żagań (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
266.
470
ZIEMNIK Wojciech WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
267.
1465
ŻÓŁKIEWICZ Wojtek / Zielona Góra (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 14
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KLICZKÓW
1.
18
BARANOWSKA Zuzanna K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno odrzańskie (POL) 6 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
2.
689
BEDNORZ Wiktor / Świebodzin (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
3.
501
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
4.
662
DOMANIECKA Aleksandra Real 64-sto / (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
5.
DUBIENIECKA Julia Kwisa Lubań / Kościelnik (POL) 6 2021-06-23 21:56:37 TAK TAK
6.
142
GACIOCH Wiktor / Zielona Góra (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
7.
772
IWAN Wojciech Fitwheels.eu / Bikestacja.pl / Kosiby 19 (POL) 6 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
8.
655
MATUNIN Karolina / Świebodzin (POL) 6 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
9.
478
MIKOŁAJCZAK Paskal UKS Peleton Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
10.
731
MULCZYŃSKA Diana ŚTC ŚMIGIEL / Kilińskiego 8A (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
11.
582
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / ŚMIGIEL (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
12.
730
TYCZEWSKA Zosia ŚTC ŚMIGIEL / SMIGIEL (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
13.
439
WAWRZYNIAK Hanna K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
14.
447
WIERZBICKI Witold / LEŚNA GÓRA (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 5
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer KLICZKÓW
1.
765
DĄBROWSKA Romana Herbal-fit team / Nowotomyska (POL) 7 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
2.
234
KOZŁOWSKA Małgorzata eMKa Team / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
3.
761
MUSKUS Dominika WATAHA PRZEMKÓW / przemków (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
4.
721
PASZEK Oliwia Fitwheels.eu / Bikestacja.pl / Bolesławiec (POL) 7 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
5.
773
PIĘKNY Joanna Fitwheels.eu / Bikestacja.pl / Kosiby 19 (POL) 7 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2021
Generowanie strony
0.090383052825928 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay