Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2024
Krosno Odrzańskie, 09.06.2024

Ostatnia aktualizacja: 2024-05-27 14:10:45
WSZYSTKO     Nowa Sól  ¦wiebodzin  Sulechów  Zielona Góra  Krosno Odrzańskie  Polkowice  Gorzów Wielkopolski  Żary  Zabór  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 0
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie

MEGA | Opłaconych zgłoszeń 4
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
131
BˇK Bartłomiej CompuTec S.A / Sulechów (POL) TAK TAK 1 2024-05-13 21:12:08 TAK TAK
2.
277
DˇBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 1 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
3.
176
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 1 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
4.
79
ŁAMASZEWSKI Jan Agrochest team / Nekielka (POL) 1 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK

MINI | Opłaconych zgłoszeń 21
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
34
ATKINSON Luke English advance szkoła językowa / Sulechów (GBR) 5 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
2.
246
BIERNACKI Tomasz ZWKiUK Sp. z o.o. ¦wiebodzin / ¦wiebodzin (POL) 4 2024-05-13 21:12:08 TAK TAK
3.
113
BOBER Łukasz MTB Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
4.
1
BOJANOWSKI Hubert 1Team / ¦więtno (POL) TAK 5 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
5.
97
BYLEBYŁ Piotr . / Kotla (POL) 2 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
6.
CYBRUCH Wojciech MKS Halicz Ustrzyki Dolne / Krosno Odrzańskie (POL) 2024-05-27 09:14:57 TAK TAK
7.
640
GAWŁOWICZ Przemysław K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
8.
681
GIELŻYŃSKI Michał -BRAK- / Sulechów (POL) 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
9.
608
GÓRNIAK Michał ENERGIKA / Poznań (POL) 2024-05-13 21:12:08 TAK TAK
10.
9
KARPIUK Włodzimierz Trasa Masters MTB / Zielona Góra (POL) TAK 5 2024-05-13 21:12:08 TAK TAK
11.
30
KIEROŃSKI Adam UKS PELETON Nowa Sól / NOWA SÓL (POL) 5 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
12.
247
LIPSKI Kamil ZWKiUK Sp. z o.o. ¦wiebodzin / ¦wiebodzin (POL) 3 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
13.
281
MANIA Krzysztof W.EG Team / Kargowa (POL) TAK TAK 5 2024-05-13 21:12:08 TAK TAK
14.
350
MARCINIAK Waldemar ZWKiUK Sp. z o.o. ¦wiebodzin / ¦wiebodzin (POL) 4 2024-04-29 10:39:51 TAK TAK
15.
223
MAZURKIEWICZ Mirosław Enexon / Gorzów Wlkp. (POL) TAK TAK 4 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
16.
81
NOWACKI Jerzy Żary MTB Team / MAGOREX / Żary (POL) 5 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
17.
560
PIRÓG Marcin ***** *** / Zielona Góra (POL) 1 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
18.
244
SZKURD¬ Arkadiusz QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Wschowa (POL) 5 2024-04-29 10:39:51 TAK TAK
19.
109
U¦CIŃSKI Dawid Grzechu Warte Tattoo / Żagań (POL) 3 2024-05-27 14:07:30 TAK TAK
20.
385
WYRZYKOWSKI Karol K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Marcinowice (POL) 2 2024-04-17 15:09:15 TAK TAK
21.
22
ZABROCKI Rafał QUBUS HOTEL - UGOTOWANI / Głogów (POL) 5 2024-04-29 10:39:51 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 2
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
1.
609
GÓRNIAK Maria ENERGIKA / Poznań (POL) 6 2024-05-13 21:12:08 TAK TAK
2.
551
MUNKO Lilianna #pozdrowkolarza / Osiecznica (POL) 6 2024-05-05 15:24:18 TAK TAK

| Opłaconych zgłoszeń 0
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Krosno Odrzańskie
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2024
Generowanie strony
0.018874883651733 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ PRZELEWY24