Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Sulechów, 08.05.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-08-08 16:19:08
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Goślina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  Świebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 43
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Sulechów
1.
7
BALAWAJDER Rafał SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
2.
50
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
67
CEBULSKI Grzegorz TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
4.
519
CIBART Piotr Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
5.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
6.
669
CZARNOTA Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM / ŻYWIEC (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
7.
676
DYTKO Marek TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
8.
530
FAHR Lutz Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
9.
128
FISZER Kacper REAL 64-sto / Łoniewo (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
10.
137
GARCZYK Paweł Warszawski Klub Kolarski / Oborniki Slaskie (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
11.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
12.
681
GLANZ Michał JBG2 CRYOSPACE / Warszawa (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
13.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
14.
156
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
15.
536
GULAREK Szymon Team Berotu / Nowy Tomyśl (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
16.
538
JABŁOŃSKI Piotr Team BEROTU / Grodzisk Wielkoplski (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
17.
539
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
18.
600
KASPRZYK Sławek REAL 64-sto / Lipno (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK
19.
211
KONWA Marek UKS Krupiński Suszec - KONWA bike / Wilkanowo (POL) TAK 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
20.
226
KOZŁOWSKI Piotr Active Team BEZ BALASTU / Polkowice (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
21.
464
KRAJEWSKI Patryk EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
22.
704
KRZYSTAŁA Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM / Rydułtowy (POL) TAK 1 2022-05-29 10:22:22 TAK TAK
23.
255
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / Gubin (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
24.
655
MAŁKOWSKI Artur / (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
25.
716
MARCINIAK Piotr Team BEROTU / Poznań (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
26.
275
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
27.
555
MIZURO Wojciech REAL 64-sto / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
28.
507
NAJS Jakub EURO BIKE TEAM / (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
29.
310
NYK Adam Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
30.
730
PALUTA Michał JBG2 CRYOSPACE / STRZELCE KRAJEŃSKIE (POL) TAK 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
31.
316
PASZEK Szczepan FITWHEELS / BIKESTACJA / Bolesławiec (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
32.
732
PECYNA Kacper UKS Sokół Superior Zator / Piła (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
33.
344
PUT Janusz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
34.
599
RULIŃSKI Adrian REAL 64-sto / SŁAWA (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
35.
366
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST / Wyrzysk (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
36.
374
SOBKOWIAK Filip KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
37.
375
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
38.
592
STANKOWIAK Łukasz Team BEROTU / Poznań (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
39.
598
TĘGI Tomasz . / LESZNO (POL) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
40.
510
WEBER Paweł Mobile Coders / (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
41.
430
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / głogów (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
42.
476
ZOZULIŃSKI Jan BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
43.
760
ZWIERSKI Miłosz UKS Sokół Superior Zator / Ujście (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 393
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Sulechów
1.
2
ADAMCZAK Artur - / Stęszew (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
2.
3
ADAMCZAK Mateusz Brak / Sława (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
3.
637
ADAMIAK Piotr x / Żagań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
4.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
5.
8
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-sto / Wilkowice (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
6.
513
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
7.
514
ATKINSON Luke English Advance Szkoła Językowa / Sulechów (GBR) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
8.
11
BABIARZ Jacek - / Nowa Sól (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
9.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
10.
14
BAHAJ Damian ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
11.
1051
BAKSALARY Szymon REAL 64-sto / (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
12.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
13.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
14.
1222
BANAŚ Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
15.
1206
BANY Marcin NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI / Luboń (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
16.
1197
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
17.
24
BARTKOWIAK Mateusz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
18.
25
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
19.
659
BARTOSIK Paweł ALUNA MTB Racing Team / Tarnowo Podgórne (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
20.
26
BARTOSIŃSKI Bartosz - / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
21.
16
BĄK Adam - / Bolesławiec (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
22.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
23.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
24.
28
BEDNARCZYK Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
25.
774
BEDNAREK Krzysztof Askon MTB / Oborniki (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
26.
660
BEDNORZ Andrzej Bracia Be / Skąpe (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
27.
30
BEDNORZ Maciej Bracia Be / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
28.
661
BEDNORZ Wiktor Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
29.
31
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. / Neuzelle (DEU) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
30.
662
BEJM Bartosz VELO A BIKE / Koło (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
31.
780
BEJM Dariusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / KOŁO (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
32.
32
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
33.
35
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
34.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
35.
37
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
36.
39
BIELECKI Wojciech Nietoperze Międzyrzrecz / Międzyrzecz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
37.
43
BISKUP Bartłomiej Medyk / Cibórz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
38.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
39.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
40.
5
BOJANOWSKI Hubert AKB Team / Świętno (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
41.
51
BONICKI Piotr Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
42.
52
BORKOWSKI Marcin Brak / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
43.
54
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
44.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
45.
59
BUGAJSKI Artur ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
46.
62
BUNDZIÓW Arkadiusz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Chocianów (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
47.
663
BYSTRY Marcin KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
48.
664
CEDRO Karolina Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki / Gorzów Wielkopolski (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
49.
665
CENIN Paweł Flaming / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
50.
68
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
51.
71
CHEŁSTOWSKI Robert R-bajk Skwierzyna / skwierzyna (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
52.
72
CHODACKI Piotr GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
53.
74
CHOMONT Jarosław Gubin / Krosno Odrzańskie (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
54.
75
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
55.
76
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
56.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
57.
799
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
58.
80
CHUDAK Jakub REAL 64-sto / Śmigiel (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
59.
668
CIERLUK Karolina REAL 64-sto / Piechowice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
60.
83
CISZAK Paweł Brak / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
61.
84
CYBULSKI Piotr Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
62.
102
CZAPLA Krystian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
63.
86
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
64.
87
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
65.
670
DACH Piotr Rowerowy Rzepin / RZEPIN (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
66.
671
DAKOWSKI Tobiasz - / Opalenica (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
67.
90
DĄBROWSKI Jakub WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
68.
521
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
69.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
70.
776
DĘBIŃSKI Krzysztof BZ / Myślibórz (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK
71.
94
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin / Dworcowa 34 a/3 (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
72.
673
DOLIŃSKI Jarosław KKFP Wolsztyn / BABIMOST (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
73.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
74.
98
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / JERZMANOWA (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
75.
99
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
76.
117
DUDEK Kacper Moya-Decathlon Cycling Team / Warzymice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
77.
118
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
78.
511
DUNAJ Piotr VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
79.
674
DURA Dariusz ARMADUR / Wędrzyn (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
80.
675
DURACZEK Damian Vortex / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
81.
121
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
82.
526
DZIEKOŃSKI Jacek Brak / Legnica (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
83.
528
DZIEMIDOWICZ Alan Team BEROTU / Sulechów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
84.
529
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
85.
677
DZWONIARSKI Kacper Brak / PrzytokZielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
86.
127
FIGURA Krystian Brak / Bojadła (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
87.
498
FIJAŁKOWSKI Robert KKFP Wolsztyn / (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
88.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
89.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
90.
129
FRĄCKOWIAK Tomasz AKB Team / Skórzewo (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
91.
678
FRUZIŃSKI Ireneusz Sulechów / Sulechów (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
92.
679
FRYDRYCH Karol Szczepan Bike / GORZOW (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
93.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
94.
134
FULARA Roman RBL Team / Strzelce Kraj. (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
95.
135
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
96.
136
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
97.
139
GAWŁOWICZ Tomek Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
98.
140
GAWRON Marcin AKB Team / Rokietnica (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
99.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
100.
680
GEJGAŁ Jan GREENLUX Oświetlenie LED / Gorzów Wielkopolski (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
101.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
102.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
103.
145
GLEGOŁA Sylwester Bytnicka Leśna Wataha / Szklarka Radnicka (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
104.
146
GLINKA Bogusz Ride4Fun / Szczecin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
105.
534
GŁĄB Kamil GRUPA MTB SULECHÓW / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
106.
148
GORZELAŃCZYK Dawid Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
107.
682
GOS Jakub Moya-Decathlon Cycling Team / Szczecin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
108.
508
GRACZYK Małgorzata Mobile Coders / (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
109.
613
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
110.
535
GROMNICKI Jaroslaw Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
111.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
112.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
113.
683
GURGUL Krzysztof Morsy Ośno Lubuskie / Ośno Lubuskie (POL) 3 2022-05-29 10:24:50 TAK TAK
114.
157
GUTOWSKI Mariusz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
115.
158
HAJDUK Jan KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
116.
461
HAŁUCHA Bogdan EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
117.
160
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
118.
161
HOEFT Dorota YOLOBIKE MARBA MTB / Niedoradz (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
119.
684
HOROWSKI Tomasz Team BEROTU / Wolsztyn (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
120.
165
JAGODZIŃSKI Michał Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
121.
166
JAGODZIŃSKI Mikołaj Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
122.
168
JAMUŁA Łukasz GTW Racing Team / Babimost (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
123.
171
JANIK Artur AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
124.
172
JANISZEWSKA Adrianna YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
125.
173
JANISZEWSKI Mariusz YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
126.
685
JANOWSKI Dariusz DARSAT Zbąszyń / ZBĄSZYŃ (POL) TAK TAK 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
127.
176
JANUSEK Mirosław POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
128.
178
JAROS Marek R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
129.
180
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
130.
687
JAWORSKI Mariusz . / Komorniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
131.
167
JĄGOWSKI Adam RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
132.
182
JĘDRYSIAK Norbert GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
133.
183
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
134.
184
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
135.
185
JĘDRZEJEWSKI Tomek PROROWERY RACING TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
136.
186
JÓZEFCZAK Tomasz Grzechu Warte Tattoo / Bolesławiec (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
137.
187
JURCZYK Krystian - / Swiebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
138.
688
KACZMAREK Jacek galibier bikefun team / Krzycko Welkie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
139.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
140.
542
KAMASZ Zdzisław / Boguszów-Gorce (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
141.
543
KANIKOWSKI Dawid DM TEAM / PONIEC (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
142.
189
KARDACH Andrzej - / Plewiska (POL) TAK 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
143.
544
KASOWSKI Stanisław TEAM Wężyska / Wężyska (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
144.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
145.
192
KASPROWIAK Hubert Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
146.
195
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
147.
503
KIEŁBASA Arkadiusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
148.
196
KIEŁBASIEWICZ Dawid Moya-Decathlon Cycling Team / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
149.
197
KIERAT Wiktoria ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
150.
198
KIPINIAK Kacper PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
151.
636
KISZKOWSKI Mariusz Marbo PUR / Krosno Odrz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
152.
691
KLOCEK Ewelina BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / LUBIN (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
153.
693
KLOCEK Marcin WATAHA LUBIN / LUBIN (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
154.
200
KłOS Marian Diversey Team / Zbąszynek (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
155.
694
KMIECIŃSKI Patryk / Wrocław (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
156.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
157.
204
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
158.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
159.
695
KOŁAT Jarosław Moya-Decathlon Cycling Team / Szczecin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
160.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
161.
696
KOŁPACZEK Dawid Ekoenergetyka Bike Team / Przyborów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
162.
697
KOŁPACZEK Radosław Ekoenergetyka Bike Team / Przyborów (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
163.
550
KOMAR Bartłomiej REAL 64-sto / Kargowa (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
164.
208
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
165.
209
KOMINEK Krzysztof PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
166.
210
KONAS Łukasz GTW Racing Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
167.
214
KORN Michał niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
168.
698
KORYTOWSKI Sebastian Motiv Home Team / Swarzędz (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
169.
217
KOSEK Sebastian ETB TEAM GŁOGÓW / Głogów (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
170.
699
KOSIDŁO Bartosz Kosa / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
171.
549
KOSTAŃSKI Piotr niezrzeszony / Sulechów (POL) 5 2022-05-29 10:23:47 TAK TAK
172.
220
KOSZCZYC Rafał Gubiński Klub Rowerowy BIDON / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
173.
221
KOSZEK Jacek Cyclo Trener Team / Żnin (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
174.
222
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
175.
223
KOWALEWICZ Wojciech BC Chłosta Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
176.
225
KOZŁOWSKI Paweł MARBOPUR MIEDZYCHÓD TEAM BIKE / Sieraków (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
177.
227
KOZUCH Jacek Amator. / Gubin (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
178.
702
KOŻUCH Radosław brak / łagów (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
179.
228
KRAJNIAK Marcin Brak / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
180.
229
KRASUCKI Damian VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
181.
552
KRAWIEC Mariusz Mariusz Krawiec / Plewiska (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
182.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
183.
703
KROCZAK Tomasz Centrum Rowerowe Giant Żary Team / Żagań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
184.
232
KRÓLIK Piotr § / Niedoradz (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
185.
233
KRUPA Jan PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
186.
234
KRUPA Mikołaj ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
187.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
188.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
189.
239
KSIĄŻYK Tobiasz Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
190.
240
KUBAŚ Krzysztof KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
191.
241
KUBICKA-JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
192.
553
KUBICZ Artur FITWHEELS / BIKESTACJA / Warta Bolesławiecka (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
193.
242
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
194.
243
KUCHARCZYK Sławomir Brak / Dychów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
195.
244
KUCHARSKI Grzegorz Brak / Lubin (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
196.
705
KUCHARSKI Mateusz SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
197.
246
KUZEMCZAK Piotr Brak / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
198.
554
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani - TEAM PL / PNIEWY (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
199.
247
KWIATKOWSKI Jacek - / Zielona Góra (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
200.
706
KWIATKOWSKI Piotr NOWA SÓL / NOWA SÓL (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
201.
248
LANDYSZKOWSKI Piotr Rebudach Plus / Leszno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
202.
249
LATOŃ Krzysztof BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
203.
251
LEŚKO Damian ... / Bielów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
204.
252
LEWANDOWSKA Michał FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
205.
253
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
206.
560
LIPOWA Anna WERNER KENKEL SPORT TEAM / Krzycko Wielkie (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
207.
708
LISEWSKI Filip / Poznań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
208.
709
ŁABUŚ Jakub / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
209.
70
ŁAZARUK Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM / Płoty (POL) TAK TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
210.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
211.
260
MACIŃSKI Adam YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
212.
261
MACZUGA Karolina YoloBike / ZABÓR (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
213.
264
MAJEWSKI Klaudiusz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
214.
266
MALICKI Dawid Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
215.
267
MALICKI Tomasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
216.
714
MALIK Anastazja MŚ CYCLING&DIETETYKA / KOZIEGŁOWY (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
217.
268
MALINA Michael Lonely Wolf / Guben (DEU) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
218.
269
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
219.
270
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
220.
715
MANIA Krzysztof WEG POLSKA Team / Kargowa (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
221.
717
MARCINKOWSKI Marcin DT 4 YOU MTB TEAM / Oborniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
222.
718
MARUSZAK Krzysztof Krokiety Michów / Brzeg Dolny (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
223.
719
MATUNIN Tomasz / Sulechów (POL) TAK 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
224.
720
MAZAK Romuald Ja Tu Tylko Na Chwilę / Kożuchów (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
225.
721
MENET Krystian Grodzisk / Grodzisk Wielkopolski (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
226.
280
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
227.
281
MICHNIEWICZ Łukasz Bytnicka Leśna Wataha / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-29 10:17:32 TAK TAK
228.
282
MICINIOWSKI Daniel Żary MTB Team / Lubanice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
229.
283
MICZEK Mariusz Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
230.
565
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
231.
722
MINTA Konrad Brak / Zbąszynek (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
232.
286
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
233.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
234.
289
MŁODYSZEWSKA Olga Alveogyl team / Poznań (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
235.
723
MOKROGULSKI Bartłomiej ALUNA MTB Racing Team / Rostworowo (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
236.
568
MRÓWCZYŃSKI Tomasz Niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
237.
292
MURAWSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
238.
294
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
239.
295
MUSIOŁ Mirosław Sulima Towery Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
240.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
241.
298
MUSZYŃSKI Mariusz Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-29 10:27:16 TAK TAK
242.
724
NAWOTNIK Jan brak / Kosieczyn (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
243.
725
NAWROCKI Jacek / Ceradz Kościelny (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
244.
299
NAWROCKI Tomasz ASZPAGANDA TEAM MTB / NEKLA (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
245.
300
NIECKARZ Bartłomiej JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
246.
301
NIECKARZ Oskar JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
247.
468
NIEWIADA Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
248.
302
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
249.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
250.
727
NOWAK Tomasz Rehaucrossactive / Śrem (POL) TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
251.
469
NOWICKI Mateusz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Dachowa (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
252.
309
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Niedoradz (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
253.
728
OLENDER Karol AMG CYBINKA TEAM / babimost (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
254.
572
ORMAN Krzysztof Brak / Zielona Gora (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
255.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
256.
729
PABISEK Marcin , / Głogów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
257.
315
PARMONIK Mariusz brak / SKĄPE (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
258.
731
PASZEK Oliwia FITWHEELS / BIKESTACJA / Bolesławiec (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
259.
574
PATERA Przemysław OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Sobin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
260.
317
PAŹDZIORA Mirosław PROROWERY Racing Team / Raciborowice Górne (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
261.
321
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechow (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
262.
318
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
263.
319
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
264.
323
PIANOWSKI Marek Grupa ROTO MTB / Wschowa (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
265.
324
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
266.
325
PIETKIEWICZ Karol Niezrzeszony / skąpe (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
267.
48
PIETRUŃKO Arkadiusz Marketowa NT / Nowy Tomyśl (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
268.
328
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Miedzyrzecz (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
269.
777
PIHULAK Łukasz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
270.
330
PIKOSZ Wiesław brak / Myślibórz (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
271.
331
PIOSIK Maciej ... / Nowa Sól (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
272.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
273.
109
PODLIPSKI Paweł Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
274.
334
PODŻORSKI Łukasz JBG2 CRYOSPACE / Wisła (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
275.
335
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
276.
336
POTAS Leszek niezrzeszony / Lubsko (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
277.
734
PRĘTKI Andrzej MUMIN Team / Kłodawa (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
278.
337
PRZĄDKA Dawid Czarny koń XD / Obra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
279.
341
PRZYBYLLA Piotr Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
280.
339
PRZYBYŁA Łukasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
281.
342
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / Koło (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
282.
343
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
283.
626
PSIUK Radosław SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
284.
479
PTASIŃSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
285.
579
PUK Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
286.
346
RACZ Tomasz Najbert Team MtB / Gubin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
287.
802
RADOJEWSKI Dariusz AKB Team / Rokietnica (POL) TAK 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
288.
478
RAFALSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
289.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
290.
349
RAPACEWICZ Rozalia VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
291.
580
RATAJCZAK Grzegorz Active Team BEZ BALASTU / Głogów (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
292.
581
RATAJCZAK Rafał Active Team BEZ BALASTU / Ruszowice (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
293.
582
ROGACZEWSKI Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Żary (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
294.
353
ROMAĆ Dawid Globalsport Team / Wilków (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
295.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
296.
355
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
297.
356
ROSA Adam brak / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
298.
358
ROŚCISZEWSKI Maciej RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
299.
359
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
300.
360
RUDZIŃSKI Paweł Michał Alveogyl team / Karpicko (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
301.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
302.
362
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa lubań / Lubań (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
303.
363
RYCHLICKI Grzegorz Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
304.
364
RZYMSKI Krzysztof , / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
305.
585
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
306.
365
SCGABEL Robert AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
307.
666
SIKORA Rafał Bike Garage Diversey Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
308.
588
SIUDEJA Iza OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
309.
589
SIUDEJA Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
310.
368
SIUSTA Damian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
311.
736
SKAZA Krzysztof Komorniki MTB Team / Komorniki (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
312.
590
SKORUPSKI Andrzej Ciesółka Team / Kąkolewo (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
313.
369
SKRZYPCZAK Jarosław - / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
314.
370
SKUPNIEWICZ MARIUSZ WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
315.
506
SŁOTA Jarek VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
316.
372
SŁOTA Renata VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
317.
373
SOBCZAK Jacek Team Górzykowo / Górzykowo 29 (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
318.
501
SOBCZAK Piotr / (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
319.
737
SOŁTYS Wojtek Unit Martombike Team / Poznań (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
320.
379
SOSNÓWKA Włodzimierz Ekoenergetyka Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
321.
376
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
322.
471
STACHOWIAK Sylwia BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
323.
472
STACHOWIAK Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
324.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
325.
110
STEFAŃSKI Marcin Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
326.
382
STOJKE Dariusz ST Bike Team / Grodowiec (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
327.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
328.
384
STOJKE Krzysztof ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
329.
653
STOJKE Paweł ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
330.
770
STRUCH Jakub SEVEN PERCEPTUS TEAM / Sulęcin (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
331.
1001
STUDENT Mateusz ASZPAGANDA TEAM MTB / Nekla (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
332.
738
STYCZEŃ Mirosław niezrzeszony / Żagań (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
333.
388
SYSKA Krzysztof Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
334.
391
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / Leszno (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
335.
595
SZENFELD Bartosz Brak / Granowo (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
336.
739
SZEWCZYK Mati KKFP Wolsztyn / Chobienice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
337.
596
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
338.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
339.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
340.
741
TANKIELUN Krzysztof Maciejewski Studio/Dachsystem/Zinektransport/Cobrasteel/X-Dog / Gorzów Wielkopolski (POL) 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
341.
405
TARASZCZUK Adam Grupa SKG / Brzozowiec (POL) TAK TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
342.
406
TARASZCZUK Agata Grupa SKG / Brzozowiec (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
343.
742
TŁUCZEK Daniel RED DEVILS / Kurowice (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
344.
408
TOMASZEWSKI Krzysztof GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
345.
409
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) TAK TAK 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
346.
69
TOMCZAK Jacek WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
347.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
348.
745
TOMCZYK Mateusz niezrzeszony / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
349.
746
TRZASKA Sebastian Ronin Team / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
350.
474
TUJDOWSKI Andrzej BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
351.
475
TUJDOWSKI Michał BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
352.
415
TUMIŁOWICZ Sylwia REAL 64-sto / Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
353.
747
TUROSIEŃSKI Paweł TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE / Świnoujście (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
354.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
355.
421
UŚCIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
356.
602
WALCZAK Piotr Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
357.
423
WANAT Arkadiusz K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
358.
100
WASILEWSKI Piotr Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
359.
425
WASZKOWIAK Paweł ROMET FACTORY TEAM / Zgorzelec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
360.
428
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
361.
604
WEISS Jakub LEON TEAM / Wielichowo-Wieś (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
362.
748
WENTLAND Bartosz Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
363.
749
WENTLAND Damian - / Świebodzin (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
364.
751
WIERZBICKI Jędrzej - / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
365.
1198
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
366.
1201
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
367.
606
WIERZOWIECKI Grzegorz Berfit & Stachowski.eu / Ochla (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
368.
1213
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
369.
114
WINKLER Sebastian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
370.
1188
WIŚNIEWSKI Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
371.
614
WIŚNIEWSKI Dawid BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznan (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
372.
436
WIŚNIEWSKI Krzysztof AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
373.
438
WITKIEWICZ Marek FogtBike Team / Poznań (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
374.
439
WITKOWSKI Piotr AKB Team / Rokietnica (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
375.
753
WOJNAR Tomasz TOMCHEM / Poznań (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
376.
443
WOLSZCZAK Marcin GTW Racing Team / Niegosławice (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
377.
442
WOłONGIEWICZ Bartosz Brak / Zielona Góra (POL) TAK 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
378.
77
WORONA Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
379.
496
WYRZYKOWSKI Karol - / Marcinowice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
380.
754
WYSOCKI Bartosz Dzikusy / Drezdenko (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
381.
755
ZAGÓRSKI Dariusz Grupa SKG Gorzów / Gorzów Wlkp. (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
382.
445
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
383.
757
ZAKRZEWSKI Sławomir Zakrzewski_TEAM / Nowa Sól (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
384.
758
ZEMLEDUCH Jerzy niezrzeszony / Sulechów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
385.
452
ZIELIŃSKA Weronika KOSOX BIKE TEAM / Koziegłowy (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
386.
759
ZIEMBIKIEWICZ Szymon ZG Rudna / Polkowice (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
387.
453
ZIEMNIK Wojciech Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
388.
454
ŻABA Andżelika YoloBike / Sulechów (POL) 5 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
389.
455
ŻAGUŃ Jarosław Zdrowo i komfortowo z „20-tką” / Świdnica (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
390.
456
ŻAK Aleksandra KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
391.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
392.
761
ŻELETKO Arkadiusz Aga team mtb / Siedlisko (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
393.
762
ŻOŁYŃSKI Wojciech SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 26
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Sulechów
1.
488
BARTKOWIAK Bartosz REAL 64-sto / (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
2.
658
BARTKOWIAK Julia Sulechów / Sulechow (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
3.
27
BĘBEN Tymon KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
4.
667
CHRUSTOWSKI Rafał Chrustek / Świebodzin (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
672
DOLIŃSKI Hubert KKFP Wolsztyn / BABIMOST (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
6.
119
DUNAJ Jan Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
7.
FUTRYK Bartosz AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL) 6 2022-05-04 21:14:53 TAK
8.
809
JAGIEŁKA Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSK / Zwierzyn (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK
9.
179
JAROS Natalia R-bajk Skwierzyna / SKWIERZYNA (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
10.
686
JAROSZUK Kacper Brak / Zielona Góra (POL) 6 2022-05-29 10:25:17 TAK TAK
11.
692
KLOCEK Jakub BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / LUBIN (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
12.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
13.
701
KOZDRAŚ Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI / Głogów (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
14.
629
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
15.
237
KRZEMIŃSKI Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Nowa Wioska (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
16.
623
MULLER Franciszek Akademia Kolarska Bonecki Team / (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
17.
291
MULCZYŃSKA Diana ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
18.
726
NOWAK Filip Rehau crossactive / Śrem (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
19.
735
RADZIEJ Robert @ / Sulechów (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
20.
371
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
21.
504
SZCZEPANIAK Adam / (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
22.
744
TOMCZAK Jakub Sp 1 Sulechów / Brzezie (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
23.
417
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
24.
750
WIELOCH Mikołaj BikeSul / Brzezie k. Sulechowa (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
25.
752
WIERZBICKI Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Leśna Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
26.
756
ZAIDLEWICZ Aleksander BikeSul / Sulechów (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 9
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Sulechów
1.
557
LEWANDOWSKA Urszula FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
2.
710
ŁABUŚ Joanna / Zielona Góra (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
3.
713
MAĆKOWIAK Kamil --- / Osieczna (POL) 7 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
4.
733
PISZCZEK Daniel Wromal MTB Team / Pieszyce (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
800
SAGANOWSKI Maciej MS / Sulechów (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK
6.
591
SOBOŃ Robert , / Legnica (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
7.
385
STRZELECKI Bartosz - / Gubin (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
8.
743
TOMASZEWSKA Renata Sulechów / Sulechów (POL) 7 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
9.
112
URBAńSKI Artur Masterchem Bike Team / Bojadła (POL) 7 2022-05-29 10:23:16 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.1162691116333 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay