Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2021
NOWA SÓL, 2021-09-12

Ostatnia aktualizacja: 2021-10-03 17:41:06
WSZYSTKO KROSNO ODRZAŃSKIE  ŻERKÓW  KLICZKÓW  CHODZIEŻ  SULECHÓW  OSIECZNA  WYRZYSK  ZIELONA GÓRA  NOWA SÓL  ŻARY  WOLSZTYN 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 36
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer NOWA SÓL
1.
7
BALAWAJDER Rafał Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
2.
17
BANECKI Piotr THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
3.
35
BECZEK Mateusz KOSOX Bike Team / Chodzież (POL) TAK 1 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
4.
47
BILSKI Tomasz THULE TEAM / Wolsztyn (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
5.
52
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
6.
490
CHYŁA Mariusz REAL 64-STO / Kąkolewo (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
7.
1
FISZER Kacper REAL 64-STO / Łoniewo (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
8.
151
GEHRKE Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Chodzież (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
9.
2
GIL Mariusz Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
10.
157
GÓRNIAK Michał RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
11.
481
GRABAREK Grzegorz REAL 64-STO / Zielona Góra (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
12.
781
GROCHAŁA Daniel Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
13.
162
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
14.
193
KACHEL Agnieszka RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Łowyń (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
15.
618
KASPRZYK Sławek REAL 64-STO / Spółdzielcza (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
16.
202
KASZTARYNDA Daria CELLFAST MTB TEAM / CHODZIEŻ (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
17.
209
KLICH Krzysztof STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / złota podkowa (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
18.
240
KRAJEWSKI Patryk Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
19.
28
KUBICKA-JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE Sypniewski MTB / Diamentowa (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
20.
1062
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / Oś Emilii Plater 11b/8 (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
21.
287
MELSE Mechiel / Sulechow (POL) 1 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
22.
1276
MIECZNIKOWSKI Dariusz / Lubnów (POL) 1 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
23.
555
MIZURO Wojciech Real 64-sto / (POL) 1 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
24.
767
PIHULAK Łukasz Seven Perceptus Team / Żary (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
25.
1252
POLCYN Wojciech RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
26.
629
POŁATYŃSKI Maciej Kosox Team / (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
27.
343
PRZYBYSZ Janusz THULE TEAM / (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
28.
700
ROMANOWSKI Dawid Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
29.
493
RULIŃSKI Adrian REAL 64-STO / Sława (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
30.
378
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Wyrzysk (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
31.
392
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
32.
440
WEBER Paweł Mobile Coders - BMW Kodowanie / Wronczyńska (POL) 2 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
33.
444
WIĘDŁOCHA Jan BEZ BALASTU Active Team / Głogów (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
34.
77
WORONA Andrzej Seven Perceptus Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
35.
26
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
36.
473
ZOZULIŃSKI Jan / Poznań (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 286
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer NOWA SÓL
1.
4
ADAMCZAK Mateusz / Sława (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
2.
8
ADAMSKA Joanna RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
3.
495
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-STO / Wilkowice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
4.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
5.
640
BABIARZ Jacek / Nowa Sól (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
6.
11
BABIARZ Maciej / Nowa Sól (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
7.
12
BAJDA Sebastian / Żary (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
8.
15
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
9.
16
BANASIK Wojciech / Szprotawa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
10.
1277
BARAŃSKI Krzysztof JOST / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
11.
31
BARŁÓG Elżbieta / Wąsowo (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
12.
32
BARTKOWICZ Paweł WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
13.
14
BĄK Adam / Bolesławiec (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
14.
36
BEDNARCZYK Marcin Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
15.
475
BEJM Bartosz BejmTeam Velo Invest Estate Wood-Mizer / Koło (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
16.
40
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
17.
42
BERG Iwona THULE TEAM / Krzyż Wlkp. (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
18.
43
BIAŁECKI Filip ROMET FACTORY TEAM / Babimost (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
19.
505
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Kaźmierzów 6c (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
20.
504
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Dąbrowskiego 10b/7 (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
21.
707
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
22.
902
BISKUP Bartłomiej / Cibórz (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
23.
500
BLADOWSKI Tomasz ENERGIKA / Poznań (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
24.
49
BOBER Anna WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
25.
50
BOBER Łukasz / Zielona Góra (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
26.
88
BOJANOWSKI Hubert Szookrower / Świętno (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
27.
775
BONICKI Piotr Model Opakowania NS / Nowa Sól (POL) TAK 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
28.
905
BOROWCZAK Arkadiusz / Wojciechowo (POL) TAK 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
29.
1196
BRYCHCY Adrian RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Kargowa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
30.
54
BUBEL Paweł KB WIKON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
31.
1278
BUCZKOWSKA Aneta - / Głogów (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
32.
1198
BUDZYŃSKI Adam 4pplot / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
33.
1279
BYCZEK Oliwier BULLS MTB TEAM / Szklary Górne (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
34.
1280
BYCZEK Robert BULLS MTB TEAM / Szklary Górne (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
35.
1281
BYLEBYŁ Piotr / Kotla (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
36.
1282
BYSTRY Marcin KOSOX Bike Team / Poznań (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
37.
61
CHARYNA Piotr Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
38.
62
CHODACKI Piotr Ekoenergetyka Bike Team / Sulechów (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
39.
64
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / Sosnowa (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
40.
65
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / Sosnowa (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
41.
66
CHRAPEK Michał / Lubin (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
42.
524
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK
43.
1283
CICHARSKI Rafał JOST / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
44.
71
CIEMNOCZOŁOWSKI Sebastian YOLOBIKE / Zabór (POL) 5 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
45.
46
CIEŚLARCZYK Paweł K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
46.
78
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
47.
79
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Saturna76/5 (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
48.
80
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
49.
84
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
50.
550
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / WOLSZTYN (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
51.
85
DEREŃ Tomasz / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
52.
1202
DOPIERALSKI Miłosz KS Stomil Poznań / Czapury (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
53.
117
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
54.
120
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Jawor (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
55.
126
DZIEMIDOWICZ Alan / Sulechów (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
56.
127
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / Sulechów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
57.
130
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
58.
132
FIGURA Krystian YOLOBIKE / Bojadła (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
59.
134
FLIEGER Karol Ls Plus Recycling Team / Opalenica (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
60.
135
FLOREK Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
61.
1285
FONTOWICZ Tomasz / NOWA SÓL (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
62.
138
FRANCUZ Sebastian / BIEDRZYCHOWICE (POL) 3 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
63.
139
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
64.
140
FRANK Bartosz / Sulechów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
65.
1207
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
66.
686
FULARA Roman RBL Team / Strzelce Kraj. (POL) 2 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
67.
1208
GABORSKI Marcin SKK Szczeciński Klub Kolarski / Szczecin (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
68.
143
GAJDEMSKI Bartosz Grzechu Warte Tattoo / siodło 9e (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
69.
144
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
70.
145
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / ŁAGÓW (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
71.
146
GAPIŃSKI Przemysław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
72.
147
GAUZA Bartosz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
73.
149
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / Grzmiąca (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
74.
150
GDECZYK Piotr / Świebodzin (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
75.
152
GEORGICZUK Paweł / Droszków (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
76.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
77.
598
GŁĄB Kamil 5 Pułk Artylerii / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
78.
671
GORZELAŃCZYK Dawid WATAHA Przemków / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
79.
158
GOSS Michał RANT-TEAM / Osadnicza 21c/4 (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
80.
1210
GÓRNIK Zbigniew KOM-KAS TEAM / Lubuska (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
81.
1275
GRACZYK Małgorzata Mobile Coders - BMW Kodowanie / (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
82.
1160
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Kunowice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
83.
161
GRZELAK Edward / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
84.
164
GUTOWSKI Mariusz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
85.
782
HAJDUK Jan KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
86.
783
HAŁAJCZAK Magdalena Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Poznań (POL) 3 2021-07-23 09:41:12 TAK TAK
87.
166
HAŁUCHA Bogdan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Strzelce Krajeńskie (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
88.
168
HANASZEWSKI Łukasz / nowa sól (POL) TAK 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
89.
1213
HAWRYLISZYN Kamil Team Zacisze / Modrzyca (POL) 3 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
90.
22
HOEFT Dorota YOLOBIKE Sypniewski MTB / Niedoradz (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
91.
171
HOROWSKI Bartłomiej KKFP Wolsztyn / Rostarzewo (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
92.
177
JAKUBIUK Łukasz / Nowa Sól (POL) 5 2021-05-31 13:04:22 TAK TAK
93.
1286
JANAS Krzysztof R-bajk team / Skwierzyna (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
94.
179
JANISZEWSKA Adrianna Yolobike / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
95.
180
JANISZEWSKI Mariusz YOLOBIKE / Zielona Góra (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
96.
1287
JANUSZEWSKI Bartosz JOST / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
97.
1288
JAROS Marek R-bajk team / KONOPNICKIEJ (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
98.
27
JARZąBEK Jarek YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
99.
1215
JAŚNIEWSKI Przemysław / Zielona Góra (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
100.
184
JAWORSKI Mariusz / Chyby (POL) 4 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
101.
176
JĄGOWSKI Adam RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
102.
187
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
103.
186
JĘDRZEJCZAK Tomasz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 3 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
104.
104
JóZWA Marek Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
105.
791
JURCZYK Krystian / ŚWIEBODZIN (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
106.
190
JURCZYK Paweł LKS Trasa Zielona Góra / Świebodzin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
107.
1289
JURDZIŃSKI Marcin JOST / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
108.
194
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / SZKOLNA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
109.
198
KARDACH Andrzej / Plewiska (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
110.
199
KASPERCZAK Maciej THULE TEAM / wieleń (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
111.
1290
KASPERSKA Emilia / Zielona Góra (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK
112.
200
KASPROWIAK Hubert Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
113.
755
KATULSKI Dawid BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
114.
208
KIEROŃSKI Adam / MODRZYCA (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
115.
874
KLIMPEL Jakub REAL 64-STO / Kąkolewo (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
116.
1324
KLOZIŃSKI Jacek YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
117.
210
KŁOSOWICZ Mateusz KS Stomil Poznań / ul. Podgórna (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
118.
797
KOBUS Bogdan Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Murowana Goślina (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
119.
213
KOCHANOWICZ Krzysztof WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
120.
928
KOKOCIŃSKI Dawid -- / BABIMOST (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
121.
214
KOKOCIŃSKI Marcin / BABIMOST (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
122.
929
KOLEŚNIK Bartłomiej 5 Pułk Artylerii / Sulechów (POL) 2 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
123.
750
KOŁODZIEJCZYK Roman Euro Bike Kaczmarek Electric Team / Chodzież (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
124.
219
KOŁPACZEK Radosław Ekoenergetyka Bike Team / Przyborów (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
125.
220
KOMAR Bartłomiej REAL 64-STO / Kargowa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
126.
221
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
127.
932
KONAS Łukasz BOOMBOX OSPŻ ZIELONA GÓRA / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
128.
1291
KOPER Marcin Michda TEAM / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
129.
225
KORN Michał / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
130.
227
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
131.
1292
KOSEK Sebastian ETB Team / Głogów (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
132.
231
KOWALCZYK Piotr K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / MARCINOWICE (POL) 3 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
133.
236
KOZŁOWSKI Paweł Marbopur Międzychód team bike / Sieraków (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
134.
235
KOZŁOWSKI Piotr BEZ BALASTU Active Team / Polkowice (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
135.
241
KRAUS Paweł K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Połupin (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
136.
938
KREKORA Dominik Cyclo Korona Kielce / Świebodzin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
137.
243
KRĘPEĆ Adam WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
138.
1293
KRÓLIK Piotr / Niedoradz (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
139.
1294
KRZYWAŃSKI Wojciech / Żary (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
140.
248
KUCAŁA Marek LO Świebodzin Team / Lubrza (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
141.
1295
KUCZYŃSKI Damian Salesupply Polska / Zielona Góra (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
142.
1296
KWIATKOWSKI Piotr / NOWA SÓL (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
143.
252
LAMPART Rafał WATAHA PRZEMKÓW / Głogów (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
144.
1224
LIPSKI Kamil nie dotyczy / Świebodzin (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
145.
757
ŁAZARUK Jarosław Seven Perceptus Team / Płoty (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
146.
1143
ŁECH Mariusz Brenderup Team / Drawsko (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
147.
263
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
148.
691
ŁUKASZUK Paweł - / KOSCIAN (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
149.
264
ŁUKAWSKI Rafał KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
150.
515
MACZUGA Karolina YOLOBIKE / ZABÓR (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
151.
268
MAĆKOWIAK Piotr WIDMET / Swarzędz (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
152.
274
MALICKI Dawid / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
153.
1033
MALICKI Tomasz DOLEHUS Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK
154.
276
MALIK Anastazja Nikoś Bike / Koziegłowy (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
155.
275
MALIK Juliusz Nikoś Bike / Koziegłowy (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
156.
29
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
157.
20
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
158.
722
MALINOWSKI Tomasz Piwo w Bidonie MTB / Zielona Góra (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
159.
278
MAŃCZAK Piotr / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
160.
1017
MARKOWSKI Dawid BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
161.
280
MARKOWSKI Piotr BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) TAK 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
162.
951
MARUSZAK Igor Gomola Trans Airco / Krańcowa (POL) 2 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
163.
1226
MARUSZAK Krzysztof / Słowackiego (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
164.
809
MASZEK Przemysław ZASAPANI -HYDRO Trzcianka / Trzcianka (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
165.
952
MATKOWSKI Sławomir TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
166.
286
MAZUR Daniel / Wąsowo (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
167.
1297
MAZUREK Marta / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
168.
269
MĄDRY Jakub STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM / Kąkolewo (POL) 2 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
169.
289
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
170.
290
MICHNIEWICZ Łukasz / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
171.
293
MICKIEWICZ Roman RANT-TEAM ZIELONA GÓRA / Leopolda Staffa 8a/31 (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
172.
296
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Cmentarna 13 (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
173.
23
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE Sypniewski MTB / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
174.
299
MOSZONKA Michał Grupa ROTO MTB / zielona góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
175.
540
MUSIAŁ Adam ENERGIKA / POZNAŃ (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
176.
585
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
177.
300
MUSIOŁ Mirosław Sulima Rowery Team / Zielona Góra (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
178.
301
MUSKUS Damian WATAHA PRZEMKÓW / Krępa 20 (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
179.
522
MUSZYŃSKA Karolina WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
180.
303
MUSZYŃSKI Mariusz WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
181.
1263
NOWACZYK Marek / Poznań (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
182.
310
NOWAKOWSKI Michał THULE TEAM / Tęczowa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
183.
313
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Markiewiczowej (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
184.
314
NOWOTNY Paweł Atut Proma / Kicin (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
185.
315
NURCZYŃSKI Tomasz Szookrower / Skórzewo (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
186.
319
ORMAN Krzysztof / Zielona Góra (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
187.
325
PASIECZNIK Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Mierzowice (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
188.
506
PATERA Przemysław OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Sobin (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
189.
326
PATYK Przemysław WATAHA PRZEMKÓW / Głogów (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
190.
963
PELACZYK Paweł GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
191.
964
PENDRAK Filip Team BEROTU / Zbąszynek (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
192.
1301
PETEJKO Łukasz JOST / Bytom Odrzański (POL) 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
193.
332
PETRUŚ Jan FSD Sport / Strzelce Krajeńskie (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
194.
484
PĘCIAK Paweł niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK
195.
334
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
196.
1302
PIETRZKIEWICZ Jarek FSD Sport / Drezdenko (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
197.
1303
PIETRZKIEWICZ Małgorzata FSD Sport / Drezdenko (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
198.
1233
PIETRZYKOWSKI Piotr / Nietoperze Międzyrzecz (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
199.
513
PIHULAK Zdzisław Einstel.pl / Żary (POL) TAK 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
200.
1304
PIOSIK Maciej / Lubieszów (POL) 2021-09-12 14:58:25 TAK
201.
1234
PIOTROWSKI Robert EQUESS / Wrocław (POL) 3 2021-09-30 10:29:17 TAK
202.
619
PISZCZEK Mariusz WROMAL MTB TEAM / Środa Śląska (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
203.
338
PLEWA Patryk / Chodzież (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
204.
110
PODLIPSKI Paweł Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
205.
891
POŁCZYŃSKI Dawid Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / CHODZIEŻ (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
206.
339
POŁCZYŃSKI Grzegorz Poznań / Poznań (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
207.
340
POTAS Leszek / (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
208.
529
PRZĄDKA Dawid Czarny koń XD / Kiełkowska 24D (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
209.
342
PRZYBYLLA Piotr Żary / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
210.
345
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / ŻARY (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
211.
344
PRZYCHODZEŃ Piotr Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2021-07-25 15:30:58 TAK TAK
212.
347
PUSIEWICZ Janusz TEAM SZWAGRY / Nowa Sól (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
213.
353
RAFALSKI Maciej K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
214.
354
RATAJCZAK Artur RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team / Poznań (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
215.
361
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
216.
363
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
217.
486
RYBIŃSKA Marlena Żary / Żary (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK
218.
367
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
219.
368
RYCHLICKI Grzegorz Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
220.
1305
RYCHLIK Paweł Michda TEAM / Nowa Sól (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
221.
371
RZEPSKI Maciej Koimex Team / Świebodzin (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
222.
973
SANDAK Michał Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
223.
569
SERBIN Michał Kłecko Cycling Team / Kłecko (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
224.
379
SEREDNICKI Mikolaj LKS Trasa Zielona Góra / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
225.
377
SĘDŁAK Łukasz Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe / Chodzież (POL) TAK 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
226.
381
SIEJAK Mateusz KOSOX Bike Team / Kiekrz (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
227.
382
SIEJAK Tomasz / Kiekrz (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
228.
383
SIKORA Rafał BIKE GARAGE / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
229.
836
SIUDEJA Iza OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
230.
1267
SIUSTA Damian / Zielona Góra (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
231.
386
SKORUPSKI Andrzej CIESIÓŁKA TEAM / RYDZYNSKA (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
232.
1327
SKRZYPCZAK Jarosław / Poznań (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
233.
389
SNACKI Andrzej / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2021-09-05 23:11:02 TAK TAK
234.
390
SOBAŃSKI Leszek ART-COLOR / Kicin (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
235.
1238
SOBCZAK Jacek / Górzykowo 26d (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
236.
391
SOBKOWIAK Filip KS Stomil Poznań / Os. Tysiąclecia (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
237.
1073
STACHOWIAK Sylwia BikeVibe Team Poznań / Poznań (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
238.
1321
STACHOWIAK Tomasz BikeVibe Team Poznań / Poznań (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
239.
397
STAWIŃSKI ŁUKASZ CIESIÓŁKA TEAM / KĄKOLEWO (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
240.
399
STOLARCZYK Kamil / Chodzież (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
241.
403
SYGUT Łukasz / Nowogrodziec (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
242.
405
SYSKA Krzysztof Bike Boars Żary Team / Żary (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
243.
407
SZAFRAŃSKI Damian / Gola (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
244.
409
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / LESZNO (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
245.
13
SZKUDŁO Oskar BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
246.
1306
SZYDŁO Mateusz / Głogowska (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
247.
677
SZYMANSKI Tomasz TBM-Systems / Zielona Gora (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
248.
419
ŚLESICKI Oskar K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
249.
420
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
250.
421
ŚWIĄTKOWSKI Daniel Tc Chrobry Głogów / GŁOGÓW (POL) 1 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
251.
428
TOMASZEWSKI Krzysztof Sulechów / Sulechów (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
252.
427
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) TAK 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
253.
479
TOMCZYK Jacek Głogów / Głogów (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK
254.
600
TUCZYŃSKI Maciej BEZ BALASTU Active Team / Jerzmanowa (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
255.
1199
TUMIŁOWICZ Sylwia Real 64-sto / Cisowa (PRT) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
256.
1307
TYRAŃSKI Radosław Team Zacisze / Zielonogórska (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
257.
431
URBANIAK Mirosław SOGEST / Zielona Góra (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
258.
432
UŚCIŃSKI Dawid / Żagań (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
259.
435
WANAT Arkadiusz K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
260.
438
WAWRZYNIAK Marek K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
261.
437
WAWRZYNIAK Piotr K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
262.
982
WECHMAN Dariusz OPALENICKI KLUB KOLARSKI OKK ŁYDA / Uścięcice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
263.
443
WIDER Marcin Bike Garage / Zielona Gora (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
264.
445
WIERCHOWIEC Artur Szprotawa / Szprotawa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
265.
967
WIERZEJEWSKI Jakub REAL 64-STO / Kościan (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
266.
1084
WIERZEJEWSKI Marcin / Kościan (POL) TAK 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
267.
448
WIERZOWIECKI Paweł RANT-TEAM / Ochla-Żagsńska 4 (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
268.
1001
WIĘCKIEWICZ Bartosz WATAHA PRZEMKÓW / Przemków (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
269.
115
WINKLER Sebastian Masterchem Bike Team / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2021-06-28 19:26:04 TAK TAK
270.
453
WIŚNIEWSKI Łukasz / Poznań (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
271.
1086
WITUŁA Iwo Rehau crossactive / Rumiankowa (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
272.
457
WOJCIECHOWSKI Kamil - / Łochowice (POL) 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
273.
754
WOŁCZYŃSKI Rafał / Jelenia Góra (POL) 3 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
274.
459
WOŁONGIEWICZ Bartosz / Zielona Góra (POL) TAK 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
275.
462
WOŹNIAK Wiktor LKS Trasa Zielona Góra / Kożuchów (POL) 4 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
276.
712
WÓJCIK Andrzej Małomice / Małomice (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
277.
1088
ZAJĄC Mirosław WKS Wilczyce / Wrocław (POL) 2021-08-01 15:58:09 TAK TAK
278.
1308
ZAJĄC Piotr 3 Wrocławska Brygada Radiotechniczna / Wrocław (POL) 4 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
279.
116
ZAJĄCZKOWSKI Jakub Masterchem Bike Team / Modrzewiowa (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
280.
1250
ZAKRZEWSKI Sławomir Zakrzewski_TEAM / Nowa Sól (POL) TAK 5 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
281.
760
ŻALEJKO Patryk BEZ BALASTU Active Team / (POL) 4 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
282.
713
ZANIUK Dawid Małomice / Małomice (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
283.
469
ZIELONKA Wojtek Grzechu Warte Tattoo / Żagań (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
284.
474
ŻABA Andżelika YOLOBIKE / Sulechów (POL) 5 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
285.
1006
ŻAK Daniel BABIMOST / Babimost (POL) 3 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
286.
1007
ŻOŁYŃSKI Wojciech Sulima Rowery Ultra MTG Team / Zielona Góra (POL) TAK 3 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 20
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer NOWA SÓL
1.
689
BEDNORZ Wiktor / Świebodzin (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
2.
501
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
3.
DOMINIAK Antoni BEZ BALASTU Active Team / Szkolna 18 (POL) 6 2021-09-07 22:12:50 TAK TAK
4.
913
DUDA Kacper / Głogow (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
5.
141
FUTRYK Dariusz AMG CYBINKA TEAM / Cybinka (POL) 2021-09-30 10:29:17 TAK TAK
6.
1310
JANAS Bartosz R-bajk team / Skwierzyna (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
7.
897
JANCZUKOWICZ Wiktoria UKS SPORTOWIEC PIŁA / (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
8.
1214
JAROS Natalia R-bajk team / KONOPNICKIEJ (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
9.
1260
JÓZWA Aleksander Masterchem Bike Team / (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
10.
JURCZYK Michał / świebodzin (POL) 6 2021-09-08 21:18:06 TAK
11.
218
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
12.
1312
KORZYNIEWSKI Bartosz R-bajk team / Skwierzyna (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
13.
1313
KUZIOŁA Nikodem Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
14.
893
MATCHER Bartek / (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
15.
731
MULCZYŃSKA Diana ŚTC ŚMIGIEL / Kilińskiego 8A (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
16.
1314
GACEK NATALIA Bez Balastu Activ Team / Polkowice (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
17.
1315
OLSZEWSKI Oskar BEZ BALASTU Active Team / Radwanice (POL) 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
18.
582
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / ŚMIGIEL (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
19.
730
TYCZEWSKA Zosia ŚTC ŚMIGIEL / SMIGIEL (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
20.
439
WAWRZYNIAK Hanna K.O. Team MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 4
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
 Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer NOWA SÓL
1.
224
KONDRACIUK Mateusz YOLOBIKE / Północna 9 (POL) 2021-09-12 14:58:25 TAK TAK
2.
234
KOZŁOWSKA Małgorzata eMKa Team / Zielona Góra (POL) 2 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
3.
425
TOMASZEWSKA Daria / Sulechów (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
4.
426
TOMASZEWSKA Renata Sulechów / Morelowa 23, 21 (POL) 2021-10-03 17:39:50 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2021
Generowanie strony
0.097508907318115 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay