Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Świebodzin, 25.09.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-09-30 18:33:03
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Goślina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  Świebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 38
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Świebodzin
1.
7
BALAWAJDER Rafał SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
21
BANECKI Piotr THULE TEAM / Wieleń (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
3.
50
BOCH Jacek KKFP Wolsztyn / Zbąszyń (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
1388
BRYTAN Michał -BRAK- / Gorzów Wielkopolski (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
5.
1392
CHOWANIEC Wojciech DT4YOU Team / Świebodzin (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
6.
81
CHYŁA Mariusz REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
7.
519
CIBART Piotr Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
8.
1393
CIĘCIEL Jarosław Zryw Kosobudz / Łagów Lubuski (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
9.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
10.
676
DYTKO Marek TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
11.
530
FAHR Lutz Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
12.
128
FISZER Kacper REAL 64-sto / Łoniewo (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
13.
1299
FÓRMAN Grzegorz Żary MTB Team / Kadłubia (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
14.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
15.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
16.
536
GULAREK Szymon Team Berotu / Nowy Tomyśl (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
17.
539
JAWORSKI Tomasz Baltic Home Świnoujście / Świnoujście (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
18.
600
KASPRZYK Sławek REAL 64-sto / Lipno (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
19.
255
LUBIATOWSKI Ireneusz Gubin / Gubin (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
20.
275
MATYSIAK Maciej UTM Brójce Lubuskie / Brójce (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
21.
278
MICHALAK Krystian REAL 64-sto / Opalenica (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
22.
555
MIZURO Wojciech REAL 64-sto / (POL) 1 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
23.
507
NAJS Jakub EURO BIKE TEAM / (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
24.
1418
NERLO Aurela Massi-Tactic Women / Szczyglice (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
25.
310
NYK Adam Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
26.
730
PALUTA Michał JBG2 CRYOSPACE / STRZELCE KRAJEŃSKIE (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
27.
344
PUT Janusz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
28.
599
RULIŃSKI Adrian REAL 64-sto / SŁAWA (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
29.
366
SEMCZUK Hubert STREFASPORTU.PL MW INVEST / Wyrzysk (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
30.
1425
SIDOROWICZ Ireneusz brak / Świebodzin (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
31.
375
SOJA Tadeusz UTM Brójce Lubuskie / Lubsko (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
32.
382
STOJKE Dariusz ST Bike Team / Grodowiec (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
33.
418
URBANIAK Marcin KS Stomil Poznań / Poznań (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
34.
510
WEBER Paweł Mobile Coders / (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
35.
1434
WIĘCEK Kamil Arka 1 Stargard / Stargard (POL) TAK 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
36.
430
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / głogów (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
37.
476
ZOZULIŃSKI Jan BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / POZNAŃ (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
38.
1439
ŻELEŹNIAK Marek ARMADUR / Torzym (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 288
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Świebodzin
1.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
3.
513
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
11
BABIARZ Jacek - / Nowa Sól (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
5.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
6.
1051
BAKSALARY Szymon REAL 64-sto / (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
7.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
8.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
9.
1222
BANAŚ Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
10.
1197
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
11.
25
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
12.
16
BĄK Adam - / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
13.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
14.
1385
BĄK Łukasz Milbix BHP / Myszęcin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
15.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
16.
660
BEDNORZ Andrzej Bracia Be / Skąpe (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
17.
30
BEDNORZ Maciej Bracia Be / Świebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
18.
31
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. / Neuzelle (DEU) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
19.
32
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
20.
35
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
21.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
22.
42
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
23.
43
BISKUP Bartłomiej Medyk / Cibórz (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
24.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
25.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
26.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
27.
1386
BOCHNA Przemysław -BRAK- / Nowy Tomyśl (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
28.
51
BONICKI Piotr Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
29.
1387
BRANAS Łukasz Potokowa / Wrocław (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
30.
54
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
31.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
32.
1363
BUBEL Paweł KB WIKON Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
33.
59
BUGAJSKI Artur ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
34.
63
BURAS Karol THULE TEAM / Czarnków (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
35.
64
BYCZEK Oliwier BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
36.
65
BYCZEK Robert BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
37.
663
BYSTRY Marcin KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
38.
665
CENIN Paweł Flaming / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
39.
1389
CHOMIN Łukasz Computec MTB Team / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
40.
74
CHOMONT Jarosław Gubin / Krosno Odrzańskie (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
41.
75
CHOROSTKOWSKA Natalia The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
42.
76
CHOROSTKOWSKI Dominik The Four Horsemen / MODRZYCA (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
43.
1391
CHOWANIEC Jerzy SECO/WARWICK / Rozłogi (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
44.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
45.
799
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
46.
83
CISZAK Paweł Brak / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
47.
84
CYBULSKI Piotr Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
48.
87
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
49.
88
CZUBIŃSKI Wojciech PROROWERY.pl Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
50.
90
DĄBROWSKI Jakub WEG POLSKA Team / Wolsztyn (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
51.
1350
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
52.
521
DECHNIK Sebastian KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
53.
1394
DEGLER Dariusz TRI Team Wójtowicz / Poznań (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
54.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
55.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
56.
99
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
57.
117
DUDEK Kacper Moya-Decathlon Cycling Team / Warzymice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
58.
118
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
59.
511
DUNAJ Piotr VANILLA MTB TEAM ŚWIEBODZIN / (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
60.
675
DURACZEK Damian Vortex / Zielona Góra (POL) TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
61.
528
DZIEMIDOWICZ Alan Team BEROTU / Sulechów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
62.
529
DZIEMIDOWICZ Radosław Team BEROTU / Sulechów (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
63.
1092
DZIEWIĄTKA Maciej - / PĘCŁAW (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
64.
1395
ENGEL Michał Computec MTB Team / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
65.
127
FIGURA Krystian Brak / Bojadła (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
66.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
67.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
68.
678
FRUZIŃSKI Ireneusz Sulechów / Sulechów (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
69.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
70.
1396
FURYK Mateusz Wschowa / Wschowa (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
71.
1397
GADAJ Piotr PuchyTeam / Świebodzin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
72.
135
GALEK Wojciech Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
73.
136
GALEK Zbigniew Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
74.
138
GAUZA Bartosz Grupa ROTO MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
75.
139
GAWŁOWICZ Tomek Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
76.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
77.
142
GDECZYK Piotr - / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
78.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
79.
103
GIEBUROWSKI Dawid Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
80.
145
GLEGOŁA Sylwester Bytnicka Leśna Wataha / Szklarka Radnicka (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
81.
534
GŁĄB Kamil GRUPA MTB SULECHÓW / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
82.
148
GORZELAŃCZYK Dawid Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
83.
1302
GOŚCIEWICZ Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
84.
1398
GRABOWA Paulina Aktywni Chociule / Świebodzin (POL) 5 2022-09-14 20:35:04 TAK TAK
85.
1403
GRABOWY Paweł Aktywni Chociule / Świebodzin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
86.
508
GRACZYK Małgorzata Mobile Coders / (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
87.
613
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka - / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
88.
1404
GRUCHACZ Weronika UKS Peleton Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
89.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
90.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
91.
1365
HANASZEWSKI Łukasz Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 4 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
92.
160
HARBER Dominik SECO/WARWICK / Świebodzin (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
93.
1405
HICKIEWICZ Seweryn -BRAK- / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
94.
1406
HŁADKI Jakub Aktywni Chociule / Chociule (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
95.
1407
HOFFMANN Bartosz Computec MTB Team / Poznań (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
96.
1408
IWANOWSKI Mariusz K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
97.
165
JAGODZIŃSKI Michał Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
98.
166
JAGODZIŃSKI Mikołaj Qqryq Rogoziniec / Rogoziniec (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
99.
171
JANIK Artur AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
100.
172
JANISZEWSKA Adrianna YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
101.
173
JANISZEWSKI Mariusz YoloBike / ZIELONA GÓRA (POL) TAK TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
102.
176
JANUSEK Mirosław POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
103.
180
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
104.
1409
JASZKUL Wojciech -BRAK- / Gorzów Wlkp. (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
105.
687
JAWORSKI Mariusz . / Komorniki (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
106.
1306
JESIONOWSKA Dorota - / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
107.
186
JÓZEFCZAK Tomasz Grzechu Warte Tattoo / Bolesławiec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
108.
187
JURCZYK Krystian - / Swiebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
109.
540
JURCZYK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Świebodzin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
110.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
111.
189
KARDACH Andrzej - / Plewiska (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
112.
1307
KASOWSKI Maciej -BRAK- / ŻAGAŃ (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
113.
544
KASOWSKI Stanisław TEAM Wężyska / Wężyska (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
114.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
115.
867
KASPERSKI Artur - / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
116.
1274
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
117.
1410
KĄDZIELA Marek BRAK / Międzyrzecz (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
118.
503
KIEŁBASA Arkadiusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / (POL) 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
119.
1366
KIEROŃSKI Adam Nowa Sól / Otyń (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
120.
200
KłOS Marian Diversey Team / Zbąszynek (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
121.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
122.
1110
KOKOWSKI Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Nowa Sol (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
123.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
124.
640
KOŁOGRYW Tomasz PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
125.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
126.
550
KOMAR Bartłomiej REAL 64-sto / Kargowa (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
127.
208
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
128.
209
KOMINEK Krzysztof PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
129.
1172
KONIECZNY Maciej EMKA Inwest DS TEAM / Wińsko (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
130.
216
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
131.
218
KOSICKA Elwira PCT BIKE TEAM / Pęckowo (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
132.
879
KOSMOWSKI Pawel VEZUVIO TEAM / Kowanówko (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
133.
549
KOSTAŃSKI Piotr niezrzeszony / Sulechów (POL) 5 2022-05-29 10:23:47 TAK TAK
134.
1112
KOWALCZYK Grzegorz Brak / PĘCŁAW (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
135.
227
KOZUCH Jacek Amator. / Gubin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
136.
702
KOŻUCH Radosław brak / łagów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
137.
552
KRAWIEC Mariusz Mariusz Krawiec / Plewiska (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
138.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
139.
1035
KRÓLAK Krystian MTB Osiek nad Notecią / Osiek nad Notecią (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
140.
1310
KRÓLIKOWSKI Mateusz TI Team / Zbąszyń (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
141.
885
KRUMPLEWSKI Maciej KS Stomil Poznań / Poznń (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
142.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
143.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
144.
242
KUCAŁA Marek LO Świebodzin TEAM / Lubrza (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
145.
554
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani - TEAM PL / PNIEWY (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
146.
253
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
147.
1411
LICHOCKA Agata Sklepbicykl.pl-Perfectsource / Piaseczno (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
148.
1412
LIPSKI Kamil Aktywni Chociule / Chociule (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
149.
70
ŁAZARUK Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM / Płoty (POL) TAK TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
150.
250
ŁECH Mariusz PCT BIKE TEAM / DRAWSKO (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
151.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
152.
1194
ŁUKASZUK Paweł Brak / Kościan (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK
153.
1313
MACIĄG Małgorzata Collins Aerospace / Nadolice Wielkie (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
154.
261
MACZUGA Karolina YoloBike / ZABÓR (POL) TAK TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
155.
264
MAJEWSKI Klaudiusz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
156.
563
MALEC Artur ProTour Racing Team / Szczecin (POL) 1 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
157.
266
MALICKI Dawid Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
158.
267
MALICKI Tomasz KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
159.
268
MALINA Michael Lonely Wolf / Guben (DEU) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
160.
269
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
161.
270
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
162.
1316
MARCINIAK Bartłomiej --- / Nowa Sól (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
163.
271
MARKOWSKI Piotr , / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
164.
1318
MATKOWSKI Sławomir Team Zacisze / Nowa Sól (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
165.
719
MATUNIN Tomasz / Sulechów (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
166.
1413
MATYSIK Krzysztof KKFP Wolsztyn / Siedlec (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
167.
720
MAZAK Romuald Ja Tu Tylko Na Chwilę / Kożuchów (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
168.
280
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 3 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
169.
282
MICINIOWSKI Daniel Żary MTB Team / Lubanice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
170.
283
MICZEK Mariusz Jerzmanowa / Jerzmanowa (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
171.
1416
MIGACZ Krzysztof Computec MTB Team / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
172.
565
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
173.
285
MINGE Aleksandra Odjechani - TEAM PL / Lwówek (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
174.
286
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
175.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
176.
1321
MŁODYSTACH Maciej TI Team / Zbąszyń (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
177.
1417
MOKRZYCKI Marcin Międzyrzecz / Międzyrzecz (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
178.
1322
MOSZCZYŃSKA Dominika Domi / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
179.
568
MRÓWCZYŃSKI Tomasz Niezrzeszony / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
180.
292
MURAWSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
181.
295
MUSIOŁ Mirosław Sulima Towery Team / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
182.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
183.
300
NIECKARZ Bartłomiej JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
184.
301
NIECKARZ Oskar JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
185.
468
NIEWIADA Piotr BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
186.
302
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
187.
1324
NOWAK Przemysław PROROWERY Racing Team / Bytów (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
188.
727
NOWAK Tomasz Rehaucrossactive / Śrem (POL) TAK 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
189.
1244
NOWICKI Adam - / Zielona Góra (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
190.
309
NOWOSAD Grzegorz Ekoenergetyka Bike Team / Niedoradz (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
191.
905
OLIŃSKI Karol - / GRUSZCZYN (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
192.
1349
ORKISZ Lech KKFP Wolsztyn / (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
193.
572
ORMAN Krzysztof Brak / Zielona Gora (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
194.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
195.
1269
OSUCHOWSKI Jakub . / Luboń (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK
196.
1419
PADE Marek fizjogabinet / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
197.
1448
PASIECZNIK Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Prochowice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
198.
1327
PAWŁOWSKI Krzysztof Rant-Team Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
199.
1329
PENDRAK Filip Team BEROTU / Zbąszynek (POL) 2 2022-09-04 15:46:51 TAK TAK
200.
319
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
201.
1330
PIASKOWSKA Weronika 30. Plenum Spółdzielni Zenum / MASZEWO (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
202.
1420
PIĄTKOWSKI Daniel KKFP Wolsztyn / Siedlec (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
203.
324
PIECHOCKI Patryk Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
204.
325
PIETKIEWICZ Karol Niezrzeszony / skąpe (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
205.
326
PIETRZKIEWICZ Jarek FSD SPORT Strzelce Krajeńskie / Drezdenko (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
206.
328
PIETRZYKOWSKI Piotr NIETOPERZE MIĘDZYRZECZ / Miedzyrzecz (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
207.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
208.
341
PRZYBYLLA Piotr Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
209.
343
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
210.
1332
PUSIEWICZ Janusz TEAM Szwagry / NOWA SÓL (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
211.
478
RAFALSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
212.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
213.
896
RATAJCZAK Jacek EAGLE-FRIENDS / Jarocin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
214.
897
RATKA Michał UKS Peleton Nowa Sól / Otyń (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
215.
924
RAWSKI Marek Brak / Debno (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
216.
1334
REUS Roman Team Zacisze / Nowa Sól (POL) 5 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
217.
582
ROGACZEWSKI Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Żary (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
218.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
219.
355
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
220.
356
ROSA Adam brak / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
221.
1423
ROSINSKI Rafal -BRAK- / Zbąszyń (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
222.
359
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
223.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
224.
1424
RZEPSKI Maciej Koimex Team / Świebodzin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
225.
364
RZYMSKI Krzysztof , / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
226.
1335
SADOWSKI Kamil Computec MTB Team / Świebodzin (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
227.
585
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
228.
967
SIEKIERSKI Michał KIBOLSKI KS / Poznań (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
229.
929
SIENKIEWICZ Piotr . / Gruszczyn (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
230.
666
SIKORA Rafał Bike Garage Diversey Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-23 17:05:29 TAK TAK
231.
368
SIUSTA Damian Masterchem Bike Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
232.
373
SOBCZAK Jacek Team Górzykowo / Górzykowo 29 (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
233.
501
SOBCZAK Piotr / (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
234.
378
SOLARSKI Andrzej PROROWERY Racing Team / Lubin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
235.
376
SÓJKA Ireneusz GRUPA MTB SULECHÓW / Obłotne (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
236.
471
STACHOWIAK Sylwia BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
237.
472
STACHOWIAK Tomasz BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
238.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
239.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
240.
770
STRUCH Jakub SEVEN PERCEPTUS TEAM / Sulęcin (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
241.
388
SYSKA Krzysztof Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
242.
1336
SZAFRAŃSKI Piotr Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
243.
390
SZALPUK Mirosław FZ Pojechani / Zielona Góra (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
244.
594
SZARKOWICZ Radosław K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
245.
1426
SZEWCZYK Łukasz Obłędnie Zmorsowani / Zbąszynek (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
246.
596
SZMYGIN Tomasz Adient Cycling Świebodzin / Świebodzin (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
247.
1427
SZMYT Aleksandra UKS Peleton Nowa Sól / Nowa Sól (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
248.
1428
SZNYR Krzysztof sznyrki / OŁOBOK (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
249.
1429
SZYDEŁKO Paweł -BRAK- / Skwierzyna (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
250.
1234
SZYDŁO Tomasz UKS Peleton Nowa Sól / Siedlisko (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
251.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
252.
1371
SZYMAŃSKI Aleksander PRZYŁĘK BIKE TEAM / Przyłęk (POL) TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
253.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
254.
1430
TASZAREK Mateusz -BRAK- / Września (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
255.
1431
TERESINSKA Jarosław Zryw Kosobudz / Strzyzewice (POL) 5 2022-09-21 22:19:29 TAK TAK
256.
1432
TERESINSKA Klaudia Zryw Kosobudz / Strzyzewice (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
257.
408
TOMASZEWSKI Krzysztof GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
258.
409
TOMASZEWSKI Sławomir SECO/WARWICK / Sulechów (POL) TAK 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
259.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
260.
474
TUJDOWSKI Andrzej BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
261.
475
TUJDOWSKI Michał BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznań (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
262.
415
TUMIŁOWICZ Sylwia REAL 64-sto / Góra (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
263.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
264.
1433
TWARDOWSKI Tomasz brak / Trzciel (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
265.
421
UŚCIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
266.
1257
WAWRZKIEWICZ Rafał -BRAK- / Rakoniewice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
267.
427
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
268.
428
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
269.
1198
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
270.
1201
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
271.
1213
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
272.
1188
WIŚNIEWSKI Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
273.
614
WIŚNIEWSKI Dawid BIKEVIBE TEAM POZNAŃ / Poznan (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
274.
960
WITUŁA Iwo Rehau crossactive / Skórzewo (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
275.
1160
WŁUDARSKI Maciej Żary MTB Team / Lipinki Łużyckie (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
276.
443
WOLSZCZAK Marcin GTW Racing Team / Niegosławice (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
277.
442
WOłONGIEWICZ Bartosz Brak / Zielona Góra (POL) TAK 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
278.
445
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
279.
1436
ZAJMA Hubert Flaming / Świebodzin (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
280.
446
ZAKRZEWSKI Adam / Kiekrz (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
281.
448
ZANIUK Dawid PROROWERY Racing Team / Małomice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
282.
1437
ZAWORSKI Tomasz Gold Cycling Złotkowo / Złotkowo (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
283.
1438
ZBOROWSKI Marcin Adient Cycling Świebodzin / Łagów (POL) 4 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
284.
453
ZIEMNIK Wojciech Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
285.
454
ŻABA Andżelika YoloBike / Sulechów (POL) 5 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
286.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
287.
458
ŻALEJKO Patryk Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 3 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
288.
762
ŻOŁYŃSKI Wojciech SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 16
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Świebodzin
1.
1384
ANTOŃCZAK Kacper Brak / Wilkowo (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
488
BARTKOWIAK Bartosz REAL 64-sto / (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
3.
27
BĘBEN Tymon KS Stomil Poznań / Luboń (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
96
DROBNIAK Lena Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
5.
119
DUNAJ Jan Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
6.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
7.
629
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
8.
237
KRZEMIŃSKI Szymon Akademia Kolarska Bonecki Team / Nowa Wioska (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
9.
1290
LUTOWSKI Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
10.
1509
NOWAK Filip Rehau crossactive / Śrem (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
11.
735
RADZIEJ Robert @ / Sulechów (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
12.
966
SKOWROŃSKI Aleks KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
13.
371
SŁOTA Michał Akademia Kolarska Bonecki Team / Świebodzin (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
14.
1045
STACHOWIAK Filip .. / Daszewice (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
15.
417
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
16.
1435
WIĘCEK Marcel Arka 1 Stargard / STARGARD (POL) 2 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 10
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Świebodzin
1.
1175
CYRAN-KATULSKA Aldona -BRAK- / Radwanice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
2.
1415
FECHNER Kornel Platokos Team / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
3.
1414
FECHNER Krzysztof Platokos Team / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
4.
1104
KACZMAREK Agata - / Gronów (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
5.
194
KATULSKI Bogdan Active Team Bez Balastu / Radwanice (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
6.
1421
ROGACZEWSKA Natalia fizjogabinet / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
7.
1422
ROGACZEWSKA Rozalia fizjogabinet / Zielona Góra (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK TAK
8.
800
SAGANOWSKI Maciej MS / Sulechów (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK
9.
385
STRZELECKI Bartosz - / Gubin (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
10.
1361
WOJCIECHOWSKI Mikołaj Team Górzykowo / Górzykowo (POL) 2022-09-28 10:37:31 TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.11622500419617 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay