Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Wolsztyn, 02.10.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-08-08 16:19:08
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Go¶lina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  ¦wiebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 1
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Wolsztyn
1.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / ¦wiebodzin (POL) 1 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 20
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Wolsztyn
1.
ANDRYS Arkadiusz WEG POLSKA Team / Poznań (POL) TAK 2022-07-13 11:47:16 TAK TAK
2.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
663
BYSTRY Marcin KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
4.
DARDAS KATARZYNA WEG POLSKA Team / POZNAŃ (POL) 2022-07-20 15:10:31 TAK TAK
5.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
6.
DZIEMBOWSKI Maciej WEG POLSKA Team / SWARZĘDZ (POL) 3 2022-05-29 10:23:06 TAK TAK
7.
D¬WIGAŁA Tomasz FEGA Team / Wrocław (POL) TAK 2022-07-18 09:09:27 TAK TAK
8.
153
GRYCIUK Marcin Poznań / Poznań (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
9.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
10.
565
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
11.
NOWAK Dariusz KACZMAREK ELECTRIC Team / Jaworze (POL) TAK 2022-07-14 14:12:14 TAK TAK
12.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
13.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
14.
666
SIKORA Rafał Bike Garage Diversey Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
15.
SKUPIN Sławomir WEG POLSKA Team / Tarnowo Podgórne (POL) 2022-07-13 11:35:39 TAK TAK
16.
13
SZKUDŁO Oskar Zadzior13 Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
17.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
18.
421
U¦CIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 4 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK
19.
WALENDOWSKI Rafał WEG POLSKA Team / Suchy Las (POL) 2022-07-18 13:18:12 TAK TAK
20.
1201
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Ko¶cian (POL) TAK TAK 2022-07-28 15:45:56 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 0
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Wolsztyn

FUN | Opłaconych zgłoszeń 4
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Wolsztyn
1.
DASZKIEWICZ Marcin ENEXON Team / Rumia (POL) 2022-07-14 07:44:42 TAK TAK
2.
HILDEBRANDT Ludmiła WEG POLSKA Team / ¦roda Wlkp. (POL) 2022-07-20 15:07:21 TAK TAK
3.
POGORZELSKA Iwona WEG POLSKA Team / ZˇBKI (POL) 2022-07-20 12:34:23 TAK TAK
4.
RUCIŃSKA-PAULIK Joanna WEG POLSKA Team / POZNAŃ (POL) 2022-07-22 14:08:06 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.068702936172485 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay