Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022
Polkowice, 03.07.2022

Ostatnia aktualizacja: 2022-06-30 10:51:50
WSZYSTKO Krosno Odrzańskie  Żary  Sulechów  Murowana Goślina  Chodzież  Żerków  Polkowice  Trzebania  Zielona Góra  Nowa Sól  Świebodzin  Wolsztyn 

ZALOGUJ SIĘ DO ZGŁOSZENIA NOWE ZGŁOSZENIE

GIGA | Opłaconych zgłoszeń 28
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Polkowice
1.
1200
BALAWAJDER Rafał SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
2.
21
BANECKI Piotr THULE TEAM / Wieleń (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
81
CHYŁA Mariusz REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
4.
519
CIBART Piotr Baltic Home Świnoujście / Szczecin (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
5.
1
CIĘCIEL Michał CIECIELMED Cycling / Świebodzin (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
6.
DĄBROWSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / Polkowice (POL) 1 2022-06-27 13:55:07 TAK TAK
7.
676
DYTKO Marek TBM Systems / Zielona Góra (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
8.
530
FAHR Lutz Cannondale Team Spandau / Berlin (DEU) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
9.
128
FISZER Kacper REAL 64-sto / Łoniewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
10.
137
GARCZYK Paweł Warszawski Klub Kolarski / Oborniki Slaskie (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
11.
460
GIL Mariusz EURO BIKE TEAM / Strzelce Krajeńskie (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
12.
149
GRABAREK Grzegorz TBM Systems / Zielona góra (POL) TAK 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
13.
156
GRZEŚKOWIAK Paweł THULE TEAM / Krzyż Wielkopolski (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
14.
HAŁAJCZAK Magdalena EURO BIKE TEAM / Poznań (POL) TAK 1 2022-06-27 10:50:32 TAK TAK
15.
KAMIŃSKI Mariusz Rowerowa rodzina / Mirków (POL) 1 2022-06-26 22:39:28 TAK TAK
16.
600
KASPRZYK Sławek REAL 64-sto / Lipno (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK
17.
211
KONWA Marek UKS Krupiński Suszec - KONWA bike / Wilkanowo (POL) TAK 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
18.
262
MAĆKIEWICZ Paweł ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Wiązów (POL) 1 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
19.
507
NAJS Jakub EURO BIKE TEAM / (POL) 1 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
20.
NIEMIEC Dominika Eroe Racing Club / Kamienna Góra (POL) TAK 1 2022-06-28 15:35:41 TAK TAK
21.
310
NYK Adam Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
22.
PATERAK Michał LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN / Gościęcin (POL) TAK 1 2022-06-24 08:07:45 TAK TAK
23.
599
RULIŃSKI Adrian REAL 64-sto / SŁAWA (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
24.
473
STARICK Frank Wattkombinat / Cottbus (DEU) 1 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
25.
413
TUCZYŃSKI Maciej Active Team BEZ BALASTU / Jerzmanowa (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
26.
430
WIĘDŁOCHA Jan Active Team BEZ BALASTU / głogów (POL) 1 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
27.
483
ZAMOJSKI Łukasz ROMET FACTORY TEAM / (POL) 1 2022-04-11 20:47:14 TAK TAK
28.
ZNAMIROWSKI Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Zielona Góra (POL) TAK 1 2022-06-27 20:58:11 TAK TAK

MINI / MEGA (wybór dystansu na trasie) | Opłaconych zgłoszeń 282
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Polkowice
1.
3
ADAMCZAK Mateusz Brak / Sława (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
2.
4
ADAMKIEWICZ Hubert MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
3.
8
ANDRZEJEWSKI Michał REAL 64-sto / Wilkowice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
4.
10
ARMATYS Paweł ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
5.
513
ATAROWSKI Michał GTW Racing Team / Babimost (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
6.
AUGUSTYNIAK Krzysztof Augustyniak Triathlon Team / Polkowice (POL) 5 2022-06-27 19:40:04 TAK TAK
7.
12
BABIARZ Maciej - / Nowa Sól (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
8.
15
BAJDA Sebastian Żary / Żary (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
9.
1051
BAKSALARY Szymon REAL 64-sto / (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
10.
19
BALCER Kamil KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
11.
20
BANASIK Wojciech PROROWERY Racing Team / SZPROTAWA (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
12.
700
BANAŚ Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
13.
657
BANY Marcin NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI / Luboń (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
14.
BAŃDURA Antoni Quest Racing Team / Stara Kamienica (POL) 3 2022-04-13 22:03:16 TAK TAK
15.
22
BARANOWSKI Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
16.
23
BARTKOWIAK Kacper REAL 64-sto / Kąkolewo (POL) 1 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
17.
25
BARTKOWICZ Paweł Active Team BEZ BALASTU / Przemków (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
18.
BARTOSIEWICZ Bartosz MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW / Bierutów (POL) 2 2022-06-26 22:16:42 TAK TAK
19.
26
BARTOSIŃSKI Bartosz - / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
20.
16
BĄK Adam - / Bolesławiec (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
21.
17
BĄK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-05-29 10:24:57 TAK TAK
22.
18
BĄK Michał JM Projekt Sport / Górki Noteckie (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
23.
28
BEDNARCZYK Marcin GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
24.
31
BEIGE Klaus MSV Diehloer Berge e.V. / Neuzelle (DEU) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
25.
32
BEJNAR Mirosław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
26.
35
BIAŁECKI Filip PROROWERY Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
27.
36
BIEDRZYCKI Łukasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
28.
37
BIEDRZYCKI Witold OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
29.
BIELECKI Grzegorz Daleko do PRO. / Legnica (POL) 4 2022-06-29 20:51:45 TAK TAK
30.
42
BINIEK Oktawian ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
31.
1167
BLADOWSKI Jakub ENERGIKA / Poznań (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
32.
47
BOBER Anna Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
33.
49
BOBER Łukasz Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
34.
5
BOJANOWSKI Hubert AKB Team / Świętno (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
35.
51
BONICKI Piotr Nowa Sól / Nowa Sól (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
36.
BONK Lesław :D / Lubin (POL) 5 2022-06-27 19:22:49 TAK TAK
37.
54
BRIKS Jerzy THULE TEAM / Złotniki (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
38.
55
BRUDZIŃSKI Dariusz Brak / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
39.
BRYCHCY Adrian RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TEAM / Kargowa (POL) 2 2022-05-29 10:21:32 TAK TAK
40.
58
BUDZYŃSKI Adam 000 / Zielona Góra (POL) 4 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
41.
59
BUGAJSKI Artur ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
42.
BUKRABA Krzysztof PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 2 2022-06-28 11:04:47 TAK TAK
43.
BUKRABA Marcin PROROWERY Racing Team / Polkowice (POL) 2 2022-06-28 12:31:52 TAK TAK
44.
62
BUNDZIÓW Arkadiusz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Chocianów (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
45.
64
BYCZEK Oliwier BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
46.
65
BYCZEK Robert BULLS MTB TEAM / Lubin (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
47.
BYLEBYŁ Piotr , / Kotla (POL) 3 2022-06-18 21:38:31 TAK TAK
48.
663
BYSTRY Marcin KOSOX BIKE TEAM / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
49.
CEGLEWSKI Michał AMG CYBINKA TEAM / Kunowice (POL) 5 2022-06-29 12:29:59 TAK TAK
50.
CESARZ Sabina Brak / Polkowice (POL) 5 2022-06-29 18:59:19 TAK TAK
51.
CHMIEL Adam Aktywna Góra / Góra (POL) 5 2022-06-29 14:54:09 TAK TAK
52.
74
CHOMONT Jarosław Gubin / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
53.
78
CHRAPEK Michał Yolobike / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
54.
799
CHRAPLAK Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
55.
83
CISZAK Paweł Brak / Zielona Góra (POL) TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
56.
CWENAR Andrzej -BRAK- / STARA BIAŁKA (POL) 2 2022-06-26 21:09:36 TAK TAK
57.
84
CYBULSKI Piotr Yolobike / ZIELONA GÓRA (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
58.
86
CZERNIEJEWSKI Marcin RANT-TEAM / Nowy Kisielin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
59.
87
CZERWINSKI Krzysztof OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
60.
91
DĄBROWSKI Łukasz MeroMTB / Szczecin (POL) 2 2022-05-29 10:25:41 TAK TAK
61.
93
DEMBOWY Dawid KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
62.
94
DIDYK Krzysztof Rowerowy Rzepin / Dworcowa 34 a/3 (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
63.
673
DOLIŃSKI Jarosław KKFP Wolsztyn / BABIMOST (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
64.
97
DROBNIAK Waldemar Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
65.
98
DROZDOWSKI Robert OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / JERZMANOWA (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
66.
99
DROŻDŻYŃSKI Bartosz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
67.
DUBICKI Andrzej WĘDROWIEC LUBIN / LUBIN (POL) 2022-06-22 15:40:24 TAK TAK
68.
117
DUDEK Kacper Moya-Decathlon Cycling Team / Warzymice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
69.
118
DUDZIAK Agnieszka KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
70.
121
DUSZA Ireneusz BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Lubin (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
71.
122
DUSZA Zbigniew BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / JAWOR (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
72.
DUTKIEWICZ Jecek -BRAK- / Nowogrodziec (POL) 5 2022-06-29 15:58:27 TAK TAK
73.
DZIEWIĄTKA Maciej - / PĘCŁAW (POL) 5 2022-06-20 20:42:22 TAK TAK
74.
126
FABISIAK Robert RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
75.
127
FIGURA Krystian Brak / Bojadła (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
76.
130
FRANK Artur GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
77.
131
FRANK Bartosz GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
78.
FRANKOWSKI Remigiusz Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-28 22:25:02 TAK TAK
79.
133
FRYDRYCHOWICZ Jacek Otyń / OTYŃ (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
80.
532
GAPIŃSKI Przemysław Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
81.
139
GAWŁOWICZ Tomek Ekoenergetyka Bike Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
82.
141
GAWRYLUK Adrian Rowerowy Rzepin / GRZMIĄCA (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
83.
143
GEORGICZUK Paweł . / Droszków (POL) TAK 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
84.
GŁADOSZ Igor LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-06-24 12:25:29 TAK TAK
85.
GŁADOSZ Łukasz LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-06-24 12:28:34 TAK TAK
86.
533
GŁADOSZ Wiktoria LUKS ETB TEAM w Głogowie / Żukowice (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
87.
534
GŁĄB Kamil GRUPA MTB SULECHÓW / Zielona Góra (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
88.
GORBAL Adam Brak / Polkowice (POL) TAK 5 2022-06-27 17:22:22 TAK TAK
89.
148
GORZELAŃCZYK Dawid Wataha Przemków / Przemków (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
90.
613
GROMEK-KASPERSKA Agnieszka - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
91.
GRUSZKA Stanisław . / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-25 09:24:30 TAK TAK
92.
154
GRZEGORCZYK Piotr MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
93.
GRZEJSZCZYK Ewa MO.RE! - MOUNTAIN REBELS / Wrocław (POL) 4 2022-06-27 23:07:23 TAK TAK
94.
155
GRZELAK Edward Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
95.
GRZESIAK Paweł SAMI SWOI / Bolesławiec (POL) 5 2022-06-27 08:30:25 TAK TAK
96.
162
HOROWSKI Bartłomiej KKFP Wolsztyn / Rostarzewo (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
97.
IGNASIAK Aneta -BRAK- / GŁOGÓW (POL) 5 2022-06-26 10:10:20 TAK TAK
98.
IRZYKOWICZ Gracjan --- / Głogów (POL) 5 2022-06-25 11:08:23 TAK TAK
99.
168
JAMUŁA Łukasz GTW Racing Team / Babimost (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
100.
171
JANIK Artur AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
101.
174
JANKOWIAK Paweł niezrzeszony / Kębłowo (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
102.
176
JANUSEK Mirosław POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
103.
180
JARZĄBEK Jarek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
104.
183
JĘDRZEJCZAK Leszek GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
105.
185
JĘDRZEJEWSKI Tomek PROROWERY RACING TEAM / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
106.
188
KACZMAREK Tomasz THULE TEAM / WIELEŃ (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
107.
KALIŃSKI Paweł ADIENT SKARBIMIERZ MTB TEAM / Zielęcice (POL) 5 2022-06-29 23:17:47 TAK TAK
108.
542
KAMASZ Zdzisław / Boguszów-Gorce (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
109.
191
KASPERSKA Emilia - / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
110.
867
KASPERSKI Artur - / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
111.
195
KATULSKI Dawid Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
112.
KAŹMIERCZAK Krzysztof MTB Głogów / Ruszowice (POL) 5 2022-06-29 20:50:57 TAK TAK
113.
KAŹMIERSKI Tomasz MO.RE! - MOUNTAIN REBELS / WROCŁAW (POL) 3 2022-06-27 22:53:13 TAK TAK
114.
503
KIEŁBASA Arkadiusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
115.
196
KIEŁBASIEWICZ Dawid Moya-Decathlon Cycling Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
116.
197
KIERAT Wiktoria ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
117.
198
KIPINIAK Kacper PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
118.
KLING Dariusz MEBLE GEST MTB Głogów / Głogów (POL) 5 2022-06-14 22:25:17 TAK TAK
119.
200
KłOS Marian Diversey Team / Zbąszynek (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
120.
202
KOKOCIŃSKI Dawid GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
121.
204
KOKOCIŃSKI Marcin GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
122.
KOKOWSKI Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Nowa Sol (POL) 2 2022-06-28 20:36:21 TAK TAK
123.
205
KOLEŚNIK Bartłomiej GRUPA MTB SULECHÓW / Sulechów (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
124.
640
KOŁOGRYW Tomasz PROROWERY Racing Team / Szprotawa (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
125.
207
KOŁOSOWSKI Stanisław KS Stomil Poznań / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
126.
550
KOMAR Bartłomiej REAL 64-sto / Kargowa (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
127.
208
KOMAR Jakub MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
128.
216
KOS Dariusz MEDLOOK-SGS Cycling Team / SŁUBICE (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
129.
217
KOSEK Sebastian ETB TEAM GŁOGÓW / Głogów (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
130.
219
KOSMALA Arek YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
131.
221
KOSZEK Jacek Cyclo Trener Team / Żnin (POL) 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
132.
KOWALCZYK Grzegorz Brak / PĘCŁAW (POL) 5 2022-06-20 21:13:35 TAK TAK
133.
222
KOWALCZYK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
134.
231
KRĘPEĆ Adam Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
135.
885
KRUMPLEWSKI Maciej KS Stomil Poznań / Poznń (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
136.
236
KRUSZYŃSKI Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
137.
238
KRZYWAŃSKI Wojciech Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
138.
239
KSIĄŻYK Tobiasz Żary MTB Team / Żary (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
139.
KUBASZEWSKI Piotr Finder Polska Team / Wrocław (POL) TAK 5 2022-06-27 11:35:45 TAK TAK
140.
241
KUBICKA - JAKUCZUN Joanna YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
141.
KUBOWSKI Michał WĘDROWIEC LUBIN / Lubin (POL) 5 2022-06-27 12:46:38 TAK TAK
142.
244
KUCHARSKI Grzegorz Brak / Lubin (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
143.
246
KUZEMCZAK Piotr Brak / Dąbrówka (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
144.
554
KWIATKOWSKI Bogusław Odjechani - TEAM PL / PNIEWY (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
145.
247
KWIATKOWSKI Jacek - / Zielona Góra (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
146.
KWIECIEŃ Marcin -BRAK- / Świdnica (POL) 5 2022-06-28 15:03:12 TAK TAK
147.
253
LIBNER Norbert K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
148.
LISOWICZ Maciej STS Extreme Strzelin Grom-Bike Team / Lubin (POL) 5 2022-06-27 21:24:30 TAK TAK
149.
254
LITWIN Krzysztof PROROWERY Racing Team / Bolesławiec (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
150.
70
ŁAZARUK Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM / Płoty (POL) TAK TAK 2 2022-05-29 10:17:43 TAK TAK
151.
256
ŁUCZAK Michał KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
152.
MACIEJAK Daniel Bez / Polkowice (POL) 5 2022-06-28 12:31:09 TAK TAK
153.
259
MACIEJEWSKI Jarek BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Wieruszów (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
154.
260
MACIŃSKI Adam YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
155.
261
MACZUGA Karolina YoloBike / ZABÓR (POL) TAK TAK 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
156.
264
MAJEWSKI Klaudiusz REAL 64-sto / Leszno (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
157.
266
MALICKI Dawid Zielona Góra / Zielona Góra (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
158.
269
MALINOWSKA Izabella YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
159.
270
MALINOWSKI Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
160.
MARCZUK Roman free lancer / Wałbrzych (POL) 5 2022-06-29 08:31:12 TAK TAK
161.
MARKOWSKI Dawid , / Zielona Góra (POL) 3 2022-06-29 20:15:04 TAK TAK
162.
271
MARKOWSKI Piotr , / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
163.
718
MARUSZAK Krzysztof Krokiety Michów / Brzeg Dolny (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
164.
MATIASZCZYK Arkadiusz NSR Reakcja Łańcuchowa / Lubin (POL) 5 2022-06-24 16:14:07 TAK TAK
165.
720
MAZAK Romuald Ja Tu Tylko Na Chwilę / Kożuchów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
166.
MAZUR Agnieszka KGHM ZANAM / Polkowice (POL) 5 2022-06-09 12:28:46 TAK TAK
167.
276
MAZUR Rafał niezrzeszony / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
168.
280
MICHALSKI Robert Grupa ROTO MTB / Świdnica (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
169.
282
MICINIOWSKI Daniel Żary MTB Team / Lubanice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
170.
565
MIKOŁAJCZYK Przemysław AGROCHEST TEAM / Kostrzyn (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
171.
285
MINGE Aleksandra Odjechani - TEAM PL / Lwówek (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
172.
900
MINICHOWSKI Tomasz brak / Sompolno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
173.
286
MISAKIEWICZ Łukasz YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
174.
288
MISZCZUK Dariusz TC CHROBRY GŁOGÓW / Głogów (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
175.
290
MOSZONKA Michał Grupa ROTO MTB / Zielona góra (POL) 5 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
176.
279
MICHALSKA Teresa ST Bike Team / Polkowice (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
177.
294
MUSIELAK Michał OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
178.
296
MUSKUS Damian Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
179.
MUZYKA Henryk Emeryci ZG PolSier / GŁOGÓW (POL) 5 2022-06-30 10:51:50 TAK TAK
180.
NASYPANY Piotr MTB Lubawka Black@White / Lubawka (POL) 2 2022-06-08 19:24:40 TAK TAK
181.
300
NIECKARZ Bartłomiej JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
182.
301
NIECKARZ Oskar JEŹDZIMY BO LUBIMY / Wołów (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
183.
302
NISZTUK Zbigniew YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
184.
303
NITA Rafał BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXIMUS TEAM / Gubin (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
185.
305
NOWAK Piotr Dali-Dali Team / Modrze (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
186.
727
NOWAK Tomasz Rehaucrossactive / Śrem (POL) TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
187.
905
OLIŃSKI Karol - / GRUSZCZYN (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
188.
313
ORWAT Tomasz Grupa ROTO MTB / Zielona Gora (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
189.
OSOWSKI Marek Globalsport Team / Lubin (POL) TAK 4 2022-06-23 20:51:13 TAK TAK
190.
357
PAPIEROWSKI Robert KKFP Wolsztyn / Wolsztyn (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
191.
852
PASIECZNIK Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Prochowice (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
192.
PATYK Przemysław Wataha Przemków / Głogów (POL) 5 2022-06-15 19:23:06 TAK TAK
193.
PAWLAK Jacek W TRI-miga / Serby (POL) 5 2022-06-28 17:32:59 TAK TAK
194.
317
PAŹDZIORA Mirosław PROROWERY Racing Team / Raciborowice Górne (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
195.
318
PĘCIAK Paweł GTW Racing Team / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
196.
911
PĘDRAK Remigiusz MŚ CYCLING&DIETETYKA / Szreniawa (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
197.
319
PĘDZIŃSKI Robert Diversey Team / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
198.
777
PIHULAK Łukasz SEVEN PERCEPTUS TEAM / Żary (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
199.
332
PISZCZEK Mariusz Wromal MTB Team / Środa Śląska (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
200.
PLIZGA Jacek ROMET FACTORY TEAM / Bolesławiec (POL) 3 2022-06-28 16:26:14 TAK TAK
201.
628
PŁÓCINICZAK Piotr AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
202.
POLANSKI Jaroslaw Team Gubin / Gubin (POL) 4 2022-06-27 21:38:45 TAK TAK
203.
341
PRZYBYLLA Piotr Żary MTB Team / Żary (POL) 3 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
204.
343
PRZYCHODZEŃ Paweł Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 3 2022-05-29 10:25:35 TAK TAK
205.
PRZYCHODZEŃ Piotr Grzechu Warte Tattoo / Żary (POL) 2 2022-06-26 23:24:05 TAK TAK
206.
PULIK Michał KONDYCJA.NET TEAM / KŁODZKO (POL) 2 2022-06-26 22:26:37 TAK TAK
207.
PYTEL Łukasz KONDYCJA.NET TEAM / Wrocław (POL) 2 2022-06-26 21:46:59 TAK TAK
208.
478
RAFALSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
209.
348
RAFALSKI Roman K.O. TEAM MTB KROSNO ODRZAŃSKIE / Gniezno (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
210.
580
RATAJCZAK Grzegorz Active Team BEZ BALASTU / Głogów (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
211.
896
RATAJCZAK Jacek EAGLE-FRIENDS / Jarocin (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
212.
581
RATAJCZAK Rafał Active Team BEZ BALASTU / Ruszowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
213.
897
RATKA Michał UKS Peleton Nowa Sól / Otyń (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
214.
582
ROGACZEWSKI Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Żary (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
215.
353
ROMAĆ Dawid Globalsport Team / Wilków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
216.
354
ROMANOWSKI Damian MEDLOOK-SGS Cycling Team / Słubice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
217.
355
ROMANOWSKI Dawid YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
218.
359
ROTKO Adam OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
219.
361
RYBIŃSKA Marlena Żary MTB Team / Żary (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
220.
362
RYCHLICKA Agnieszka Kwisa lubań / Lubań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
221.
363
RYCHLICKI Grzegorz Kwisa Lubań / Lubań (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
222.
364
RZYMSKI Krzysztof , / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
223.
585
SAMOL Paweł PARKIETY SAMOL / WŁOSZAKOWICE (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
224.
365
SCGABEL Robert AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
225.
587
SEKUŁA Grzegorz Volkswagen Motor Polska Polkowice / Polkowice (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
226.
929
SIENKIEWICZ Piotr . / Gruszczyn (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
227.
666
SIKORA Rafał Bike Garage Diversey Team / Zielona Góra (POL) 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
228.
589
SIUDEJA Tomasz OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Polkowice (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
229.
590
SKORUPSKI Andrzej Ciesółka Team / Kąkolewo (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
230.
SKRZYPCZAK Marek Augustyniak Triathlon Team / Polkowice (POL) 5 2022-06-27 08:19:16 TAK TAK
231.
370
SKUPNIEWICZ MARIUSZ WEG Team 2030 / Wolsztyn (POL) TAK 5 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
232.
373
SOBCZAK Jacek Team Górzykowo / Górzykowo 29 (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
233.
380
STAWIŃSKI Łukasz Ciesółka Team / KĄKOLEWO (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
234.
383
STOJKE Ewa ST Bike Team / Radwanice (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
235.
STRZELECKI Marek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Lubin (POL) 5 2022-06-22 21:13:55 TAK TAK
236.
SYPNIEWSKI Filip Log-Med Gniezno / Gniezno (POL) 2 2022-06-26 22:25:23 TAK TAK
237.
388
SYSKA Krzysztof Żary MTB Team / Żary (POL) 2 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
238.
594
SZARKOWICZ Radosław K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Krosno Odrzańskie (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
239.
391
SZCZEPANIAK Roman LKK TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
240.
SZCZOTKA Filip Team Optykokular-Alichimowiczbike / Jelenia Góra (POL) 5 2022-06-29 10:02:05 TAK TAK
241.
13
SZKUDŁO Oskar Zadzior13 Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
242.
767
SZYDŁO Tomasz UKS Peleton Nowa Sól / Siedlisko (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
243.
396
SZYLKO Adrian Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
244.
397
SZYMANSKI Tomasz TBM Systems / Zielona Gora (POL) TAK 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
245.
ŚCIERNICKI Daniel -BRAK- / Radwanice (POL) 5 2022-06-28 20:59:32 TAK TAK
246.
401
ŚWIĄTEK Miłosz RANT-TEAM / Zielona Góra (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
247.
402
ŚWIĄTKOWSKI Daniel OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
248.
950
ŚWIDERSKI Sławomir nie należę do klubu / Lwówek (POL) 4 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
249.
742
TŁUCZEK Daniel RED DEVILS / Kurowice (POL) 5 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
250.
410
TOMCZYK Jacek OBUDOWA GRUPA POŚCIGOWA / Głogów (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
251.
TOMIŁO Marcin - / Wrocław (POL) 5 2022-06-20 14:03:12 TAK TAK
252.
412
TROCKI Jakub OŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE / Oborniki Śląskie (POL) 3 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
253.
415
TUMIŁOWICZ Sylwia REAL 64-sto / Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
254.
416
TUROWSKI Maciej K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Marcinowice (POL) 3 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK
255.
421
UŚCIŃSKI Dawid @wp / Żagań (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
256.
WALTER Dariusz POLKOWICE / POLKOWICE (POL) 4 2022-05-29 23:16:52 TAK TAK
257.
427
WAWRZYNIAK Marek K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 4 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
258.
WAWRZYNIAK Mikołaj Kołownik Włoszakowice / WŁOSZAKOWICE (POL) 5 2022-06-29 22:30:48 TAK TAK
259.
428
WAWRZYNIAK Piotr K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / KROSNO ODRZAŃSKIE (POL) 2 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
260.
1199
WIERZEJEWSKI Jakub FTI Racing Team / Kościan (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
261.
432
WIERZEJEWSKI Marcin niezrzeszony / Kościan (POL) TAK TAK 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
262.
429
WIĘCKIEWICZ Bartosz Wataha Przemków / Przemków (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
263.
435
WIŚNIEWSKI Adam AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
264.
436
WIŚNIEWSKI Krzysztof AMBIT RACING TEAM / Leszno (POL) 5 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
265.
438
WITKIEWICZ Marek FogtBike Team / Poznań (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
266.
1160
WŁUDARSKI Maciej Żary MTB Team / Lipinki Łużyckie (POL) 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
267.
443
WOLSZCZAK Marcin GTW Racing Team / Niegosławice (POL) 4 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
268.
77
WORONA Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM / ZIELONA GÓRA (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
269.
WROŃSKI Patryk -BRAK- / Polkowice (POL) 5 2022-06-29 12:26:25 TAK TAK
270.
WRÓBLEWSKI Jarosław NIEZRZESZONY / WAŁBRZYCH (POL) 5 2022-06-18 12:40:50 TAK TAK
271.
481
WYSOCZAŃSKI Michał Wromal MTB Team / Środa Ślaska (POL) 2022-04-11 20:46:07 TAK
272.
445
ZAJĄC Marcin YOLOBIKE MARBA MTB / Zielona Góra (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
273.
448
ZANIUK Dawid Najeźdźcy z Małomic / Małomice (POL) 3 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
274.
449
ZARZYCKA Agnieszka BRAK / DOBRA (POL) 5 2022-04-27 22:22:13 TAK TAK
275.
491
ZARZYCKI Jacek BRAK / DOBRA (POL) 4 2022-04-27 22:22:13 TAK
276.
ZENER Mateusz Sprint Ścinawa MSport / Lubin (POL) 2 2022-06-22 22:17:57 TAK TAK
277.
ZIELONY Łukasz DGR RACING TEAM / Niechlów (POL) 5 2022-06-22 22:43:14 TAK TAK
278.
453
ZIEMNIK Wojciech Wataha Przemków / Przemków (POL) 3 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
279.
454
ŻABA Andżelika YoloBike / Sulechów (POL) 5 2022-05-29 10:17:07 TAK TAK
280.
457
ŻAK Daniel GTW Racing Team / Babimost (POL) 2 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
281.
458
ŻALEJKO Patryk Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 4 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
282.
762
ŻOŁYŃSKI Wojciech SULIMA ROWERY TEAM / Zielona Góra (POL) TAK 3 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK

MŁODZIK | Opłaconych zgłoszeń 15
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Polkowice
1.
488
BARTKOWIAK Bartosz REAL 64-sto / (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
2.
BRUNA Maciej Sprint Ścinawa MSport / Ścinawa (POL) 6 2022-06-27 20:22:08 TAK TAK
3.
672
DOLIŃSKI Hubert KKFP Wolsztyn / BABIMOST (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
4.
96
DROBNIAK Lena Żary MTB Team / Żary (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
5.
203
KOKOCIŃSKI Maciej GTW Racing Team / BABIMOST (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
6.
629
KRUSZYŃSKA Dagmara K.O. TEAM MTB Krosno Odrzańskie / Osiecznica (POL) 6 2022-05-24 10:13:51 TAK TAK
7.
MICHALEWICZ Tomasz Kołownik Włoszakowice / WŁOSZAKOWICE (POL) 6 2022-06-29 22:25:02 TAK TAK
8.
MICHALEWICZ Zuzanna Kołownik Włoszakowice / WŁOSZAKOWICE (POL) 6 2022-06-29 22:20:09 TAK TAK
9.
MIKLARZ Oskar Active Team BEZ BALASTU / Radwanice (POL) 5 2022-06-27 23:07:36 TAK TAK
10.
291
MULCZYŃSKA Diana ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 6 2022-06-05 16:07:50 TAK TAK
11.
726
NOWAK Filip Rehau crossactive / Śrem (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
12.
417
TYCNER Bartosz ŚTC ŚMIGIEL / Śmigiel (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
13.
1156
WIĄZANIA JAKUB Kołownik Włoszakowice / WŁOSZAKOWICE (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
14.
1157
WIĄZANIA MICHAL Kołownik Włoszakowice / WŁOSZAKOWICE (POL) 2 2022-06-29 11:58:54 TAK TAK
15.
752
WIERZBICKI Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA / Leśna Góra (POL) 6 2022-06-02 12:07:57 TAK TAK

FUN | Opłaconych zgłoszeń 7
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Branża
Elektrot.
MP Dys.  Elita  Sektor
Startowy
Data zgłoszenia numer Polkowice
1.
CISZAK Barbara Silence MTB Team / Zielona Góra (POL) 5 2022-06-29 23:44:59 TAK TAK
2.
1175
CYRAN-KATULSKA Aldona / (POL) 7 2022-06-29 11:59:16 TAK TAK
3.
KACZMAREK Agata - / Gronów (POL) 5 2022-06-28 13:34:53 TAK TAK
4.
385
STRZELECKI Bartosz - / Gubin (POL) 7 2022-04-11 20:46:07 TAK TAK
5.
SZADKOWSKA Kamila TC CHROBRY GŁOGÓW / Kurowice (POL) 7 2022-06-23 18:04:51 TAK TAK
6.
ZASIADŁY Michał Brak / Jawor (POL) 7 2022-06-24 13:50:39 TAK TAK
7.
ZASIADŁY Miłosz Brak / Jawor (POL) 7 2022-06-24 13:45:36 TAK TAK
DomTel-Sport
©by Pilar 2007-2022
Generowanie strony
0.30396890640259 sekund
ZAPŁAĆ ONLINE PRZEZ dotpay